gramps - en to uk translation catalogue (7055 entries)

en: Bulgaria
uk: Болгарія

en: Canada
uk: Канада

en: Catalonia
uk: Каталонія

en: Chile
uk: Чилі

en: China
uk: Китай

en: Croatia
uk: Хорватія

en: Czech Republic
uk: Чеська Республіка

en: England
uk: Англія

en: Finland
uk: Фінляндія

en: France
uk: Франція

en: Germany
uk: Німеччина

en: Japan
uk: Японія

en: Jewish Holidays
uk: Єврейські свята

en: Purim
uk: Пурім

en: Passover
uk: Песах

en: 2 of Passover
uk: 2-й день Песаха

en: 3 of Passover
uk: 3-й день Песаха

en: 4 of Passover
uk: 4-й день Песаха

en: 5 of Passover
uk: 5-й день Песаха

en: 6 of Passover
uk: 6-й день Песаха

en: 7 of Passover
uk: 7-й день Песаха

en: Shavuot
uk: Шавуот

en: Rosh Ha'Shana
uk: Рош га-Шана

en: Rosh Ha'Shana 2
uk: Рош га-Шана 2

en: Yom Kippur
uk: Йом-Кіпур

en: Sukot
uk: Сукот

en: 2 of Sukot
uk: 2 день Сукот

en: 3 of Sukot
uk: 3 день Сукот

en: 4 of Sukot
uk: 4 день Сукот

en: 5 of Sukot
uk: 5 день Сукот

en: 6 of Sukot
uk: 6 день Сукот

en: 7 of Sukot
uk: 7 день Сукот

en: Simhat Tora
uk: Сімхат Тора

en: Hanuka
uk: Ханука

en: 2 of Hanuka
uk: 2 день Хануки

en: 3 of Hanuka
uk: 3 день Хануки

en: 4 of Hanuka
uk: 4 день Хануки

en: 5 of Hanuka
uk: 5 день Хануки

en: 6 of Hanuka
uk: 6 день Хануки

en: 7 of Hanuka
uk: 7 день Хануки

en: 8 of Hanuka
uk: 8 день Хануки

en: Italy
uk: Італія

en: New Zealand
uk: Нова Зеландія

en: Russia
uk: Росія

en: Serbia
uk: Сербія

en: Serbia (Latin)
uk: Сербія (латиниця)

en: Slovakia
uk: Словаччина

en: Sweden
uk: Швеція

en: Turkey
uk: Туреччина

en: Ukraine
uk: Україна

en: United States of America
uk: Сполучені Штати Америки

en: Genealogy System
uk: Генеалогічна система

en: Manage genealogical information, perform genealogical research and analysis
uk: Збирайте генеалогічні дані, аналізуйте їх та виконуйте генеалогічні дослідження

en: Genealogy;Family History;Research;Family Tree;GEDCOM;
uk: Генеалогія;Історія сім’ї;Дослідження;Сімейне дерево;GEDCOM;

en: Gramps is a genealogy program that is both intuitive for hobbyists and feature-complete for professional genealogists.
uk: Gramps — генеалогічний застосунок, що буде інтуїтивно зрозумілий любителям і достатньо функціональним для фахівців-генеалогів.

en: It gives you the ability to record the many details of the life of an individual as well as the complex relationships between various people, places and events.
uk: Він дає змогу записувати як численні подробиці з життя окремої людини, так і складні відносини між людьми, місцями й подіями.

en: All of your research is kept organized, searchable and as precise as you need it to be.
uk: Усі ваші дослідження зберігаються організовано, з можливістю пошуку, та настільки точно, наскільки вам це потрібно.

en: Gramps Development Team
uk: Команда розробників Gramps

en: Pedigree
uk: Родовід

en: Descendant Fan
uk: Діаграма-віяло нащадків

en: People
uk: Особи

en: Relationships
uk: Відносини

en: Person
uk: Особа

en: Gramps database
uk: База даних Gramps

en: Gramps package
uk: Пакунок Gramps

en: Gramps XML database
uk: XML-база даних Gramps

en: GeneWeb source file
uk: Вихідний файл GeneWeb

en: <b>Working with Dates</b><br/>A range of dates can be given by using the format "between January 4, 2000 and March 20, 2003". You can also indicate the level of confidence in a date and even choose between seven different calendars. Try the button next to the date field in the Events Editor.
uk: <b>Робота з датами</b><br/>Діапазон дат може бути заданий у форматі "між 4 січня 2000 та 20 березня 2003". Також Ви можете встановити рівень точності дати та навіть обирати з-поміж семи календарів. Спробуйте натиснути кнопку поруч із полем дати в редакторі подій.

en: <b>Editing Objects</b><br/>In most cases double clicking on a name, source, place or media entry will bring up a window to allow you to edit the object. Note that the result can be dependent on context. For example, in the Family View clicking on a parent or child will bring up the Relationship Editor.
uk: <b>Редагування об'єктів</b><br/>У більшості випадків подвійний клік на імені, джерелі, місці чи медіаелементі створить вікно для редагування об'єкта. Зауважте, що результат буде залежати від контексту. Наприклад, у поданні родини клік на батьках чи дітях відкриє редактор відносин.

en: <b>Adding Images</b><br/>An image can be added to any gallery or the Media View by dragging and dropping it from a file manager or a web browser. Actually you can add any type of file like this, useful for scans of documents and other digital sources.
uk: <b>Додавання зображень</b><br/>Зображення можна додати до будь-якої галереї або подання медіа, перетягнувши його з файлового менеджера або веббраузера. До речі, Ви можете так додавати файли будь-якого типу, що корисно для сканованих документів та інших цифрових джерел.

en: <b>Ordering Children in a Family</b><br/>The birth order of children in a family can be set by using drag and drop. This order is preserved even when they do not have birth dates.
uk: <b>Упорядкування дітей у сім’ї</b><br/>Порядок народження дітей в сім’ї можна змінити шляхом перетягування. Цей порядок збережеться навіть тоді, коли дата народження відсутня.

en: <b>Talk to Relatives Before It Is Too Late</b><br/>Your oldest relatives can be your most important source of information. They usually know things about the family that haven't been written down. They might tell you nuggets about people that may one day lead to a new avenue of research. At the very least, you will get to hear some great stories. Don't forget to record the conversations!
uk: <b>Поговоріть із рідними, поки не пізно </b><br/>Ваші найстарші родичі є Вашим найважливішим джерелом інформації. Вони зазвичай знають багато цікавих речей про сім'ю, які раніше не були записані. Вони можуть розповісти Вам про осіб та речі, які можуть, в один прекрасний день, стати новим предметом дослідження. Принаймні, Ви матимете змогу почути захопливі історії. Не забувайте записувати розмови!

en: <b>Filtering People</b><br/>In the People View, you can 'filter' individuals based on many criteria. To define a new filter go to "Edit > Person Filter Editor". There you can name your filter and add and combine rules using the many preset rules. For example, you can define a filter to find all adopted people in the family tree. People without a birth date mentioned can also be filtered. To get the results save your filter. Then select this filter in the Filter field on Sidebar, then click Find button. If the Sidebar is not visible, select View > Sidebar.
uk: <b>Фільтрування осіб</b><br/>У поданні осіб Ви можете 'фільтрувати' осіб на основі багатьох критеріїв. Щоб створити новий фільтр, перейдіть до "Редагування > Редактор фільтра осіб". Там Ви зможете дати назву фільтрові й додати до нього правила фільтрування, використовуючи готові правила. Наприклад, Ви можете створити фільтр, який знаходить усіх прийомних осіб у сімейному дереві. Осіб без зазначеної дати народження також можна фільтрувати. Щоб отримати результати, збережіть свій фільтр. Потім виберіть цей фільтр у полі «Фільтр» на бічній панелі та натисніть кнопку «Знайти». Якщо бічна панель не показується, виберіть Перегляд > Бічна панель.

en: <b>Inverted Filtering</b><br/>Filters can easily be reversed by using the 'invert' option "Return values that do not match the filter rules". For instance, by inverting the 'People with children' filter you can select all people without children.
uk: <b>Зворотнє фільтрування</b><br/>Фільтри можна легко інвертувати, використовуючи опцію "інвертувати" "Повертати значення, що не відповідають правилам фільтрації". Наприклад, інвертуючи фільтр "Люди з дітьми", ви можете вибрати всіх людей без дітей.

en: <b>Locating People</b><br/>In the Grouped People View, each surname is listed only once. By clicking on the arrow to the left of a name, the list will expand to show all individuals with that last name. To locate any Family Name from a long list, select a Family Name (not a person) and start typing. The view will jump to the first Family Name matching the letters you enter.
uk: <b>Як знайти потрібну особу?</b><br/>Зазвичай подання «Особи (з групуванням)» показує кожне прізвище лише раз. Якщо натиснути на стрілку ліворуч від прізвища, відкриється список усіх осіб із таким прізвищем. Щоб знайти прізвище в довгому списку, виберіть потрібне прізвище (не особу) і почніть друкувати. Подання перестрибне до першої особи з відповідним прізвищем.

en: <b>The Family View</b><br/>The Family View is used to display a typical family unit as two parents and their children.
uk: <b>Подання сім'ї</b><br/>Це подання використовується для показу звичайного сімейного блоку: двоє батьків та їхні діти.

en: <b>Changing the Active Person</b><br/>Changing the Active Person in views is easy. In the Relationship view just click on anyone. In the Pedigree View doubleclick on the person or right click to select any of their spouses, siblings, children or parents.
uk: <b>Як змінити активну особу?</b><br/>Змінити активну особу в поданні дуже просто. У поданні «Відносини» просто клацніть на будь-кому. У поданні «Родовід» — клацніть двічі на особі чи клацніть правою кнопкою миші й в контекстному меню виберіть її чоловіка/жінку, дитину або когось із батьків.

en: <b>Who Was Born When?</b><br/>Under "Tools > Analysis and exploration > Compare Individual Events..." you can compare the data of individuals in your database. This is useful, say, if you wish to list the birth dates of everyone in your database. You can use a custom filter to narrow the results.
uk: <b>Хто, коли народився?</b><br/>У розділі "Інструменти > Аналіз та дослідження > Порівняння особистих подій...", Ви можете порівняти дати певних осіб в базі. Це корисно, коли Ви бажаєте вивести список дат народження всіх, хто є у Вашій базі. Можете використати власний фільтр, щоб звузити коло пошуку.

en: <b>Gramps Tools</b><br/>Gramps comes with a rich set of tools. These allow you to undertake operations such as checking the database for errors and consistency. There are research and analysis tools such as event comparison, finding duplicate people, interactive descendant browser, and many others. All tools can be accessed through the "Tools" menu.
uk: <b>Інструменти Gramps</b><br/>Gramps має великий набір інструментів. Вони допомагають виконувати такі операції, як перевірка бази даних на помилки та цілісність. Також є інструменти для аналізу, такі як порівняння подій, пошук дублікатів осіб, інтерактивний оглядач осіб, та багато інших. Всі інструменти можна знайти в меню "Інструменти".

en: <b>Calculating Relationships</b><br/>To check if two people in the database are related (by blood, not marriage) try the tool under "Tools > Utilities > Relationship Calculator...". The exact relationship as well as all common ancestors are reported.
uk: <b>Розрахунок відносин</b><br/>Щоб перевірити відносини між двома особами (по крові, не шлюбні) спробуйте інструмент "Інструменти > Утиліти > Калькулятор відносин...". У звіті буде показано детальний опис відносин, а також всіх спільних предків.

en: <b>SoundEx can help with family research</b><br/>SoundEx solves a long standing problem in genealogy, how to handle spelling variations. The SoundEx Gramplet takes a surname and generates a simplified form that is equivalent for similar sounding names. Knowing the SoundEx Code for a surname is very helpful for researching Census Data files (microfiche) at a library or other research facility. To view the SoundEx codes for surnames in your database, add the SoundEx Gramplet.
uk: <b>SoundEx може допомогти з дослідженням родоводу</b><br/>SoundEx вирішує довготривалу генеалогічну проблему, як дати раду різним варіантам написання імен. Інструмент SoundEx генерує спрощену форму, яка є еквівалентна іменам, що звучать однаково. Знання коду SoundEx для прізвища дуже помічні при дослідженні даних переписів на мікрофільмах в бібліотеках та інших дослідницьких установах. Для перегляду кодів SoundEx для прізвищ у Вашій базі даних, додайте SoundEx Gramplet.

en: <b>Setting Your Preferences</b><br/>"Edit > Preferences..." lets you modify a number of settings, such as the path to your media files, and allows you to adjust many aspects of the Gramps presentation to your needs. Each separate view can also be configured under "View > Configure View...".
uk: <b>Відредагуйте налаштування</b><br/>"Редагування > Налаштування..." дозволяє Вам змінити ряд параметрів програми, такі як, шлях до медіа файлів, та дозволяє налаштувати багато інших аспектів для більшої персоналізації Gramps. Кожну вкладку (вигляд) також може бути налаштовано з меню "Перегляд > Налаштувати вигляд...".

en: <b>Gramps Reports</b><br/>Gramps offers a wide variety of reports. The Graphical Reports and Graphs can present complex relationships easily and the Text Reports are particularly useful if you want to send the results of your family tree to members of the family via email. If you're ready to make a website for your family tree then there's a report for that as well.
uk: <b>Звіти Gramps</b><br/>Gramps дає можливість створювати різноманітні звіти. Графічні звіти допоможуть просто зобразити складні відносини, а Текстові Звіти є особливо корисними якщо Ви хочете відіслати результати своїх досліджень членам родини електронною поштою. Якщо Ви готові створити вебсайт Вашого Родоводу, тоді для цього також існує інструмент.

en: <b>Starting a New Family Tree</b><br/>A good way to start a new family tree is to enter all the members of the family into the database using the Person View (use "Edit > Add..." or click on the Add a new person button from the People View). Then go to the Relationship View and create relationships between people.
uk: <b>Починаючи нове Сімейне Дерево</b><br/>Хороший спосіб почати нове сімейне дерево – це ввести всіх родичів в базу, скориставшись вкладкою Особи (скористайтесь "Редагування > Додати..." або клікніть на кнопку Додати нову особу, у вікні Особи). Після цього, перейдіть до вкладки Відносини, та вкажіть відносини між особами.

en: <b>What's That For?</b><br/>Unsure what a button does? Simply hold the mouse over a button and a tooltip will appear.
uk: <b>Що тут до чого?</b><br/>Не впевнені, що роблять певні кнопки? Просто наведіть та затримайте над нею вказівник мишки, підказка яка з'явиться, підкаже, що це за кнопка.

en: <b>Unsure of a Date?</b><br/>If you're unsure about the date an event occurred, Gramps allows you to enter a wide range of date formats based on a guess or an estimate. For instance, "about 1908" is a valid entry for a birth date in Gramps. Click the "Invoke date editor" button next to the date field. See the Gramps Manual to learn more.
uk: <b>Не впевнені в даті?</b><br/>Якщо Ви не впевнені коли точно відбулась подія, Gramps дозволяє Вам вказувати діапазон дат в різних форматах, спираючись на припущення чи розрахунки. Для прикладу, написання "близько 1908" є валідною датою для Gramps. Натисніть кнопку «Викликати редактор дати» поруч із полем дати. Перегляньте посібник Gramps, щоб дізнатися більше.

en: <b>Duplicate Entries</b><br/>The tool "Tools > Family Tree Processing > Find Possible Duplicate People..." allows you to locate (and merge) entries of the same person entered more than once in the database.
uk: <b>Дублікати</b><br/>Інструмент "Інструменти > Обробка сімейного дерева > Пошук можливих дублікатів осіб..." дозволяє Вам знайти (й об'єднати) осіб, що були введені в базу даних двічі, або більше разів.

en: <b>Merging Entries</b><br/>The function "Edit > Merge..." allows you to combine separately listed people into one. Select the second entry by holding the Control key as you click. This is very useful for combining two databases with overlapping people, or combining erroneously entered differing names for one individual. Merging is available in all list views for all primary object types.
uk: <b>Об'єднання записів</b><br/>Функція "Редагування > Об'єднати..." дозволить Вам злити окремих осіб в одну. Виберіть другий запис клацнувши на ньому з одночасним утриманням кнопки Ctrl. Це дуже зручно при злитті двох баз даних з людьми, що перетинаються, або для об'єднання помилково введених різних імен для тієї самої особи. Об’єднання доступне в усіх представленнях списку для всіх типів основних об’єктів.

en: <b>Organising the Views</b><br/>Many of the views can present your data as either a hierarchical tree or as a simple list. Each view can also be configured to the way you like it. Have a look to the right of the top toolbar or under the "View" menu.
uk: <b>Організація виглядів</b><br/>Багато виглядів можуть представити дані, або у вигляді ієрархічного дерева або у вигляді простого списку. Кожен вигляд може бути налаштований так як вам подобається. Подивіться у праву частину верхньої панелі або меню "Перегляд".

en: <b>Navigating Back and Forward</b><br/>Gramps maintains a list of previous active objects such as People and Events. You can move forward and backward through the list using "Go > Forward" and "Go > Back" or the arrow buttons.
uk: <b>Навігація взад і вперед</b><br/>Gramps зберігає списки попередніх активних об'єктів, таких як Особи, Події. Ви можете переміщатися списком використовуючи "Перейти до > Вперед" та "Перейти до > Назад", або кнопки зі стрілками.

en: <b>Keyboard Shortcuts</b><br/>Tired of having to take your hand off the keyboard to use the mouse? Many functions in Gramps have keyboard shortcuts. If one exists for a function it is displayed on the right side of the menu.
uk: <b>Гарячі клавіші</b><br/>Втомливо постійно знімати руку з клавіатури щоб взяти мишу? Багато функцій у Gramps мають 'гарячі клавіші'. Якщо така існує для певної функції, вона відображена з правого боку меню.

en: <b>Read the Manual</b><br/>Don't forget to read the Gramps manual, "Help > User Manual". The developers have worked hard to make most operations intuitive but the manual is full of information that will make your time spent on genealogy more productive.
uk: <b>Читайте Посібник користувача</b><br/>Не забудьте прочитати посібник Gramps, "Допомога > Посібник користувача". Розробники важко працюють, щоб зробити більшість операцій інтуїтивними, проте, посібник містить відомості, що зроблять час, витрачений на генеалогію пліднішим.

en: <b>Adding Children</b><br/>To add children in Gramps there are two options. You can find one of their parents in the Families View and open the family. Then choose to create a new person or add an existing person. You can also add children (or siblings) from inside the Family Editor.
uk: <b>Додавання дітей</b><br/>Для додавання дітей в Gramps є дві можливості. Ви можете знайти батьків в Перегляді сімей, та відкрити потрібну сім'ю, а тоді Створити нову особу, або додати вже створену. Також дітей можна додавати в сімейному редакторі.

en: <b>Editing the Parent-Child Relationship</b><br/> You can edit the relationship of a child to its parents by double clicking the child in the Family Editor. Relationships can be any of Adopted, Birth, Foster, None, Sponsored, Stepchild and Unknown.
uk: <b>Редагування зв'язку "батьки-дитина"</b><br/>Ви можете відредагувати відносини дитини до її батьків клікнувши двічі на дитині в Редакторі Родини. Відносини можуть бути одними з наступних: Прийомна, Народжена, Сирота, Жодної, Спонсорована, Пасинок/Пасербиця та Невідомо.

en: <b>Show All Checkbutton</b><br/>When adding an existing person as a spouse, the list of people shown is filtered to display only people who could realistically fit the role (based on dates in the database). In case Gramps is wrong in making this choice, you can override the filter by checking the Show All checkbutton.
uk: <b>Кнопка 'Показати Всіх'</b><br/>Коли Ви додаєте особу, що існує як члена сім'ї, список осіб, що відображаються фільтрується щоб показати тільки тих осіб, які реалістично вписуються в свою роль (згідно даних в базі). Якщо Gramps помиляється у цьому виборі, Ви можете відключити цей фільтр увімкнувши кнопку 'Показати Всіх'.

en: <b>Improving Gramps</b><br/>Users are encouraged to request enhancements to Gramps. Requesting an enhancement can be done either through the gramps-users or gramps-devel mailing lists, or by going to https://gramps-project.org/bugs/ and creating a Feature Request. Filing a Feature Request is preferred but it can be good to discuss your ideas on the email lists.
uk: <b>Покращення Gramps</b><br/>Користувачі заохочуються подавати запити на покращення Gramps. Запит на покращення можна зробити у списках розсилки gramps-users або gramps-devel, чи шляхом створення запиту (Feature Request) на https://gramps-project.org/bugs/. Створенню запиту надається перевага, але краще попередньо обговорити Ваші ідеї у списках розсилки.

en: <b>Gramps Mailing Lists</b><br/>Want answers to your questions about Gramps? Check out the gramps-users email list. Many helpful people are on the list, so you're likely to get an answer quickly. If you have questions related to the development of Gramps, try the gramps-devel list. You can see the lists by selecting "Help > Gramps Mailing Lists".
uk: <b>Списки розсилки Gramps</b><br/>Ви хочете мати відповіді на запитання про Gramps? Спробуйте списки розсилки користувачів Gramps. У підписці є багато помічників, отже Вам зможуть швидко відповісти. Якщо Ви маєте запитання стосовно розробки Gramps, спробуйте список gramps-devel. Ви можете переглянути списки шляхом вибору "Допомога > Списки Розсилки Gramps".

en: <b>Contributing to Gramps</b><br/>Want to help with Gramps but can't write programs? Not a problem! A project as large as Gramps requires people with a wide variety of skills. Contributions can be anything from writing documentation to testing development versions and helping with the web site. Start by subscribing to the Gramps developers mailing list, gramps-devel, and introducing yourself. Subscription information can be found at "Help > Gramps Mailing Lists".
uk: <b>Зробіть внесок в розвиток Gramps</b><br/>Бажаєте допомогти Gramps, але не вмієте писати програми? Без проблем! Такий великий проєкт як Gramps потребує людей з різним спектром знань і навичок. Внесок може бути будь-хто, від написання документації до тестування нових версій та допомоги з вебсайтом. Для початку підпишіться на e-mail розсилку розробників Gramps. Інформацію про підписку можна знайти в "Допомога > Список розсилки Gramps".

en: <b>So What's in a Name?</b><br/>The name Gramps was suggested to the original developer, Don Allingham, by his father. It stands for <i>Genealogical Research and Analysis Management Program System</i>. It is a full-featured genealogy program letting you store, edit, and research genealogical data. The Gramps database back end is so robust that some users are managing genealogies containing hundreds of thousands of people.
uk: <b>То що це за назва?</b><br/>Назву Gramps було запропоновано першому розробнику, Дону Аллінгхему (Don Allingham) його батьком. Вона означає Система Програм для Менеджменту Генеалогічних Досліджень та Аналізу (<i>Genealogical Research and Analysis Management Program System</i>). Це повноцінна генеалогічна програма, що дозволяє зберігання, редакцію, та дослідження генеалогічних даних. База даних Gramps є такою надійною, що деякі користувачі зберігають у ній генеалогії з сотнями тисяч осіб.

en: <b>Bookmarking Individuals</b><br/>The Bookmarks menu is a convenient place to store the names of frequently used individuals. Selecting a bookmark will make that person the Active Person. To bookmark someone make them the Active Person then go to "Bookmarks > Add Bookmark" or press Ctrl+D. You can also bookmark most of the other objects.
uk: <b>Закладки осіб</b><br/>Меню закладок є зручним місцем для збереження часто використовуваних імен. Вибір особи із закладки робить її активною. Для створення закладки поточної активної особи, перейдіть "Закладки > Додати закладки" , або натисніть Ctrl+D. Також до закладок можна додавати більшість інших об'єктів.

en: <b>Incorrect Dates</b><br/>Everyone occasionally enters dates with an invalid format. Incorrect date formats will show up in Gramps with a either a reddish background or a red dot on the right edge of the field. You can fix the date using the Date Selection dialog which can be opened by clicking on the date button. The format of the date is set under "Edit > Preferences > Data".
uk: <b>Хибні дати</b><br/>Іноді дати вводятся в недійсному форматі. В Gramps дати в хибному форматі буде показано на червонуватому фоні або червоною крапкою на правому краю поля. Ви можете виправити дату за допомогою діалогового вікна вибору дати, яке можна відкрити натиснувши кнопку дат. Формат дати встановлюється в меню «Правка > Параметри > Дані».

en: <b>Listing Events</b><br/>Events are added using the editor opened with "Person > Edit Person > Events". There is a long list of preset event types. You can add your own event types by typing in the text field, they will be added to the available events, but not translated.
uk: <b>Списки Подій</b><br/>Події додаються з допомогою редактора, що відкривається у "Особа > Редагувати Особу > Події". Існує довгий список стандартних типів подій. Ви можете створити Ваші власні типи, їх можна ввести в текстовому полі, вони додадуться до інших типів, але не будуть перекладені.

en: <b>Managing Names</b><br/>It is easy to manage people with several names in Gramps. In the Person Editor select the Names tab. You can add names of different types and set the preferred name by dragging it to the Preferred Name section.
uk: <b>Організація Імен</b><br/>В Gramps легко мати справу з людьми з кількома іменами. В Редакторі Осіб виберіть панель Імена. Ви можете додати різні типи імен, і вибрати ім'я, якому надається перевага, перетягнувши його до розділу Бажане Ім'я.

en: <b>Pedigree View</b><br/>The Pedigree View displays a traditional pedigree chart. Hold the mouse over an individual to see more information about them or right click on an individual to access other family members and settings. Play with the settings to see the different options.
uk: <b>Подання «Родовід»</b><br/>Подання «Родовід» показує традиційне висхідне дерево. Наведіть і потримайте курсор миші над особою, щоб побачити додаткові подробиці про неї, або клацніть правою кнопкою миші, щоб отримати доступ до членів її родини й параметрів. Поналаштовуйте параметри, щоб побачити доступні варіанти.

en: <b>Managing Sources</b><br/>The Sources View shows a list of all sources in a single window. From here you can edit your sources, merge duplicates and see which individuals reference each source. You can use filters to group your sources.
uk: <b>Організація Джерел</b><br/>Вигляд Джерел показує список всіх джерел в одному вікні. Звідси Ви можете редагувати Ваші джерела, об'єднувати дублікати, та бачити які особи реферуються кожним джерелом. Ви можете використати фільтри щоб перегрупувати Ваші джерела.

en: <b>Managing Places</b><br/>The Places View shows a list of all places in the database. The list can be sorted by a number of different criteria, such as City, County or State.
uk: <b>Організація Місць</b><br/>Вигляд Місць показує список всіх місць в базі даних. Список може бути впорядкованим згідно різних критеріїв, таких, як Місто, Область, або Район.

en: <b>Media View</b><br/>The Media View shows a list of all media entered in the database. These can be graphic images, videos, sound clips, spreadsheets, documents, and more.
uk: <b>Вигляд Медіа</b><br/>Вигляд Медіа показує список всіх медіа, що були введені в базу даних. Це можуть бути зображення, відео, звук, таблиці, документи, та ін.

en: <b>Filters</b><br/>Filters allow you to limit the people seen in the People View. In addition to the many preset filters, Custom Filters can be created limited only by your imagination. Custom filters are created from "Edit > Person Filter Editor".
uk: <b>Фільтри</b><br/>Фільтри дозволяють Вам обмежити осіб, що будуть відображені у Вигляді Осіб. В додатку до багатьох стандартних фільтрів, Ви можете створити власні фільтри. Власні фільтри створюються з "Редагувати > Редактор Фільтрів Осіб".

en: <b>The GEDCOM File Format</b><br/>Gramps allows you to import from, and export to, the GEDCOM format. There is extensive support for the industry standard GEDCOM version 5.5, so you can exchange Gramps information to and from users of most other genealogy programs. Filters exist that make importing and exporting GEDCOM files trivial.
uk: <b>Формат GEDCOM</b><br/>Gramps надає можливість імпортувати та експортувати до файлів у форматі GEDCOM. Повністю підтримується стандарт GEDCOM версії 5.5, тому Ви можете обмінюватись інформацією Gramps з користувачами, які використовують інші генеалогічні програми. Надані фільтри роблять імпорт та експорт до файлів GEDCOM дуже простим.

en: <b>The Gramps XML Package</b><br/>You can export your Family Tree as a Gramps XML Package. This is a compressed file containing your family tree data and all the media files connected to the database (images for example). This file is completely portable so is useful for backups or sharing with other Gramps users. This format has the key advantage over GEDCOM that no information is ever lost when exporting and importing.
uk: <b>Пакунок Gramps XML</b><br/>Ви можете експортувати сімейне дерево до Пакунку Gramps XML. Це стиснутий файл, що містить все Ваше сімейне дерево, та всі медіа об'єкти, приєднані до цієї бази (наприклад зображення). Ці файли повністю автономні, тому їх можна використовувати для резервного копіювання, чи обміну інформацією з іншими користувачами Gramps. Цей формат має перевагу над форматом GEDCOM, тому, що не втрачається жодних даних при експорті/імпорті.

en: <b>Web Family Tree Format</b><br/>Gramps can export data to the Web Family Tree (WFT) format. This format allows a family tree to be displayed online using a single file, instead of many html files.
uk: <b>Формат Web Family Tree</b><br/>Gramps може експортувати дані у Web Family Tree (WFT) формат. Цей формат дозволяє показати сімейне дерево в інтернеті використовуючи один файл, замість великої кількості html файлів.

en: <b>Making a Genealogy Website</b><br/>You can easily export your family tree to a web page. Select the entire database, family lines or selected individuals to a collection of web pages ready for upload to the World Wide Web.
uk: <b>Створення Генеалогічного Вебсайту</b><br/>Ви легко можете перетворити Ваше Родинне Дерево на вебсторінку. Виберіть цілу базу даних, сімейні лінії, чи окремих осіб до колекції веб сторінок, готових для завантаження у Світову Павутину.

en: <b>Reporting Bugs in Gramps</b><br/>The best way to report a bug in Gramps is to use the Gramps bug tracking system at https://gramps-project.org/bugs/.
uk: <b>Повідомлення про помилки в Gramps</b><br/>Найкращий спосіб повідомити про виявлену помилку в Gramps, це використовувати систему слідкування за помилками Gramps на https://gramps-project.org/bugs/.

en: <b>The Gramps Homepage</b><br/>The Gramps homepage is at https://gramps-project.org/.
uk: <b>Домашня сторінка Gramps</b><br/>Домашня сторінка Gramps https://gramps-project.org/.

en: <b>Privacy in Gramps</b><br/>Gramps helps you to keep personal information secure by allowing you to mark information as private. Data marked as private can be excluded from reports and data exports. Look for the padlock which toggles records between private and public.
uk: <b>Приватність в Gramps</b><br/>Gramps допоможе Вам зберегти особисту інформацію в таємниці шляхом маркування її як Приватний запис. Дані марковані як особисті, можуть бути виключені із звітів та файлів експорту даних. Зверніть увагу на зображення замочка, у вікні редагування даних, що дозволяє маркувати дані як особисті чи загальнодоступні.

en: <b>Keeping Good Records</b><br/>Be accurate when recording genealogical information. Don't make assumptions while recording primary information; write it exactly as you see it. Use bracketed comments to indicate your additions, deletions or comments. Use of the Latin 'sic' is recommended to confirm the accurate transcription of what appears to be an error in a source.
uk: <b>Ведення Хороших Записів</b><br/>Будьте точними при записах генеалогічної інформації. Не робіть припущень при записах первинної інформації; записуйте її саме так, як бачите. Використовуйте коментарі у дужках для вказання додатків, видалень, чи коментарів. Використання латинського 'sic' є рекомендованим для підтвердження точної транскрипції чогось, що видається помилкою в джерелі.

en: <b>Extra Reports and Tools</b><br/>Extra reports and tools can be added to Gramps with the "Addon" system. See them under "Help > Extra Reports/Tools". This is the best way for advanced users to experiment and create new functionality.
uk: <b>Додаткові Звіти та Інструменти</b><br/>Додаткові інструменти та звіти можна додати до Gramps з допомогою системи "Додатки". Знайдіть їх в "Допомога > Додаткові Звіти/Інструменти". Це найкращий спосіб поекспериментувати і створити нову функціональність.

en: <b>Book Reports</b><br/>The Book report under "Reports > Books..." allows you to collect a variety of reports into a single document. This single report is easier to distribute than multiple reports, especially when printed.
uk: <b>Звіти-Книги</b><br/>Звіти-Книги, що знаходяться тут: "Звіти > Книги..." дозволяє Вам поєднати декілька окремих звітів в одному документі. Цей єдиний звіт легше поширювати, ніж кілька окремих звітів, особливо при друці.

en: <b>Gramps Announcements</b><br/>Interested in getting notified when a new version of Gramps is released? Join the Gramps-announce mailing list at "Help > Gramps Mailing Lists".
uk: <b>Оголошення Gramps</b><br/>Ви зацікавлені отримувати інформацію про нові випуски Gramps? Приєднайтеся до списків розсилки Gramps тут: "Допомога > Списки Розсилки Gramps".

en: <b>Record Your Sources</b><br/>Information collected about your family is only as good as the source it came from. Take the time and trouble to record all the details of where the information came from. Whenever possible get a copy of original documents.
uk: <b>Записуйте джерела інформації</b><br/>Інформація про сім’ю достовірна на стільки, на скільки є достовірним джерело, з якого вона прийшла. Виділіть трошки часу щоб записати всі деталі того, звідки та від кого отримано інформацію. Якщо можливо, зробіть копії оригінальних документів.

en: <b>Directing Your Research</b><br/>Go from what you know to what you do not. Always record everything that is known before making conjectures. Often the facts at hand suggest plenty of direction for more research. Don't waste time looking through thousands of records hoping for a trail when you have other unexplored leads.
uk: <b>Спрямування Ваших Досліджень</b><br/>Рухайтеся від того, що Ви знаєте, до того, що - ні. Завжди записуйте все, що відомо перед тим, як робити припущення. Часто, наявні факти сприяють новим напрямкам досліджень. Не витрачайте часу переглядаючи тисячі записів з надією знайти слід, якщо Вам доступні інші недосліджені можливості.

en: <b>The 'How and Why' of Your Genealogy</b><br/> Genealogy isn't only about dates and names. It is about people. Be descriptive. Include why things happened, and how descendants might have been shaped by the events they went through. Narratives go a long way in making your family history come alive.
uk: <b>'Як і чому' з Вашої генеалогії </b><br/>Генеалогія - це не тільки дати та імена - це люди. Будьте детальними. Вказуйте чому трапилась та, чи інша подія, і які наслідки цього для нащадків, як вони її пережили. Від довгих та детальних розповідей історія Вашої родини оживе.

en: <b>Don't speak English?</b><br/>Volunteers have translated Gramps into more than 40 languages. If Gramps supports your language and it is not being displayed, set the default language in your operating system and restart Gramps.
uk: <b>Не розмовляєте англійською?</b><br/>Добровольці переклали Gramps на більш ніж 40 мов. Якщо Gramps підтримує Вашу мову, але вона не використовується - перевірте типові налаштування мови у Вашій операційній системі, та перезапустіть Gramps.

en: <b>Gramps Translators</b><br/>Gramps has been designed so that new translations can easily be added with little development effort. If you are interested in participating please email gramps-devel@lists.sf.net.
uk: <b>Перекладачі Gramps</b><br/>Gramps зроблено так, що нові переклади можуть бути легко додані з мінімальними зусиллями розробників. Якщо Ви зацікавлені прийняти участь - будь-ласка, повідомте нас на gramps-devel@lists.sf.net.

en: <b>Hello, привет or 喂</b><br/>Whatever script you use Gramps offers full Unicode support. Characters for all languages are properly displayed.
uk: <b>Hello, Вітаю або 喂</b><br/>Будь-який шрифт, що ви використаєте в Gramps буде вірно показано завдяки повній підтримці Unicode.

en: <b>The Home Person</b><br/>Anyone can be chosen as the Home Person in Gramps. Use "Edit > Set Home Person" in the Person View. The home person is the person who is selected when the database is opened or when the home button is pressed.
uk: <b>Базова особа</b><br/>Будь хто може бути визначеним як Базова Особа в Gramps. Оберіть в меню "Редагування > Встановити базову особу" в Перегляді осіб. Базова Особа – це особа, яка буде обрана після відкриття бази, або при натисканні кнопки Додому.

en: <b>The Gramps Code</b><br/>Gramps is written in a computer language called Python using the GTK and GNOME libraries for the graphical interface. Gramps is supported on any computer system where these programs have been ported. Gramps is known to be run on Linux, BSD, Solaris, Windows and Mac OS X.
uk: <b>Код Gramps</b><br/>Gramps написаний на мові програмування, що називається Python, з використанням бібліотек GTK та GNOME для графічного інтерфейсу. Gramps може працювати на великій кількості операційних систем, на яких портовано вказані бібліотеки. Із відомих ОС, Gramps працює на Linux, BSD, Solaris, Windows та Mac OS X.

en: <b>Open Source Software</b><br/>The Free/Libre and Open Source Software (FLOSS) development model means Gramps can be extended by any programmer since all of the source code is freely available under its license. So it's not just about free beer, it's also about freedom to study and change the tool. For more about Open Source software lookup the Free Software Foundation and the Open Source Initiative.
uk: <b>Програма з Відкритим Кодом</b><br/>Вільне програмне забезпечення (Open Source Software (FLOSS)) означає, що Gramps може бути розширеною будь-яким програмістом, оскільки весь програмний код є доступним згідно ліцензії. Отже, це не просто як безкоштовне пиво, це також свобода вивчати та змінювати цей інструмент. Для подальшої інформації шукайте Free Software Foundation та Open Source Initiative.

en: <b>The Gramps Software License</b><br/>You are free to use and share Gramps with others. Gramps is freely distributable under the GNU General Public License, see https://www.gnu.org/licenses/licenses.html#GPL to read about the rights and restrictions of this license.
uk: <b>Ліцензія на програму Gramps</b><br/>Ви можете вільно використовувати та ділитись програмою Gramps з іншими. Gramps безкоштовно розповсюджується за ліцензією GNU General Public License, дивіться https://www.gnu.org/licenses/licenses.html#GPL для отримання інформації про права та обмеження цієї ліцензії.

en: <b>Gramps for Gnome or KDE?</b><br/>For Linux users Gramps works with whichever desktop environment you prefer. As long as the required GTK libraries are installed it will run fine.
uk: <b>Gramps для Gnome або KDE?</b><br/>Для користувачів Linux, Gramps працює з будь-яким середовищем десктопу. Необхідно тільки, щоб бібліотеки GTK були встановлені і вірно працювали.

en: Error: Family Tree '%s' already exists.
    The '-C' option cannot be used.
uk: Помилка: Сімейне дерево '%s' вже існує.
    Параметр '-C' не може бути використаним.

en: Error: Input Family Tree "%s" does not exist.
    If GEDCOM, Gramps-xml or grdb, use the -i option to import into a Family Tree instead.
uk: Помилка: Вхідне сімейне дерево "%s" не існує.
    Якщо відкриваєте GEDCOM, Gramps-xml або grdb, використовуйте опцію -i для імпорту до сімейного дерева.

en: Error: Import file %s not found.
uk: Помилка: Файл імпорту %s не знайдено.

en: Error: Unrecognized type: "%(format)s" for import file: %(filename)s
uk: Помилка: Нерозпізнаний тип: "%(format)s" для файлу імпорту: %(filename)s

en: WARNING: Output file already exists!
    WARNING: It will be overwritten:
       %s
uk: УВАГА: Вихідний файл уже існує!
    УВАГА: Він буде перезаписаний:
       %s

en: OK to overwrite?
uk: Дозволити перезапис?

en: yes
uk: так

en: no
uk: ні

en: Will overwrite the existing file: %s
uk: Буде перезаписано існуючий файл: %s

en: ERROR: Unrecognized format for export file %s
uk: ПОМИЛКА: Нерозпізнаний формат для файлу експорту %s

en: Error: cannot open '%s'
uk: Помилка: не вдається відкрити «%s»

en: List of known Family Trees in your database path
uk: Перелік відомих сімейних дерев за шляхом зберігання вашої бази даних

en: %(full_DB_path)s with name "%(f_t_name)s"
uk: %(full_DB_path)s з назвою "%(f_t_name)s"

en: Gramps Family Trees:
uk: Сімейні дерева Gramps:

en: Family Tree
uk: Сімейне дерево

en: Performing action: %s.
uk: Виконується дія: %s.

en: Using options string: %s
uk: Використовується рядок параметрів: %s

en: Exporting: file %(filename)s, format %(format)s.
uk: Експорт: файл %(filename)s, формат %(format)s.

en: Cleaning up.
uk: Очищення.

en: Created empty Family Tree successfully
uk: Порожнє сімейне дерево створено успішно

en: Error opening the file.
uk: Помилка відкриття файлу.

en: Exiting...
uk: Вихід...

en: Importing: file %(filename)s, format %(format)s.
uk: Імпорт: файл %(filename)s, формат %(format)s.

en: Opened successfully!
uk: Відкрито успішно!

en:   Info: %s
uk:   Інформація: %s

en: Database is locked, cannot open it!
uk: Базу даних заблоковано, не вдається її відкрити!

en: Database needs recovery, cannot open it!
uk: База даних потребує відновлення, не вдається її відкрити!

en: Database backend unavailable, cannot open it!
uk: База даних недоступна, не вдається її відкрити!

en: Ignoring invalid options string.
uk: Ігнорую хибний рядок параметрів.

en: Unknown report name.
uk: Невідома назва звіту.

en: Report name not given. Please use one of %(donottranslate)s=reportname
uk: Назву звіту не вказано. Будь ласка, використайте одну з %(donottranslate)s=reportname

en: %s
     Available names are:
uk: %s
     Доступні назви:

en: Unknown tool name.
uk: Невідома назва інструмента.

en: Tool name not given. Please use one of %(donottranslate)s=toolname.
uk: Не вказано назву інструмента. Будь ласка, використовуйте %(donottranslate)s=toolname.

en: Unknown book name.
uk: Невідома назва книги.

en: Book name not given. Please use one of %(donottranslate)s=bookname.
uk: Не вказано назву книги. Будь ласка, використовуйте %(donottranslate)s=bookname.

en: Unknown action: %s.
uk: Невідома дія: %s.

en: 
    Usage: gramps [OPTION...]
      --load-modules=MODULE1,MODULE2,...     Dynamic modules to load
    
    Help options
      -?, --help                             Show this help message
      --usage                                Display brief usage message
    
    Application options
      -O, --open=FAMILY_TREE                 Open Family Tree
      -U, --username=USERNAME                Database username
      -P, --password=PASSWORD                Database password
      -C, --create=FAMILY_TREE               Create on open if new Family Tree
      -i, --import=FILENAME                  Import file
      -e, --export=FILENAME                  Export file
      -r, --remove=FAMILY_TREE_PATTERN       Remove matching Family Tree(s) (use regular expressions)
      -f, --format=FORMAT                    Specify Family Tree format
      -a, --action=ACTION                    Specify action
      -p, --options=OPTIONS_STRING           Specify options
      -d, --debug=LOGGER_NAME                Enable debug logs
      -l [FAMILY_TREE_PATTERN...]            List Family Trees
      -L [FAMILY_TREE_PATTERN...]            List Family Trees in Detail
      -t [FAMILY_TREE_PATTERN...]            List Family Trees, tab delimited
      -u, --force-unlock                     Force unlock of Family Tree
      -s, --show                             Show config settings
      -c, --config=[config.setting[:value]]  Set config setting(s) and start Gramps
      -y, --yes                              Don't ask to confirm dangerous actions (non-GUI mode only)
      -q, --quiet                            Suppress progress indication output (non-GUI mode only)
      -v, --version                          Show versions
      -S, --safe                             Start Gramps in 'Safe mode'
                                              (temporarily use default settings)
      -D, --default=[APXFE]                  Reset settings to default;
                     A - addons are cleared
                     P - Preferences to default
                     X - Books are cleared, reports and tool settings to default
                     F - filters are cleared
                     E - Everything is set to default or cleared
uk: 
    Використання: gramps [OPTION...]
      --load-modules=MODULE1,MODULE2,...     Динамічні модулі для завантаження
    
    Опції допомоги
      -?, --help                             Показати цю допомогу
      --usage                                Показати коротку довідку з використання
    
    Опції програми
      -O, --open=FAMILY_TREE                 Відкрити сімейне дерево
      -U, --username=USERNAME                Ім'я користувача бази даних
      -P, --password=PASSWORD                Пароль користувача бази даних
      -C, --create=FAMILY_TREE               Створити та відкрити нове дерево
      -i, --import=FILENAME                  Імпортувати файл
      -e, --export=FILENAME                  Експортувати файл
      -r, --remove=FAMILY_TREE_PATTERN       Вилучити відповідне сімейне дерево(ва) (використовує регулярний вираз)
      -f, --format=FORMAT                    Указати формат сімейного дерева
      -a, --action=ACTION                    Указати дію
      -p, --options=OPTIONS_STRING           Указати параметри
      -d, --debug=LOGGER_NAME                Увімкнути журналювання
      -l [FAMILY_TREE_PATTERN...]            Список родинних дерев
      -L [FAMILY_TREE_PATTERN...]            Детальний список родинних дерев
      -t [FAMILY_TREE_PATTERN...]            Список родинних дерев, розділених табуляцією
      -u, --force-unlock                     Примусово розблокувати сімейне дерево
      -s, --show                             Показати налаштування
      -c, --config=[config.setting[:value]]  Установити параметр(и) конфігурації та запустити Gramps
      -y, --yes                              Не запитувати підтвердження небезпечних дій (лише режим без GUI)
      -q, --quiet                            Не виводити індикацію прогресу (лише режим без GUI)
      -v, --version                          Показати версію
      -S, --safe                             Запустити Gramps у "безпечному режимі"
                                             (тимчасово використовувати типові налаштування)
      -D, --default=[APXFE]                  Скинути налаштування до стандартних;
                     A - Очистити додатки
                     P - Очистити налаштування
                     X - Очистити книги, звіти та налаштування інструментів
                     F - Очистити фільтри
                     E - Скинути все до стандартного або очистити

en: 
    Example of usage of Gramps command line interface
    
    1. To import four databases (whose formats can be determined from their names)
    and then check the resulting database for errors, one may type:
    gramps -i file1.ged -i file2.gpkg -i ~/db3.gramps -i file4.wft -a tool -p name=check.
    
    2. To explicitly specify the formats in the above example, append filenames with appropriate -f options:
    gramps -i file1.ged -f gedcom -i file2.gpkg -f gramps-pkg -i ~/db3.gramps -f gramps -i file4.wft -f wft -a tool -p name=check.
    
    3. To record the database resulting from all imports, supply -e flag
    (use -f if the filename does not allow Gramps to guess the format):
    gramps -i file1.ged -i file2.gpkg -e ~/new-package -f gramps-pkg
    
    4. To save any error messages of the above example into files outfile and errfile, run:
    gramps -i file1.ged -i file2.dpkg -e ~/new-package -f gramps-pkg >outfile 2>errfile
    
    5. To import three databases and start interactive Gramps session with the result:
    gramps -i file1.ged -i file2.gpkg -i ~/db3.gramps
    
    6. To open a database and, based on that data, generate timeline report in PDF format
    putting the output into the my_timeline.pdf file:
    gramps -O 'Family Tree 1' -a report -p name=timeline,off=pdf,of=my_timeline.pdf
    
    7. To generate a summary of a database:
    gramps -O 'Family Tree 1' -a report -p name=summary
    
    8. Listing report options
    Use the name=timeline,show=all to find out about all available options for the timeline report.
    To find out details of a particular option, use show=option_name , e.g. name=timeline,show=off string.
    To learn about available report names, use name=show string.
    
    9. To convert a Family Tree on the fly to a .gramps xml file:
    gramps -O 'Family Tree 1' -e output.gramps -f gramps
    
    10. To generate a web site into an other locale (in german):
    LANGUAGE=de_DE; LANG=de_DE.UTF-8 gramps -O 'Family Tree 1' -a report -p name=navwebpage,target=/../de
    
    11. Finally, to start normal interactive session type:
    gramps
    
    Note: These examples are for bash shell.
    Syntax may be different for other shells and for Windows.
uk: 
    Приклад використання Gramps із командного рядка
    
    1. Щоб імпортувати чотири бази даних (з визначенням формату за розширенням),
    а потім перевірити результат на наявність помилок, можна виконати:
    gramps -i file1.ged -i file2.gpkg -i ~/db3.gramps -i file4.wft -a tool -p name=check. 
    
    2. Щоб прямо вказати формати, на попередньому прикладі, вкажіть формат після імен файлів з допомогою параметру -f:
    gramps -i file1.ged -f gedcom -i file2.gpkg -f gramps-pkg -i ~/db3.gramps -f gramps -i file4.wft -f wft -a tool -p name=check. 
    
    3. Щоб записати всі результати імпорту до бази даних, вкажіть прапорець -e
    (також використовуйте -f, якщо ім’я файлу не дозволяє визначити його формат для Gramps):
    gramps -i file1.ged -i file2.gpkg -e ~/new-package -f gramps-pkg
    
    4. Для збереження повідомлень про помилки, на попередньому прикладі, до файлів outfile та errfile, виконайте:
    gramps -i file1.ged -i file2.dpkg -e ~/new-package -f gramps-pkg >outfile 2>errfile
    
    5. Для імпорту трьох баз даних, та запуску Gramps в інтерактивному режимі для обробки результату:
    gramps -i file1.ged -i file2.gpkg -i ~/db3.gramps
    
    6. Щоб відкрити базу даних, а потім, на основі даних з неї, побудувати хронологічний звіт в форматі PDF,
    який потрібно зберегти до файлу my_timeline.pdf:
    gramps -O 'Family Tree 1' -a report -p name=timeline,off=pdf,of=my_timeline.pdf
    
    7. Для отримання загального звіту з бази:
    gramps -O 'Family Tree 1' -a report -p name=summary
    
    8. Список параметрів звіту
    Використовуйте name=timeline,show=all , щоб дізнатись про всі доступні параметри хронологічного звіту.
    Щоб дізнатись більше про якийсь певний параметр, використовуйте show=option_name , наприклад, name=timeline,show=off .
    Для отримання списку доступних звітів, використовуйте name=show.
    
    9. Для перетворення сімейного дерева у файл .gramps xml:
    gramps -O 'Family Tree 1' -e output.gramps -f gramps
    
    10. Для побудови вебсайту іншою мовою (як-от німецькою):
    LANGUAGE=de_DE; LANG=de_DE.UTF-8 gramps -O 'Family Tree 1' -a report -p name=navwebpage,target=/../de
    
    11. І нарешті, для запуску програми в інтерактивному режимі, просто наберіть:
    gramps
    
    Зауважте: наведені приклади — для оболонки bash.
    Інші командні оболонки та Windows можуть мати інший синтаксис.

en: Trying to open: %s ...
uk: Намагаюся відкрити: %s ...

en: WARNING: %(strerr)s (errno=%(errno)s):
    WARNING: %(name)s
uk: УВАГА: %(strerr)s (errno=%(errno)s):
    УВАГА: %(name)s

en: Unknown action: %s. Ignoring.
uk: Невідома дія: %s. Ігнорую.

en: setup debugging
uk: налаштувати налагодження

en: Gramps config settings from %s:
uk: Параметри конфігурації Gramps з %s:

en: Current Gramps config setting: %(name)s:%(value)s
uk: Поточні параметри конфігурації Gramps: %(name)s:%(value)s

en: DEFAULT
uk: СТАНДАРТНО

en:     New Gramps config setting: %(name)s:%(value)s
uk:     Нові параметри конфігурації Gramps: %(name)s:%(value)s

en: Gramps: no such config setting: '%s'
uk: Gramps: немає таких параметрів конфігурації: '%s'

en: Error parsing the arguments
uk: Помилка при розборі аргументів

en: Unavailable
uk: Недоступно

en: ERROR: %(title)s 
           %(message)s
uk: Помилка: %(title)s 
           %(message)s

en: Path
uk: Шлях

en: Database
uk: База даних

en: Last accessed
uk: Останній доступ

en: Locked?
uk: Заблоковано?

en: Family Tree "%s":
uk: Сімейне дерево "%s":

en: Starting Import, %s
uk: Початок імпорту, %s

en: Import finished...
uk: Імпорт завершено...

en: Importing data...
uk: Імпортую дані...

en: Remove family tree warning
uk: Попередження вилучення Сімейного Дерева

en: Are you sure you want to remove the family tree named
    "%s"?
uk: Ви дійсно бажаєте вилучити Сімейне Дерево
    "%s"?

en: Could not delete Family Tree
uk: Не можу вилучити сімейне дерево

en: Could not rename Family Tree
uk: Не можу переіменувати Сімейне Дерево

en: 
    ERROR: Wrong database path in Edit Menu->Preferences.
    Open preferences and set correct database path.
    
    Details: Could not make database directory:
        %s
uk: 
    ПОМИЛКА: Хибний шлях бази даних в Редагувати Меню->Налаштування.
    Відкрийте налаштування та вкажіть вірний шлях до бази даних.
    
    Детально: Неможливо створити каталог бази даних:
        %s

en: Never
uk: Ніколи

en: Locked by %s
uk: Заблоковано %s

en: Unknown
uk: Невідомо

en: WARNING: %s
uk: УВАГА: %s

en: ERROR: %s
uk: ПОМИЛКА: %s

en: Low level database corruption detected
uk: Виявлено низькорівневу помилку бази даних

en: Gramps has detected a problem in the underlying database. This can sometimes be repaired from the Family Tree Manager. Select the database and click on the Repair button
uk: Gramps виявив проблему в базі даних. Іноді це можна виправити в Керуванні Сімейним Деревом. Оберіть базу даних та натисніть кнопку Виправити

en: Read only database
uk: База тільки для читання

en: You do not have write access to the selected file.
uk: У Вас нема доступу для запису даного файлу.

en: Cannot open database
uk: Не можу відкрити базу даних

en: Could not open file: %s
uk: Не можу відкрити файл: %s

en: Could not load a recent Family Tree.
uk: Не можу завантажити останнє Сімейне Дерево.

en: Family Tree does not exist, as it has been deleted.
uk: Сімейне дерево не існує, оскільки воно було видалене.

en: The database is locked.
uk: База даних заблокована.

en: Use the --force-unlock option if you are sure that the database is not in use.
uk: Використовуйте параметр --force-unlock якщо впевнені, що база даних не використовується.

en: Error encountered: %s
uk: Сталася помилка: %s

en:   Details: %s
uk:   Подробиці: %s

en: Error encountered in argument parsing: %s
uk: При розборі параметрів виникла помилка: %s

en: ERROR: Please specify a person
uk: ПОМИЛКА: Будь ласка, вкажіть особу

en: ERROR: Please specify a family
uk: ПОМИЛКА: Будь ласка, вкажіть сім’ю

en: =filename
uk: =назвафайлу

en: Output file name. MANDATORY
uk: Назва для вихідного файлу. ОБОВ'ЯЗКОВА

en: =format
uk: =формат

en: Output file format.
uk: Вихідний формат файлу.

en: =name
uk: =назва

en: Style name.
uk: Назва стилю.

en: Paper size name.
uk: Розмір паперу.

en: =number
uk: =число

en: Paper orientation number.
uk: Число орієнтації паперу.

en: Left paper margin
uk: Лівий відступ паперу

en: Size in cm
uk: Розмір в см

en: Right paper margin
uk: Правий відступ паперу

en: Top paper margin
uk: Верхній відступ паперу

en: Bottom paper margin
uk: Нижній відступ паперу

en: =css filename
uk: =файл css

en: CSS filename to use, html format only
uk: Назва файлу CSS для використання, лише html формат

en: Unknown option: %s
uk: Невідомий параметр: %s

en:    Valid options are:
uk:    Вірні параметри:

en:    Use '%(donottranslate)s' to see description and acceptable values
uk:    Використовуйте '%(donottranslate)s' щоб побачити опис та допустимі значення

en: Ignoring '%(notranslate1)s=%(notranslate2)s' and using '%(notranslate1)s=%(notranslate3)s'.
uk: Ігнорую '%(notranslate1)s=%(notranslate2)s' та використовую '%(notranslate1)s=%(notranslate3)s'.

en: Use '%(notranslate)s' to see valid values.
uk: Виористовуйте '%(notranslate)s' щоб переглянути допустимі параметри.

en: Ignoring unknown option: %s
uk: Ігнорую невідомий параметр: %s

en:    Available options:
uk:    Доступні параметри:

en: (no help available)
uk: (допомога не доступна)

en:    Available values are:
uk:    Доступні значення:

en: option '%(optionname)s' not valid. Use '%(donottranslate)s' to see all valid options.
uk: параметр '%(optionname)s' є хибним. Використовуйте '%(donottranslate)s' щоб переглянути всі допустимі параметри.

en: Failed to write report.
uk: Помилка запису звіту.

en: Failed to make '%s' report.
uk: Помилка створення звіту '%s'.

en: Error detected in database
uk: В базі даних виявлено помилку

en: Gramps has detected an error in the database. This can usually be resolved by running the "Check and Repair Database" tool.
    
    If this problem continues to exist after running this tool, please file a bug report at %(gramps_bugtracker_url)s
uk: Gramps виявив помилку в базі даних. Зазвичай, такі помилки можна усунути скориставшись інструментом "Перевірити та виправити базу даних".
    
    Якщо після цього інструменту проблема з'явиться знову, будь ласка, повідомте про помилку на сторінці %(gramps_bugtracker_url)s

en: Imported %Y/%m/%d %H:%M:%S
uk: Імпортовано %Y/%m/%d %H:%M:%S

en: Missing Given Name
uk: Відсутнє дане ім'я

en: Missing Record
uk: Відсутній запис

en: Missing Surname
uk: Відсутнє прізвище

en: [Living]
uk: [Живий(ва)]

en: Private Record
uk: Приватний запис

[ctx: localized lexeme inflections]
note: Translators: see http://gramps-project.org/wiki/index.php?title=Translating_Gramps#Translating_dates to learn how to select proper inflection to be used in your localized DateDisplayer code!
en: January
uk: N=січень|G=січня

[ctx: surname]
en: none
uk: нічого

[ctx: given-name]
en: none
uk: нічого

en: Date parser for '%s' not available, using default
uk: Розбір дат для '%s' не існує, використовую типовий розбір

en: Date displayer for '%s' not available, using default
uk: Показ дат для '%s' не існує, використовую типовий показ

note: Translators: Numeric year, month, day
en: YYYY-MM-DD (ISO)
uk: РРРР-ММ-ДД (ISO)

[ctx: date format]
note: Translators: You may translate this as "Numerical", "System preferred", or similar.
en: Numerical
uk: Системний

note: Translators: Full month name, day, year
en: Month Day, Year
uk: Місяць День, Рік

note: Translators: Abbreviated month name, day, year
en: Mon Day, Year
uk: Міс День, Рік

note: Translators: Day, full month name, year
en: Day Month Year
uk: День Місяць Рік

note: Translators: Day, abbreviated month name, year
en: Day Mon Year
uk: День Міс Рік

en: {date_quality}from {date_start} to {date_stop}{nonstd_calendar_and_ny}
uk: {date_quality}з {date_start} до {date_stop}{nonstd_calendar_and_ny}

en: {date_quality}between {date_start} and {date_stop}{nonstd_calendar_and_ny}
uk: {date_quality}між {date_start} та {date_stop}{nonstd_calendar_and_ny}

en: today
uk: сьогодні

[ctx: localized lexeme inflections]
en: February
uk: N=лютий|G=лютого

[ctx: localized lexeme inflections]
en: March
uk: N=березень|G=березня

[ctx: localized lexeme inflections]
en: April
uk: N=квітень|G=квітня

[ctx: localized lexeme inflections]
en: May
uk: N=травень|G=травня

[ctx: localized lexeme inflections]
en: June
uk: N=червень|G=червня

[ctx: localized lexeme inflections]
en: July
uk: N=липень|G=липня

[ctx: localized lexeme inflections]
en: August
uk: N=серпень|G=серпня

[ctx: localized lexeme inflections]
en: September
uk: N=вересень|G=вересня

[ctx: localized lexeme inflections]
en: October
uk: N=жовтень|G=жовтня

[ctx: localized lexeme inflections]
en: November
uk: N=листопад|G=листопада

[ctx: localized lexeme inflections]
en: December
uk: N=грудень|G=грудня

[ctx: localized lexeme inflections - short month form]
note: Translators: see http://gramps-project.org/wiki/index.php?title=Translating_Gramps#Translating_dates to learn how to select proper inflection to be used in your localized DateDisplayer code!
en: Jan
uk: січ.

[ctx: localized lexeme inflections - short month form]
en: Feb
uk: лют.

[ctx: localized lexeme inflections - short month form]
en: Mar
uk: бер.

[ctx: localized lexeme inflections - short month form]
en: Apr
uk: квіт.

[ctx: localized lexeme inflections - short month form]
en: May
uk: трав.

[ctx: localized lexeme inflections - short month form]
en: Jun
uk: черв.

[ctx: localized lexeme inflections - short month form]
en: Jul
uk: лип.

[ctx: localized lexeme inflections - short month form]
en: Aug
uk: серп.

[ctx: localized lexeme inflections - short month form]
en: Sep
uk: вер.

[ctx: localized lexeme inflections - short month form]
en: Oct
uk: жовт.

[ctx: localized lexeme inflections - short month form]
en: Nov
uk: лист.

[ctx: localized lexeme inflections - short month form]
en: Dec
uk: груд.

[ctx: calendar]
en: Gregorian
uk: Григоріанський

[ctx: calendar]
en: Julian
uk: Юліанський

[ctx: calendar]
en: Hebrew
uk: Єврейський

[ctx: calendar]
en: French Republican
uk: Французький республіканський

[ctx: calendar]
en: Persian
uk: Перський

[ctx: calendar]
en: Islamic
uk: Ісламський

[ctx: calendar]
en: Swedish
uk: Шведський

[ctx: Hebrew month lexeme]
note: Translators: see http://gramps-project.org/wiki/index.php?title=Translating_Gramps#Translating_dates to learn how to select proper inflection to be used in your localized DateDisplayer code!
en: Tishri
uk: тішрі

[ctx: Hebrew month lexeme]
en: Heshvan
uk: хешвен

[ctx: Hebrew month lexeme]
en: Kislev
uk: кіслев

[ctx: Hebrew month lexeme]
en: Tevet
uk: тевет

[ctx: Hebrew month lexeme]
en: Shevat
uk: шват

[ctx: Hebrew month lexeme]
en: AdarI
uk: адар

[ctx: Hebrew month lexeme]
en: AdarII
uk: aдар-шені

[ctx: Hebrew month lexeme]
en: Nisan
uk: нісан

[ctx: Hebrew month lexeme]
en: Iyyar
uk: іяр

[ctx: Hebrew month lexeme]
en: Sivan
uk: сиван

[ctx: Hebrew month lexeme]
en: Tammuz
uk: таммуз

[ctx: Hebrew month lexeme]
en: Av
uk: ав

[ctx: Hebrew month lexeme]
en: Elul
uk: елул

[ctx: French month lexeme]
note: Translators: see http://gramps-project.org/wiki/index.php?title=Translating_Gramps#Translating_dates to learn how to select proper inflection to be used in your localized DateDisplayer code!
en: Vendémiaire
uk: вандем’єр

[ctx: French month lexeme]
en: Brumaire
uk: брюмер

[ctx: French month lexeme]
en: Frimaire
uk: фрімер

[ctx: French month lexeme]
en: Nivôse
uk: нівоз

[ctx: French month lexeme]
en: Pluviôse
uk: плювіоз

[ctx: French month lexeme]
en: Ventôse
uk: вентоз

[ctx: French month lexeme]
en: Germinal
uk: жерміналь

[ctx: French month lexeme]
en: Floréal
uk: флореаль

[ctx: French month lexeme]
en: Prairial
uk: преріаль

[ctx: French month lexeme]
en: Messidor
uk: мессідор

[ctx: French month lexeme]
en: Thermidor
uk: термідор

[ctx: French month lexeme]
en: Fructidor
uk: фрюктідор

[ctx: French month lexeme]
en: Extra
uk: додатковий

[ctx: Islamic month lexeme]
note: Translators: see http://gramps-project.org/wiki/index.php?title=Translating_Gramps#Translating_dates to learn how to select proper inflection to be used in your localized DateDisplayer code!
en: Muharram
uk: мухаррам

[ctx: Islamic month lexeme]
en: Safar
uk: сафар

[ctx: Islamic month lexeme]
en: Rabi`al-Awwal
uk: рабі-аль-авваль

[ctx: Islamic month lexeme]
en: Rabi`ath-Thani
uk: рабі-ассані

[ctx: Islamic month lexeme]
en: Jumada l-Ula
uk: джумада-аль-уля

[ctx: Islamic month lexeme]
en: Jumada t-Tania
uk: джумада-аль-ахіра

[ctx: Islamic month lexeme]
en: Rajab
uk: раджаб

[ctx: Islamic month lexeme]
en: Sha`ban
uk: шаабан

[ctx: Islamic month lexeme]
en: Ramadan
uk: рамадан

[ctx: Islamic month lexeme]
en: Shawwal
uk: шавваль

[ctx: Islamic month lexeme]
en: Dhu l-Qa`da
uk: зуль-каада

[ctx: Islamic month lexeme]
en: Dhu l-Hijja
uk: зуль-хіджжа

[ctx: Persian month lexeme]
note: Translators: see http://gramps-project.org/wiki/index.php?title=Translating_Gramps#Translating_dates to learn how to select proper inflection to be used in your localized DateDisplayer code!
en: Farvardin
uk: фарвардін

[ctx: Persian month lexeme]
en: Ordibehesht
uk: ордібехешт

[ctx: Persian month lexeme]
en: Khordad
uk: хордад

[ctx: Persian month lexeme]
en: Tir
uk: тир

[ctx: Persian month lexeme]
en: Mordad
uk: мордад

[ctx: Persian month lexeme]
en: Shahrivar
uk: шахрівар

[ctx: Persian month lexeme]
en: Mehr
uk: мехр

[ctx: Persian month lexeme]
en: Aban
uk: абан

[ctx: Persian month lexeme]
en: Azar
uk: азар

[ctx: Persian month lexeme]
en: Dey
uk: дей

[ctx: Persian month lexeme]
en: Bahman
uk: бахман

[ctx: Persian month lexeme]
en: Esfand
uk: есфанд

[ctx: date modifier]
note: Translators: if the modifier is after the date put the space ahead of the word instead of after it
en: before
uk: перед

[ctx: date modifier]
note: Translators: if the modifier is after the date put the space ahead of the word instead of after it
en: after
uk: після

[ctx: date modifier]
note: Translators: if the modifier is after the date put the space ahead of the word instead of after it
en: about
uk: близько

[ctx: date modifier]
note: Translators: if the modifier is after the date put the space ahead of the word instead of after it
en: from
uk: від

[ctx: date modifier]
note: Translators: if the modifier is after the date put the space ahead of the word instead of after it
en: to
uk: до

[ctx: date quality]
en: estimated
uk: орієнтовно

[ctx: date quality]
en: calculated
uk: розрахунково

en: Sunday
uk: Неділя

en: Monday
uk: Понеділок

en: Tuesday
uk: Вівторок

en: Wednesday
uk: Середа

en: Thursday
uk: Четвер

en: Friday
uk: П’ятниця

en: Saturday
uk: Субота

en: Sun
uk: Нд

en: Mon
uk: Пн

en: Tue
uk: Вв

en: Wed
uk: Ср

en: Thu
uk: Чт

en: Fri
uk: Пт

en: Sat
uk: Сб

en: Add child to family
uk: Додати дитину до сім'ї

en: Remove child from family
uk: Вилучити дитину з сім'ї

en: Remove Family
uk: Вилучити сім'ю

en: Remove father from family
uk: Вилучити батька з сім'ї

en: Remove mother from family
uk: Вилучити маму з сім'ї

en: The schema version is not supported by this version of Gramps.
    
    This Family Tree is schema version %(tree_vers)s, and this version of Gramps supports versions %(min_vers)s to %(max_vers)s
    
    Please upgrade to the corresponding version or use XML for porting data between different schema versions.
uk: Версія бази даних не підтримується поточною версією Gramps.
    
    Поточне Сімейне Дерево має версію %(tree_vers)s. Поточна версія Gramps підтримує версії від %(min_vers)s до %(max_vers)s
    
    Будь ласка, оновіться до потрібної версії, або використайте формат XML для переносу даних між різними версіями бази.

en: The Python version is not supported by this version of Gramps.
    
    This Family Tree is Python version %(tree_vers)s, and this version of Gramps supports versions %(min_vers)s to %(max_vers)s
    
    Please upgrade to the corresponding version or use XML for porting data between different Python versions.
uk: Версія Python не підтримується поточною версією Gramps.
    
    Поточне Сімейне Дерево має версію Python %(tree_vers)s. Поточна версія Gramps підтримує версії від %(min_vers)s до %(max_vers)s
    
    Будь ласка, оновіться до потрібної версії, або використайте формат XML для переносу даних між різними версіями Python.

en: The Family Tree you are trying to load is in the schema version %(oldschema)s format. This version of Gramps uses schema version %(newschema)s. Therefore you cannot load this Family Tree without upgrading the schema version of the Family Tree.
    
    If you upgrade then you won't be able to use the previous version of Gramps, even if you subsequently %(wiki_manual_backup_html_start)sbackup%(html_end)s or %(wiki_manual_export_html_start)sexport%(html_end)s your upgraded Family Tree.
    
    Upgrading is a difficult task which could irretrievably corrupt your Family Tree if it is interrupted or fails.
    
    If you have not already made a backup of your Family Tree, then you should start your %(bold_start)sold%(bold_end)s version of Gramps and %(wiki_backup_html_start)smake a backup%(html_end)s of your Family Tree.
uk: Сімейне дерево, яке Ви намагаєтесь завантажити, є у форматі версії %(oldschema)s. Поточна версія Gramps використовує формат версії %(newschema)s. Тому ви не можете завантажити це Сімейне Дерево без оновлення формату його версії.
    
    Якщо Ви оновитесь, то Ви не зможете використовувати попередню версію Gramps, навіть якщо %(wiki_manual_backup_html_start)sстворите резервну копію%(html_end)s, або %(wiki_manual_export_html_start)sекспортуєте%(html_end)s Ваше оновлене Сімейне Дерево.
    
    Оновлення є складним процесом, який може незворотньо пошкодити Ваше Сімейне Дерево.
    
    Якщо Ви ще не створили резервної копії Вашого Сімейного Дерева, то Вам слід запустити Вашу %(bold_start)sстару%(bold_end)s версію Gramps, та %(wiki_backup_html_start)sзберегти резервну копію Вашого Сімейного Дерева%(html_end)s.

en: Database connection failed.
    
    %(message)s
    Please check your connection settings file:
    %(settings_file)s
uk: Не вдалося з'єднатися з базою даних.
    
    %(message)s
    Перевірте файл налаштувань з'єднання:
    %(settings_file)s

en: The Family Tree you are trying to load is in the %(dbtype)s database, which is no longer supported.
    Therefore you cannot load this Family Tree without upgrading.
    
    If you upgrade then you won't be able to use the previous version of Gramps, even if you subsequently %(wiki_manual_backup_html_start)sbackup%(html_end)s or %(wiki_manual_export_html_start)sexport%(html_end)s your upgraded Family Tree.
    
    You are strongly advised to backup your Family Tree.
    
    If you have not already made a backup of your Family Tree, then you should start your previous version of Gramps and %(wiki_backup_html_start)smake a backup%(html_end)s of your Family Tree.
uk: Сімейне дерево, яке Ви намагаєтесь завантажити, є у форматі версії %(dbtype)s, який більше не підтримується.
    Тому ви не можете завантажити це Сімейне Дерево без оновлення формату його версії.
    
    Якщо Ви оновитесь, то вже не зможете використовувати попередню версію Gramps, навіть якщо %(wiki_manual_backup_html_start)sстворите резервну копію%(html_end)s, або %(wiki_manual_export_html_start)sекспортуєте%(html_end)s Ваше оновлене Сімейне Дерево.
    
    Наполегливо радимо зробити резервну копію Вашого Сімейного Дерева.
    
    Якщо Ви ще не створили резервної копії Вашого Сімейного Дерева, то Вам слід запустити стару версію Gramps, та %(wiki_backup_html_start)sзберегти резервну копію Вашого Сімейного Дерева%(html_end)s.

en: _Undo %s
uk: _Повернути %s

en: _Redo %s
uk: _Повторити %s

en: Number of people
uk: Кількість осіб

en: Number of families
uk: Кількість сімей

en: Number of sources
uk: Кількість джерел

en: Number of citations
uk: Число цитат

en: Number of events
uk: Кількість подій

en: Number of media
uk: Кількість медіа елементів

en: Number of places
uk: Кількість місць

en: Number of repositories
uk: Кількість сховищ

en: Number of notes
uk: Кількість приміток

en: Number of tags
uk: Кількість теґів

en: Schema version
uk: Версія схеми

en: %(n1)6d  People        upgraded with %(n2)6d citations in %(n3)6d secs
uk: %(n1)6d  Особи        оновлено з %(n2)6d цитатами за %(n3)6d сек

en: %(n1)6d  Families      upgraded with %(n2)6d citations in %(n3)6d secs
uk: %(n1)6d  Родини      оновлено з %(n2)6d цитатами за %(n3)6d сек

en: %(n1)6d  Events        upgraded with %(n2)6d citations in %(n3)6d secs
uk: %(n1)6d  Події        оновлено з %(n2)6d цитатами за %(n3)6d сек

en: %(n1)6d  Media Objects upgraded with %(n2)6d citations in %(n3)6d secs
uk: %(n1)6d Медіа Об’єкти оновлено з %(n2)6d цитатами за %(n3)6d сек

en: %(n1)6d  Places        upgraded with %(n2)6d citations in %(n3)6d secs
uk: %(n1)6d  Місця        оновлено з %(n2)6d цитатами за %(n3)6d сек

en: %(n1)6d  Repositories  upgraded with %(n2)6d citations in %(n3)6d secs
uk: %(n1)6d  Сховища    оновлено з %(n2)6d цитатами за %(n3)6d сек

en: %(n1)6d  Sources       upgraded with %(n2)6d citations in %(n3)6d secs
uk: %(n1)6d  Джерел        оновлено з %(n2)6d цитатами за %(n3)6d сек

en: Number of new objects upgraded:
uk: Кількість оновлених об'єктів

en: 
    
    You may want to run
    Tools -> Family Tree Processing -> Merge
    in order to merge citations that contain similar
    information
uk: 
    
    Можливо бажаєте виконати
    Інструменти -> Сімейне Дерево, обробка -> Об’єднання
    для того, щоб об'єднувати цитати, які мають однакову
    інформацію

en: Upgrade Statistics
uk: Статистика оновлення

en: Default format (defined by Gramps preferences)
uk: Типовий формат (визначено в налаштуваннях Gramps)

en: Surname, Given Suffix
uk: Прізвище, Ім'я Суфікс

en: Given
uk: Ім'я

en: Given Surname Suffix
uk: Ім'я Прізвище Суфікс

en: Main Surnames, Given Patronymic Suffix Prefix
uk: Головні прізвища, Ім’я По батькові Суфікс Префікс

en: Patronymic, Given
uk: По батькові, Ім'я

[ctx: Person]
en: title
uk: титул

en: given
uk: ім'я

en: surname
uk: прізвище

en: suffix
uk: суфікс

[ctx: Name]
en: call
uk: прізвисько

[ctx: Name]
en: common
uk: загальновживане

en: initials
uk: ініціали

[ctx: Name]
en: primary
uk: першочергове

en: primary[pre]
uk: головне[пр]

en: primary[sur]
uk: головне[прізв]

en: primary[con]
uk: головне[св]

en: patronymic
uk: по батькові

en: patronymic[pre]
uk: по-батькові[попер]

en: patronymic[sur]
uk: по-батькові[ім]

en: patronymic[con]
uk: по-батькові[св]

en: notpatronymic
uk: не по батькові

[ctx: Remaining names]
en: rest
uk: решта

en: prefix
uk: префікс

en: rawsurnames
uk: початкове прізвище

en: nickname
uk: прізвисько

en: familynick
uk: прізвисько сім'ї

en: Wrong name format string %s
uk: Хибний формат імені %s

en: ERROR, Edit Name format in Preferences
uk: ПОМИЛКА, Відредагуйте формат імені в налаштуваннях

en: Error in '%s' file: cannot load.
uk: Помилка у файлі '%s' : не можу завантажити.

en: Full
uk: Повне

en: WARNING: Too many arguments in filter '%s'!
    Trying to load with subset of arguments.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Занадто багато аргументів у фільтрі '%s'!
    Спробуйте завантажити з меншою кількістю аргументів.

en: WARNING: Too few arguments in filter '%s'!
             Trying to load anyway in the hope this will be upgraded.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Занадто мало аргументів у фільтрі '%s'!
             Всеж, намагаюся завантажити, сподіваючись, що це буде виправлено.

en: ERROR: filter %s could not be correctly loaded. Edit the filter!
uk: ПОМИЛКА: фільтр %s завантажено некоректно. Відредагуйте фільтр!

en: General filters
uk: Загальні фільтри

en: Wrong format of date-time
uk: Хибний формат дати і часу

en: Only date-times in the iso format of yyyy-mm-dd hh:mm:ss, where the time part is optional, are accepted. %s does not satisfy.
uk: Дозволено лише дата-час у ISO форматі yyyy-mm-dd hh:mm:ss, де час є необов’язковим. %s не задовільняє вимог.

en: Confidence:
uk: Достовірність:

en: Date:
uk: Дата:

en: Volume/Page:
uk: Том/Сторінка:

en: Citations matching parameters
uk: Цитати, що відповідають параметрам

en: Matches citations with particular parameters
uk: Вибирає всі цитати із вказаними параметрами

en: Citation/source filters
uk: Цитати/фільтри джерел

en: Event filters
uk: Фільтри подій

en: Number must be:
uk: Число повинно бути:

en: Number of instances:
uk: Кількість випадків:

en: Text:
uk: Текст:

en: Substring:
uk: Підрядок:

en: Note type:
uk: Тип примітки:

en: Objects with notes with the particular type
uk: Об’єкти із примітками вказаного типу

en: Matches notes with the particular type
uk: Вибирає примітки вказаного типу

en: Reference count must be:
uk: Кількість посилань повинна бути:

en: Reference count:
uk: Кількість посилань:

en: Source ID:
uk: ID джерела:

en: Filter name:
uk: Назва фільтру:

en: Can't find filter %s in the defined custom filters
uk: Не можу знайти фільтр %s серед визначених спеціальних фільтрів

en: Source filter name:
uk: Назва фільтру джерел:

en: Miscellaneous filters
uk: Різні фільтри

en: No description
uk: Без опису

en: The filter definition contains a loop.
uk: Визначення фільтра містить цикл.

en: One rule references another which eventually references the first.
uk: Одне правило посилається на інше, яке зрештою посилається на перше.

en: Every citation
uk: Кожну цитату

en: Matches every citation in the database
uk: Вибирає кожну цитату в базі даних

en: Changed after:
uk: Змінено після:

en: but before:
uk: але до:

en: Citations changed after <date time>
uk: Цитати, змінені після <дата час>

en: Matches citation records changed after a specified date-time (yyyy-mm-dd hh:mm:ss) or in the range, if a second date-time is given.
uk: Вибирає цитати, що були редаговані після вказаної дати-часу (yyyy-mm-dd hh:mm:ss), або в діапазоні дат, якщо вказано другу дату-час.

en: Citations marked private
uk: Цитати, помічені як приватні

en: Matches citations that are indicated as private
uk: Вибирає всі цитати, які помічені як приватні дані

en: Citation attribute:
uk: Атрибути цитати:

en: Value:
uk: Значення:

en: Citations with the attribute <attribute>
uk: Цитати з атрибутом <атрибут>

en: Matches citations with the attribute of a particular value
uk: Вибирає цитати, де один з атрибутів містить вказане значення

en: Confidence level:
uk: Рівень достовірності:

en: Citations with <count> media
uk: Цитати з <кількістю> медіа

en: Matches citations with a certain number of items in the gallery
uk: Вибирає цитати з вказаною кількістю об'єктів в галереї

en: Citation with <Id>
uk: Цитата з <Id>

en: Matches a citation with a specified Gramps ID
uk: Вибирає цитату із вказаним Gramps ID

en: Citations having <count> notes
uk: Цитати, в яких <кількість> приміток

en: Matches citations having a certain number of notes
uk: Вибирати цитати з вказаною кількістю приміток

en: Citations having notes containing <substring>
uk: Цитати, примітки яких містять <частину рядка>

en: Matches citations whose notes contain text matching a substring
uk: Вибирає цитати, примітки яких містять вказаний текст

en: Citations having notes containing <text>
uk: Цитати, примітки яких містять <текст>

en: Matches citations whose notes contain text matching a regular expression
uk: Вибирає цитати, примітки яких містять вказаний текст, що підпадає під вказаний регулярний вираз

en: Citations with a note of type <type>
uk: Цитати з приміткою типу <type>

en: Matches citations with a note of the specified type
uk: Відповідає цитатам із приміткою визначеного типу

en: Note filters
uk: Фільтри Приміток

en: Citations with a reference count of <count>
uk: Цитати з кількістю посиланнь <кількість>

en: Matches citations with a certain reference count
uk: Вибирає цитати, які мають вказану кількість посилань

en: Abbreviation:
uk: Скорочення:

en: Author:
uk: Автор:

en: Publication:
uk: Публікація:

en: Title:
uk: Назва:

en: Sources matching parameters
uk: Джерела з вказаними параметрами

en: Matches citations with a source of a particular value
uk: Вибирає цитати з джерелом, що містить певне значення

en: Source filters
uk: Фільтри джерел

en: Citation with Source <Id>
uk: Цитата з Джерела <Id>

en: Matches a citation with a source with a specified Gramps ID
uk: Вибирає цитату із джерелом, що має вказаний Gramps ID

en: Citations having source notes containing <text>
uk: Цитати, джерела яких містять <текст>

en: Matches citations whose source notes contain a substring or match a regular expression
uk: Вибирає цитати, примітки яких містять вказаний текст, що підпадає під вказаний регулярний вираз

en: Tag:
uk: Мітка:

en: Citations with the <tag>
uk: Цитати з <міткою>

en: Matches citations with the particular tag
uk: Вибирає цитати з вказаною міткою

en: Citations matching the <filter>
uk: Цитати, що відбираються <фільтром>

en: Matches citations matched by the specified filter name
uk: Вибирає цитати, відібрані вказаним фільтром

en: Citations with Volume/Page containing <text>
uk: Розділ/сторінка цитати , що містить <текст>

en: Matches citations whose Volume/Page contains a certain substring
uk: Відбирає цитати, Розділ/сторінка містить певний підрядок

en: Repository filter name:
uk: Назва фільтру сховищ:

en: Citations with a source with a repository reference matching the <repository filter>
uk: Цитати з джерелом з посиланням у сховище, що відібрані <фільтром сховища>

en: Matches citations with sources with a repository reference that match a certain repository filter
uk: Відібрати цитати з джерелами з посиланням у сховище, що відібрані певним фільтром сховища

en: Citations with source matching the <source filter>
uk: Цитати з джерелом, що відповідає <фільтру джерел>

en: Matches citations with sources that match the specified source filter name
uk: Вибирає всі цитати з джерелами, що мають вказану назву джерела

en: Citations with Id containing <text>
uk: Цитати з Id які містять <текст>

en: Matches citations whose Gramps ID matches the regular expression
uk: Вибирає цитати, які містять Gramps ID, що підлягають регулярному виразові

en: Citations with Source Id containing <text>
uk: Цитати з Джерелом Id які містять <текст>

en: Matches citations whose source has a Gramps ID that matches the regular expression
uk: Вибирає цитати, чиє джерело має Gramps ID, що підлягають регулярному виразові

en: Every event
uk: Всі події

en: Matches every event in the database
uk: Вибирає всі події з бази

en: Events changed after <date time>
uk: Події, змінені після <дати-часу>

en: Matches event records changed after a specified date/time (yyyy-mm-dd hh:mm:ss) or in the range, if a second date/time is given.
uk: Вибирає події,що були редаговані після вказаної дати-часу (yyyy-mm-dd hh:mm:ss), або в діапазоні дат, якщо було вказано другу дату-час.

en: Events marked private
uk: Події, відмічені як приватні

en: Matches events that are indicated as private
uk: Вибирає всі події, які відмічені як приватні дані

en: Event attribute:
uk: Атрибут події:

en: Events with the attribute <attribute>
uk: Події з сімейним <атрибутом>

en: Matches events with the event attribute of a particular value
uk: Вибирає події, що містять певний атрибут

en: Events with the <citation>
uk: Події з <цитатою>

en: Matches events with a citation of a particular value
uk: Вибирає події з цитатою, частиною значення

en: Description:
uk: Опис:

en: Event type:
uk: Тип події:

en: Place:
uk: Місце:

en: Events with <data>
uk: Події з <дані>

en: Matches events with data of a particular value
uk: Вибирає події за певним значенням даних

en: Day of Week:
uk: День тижня:

en: Events occurring on a particular day of the week
uk: Події які трапляються в певний день тижня

en: Matches events occurring on a particular day of the week
uk: Вибирає події які трапляються в певний день тижня

en: Main Participants:
uk: Головні учасники:

en: Events matching parameters
uk: Події що відповідають параметрам

en: Matches events with particular parameters
uk: Відповідає подіям із певними параметрами

en: Events with <count> media
uk: Події з <кількістю> медіа

en: Matches events with a certain number of items in the gallery
uk: Вибирає події з вказаною кількістю об'єктів в галереї

en: Event with <Id>
uk: Подія з <Id>

en: Matches an event with a specified Gramps ID
uk: Вибирає подію із вказаним Gramps ID

en: Events having <count> notes
uk: Подія з <кількість> приміток

en: Matches events having a certain number of notes
uk: Вибирати події з вказаною кількістю приміток

en: Events having notes containing <substring>
uk: Події, примітки яких містять <частину рядка>

en: Matches events whose notes contain text matching a substring
uk: Вибирає події, примітки яких містять вказаний текст

en: Events having notes containing <text>
uk: Події, примітки яких містять <текст>

en: Matches events whose notes contain text matching a regular expression
uk: Вибирає події, примітки яких містять вказаний текст, що підпадає під вказаний регулярний вираз

en: Events with a note of type <type>
uk: Події з приміткою типу <type>

en: Matches events with a note of the specified type
uk: Збігається з подіями, що мають примітку заданого типу

en: Events with a reference count of <count>
uk: Події з <кількість> посиланнь

en: Matches events with a certain reference count
uk: Вибирає події, які мають вказану кількість посилань

en: Events with <count> sources
uk: Події з <кількістю> джерел

en: Matches events with a certain number of sources connected to it
uk: Вибирає події, які мають вказану кількість підключених джерел

en: Events with the <tag>
uk: Події з <міткою>

en: Matches events with the particular tag
uk: Вибирає події з вказаною міткою

en: Events with the particular type
uk: Події певного типу

en: Matches events with the particular type
uk: Вибирає події певного типу

en: Events matching the <filter>
uk: Події, вибрані <фільтром>

en: Matches events matched by the specified filter name
uk: Вибирає події, вибрані вказаним фільтром

en: Include Family events:
uk: Включити сімейну подію:

en: Person filter name:
uk: Назва фільтру осіб:

en: Events of persons matching the <person filter>
uk: Події осіб, вибраних <фільтром осіб>

en: Matches events of persons matched by the specified person filter name
uk: Вибирає події осіб, вибраних певним фільтром осіб

en: Place filter name:
uk: Назва фільтру Місць:

en: Events of places matching the <place filter>
uk: Місця подій які підпадають під <фільтр місця>

en: Matches events that occurred at places that match the specified place filter name
uk: Вибирає події, що відбулися в місцях, які відповідають вказаному фільтру місць

en: Events with at least one direct source >= <confidence level>
uk: Події з щонайменше одним прямим джерелом >= <рівень достовірності>

en: Matches events with at least one direct source with confidence level(s)
uk: Вибирає події з щонайменше одним прямим джерелом з рівнем(рівнями) достовірності

en: Events with source matching the <source filter>
uk: Події з джерелом, що підпадає під <фільтр джерела>

en: Matches events with sources that match the specified source filter name
uk: Вибирає події, що є вибраними певним фільтром джерел

en: Events with Id containing <text>
uk: Події з ID які містять <текст>

en: Matches events whose Gramps ID matches the regular expression
uk: Вибирає події, Gramps ID яких фільтрується регулярним виразом

en: Every family
uk: Всі сім'ї

en: Matches every family in the database
uk: Вибирає всі сім'ї з бази даних

en: Families changed after <date time>
uk: Сім’ї, змінені після <дати-часу>

en: Matches family records changed after a specified date-time (yyyy-mm-dd hh:mm:ss) or in the range, if a second date-time is given.
uk: Вибирає сім’ї, що були редаговані після вказаної дати-часу (yyyy-mm-dd hh:mm:ss) або в діапазоні дат, якщо було вказано другу дату-час.

en: Person ID:
uk: ID особи:

en: Families having child with Id containing <text>
uk: Сім'ї, де ідентифікатори дітей містять <text>

en: Matches families where child has a specified Gramps ID
uk: Вибирає сім’ї, де дитина має вказане Gramps ID

en: Child filters
uk: Фільтри дітей

en: Families with child with the <name>
uk: Сім’ї з дитиною на <ім’я>

en: Matches families where child has a specified (partial) name
uk: Вибирає сім’ї, де ім’я дитини має вказане (частково) ім’я

en: Families marked private
uk: Сім’ї, помічені як приватні

en: Matches families that are indicated as private
uk: Вибирає всі сім’ї, які є помічені як приватні

en: Families having father with Id containing <text>
uk: Сім’ї, з батьком ІД якого містить <текст>

en: Matches families whose father has a specified Gramps ID
uk: Вибирає сім’ї де батько має вказане Gramps ID

en: Father filters
uk: Батьківські фільтри

en: Families with father with the <name>
uk: Сім’ї з батьком на <ім’я>

en: Matches families whose father has a specified (partial) name
uk: Вибирає сім’ї де батько має вказане(частково) ім’я

en: Family attribute:
uk: Сімейний атрибут:

en: Families with the family <attribute>
uk: Сім’ї з сімейним <атрибутом>

en: Matches families with the family attribute of a particular value
uk: Вибирає сім’ї з певним значенням сімейного атрибуту

en: Families with the <citation>
uk: Сім’ї з <цитатою>

en: Matches families with a citation of a particular value
uk: Вибирає сім’ї з цитатою за частковим вмістом

en: Family event:
uk: Сімейна подія:

en: Main Participants
uk: Головні учасники

en: Families with the <event>
uk: Сімї з <подією>

en: Matches families with an event of a particular value
uk: Вибирає сім’ї з подією яка містить вказане значення

en: Families with <count> media
uk: Сімї з <кількістю> медіа

en: Matches families with a certain number of items in the gallery
uk: Вибирає сім’ї з вказаною кількістю об'єктів в галереї

en: Family with <Id>
uk: Сім'ї з <Id>

en: Matches a family with a specified Gramps ID
uk: Вибирає сім'ї з вказаним Gramps ID

en: Families with <count> LDS events
uk: Сім’ї з <кількістю> LDS подій

en: Matches families with a certain number of LDS events
uk: Вибирає сім’ї з вказаною кількістю LDS подій

en: Families having <count> notes
uk: Сім'ї в яких <кількість> приміток

en: Matches families having a certain number notes
uk: Вибирати сім'ї з вказаною кількістю приміток

en: Families having notes containing <substring>
uk: Сім’ї, примітки яких містять <частину рядка>

en: Matches families whose notes contain text matching a substring
uk: Вибирає сім'ї , примітки яких містять вказаний текст

en: Families having notes containing <text>
uk: Сім’ї, примітки яких містять <текст>

en: Matches families whose notes contain text matching a regular expression
uk: Вибирає сім’ї, примітки яких містять вказаний текст, що підпадає під вказаний регулярний вираз

en: Families with a note of type <type>
uk: Сім'ї з приміткою типу <type>

en: Matches families with a note of the specified type
uk: Збігається з сім'ями, що мають примітку заданого типу

en: Families with a reference count of <count>
uk: Сім’ї з кількістю посиланнь <кількість>

en: Matches family objects with a certain reference count
uk: Вибирає сім’ї з вказаною кількістю посилань

en: Relationship type:
uk: Тип відносин:

en: Families with the relationship type
uk: Сім’ї з типом відносин

en: Matches families with the relationship type of a particular value
uk: Вибирає сім’ї із вказаним типом відносин

en: Families with <count> sources
uk: Сім’ї з <кількістю> джерел

en: Matches families with a certain number of sources connected to it
uk: Вибирає сім’ї, які мають вказану кількість підключених джерел

en: Families with the <source>
uk: Сім'ї з <джерелом>

en: Matches families who have a particular source
uk: Вибирає сім’ї з певним джерелом

en: Families with the <tag>
uk: Сім'ї з <міткою>

en: Matches families with the particular tag
uk: Вибирає сім'ї з певною міткою

en: Families with twins
uk: Сімї з близнюками

en: Matches families with twins
uk: Вибирає сім'ї з близнюками

en: Inclusive:
uk: Включно:

en: Ancestor families of <family>
uk: Родини предків від <сім'я>

en: Matches ancestor families of the specified family
uk: Вибирає предків (сім’ї) від зазначеної сім'ї

en: Bookmarked families
uk: Сім'ї в закладках

en: Matches the families on the bookmark list
uk: Вибирає сім'ї із списку закладок

en: Descendant families of <family>
uk: Нащадкові сім'ї від <сім'ї>

en: Matches descendant families of the specified family
uk: Вибирає всіх нащадків (сім'ї) вказаної сім'ї

en: Families matching the <filter>
uk: Сім’ї, що збігаються з <фільтром>

en: Matches families matched by the specified filter name
uk: Вибирає сім’ї, що збігаються з вказаним фільтром

en: Families with at least one direct source >= <confidence level>
uk: Сім'ї з принаймні одним прямим джерелом >= <рівень достовірності>

en: Matches families with at least one direct source with confidence level(s)
uk: Вибирає сім'ї з принаймні одним прямим джерелом з рівнем достовірності>

en: Families having mother with Id containing <text>
uk: Сім’ї, де Id матері містить <текст>

en: Matches families whose mother has a specified Gramps ID
uk: Вибирає сім’ї, де мати має вказане Gramps ID

en: Mother filters
uk: Материнські фільтри

en: Families with mother with the <name>
uk: Сім’ї, де мати має ім’я <ім’я>

en: Matches families whose mother has a specified (partial) name
uk: Вибирає сім’ї, де мати має вказане (частково) ім’я

en: Families with child matching the <regex_name>
uk: Сім’ї з дітьми, імена яких підпадають під <регулярний вираз>

en: Matches families where some child has a name that matches a specified regular expression
uk: Вибирає сім’ї, де ім’я дитини підпадає під вказаний регулярний вираз

en: Families with father matching the <regex_name>
uk: Сім’ї з батьком, ім’я якого підпадає під <регулярний вираз>

en: Matches families whose father has a name matching a specified regular expression
uk: Вибирає сім’ї де є батько, ім’я якого підпадає під вказаний регулярний вираз

en: Families with Id containing <text>
uk: Сі’ьї з ID що містять <рядок>

en: Matches families whose Gramps ID matches the regular expression
uk: Вибирає сім’ї, які містять Gramps ID, що підпадає під регулярний вираз

en: Families with mother matching the <regex_name>
uk: Сім’ї з мамою, ім’я якої підпадає під <регулярний_вираз>

en: Matches families whose mother has a name matching a specified regular expression
uk: Вибирає сім’ї де є мама, ім’я якої підпадає під вказаний регулярний вираз

en: Families with any child matching the <name>
uk: Сім’ї, в яких ім’я дитини збігається з <ім’я>

en: Matches families where any child has a specified (partial) name
uk: Вибирає сім’ї, де ім’я будь-якої дитини має вказане (частково) ім’я

en: Families with father matching the <name>
uk: Сім’ї з батьком, ім’я якого співпадає з <ім’я>

en: Families with mother matching the <name>
uk: Сім’ї з батьком, ім’я якого підпадає під <регулярний вираз>

en: Every media object
uk: Всі медіа об’єкти

en: Matches every media object in the database
uk: Співпадає з кожним медіа об'єктом в базі даних

en: Media objects changed after <date time>
uk: Медіа об'єкти, змінені після <дата час>

en: Matches media objects changed after a specified date:time (yyyy-mm-dd hh:mm:ss) or in the range, if a second date:time is given.
uk: Вибирає медіа об’єкти, що були редаговані після вказаної дати-часу (yyyy-mm-dd hh:mm:ss) або в діапазоні дат, якщо було вказано другу дату-час.

en: Media attribute:
uk: Атрибут медіа:

en: Media objects with the attribute <attribute>
uk: Медіа об'єкти з атрибутом <атрибут>

en: Matches media objects with the attribute of a particular value
uk: Вибирає медіа об'єкти, де один з атрибутів містить вказане значення

en: Media with the <citation>
uk: Медіа об'єкти з <цитатою>

en: Matches media with a citation of a particular value
uk: Вибирає медіа об’кти з цитатою, що містить вказане значення

en: Media object with <Id>
uk: Медіа об'єкт з <Id>

en: Matches a media object with a specified Gramps ID
uk: Вибирає медіа об’єкт з вказаним Gramps ID

en: Type:
uk: Тип:

en: Path:
uk: Шлях:

en: Media objects matching parameters
uk: Медіа об'єкти з вказаними параметрами

en: Matches media objects with particular parameters
uk: Вибирає медіа об’єкти з вказаними параметрами

en: Media objects having notes containing <substring>
uk: Медіа об'єкти з примітками, що містять <частину рядка>

en: Matches media objects whose notes contain text matching a substring
uk: Вибирає медіа об’єкти з примітками, які містять текст, що співпадає з вказаним рядком

en: Media objects having notes containing <text>
uk: Медіа об'єкти з примітками, що містять <рядок>

en: Matches media objects whose notes contain text matching a regular expression
uk: Вибирає медіа об’єкти з примітками, які містять текст, що підпадає під регулярний вираз

en: Media objects with a reference count of <count>
uk: Медіа об'єкти, які мають <кількість> посилань

en: Matches media objects with a certain reference count
uk: Вибирає медіа об’єкти з вказаною кількістю посилань

en: Media with <count> sources
uk: Медіа об'єкти з <кількістю> джерел

en: Matches media with a certain number of sources connected to it
uk: Вибирає медіа об’єкти, які мають вказану кількість підключених джерел

en: Media with the <source>
uk: Медіа об'єкти з <джерелом>

en: Matches media who have a particular source
uk: Вибирає медіа об’єкти з певним джерелом

en: Media objects with the <tag>
uk: Медіа об'єкти з <міткою>

en: Matches media objects with the particular tag
uk: Вибирає медіа об'єкти з вказаною міткою

en: Media objects matching the <filter>
uk: Медіа об'єкти за вказаним фільтром

en: Matches media objects matched by the specified filter name
uk: Вибирає медіа об’єкти, що підпадають під вказану назву фільтру

en: Media with a direct source >= <confidence level>
uk: Медіа з прямим джерелом >= <рівень достовірності>

en: Matches media with at least one direct source with confidence level(s)
uk: Вибирає медіа з приаймні одним прямим джерелом з рівнем(рівнями) достовірності

en: Media objects marked private
uk: Медіа об'єкти, помічені як приватні

en: Matches Media objects that are indicated as private
uk: Вибирає медіа об’єкти, які не помічені як приватні дані

en: Media objects with Id containing <text>
uk: Медіа об'єкти з ID що містять <рядок>

en: Matches media objects whose Gramps ID matches the regular expression
uk: Вибирає медіа об’єкти з Gramps ID які підпадають під регулярний вираз

en: Every note
uk: Всі примітки

en: Matches every note in the database
uk: Вибирає всі примітки з бази

en: Notes changed after <date time>
uk: Примітки змінені після <дати-часу>

en: Matches note records changed after a specified date-time (yyyy-mm-dd hh:mm:ss) or in the range, if a second date-time is given.
uk: Вибирає примітки,що були редаговані після вказаної дати-часу (yyyy-mm-dd hh:mm:ss) або в діапазоні дат, якщо було вказано другу дату-час.

en: Note with <Id>
uk: Примітки з <Id>

en: Matches a note with a specified Gramps ID
uk: Вибирає примітки з вказаним Gramps ID

en: Notes matching parameters
uk: Примітки з певними параметрами

en: Matches Notes with particular parameters
uk: Вибирає примітки із вказаними параметрами

en: Notes with a reference count of <count>
uk: Примітки з кількістю посилань <кількість>

en: Matches notes with a certain reference count
uk: Вибирає примітки, які мають вказану кількість посилань

en: Notes with the <tag>
uk: Примітки з <міткою>

en: Matches notes with the particular tag
uk: Вибирає примітки з вказаною міткою

en: Notes with the particular type
uk: Примітки певного типу

en: Notes matching the <filter>
uk: Примітки, що збігаються з <фільтром>

en: Matches notes matched by the specified filter name
uk: Вибирає примітки, що збігаються з вказаним фільтром

en: Notes containing <text>
uk: Примітки, що містять <текст>

en: Matches notes that contain a substring or match a regular expression
uk: Вибирає примітки, вміст яких підпадає під регулярний вираз

en: Notes containing <substring>
uk: Примітки, що містять запис <частини рядка>

en: Matches notes that contain text which matches a substring
uk: Вибирає примітки які містять вказаний текст

en: Notes marked private
uk: Примітки помічені як приватні

en: Matches notes that are indicated as private
uk: Вибирає примітки, які помічені як приватні дані

en: Notes with Id containing <text>
uk: Примітки з Id які містять <текст>

en: Matches notes whose Gramps ID matches the regular expression
uk: Вибирає примітки які містять Gramps ID, який підпадає під регулярний вираз

en: Persons changed after <date time>
uk: Особи змінені після <дати-часу>

en: Matches person records changed after a specified date-time (yyyy-mm-dd hh:mm:ss) or in the range, if a second date-time is given.
uk: Вибирає осіб, що були редаговані після вказаної дати-часу (yyyy-mm-dd hh:mm:ss) або в діапазоні дат, якщо було вказано другу дату-час.

en: Relationship path between <person> and people matching <filter>
uk: Шлях відносин між <особою> і особою з <фільтру>

en: Relationship filters
uk: Фільтри відносин

en: Searches over the database starting from a specified person and returns everyone between that person and a set of target people specified with a filter.  This produces a set of relationship paths (including by marriage) between the specified person and the target people.  Each path is not necessarily the shortest path.
uk: Шукає в базі даних починаючи від вибраної особи і перечислює кожного між цією особою і людьми, визначеними фільтром.

en: Finding relationship paths
uk: Пошук шляхів відносин

en: Retrieving all sub-filter matches
uk: Визначити всі збіги підфільтрів

en: Evaluating people
uk: Оцінка особи

en: Disconnected people
uk: Непов'язані особи

en: Matches people that have no family relationships to any other person in the database
uk: Вибрати осіб, що не мають родинних відносин з жодною особою в базі

en: Everyone
uk: Всі

en: Matches everyone in the database
uk: Вибір всіх з бази

en: Families with incomplete events
uk: Сім'ї з неповними подіями

en: Matches people with missing date or place in an event of the family
uk: Вибирати осіб з відсутніми датами, або місцями родинних подій

en: People with <count> addresses
uk: Особи з <кількістю> адрес

en: Matches people with a certain number of personal addresses
uk: Вибирати осіб з вказаною кількістю адрес

en: People with an address containing <text>
uk: Особи з ID, які містять <запис>

en: Matches people with a personal address containing the given text
uk: Обирає осіб з особистою адресою, що містить даний текст

en: People with an alternate name
uk: Особи з альтернативним іменем

en: Matches people with an alternate name
uk: Пошук осіб з альтернативним іменем

en: People with <count> associations
uk: Особи <кількістю> зв'язків

en: Matches people with a certain number of associations
uk: Вибирати осіб з вказаною кількістю зв'язків

en: Personal attribute:
uk: Особистий атрибут:

en: People with the personal <attribute>
uk: Особи з <атрибутом>

en: Matches people with the personal attribute of a particular value
uk: Вибирає осіб з певним значенням атрибуту

en: People with the <birth data>
uk: Особи з <даними народження>

en: Matches people with birth data of a particular value
uk: Вибирає осіб з певною інформацією про народження

en: People with the <citation>
uk: Особи з <цитатою>

en: Matches people with a citation of a particular value
uk: Вибирає осіб з цитатою із частковим значенням

en: People with a common ancestor with <person>
uk: Особи, що мають спільного предка з <особою>

en: Ancestral filters
uk: Фільтр предків

en: Matches people that have a common ancestor with a specified person
uk: Вибирає осіб, що мають спільного предка з вказаною особою

en: People with a common ancestor with <filter> match
uk: Особи із спільним предком, що відповідає <фільтру>

en: Matches people that have a common ancestor with anybody matched by a filter
uk: Вибирає осіб, що мають спільного предка, вказаного у фільтрі

en: People with the <death data>
uk: Особи з <даними смерті>

en: Matches people with death data of a particular value
uk: Вибирає осіб з певною інформацією про смерть

en: Personal event:
uk: Особиста подія:

en: Primary Role:
uk: Первинна роль:

en: People with the personal <event>
uk: Особи з <подією>

en: Matches people with a personal event of a particular value
uk: Вибирає осіб з певною інформацією про подію

en: People with the family <attribute>
uk: Особи з сімейним <атрибутом>

en: Matches people with the family attribute of a particular value
uk: Вибирає осіб з певним значенням сімейного атрибуту

en: People with the family <event>
uk: Особи з сімейною <подією>

en: Matches people with a family event of a particular value
uk: Вибирає осіб з певним значенням сімейної події

en: People with <count> media
uk: Особи з <кількістю> медіа

en: Matches people with a certain number of items in the gallery
uk: Вибирає осіб з вказаною кількістю об'єктів в галереї

en: Person with <Id>
uk: Особи з <Id>

en: Matches person with a specified Gramps ID
uk: Вибирає осіб з вказаним Gramps ID

en: People with <count> LDS events
uk: Особи з <кількістю> LDS подій

en: Matches people with a certain number of LDS events
uk: Вибирає осіб з певню кількістю подій LDS

en: Given name:
uk: Особисте ім'я:

en: Full Family name:
uk: Повне прізвище:

[ctx: person]
en: Title:
uk: Титул:

en: Suffix:
uk: Суфікс:

en: Call Name:
uk: Ім'я в побуті:

en: Nick Name:
uk: Прізвисько:

en: Prefix:
uk: Префікс:

en: Single Surname:
uk: Одинарне прізвище:

en: Connector
uk: Зв'язка

en: Patronymic:
uk: По батькові:

en: Family Nick Name:
uk: Сімейне прізвисько:

en: People with the <name>
uk: Особи з <іменем>

en: Matches people with a specified (partial) name
uk: Вибирає осіб з вказаним (частково) іменем

en: Surname origin type:
uk: Тип походження прізвища:

en: People with the <Surname origin type>
uk: Особи з <Типом походження прізвища>

en: Matches people with a surname origin
uk: Відбирає осіб за однаковим походженням прізвища

en: Name type:
uk: Тип імені:

en: People with the <Name type>
uk: Особи з <Типом імені>

en: Matches people with a type of name
uk: Пошук осіб з певним типом імені

en: People with a nickname
uk: Особи з прізвиськом

en: Matches people with a nickname
uk: Пошук осіб з певним прізвиськом

en: People having <count> notes
uk: Особи в яких <кількість> приміток

en: Matches people having a certain number of notes
uk: Вибирати осіб з вказаною кількістю приміток

en: People having notes containing <substring>
uk: Особи з примітками, які містять <частину рядка>

en: Matches people whose notes contain text matching a substring
uk: Вибирає осіб, примітки яких містять вказаний текст

en: People having notes containing <text>
uk: Особи з примітками, які містять <запис>

en: Matches people whose notes contain text matching a regular expression
uk: Вибирає осіб, примітки яких містять вказаний текст, що підпадає під вказаний регулярний вираз

en: People with a note of type <type>
uk: Особи з приміткою типу <type>

en: Matches people with a note of the specified type
uk: Збігається з особами, що мають примітку заданого типу

en: People who are neither male nor female
uk: Люди, що не є ані чоловіками, ані жінками

en: Matches all people with other gender
uk: Вибирає всіх осіб інших гендерів

en: Number of relationships:
uk: Кількість відносин:

en: Number of children:
uk: Кількість дітей:

en: People with the <relationships>
uk: Особи з <відносинами>

en: Matches people with a particular relationship
uk: Вибирає осіб, які перебувають у вказаних відносинах

en: Family filters
uk: Сімейні фільтри

en: Name:
uk: Ім'я:

en: Soundex match of People with the <name>
uk: Soundex збіг для осіб з <ім'я>

en: Soundex Match of people with a specified name. First name, Surname, Call name, and Nickname are searched in primary and alternate names.
uk: Soundex вибірка людей із вказаним іменем. Ім'я, прізвище, ім'я в побуті та псевдонім шукаються в основних та альтернативних іменах.

en: People with <count> sources
uk: Особи з <кількістю> джерел

en: Matches people with a certain number of sources connected to it
uk: Вибирає осіб, які мають вказану кількість підключених джерел

en: People with the <source>
uk: Особи з <джерелом>

en: Matches people who have a particular source
uk: Вибирає осіб, з певним джерелом

en: People with the <tag>
uk: Особи з <міткою>

en: Matches people with the particular tag
uk: Вибирає осіб з певною міткою

en: Case sensitive:
uk: Враховувати регістр:

en: People with records containing <substring>
uk: Особи, які містять <частину рядка>

en: Matches people whose records contain text matching a substring
uk: Вибирає людей, інформація про яких містить вказаний текст

en: People with unknown gender
uk: Особи з невідомою статтю

en: Matches all people with unknown gender
uk: Вибирає осіб, стать яких невідома

en: Adopted people
uk: Усиновлена особа

en: Matches people who were adopted
uk: Вибирає осіб, які є усиновленими

en: People with children
uk: Особи з дітьми

en: Matches people who have children
uk: Вибирає осіб з дітьми

en: People with incomplete names
uk: Особи з неповним іменем

en: Matches people with firstname or lastname missing
uk: Вибирає осіб, в яких відсутнє ім'я або прізвище

en: Ancestors of <person>
uk: Предки <особи>

en: Matches people that are ancestors of a specified person
uk: Вибирає осіб, що є предками вказаної особи

en: Ancestors of <filter> match
uk: Предки, відібрані <фільтром>

en: Matches people that are ancestors of anybody matched by a filter
uk: Вибирає осіб, що є предками, всіх відібраних вказаним фільтром

en: Bookmarked people
uk: Особи в закладках

en: Matches the people on the bookmark list
uk: Вибирає осіб із списку закладок

en: Children of <filter> match
uk: Діти, відібрані <фільтром>

en: Matches children of anybody matched by a filter
uk: Вибирає дітей, що є відібрані вказаним фільтром

en: Home Person
uk: Типова особа

en: Matches the Home Person
uk: Вибирає типову особу

en: Descendant family members of <person>
uk: Нащадки, члени сім'ї <особи>

en: Descendant filters
uk: Фільтри нащадків

en: Matches people that are descendants or the spouse of a descendant of a specified person
uk: Вибирає осіб, які є нащадками, чи партнером нащадка вказаної особи

en: Descendant family members of <filter> match
uk: Нащадки сім’ї, відібрані <фільтром>

en: Matches people that are descendants or the spouse of anybody matched by a filter
uk: Відбирає осіб, що є нащадками партнера будь-якої особи, відібраної фільтром

en: Descendants of <person>
uk: Нащадки <особи>

en: Matches all descendants for the specified person
uk: Вибирає всіх нащадків вказаної особи

en: Descendants of <filter> match
uk: Нащадки, відібрані <фільтром>

en: Matches people that are descendants of anybody matched by a filter
uk: Вибирає осіб, що є нащадками будь кого, відібраного фільтром

en: Duplicated ancestors of <person>
uk: Дупліковані предки <особи>

en: Matches people that are ancestors twice or more of a specified person
uk: Вибирає осіб, що є предками, двічі або більше разів, для вказаної особи

en: Females
uk: Жінки

en: Matches all females
uk: Вибір всіх жінок

en: Number of generations:
uk: Число поколінь:

en: Ancestors of <person> not more than <N> generations away
uk: Предки <особи>, віддалені від неї не більше як на <N> поколінь

en: Matches people that are ancestors of a specified person not more than N generations away
uk: Вибирає предків вказаної особи, що віддалені від неї не більш як на N поколінь

en: Ancestors of bookmarked people not more than <N> generations away
uk: Предки осіб із закладками, віддалені від них не більше як на <N> поколінь

en: Matches ancestors of the people on the bookmark list not more than N generations away
uk: Вибирає предків осіб із списку закладок, що віддалені від них не більше як на N поколінь

en: Ancestors of the Home Person not more than <N> generations away
uk: Предки для типової особи, віддалені від неї, не більше як на <N> поколінь

en: Matches ancestors of the Home Person not more than N generations away
uk: Вибирає предків типової особи, що віддалені від неї більш як на N поколінь

en: Descendants of <person> not more than <N> generations away
uk: Нащадки <особи>, віддалені від неї не більше як на <N> поколінь

en: Matches people that are descendants of a specified person not more than N generations away
uk: Вибирає нащадків вказаної особи, що віддалені від неї не більш як на N поколінь

en: Males
uk: Чоловіки

en: Matches all males
uk: Вибрати всіх чоловіків

en: Ancestors of <person> at least <N> generations away
uk: Предки <особи>, віддалені від неї на щонайменше <N> поколінь

en: Matches people that are ancestors of a specified person at least N generations away
uk: Вибирає предків вказаної особи, що віддалені від неї щонайменше на N поколінь

en: Descendants of <person> at least <N> generations away
uk: Нащадки для <особи>, віддалені від неї, на близько <N> поколінь

en: Matches people that are descendants of a specified person at least N generations away
uk: Вибирає нащадків вказаної особи, що віддалені від неї щонайменше на N поколінь

en: Parents of <filter> match
uk: Батьки, відібрані <фільтром>

en: Matches parents of anybody matched by a filter
uk: Вибирає батьків, всіх, відібраних фільтром

en: People related to <Person>
uk: Особи, що пов’язані з <Особою>

en: Matches people related to a specified person
uk: Вибирає осіб, що пов’язані з вказаною особою

en: Siblings of <filter> match
uk: Брати/сестри, відібрані<фільтром>

en: Matches siblings of anybody matched by a filter
uk: Вибирає братів/сестер, що відібрані вказаним фільтром

en: Spouses of <filter> match
uk: Подружжя, відібрані <фільтром>

en: Matches people married to anybody matching a filter
uk: Відбирає партнерів будь-кого, відібраного фільтром

en: Witnesses
uk: Свідки

en: Matches people who are witnesses in any event
uk: Вибирає осіб, які є свідками будь якої події

en: Event filter name:
uk: Назва фільтру подій:

en: Persons with events matching the <event filter>
uk: Особи з подіями, відібрані <фільтром подій>

en: Matches persons who have events that match a certain event filter
uk: Вибирає осіб, які мають події, що є відібраними вказаним фільтром

en: People matching the <filter>
uk: Особи, відібрані <фільтром>

en: Matches people matched by the specified filter name
uk: Вибирає осіб, відібраних фільтром із вказаною назвою

en: Persons with at least one direct source >= <confidence level>
uk: Особи з щонайменше одним прямим джерелом >= <рівень достовірності>

en: Matches persons with at least one direct source with confidence level(s)
uk: Відбирає осіб з щонайменше одним прямим джерелом з рівнем (рівнями) достовірності

en: People missing parents
uk: Особи без батьків

en: Matches people that are children in a family with less than two parents or are not children in any family.
uk: Відбирає осіб, що є дітьми в сім'ях менш як двома батьками, або не є дітьми в жодній сім'ї.

en: People with multiple marriage records
uk: Особи з кількома записами про шлюб

en: Matches people who have more than one spouse
uk: Вибирає осіб, що мають більше одного партнера

en: People with no marriage records
uk: Особи без записів про шлюб

en: Matches people who have no spouse
uk: Вибирає осіб, які не мають партнера

en: People without a known birth date
uk: Особи без відомої дати народження

en: Matches people without a known birthdate
uk: Вибирає осіб без відомої дати народження

en: People without a known death date
uk: Особи з відомою датою смерті

en: Matches people without a known deathdate
uk: Вибирає осіб з відомою датою смерті

en: People marked private
uk: Особи, помічені як приватні

en: Matches people that are indicated as private
uk: Вибирає осіб, помічених як приватні

en: People not marked private
uk: Особи, не помічені як приватні

en: Matches people that are not indicated as private
uk: Вибирає всіх осіб, не помічених як приватні

en: People with incomplete events
uk: Особи з неповними подіями

en: Matches people with missing date or place in an event
uk: Вибирає осіб з відсутньою датою, або місцем події

en: On date:
uk: В дату:

en: People probably alive
uk: Особи, що, можливо, є живі

en: Matches people without indications of death that are not too old
uk: Вибирає осіб з відсутньою датою смерті, що є не занадто старі

en: People with Id containing <text>
uk: Особи з ID, які містять <запис>

en: Matches people whose Gramps ID matches the regular expression
uk: Вибирає осіб з Gramps ID, яке підпадає під регулярний вираз

en: People with a name matching <text>
uk: Особи з іменем що збігається з <рядок>

en: Matches people's names containing a substring or matching a regular expression
uk: Вибирає осіб, імена яких містять вказаний текст, або підпадають під вказаний регулярний вираз

en: Relationship path between <persons>
uk: Шлях відносин між <особами>

en: Matches the ancestors of two persons back to a common ancestor, producing the relationship path between two persons.
uk: Відбирає предків двох осіб до спільного предка і будує шлях відносин між двома людьми.

en: Relationship path between bookmarked persons
uk: Шлях відносин між особами в закладці

en: Matches the ancestors of bookmarked individuals back to common ancestors, producing the relationship path(s) between bookmarked persons.
uk: Відбирає предків закладених осіб до спільних предків і будує шлях(и) відносин між закладеними людьми.

en: People matching the <name>
uk: Особи з <іменем>

en: Every place
uk: Всі місця

en: Matches every place in the database
uk: Вибирає всі місця з бази

en: Places changed after <date time>
uk: Місця, змінені після <дати-часу>

en: Matches place records changed after a specified date-time (yyyy-mm-dd hh:mm:ss) or in the range, if a second date-time is given.
uk: Вибирає місця, що були редаговані після вказаної дати-часу (yyyy-mm-dd hh:mm:ss) або в діапазоні дат, якщо було вказано другу дату-час.

en: Place with the <citation>
uk: Місця з <цитатою>

en: Matches places with a citation of a particular value
uk: Вибирає місця з цитатою, яка має вказане значення

[ctx: place]
en: Name:
uk: Назва:

en: Place type:
uk: Тип місця:

en: Code:
uk: Код:

en: Places matching parameters
uk: Місця з певними параметрами

en: Matches places with particular parameters
uk: Вибирає місця з певними параметрами

en: Places with <count> media
uk: Місця з <кількістю> медіа

en: Matches places with a certain number of items in the gallery
uk: Вибирає місця, з певною кількістю об'єктів в галереї

en: Place with <Id>
uk: Місця з <Id>

en: Matches a place with a specified Gramps ID
uk: Вибирає місця з вказаним Gramps ID

en: Places with no latitude or longitude given
uk: Місця без довготи чи широти

en: Matches places with empty latitude or longitude
uk: Пошук місць з відсутньою довготою або широтою

en: Position filters
uk: Фільтр позицій

en: Places having <count> notes
uk: Міця, що мають <кількість> приміток

en: Matches places having a certain number of notes
uk: Вибирає місця, що мають певну кількість приміток

en: Places having notes containing <substring>
uk: Місця, в примітках яких міститься <частина рядка>

en: Matches places whose notes contain text matching a substring
uk: Вибирає місця, в примітках яких міститься текст як у вказаному рядку

en: Places having notes containing <text>
uk: Місця, в примітках яких міститься <текст>

en: Matches places whose notes contain text matching a regular expression
uk: Вибирає місця, примітки яких містять текст, що підпадає під вказаний регулярний вираз

en: Places with a note of type <type>
uk: Місця з приміткою типу <type>

en: Matches places with a note of the specified type
uk: Збігається з місцями, що мають примітку заданого типу

en: Street:
uk: Вулиця:

en: Locality:
uk: Місцевість:

en: City:
uk: Місто:

en: County:
uk: Країна:

en: State:
uk: Штат:

en: Country:
uk: Країна:

en: ZIP/Postal Code:
uk: Індекс/Поштовий код:

en: Church Parish:
uk: Парафія:

en: Places with a reference count of <count>
uk: Місця з кількістю посилань <кількість>

en: Matches places with a certain reference count
uk: Вибирає місця, які мають вказану кількість посилань

en: Place with <count> sources
uk: Місця з <кількістю> джерел

en: Matches places with a certain number of sources connected to it
uk: Вибирає місця, які мають вказану кількість підключених джерел

en: Places with the <source>
uk: Місця з <джерелом>

en: Matches places who have a particular source
uk: Вибирає місця з певним джерелом

en: Places with the <tag>
uk: Місця з <міткою>

en: Matches places with the particular tag
uk: Вибирає Місця з певною міткою

en: Places matching a title
uk: Місця, що збігаються з назвою

en: Matches places with a particular title
uk: Вибирає Місця з певною назвою

en: Latitude:
uk: Широта:

en: Longitude:
uk: Довгота:

en: Rectangle height:
uk: Висота прямокутника:

en: Rectangle width:
uk: Ширина прямокутника:

en: Places in neighborhood of given position
uk: Місця по сусідству із вказаною позицією

en: Matches places with latitude or longitude positioned in a rectangle of given height and width (in degrees), and with middlepoint the given latitude and longitude.
uk: Вибирає місця з широтою, чи довготою, які розташовані в прямокутнику певної висоти і ширини (в градусах), і з середньою точкою в даних координатах.

en: Places enclosed by another place
uk: Місця, що належать іншому місці

en: Matches a place enclosed by a particular place
uk: Вибирає місця, що належать до певного місця

en: Places of events matching the <event filter>
uk: Місця з подіями, що підпадають під вказаний <фільтр подій>

en: Matches places where events happened that match the specified event filter name
uk: Вибирає місця, де трапились події, які обрано вказаним фільтром подій

en: Places matching the <filter>
uk: Місця, що збігаються з <фільтром>

en: Matches places matched by the specified filter name
uk: Вибирає місця, що збігаються з вказаним фільтром

en: Place with a direct source >= <confidence level>
uk: Місця з прямим джерелом >= <рівень достовірності>

en: Matches places with at least one direct source with confidence level(s)
uk: Вибирає місця з щонайменше одним прямим джерелом >= <рівень достовірності>

en: Places marked private
uk: Місця, помічені як приватні

en: Matches places that are indicated as private
uk: Вибирає місця, помічені як приватні

en: Places with Id containing <text>
uk: Місця з ІД, які містять <текст>

en: Matches places whose Gramps ID matches the regular expression
uk: Вибирає місця, з Gramps ID, що підпадає під регулярний вираз

en: Units:
uk: Одиниці:

en: Places within an area
uk: Місця в межах області

en: Matches places within a given distance of another place
uk: Вибирає місця на вказаній відстані до іншого місця

en: Cannot use the filter 'within area'
uk: Неможливо використовувати фільтр 'у межах області'

en: The place you selected contains bad coordinates. Please, run the tool 'clean input data'
uk: Вибране місце містить погані координати. Будь ласка, запустіть інструмент 'очистити вхідні дані'

en: Every repository
uk: Всі сховища

en: Matches every repository in the database
uk: Кожне сховище в базі даних

en: Repositories changed after <date time>
uk: Сховища, змінені після <дати-часу>

en: Matches repository records changed after a specified date/time (yyyy-mm-dd hh:mm:ss) or in the range, if a second date/time is given.
uk: Вибирає сховища, що були редаговані після вказаної дати-часу (yyyy-mm-dd hh:mm:ss) або в діапазоні дат, якщо було вказано другу дату-час.

en: Repository attribute:
uk: Атрибути сховища:

en: Repositories with the attribute <attribute>
uk: Сховища з <атрибутом>

en: Matches repositories with the attribute of a particular value
uk: Вибирає сховища, де один з атрибутів містить вказане значення

en: Repository with <Id>
uk: Сховище з <Id>

en: Matches a repository with a specified Gramps ID
uk: Вибирає сховище із вказаним Gramps ID

en: Repositories having notes containing <substring>
uk: Сховища, примітки яких містять <частину рядка>

en: Matches repositories whose notes contain text matching a substring
uk: Вибирає сховища, примітки яких містять вказаний текст

en: Repositories having notes containing <text>
uk: Сховища, примітки яких містять <текст>

en: Matches repositories whose notes contain text matching a regular expression
uk: Вибирає сховища, примітки яких містять вказаний текст, що підпадає під вказаний регулярний вираз

en: Repositories with a reference count of <count>
uk: Сховища з кількістю посиланнь <кількість>

en: Matches repositories with a certain reference count
uk: Вибирає сховища, які мають вказану кількість посилань

[ctx: repo]
en: Name:
uk: Назва:

en: Address:
uk: Адреса:

en: Repositories matching parameters
uk: Сховища з певними параметрами

en: Matches Repositories with particular parameters
uk: Вибирає сховища із вказаними параметрами

en: Repositories with the <tag>
uk: Сховища з <міткою>

en: Matches repositories with the particular tag
uk: Вибирає сховища з вказаною міткою

en: Repositories matching the <filter>
uk: Сховища, відібрані <фільтром>

en: Matches repositories matched by the specified filter name
uk: Вибирає сховища, відібрані фільтром

en: Repositories with name containing <text>
uk: Назва сховища, що містить <текст>

en: Matches repositories whose name contains a certain substring
uk: Вибирає сховища, в назві яких міститься вказаний текст

en: Repositories with Id containing <text>
uk: Сховища з ІД, які містять <текст>

en: Matches repositories whose Gramps ID matches the regular expression
uk: Вибирає сховища з Gramps ID, що підпадає під регулярний вираз

en: Repositories marked private
uk: Сховища, помічені як приватні

en: Matches repositories that are indicated as private
uk: Вибирає сховища, помічені як приватні дані

en: Every source
uk: Всі джерела

en: Matches every source in the database
uk: Вибирає всі джерела з бази даних

en: Sources changed after <date time>
uk: Джерела, змінені після <дати-часу>

en: Matches source records changed after a specified date-time (yyyy-mm-dd hh:mm:ss) or in the range, if a second date-time is given.
uk: Вибирає джерела, що були редаговані після вказаної дати-часу (yyyy-mm-dd hh:mm:ss) або в діапазоні дат, якщо було вказано другу дату-час.

en: Source attribute:
uk: Атрибути джерела:

en: Sources with the attribute <attribute>
uk: Джерела з атрибутом <атрибут>

en: Matches sources with the attribute of a particular value
uk: Вибирає джерела з даним значенням атрибута

en: Sources with <count> media
uk: Джерела з <кількістю> медіа

en: Matches sources with a certain number of items in the gallery
uk: Вибирає джерела з вказаною кількістю об'єктів в галереї

en: Source with <Id>
uk: Джерела з <Id>

en: Matches a source with a specified Gramps ID
uk: Вибирає джерела з вказаним Gramps ID

en: Sources having <count> notes
uk: Джерела, в яких <кількість> приміток

en: Matches sources having a certain number of notes
uk: Вибирає джерела з вказаною кількістю приміток

en: Sources having notes containing <substring>
uk: Джерела, примітки яких містять <частину рядка>

en: Matches sources whose notes contain text matching a substring
uk: Вибирає джерела, примітки яких містять вказаний текст

en: Sources having notes containing <text>
uk: Джерела, примітки яких містять <текст>

en: Matches sources whose notes contain text matching a regular expression
uk: Вибирає джерела, примітки яких містять вказаний текст, що підпадає під вказаний регулярний вираз

en: Sources with a note of type <type>
uk: Джерела з приміткою типу <type>

en: Matches sources with a note of the specified type
uk: Відповідає джерелам із приміткою заданого типу

en: Sources with a reference count of <count>
uk: Джерела з кількістю посилання <кількість>

en: Matches sources with a certain reference count
uk: Вибирає джерела, які мають вказану кількість посилань

en: Sources with <count> Repository references
uk: Джерела, з <кількістю> посилань на сховища

en: Matches sources with a certain number of repository references
uk: Вибирає джерела, які мають певну кількість посилань на сховища

en: Sources with repository reference containing <text> in "Call Number"
uk: Джерела з посиланням на сховища, що містять <текс> в "Call Number"

en: Matches sources with a repository reference
    containing a substring in "Call Number"
uk: Джерела з посиланням
     на сховища,що містять підрядок в "Call Number"

en: Matches sources with particular parameters
uk: Відповідає джерелам із певними параметрами

en: Sources with the <tag>
uk: Джерела з <міткою>

en: Matches sources with the particular tag
uk: Вибирає джерела з вказаною міткою

en: Sources matching the <filter>
uk: Джерела, відібрані <фільтром>

en: Matches sources matched by the specified filter name
uk: Вибирає джерела, відібрані вказаним фільтром

en: Sources with repository reference matching the <repository filter>
uk: Джерела з посиланням на сховища, відібрані <фільтром сховищ>

en: Matches sources with a repository reference that match a certain
    repository filter
uk: Відбирає джерела з посиланням на сховища, що підлягають певному
    фільтру джерел

en: Sources with title containing <text>
uk: Джерела, назва яких містить <текст>

en: Matches sources whose title contains a certain substring
uk: Вибирає джерела які містять підрядок тексту в назві

en: Sources with Id containing <text>
uk: Джерела з ІД, що містить <текст>

en: Matches sources whose Gramps ID matches the regular expression
uk: Вибирає джерела, Gramps ID яких підпадає під регулярний вираз

en: Sources marked private
uk: Джерела, помічені як приватні

en: Matches sources that are indicated as private
uk: Вибирає джерела, які були помічені як приватні дані

en: Address
uk: Адреса

en: Private
uk: Особисте

en: Citations
uk: Цитати

en: Notes
uk: Примітки

en: Street
uk: Вулиця

en: Locality
uk: Розташування

en: City
uk: Місто

en: County
uk: Округ/Графство

en: State
uk: Штат

en: Country
uk: Країна

en: Postal Code
uk: Поштовий код

en: Phone
uk: Телефон

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Value
uk: Значення

en: Custom
uk: Користувацький

en: Caste
uk: Каста

en: Description
uk: Опис

en: Identification Number
uk: Ідентифікаційний номер

en: National Origin
uk: Національне походження

en: Number of Children
uk: Кількість дітей

en: Social Security Number
uk: Номер соціального страхування

en: Nickname
uk: Прізвисько

en: Cause
uk: Причина

en: Agency
uk: Агенство

en: Age
uk: Вік

en: Father's Age
uk: Вік батька

en: Mother's Age
uk: Вік мами

en: Witness
uk: Свідок

en: Time
uk: Час

en: Occupation
uk: Професія

en: Child Reference
uk: Відносини дитини

en: Handle
uk: Нагода

en: None
uk: Нема

[ctx: relationship]
en: Birth
uk: Народження

[ctx: relationship]
en: Adopted
uk: Всиновлений

en: Stepchild
uk: Пасинок/Пасербиця

en: Sponsored
uk: Спонсоровано

en: Foster
uk: Сирота

en: Citation
uk: Цитата

en: Page
uk: Сторінка

en: Confidence
uk: Достовірність

en: Source
uk: Джерело

en: Media
uk: Медіа

en: Source Attributes
uk: Атрибути джерела

en: Last changed
uk: Востаннє змінено

en: Tags
uk: Мітки

en: unknown
uk: невідомо

en: greater than {number_of} year | greater than {number_of} years
uk[0]: більше ніж {number_of} рік
uk[1]: більше ніж {number_of} роки
uk[2]: більше ніж {number_of} років

en: more than
uk: більше ніж

en: less than
uk: менше ніж

[ctx: age]
en: about
uk: близько

en: between
uk: між

en: and
uk: та

en: less than about
uk: менше ніж близько

en: more than about
uk: більше ніж близько

en: {number_of} year | {number_of} years
uk[0]: {number_of} рік
uk[1]: {number_of} роки
uk[2]: {number_of} років

en: {number_of} month | {number_of} months
uk[0]: {number_of} місяць
uk[1]: {number_of} місяці
uk[2]: {number_of} місяців

en: {number_of} day | {number_of} days
uk[0]: {number_of} день
uk[1]: {number_of} дні
uk[2]: {number_of} днів

en: 0 days
uk: 0 днів

en: Date
uk: Дата

en: Calendar
uk: Календар

en: Modifier
uk: Модифікатор

en: Quality
uk: Якість

en: Values
uk: Значення

en: Text
uk: Текст

en: Sort value
uk: Упорядкувати за

en: New year begins
uk: Початок нового року

[ctx: date-quality]
en: none
uk: нічого

en: estimated
uk: оцінка

en: calculated
uk: обраховано

[ctx: date-modifier]
en: none
uk: нічого

en: before
uk: перед

en: after
uk: після

en: about
uk: близько

en: range
uk: діапазон

en: from
uk: з

en: to
uk: до

en: span
uk: інтервал

en: textonly
uk: лише текст

en: Event
uk: Подія

en: Place
uk: Місце

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Event reference
uk: Посилання події

[ctx: Role]
en: Primary
uk: Головна

en: Clergy
uk: Духовенство

en: Celebrant
uk: Духовна особа

en: Aide
uk: Помічник

en: Bride
uk: Наречена

en: Groom
uk: Наречений

[ctx: Role]
en: Family
uk: Сім'я

en: Informant
uk: Інформатор

en: Godparent
uk: Хрещений/на

en: Father
uk: Батько

en: Mother
uk: Мама

en: Parent
uk: Батьки

en: Child
uk: Дитина

en: Multiple birth
uk: Кілька дат народження

en: Friend
uk: Друг/Подруга

en: Neighbor
uk: Сусід/Сусідка

en: Officiator
uk: Священник

en: Life Events
uk: Життєва подія

en: Family
uk: Сім’я

en: Religious
uk: Релігія

en: Vocational
uk: Кар’єра

en: Academic
uk: Навчання

en: Travel
uk: Подорож

en: Legal
uk: Право

en: Residence
uk: Проживання

en: Other
uk: Інше

en: Adopted
uk: Прийомний/на

en: Birth
uk: Народження

en: Death
uk: Смерть

en: Adult Christening
uk: Хрещення дорослого

en: Baptism
uk: Хрещення (вік)

en: Bar Mitzvah
uk: Бар-міцва

en: Bat Mitzvah
uk: Бас-міцва

en: Blessing
uk: Благословіння

en: Burial
uk: Поховання

en: Cause Of Death
uk: Причина смерті

en: Census
uk: Перепис

en: Christening
uk: Хрещення (малям)

en: Confirmation
uk: Конфірмація

en: Cremation
uk: Кремація

en: Degree
uk: Ступінь

en: Education
uk: Освіта

en: Elected
uk: Обрання

en: Emigration
uk: Еміграція

en: First Communion
uk: Перше причастя

en: Immigration
uk: Іміграція

en: Graduation
uk: Випуск

en: Medical Information
uk: Медична інформація

en: Military Service
uk: Військова служба

en: Naturalization
uk: Прийняття громадянства

en: Nobility Title
uk: Дворянський титул

en: Number of Marriages
uk: Кількість одружень

en: Ordination
uk: Хіротонія

en: Probate
uk: Затвердження заповіту

en: Property
uk: Власність

en: Religion
uk: Релігія

en: Retirement
uk: Вихід на пенсію

en: Will
uk: Заповіт

en: Marriage
uk: Шлюб

en: Marriage Settlement
uk: Шлюбний контракт на майно

en: Marriage License
uk: Свідоцтво про шлюб

en: Marriage Contract
uk: Шлюбний контракт

en: Marriage Banns
uk: Оголошення про шлюб

en: Engagement
uk: Заручини

en: Divorce
uk: Розлучення

en: Divorce Filing
uk: Заява на розлучення

en: Annulment
uk: Анулювання

en: Alternate Marriage
uk: Альтернативний шлюб

en: Stillbirth
uk: Мертвонародження

[ctx: birth abbreviation]
en: b.
uk: нар.

[ctx: death abbreviation]
en: d.
uk: пом.

[ctx: marriage abbreviation]
en: m.
uk: одруж.

[ctx: Unknown abbreviation]
en: unkn.
uk: невід.

[ctx: Custom abbreviation]
en: cust.
uk: спец.

[ctx: Adopted abbreviation]
en: adop.
uk: прийомн.

[ctx: Adult Christening abbreviation]
en: a.chr.
uk: хрещ.дор.

[ctx: Baptism abbreviation]
en: bap.
uk: бапт.хрещ.дор.

[ctx: Bar Mitzvah abbreviation]
en: bar.
uk: бар.Міц.

[ctx: Bat Mitzvah abbreviation]
en: bat.
uk: бас.Міц.

[ctx: Blessing abbreviation]
en: bles.
uk: благосл.

[ctx: Burial abbreviation]
en: bur.
uk: похор.

[ctx: Cause Of Death abbreviation]
en: d.cau.
uk: прич.смерт.

[ctx: Census abbreviation]
en: cens.
uk: переп.

[ctx: Christening abbreviation]
en: chr.
uk: хрещ.мал.

[ctx: Confirmation abbreviation]
en: conf.
uk: конфір.

[ctx: Cremation abbreviation]
en: crem.
uk: кремац.

[ctx: Degree abbreviation]
en: deg.
uk: вч.ступ.

[ctx: Education abbreviation]
en: edu.
uk: осв.

[ctx: Elected abbreviation]
en: elec.
uk: виб.

[ctx: Emigration abbreviation]
en: em.
uk: ем.

[ctx: First Communion abbreviation]
en: f.comm.
uk: п.прич.

[ctx: Immigration abbreviation]
en: im.
uk: ім.

[ctx: Graduation abbreviation]
en: grad.
uk: вип.

[ctx: Medical Information abbreviation]
en: medinf.
uk: мед.ін.

[ctx: Military Service abbreviation]
en: milser.
uk: війск.сл.

[ctx: Naturalization abbreviation]
en: nat.
uk: прийн.гром.

[ctx: Nobility Title abbreviation]
en: nob.
uk: двор.тит.

[ctx: Number of Marriages abbreviation]
en: n.o.mar.
uk: кільк.шлюб.

[ctx: Occupation abbreviation]
en: occ.
uk: діялн.

[ctx: Ordination abbreviation]
en: ord.
uk: хірот.

[ctx: Probate abbreviation]
en: prob.
uk: затв.

[ctx: Property abbreviation]
en: prop.
uk: майно.

[ctx: Religion abbreviation]
en: rel.
uk: рел.

[ctx: Residence abbreviation]
en: res.
uk: прож.

[ctx: Retirement abbreviation]
en: ret.
uk: пенс.

[ctx: Will abbreviation]
en: will.
uk: зап.

[ctx: Marriage Settlement abbreviation]
en: m.set.
uk: майн.шл.контр.

[ctx: Marriage License abbreviation]
en: m.lic.
uk: дозв.шл.

[ctx: Marriage Contract abbreviation]
en: m.con.
uk: шл.контр.

[ctx: Marriage Banns abbreviation]
en: m.ban.
uk: шл.огол.

[ctx: Alternate Marriage abbreviation]
en: alt.mar.
uk: альт.одр.

[ctx: Engagement abbreviation]
en: engd.
uk: заруч.

[ctx: Divorce abbreviation]
en: div.
uk: розл.

[ctx: Divorce Filing abbreviation]
en: div.f.
uk: под.на розл.

[ctx: Annulment abbreviation]
en: annul.
uk: анул.

[ctx: Stillbirth abbreviation]
en: still.
uk: мертв.

en: Children
uk: Діти

en: Events
uk: Події

en: LDS ordinances
uk: Обряди LDS

en: Married
uk: Одружені

en: Unmarried
uk: Не одружені

en: Civil Union
uk: Цивільний союз

en: Type
uk: Тип

en: Custom type
uk: Власний тип

en: Type code
uk: Код типу

en: Endowment
uk: Пожертва

en: Sealed to Parents
uk: Прописаний(а) у Батьків

en: Sealed to Spouse
uk: Прописаний(а) у Чоловіка/Дружини

en: <No Status>
uk: <без статусу>

en: Born in Covenant
uk: Народився за угодою

en: Canceled
uk: Скасовано

en: Cleared
uk: Очищено

en: Completed
uk: Виконано

en: Do not seal
uk: Не блокувати

en: Infant
uk: Немовля

en: Pre-1970
uk: до 1970

en: Qualified
uk: Кваліфіковано

en: Do not seal/Cancel
uk: Не блокувати/Скасувати

en: Stillborn
uk: Мертвонароджене

en: Submitted
uk: Подано

en: Uncleared
uk: Відкликано

en: LDS Ordinance
uk: Ритуал LDS

en: Temple
uk: Храм

en: Status
uk: Статус

en: Location
uk: Розташування

en: Parish
uk: Парафія

en: Complete
uk: Завершено

en: ToDo
uk: ДоОпрацювання

en: MIME
uk: Тип Mime

en: Checksum
uk: Контрольна сума

en: Media ref
uk: Лінк на медіа

en: Region
uk: Область

en: Name
uk: Ім'я

en: Given name
uk: Ім'я

en: Surnames
uk: Прізвища

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Title
uk: Назва

en: Group as
uk: Групувати як

en: Sort as
uk: Упорядкувати як

en: Display as
uk: Показати як

en: Call name
uk: Щоденне ім'я

en: Nick name
uk: Прізвисько

en: Family nick name
uk: Сімейне прізвисько

[ctx: Surname]
en: Inherited
uk: Успадковано

[ctx: Surname]
en: Given
uk: Дане прізвище

[ctx: Surname]
en: Taken
uk: Прийняте прізвище

en: Patronymic
uk: По батькові

en: Matronymic
uk: По матері

[ctx: Surname]
en: Feudal
uk: Прізвище (феодал.)

en: Pseudonym
uk: Псевдонім

en: Patrilineal
uk: По чоловічій лінії

en: Matrilineal
uk: По жіночій лінії

[ctx: Surname]
en: Occupation
uk: Рід занять

[ctx: Surname]
en: Location
uk: Розташування

en: Also Known As
uk: Також відомий(а) як

en: Birth Name
uk: Ім'я при народженні

en: Married Name
uk: Ім'я в шлюбі

en: Note
uk: Примітка

en: Format
uk: Формат

en: General
uk: Загальне

en: Research
uk: Дослідження

en: Analysis
uk: Аналіз

en: Transcript
uk: Розшифровка

en: Source text
uk: Оригінальний текст

en: Report
uk: Звіт

en: Html code
uk: Html код

[ctx: notetype]
en: To Do
uk: До Опрацювання

[ctx: notetype]
en: Link
uk: Посилання

en: Person Note
uk: Примітка до особи

en: Name Note
uk: Примітка до імені

en: Attribute Note
uk: Примітка до атрибуту

en: Address Note
uk: Примітка до адреси

en: Association Note
uk: Примітка до асоціації

en: LDS Note
uk: LDS примітка

en: Family Note
uk: Примітка до сім'ї

en: Event Note
uk: Примітка до події

en: Event Reference Note
uk: Примітка до посилання на подію

en: Source Note
uk: Примітка до джерела

en: Source Reference Note
uk: Примітка до посилання на джерело

en: Place Note
uk: Примітка до місця

en: Repository Note
uk: Примітка до сховища

en: Repository Reference Note
uk: Примітка до посилання на сховище

en: Media Note
uk: Примітка до медіа

en: Media Reference Note
uk: Примітка до посилання на медіа

en: Child Reference Note
uk: Примітка до посилання на дитину

en: Gender
uk: Стать

en: Alternate names
uk: Альтернативні імена

en: Death reference index
uk: Індекс посилання на смерть

en: Birth reference index
uk: Індекс посилання на народження

en: Event references
uk: Посилання події

en: Families
uk: Сім'ї

en: Parent families
uk: Сім'ї батьків

en: Addresses
uk: Адреси

en: Urls
uk: Посилання

en: Person references
uk: Посилання на особу

en: Merged Gramps ID
uk: Об’єднано Gramps ID

en: Person ref
uk: Покликання на особу

en: Association
uk: Зв'язок

en: Longitude
uk: Довгота

en: Latitude
uk: Широта

en: Places
uk: Місця

en: Alternate Names
uk: Альтернативні Імена

en: Code
uk: Код

en: Alternate Locations
uk: Альтернативне розташування

en: URLs
uk: Посилання

en: Place Name
uk: Назва місця

en: Language
uk: Мова

en: Place ref
uk: Лінк на Місце

en: Province
uk: Провінція

en: Department
uk: Департамент

en: Neighborhood
uk: Околиця

en: District
uk: Район

en: Borough
uk: Район міста

en: Municipality
uk: Муніципалітет

en: Town
uk: Містечко

en: Village
uk: Село

en: Hamlet
uk: Хутір

en: Farm
uk: Ферма

en: Building
uk: Будинок

en: Number
uk: Кількість

en: Repository
uk: Сховище

en: Repository ref
uk: Лінк на сховище

en: Call Number
uk: Тел. номер

en: Library
uk: Бібліотека

en: Cemetery
uk: Цвинтар

en: Church
uk: Церква

en: Archive
uk: Архів

en: Album
uk: Альбом

en: Web site
uk: Веб сторінка

en: Bookstore
uk: Книгарня

en: Collection
uk: Колекція

en: Safe
uk: Сейф

en: Author
uk: Автор

en: Publication info
uk: Інформація про публікацію

en: Abbreviation
uk: Абревіатура

en: Repositories
uk: Сховища

en: Audio
uk: Аудіо

en: Book
uk: Книга

en: Card
uk: Картка

en: Electronic
uk: Електронний носій

en: Fiche
uk: Мікрофільм

en: Film
uk: Фільм

en: Magazine
uk: Журнал

en: Manuscript
uk: Рукопис

en: Map
uk: Мапа

en: Newspaper
uk: Газета

en: Photo
uk: Фото

en: Tombstone
uk: Надгробок

en: Video
uk: Відео

en: Styled Text
uk: Стилізований текст

en: Styled Text Tags
uk: Стилізований текст теґів

en: Tag
uk: Мітка

en: Ranges
uk: Діапазони

en: Bold
uk: Жирний

en: Italic
uk: Курсив

en: Underline
uk: Підкреслений

en: Fontface
uk: Шрифт

en: Fontsize
uk: Розмір шрифту

en: Fontcolor
uk: Колір шрифту

en: Highlight
uk: Виділення

en: Superscript
uk: Верхній індекс

en: Link
uk: Посилання

en: Strikethrough
uk: Закреслений

en: Subscript
uk: Нижній індекс

en: Surname
uk: Прізвище

en: Prefix
uk: Префікс

en: Primary
uk: Головна

en: Color
uk: Колір

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Url
uk: Веб адреса

en: E-mail
uk: Ел. пошта

en: Web Home
uk: Домашня сторінка

en: Web Search
uk: Веб пошук

en: Family Tree Differences
uk: Різниця між Сімейними Деревами

en: Searching...
uk: Пошук...

en: Merge Citation
uk: Об’єднати Цитату

en: Merge Event Objects
uk: Об'єднання об'єкти подій

en: A parent should be a father or mother.
uk: Має бути батько, або мама.

en: A parent and child cannot be merged. To merge these people, you must first break the relationship between them.
uk: Об'єднання дітей та батьків неможливе. Для об'єднання цих осіб, Вам потрібно спочатку видалити зв'язки між ними.

en: Merge Family
uk: Об'єднати сім'ю

en: Merge Media Objects
uk: Об'єднати медіа об'єкти

en: Merge Notes
uk: Об'єднати примітки

en: Spouses cannot be merged. To merge these people, you must first break the relationship between them.
uk: Подружжя не може бути об'єднане. Для об'єднання цих осіб, Вам потрібно спочатку видалити зв'язки між ними.

en: Merge Person
uk: Об'єднати Особу

en: Merge Places
uk: Об'єднати місця

en: Merge Repositories
uk: Об'єднати сховища

en: Merge Source
uk: Об'єднати джерела

en: Gramplet %s caused an error
uk: Ґрамплет %s викликав помилку

en: No description was provided
uk: Опису не надано

en: Option '%(opt_name)s' is present in %(file)s
      but is not known to the module.  Ignoring...
uk: Опція '%(opt_name)s' знаходиться в %(file)s
      але є невідомою для модуля. Ігнорую...

en: Unstable
uk: Нестабільно

en: Experimental
uk: Експериментально

en: Beta
uk: Бета

en: Stable
uk: Стабільно

en: Developer
uk: Розробник

en: Expert
uk: Експерт

en: Quick view
uk: Швидкий перегляд

en: Tool
uk: Інструмент

en: Importer
uk: Імпортер

en: Exporter
uk: Експортер

en: Document creator
uk: Генератор документів

en: Plugin library
uk: Бібліотека модулів

en: Map service
uk: Послуги картування

en: View
uk: Перегляд

en: Relationship calculator
uk: Калькулятор відносин

en: Gramplet
uk: Ґрамплет

en: Sidebar
uk: Бічна панель

en: Rule
uk: Правило

en: Thumbnailer
uk: Генератор мініатюр

en: Citation formatter
uk: Форматувальник цитат

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: ERROR: Failed reading plugin registration %(filename)s
uk: ПОМИЛКА: Провал при читанні реєстрації додатків %(filename)s

en: WARNING: Plugin %(plugin_name)s has no translation for any of your configured languages, using US English instead
uk: УВАГА: Модуль %(plugin_name)s не має перекладу на жодну з мов, вибраних Вами. Використовую американську англійську

[ctx: gramps_version]
en: ERROR: Plugin file %(filename)s has a version of "%(gramps_target_version)s" which is invalid for Gramps "%(gramps_version)s".
uk: ПОМИЛКА: Файл додатку %(filename)s версії "%(gramps_target_version)s" яка не працює у Gramps "%(gramps_version)s".

en: ERROR: Wrong python file %(filename)s in register file %(regfile)s
uk: ПОМИЛКА: Невірний файл python-скрипту %(filename)s у файлі реєстрації %(regfile)s

en: ERROR: Python file %(filename)s in register file %(regfile)s does not exist
uk: ПОМИЛКА: Файл Python %(filename)s у файлі реєстрації %(regfile)s відсутній

en: Close file first
uk: Спершу закрийте файл

en: No filename given
uk: Не вказано назву файлу

en: File %s already open, close it first.
uk: Файл %s вже відкрито. Спершу закрийте його.

en: Could not create %s
uk: Не можу створити %s

en: Default
uk: За замовчуванням

en: Vertical (↓)
uk: По вертикалі (↓)

en: Vertical (↑)
uk: По вертикалі (↑)

en: Horizontal (→)
uk: По горизонталі (→)

en: Horizontal (←)
uk: По горизонталі (←)

en: Bottom, left
uk: Внизу, ліворуч

en: Bottom, right
uk: Внизу, праворуч

en: Top, left
uk: Вгорі, ліворуч

en: Top, Right
uk: Вгорі, праворуч

en: Right, bottom
uk: Праворуч, внизу

en: Right, top
uk: Праворуч, вгорі

en: Left, bottom
uk: Ліворуч, внизу

en: Left, top
uk: Ліворуч, вгорі

en: Compress to minimal size
uk: Стиснути до мінімального розміру

en: Fill the given area
uk: Заповнити дану площину

en: Expand uniformly
uk: Рівномірно розширити

en: Bottom
uk: Внизу

en: Top
uk: Вгорі

en: Straight
uk: Прямо

en: Curved
uk: Викривлено

en: Orthogonal
uk: Ортогонально

en: Graphviz Layout
uk: Розмітка Graphviz

en: Font family
uk: Шрифт

en: Choose the font family. If international characters don't show, use FreeSans font. FreeSans is available from: http://www.nongnu.org/freefont/
uk: Оберіть тип шрифтів. Якщо міжнародні символи не відображаються, використовуйте шрифт FreeSans. Його можна завантажити тут: http://www.nongnu.org/freefont/

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: The font size, in points.
uk: Розмір шрифту, в пунктах.

en: Graph Direction
uk: Напрям графіку

en: Whether graph goes from top to bottom or left to right.
uk: Будувати графік згори до низу, або зліва на право.

en: Number of Horizontal Pages
uk: Кількість сторінок по горизонталі

en: Graphviz can create very large graphs by spreading the graph across a rectangular array of pages. This controls the number pages in the array horizontally. Only valid for dot and pdf via Ghostscript.
uk: GraphViz може генерувати дуже великі діаграми, розбиваючи його на декілька сторінок. Тут можна вказати кількість сторінок по горизонталі. Це дійсно лише для dot та pdf через Ghostscript.

en: Number of Vertical Pages
uk: Кількість сторінок по вертикалі

en: Graphviz can create very large graphs by spreading the graph across a rectangular array of pages. This controls the number pages in the array vertically. Only valid for dot and pdf via Ghostscript.
uk: GraphViz може генерувати дуже великі діаграми, розбиваючи його на декілька сторінок. Тут можна вказати кількість сторінок по вертикалі. Це дійсно лише для dot та pdf через Ghostscript.

en: Paging Direction
uk: Напрям розбивки на сторінки

en: The order in which the graph pages are output. This option only applies if the horizontal pages or vertical pages are greater than 1.
uk: Порядок виводу сторінок графіка. Цей параметр може бути використаний лише коли кількість сторінок по горизонталі чи вертикалі більша 1.

en: Connecting lines
uk: Лінії зв'язку

en: How the lines between objects will be drawn.
uk: Як буде намальовано лінії між об'єктами.

en: Alternate line attachment
uk: Альтернативні з'єднувальні лінії

en: Whether lines attach to nodes differently
uk: Чи по-різному додаються лінії до вузлів

en: Graphviz Options
uk: Параметри Graphviz

en: Aspect ratio
uk: Пропорції сторін

en: Affects node spacing and scaling of the graph.
    If the graph is smaller than the print area:
      Compress will not change the node spacing. 
      Fill will increase the node spacing to fit the print area in both width and height.
      Expand will increase the node spacing uniformly to preserve the aspect ratio.
    If the graph is larger than the print area:
      Compress will shrink the graph to achieve tight packing at the expense of symmetry.
      Fill will shrink the graph to fit the print area after first increasing the node spacing.
      Expand will shrink the graph uniformly to fit the print area.
uk: Змінює відстань між вузлами і пропорції діаграми.
    Якщо діаграма є меншою за поле друку:
      Стискування не змінить відстані між вузлами. 
      Заповнення збільшить відстань між вузлами по вертикалі й горизонталі щоб вмістити в поле друку. 
      Розширення рівномірно збільшить відстань між вузлами щоб зберегти пропорції.
    Якщо діаграма є більшою за поле друку:
      Стискування стине діаграму за рахунок втрати симетрії. 
      Заповнення стисне діаграму щоб вмістити в поле друку, попередньо збільшивши відстань між вузлами. 
      Розширення рівномірно зменшить діаграму щоб вмістити в поле друку.

en: Dots per inch.  When creating images such as .gif or .png files for the web, try numbers such as 100 or 300 DPI.  PostScript and PDF files always use 72 DPI.
uk: Точок на дюйм. При створені зображень, таких як .gif або .png для вебу, спробуйте значення 100 або 300 DPI. При створенні файлів PostScript або PDF, завжди використовуйте 72 DPI.

en: Node spacing
uk: Відстань між вузлами

en: The minimum amount of free space, in inches, between individual nodes.  For vertical graphs, this corresponds to spacing between columns.  For horizontal graphs, this corresponds to spacing between rows.
uk: Мінімальна відстань в дюймах, між окремими вузлами діаграми. У вертикальних діаграмах, відповідає за відстань між колонками. В горизонтальних - за відстань між рядками.

en: Rank spacing
uk: Відстань між рівнями

en: The minimum amount of free space, in inches, between ranks.  For vertical graphs, this corresponds to spacing between rows.  For horizontal graphs, this corresponds to spacing between columns.
uk: Мінімальна відстань в дюймах, між окремими рівнями діаграми. У вертикальних діаграмах, відповідає за відстань між рядками. В горизонтальних - за відстань між колонками.

en: Note to add to the graph
uk: Примітка, що буде розміщена на графіку

en: This text will be added to the graph.
uk: Цей текст буде додано до графіка.

en: Note location
uk: Розташування примітки

en: Whether note will appear on top or bottom of the page.
uk: Розташування примітки вгорі, або знизу.

en: Note size
uk: розмір примітки

en: The size of note text, in points.
uk: Розмір шрифту для тексту примітки, в точках.

en: Structured Vector Graphics (SVG)
uk: Структурована Векторна Графіка (SVG)

en: Compressed Structured Vector Graphs (SVGZ)
uk: Стиснута Структурована Векторна Графіка (SVG) (SVGZ)

en: JPEG image
uk: Зображення JPEG

en: GIF image
uk: Зображення GIF

en: PNG image
uk: Зображення PNG

en: Graphviz File
uk: Файл Graphviz

[ctx: paper size]
en: Letter
uk: Letter (216 × 279 мм)

[ctx: paper size]
en: Legal
uk: Legal (216 × 256 мм)

en: Custom Size
uk: Нестандартний розмір

en: Medium
uk: Середнє

en: Short
uk: Коротко

en: Given Nickname Surname
uk: Ім'я Прізвисько Прізвище

en: Surname Given Nickname
uk: Прізвище Ім'я Прізвисько

en: Surname, Given Nickname
uk: Прізвище, Ім'я Прізвисько

en: GivenNicknameSurname
uk: Ім'яПрізвиськоПрізвище

en: Auto
uk: Автоматично

en: Call Name Only
uk: Лише ім'я в побуті

en: Whole Given Name
uk: Ім'я повністю

en: Above
uk: Вгорі

en: Below
uk: Під

en: Not shown
uk: Не показано

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Down (↓)
uk: Вниз (↓)

en: Up (↑)
uk: Вгору (↑)

en: Right (→)
uk: Праворуч (→)

en: Left (←)
uk: Ліворуч (←)

en: Perpendicular
uk: Перпендикулярно

en: Rounded
uk: Заокруглено

en: Swing
uk: Розмах

en: Mesh
uk: Сітка

en: Tiny
uk: Мініатюрний

en: Script
uk: Скрипт

en: Footnote
uk: Виноска

en: Small
uk: Малий

en: Normal
uk: Нормальна

en: Large
uk: Великий

en: Very large
uk: Дуже великий

en: Extra large
uk: Екстра великий

en: Huge
uk: Величезний

en: Extra huge
uk: Надзвичайно величезний

en: Node Options
uk: Параметри вузла

en: Node detail
uk: Деталі вузла

en: Detail of information to be shown in a node.
uk: Деталі що буде показано у вузлі.

en: Name Format
uk: Формат імені

en: Select the format to display names
uk: Оберіть формат показу імен

en: Preferred Name
uk: Бажане ім'я

en: Select the portion of the given name to be marked as preferred. Auto sets the call name if one exists, otherwise the whole given name.
uk: Виберіть частину особового імені, якій потрібно надавати перевагу. Автоматично програма вибирає побутове ім'я, а в іншому разі — повне особове ім'я.

en: Position of marriage information.
uk: Розташування інформації про Шлюб.

en: Node size
uk: Розмір вузла

en: One dimension of a node, in mm. If the timeflow is up or down then this is the width, otherwise it is the height.
uk: Один розмір вузла, в мм. Якщо час рухається вгору або вниз, то це ширина, інакше - висота.

en: Level size
uk: Розмір рівня

en: One dimension of a node, in mm. If the timeflow is up or down then this is the height, otherwise it is the width.
uk: Один розмір вузла, в мм. Якщо час рухаєится вгору або вниз, то це висота, інакше - ширина.

en: Node color.
uk: Колір вузла.

en: Tree Options
uk: Параметри дерева

en: Timeflow
uk: Часовий потік

en: Direction that the graph will grow over time.
uk: Напрям в якому граф буде розширюватися з часом.

en: Edge style
uk: Стиль краю

en: Style of the edges between nodes.
uk: Стиль країв між вузлами.

en: Level distance
uk: Відстань між рівнями

en: The minimum amount of free space, in mm, between levels.  For vertical graphs, this corresponds to spacing between rows.  For horizontal graphs, this corresponds to spacing between columns.
uk: Мінімальна відстань, в міліметрах, між окремими рівнями. У вертикальних діаграмах, відповідає за відстань між рядками. В горизонтальних - за відстань між колонками.

en: Note to add to the tree
uk: Примітка, що буде додана до дерева

en: This text will be added to the tree.
uk: Цей текст буде додано до дерева.

en: The size of note text.
uk: Розмір шрифту для примітки.

en: Empty report
uk: Порожній звіт

en: Graph File for genealogytree
uk: Графічний файл для сімейного дерева

en: LaTeX File
uk: LaTeX файл

en: Value '%(val)s' not found for option '%(opt)s'
uk: Значення '%(val)s' не знайдено для параметру '%(opt)s'

en: Valid values:
uk: Вірне значення:

en: Unsupported
uk: Не підтримується

en: Text Reports
uk: Текстовий звіт

en: Graphical Reports
uk: Графічний звіт

en: Code Generators
uk: Генератор коду

en: Web Pages
uk: Веб сторінки

en: Books
uk: Книги

en: Graphs
uk: Діаграми

en: Trees
uk: Дерева

en: Graphics
uk: Графіка

en: The style used for the generation header.
uk: Стиль заголовку поколінь.

en: The basic style used for the endnotes source display.
uk: Базовий стиль показу для джерел приміток.

en: The basic style used for the endnotes notes display.
uk: Базовий стиль показу приміток для приміток.

en: The basic style used for the endnotes reference display.
uk: Базовий стиль показу посиланнь для приміток.

en: The basic style used for the endnotes reference notes display.
uk: Базовий стиль показу приміток для посилання.

en: Endnotes
uk: Примітки

en: Translation
uk: Переклад

en: The translation to be used for the report.
uk: Переклад, який потрібно виконати для звіту.

en: The additional translation to be used for the report.
uk: Додатковий переклад, який потрібно виконати для звіту.

en: Name format
uk: Формат імен

en: Include data marked private
uk: Додати записи, помічені як приватні

en: Whether to include private data
uk: Чи включати приватні дані

en: Living People
uk: Живі особи

[ctx: 'living people']
en: Included, and all data
uk: Включені з усіма даними

[ctx: 'living people']
en: Full names, but data removed
uk: Повні імена, але дані вилучено

[ctx: 'living people']
en: Given names replaced, and data removed
uk: Імена змінено і дані вилучено

[ctx: 'living people']
en: Complete names replaced, and data removed
uk: Повні імена замінено і дані вилучено

[ctx: 'living people']
en: Not included
uk: Не включено

en: How to handle living people
uk: Що робити з живими особами

en: Years from death to consider living
uk: Років від смерті, щоб вважати живим(ою)

en: Whether to restrict data on recently-dead people
uk: Чи обмежити дані про щойно померлих осіб

en: Date format
uk: Формат дат

en: The format and language for dates, with examples
uk: Формат та мова для дат, із зразками

en: Do not include
uk: Не включати

en: Include
uk: Включити

en: Whether to include tags
uk: Чи додавати теґи

en: Share an existing line
uk: Використати вже створену події

en: On a line of its own
uk: На власній лінії

en: Whether (and where) to include Gramps IDs
uk: Чи потрібно (та де) показувати Gramps ID біля імені

en: Whether to include Gramps IDs
uk: Чи додавати Gramps ID

en: Place format
uk: Формат розташування

en: Select the format to display places
uk: Оберіть формат показу місць

en: Coordinates format
uk: Формат координат

en: Select the format to display coordinates
uk: Оберіть формат показу координат

en: File does not exist
uk: Файл не існує

en: Could not add photo to page
uk: Не вдалося додати фото на сторінку

en: PERSON
uk: ОСОБА

en: Entire Database
uk: Вся база даних

en: Descendants of %s
uk: Нащадки %s

en: Descendant Families of %s
uk: Сім'ї нащадків %s

en: Ancestors of %s
uk: Предки %s

en: People with common ancestor with %s
uk: Особи, що мають спільного предка з %s

en: unknown father
uk: невідомий батько

en: unknown mother
uk: невідома мама

en: %(father_name)s and %(mother_name)s (%(family_id)s)
uk: %(father_name)s та %(mother_name)s (%(family_id)s)

en: FAMILY
uk: СІМ'Я

en: Ancestor Families of %s
uk: Родини предків від %s

en: Updated
uk: Оновлено

[ctx: updates]
en: New
uk: Нове

en: Unable to open '%s'
uk: Неможливо відкрити '%s'

en: Error in reading '%s'
uk: Помилка читання '%s'

en: Error: unknown file type: '%s'
uk: Помилка: Невідомий тип файлу: '%s'

en: Examining '%s'...
uk: Перевіряю '%s'...

en: '%s' is for this version of Gramps.
uk: '%s' є для цієї версії Gramps.

en: '%s' is NOT for this version of Gramps.
uk: '%s' Є НЕ для цієї версії Gramps.

en: It is for version %(v1)d.%(v2)d
uk: Це для версії %(v1)d.%(v2)d

en: Error: missing gramps_target_version in '%s'...
uk: Помилка: відсутній параметр gramps_target_version в '%s'...

en: Installing '%s'...
uk: Встановлюю '%s'...

en: Registered '%s'
uk: Зареєстровано '%s'

en: Unable to save list of recent DBs file {fname}: {error}
uk: Неможливо зберегти список останніх баз даних {fname}: {error}

en: Unable to open list of recent DBs file {fname}: {error}
uk: Неможливо відкрити список останніх баз даних {fname}: {error}

en: Error parsing list of recent DBs from file {fname}: {error}.
    This might indicate a damage to your files.
    If you're sure there is no problem with other files, delete it, and restart Gramps.
uk: Помилка розбору списку нещодавно використаних баз даних з файлу {fname}: {error}.
    Це може означати що ваші файли пошкоджено.
    Якщо ви впевнені що помилок з іншими файлами немає, видаліть його, та перезапустіть Gramps.

en: Relationship loop detected
uk: Виявлено замкнене коло відносин

en: Family Tree reaches back more than the maximum %d generations searched.
    It is possible that relationships have been missed
uk: Сімейне дерево сягає в минуле глибше, ніж максимальна кількість поколінь (%d), серед яких виконується пошук.
    Імовірно, результати не враховують деякі відносини

en: Relationship loop detected:
uk: Виявлено замкнене коло відносин:

en: Person %(person)s connects to himself via %(relation)s
uk: Особа «%(person)s» пов'язана сама із собою через %(relation)s

en: undefined
uk: не визначено

en: husband
uk: чоловік

en: wife
uk: дружина

[ctx: gender unknown]
en: spouse
uk: чоловік/дружина

en: ex-husband
uk: колишній чоловік

en: ex-wife
uk: колишня дружина

[ctx: gender unknown]
en: ex-spouse
uk: колишній(я) чоловік(дружина)

[ctx: male,unmarried]
en: partner
uk: партнер

[ctx: female,unmarried]
en: partner
uk: партнерша

[ctx: gender unknown,unmarried]
en: partner
uk: партнер/партнерша

[ctx: male,unmarried]
en: ex-partner
uk: колишній партнер

[ctx: female,unmarried]
en: ex-partner
uk: колишня партнерша

[ctx: gender unknown,unmarried]
en: ex-partner
uk: колишній(я) партнер(партнерша)

[ctx: male,civil union]
en: partner
uk: цивільний чоловік

[ctx: female,civil union]
en: partner
uk: цивільна дружина

[ctx: gender unknown,civil union]
en: partner
uk: цивільний(на) чоловік(дружина)

[ctx: male,civil union]
en: former partner
uk: колишній цивільний чоловік

[ctx: female,civil union]
en: former partner
uk: колишній цивільна дружина

[ctx: gender unknown,civil union]
en: former partner
uk: колишній цивільний(на) чоловік(дружина)

[ctx: male,unknown relation]
en: partner
uk: партнер

[ctx: female,unknown relation]
en: partner
uk: партнерша

[ctx: gender unknown,unknown relation]
en: partner
uk: партнер/партнерша

[ctx: male,unknown relation]
en: former partner
uk: колишній партнер

[ctx: female,unknown relation]
en: former partner
uk: колишній партнерша

[ctx: gender unknown,unknown relation]
en: former partner
uk: колишній(я) партнер(партнерша)

en: Family relationship translator not available for language '%s'. Using 'english' instead.
uk: Перекладач сімейних відносин для мови '%s' не існує. Використовую 'english'.

en: date
uk: дата

en: date fallback
uk: резервна дата

en: Direct evidence for this person - birth: {birth_min_src}, death: {death_src}
uk: Прямі свідчення для цієї особи - народження: {birth_min_src}, смерть: {death_src}

en: mother's age
uk: вік матері

en: father's age
uk: вік батька

en: from death date
uk: від дати смерті

en: mother's death
uk: смерть матері

en: father's death
uk: смерть батька

en: person's death
uk: смерть особи

en: oldest sibling's age
uk: вік найстаршого брата/сестри

en: youngest sibling's age
uk: вік наймолодшого брата/сестри

en: birth date and known to be dead
uk: дата народження і відомо що помер(ла)

en: offset from birth date
uk: зсув від дати народження

en: inferred from parents and siblings - birth: {birth_min_src}, death: {death_src}
uk: отримано від батьків та братів і сестер - народження: {birth_min_src}, смерть: {death_src}

en: inferred from parents and siblings - birth: {birth_min_src} (earliest) to {birth_max_src} (latest), death: {death_src}
uk: отримано від батьків та братів і сестер - народження: {birth_min_src} (найбільш раннє) до {birth_max_src} (найпізніше), смерть: {death_src}

en: a spouse's birth-related date,
uk: дата, пов'язана з народженням чоловіка/дружини,

en: a spouse's death-related date,
uk: дата, пов'язана із смертю чоловіка/дружини

en: event with spouse
uk: подія з чоловіком/дружиною

en: descendant birth: {number_of} generation  | descendant birth: {number_of} generations
uk[0]: народження нащадка: {number_of} покоління
uk[1]: народження нащадка: {number_of} покоління
uk[2]: народження нащадка: {number_of} поколінь

en: descendant death: {number_of} generation  | descendant death: {number_of} generations
uk[0]: смерть нащадка: {number_of} покоління
uk[1]: смерть нащадка: {number_of} покоління
uk[2]: смерть нащадка: {number_of} поколінь

en: Database error: loop in descendants of %s.
uk: Помилка бази даних: зациклення нащадків %s.

en: mother birth
uk: народження матері

en: father birth
uk: народження батька

en: ancestor
uk: предок

en: mother death
uk: смерть матері

en: father death
uk: смерть батька

en: Database error: loop in ancestors of %s.
uk: Помилка бази даних: зациклення в предках %s.

en: no evidence
uk: нема підтверджень

en: True
uk: Так

en: true
uk: так

en: WARNING: could not parse file:
    %(file)s
    because %(error)s -- recreating it
uk: ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: не можу розібрати файл:
    %(file)s
    тому що %(error)s -- відтворює це

en: %(father)s and %(mother)s
uk: %(father)s та %(mother)s

en: the person
uk: особа

en: the family
uk: сім’я

en: the place
uk: місце

en: the event
uk: подія

en: the repository
uk: сховище

en: the note
uk: примітка

en: the media
uk: медіа

en: the source
uk: джерело

en: the filter
uk: фільтр

en: the citation
uk: цитата

en: See details
uk: Див. деталі

en: WARNING: PIL module not loaded.  Image cropping in report files will be impaired.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Модуль PIL не завантажено. Обрізка зображень для звітів буде недоступною.

[ctx: Person]
en: TITLE
uk: ТИТУЛ

[ctx: Person]
en: Title
uk: Титул

en: GIVEN
uk: ІМ'Я

en: SURNAME
uk: ПРІЗВИЩЕ

[ctx: Name]
en: CALL
uk: ІМ'Я В ПОБУТІ

[ctx: Name]
en: Call
uk: Ім'я в побуті

[ctx: Name]
en: COMMON
uk: ЗВИЧАЙНЕ

[ctx: Name]
en: Common
uk: Звичайне

en: INITIALS
uk: ІНІЦІАЛИ

en: Initials
uk: Ініціали

en: SUFFIX
uk: СУФІКС

en: PRIMARY
uk: ОСНОВНЕ

[ctx: Name]
en: Primary
uk: Основне

en: PRIMARY[PRE]
uk: ГОЛОВНЕ[ПОПЕР]

en: Primary[pre]
uk: Головне[попер]

en: PRIMARY[SUR]
uk: ГОЛОВНЕ[ПРІЗВ]

en: Primary[sur]
uk: Головне[прізв]

en: PRIMARY[CON]
uk: ГОЛОВНЕ[СВ]

en: Primary[con]
uk: Головне[св]

en: PATRONYMIC
uk: ПО БАТЬКОВІ

en: PATRONYMIC[PRE]
uk: ПО БАТЬКОВІ[ПОПЕР]

en: Patronymic[pre]
uk: По батькові[попер]

en: PATRONYMIC[SUR]
uk: ПО БАТЬКОВІ[ІМ]

en: Patronymic[sur]
uk: По батькові[ім]

en: PATRONYMIC[CON]
uk: ПО БАТЬКОВІ[СВ]

en: Patronymic[con]
uk: По батькові[св]

en: RAWSURNAMES
uk: ПЕРВИННІ ПРІЗВИЩА

en: Rawsurnames
uk: Первинні прізвища

en: NOTPATRONYMIC
uk: НЕ ПО БАТЬКОВІ

en: Notpatronymic
uk: Не по-батькові

en: PREFIX
uk: ПРЕФІКС

en: NICKNAME
uk: ПРІЗВИСЬКО

en: FAMILYNICK
uk: ПРІЗВИСЬКО СІМ'Ї

en: Familynick
uk: Прізвисько сім'ї

en: %(north_latitude)s N
uk: %(north_latitude)s Пн

en: %(south_latitude)s S
uk: %(south_latitude)s Пд

en: %(east_longitude)s E
uk: %(east_longitude)s Сх

en: %(west_longitude)s W
uk: %(west_longitude)s Зх

en: DEG
uk: ГРАД

en: DEG-:
uk: ГРАД-:

en: D.D4
uk: Г.Д4

en: D.D8
uk: Г.Д8

en: Degree, minutes, seconds notation
uk: Градуси, мінути, секунди

en: Degree, minutes, seconds notation with :
uk: Градуси, мінути, секунди через :

en: Degree notation, 4 decimals
uk: Градуси (4 знаки після коми)

en: Degree notation, 8 decimals (precision like ISO-DMS)
uk: Градуси (8 знаків після коми; точність як у ДМС за стандартом ISO)

en: Output format for the Swedish coordinate system RT90
uk: Формат виведення для шведської системи координат RT90

en: Python modules
uk: Модулі Python

en: GObject introspection modules
uk: Модулі інтроспекції GObject

en: Executables
uk: Виконувані файли

en: male
uk: чоловік

en: female
uk: жінка

[ctx: gender]
en: unknown
uk: невідомо

[ctx: gender]
en: other
uk: інше

en: Invalid
uk: Невірно

en: Very High
uk: Дуже висока

en: High
uk: Висока

en: Low
uk: Низька

en: Very Low
uk: Дуже низька

en: A legal or common-law relationship between a husband and wife
uk: Законні, чи цивільні відносини між чоловіком та дружиною

en: No legal or common-law relationship between man and woman
uk: Ніяких законних, чи цивільних відносин між чоловіком та жінкою

en: An established relationship between members of the same sex
uk: Відносини, що склались між особами однієї статі

en: Unknown relationship between a man and woman
uk: Відносини між чоловіком та жінкою невідомі

en: An unspecified relationship between a man and woman
uk: Невизначені відносини між чоловіком та жінкою

en: The data can only be recovered by Undo operation or by quitting with abandoning changes.
uk: Дані можливо відновити операцією Скасувати, або "Відмовитись від змін та вийти".

en: Female
uk: Жінка

en: Male
uk: Чоловік

en: Asexuality, sexless, genderless
uk: Асексуальність, без статi

en: Transgender, hermaphrodite (in entomology)
uk: Трансгендер, гермафродит (в ентомології)

en: Lesbianism
uk: Лесбійство

en: Male homosexuality
uk: Чоловіча гомосексуальність

en: Heterosexuality
uk: Гетеросексуальність

en: Transgender
uk: Трансгендер

en: Neuter
uk: Нейтер

en: Illegitimate
uk: Незаконний

en: Baptism/Christening
uk: Хрещення (малям)

en: Engaged
uk: Заручені

en: Unmarried partnership
uk: Нешлюбне партнерство

en: Buried
uk: Поховані

en: Cremated/Funeral urn
uk: Кремовано / Похоронна урна

en: Killed in action
uk: Убиті в бою

en: Extinct
uk: Вимерлі

en: Nothing
uk: Нічого

en: Skull and crossbones
uk: Череп і кістки

en: Ankh
uk: Анкх

en: Orthodox cross
uk: Православний хрест

en: Chi rho
uk: Хризма

en: Cross of Lorraine
uk: Лотаринзький хрест

en: Cross of Jerusalem
uk: Єрусалимський хрест

en: Star and crescent
uk: Зірка і півмісяць

en: West Syriac cross
uk: Сирійська хрест

en: East Syriac cross
uk: Східносирійський хрест

en: Heavy Greek cross
uk: Грецький хрест

en: Latin cross
uk: Латинський хрест

en: Shadowed White Latin cross
uk: Затінений білий латинський хрест

en: Maltese cross
uk: Мальтійський хрест

en: Star of David
uk: Зірка Давида

en: Dead
uk: Померлий

en: Unknown, created to replace a missing note object.
uk: Невідомо, створено для заміни відсутнього об’єкту примітки.

en: Unknown, was missing %(time)s (%(count)d)
uk: Невідомо, було відсутнє %(time)s (%(count)d)

en: Objects referenced by this note were missing in a file imported on %s.
uk: Об’єкти, на які посилається дана примітка, відсутні у файлі, що був імпортований %s.

en: Arabic
uk: Арабська

en: Bulgarian
uk: Болгарська

en: Breton
uk: Бретонська

en: Catalan
uk: Каталанська

en: Czech
uk: Чеська

en: Danish
uk: Данська

en: German
uk: Німецька

en: German (Austria)
uk: Німецька (Австрія)

en: Greek
uk: Грецька

en: English (USA)
uk: Англійська (США)

en: English
uk: Англійська

en: Esperanto
uk: Есперанто

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Farsi
uk: Фарсі

en: Finnish
uk: Фінська

en: French
uk: Французька

en: Gaelic
uk: Гаельська

en: Galician
uk: Галісійська

en: Hebrew
uk: Іврит

en: Croatian
uk: Хорватська

en: Hungarian
uk: Угорська

en: Indonesian
uk: Індонезійська

en: Icelandic
uk: Ісландська

en: Italian
uk: Італійська

en: Japanese
uk: Японська

en: Korean
uk: Корейська

en: Lithuanian
uk: Литовська

en: Macedonian
uk: Македонська

en: Norwegian Bokmal
uk: Норвезька букмол

en: Dutch
uk: Нідерландська

en: Norwegian Nynorsk
uk: Норвезька нюношк

en: Polish
uk: Польська

en: Portuguese (Brazil)
uk: Португальська (Бразилія)

en: Portuguese (Portugal)
uk: Португальська (Португалія)

en: Romanian
uk: Румунська

en: Russian
uk: Російська

en: Slovak
uk: Словацька

en: Slovenian
uk: Словенська

en: Albanian
uk: Албанська

en: Serbian
uk: Сербська

en: Swedish
uk: Шведська

en: Tamil
uk: Тамільська

en: Turkish
uk: Турецька

en: Ukrainian
uk: Українська

en: Vietnamese
uk: В'єтнамська

en: Chinese (Simplified)
uk: Китайська (Спрощена)

en: Chinese (Hong Kong)
uk: Китайська (Гонког)

en: Chinese (Traditional)
uk: Китайська (Традиційна)

en: Your Python version does not meet the requirements. At least Python %(v1)d.%(v2)d.%(v3)d is needed to start Gramps.
    
    Gramps will terminate now.
uk: Версія Вашого Python не відповідає вимогам. Для запуску Gramps потрібна щонайменше Python %(v1)d.%(v2)d.%(v3)d
    
    Gramps зараз завершить роботу.

en: The orjson package is needed to start Gramps.
    
    Gramps will terminate now.
uk: Для запуску Gramps потрібен пакет orjson.
    
    Gramps зараз завершить роботу.

en: not found
uk: не знайдено

en: not found because exiv2 is not installed
uk: Не знайдено (не встановлено exiv2)

en: Installed but does not supply version
uk: Встановлено (версія недоступна)

en: installed
uk: встановлено

en: Configuration error:
uk: Помилка конфігурації:

en: Could not read configuration
uk: Не вдалося прочитати конфігурацію

en: A definition for the media type %s could not be found 
    
     Possibly the installation of Gramps was incomplete. Make sure something to handle the media types of Gramps is installed.
uk: Визначення типу файлу %s не знайдено.
    
    Можливо встановлення Gramps було неповним. Переконайтеся, що встановлено все необхідне для роботи з цим типом носіїв Gramps.

en: Much of Gramps' artwork is either from
    the Tango Project or derived from the Tango
    Project. This artwork is released under the
    Creative Commons Attribution-ShareAlike 2.5
    license.
uk: Багато малюнків для оформлення Gramps
    взято з Tango Project, або базуються на Tango Project.
    Ці дані розповсюджуються згідно ліцензії
    Creative Commons Attribution-ShareAlike 2.5
    license.

en: Gramps Homepage
uk: Домашня сторінка Gramps

en: Contributions by
uk: За підтримки

en: Distribution: %s
uk: Поширення: %s

[ctx: manual]
en: Using_the_Clipboard
uk: Використовую_буфер_обміну

en: Family Event
uk: Сімейна подія

en: Family Attribute
uk: Сімейний атрибут

[ctx: not available]
en: NA
uk: НЕМА

en: Volume/Page: %(pag)s -- %(sourcetext)s
uk: Том/Сторінка: %(pag)s -- %(sourcetext)s

en: Event ref
uk: Лінк на подію

en: Child ref
uk: Лінк на дитину

en: Clipboard
uk: Буфер обміну

en: Any changes are saved immediately
uk: Усі зміни зберігаються відразу

[ctx: the object]
en: See %s details
uk: Дивитись деталі %s

[ctx: the object]
en: Make %s active
uk: Зробити активним %s

[ctx: the object]
en: Create Filter from %s selected...
uk: Створити фільтр з обраного %s...

en: Tree View: first column "%s" cannot be changed
uk: Вигляд Дерева: перша колонка "%s" не може бути змінена

en: Drag and drop the columns to change the order
uk: Тягніть та кидайте колонки, щоб змінити їх порядок

en: _Apply
uk: _Застосувати

en: Display
uk: Показати

en: Column Name
uk: Назва колонки

en: Father's surname
uk: Прізвище батька

en: Combination of mother's and father's surname
uk: Комбінація прізвищ батька та мами

en: Icelandic style
uk: Ісландський стиль

en: Display Name Editor
uk: Показати Редактор Імен

en: _Close
uk: _Закрити

en: The following keywords are replaced with the appropriate name parts:<tt>
      <b>Given</b>   - given name (first name)     <b>Surname</b>  - surnames (with prefix and connectors)
      <b>Title</b>   - title (Dr., Mrs.)           <b>Suffix</b>   - suffix (Jr., Sr.)
      <b>Call</b>    - call name                   <b>Nickname</b> - nick name
      <b>Initials</b>- first letters of given      <b>Common</b>   - nick name, call, or first of given
      <b>Prefix</b>  - all prefixes (von, de)
    Surnames:
      <b>Rest</b>      - non primary surnames    <b>Notpatronymic</b>- all surnames, except pa/matronymic &amp; primary
      <b>Familynick</b>- family nick name        <b>Rawsurnames</b>  - surnames (no prefixes and connectors)
      <b>Primary, Primary[pre] or [sur] or [con]</b>- full primary surname, prefix, surname only, connector
      <b>Patronymic, or [pre] or [sur] or [con]</b> - full pa/matronymic surname, prefix, surname only, connector
    </tt>
    UPPERCASE keyword forces uppercase. Extra parentheses, commas are removed. Other text appears literally.
    
    <b>Example</b>: Dr. Edwin Jose von der Smith and Weston Wilson Sr ("Ed") - Underhills
         <i>Edwin Jose</i>: Given, <i>von der</i>: Prefix, <i>Smith</i> and <i>Weston</i>: Primary, <i>and</i>: [con], <i>Wilson</i>: Patronymic,
         <i>Dr.</i>: Title, <i>Sr</i>: Suffix, <i>Ed</i>: Nickname, <i>Underhills</i>: Familynick, <i>Jose</i>: Call.
uk: Наведені нижче ключові слова будуть замінені відповідними складниками імені:<tt>
      <b>Given</b>      — ім'я; <b>Surname</b>      — прізвище (з фамільними і єднальними частками);
      <b>Title</b>      — титул (д-р., пані);       <b>Suffix</b>       — суфікс (Мол., Ст.);
      <b>Call</b>       — щоденне ім'я;               <b>Nickname</b>     — прізвисько;
      <b>Initials</b>   — ініціали;  <b>Common</b>       — прізвисько чи перше ім'я;
      <b>Prefix</b>  — усі фамільні частки (фон, де).
    Прізвища:
      <b>Rest</b>      — другорядні прізвища;    <b>Notpatronymic</b>— усі прізвища, за винятком прізвища по матері і основного;
      <b>Familynick</b>— родинне прізвисько;        <b>Rawsurnames</b>  — прізвища (без фамільних і єднальних часток);
      <b>Primary, Primary[pre] або [sur] або [con]</b>— повне основне прізвище, фамільна частка, лише прізвище, єднальна частка;   
      <b>Patronymic, або Patronymic[pre] або [sur] або [con]</b> - повне прізвище по батькові/матері, фамільна частка, лише прізвище, єднальна частка.
    </tt>
    Якщо ввести ключові слова ВЕЛИКИМИ БУКВАМИ, значення будуть також підставлені великими буквами.
    
    <b>Приклад</b>: «д-р. Едвін Хосе фон дер Сміт і Вестон Вілсон Ст. («Ед») — Андергілли.
         <i>Едвін Хосе</i> — Given, <i>фон дер</i> — Prefix, <i>Сміт</i> і <i>Вестон</i> — Primary,  <i>і</i> — [con], <i>Вілсон</i> — Patronymic,
         <i>д-р.</i> — Title, <i>Ст.</i> — Suffix, <i>Ев</i> — Nickname, <i>Андергілли</i> — Familynick, <i>Хосе</i> — Call.

en:  Name Editor
uk:  Редактор імен

en: Invalid or incomplete format definition.
uk: Помилкове, або неповне визначення формату.

en: _Help
uk: _Допомога

en: Researcher
uk: Дослідник

en: State/County
uk: Штат/Провінція

en: ZIP/Postal Code
uk: Індекс/Поштовий код

en: Email
uk: Ел.пошта

en: Enter information about yourself so people can contact you when you distribute your Family Tree.
uk: Введіть інформацію про себе, щоб люди могли зв’язатися з вами, коли ви розповсюджуєте своє сімейне дерево.

en: ID Formats
uk: Формат ID

en: Media Object
uk: Медіа

en: Default Gramps ID formats containing a letter prefix followed by a numerical string. "I%04d" creates IDs from I0000 to I9999. Large databases may need larger IDs. "I%06d" creates IDs from I000000 to I999999.
uk: Типові формати ідентифікаторів Gramps містять літерний префікс, за яким слідує цифровий рядок. "I%04d" створює ідентифікатори від I0000 до I9999. Для великих баз даних можуть знадобитися більші ідентифікатори. "I%06d" створює ідентифікатори від I000000 до I999999.

en: Colors used for boxes in the graphical views
uk: Кольори, що використовуються для блоків у графічному вигляду

en: Dark colors
uk: Темні кольори

en: Light colors
uk: Світлі кольори

en: Color scheme
uk: Схема кольорів

en: Restore to defaults
uk: Обнулити до стандартних

en: Restore colors for current theme to default.
uk: Скинути кольори поточної теми до стандартних.

en: Colors for Male persons
uk: Колір осіб жіночої статі

en: Colors for Female persons
uk: Колір осіб жіночої статі

en: Colors for people who are neither male nor female
uk: Кольори для позначення людей не чоловічої та не жіночої статі

en: Colors for Unknown persons
uk: Колір осіб невідомої статі

en: Colors for Family nodes
uk: Кольори для сімейних вузлів

en: Other colors
uk: Інші кольори

en: Background for Alive
uk: Колір фону для живих

en: Background for Dead
uk: Колір фону для померлих

en: Border for Alive
uk: Рамка для живих

en: Border for Dead
uk: Рамка для померлих

en: Default background
uk: Типове тло

en: Background for Married
uk: Колір фону для заміжніх

en: Background for Unmarried
uk: Колір фону для незаміжніх

en: Background for Civil union
uk: Колір фону для громадянського союзу

en: Background for Unknown
uk: Колір фону для невідомих

en: Background for Divorced
uk: Колір фону для розлучених

en: Default border
uk: Типова рамка

en: Border for Divorced
uk: Рамка для розлучених

en: Background for Home Person
uk: Колір фону для базової особи

en: Colors
uk: Кольори

en: Warnings and Error dialogs
uk: Діалог помилок та попереджень

en: Suppress warning when adding parents to a child
uk: Приховувати попередження при додаванні батьків до дитини

en: Suppress warning when canceling with changed data
uk: Приховувати попередження при відміні змінених даних

en: Suppress warning about missing researcher when exporting to GEDCOM
uk: Приховувати попередження про відсутність інформації про дослідника, при експорті в GEDCOM

en: Suppress tooltip warnings about data being saved immediately
uk: Не показувати попередження про негайне збереження даних

en: Show plugin status dialog on plugin load error
uk: Показувати статус додатків при помилках завантаження

en: Warnings
uk: Попередження

en: Call
uk: В побуті

en: NotPatronymic
uk: Не По батькові

en: Enter to save, Esc to cancel editing
uk: Enter для збереження, Esc щоб скасувати редагування

en: This format exists already.
uk: Цей формат уже існує.

en: Example
uk: Зразок

en: _Add
uk: _Додати

en: _Edit
uk: _Редагування

en: _Remove
uk: _Вилучити

en: Display Options
uk: Показ варіантів

en: Edit
uk: Редагувати

en: Automate Place format
uk: Автоматизація формату місця

en: Enables automatic place title generation using specified format.
uk: Увімкнути автоматичне генерування назви місця з використанням вказаного формату.

en: Custom name display options are unique to each family tree.
uk: Настроювані параметри показу імені є унікальними для кожного сімейного дерева.

en: Consider single pa/matronymic as surname
uk: Розглядати по-батькові/по-матері як прізвище

en: Date format *
uk: Формат дати

en: Years
uk: Роки

en: Years, Months
uk: Роки, Місяці

en: Years, Months, Days
uk: Роки, місяці, дні

en: Age display precision *
uk: Точність відображення віку *

en: Round the year
uk: Округлювати роки

en: Display ages for events after death *
uk: Показувати вік для подій після смерті *

en: Calendar on reports
uk: Календар у звітах

en: Calendar on input
uk: Календар на вході

en: On the previous day
uk: Попереднього дня

en: On the next day
uk: Наступного дня

en: Only on leap years
uk: Лише у високосні роки

en: For non leap years, anniversaries are displayed on either February 28, March 1 or not at all in Gregorian calendars
uk: У разі високосного року, роковини будуть показані 28 лютого, 1 березня або зовсім не будуть показані, якщо вибрано григоріанський календар

en: Show leap day anniversaries
uk: Показувати роковини у високосних роках

en: Active person's name and ID
uk: Ім'я та ID активної особи

en: Relationship to home person
uk: Відношення до базової особи

en: Status bar
uk: Індикатор статусу

en: 
    Input Options
uk: 
    Параметри введення

en: Surname guessing
uk: Відгадування прізвищ

en: Default family relationship
uk: Стандартні відносини сім’ї

en: Hide LDS tab in person and family editors
uk: Приховати вкладку LDS в редакторах осіб і сімей

en: * Requires Restart
uk: * Потрібен перезапуск

en: Data
uk: Дані

en: Conditional Text Replacements
uk: Заміна тексту за умовою

en: Missing surname
uk: Відсутнє прізвище

en: Missing given name
uk: Відсутнє дане ім'я

en: Missing record
uk: Відсутній запис

en: Private surname
uk: Конфіденційне прізвище

en: Private given name
uk: Конфіденційне дане ім'я

en: Private record
uk: Конфіденційний запис

en: Change is not immediate
uk: Зміни потребують перезапуску

en: Changing the date format will not take effect until the next time Gramps is started.
uk: Зміна формату даних вступить в дію лише після перезапуску Gramps.

en: Calculation limits
uk: Обмеження розрахунків

en: Date 'about' year range: (date ± #)
uk: Діапазон дат "приблизно" за рік: (дата ± #)

en: Date 'after' year range:  (date + #)
uk: Діапазон дат "після" року: (дата + #)

en: Date 'before' year range: (date - #)
uk: Діапазон дат "до" року: (дата - #)

en: Maximum age probably alive
uk: Максимально можливий вік живих

en: Maximum sibling age difference
uk: Максимальна різниця у віці між братами/сестрами

en: Minimum years between generations
uk: Мінімальна кількість років між поколіннями

en: Average years between generations
uk: Середня кількість років між поколіннями

en: Max generations for relationships
uk: Максимальна кількість поколінь для визначення родинних стосунків

en: Limits
uk: Ліміти

en: Environment Settings
uk: Налаштування середовища

en: Display Tip of the Day
uk: Показувати підказку дня

en: Show useful information about using Gramps on startup.
uk: Показати корисну інформацію про використання Gramps при запуску.

en: Remember last Family Tree
uk: Запам'ятати останнє родове дерево

en: Don't open dialog to choose family tree to load on startup, just load last used.
uk: Не відкривати діалогове вікно вибору сімейного дерева при запуску, просто завантажувати останнє використане.

en: Remember last view displayed
uk: Запам'ятовувати останню відкриту вкладку

en: Remember last view displayed and open it next time.
uk: Запам’ятовувати останній вигляд і відкривати його наступного разу.

en: Enable spell checker
uk: Увімкнути перевірку правопису

en: Enable the spelling checker for notes.
uk: Увімкнути перевірку правопису.

en: Gspell not loaded. Spell checking will not be available.
    To build it for Gramps see %(gramps_wiki_build_spell_url)s
uk: Gspell не завантажено. Перевірка орфографії не працюватиме.
    Щодо її складання для Gramps, див. %(gramps_wiki_build_spell_url)s

en: Show text label beside Navigator buttons *
uk: Показувати текст поруч з кнопками навігації *

en: Show or hide text beside Navigator buttons (People, Families, Events...).
    Requires Gramps restart to apply.
uk: Показувати текст поруч з кнопками навігації (Люди, Родини, Події ...).
    Потрібен перезапуск Gramps, щоб застосувати.

en: Show Clipboard icon on toolbar
uk: Показувати піктограму «Буфер обміну» на панелі інструментів

en: Show or hide the Clipboard icon on the toolbar.
uk: Визначає, чи показувати піктограму «Буфер обміну» на панелі інструментів.

en: Show Reports icon on toolbar
uk: Показувати піктограму «Звіти» на панелі інструментів

en: Show or hide the Reports icon on the toolbar.
uk: Визначає, чи показувати піктограму звітів на панелі інструментів.

en: Show Tools icon on toolbar
uk: Показувати піктограму «Інструменти» на панелі інструментів

en: Show or hide the Tools icon on the toolbar.
uk: Визначає, чи показувати піктограму «Інструменти» на панелі інструментів.

en: Show Addons icon on toolbar
uk: Показувати піктограму «Додатки» на панелі інструментів

en: Show or hide the Addons icon on the toolbar.
uk: Визначає, чи показувати піктограму «Додатки» на панелі інструментів.

en: Show Preferences icon on toolbar
uk: Показувати піктограму «Параметри» на панелі інструментів

en: Show or hide the Preferences icon on the toolbar.
uk: Визначає, чи показувати піктограму «Параметри» на панелі інструментів.

en: Both text and icons
uk: І текст і значки

en: Text only
uk: Лише текст

en: Icons only
uk: Лише значки

en: Display text, icons or both on the toolbar buttons.
uk: Показувати текст, значки або і те і те на кнопках панелі інструментів.

en: Toolbar Style
uk: Стиль панелі інструментів

en: Show close button in gramplet bar tabs
uk: Показувати кнопку "закрити" на панелі ґрамплет

en: Show close button to simplify removing gramplets from bars.
uk: Показувати кнопку "закрити" щоб простіше видаляти ґрамплети з панелей.

en: Markup for invalid date format
uk: Мітка для хибного формату дат

en: Convenience markups are:
    <b>&lt;b&gt;Bold&lt;/b&gt;</b>
    <big>&lt;big&gt;Makes font relatively larger&lt;/big&gt;</big>
    <i>&lt;i&gt;Italic&lt;/i&gt;</i>
    <s>&lt;s&gt;Strikethrough&lt;/s&gt;</s>
    <sub>&lt;sub&gt;Subscript&lt;/sub&gt;</sub>
    <sup>&lt;sup&gt;Superscript&lt;/sup&gt;</sup>
    <small>&lt;small&gt;Makes font relatively smaller&lt;/small&gt;</small>
    <tt>&lt;tt&gt;Monospace font&lt;/tt&gt;</tt>
    <u>&lt;u&gt;Underline&lt;/u&gt;</u>
    
    For example: &lt;u&gt;&lt;b&gt;%s&lt;/b&gt;&lt;/u&gt;
    will display <u><b>Underlined bold date</b></u>.
uk: Помітки для зручності:
    <b>&lt;b&gt;Жирний&lt;/b&gt;</b>
    <big>&lt;big&gt;Робить шрифт відносно більшим&lt;/big&gt;</big>
    <i>&lt;i&gt;Італізація&lt;/i&gt;</i>
    <s>&lt;s&gt;Закреслений&lt;/s&gt;</s>
    <sub>&lt;sub&gt;Підрядок&lt;/sub&gt;</sub>
    <sup>&lt;sup&gt;Надрядок&lt;/sup&gt;</sup>
    <small>&lt;small&gt;Робить шрифт відносно меншим&lt;/small&gt;</small>
    <tt>&lt;tt&gt;Шрифт з моновідступом&lt;/tt&gt;</tt>
    <u>&lt;u&gt;Підкреслення&lt;/u&gt;</u>
    
    Для прикладу: &lt;u&gt;&lt;b&gt;%s&lt;/b&gt;&lt;/u&gt;
    буде відображатися, як <u><b>Underlined bold date</b></u>.

en: Multiple surname box height
uk: Висота поля для кількох прізвищ

en: Enter height in pixels. When multiple surnames are entered, these names display in a box. This setting sets the size of this box.
uk: Вкажіть висоту в пікселях. Коли введено кілька прізвищ, ці прізвища буде показано в полі. Це налаштування визначає висоту цьгого поля.

en: Database Setting
uk: Налаштування бази даних

en: Database backend
uk: Рушій бази даних

en: 
    Database Location
uk: 
    Розташування бази даних

en: Host
uk: Хост

en: Port
uk: Порт

en: Database path
uk: Шлях до бази даних

en: 
    Backup Management
uk: 
    Керування резервуванням

en: Backup path
uk: Шлях резервування

en: Backup on exit
uk: Резервування при виході

en: Backup Your family tree on exit to Backup path specified above.
uk: Резервне копіювання вашого родинного дерева при виході за адресою резервного копіювання, зазначеною вище.

en: Every 15 minutes
uk: Кожні 15 хвилин

en: Every 30 minutes
uk: Кожні 30 хвилин

en: Every hour
uk: Кожну годину

en: Every 12 hours
uk: Кожні 12 годин

en: Every day
uk: Щодня

en: Autobackup
uk: Автоматичне резервне копіювання

en: 
    Family Tree's Media path
uk: 
    Шлях до Медіа для Сімейного дерева

en: Base media path
uk: Основний медіа-шлях

en: The base relative media path is specific to the active family tree. It is not a global setting. Each family tree is able to have a unique relative media path that is stored with the database.
uk: Базовий відносний шлях до медіа для активного сімейного дерева. Це не глобальне наналштування. Кожне сімейне дерево може мати унікальний відносний шлях до медіа, який зберігається в базі даних.

en: Tag Records
uk: Записи міток

en: Add tag on import
uk: Додавати мітку при імпорті

en: Specified tag will be added to all records on import.
    Clear to set default value.
uk: Указана мітка буде додана до всіх записів при імпорті.
    Очистіть, щоб встановити типове значення.

en: 
    Source GEDCOM import
uk: 
    Імпорт джерела GEDCOM

en: Add default source on GEDCOM import
uk: Додавати стандартне джерело при імпорті GEDCOM

en: Import
uk: Імпорт

en: Select media directory
uk: Вибрати каталог для медіа

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: Select database directory
uk: Виберіть теку для бази даних

en: Select backup directory
uk: Оберіть каталог для резервної копії

en: If checked, use the standard genealogic symbols (death symbol is user selectable).
    If not checked, you can use the lower panel to customize the symbols yourself.
uk: Якщо позначено, буде використано стандартні генеалогічні символи (символ смерті вибирає користувач).
    Якщо не позначено, ви можете використовувати нижню панель, щоб самостійно налаштувати символи.

en: This can be useful if you want to add phonetic in a note to show how to pronounce a name or if you mix multiple languages like greek and russian.
uk: Це може бути корисно, якщо ви хочете додати фонетику в примітці, щоб показати, як вимовляти ім’я, або якщо ви змішуєте кілька мов, як грецька та російська.

en: Use symbols
uk: Використовуйте символи

en: Select default death symbol
uk: Виберіть типовий символ смерті

en: Genealogical Symbols
uk: Генеалогічні символи

en: Death:
uk: Смерть:

en: Partner
uk: Партнер

en: Killed
uk: Убито

en: Default genealogy symbols replacement
uk: Заміна типових генеалогічних символів

en: You can set any text you want for this field.
    You can drag and drop a symbol from the symbol list above.
    It will be visible only if your font contains this glyph.
uk: Ви можете встановити будь-який текст для цього поля.
    Ви можете перетягнути символ зі списку символів вище.
    Його буде видно, лише якщо ваш шрифт містить цей гліф.

[ctx: character]
en: Tab
uk: Табуляція

en: Choose your dialect
uk: Виберіть ваш діалект

en: Changes are immediate.
    This is used when exporting views in CSV format.
uk: Зміни будуть застосовані негайно.
    Цей параметр використовується під час експортування подань у формат CSV.

en: Delimiter:
uk: Роздільник:

en: Undo history warning
uk: Попередження історії відмін

en: Proceeding with import will erase the undo history for this session. In particular, you will not be able to revert the import or any changes made prior to it.
    
    If you think you may want to revert the import, please stop here and backup your database.
uk: Виконання імпорту витре історію редагування цієї сесії. Ви не будете мати змоги скасувати імпорт, або скасувати інші зміни, зроблені в цій сесії.
    
    Якщо Ви гадаєте, що скасування імпорту може знадобитись, будь ласка, зупиніться, та збережіть резервну копію Вашої бази даних.

en: _Proceed with import
uk: _Продовжити імпорт

en: _Stop
uk: _Зупинити

en: Are you sure you want to upgrade this Family Tree?
uk: Ви дійсно бажаєте оновити цю версію Сімейного Дерева?

en: I have made a backup,
    please upgrade my Family Tree
uk: Я зробив резервну копію,
    Будь ласка, оновіть версію мого сімейного дерева

en: Cancel
uk: Скасувати

en: All files
uk: Всі файли

en: Automatically detected
uk: Автоматично визначено

en: Select file _type:
uk: Обрати _тип файлу:

en: Login
uk: Користувач

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Import Family Tree
uk: Імпорт сімейного дерева

en: All supported files
uk: Усі підтримувані файли

en: File type "%s" is unknown to Gramps.
    
    Valid types are: Gramps database, Gramps XML, Gramps package, GEDCOM, and others.
uk: Тип файлу "%s" невідомий для Gramps.
    
    Підтримувані формати: база даних Gramps, Gramps XML, пакунок Gramps, GEDCOM, тощо.

en: Cannot open file
uk: Неможливо відкрити файл

en: The selected file is a directory, not a file.
uk: Обраний елемент є каталогом, а не файлом

en: You do not have read access to the selected file.
uk: У Вас відсутній доступ для читання обраного файлу.

en: Cannot create file
uk: Неможливо створити файл

en: Could not import file: %s
uk: Не можу імпортувати файл: %s

en: This file incorrectly identifies its character set, so it cannot be accurately imported. Please fix the encoding, and import again
uk: В цьому файлі вказано невірне кодування, і він не може бути правильно імпортованим. Будь ласка, поправте кодування та спробуйте знову

en: %s_-_Manage_Family_Trees
uk: %s_-_Керування_сімейними_деревами

en: Family_Trees_manager_window
uk: Вікно_керування_сімейними_деревами

en: _Archive
uk: _Архів

en: _Extract
uk: _Витягти

en: Database Information
uk: Інформація про базу даних

en: _OK
uk: _Гаразд

en: Setting
uk: Налаштування

en: Family Trees
uk: Сімейні дерева

en: Family Tree name
uk: Назва сімейного дерева

en: Database Type
uk: Тип бази даних

en: Break the lock on the '%s' database?
uk: Зняти блокування з бази даних «%s»?

en: Gramps believes that someone else is actively editing this database. You cannot edit this database while it is locked. If no one is editing the database you may safely break the lock. However, if someone else is editing the database and you break the lock, you may corrupt the database.
uk: Gramps заблокував редагування цієї бази даних, бо вважає, що зараз її редагує хтось інший. Якщо впевнені, що її більше ніхто не редагує, блокування можна безпечно зняти. Майте на увазі, що знявши блокування з бази даних, яку хтось у цю мить редагує, ви можете її пошкодити.

en: Break lock
uk: Зняти блокування

en: Rename failed
uk: Не вдалося перейменувати

en: An attempt to rename a version failed with the following message:
    
    %s
uk: Спроба перейменування не вдалась з наступним повідомленням:
    
    %s

en: Could not rename the Family Tree.
uk: Не вдалося перейменувати сімейне дерево.

en: Family Tree already exists, choose a unique name.
uk: Таке сімейне дерево вже є, придумайте іншу назву.

en: Extracting archive...
uk: Розпаковуємо архів...

en: Importing archive...
uk: Імпортуємо архів...

en: Remove the '%s' Family Tree?
uk: Вилучити сімейне дерево «%s»?

en: Removing this Family Tree will permanently destroy the data.
uk: Вилучивши це сімейне дерево, ви назавжди знищите дані.

en: Remove Family Tree
uk: Вилучити сімейне дерево

en: Remove the '%(revision)s' version of '%(database)s'
uk: Вилучити '%(revision)s' версію бази '%(database)s'

en: Removing this version will prevent you from extracting it in the future.
uk: Вилучення даної версії бази не дозволить використання її в майбутньому.

en: Remove version
uk: Вилучити версію

en: Deletion failed
uk: Не вдалося видалити

en: An attempt to delete a version failed with the following message:
    
    %s
uk: Спроба видалення версії не вдалась з таким повідомленням:
    
    %s

en: Convert the '%s' database?
uk: Конвертувати базу даних «%s»?

en: Do you wish to convert this family tree into a %(database_type)s database?
uk: Конвертувати це сімейне дерево в базу даних %(database_type)s ?

en: Convert
uk: Конвертувати

en: Opening the '%s' database
uk: Відкриваю базу даних '%s'

en: An attempt to convert the database failed. Perhaps it needs updating.
uk: Спроба конвертувати базу даних невдалася. Схоже потрібно оновлення.

en: Converting the '%s' database
uk: Ковертую базу даних '%s'

en: An attempt to export the database failed.
uk: Експорт бази даних не вдався.

en: Converting data...
uk: Конверую дані...

en: (Converted #%d)
uk: (Конвертовано #%d)

en: An attempt to import into the database failed.
uk: Імпорт в базу даних не вдався.

en: Repair Family Tree?
uk: Полагодити Сімейне Дерево?

en: If you click %(bold_start)sProceed%(bold_end)s, Gramps will attempt to recover your Family Tree from the last good backup. There are several ways this can cause unwanted effects, so %(bold_start)sbackup%(bold_end)s the Family Tree first.
    The Family Tree you have selected is stored in %(dirname)s.
    
    Before doing a repair, verify that the Family Tree can really no longer be opened, as the database back-end can recover from some errors automatically.
    
    %(bold_start)sDetails:%(bold_end)s Repairing a Family Tree actually uses the last backup of the Family Tree, which Gramps stored on last use. If you have worked for several hours/days without closing Gramps, then all this information will be lost! If the repair fails, then the original Family Tree will be lost forever, hence a backup is needed. If the repair fails, or too much information is lost, you can fix the original Family Tree manually. For details, see the webpage
    %(gramps_wiki_recover_url)s
    Before doing a repair, try to open the Family Tree in the normal manner. Several errors that trigger the repair button can be fixed automatically. If this is the case, you can disable the repair button by removing the file %(recover_file)s in the Family Tree directory.
uk: Якщо натиснете %(bold_start)sПродовжити%(bold_end)s, Gramps зробить спробу відновити Ваше сімейне дерево із останньої резервної копії. В деяких випадках це може призвести до небажаних результатів, отже зробіть спершу %(bold_start)sрезервну копію%(bold_end)s сімейного дерева.
    Обране сімейне дерево зберігається в %(dirname)s.
    
    Перед тим як розпочати, переконайтесь, що сімейне дерево дійсно не відкривається, оскільки система керування базою даних, має змогу виправити деякі помилки автоматично.
    
    %(bold_start)sДетальна інформація:%(bold_end)s При відновленні сімейного дерева використовується остання копія дерева, створена при попередньому закритті програми. Якщо Ви працювали протягом декількох годин/днів без закриття Gramps, тоді всю інформацію буде втрачено! Якщо відновлення провалиться, тоді оригінальне Сімейне дерево буде втрачено назавжди, отже потрібно зробити додаткову резервну копію. Якщо відновлення провалиться, або зникне надто багато інформації, Ви можете спробувати відновити сімейне дерево вручну. Більше інформації на сторінці
    %(gramps_wiki_recover_url)s
    Перед тим як розпочати відновлення, спробуйте відкрити дерево як звичайно. Деякі помилки викликають появу кнопки "Відновити", для автоматичного відновлення. Якщо це так, Ви можете відключити кнопку відновлення, прибравши файл %(recover_file)s в каталозі сімейного дерева.

en: Proceed, I have taken a backup
uk: Продовжити, адже я маю резервну копію

en: Stop
uk: Зупинити

en: Rebuilding database from backup files
uk: Відновлюю базу з резервної копії

en: Error restoring backup data
uk: Помилка відновлення з резервної копії

en: Could not create Family Tree
uk: Не можу створити Сімейне Дерево

en: Retrieve failed
uk: Відновлення провалилось

en: An attempt to retrieve the data failed with the following message:
    
    %s
uk: Спроба відновлення даних провалилась з такою помилкою:
    
    %s

en: Archiving failed
uk: Архівування провалилось

en: An attempt to create the archive failed with the following message:
    
    %s
uk: Спроба архівування провалилась з такою помилкою:
    
    %s

en: Creating data to be archived...
uk: Збираю дані для архівування...

en: Saving archive...
uk: Зберігаю архів...

en: An attempt to archive the data failed with the following message:
    
    %s
uk: Спроба архівування даних провалилась з такою помилкою:
    
    %s

en: Attempt to force closing the dialog
uk: Спроба примусового закриття діалогу

en: Please do not force closing this important dialog.
    Instead select one of the available options
uk: Будь ласка, не закривайте примусово цей важливий діалог.
    Замість цього оберіть один із запропонованих варіантів

en: Cannot load database
uk: Не можу завантажити базу даних

en: Open the Clipboard dialog
uk: Відкрити діалог буферу обміну

en: Clip_board
uk: _Буфер обміну

en: Open the reports dialog
uk: Відкрити діалог звітів

en: Reports
uk: Звіти

en: Open the tools dialog
uk: Відкрити діалог інструментів

en: Tools
uk: Інструменти

en: Open Addon Manager
uk: Відкрити менеджер додатків

en: Addons
uk: Доповнення

en: Open Preferences
uk: Відкрити параметри

en: No active person
uk: Особу не вибрано

en: No active family
uk: Не вибрано сім'ї

en: No active event
uk: Не вибрано подію

en: No active place
uk: Не вибрано місце

en: No active source
uk: Не вибрано джерело

en: No active citation
uk: Не вибрано цитату

en: No active repository
uk: Не вибрано сховище

en: No active media
uk: Не вибрано медіа

en: No active note
uk: Не вибрано примітку

en: No active object
uk: Не вибрано обєкту

en: Danger: This is unstable code!
uk: Небезпека: Це не стабільний програмний код!

en: This Gramps ('%s') is a development release.
uk: Ця версія Gramps ('%s') в розробці.

en: This version is not meant for normal usage. Use at your own risk.
    
    This version may:
    1) Work differently than you expect.
    2) Fail to run at all.
    3) Crash often.
    4) Corrupt your data.
    5) Save data in a format that is incompatible with the official release.
    
    %(bold_start)sBACKUP%(bold_end)s your existing databases before opening them with this version, and make sure to export your data to XML every now and then.
uk: Ця версія Gramps є в стадії розробки. Вона не рекомендована для звичайного використання. Її використання ризиковане
    
    Ця версія може:
    1) Працювати не так, як Ви очікуєте.
    2) Взагалі не працювати.
    3) Часто зазнавати аварії .
    4) Пошкодити Ваші дані.
    5) Зберегти дані у форматі, не сумісному з офіційними версіями.
    
    %(bold_start)sСТВОРІТЬ РЕЗЕРВНУ КОПІЮ%(bold_end)s Вашої бази даних, перед тим як відкривати її в цій версії, та обов'язково експортуйте Ваші дані у XML.

[ctx: manual]
en: Select_a_media_selector
uk: Вибір_документів

en: Select a media object
uk: Обрати медіа об'єкт

en: Select media object
uk: Обрати медіа об'єкт

en: Import failed
uk: Імпорт провалився

en: The filename supplied could not be found.
uk: Вказаний файл не знайдено.

en: Cannot import %s
uk: Неможливо імпортувати %s

en: Directory specified in preferences: Base path for relative media paths: %s does not exist. Change preferences or do not use relative path when importing
uk: Каталог вказано в налаштуваннях: Базовий шлях для відносних шляхів до медіа: %s не існує. Змініть налаштування, або не використовуйте відносний шлях під час імпорту

en: Cannot display %s
uk: Неможливо показати %s

en: Gramps is not able to display the image file. This may be caused by a corrupt file.
uk: Gramps не може показати зображення. Це може бути спричинено пошкодженим файлом.

en: Create and add a new address
uk: Створити та додати нову адресу

en: Remove the existing address
uk: Вилучити вже створену адресу

en: Edit the selected address
uk: Редагувати обрану адресу

en: Move the selected address upwards
uk: Перемістити обрану адресу до верху

en: Move the selected address downwards
uk: Перемістити обрану адресу до низу

en: Postal
uk: Поштовий код

en: _Addresses
uk: _Адреси

en: Create and add a new attribute
uk: Створити та додати новий атрибут

en: Remove the existing attribute
uk: Вилучити вже створений атрибут

en: Edit the selected attribute
uk: Редагувати обраний атрибут

en: Move the selected attribute upwards
uk: Перемістити обраний атрибут до верху

en: Move the selected attribute downwards
uk: Перемістити обраний атрибут до низу

en: _Attributes
uk: _Атрибути

en: _References
uk: _Посилання

en: Edit reference
uk: Редагувати посилання

en: Add
uk: Додати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Share
uk: Спільне

en: Jump To
uk: Перейти до

en: Move Up
uk: Вгору

en: Move Down
uk: Вниз

en: Move Left
uk: Перемістити вліво

en: Move right
uk: Перемістити вправо

en: Create and add a new citation and new source
uk: Створити та додати нову цитату та нове джерело

en: Remove the existing citation
uk: Вилучити вже створену цитату

en: Edit the selected citation
uk: Редагувати обрану цитату

en: Add an existing citation or source
uk: Додати вже створену цитату або джерело

en: Move the selected citation upwards
uk: Перемістити обрану цитату до верху

en: Move the selected citation downwards
uk: Перемістити обрану цитату до низу

en: Publisher
uk: Опублікував

en: Sorted date
uk: Упорядковані за датою

en: Sorted confidence
uk: Упорядковані за вірогідністю

en: _Source Citations
uk: _Джерело цитат

en: Cannot share this reference
uk: Сумісне використання цього посилання неможливе

en: This citation cannot be created at this time. Either the associated Source object is already being edited, or another citation associated with the same source is being edited.
    
    To edit this citation, you need to close the object.
uk: Редагування цієї цитати в даний час неможливе. Або сама цитата, або її джерело зараз знаходяться в стані редагування.
    
    Для редагування цієї цитати, Вам потрібно закрити об'єкт.

en: Add a new family event
uk: Додати нову сімейну подію

en: Remove the selected family event
uk: Вилучити обрану сімейну подію

en: Edit the selected family event or edit person
uk: Редагувати обрану сімейну подію, або особу

en: Share an existing event
uk: Спільно використати вже створену події

en: Move the selected event upwards
uk: Перемістити обрану подію до верху

en: Move the selected event downwards
uk: Перемістити обрану подію до низу

en: Role
uk: Роль

en: _Events
uk: _Події

en: This event reference cannot be edited at this time. Either the associated event is already being edited or another event reference that is associated with the same event is being edited.
    
    To edit this event reference, you need to close the event.
uk: Редагування посилання на подію зараз неможливе. Або сама подія, або інше посилання на неї зараз знаходяться в стані редагування.
    
    Для редагування цього посилання на подію, Вам потрібно закрити подію.

en: Cannot edit this reference
uk: Не можу редагувати це посилання

en: Cannot change Person
uk: Не можу змінити особу

en: You cannot change Person events in the Family Editor
uk: Ви не можете змінити події Особи в Редакторі Сім'ї

en: _Gallery
uk: _Галерея

[ctx: verb:look at this]
note: Translators: _View means "to look at this"
en: _View
uk: _Переглянути

en: Open Containing _Folder
uk: Відкрити _каталог, що містить

en: _Make Active Media
uk: _Зробити активним Медіа

en: Non existing media found in the Gallery
uk: В галереї виявлено медіа, що не існує

en: This media reference cannot be edited at this time. Either the associated media object is already being edited or another media reference that is associated with the same media object is being edited.
    
    To edit this media reference, you need to close the media object.
uk: Редагування цього посилання на медіа елемент зараз неможливе. Або медіа елемент, або інше посилання на нього зараз знаходяться в стані редагування.
    
    Для редагування цього медіа елементу, Вам потрібно закрити медіа об'єкт.

en: Drag Media Object
uk: Перетягнути Медіа Об'єкт

en: Create and add a new LDS ordinance
uk: Створити та додати новий ритуал LDS

en: Remove the existing LDS ordinance
uk: Видалити існуючий ритуал LDS

en: Edit the selected LDS ordinance
uk: Редагувати виділений ритуал LDS

en: Move the selected LDS ordinance upwards
uk: Перемістити виділений ритуал LDS до верху

en: Move the selected LDS ordinance downwards
uk: Перемістити виділений ритуал LDS до низу

en: Alternate _Locations
uk: Альтернативні _розташування

en: Create and add a new name
uk: Створити та додати нове ім'я

en: Remove the existing name
uk: Вилучити існуюче ім'я

en: Edit the selected name
uk: Редагувати обране ім'я

en: Move the selected name upwards
uk: Перемістити обране ім'я до верху

en: Move the selected name downwards
uk: Перемістити обране ім'я до низу

en: Group As
uk: Групувати як

en: Notes Preview
uk: Перегляд приміток

en: _Names
uk: _Імена

en: Set as Preferred name
uk: Встановити як Бажане ім'я

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Preferred name
uk: Бажане ім'я

en: Alternative names
uk: Альтернативне ім'я

en: Create and add a new note
uk: Створити та додати нову примітку

en: Remove the existing note
uk: Вилучити вже створену примітку

en: Edit the selected note
uk: Редагувати обрану примітку

en: Add an existing note
uk: Додати вже створену примітку

en: Move the selected note upwards
uk: Перемістити обрану примітку до верху

en: Move the selected note downwards
uk: Перемістити обрану примітку до низу

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: _Notes
uk: _Примітки

en: Personal
uk: Особисте

en: <Unknown>
uk: <Невідомо>

en: Add a new personal event
uk: Додати нову особисту подію

en: Remove the selected personal event
uk: Вилучити обрану особисту подію

en: Edit the selected personal event or edit family
uk: Редагувати обрану особисту подію, або сім'ю

en: Move the selected event upwards or change family order
uk: Перемістити обрану особисту подію до верху або змінити порядок сім'ї

en: Move the selected event downwards or change family order
uk: Перемістити обрану особисту подію до низу або змінити порядок сім'ї

en: Cannot change Family
uk: Не можу змінити сім'ю

en: You cannot change Family events in the Person Editor
uk: Ви не можете змінити сімейні події в редакторі особи

en: Create and add a new association
uk: Створити та додати новий зв'язок

en: Remove the existing association
uk: Вилучити вже створений зв'язок

en: Edit the selected association
uk: Редагувати обраний зв'язок

en: Move the selected association upwards
uk: Перемістити обраний зв'язок до верху

en: Move the selected association downwards
uk: Перемістити обраний зв'язок до низу

en: _Associations
uk: _Зв'язки

en: Godfather
uk: Хрещений батько

en: Create and add a new place name
uk: Створити та додати нову назву місця

en: Remove the existing place name
uk: Вилучити існуючу назву місця

en: Edit the selected place name
uk: Редагувати обрану назву місця

en: Move the selected place name upwards
uk: Перемістити обрану назву місця до верху

en: Move the selected place name downwards
uk: Перемістити обрану назву місця до низу

en: Alternative Names
uk: Альтернативні імена

en: Enclosed By
uk: Належить

en: Place cycle detected
uk: Виявлено цикл місць

en: The place you are adding is already enclosed by this place
uk: Місце яке ви додаєте вже належить до цього місця

en: Create and add a new repository
uk: Створити та додати нове сховище

en: Remove the existing repository
uk: Вилучити вже створене сховище

en: Edit the selected repository
uk: Редагувати обране сховище

en: Add an existing repository
uk: Видалити вже створене сховище

en: Move the selected repository upwards
uk: Перемістити обране сховище до верху

en: Move the selected repository downwards
uk: Перемістити обране сховище до низу

en: _Repositories
uk: _Сховища

en: This repository reference cannot be edited at this time. Either the associated repository is already being edited or another repository reference that is associated with the same repository is being edited.
    
    To edit this repository reference, you need to close the repository.
uk: Редагування посилання на сховище зараз не можливе. Або саме сховище, або інше посилання на нього зараз знаходяться в стані редагування.
    
    Для редагування цього посилання на сховище, Вам потрібно закрити сховище.

en: Create and add a new surname
uk: Створити та додати нове прізвище

en: Remove the selected surname
uk: Вилучити обране прізвище

en: Edit the selected surname
uk: Редагувати обране прізвище

en: Move the selected surname upwards
uk: Перемістити обране прізвище до верху

en: Move the selected surname downwards
uk: Перемістити обране прізвище до низу

en: Origin
uk: Походження

en: Multiple Surnames
uk: Кілька Прізвищ

en: Family Surnames
uk: Прізвища сім'ї

en: Create and add a new web address
uk: Створити та додати нову веб адресу

en: Remove the existing web address
uk: Вилучити вже створену веб адресу

en: Edit the selected web address
uk: Редагувати обрану веб адресу

en: Move the selected web address upwards
uk: Перемістити обрану веб адресу до верху

en: Move the selected web address downwards
uk: Перемістити обрану веб адресу до низу

en: Jump to the selected web address
uk: Перейти за обраною адресою

en: _Internet
uk: _Інтернет

en: _Jump to
uk: _Перейти до

[ctx: manual]
en: Address_Editor_dialog
uk: Редактор_адрес

en: Address Editor
uk: Редактор адрес

[ctx: manual]
en: Attribute_Editor_dialog
uk: Редактор_атрибутів

en: Attribute Editor
uk: Редактор атрибутів

en: New Attribute
uk: Новий атрибут

en: Cannot save attribute
uk: Неможливо зберегти атрибут

en: The attribute type cannot be empty
uk: Атрибут не може бути пустим

[ctx: manual]
en: Child_Reference_Editor
uk: Редактор_посилань_на_дитину

en: Child Reference Editor
uk: Редактор відносин дитини

[ctx: manual]
en: New_Citation_dialog
uk: Нова_цитата

en: New Citation
uk: Нова цитата

en: Edit Citation
uk: Редагувати цитату

en: No source selected
uk: Джерело не обрано

en: A source is anything (personal testimony, video recording, photograph, newspaper column, gravestone...) from which information can be derived. To create a citation, first select the required source, and then record the location of the information referenced within the source in the 'Volume/Page' field.
uk: Джерело - це будь що (особисті свідчення, відео записи, фото, вирізки з газет, надмогильні плити ...) звідки можна видобути інформацію. Щоб створити цитату, спочатку оберіть джерело, а потім запишіть місце розташування інформації, на яку посилається джерело, у полі "Розділ / Сторінка".

en: Cannot save citation. ID already exists.
uk: Не можу зберегти цитату. ID вже існує.

en: You have attempted to use the existing Gramps ID with value %(id)s. This value is already used by '%(prim_object)s'. Please enter a different ID or leave blank to get the next available ID value.
uk: Ви намагаєтесь використовувати Gramps ID із значенням %(id)s. Це значення вже використовується '%(prim_object)s'. Будь ласка, вкажіть інше ID , або залиште поле пустим для автоматичного заповнення ID.

en: Add Citation (%s)
uk: Додати цитату (%s)

en: Edit Citation (%s)
uk: Редагувати цитату (%s)

en: Regular
uk: Звичайне

en: Before
uk: До

en: After
uk: Після

en: About
uk: Близько

en: Range
uk: Діапазон

en: From
uk: Від

en: To
uk: По

en: Span
uk: Інтервал

en: Estimated
uk: Оцінка

en: Calculated
uk: Підраховано

[ctx: manual]
en: Editing_dates
uk: Редагування_дат

en: Date selection
uk: Вибір дати

en: Correct the date or switch from `{cur_mode}' to `{text_mode}'
uk: Поправте дату або перемкніть з `{cur_mode}' на `{text_mode}'

en: Event: %s
uk: Подія: %s

en: New Event
uk: Нова подія

en: Edit Event
uk: Редагувати подію

en: Cannot save event
uk: Неможливо зберегти подію

en: No data exists for this event. Please enter data or cancel the edit.
uk: Інформація про дану подія відсутня. Будь ласка, вкажіть дані, або скасуйте редагування.

en: Cannot save event. ID already exists.
uk: Не можу зберегти подію. ID вже існує.

en: The event type cannot be empty
uk: Тип події не може бути пустим

en: Add Event (%s)
uk: Додати подію (%s)

en: Edit Event (%s)
uk: Редагувати подію (%s)

[ctx: manual]
en: Event_Reference_Editor_dialog
uk: Редактор_посилання_на_подію

en: Event Reference Editor
uk: Редактор посилань на подію

en: _General
uk: _Загальне

en: Modify Event
uk: Модифікувати подію

en: Add Event
uk: Додати подію

en: Create a new person and add the child to the family
uk: Створити нову особу та додати її до сім'ї, як дитину

en: Remove the child from the family
uk: Вилучити дитину з сім'ї

en: Edit the child reference
uk: Редагувати відношення дитини

en: Add an existing person as a child of the family
uk: Додати вже створену особу до сім'ї, як дитину

en: Move the child up in the children list
uk: Перемістити дитину до верху в списку дітей

en: Move the child down in the children list
uk: Перемістити дитину до низу в списку дітей

en: Paternal
uk: Батьківський

en: Maternal
uk: Материнський

en: Birth Date
uk: Дата народження

en: Death Date
uk: Дата смерті

en: Birth Place
uk: Місце народження

en: Death Place
uk: Місце смерті

en: Chil_dren
uk: Діти

en: Edit child
uk: Редагувати дитину

en: Add an existing child
uk: Додати вже існуючу дитину

en: Edit relationship
uk: Редагувати відносини

en: Select Child
uk: Обрати дитину

en: Adding parents to a person
uk: Додавання батьків особи

en: It is possible to accidentally create multiple families with the same parents. To help avoid this problem, only the buttons to select parents are available when you create a new family. The remaining fields will become available after you attempt to select a parent.
uk: Дублікати сім'ї з тими ж батьками можуть бути створені випадково. Для запобігання цій проблемі, лише кнопки вибору батьків доступні при створенні сім'ї. Інші поля стануть доступні після вибору батьків.

en: Family has changed
uk: Сім'ю змінено

en: The %(object)s you are editing has changed outside this editor. This can be due to a change in one of the main views, for example a source used here is deleted in the source view.
    To make sure the information shown is still correct, the data shown has been updated. Some edits you have made may have been lost.
uk: Об'єкт %(object)s було змінено поза межами цього редактора. Це могло статись через зміни, внесені в одному з основних виглядів, наприклад, джерело вказане тут, могло бути видалене у вікні джерел.
    Щоб переконатись, що показана інформація досі коректна, дані буде оновлено. Деякі внесені зміни, можливо, буде втрачено.

en: family
uk: сім'я

en: New Family
uk: Нова сім'я

en: Edit Family
uk: Редагувати сім'ю

en: Select a person as the mother
uk: Додати особу як маму

en: Add a new person as the mother
uk: Додати нову особу як маму

en: Remove the person as the mother
uk: Вилучити особу в статусі мами

en: Select a person as the father
uk: Додати особу як батька

en: Add a new person as the father
uk: Додати нову особу як батька

en: Remove the person as the father
uk: Вилучити особу в статусі батька

en: Select Mother
uk: Оберіть маму

en: Select Father
uk: Оберіть батька

en: Duplicate Family
uk: Дублікат сім'ї

en: A family with these parents already exists in the database. If you save, you will create a duplicate family. It is recommended that you cancel the editing of this window, and select the existing family
uk: Сім'я з цими батьками вже існує в базі. Зберігши, Ви створите дублікат сім'ї. Рекомендується скасувати редагування та обрати вже створену сім'ю

en: Edit %s
uk: Редагувати %s

en: A father cannot be his own child
uk: Батько не може бути своєю дитиною

en: %s is listed as both the father and child of the family.
uk: %s є одночасно і дитиною і батьком в сім'ї.

en: A mother cannot be her own child
uk: Мама не може бути своєю дитиною

en: %s is listed as both the mother and child of the family.
uk: %s є одночасно і дитиною і мамою в сім'ї.

en: Cannot save family
uk: Неможливо зберегти сім'ю

en: No data exists for this family. Please enter data or cancel the edit.
uk: Дані про сім'ю відсутні. Будь ласка, вкажіть дані, або скасуйте редагування.

en: Cannot save family. ID already exists.
uk: Не можу зберегти сім'ю. ID вже існує.

en: You have attempted to use the existing Gramps ID with value %(id)s. This value is already used. Please enter a different ID or leave blank to get the next available ID value.
uk: Ви намагаєтесь використовувати Gramps ID із значенням %(id)s. Це значення вже використовується. Будь ласка, вкажіть інше ID , або залиште поле пустим для автоматичного заповнення ID.

en: Add Family
uk: Додати сім'ю

[ctx: manual]
en: LDS_Ordinance_Editor
uk: Редактор_мормонських_обрядів

en: LDS Ordinance Editor
uk: Редактор ритуалів LDS

en: %(father)s and %(mother)s [%(gramps_id)s]
uk: %(father)s та %(mother)s [%(gramps_id)s]

[ctx: manual]
en: Link_Editor
uk: Редактор_посилань

en: Link Editor
uk: Редактор посилань

en: Internet Address
uk: Інтернет адреса

en: Location Editor
uk: Редактор місць

[ctx: manual]
en: New_Media_dialog
uk: Новий_документ

en: Media: %s
uk: Медіа: %s

en: New Media
uk: Нове медіа

en: Edit Media Object
uk: Редагувати медіа

en: Cannot save media object
uk: Не можу зберегти медіа

en: No data exists for this media object. Please enter data or cancel the edit.
uk: Не вказано даних про це медіа. Будь ласка, введіть дані, або скасуйте редагування.

en: Cannot save media object. ID already exists.
uk: Не можу зберегти медіа. ID вже існує.

en: There is no media matching the current path value!
uk: Не знайдено медіа об’єкту який має вказаний шлях!

en: You have attempted to use the path with value '%(path)s'. This path does not exist! Please enter a different path
uk: Ви намагаєтесь використовувати шлях із значенням %(path)s. Цей шлях не існує! Будь ласка, вкажіть інший шлях

en: Add Media Object (%s)
uk: Додати медіа (%s)

en: Edit Media Object (%s)
uk: Редагувати медіа (%s)

[ctx: manual]
en: Media_Reference_Editor_dialog
uk: Редактор_посилання_на_документ

en: Media Reference Editor
uk: Редактор посилань на медіа

en: Name Editor
uk: Редактор імен

[ctx: manual]
en: Name_Editor
uk: Редактор_імен

en: Call name must be the given name that is normally used.
uk: Ім'я, що використовується в побуті.

en: New Name
uk: Нове ім'я

en: Break global name grouping?
uk: Скасувати глобальне групування прізвищ?

en: All people with the name of %(surname)s will no longer be grouped with the name of %(group_name)s.
uk: Всі особи з прізвищем %(surname)s більше не будуть згруповані в %(group_name)s.

en: Continue
uk: Продовжити

en: Return to Name Editor
uk: Повернутись в редактор імен

en: Group all people with the same name?
uk: Групувати всіх осіб з однаковим прізвищем?

en: You have the choice of grouping all people with the name of %(surname)s with the name of %(group_name)s, or just mapping this particular name.
uk: Ви можете згрупувати всіх осіб з прізвищем %(surname)s в групу %(group_name)s, або зробити це лише для даної особи.

en: Group all
uk: Групувати всіх

en: Group this name only
uk: Групувати лише це ім'я

[ctx: manual]
en: Editing_information_about_notes
uk: Зміна_відомостей_про_примітки

en: Note: %(id)s - %(context)s
uk: Примітка: %(id)s - %(context)s

en: Note: %s
uk: Примітка: %s

en: New Note - %(context)s
uk: Нова примітка - %(context)s

en: New Note
uk: Нова примітка

en: _Note
uk: _Примітка

en: Edit Note
uk: Редагувати примітку

en: Cannot save note
uk: Неможливо зберегти примітку

en: No data exists for this note. Please enter data or cancel the edit.
uk: Не вказано даних для цієї примітки. Будь ласка, введіть дані, або скасуйте редагування.

en: Cannot save note. ID already exists.
uk: Не можу зберегти примітку. ID вже існує.

en: Add Note
uk: Додати Примітку

en: Person: %(name)s
uk: Особа: %(name)s

en: New Person: %(name)s
uk: Нова Особа: %(name)s

en: New Person
uk: Нова Особа

[ctx: manual]
en: Editing_information_about_people
uk: Зміна_відомостей_про_осіб

en: Edit Person
uk: Редагувати Особу

en: Edit Object Properties
uk: Редагувати Властивості Об'єкта

en: Make Active Person
uk: Встановити Активну Особу

en: Make Home Person
uk: Встановити Базову Особу

en: Problem changing the gender
uk: Проблема при зміні статі

en: Changing the gender caused problems with marriage information.
    Please check the person's marriages.
uk: Зміна статі призвела до конфлікту в інформації про шлюб.
    Будь ласка, перевірте шлюб особи.

en: Cannot save person
uk: Неможливо зберегти особу

en: No data exists for this person. Please enter data or cancel the edit.
uk: Дані про особу відсутні. Будь ласка, вкажіть дані, або скасуйте редагування.

en: Cannot save person. ID already exists.
uk: Не можу зберегти особу. ID вже існує.

en: Add Person (%s)
uk: Додати Особу (%s)

en: Edit Person (%s)
uk: Редагувати Особу (%s)

en: Unknown gender specified
uk: Вказано невідому стать

en: The gender of the person is currently unknown. Usually, this is a mistake. Please specify the gender.
uk: Стать особи в даний момент невідома. Зазвичай, це помилка. Будь ласка, вкажіть стать.

en: _Male
uk: _Чоловік

en: _Female
uk: _Жінка

en: _Other
uk: _Інше

en: _Unknown
uk: _невідомо

[ctx: manual]
en: Person_Reference_Editor
uk: Редактор_посилання_на_обличчя

en: Person Reference Editor
uk: Редактор Посилань Особи

en: Person Reference
uk: Посилання на особу

en: No person selected
uk: Особу не обрано

en: You must either select a person or Cancel the edit
uk: Вам потрібно обрати особу, або Скасувати редагування

en: Place: %s
uk: Місце: %s

en: New Place
uk: Нове Місце

en: Invalid latitude
    (syntax: 18°9'48.21"S, -18.2412 or -18:9:48.21)
uk: Помилкова широта
    (синтаксис: 18°9'48.21"S, -18.2412 або -18:9:48.21)

en: Invalid longitude
    (syntax: 18°9'48.21"E, -18.2412 or -18:9:48.21)
uk: Помилкова довгота
    (синтаксис: 18°9'48.21"E, -18.2412 або -18:9:48.21)

en: Edit Place
uk: Редагувати Місце

en: Cannot save place. Name not entered.
uk: Не можу зберегти місце. Назва порожня.

en: You must enter a name before saving.
uk: Потрібно вказати назву перед збереженням.

en: Cannot save place. ID already exists.
uk: Не можу зберегти місце. ID вже існує.

en: Add Place (%s)
uk: Додати місце (%s)

en: Edit Place (%s)
uk: Редагувати місце (%s)

en: Place Format Editor
uk: Редактор формату місць

en: New
uk: Нове

[ctx: manual]
en: Place_Name_Editor_dialog
uk: Редактор_назви_розташувань

en: Place Name Editor
uk: Редактор назви місця

en: Invalid ISO code
uk: Хибний код ISO

en: Cannot save place name
uk: Неможливо зберегти назву Місця

en: The place name cannot be empty
uk: Назва місця не може бути пустою

en: Place Reference Editor
uk: Редактор посилань на місце

en: Modify Place
uk: Редагувати Місце

en: Add Place
uk: Додати місце

en: Save Changes?
uk: Зберегти зміни?

en: If you close without saving, the changes you have made will be lost
uk: Якщо Ви закриєте без збереження, то внесені зміни будуть втрачені

en: Cannot save repository. ID already exists.
uk: Не можу зберегти сховище. ID вже існує.

en: Cannot save item. ID already exists.
uk: Не можу зберегти запис. ID вже існує.

en: Repository Reference Editor
uk: Редактор Посилань на Сховища

en: Repository: %s
uk: Сховище: %s

en: New Repository
uk: Нове Сховище

en: Repo Reference Editor
uk: Редактор посилань на сховище

en: Modify Repository
uk: Модифікувати Сховище

en: Add Repository
uk: Додати Сховище

[ctx: manual]
en: New_Repository_dialog
uk: Діалог_створення_сховища

en: Edit Repository
uk: Редагувати Сховище

en: Cannot save repository
uk: Неможливо Зберегти Сховище

en: No data exists for this repository. Please enter data or cancel the edit.
uk: Дані про сховище відсутні. Будь ласка, вкажіть дані, або скасуйте редагування.

en: Add Repository (%s)
uk: Додати Сховище (%s)

en: Edit Repository (%s)
uk: Редагувати Сховище (%s)

en: New Source
uk: Нове Джерело

en: Edit Source
uk: Редагувати Джерело

en: Cannot save source
uk: Неможливо зберегти джерело

en: No data exists for this source. Please enter data or cancel the edit.
uk: Дані про джерело відсутні. Будь ласка, вкажіть дані, або скасуйте редагування.

en: Cannot save source. ID already exists.
uk: Не можу зберегти джерело. ID вже існує.

en: Add Source (%s)
uk: Додати джерело (%s)

en: Edit Source (%s)
uk: Редагувати джерело (%s)

[ctx: manual]
en: Tag_selection_dialog
uk: Вибір_міток

en: Tag selection
uk: Вибір мітки

[ctx: manual]
en: Internet_Address_Editor
uk: Редактор_інтернет-адрес

en: Internet Address Editor
uk: Редактор Інтернет Адрес

[ctx: manual]
en: Add_Rule_dialog
uk: Додавання_правила

[ctx: manual]
en: Define_Filter_dialog
uk: Установлення_фільтра

[ctx: manual]
en: Custom_Filters
uk: Спеціальні_фільтри

en: Person Filters
uk: Фільтр Осіб

en: Family Filters
uk: Фільтр Сімей

en: Event Filters
uk: Фільтр Подій

en: Place Filters
uk: Фільтр Місць

en: Source Filters
uk: Фільтр Джерел

en: Media Filters
uk: Фільтр Медіа

en: Repository Filters
uk: Фільтр Сховищ

en: Note Filters
uk: Фільтр Приміток

en: Citation Filters
uk: Фільтр Цитат

en: equal to
uk: дорівнює

en: greater than
uk: більше, ніж

en: Not a valid ID
uk: Некоректне ID

en: Select...
uk: Обрати...

en: Select %s from a list
uk: Обрати %s із списку

en: Give or select a source ID, leave empty to find objects with no source.
uk: Вкажіть, або оберіть ID джерела. Залиште пустим для пошуку об'єкта без джерела.

en: Family filter name:
uk: Сімейні фільтри:

en: Include selected Gramps ID
uk: Включати обраний Gramps ID

en: Use exact case of letters
uk: Використовувати точний регістр букв

en: Regular-Expression matching:
uk: Регулярний вираз:

en: Use regular expression
uk: Використовувати регулярний вираз

en: Also family events where person is spouse
uk: Також сімейні події, в яких особа є в статусі чоловіка/дружини

en: Only include primary participants
uk: Включити лише первинних учасників

en: degrees
uk: ступені

en: kilometers
uk: кілометри

en: miles
uk: милі

en: Use regular expressions
uk: Вжити регулярний вираз

en: Interpret the contents of string fields as regular expressions:
    .	A decimal point will match any character.
    ?	A question mark will match zero or one occurences of the previous character or group.
    *	An asterisk will match zero or more occurences.
    +	A plus sign will match one or more occurences.
    ()	Use parentheses to group expressions.
    |	Specify alternatives using a vertical bar.
    ^	A caret will match the start of a line.
    $	A dollar sign will match the end of a line.
uk: Інтерпретувати вміст полів рядка як регулярний вираз:
    .	Десяткова крапка буде будь-яким символом.
    ?	Знак питання буде нулем, або означатиме такий самий символ (або групу символів), як попередній.
    *	Зірочка означатиме нуль, або більше повторень.
    +	Знак плюс означатиме одне, або більше повторень.
    ()	Використовуйте дужки для групування виразів.
    |	Альтернативні відділяйте вертикальною рискою.
    ^	означатиме початок рядка.
    $	означатиме кінець рядка.

en: Case sensitive
uk: Враховувати регістр

en: Rule Name
uk: Назва Правила

en: No rule selected
uk: Правило не обрано

en: Define filter
uk: Визначити фільтр

en: Add Rule
uk: Додати правило

en: Edit Rule
uk: Редагувати правило

en: Filter Test
uk: Тестувати фільтр

en: Comment
uk: Коментар

en: Filter
uk: Фільтр

en: Custom Filter Editor
uk: Редагувати власний фільтр

en: Delete Filter?
uk: Видалити фільтр?

en: This filter is currently being used as the base for other filters. Deleting this filter will result in removing all other filters that depend on it.
uk: Цей фільтр зараз використовується в якості базового для інших фільтрів. Його видалення спричинить видалення залежних від нього фільтрів.

en: Delete Filter
uk: Видалити фільтр

en: To select a person, use drag-and-drop or use the buttons
uk: Щоб вибрати особу, використовуйте перетягування чи кнопки

en: No person given, click button to select one
uk: Особу не вибрано, клацніть на кнопці, щоб вибрати

en: Edit person
uk: Редагувати особу

en: Select an existing person
uk: Обрати наявну особу

en: Add a new person
uk: Додати нову особу

en: Remove person
uk: Вилучити особу

en: To select a place, use drag-and-drop or use the buttons
uk: Для вибору місця, використовуйте перетягування, або кнопки

en: No place given, click button to select one
uk: Місце не вказано, натисніть кнопку щоб обрати

en: Edit place
uk: Редагувати місце

en: Select an existing place
uk: Обрати місце, що існує

en: Add a new place
uk: Додати нове місце

en: Remove place
uk: Вилучити місце

en: To select a source, use drag-and-drop or use the buttons
uk: Для вибору джерела, використовуйте перетягування, або кнопки

en: First add a source using the button
uk: Спочатку додати джерело використовуючи кнопку

en: Edit source
uk: Редагувати Джерело

en: Select an existing source
uk: Обрати джерело, що існує

en: Add a new source
uk: Додати нове джерело

en: Remove source
uk: Вилучити джерело

en: To select a media object, use drag-and-drop or use the buttons
uk: Для вибору медіа використовуєте перетягування, або кнопки

en: No image given, click button to select one
uk: Зображення не вказано, натисніть кнопку щоб обрати

en: Edit media object
uk: Редагувати медіа об'єкт

en: Select an existing media object
uk: Обрати медіа об'єкт, що існує

en: Add a new media object
uk: Додати новий медіа об'єкт

en: Remove media object
uk: Вилучити медіа об'єкт

en: To select a note, use drag-and-drop or use the buttons
uk: Для вибору примітки, використовуйте перетягування, або кнопки

en: No note given, click button to select one
uk: Примітку не вказано, натисніть кнопку щоб вибрати

en: Select an existing note
uk: Обрати примітку, що існує

en: Add a new note
uk: Додати нову примітку

en: Remove note
uk: Вилучити примітку

en: _Find
uk: _Пошук

en: _Clear
uk: _Очистити

en: %s is
uk: %s дорівнює

en: %s contains
uk: %s містить

en: %s is not
uk: %s не дорівнює

en: %s does not contain
uk: %s не містить

en: Updating display...
uk: Оновлення екрану...

en: Source:
uk: Джерело:

en: Publication
uk: Публікація

en: Citation:
uk: Цитата:

en: Volume/Page
uk: Том/Сторінка

[ctx: Citation: Minimum Confidence]
en: Min. Conf.
uk: Мін. Дост.

en: Custom filter
uk: Власний фільтр

en: Participants
uk: Учасники

en: Relationship
uk: Відносини

en: any
uk: будь яка

en: Birth date
uk: Дата народження

en: example: "%(msg1)s" or "%(msg2)s"
uk: приклад: "%(msg1)s" або "%(msg2)s"

en: Birth place
uk: Місце народження

en: Death date
uk: Дата смерті

en: Death place
uk: Місце смерті

en: Within
uk: У межах

en: This updates the view with the current filter parameters.
uk: Це оновлює показ із поточними параметрами фільтра.

en: This resets the filter parameters to empty state.  The 'Find' button should be used to actually update the view to its defaults.
uk: Скидає параметри фільтра до порожнього стану. Натисканням кнопки «Знайти» можна фактично оновити подання до типового стану.

en: This opens a dialog to add a new custom filter based on the values given.
uk: Відкриває діалогове вікно додавання нового користувацького фільтра на основі заданих значень.

en: Reset
uk: Скинути

en: Elapsed time: %.2fs
uk: Пройшло часу: %.2fs

en: You should select a place when using the 'Within' rule
uk: Коли користуєтеся правилом «Біля», треба вказувати місце

en: Supply at least one value
uk: Надайте хоча б одне значення

en: Created by Filter gramplet on {today}
uk: Створено ґрамплетом «Фільтр» {today}

en: Image
uk: Зображення

en: _Title:
uk: _Назва:

en: Convert to a relative path
uk: Конвертувати у відносний шлях

en: Show all
uk: Показати все

en: Loading items...
uk: Завантаження елементів...

en: _Delete
uk: _Вилучити

en: Book _name:
uk: _Назва книги:

en: Clear the book
uk: Очистити книгу

en: Save current set of configured selections
uk: Зберегти поточний набір налаштувань

en: Open previously created book
uk: Відкрити попередню створену книгу

en: Manage previously created books
uk: Керування створеними книгами

en: Add an item to the book
uk: Додати елемент до книги

en: Remove currently selected item from the book
uk: Вилучити обрані елементи з книги

en: Move current selection one step up in the book
uk: Перемістити обране на крок вгору в книзі

en: Move current selection one step down in the book
uk: Перемістити обране на крок вниз в книзі

en: Configure currently selected item
uk: Налаштувати обраний елемент

en: Clear _All
uk: Очистити _все

en: Format _name:
uk: Назва формату:

en: Format _definition:
uk: Визначення формату:

en: The following conventions are used:
    <tt>  <b>%f</b> - Given Name       <b>%F</b> - GIVEN NAME
      <b>%l</b> - Surname          <b>%L</b> - SURNAME
      <b>%t</b> - Title            <b>%T</b> - TITLE
      <b>%p</b> - Prefix           <b>%P</b> - PREFIX
      <b>%s</b> - Suffix           <b>%S</b> - SUFFIX
      <b>%c</b> - Call name        <b>%C</b> - CALL NAME
      <b>%y</b> - Patronymic       <b>%Y</b> - PATRONYMIC</tt>
uk: Використано наступні позначення:
    <tt>  <b>%f</b> - Ім'я       <b>%F</b> - ІМ'Я
      <b>%l</b> - Прізвище          <b>%L</b> - ПРІЗВИЩЕ
      <b>%t</b> - Титул            <b>%T</b> - ТИТУЛ
      <b>%p</b> - Префікс           <b>%P</b> - ПРЕФІКС
      <b>%s</b> - Суфікс           <b>%S</b> - СУФІКС
      <b>%c</b> - Ім'я в побуті        <b>%C</b> - ІМ'Я В ПОБУТІ
      <b>%y</b> - По батькові       <b>%Y</b> - ПО БАТЬКОВІ</tt>

en: Format definition details
uk: Детально про визначення формату

en: Example:
uk: Зразок:

en: Revision comment - Gramps
uk: Коментар до версії - Gramps

en: Version description
uk: Опис версії

en: Family Trees - Gramps
uk: Сімейні дерева - Gramps

en: _Close Window
uk: _Закрити вікно

en: _Load Family Tree
uk: _Завантажити сімейне дерево

en: _New
uk: _Нове

en: _Info
uk: _Інформація

en: _Rename
uk: _Перейменувати

en: Close
uk: Закрити

en: Con_vert
uk: Конвертувати

en: Re_pair
uk: Зремонтувати

en: Do not show this dialog again
uk: Більше не показувати цей діалог

en: _Remove Object
uk: _Вилучити об'єкт

en: Remove object and all references to it from the database
uk: Вилучити об'єкт, та всі пов'язані з ним елементи з бази

en: _Keep Reference
uk: Залишити посилання

en: Keep reference to the missing file
uk: Зберегти посилання на відсутній файл

en: _Select File
uk: Обрати файл

en: Select replacement for the missing file
uk: Оберіть заміну втраченому файлу

en: _Use this selection for all missing media files
uk: _Вжити цей вибір до всіх втрачених медіа

en: If you check this button, all the missing media files will be automatically treated according to the currently selected option. No further dialogs will be presented for any missing media files.
uk: Якщо Ви натиснете цю кнопку, всі медіа файли, яких бракує, будуть оброблені згідно опції, що вибрана на даний момент. Жодних подальших діалогів запропоновано не буде.

en: Cancel the rest of the operations
uk: Скасувати всі наступні операції

en: _No
uk: _Ні

en: Do not apply the operation to this item
uk: Не застосовувати цю операцію до цього запису

en: _Yes
uk: _Так

en: Apply the operation to this item
uk: Застосувати цю операцію до цього запису

en: _Use this answer for the rest of the items
uk: _Використовувати цю відповідь до наступних записів

en: If you check this button, your next answer will apply to the rest of the selected items
uk: Якщо оберете це пункт, ваша відповідь буде застосована до всіх наступних обраних записів

en: label
uk: позначка

en: Close _without saving
uk: Закрити без збереження

en: _Save
uk: _Зберегти

en: Do not ask again
uk: Більше не запитувати

en: Gramps Warnings
uk: Попередження Gramps

en: Accept changes and close window
uk: Прийняти зміни та закрити це вікно

en: _Date:
uk: _Дата:

en: St_reet:
uk: Вулиця:

en: C_ity:
uk: Місто:

en: The town or city of the address
uk: Містечко, або місто адреси

en: _State/County:
uk: _Штат/Країна:

en: _ZIP/Postal code:
uk: _Індекс/Поштовий код:

en: Postal code
uk: Поштовий код

en: Cou_ntry:
uk: Країна:

en: Phon_e:
uk: Телефон:

en: Phone number linked to the address.
uk: Телефонний номер, прив'язаний до адреси.

en: The state or county of the address in case a mail address must contain this.
uk: Штат, або провінція, якщо адреса мусить її містити.

en: Country of the address
uk: Країна адреси

en: Mail address. 
    
    Note: Use Residence Event for genealogical address data.
uk: Поштова адреса. 
    
    Зауважте: для даних генеалогії використовуйте Події за місцем проживання.

en: Privacy
uk: Конфіденційність

en: Invoke date editor
uk: Викликати редактор дат

en: Date at which the address is valid.
uk: Дата, після якої адреса вступає в силу.

en: _Locality:
uk: _Розташування:

en: The locality of the address
uk: Місцевість адреси

en: _Attribute:
uk: _Атрибут:

en: _Value:
uk: _Значення:

en: The value of the attribute. Eg. 1.8, Sunny, or Blue eyes.
uk: Значення атрибуту. Напр.: 1.8, Блакитні очі.

en: The name of an attribute you want to use. For example: Height (for a person), Weather on this Day (for an event), ... 
    Use this to store snippets of information you collect and want to correctly link to sources. Attributes can be used for people, families, events and media.
     
    Note: several predefined attributes refer to values present in the GEDCOM standard.
uk: Назва атрибуту, який Ви хочете використовувати. Для прикладу: Зріст, Погода в цей день (для події), ... 
    Використовуйте це для незначних фактів, які Ви хочете правильно прив'язати до джерел. Атрибути можуть бути використані для осіб, сімей, подій та медіа.
     
    Зауважте: декілька визначених атрибутів описуються значеннями, що є стандартами GEDCOM.

en: Relationship to _Mother:
uk: Відношення до _Мами:

en: Relationship to _Father:
uk: Відношення до _Батька:

en: Name Child:
uk: Ім'я дитини:

en: Open person editor of this child
uk: Відкрити редактор осіб для цієї дитини

en: Edition
uk: Видання

en: Specific location within the information referenced. For a published work, this could include the volume of a multi-volume work and the page number(s). For a periodical, it could include volume, issue, and page numbers. For a newspaper, it could include a column number and page number. For an unpublished source, this could be a sheet number, page number, frame number, etc. A census record might have a line number or dwelling and family numbers in addition to the page number.
uk: Конкретне місце в інформації, на яку посилається. Для опублікованої роботи це соже бути том багатотомника і номер(и) сторінок. Для періодики це може бути том, номер, номери сторінок, для газети - номер сторінки та колонки. Для неопублікованого джерела це може бути номер листка, сторінки, номер кадру, і т.п. Запис у переписі населення може мати номер рядка, чи квартири.

en: _Volume/Page:
uk: _Том/Сторінка:

en: Con_fidence:
uk: Достовірність:

en: The date of the entry in the source you are referencing, e.g. the date a house was visited during a census, or the date an entry was made in a birth log/registry.
uk: Дата вводу даних, на які Ви посилаєтесь, наприклад дата коли помешкання відвідали під час перепису населення, або дата, коли був зроблений запис у книзі реєстрації народжень.

en: Conveys the submitter's quantitative evaluation of the credibility of a piece of information, based upon its supporting evidence. It is not intended to eliminate the receiver's need to evaluate the evidence for themselves.
    -Very Low =Unreliable evidence or estimated data.
    -Low =Questionable reliability of evidence (interviews, census, oral genealogies, or potential for bias for example, an autobiography).
    -High =Secondary evidence, data officially recorded sometime after event.
    -Very High =Direct and primary evidence used, or by dominance of the evidence.
uk: Кількісно передає оцінку достовірності джерела, чи інформації, основану на доказах. Це не виключає потребу читача оцінювати докази самостійно.
    Дуже Низька =Недостовірне джерело, чи дата
    Низька =Достовірність доказів під питанням (антерв'ю, перепис населення, усний переказ, потенційно суб'єктивна думка, (напр. автобіграфія)
    Висока =Вторинні докази, дані офіційно зафіксовані після події
    Дуже Висока =Прямі та первинні докази, або за домінуванням доказів.

en: A unique ID to identify the citation
uk: Унікальне ID для ідентифікації цитати

en: Tags:
uk: Мітки:

en: Calenda_r:
uk: Календар:

en: Dua_l dated
uk: Подвійна дата

en: Old Style/New Style
uk: Старий стиль/Новий стиль

en: Ne_w year begins:
uk: Початок нового року:

en: Month-Day of first day of new year (e.g., "1-1", "3-1", "3-25")
uk: Місяць - день першого дня нового року (напр. "1-1", "3-1", "3-25")

en: Q_uality
uk: Якість

en: _Type
uk: _Тип

en: _Day
uk: _День

en: _Month
uk: _Місяць

en: _Year
uk: _Рік

en: Second date
uk: Друга дата

en: D_ay
uk: День

en: Mo_nth
uk: Місяць

en: Y_ear
uk: Р_ік

en: Te_xt comment:
uk: Текстовий коментар:

en: Close window without changes
uk: Закрити вікно без змін

en: _Event type:
uk: _Тип події:

en: Show Date Editor
uk: Показати редактор дат

en: De_scription:
uk: Опис:

en: Description of the event. Leave empty if you want to autogenerate this with the tool 'Extract Event Description'.
uk: Опис події. Залиште пустим, якщо бажаєте автоматично згенерувати з допомогою інструменту 'Видобути Опис події'.

en: _Place:
uk: _Місце:

en: Selector
uk: Селектор

en: What type of event this is. Eg 'Burial', 'Graduation', ... .
uk: Якого типу ця подія. 'Поховання', 'Випуск',...

en: Date of the event. This can be an exact date, a range (from ... to, between, ...), or an inexact date (about, ...).
uk: Дата події. Це може бути точна дата, діапазон (від .. до, між ...), або приблизна дата (близько, ...).

en: A unique ID to identify the event
uk: Унікальне ID для ідентифікації події

en: Reference information
uk: Інформація про посилання

en: _Role:
uk: _Роль:

en: <b>Note:</b> Any changes in the shared event information will be reflected in the event itself, for all participants in the event.
uk: <b>Примітка:</b> Всі зміни в спільній події буде застосовано до всіх учасників події.

en: Shared information
uk: Загальна інформація

en: Abandon changes and close window
uk: Відкинути зміни та закрити вікно

[ctx: family]
en: Name:
uk: Ім'я:

en: Birth:
uk: Народження:

en: Father/partner1
uk: Батько/партнер1

en: Mother/partner2
uk: Мати/партнер2

en: Indicates if the record is private
uk: Вказує, що запис приватний

en: Relationship Information
uk: Інформація про відносини

en: A unique ID for the family
uk: Унікальне ID для ідентифікації сім'ї

en: _Type:
uk: _Тип:

en: The relationship type, eg 'Married' or 'Unmarried'. Use Events for more details.
uk: Тип відносин, напр. 'Одружені' або 'Розлучені'. Використовуйте події для детальнішої інформації.

en: _Tags:
uk: _Мітки:

en: Edit the tag list
uk: Редагувати список міток

en: Ordinance:
uk: Ритуал:

en: LDS _Temple:
uk: Храм LDS:

en: _Family:
uk: _Сім'я:

en: Select Family
uk: Оберіть сім'ю

en: _Status:
uk: _Статус:

en: Gramps item:
uk: Елемент Gramps:

en: Internet Address:
uk: Інтернет адреса:

en: _Link Type:
uk: _Тип посилання:

en: The town or city where the place is.
uk: Місто, де знаходиться це місце.

en: S_treet:
uk: Вулиця:

en: Ch_urch parish:
uk: Церковна парафія:

en: Lowest clergical division of this place. Typically used for church sources that only mention the parish.
uk: Найменша церковна одиниця в цьому місці. Зазвичай використовується для церковних джерел, що згадують тільки парафію.

en: Co_unty:
uk: Округ:

en: Third level of place division. Eg., in the USA a county.
uk: Третій рівень територіального поділу. Напр. в США - каунті.

en: _State:
uk: _Штат:

en: Second level of place division, eg., in the USA a state, in Germany a Bundesland.
uk: Другий рівень територіально поділу, напр. в США - штат, в Німеччині - Бундеслянд.

en: The country where the place is.
uk: Країна де знаходиться місце.

en: Lowest level of a place division: eg the street name.
uk: Нанижчий рівень територіального поділу: напр., назва вулиці.

en: A district within, or a settlement near to, a town or city.
uk: Район в, або поселення коло міста, чи містечка.

en: _Path:
uk: _Шлях:

en: Image preview
uk: Попередній перегляд зображення

en: Path of the media object on your computer.
    Gramps does not store the media internally, it only stores the path! Set the 'Relative Path' in the Preferences to avoid retyping the common base directory where all your media is stored. The 'Media Manager' tool can help managing paths of a collection of media objects.
uk: Шлях до медіа об'єкту на Вашому комп'ютері.
    Gramps не зберігає медіа в базі, вона зберігає тільки шлях! Визначте 'Відносний шлях' в Параметрах щоб не передруковувати шлях до спільного каталогу, в якому зберігається медіа. Інструмент 'Впорядник Медіа' допоможе Вам впорядкувати шляхи до колекції медіа об'єктів.

en: Descriptive title for this media object.
uk: Назва опису для цього медіа.

en: Open File Browser to select a media file on your computer.
uk: Відкрити файловий менеджер для вибору медіа файлу на комп'ютері.

en: Folder
uk: Каталог

en: A unique ID to identify the Media object.
uk: Унікальне ID для ідентифікації медіа об'єкту.

en: A date associated with the media, eg., for a picture the date it is taken.
uk: Дата, що асоціюється з цим об'єктом. Наприклад, коли світлина була зроблена.

en: _Corner 2:  X
uk: _Кут 2:  X

en: If media is an image, select the specific part of the image you want to reference.
    You can use the mouse on the picture to select a region, or use these spinbuttons to set the top left, and bottom right corner of the referenced region. Point (0,0) is the top left corner of the picture, and (100,100) the bottom right corner.
uk: Якщо медіа - зображення, виберіть конкретну частину зображення, на яку Ви хочете послатися.
    Ви можете скористатися мишкою щоб вибрати ділянку зображення, або використайте кнопки зі стрілками для визначення верхнього лівого, та нижнього правого кута цієї ділянки. Точка (0,0) є лівим верхнім кутом зображення, та (100,100) - правим нижнім кутом.

en: Referenced region of the image media object.
    Select a region with clicking and holding the mouse button on the top left corner of the region you want, dragging the mouse to the bottom right corner of the region, and then releasing the mouse button.
uk: Ділянка зображення, на яку посилається.
    Виберіть ділянку клікаючи і тримаючи кнопку миші у верхньому лівому куті ділянки, яка Вас цікавить, та тягнучи мишку до правого нижнього кута ділянки. Там відпустіть кнопку.

en: _Corner 1:  X
uk: _Кут 1:  X

en: If media is an image, select the specific part of the image you want to reference.
    You can use the mouse on the picture to select a region, or use these spinbuttons to set the top left, and bottom right corner of the referenced region. Point (0,0) is the top left corner of the picture, and (100,100) the bottom right corner.
uk: Якщо медіа є зображенням, виберіть частину зображення, на яку Ви хочете послатися.
    Використайте мишу для вибору частини зображення, або кнопки для відзначення верхньго лівого і нижнього правого кутів цієї ділянки. Точка (0,0) буде верхнім лівим кутом, та (100,100) - нижнім правим.

en: <b>Note:</b> Any changes in the shared media object information will be reflected in the media object itself.
uk: <b>Зауважте:</b> Будь-які зміни в інформації спільних медіа будуть відображені в самому медіа об'єкті.

en: Double click image to view in an external viewer
uk: Подвійний клік на зображення для перегляду в зовнішній програмі

en: Type of media object as indicated by the computer, eg Image, Video, ...
uk: Тип медіа об'єкту, як визначено комп'ютером, напр. зображення, відео, ...

en: Select a file
uk: Обрати файл

en: Shared Information
uk: Спільна інформація

en: An identification of what type of Name this is, eg. Birth Name, Married Name.
uk: Ідентифікація що це за тип імені: ім'я при народженні, при одруженні.

en: _Given:
uk: _Ім'я:

en: T_itle:
uk: Титул:

en: Suffi_x:
uk: Суфі_кс:

en: C_all Name:
uk: Ім'я в побуті:

en: The person's given names
uk: Імена особи

en: _Nick Name:
uk: _Прізвисько:

en: Part of the Given name that is the normally used name. If background is red, call name is not part of Given name and will not be printed underlined in some reports.
uk: Частина імені, що використовується зазвичай. Якщо фон червоний, ім'я в побуті не є частиною імені і буде друкуватися з підкресленням в деяких звітах.

en: A title used to refer to the person, such as 'Dr.' or 'Rev.'
uk: Титул, що використовують, звертаючись до особи. Наприклад, «д-р.» або «о.»

en: An optional suffix to the name, such as "Jr." or "III"
uk: Необов'язковий суфікс імені, наприклад "Мол.", або "III"

en: A descriptive name given in place of or in addition to the official given name.
uk: Описове ім'я, яке дають замість, або на додачу до офіційного імені.

en: Given Name(s)
uk: Ім'я

en: _Family Nick Name:
uk: _Сімейне прізвисько:

en: A non official name given to a family to distinguish them of people with the same family name. Often referred to as eg. Farm name.
uk: Неофіційне ім'я, що дається сім'ї, щоб відрізнити їх від сімей з таким самим прізвищем. Часто називається вуличним прізвищем, чи іменем ферми.

en: Family Names
uk: Прізвища

en: G_roup as:
uk: Групувати як:

en: _Sort as:
uk: _Упорядкувати за:

en: _Display as:
uk: _Показати як:

en: People are displayed according to the name format given in the Preferences (the default).
    Here you can make sure this person is displayed according to a custom name format (extra formats can be set in the Preferences).
uk: Особи відображаються відповідно до формату імені, вибраного в Налаштуваннях (типово).
    Тут Ви можете впевнитися, що дана особа є відображена відповідно до формату імені, налаштованого Вами (Додаткові формати вибираються в Налаштуваннях).

en: Dat_e:
uk: Дата_:

en: People are sorted according to the name format given in the Preferences (the default).
    Here you can make sure this person is sorted according to a custom name format (extra formats can be set in the Preferences).
uk: Особи сортуються відповідно до формату імені, вибраного в Налаштуваннях (типово).
    Тут Ви можете впевнитися, що дана особа є впорядкована відповідно до формату імені, налаштованого Вами (Додаткові формати вибираються в Налаштуваннях).

en: The Person Tree view groups people under the primary surname. You can override this by setting here a group value. 
    You will be asked if you want to group this person only, or all people with this specific primary surname.
uk: Вид Дерева Осіб груаує їх за прізвищем. Ви можете змінити це, задавши групове значення. 
    Вам буде дано вибір, чи гоупувати тільки цю особу, чи всіх осіб з цим прізвищем.

en: O_verride
uk: З_амінити

en: A Date associated with this name. Eg. for a Married Name, date the name is first used or marriage date.
uk: Дата, асоційована з цим іменем. Напр. для прізвища після одруження, дата коли прізвище вперше вжито, чи дата шлюбу.

en: Styled Text Editor
uk: Текстовий редактор стилів

en: A type to classify the note.
uk: Тип класифікації примітки.

en: A unique ID to identify the note.
uk: Унікальне ID для ідентифікації примітки.

en: _Preformatted
uk: _Форматовано

en: When active the whitespace in your note will be respected in reports. Use this to add formatting layout with spaces, eg a table. 
    When not checked, notes are automatically cleaned in the reports, which will improve the report layout.
    Use monospace font to keep preformatting.
uk: Коли актививано, пробіли у Ваших Примітках будуть відображені в звітах. Використовуйте це для форматування, наприклад, таблиць. 
    Коли не активовано, Примітки будуть автоматично прочищені в звітах, що покращить їхній вигляд.
    Використовувати монопробіли для збереження форматування.

en: C_all:
uk: Ім'я в побуті:

en: _Nick:
uk: _Прізвисько:

en: Click on a table cell to edit.
uk: Клік по клітинці таблиці для редагування.

en: Use Multiple Surnames
    Indicate that the surname consists of different parts. Every surname has its own prefix and a possible connector to the next surname. Eg., the surname Ramón y Cajal can be stored as Ramón, which is inherited from the father, the connector y, and Cajal, which is inherited from the mother.
uk: Використовувати множинні прізвища
    Вказати, що прізвище складається з різних частин. Кожне прізвичає має свій власний префікс, і можливу зв'язку до наступного прізвища. Наприклад, прізвище Ramón y Cajal може упорядкуватися як Ramón, що успадковано від батька, зв'язка y, та Cajal, яке успадковане від матері.

en: Set person as private data
uk: Включити особу, як приватні дані

en: _Surname:
uk: _Прізвище:

en: An optional prefix for the family that is not used in sorting, such as "de" or "van".
uk: Опція префіксу для сім'ї, що не використовується для упорядкування, напр. "de" або "van".

en: Part of a person's name indicating the family to which the person belongs
uk: Частина імені особи, яка вказує, до якої сім'ї вона належить

en: Go to Name Editor to add more information about this name
uk: Перейти до редактора імен, щоб додати більше інформації

en: O_rigin:
uk: Походження:

en: The origin of this family name for this family, eg 'Inherited' or 'Patronymic'.
uk: Походження цього прізвища, наприклад 'Успадковане' або 'Патронімічне'.

en: G_ender:
uk: Стать:

en: A unique ID for the person.
uk: Унікальне ID для особи.

en: _Person:
uk: _Особа:

en: _Association:
uk: _Зв'язок:

en: Description of the association, eg. Godfather, Friend, ...
    
    Note: Use Events instead for relations connected to specific time frames or occasions. Events can be shared between people, each indicating their role in the event.
uk: Опис асоціації. Напр. хресний батько, товариш ...
    
    Зауважте: Використовуйте події замість відносин, пов'язаних з конкретними періодами, чи нагодами. Події можуть бути спільними між особами, із вказанням ролі людини в події.

en: Use the select button to choose a person that has an association to the edited person.
uk: Використовуйте кнопку виділення для вибору особи, що має асоціацію з особою, яку Ви редагуєте.

en: Select a person that has an association to the edited person.
uk: Виберіть особу, яка має асоціацію з особою, яку Ви редагуєте.

en: Either use the two fields below to enter coordinates (latitude and longitude),
uk: Використовуйте два поля нижче, щоб ввести координати (широта та довгота),

en: L_atitude:
uk: Широта:

en: _Longitude:
uk: _Довгота:

en: Full title of this place.
uk: Повний заголовок цього місця.

en: Latitude (position above the Equator) of the place in decimal or degree notation.
    Eg, valid values are 12.0154, 50°52′21.92″N, N50°52′21.92″ or 50:52:21.92
    You can set these values via the Geography View by searching the place, or via a map service in the place view.
uk: Широта (положення над Екватором) місця в градусах, чи десяткових градусах. 
    Напр., правильними будуть значення 12.0154, 50°52′21.92″Пн, Пн50°52′21.92″, або 50:52:21.92
    Ви можете визначити ці значення з допомогою Вигляду Географії знайшовши місце, чи через службу мап у вигляді мап.

en: Longitude (position relative to the Prime, or Greenwich, Meridian) of the place in decimal or degree notation.
    Eg, valid values are -124.3647, 124°52′21.92″E, E124°52′21.92″ or 124:52:21.92
    You can set these values via the Geography View by searching the place, or via a map service in the place view.
uk: Довгота (положення, відносно меридіану Ґрінвіча) місця в градусах, чи десяткових градусах. 
    Напр., правильними будуть значення -124.3647, 124°52′21.92″Сх, Сх124°52′21.92″, або 124:52:21.92
    Ви можете визначити ці значення з допомогою Вигляду Географії знайшовши місце, чи через сервіс мап в вигляді мап.

en: or use copy/paste from your favorite map provider (format : latitude,longitude) in the following field:
uk: або скопіюйте з вашого улюбленого провайдера карт (формат: широта, довгота) у наступному полі:

en: Field used to paste info from a web page like Google, OpenStreetMap...
uk: Поле яке використовується для додавання інформації з веб ресурсів як Google, OpenStreetMap...

en: A unique ID to identify the place
uk: Унікальне ID для ідентифікації місця

en: Code associated with this place. Eg Country Code or Postal Code.
uk: Код що асоціюється з цим місцем. Наприклад код країни або поштовий індекс.

en: What type of place this is. Eg 'Country', 'City', ...
uk: Що це за місце. Наприклад, "Країна", "Місто", ...

en: The name of this place.
uk: Назва цього місця.

en: Invoke place name editor.
uk: Викликати редактор назви місця.

en: Levels:
uk: Рівні:

en: Street format:
uk: Формат вулиці:

en: Language:
uk: Мова:

en: Reverse display order
uk: Зворотній порядок показу

en: Number Street
uk: Номер вулиці

en: Street Number
uk: Номер вулиці

en: Date range in which the name is valid.
uk: Діапазон дат, протягом якого назва була актуальною.

en: The name of the place.
uk: Назва цього місця.

en: Language in which the name is written. Valid values are two character ISO codes. For example:  en, fr, de, nl ...
uk: Мова на якій вказано назву. Вірне значення це ISO код мови. Наприклад:  en, fr, de, nl ...

en: <b>Note:</b> Any changes in the enclosing place information will be reflected in the place itself, for places that it encloses.
uk: <b>Примітка:</b> Будь-які зміни в інформації про місце, що додається, відображатимуться в самому місці, у місцях які віно охоплює.

en: _Media Type:
uk: Тип медіа:

en: Call n_umber:
uk: Номер:

en: On what type of media this source is available in the repository.
uk: Який тип медіа містить це джерело в сховищі.

en: Id number of the source in the repository.
uk: Id номер джерела в сховищі.

en: _Name:
uk: _Ім'я:

en: Name of the repository (where sources are stored).
uk: Назва сховища (де зберігається джерело).

en: <b>Note:</b> Any changes in the shared repository information will be reflected in the repository itself, for all items that reference the repository.
uk: <b>Зауважте: Будь-які зміни в спільній інформації про сховища буде відображено в самому сховищі для всіх елементів, які посилаються на сховище.</b>.

en: A unique ID to identify the repository.
uk: Унікальне ID для ідентифікації сховища.

en: Type of repository, eg., 'Library', 'Album', ...
uk: Тип сховища, напр., 'Бібліотека', 'Альбом', ...

en: _Author:
uk: _Автор:

en: Title of the source.
uk: Назва джерела.

en: Authors of the source.
uk: Автор джерела.

en: _Pub. info.:
uk: _Публ. інфо.:

en: Publication Information, such as city and year of publication, name of publisher, ...
uk: Інвормація про публікацію, така як місто, рік публікації, назва видавництва,...

en: Provide a short title used for sorting, filing, and retrieving source records.
uk: Подайте коротку назву, що використовуватиметься для упорядкування, зберігання, та витребування першоджерел.

en: A_bbreviation:
uk: Абревіатура:

en: A unique ID to identify the source
uk: Унікальне ID для ідентифікації джерела

en: _Web address:
uk: _Веб адреси:

en: _Description:
uk: _Опис:

en: Type of internet address, eg. E-mail, Web Page, ...
uk: Тип інтернет адреси, напр. електронна пошта, веб сторінка, ...

en: The internet address as needed to navigate to it, eg. http://gramps-project.org
uk: Інтернет-адреса, в тому вигляді, в якому потрібно щоб попасти на неї. Напр. http://gramps-project.org

en: Open the web address in the default browser.
uk: Відкрити веб адресу в стандартному веб оглядачі.

en: A descriptive caption of the Internet location you are storing.
uk: Опис веб адреси, яку Ви зберігаєте.

en: Drag to move; click to detach
uk: Тягніть для переміщення; клікніть для від’єднання

en: Config
uk: Налаштування

en: Detach
uk: Від’єднати

en: Click to expand/collapse
uk: Клікніть щоб розгорнути/згорнути

en: Click to delete gramplet from view
uk: Клікніть щоб видалити ґрамплет

en: Delete
uk: Видалити

en: Select the citation that will provide the
    primary data for the merged citation.
uk: Оберіть цитату з якої першою буде
    взято дані для об'єднаної особи.

en: Source 1
uk: Джерело 1

en: Source 2
uk: Джерело 2

en: Notes, media objects and data-items of both citations will be combined.
uk: Нотатки, медіа об'єкти, елементи даних з обох цитат будуть об'єднані.

en: Detailed Selection
uk: Детальний вибір

en: Merge and _edit
uk: Об'єднати та _редагувати

en: _Merge and close
uk: _Об'єднати та закрити

en: Select
uk: Обрати

en: Select the person that will provide the primary data for the merged person.
uk: Оберіть особу, з якої буде взято основні дані для особи, яку приєднуєте.

en: Title selection
uk: Вибір назви

en: Place 1
uk: Місце 1

en: Place 2
uk: Місце 2

en: Select the event that will provide the
    primary data for the merged event.
uk: Оберіть подію з якої буде
    взято основні дані для події, яку приєднуєте.

en: Event 1
uk: Подія 1

en: Event 2
uk: Подія 2

en: Attributes, notes, sources and media objects of both events will be combined.
uk: Атрибути, примітки, джерела та медіі обох подій буде об'єднано.

en: Select the family that will provide the
    primary data for the merged family.
uk: Оберіть сім'ю з якої буде
    взято основні дані для сім'ї, яку приєднуєте.

en: Father:
uk: Батько:

en: Mother:
uk: Мама:

en: Relationship:
uk: Відносини:

en: Family 1
uk: Сім'я 1

en: Family 2
uk: Сім'я 2

en: Events, lds_ord, media objects, attributes, notes, sources and tags of both families will be combined.
uk: Події, медіа, атрибути, примітки, джерела та мітки обох сімей буде об'єднано.

en: Select the object that will provide the
    primary data for the merged object.
uk: Оберіть об'єкт з якого буде
    взято основні дані для об'єднаного об'єкта.

en: Object 1
uk: Об'єкт 1

en: Object 2
uk: Об'єкт 2

en: Attributes, sources, notes and tags of both objects will be combined.
uk: Атрибути, джерела, примітки та мітки з обох джерел буде об'єднано.

en: Select the note that will provide the
    primary data for the merged note.
uk: Оберіть примітку з якої буде
    взято основні дані для примітки, яку приєднуєте.

en: Note 1
uk: Примітка 1

en: Note 2
uk: Примітка 2

en: Format:
uk: Формат:

en: Select the person that will provide the
    primary data for the merged person.
uk: Оберіть особу з якої буде
    взято основні дані для особи, яку приєднуєте.

en: Person 1
uk: Особа 1

en: Person 2
uk: Особа 2

[ctx: person]
en: Name:
uk: Ім'я:

en: Gender:
uk: Стать:

en: Events, media objects, addresses, attributes, urls, notes, sources and tags of both persons will be combined.
uk: Події, медіа, адреси, атрибути, посилання, примітки, джерела та мітки обох осіб буде об'єднано.

en: Context Information
uk: Контекстна інформація

en: Select the place that will provide the
    primary data for the merged place.
uk: Оберіть місце з якого буде
    взято основні дані для місця, яке приєднуєте.

en: Alternative names, sources, urls, media objects and notes of both places will be combined.
uk: Альтернативні назви, джерела, посилання, медіа та примітки з обох місць буде об'єднано.

en: Select the repository that will provide the
    primary data for the merged repository.
uk: Оберіть сховище з якого буде
    взято основні дані для сховища, яке приєднуєте.

en: Repository 1
uk: Сховище 1

en: Repository 2
uk: Сховище 2

en: Addresses, urls and notes of both repositories will be combined.
uk: Адреси, посилання та примітки з обох сховищ буде об'єднано.

en: Select the source that will provide the
    primary data for the merged source.
uk: Оберіть джерело з якого буде
    взято основні дані для джерела, яке приєднуєте.

en: Notes, media objects, data-items and repository references of both sources will be combined.
uk: Нотатки, медіа об'єкти, елементи даних і посилання на сховище з обох джерел будуть об'єднані.

en: Paper Settings
uk: Налаштування паперу

en: Paper format
uk: Формат паперу

en: Size:
uk: Розмір:

en: _Width:
uk: _Ширина:

en: _Height:
uk: _Висота:

en: Orientation:
uk: Орієнтація:

en: cm
uk: см

en: Margins
uk: Відступи

en: _Left:
uk: _Ліворуч:

en: _Right:
uk: _Праворуч:

en: _Top:
uk: _Вгорі:

en: _Bottom:
uk: _Внизу:

en: Metric
uk: Метрична

en: _Wiki
uk: _Вікі

en: Perform selected action
uk: Виконати обрану дію

en: Run
uk: Виконати

en: Select a report from those available on the left.
uk: Оберіть потрібний звіт із доступних зліва.

en: Status:
uk: Статус:

en: Author's email:
uk: Ел. пошта автора:

en: Parent relationships
uk: Батьківські відносини

en: Arrow top
uk: Стрілка вгору

en: Move parent up
uk: Перемістити батьків вгору

en: Arrow bottom
uk: Стрілка вниз

en: Move parent down
uk: Перемістити батьків вниз

en: Family relationships
uk: Сімейні відносини

en: Move family up
uk: Перемістити сім’ю вгору

en: Move family down
uk: Перемістити сім’ю вниз

en: Add a new filter
uk: Додати новий фільтр

en: Edit the selected filter
uk: Редагувати обраний фільтр

en: Clone the selected filter
uk: Дублювати обраний фільтр

en: Test the selected filter
uk: Тестувати обраний фільтр

en: Delete the selected filter
uk: Видалити обраний фільтр

en: Note: changes take effect only after this window is closed
uk: Примітка: зміни вступлять в дію лише після закриття цього вікна

en: All rules must apply
uk: Всі правила повинні виконуватися

en: At least one rule must apply
uk: Принаймні одне правило повинне виконуватися

en: Exactly one rule must apply
uk: Лише одне правило повинне виконуватися

en: Add another rule to the filter
uk: Додати інше правило до фільтра

en: Edit the selected rule
uk: Редагувати обране правило

en: Delete the selected rule
uk: Видалити обране правило

en: Options
uk: Параметри

en: Rule list
uk: Список правил

en: Definition
uk: Визначення

en: Co_mment:
uk: Коментар:

en: Return values that do no_t match the filter rules
uk: Показати значення, що не підпадають під правила фільтру

en: Selected Rule
uk: Обране правило

en: Style sheet n_ame:
uk: Назва стилю:

en: Style name
uk: Назва стилю

en: Type face
uk: Тип шрифту

en: _Roman (Times, serif)
uk: _Римський (Times, serif)

en: _Swiss (Arial, Helvetica, sans-serif)
uk: _Швейцарський (Arial, Helvetica, sans-serif)

en: Size
uk: Розмір

en: _Bold
uk: _Жирний

en: _Italic
uk: _Курсив

en: _Underline
uk: _Підкреслення

en: Font options
uk: Параметри шрифту

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Background color
uk: Колір фону

en: First li_ne:
uk: Перший рядок:

en: R_ight:
uk: Праворуч:

en: L_eft:
uk: Ліворуч:

en: Spacing
uk: Інтервал

en: Abo_ve:
uk: Над:

en: Belo_w:
uk: Під:

en: Borders
uk: Межі

en: _Padding:
uk: _Відступ:

en: Indentation
uk: Відступ

en: _Left
uk: _Ліворуч

en: _Right
uk: _Праворуч

en: J_ustify
uk: Розподілити

en: Cen_ter
uk: Центрувати

en: Le_ft
uk: Ліворуч

en: Righ_t
uk: Праворуч

en: _Top
uk: _Вгорі

en: _Bottom
uk: _Внизу

en: Paragraph options
uk: Параметри абзацу

en: Width
uk: Ширина

en: Column widths
uk: Ширина колонки

en: Table options
uk: Параметри таблиці

en: Padding:
uk: Відступ:

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Cell options
uk: Параметри клітинка

en: Line
uk: Лінія

en: Style:
uk: Стиль:

en: Width:
uk: Ширина:

en: Line:
uk: Лінія:

en: Fill:
uk: Заповнення:

en: Shadow
uk: Тінь

en: Spacing:
uk: Інтервал:

en: Draw shadow
uk: Малювати тінь

en: Draw options
uk: Параметри малювання

en: Add a new style
uk: Додати новий стиль

en: Edit the selected style
uk: Редагувати обраний стиль

en: Delete the selected style
uk: Видалити обраний стиль

en: _Display on startup
uk: _Показувати при старті

en: _Forward
uk: _Вперед

en: Install Selected _Addons
uk: Встановити обраний _Додаток

en: Available Gramps Updates for Addons
uk: Доступні оновлення для додатків Gramps

en: Gramps comes with a core set of plugins which provide all of the necessary features. However, you can extend this functionality with additional Addons. These addons provide reports, listings, views, gramplets, and more. Here you can select among the available extra addons, they will be retrieved from the internet off of the Gramps website, and installed locally on your computer. If you close this dialog now, you can install addons later from the menu under Edit -> Addon Manager.
uk: Gramps поширюється з набором додатків, що забезпечують стандартні можливості застосунку. Утім, їх також можна розширити за допомогою нових додатків, що додають нові звіти, списки, подання, ґрамплети тощо. Додатки завантажуватимуться з вебсайту Gramps, і встановлюватимуться локально на вашому комп'ютері. Якщо закриєте зараз це діалогове вікно, додатки можна буде встановити пізніше з меню Редагування->Менеджер додатків.

en: _Select All
uk: _Обрати все

en: Select _None
uk: Зняти _вибір

en: Books...
uk: Книги...

en: Configure the active view
uk: Налаштувати поточний вигляд

en: Connect to a recent database
uk: Зв'язатися з базою даних, яка використовувалась попередній раз

en: F_ull Screen
uk: На _весь екран

en: Gramps _Home Page
uk: _Домашня сторінка Gramps

en: Gramps _Mailing Lists
uk: _Списки розсилки Gramps

en: Make Backup...
uk: Створити резервну копію...

en: Manage databases
uk: Керування базами даних

en: Open _Recent
uk: Відкрити _нещодавнє

en: Tip of the Day
uk: Порада дня

en: Undo History
uk: Історія відмін

en: _Abandon Changes and Quit
uk: _Відмовитись від змін та вийти

en: _About
uk: _Про програму

en: _Addon Manager...
uk: _Менеджер додатків...

en: _Bookmarks
uk: _Закладки

en: _Configure...
uk: _Налаштувати...

en: _Export...
uk: _Експорт...

en: _Extra Reports/Tools
uk: _Додаткові звіти/інструменти

en: _FAQ
uk: _Часті питання

en: _Family Trees
uk: _Сімейні Дерева

en: _Go
uk: _Перейти до

en: _Import...
uk: _Імпорт...

en: _Key Bindings
uk: _Призначення клавіш

en: _Manage Family Trees...
uk: _Керування сімейними деревами...

en: _Navigator
uk: _Навігація

en: _Plugin Manager
uk: _Керування додатками

en: _Preferences...
uk: _Параметри...

en: _Quit
uk: _Вийти

en: _Report a Bug
uk: _Повідомити про помилку

en: _Reports
uk: _Звіти

en: _Toolbar
uk: _Панель інструментів

en: _Tools
uk: _Інструменти

en: _User Manual
uk: _Посібник користувача

en: _View
uk: _Перегляд

en: _Windows
uk: _Вікна

en: Your version of gi (gnome-introspection) seems to be too old. You need a version which has the function 'require_version' to start Gramps
uk: Ваша версія gi(gnome-instrospection) видається застарілою. Вам потрібно версію, яка має функцію 'require_version' для запуску Gramps

en: Your pygobject version does not meet the requirements.
    At least pygobject %(major)d.%(feature)d.%(minor)d is needed to start Gramps with a GUI.
    
    Gramps will terminate now.
uk: Версія pygobject не відповідає вимогам.
    Для роботи Gramps, в графічному режимі, потрібен як мінімум pygobject %(major)d.%(feature)d.%(minor)d
    
    Gramps зараз завершить роботу.

en: Gdk, Gtk, Pango or PangoCairo typelib not installed.
    Install Gnome Introspection, and pygobject version 3.12 or later.
    Then install introspection data for Gdk, Gtk, Pango and PangoCairo
    
    Gramps will terminate now.
uk: Gdk, Gtk, Pango або PangoCairo typelib не встановлено.
    Встановіть Gnome Introspection, та pygobject версії 3.12 або новішої.
    Потім встановіть instrospection data для Gdk, Gtk, Pango або PangoCairo
    
    Gramps зараз закриється.

en: Your Gtk version does not meet the requirements.
    At least %(major)d.%(minor)d is needed to start Gramps with a GUI.
    
    Gramps will terminate now.
uk: Версія Gtk не відповідає вимогам.
    Щоб запустити Gramps з GUI потрібно як мінімум %(major)d.%(minor)d
    
    Зараз Gramps завершить роботу.

en: 
    cairo python support not installed. Install cairo for your version of python
    
    Gramps will terminate now.
uk: 
    підтримка cairo python не встановлена. Встановіть cairo для Вашої версії python
    
    Gramps зараз закриється.

en: Gramps detected an incomplete GTK installation
uk: Gramps виявив несумісну версію GTK

en: GTK translations for the current language (%(language)s) are missing.
    %(bold_start)sGramps%(bold_end)s will proceed nevertheless.
    The GUI will likely be broken as a result, especially for RTL languages!
    
    See the Gramps README documentation for installation prerequisites,
    typically located in /usr/share/doc/gramps.
uk: Переклад GTK українською (%(language)s) не знайдено.
    %(bold_start)sGramps%(bold_end)s спробує продовжити роботу.
    Як наслідок, графічний інтерфейс, скоріше за все, буде збоїти.
    
    Див. документацію Gramps в файлі README, що вказує на необхідні залежності для встановлення.
    Цей файл зазвичай розташований у /usr/share/doc/gramps.

en: Error parsing arguments
uk: Помилка при розборі аргументів

en: Gramps terminated because of no DISPLAY
uk: Gramps припиняється через відсутність DISPLAY

en: 
    Gramps failed to start. Please report a bug about this.
    This could be because of an error in a (third party) View on startup.
    To use another view, don't load a Family Tree, change view, and then load your Family Tree.
    You can also change manually the startup view in the gramps.ini file 
    by changing the last-view parameter.
uk: 
    Gramps не зміг запуститися. Будь-ласка повідомте про помилку.
    Можливо, це сталося через помилку в вигляді (йнший розробник) при запуску.
    Щоб використати інший вигляд, не завантажуйте Сімейне Дерево, змініть вигляд, а тоді завантажте Ваше Дерево.
    Ви також можете вручну змінити вигляд запуску у файлі gramps.ini 
    Для цього змініть параметр last-view.

en: Error Report Assistant
uk: Помічник Звітів про Помилки

en: Report a bug
uk: Повідомити про помилку

en: This is the Bug Reporting Assistant. It will help you to make a bug report to the Gramps developers that will be as detailed as possible.
    
    The assistant will ask you a few questions and will gather some information about the error that has occurred and the operating environment. At the end of the assistant you will be asked to file a bug report on the Gramps bug tracking system. The assistant will place the bug report on the clip board so that you can paste it into the form on the bug tracking website and review exactly what information you want to include.
uk: Це Помічник Звітів про Помилку. Він допоможе Вам скласти детальне повідомлення про помилку, для розробників Gramps.
    
    Помічник задасть Вам декілька запитань, також збере потрібну інформацію про помилку та про робоче середовище. На закінчення Вам буде запропоновано надіслати повідомлення про помилку в систему слідкування за помилками Gramps. Помічник скопіює повідомлення в буфер обміну, щоб Ви змогли вставити його на вебсайт системи слідкування за помилками та перевірити яку точно інформацію буде додано.

en: If you can see that there is any personal information included in the error please remove it.
uk: Якщо Ви виявили в повідомленні особисту інформацію, будь ласка, видаліть її.

en: Error Details
uk: Деталі помилки

en: This is the detailed Gramps error information, don't worry if you do not understand it. You will have the opportunity to add further detail about the error in the following pages of the assistant.
uk: Це детальна інформація про помилку в Gramps, не хвилюйтесь якщо щось не розумієте в ній. У Вас буде можливість додати подробиці на наступних сторінках помічника.

en: Please check the information below and correct anything that you know to be wrong or remove anything that you would rather not have included in the bug report.
uk: Будь ласка, перевірте нижче вказану інформацію на наявність помилок, та видаліть те, що не хотіли б відправляти разом із звітом.

en: System Information
uk: Інформація про систему

en: This is the information about your system that will help the developers to fix the bug.
uk: Це інформація про Вашу систему, вона допоможе розробникам виправити помилку.

en: Please provide as much information as you can about what you were doing when the error occurred.
uk: Будь ласка, вкажіть якомога більше інформації про те, що Ви робили до/під-час помилки.

en: Further Information
uk: Додаткова інформація

en: This is your opportunity to describe what you were doing when the error occurred.
uk: Тут Ви можете можливість описати, що Ви робили при появі помилки.

en: Please check that the information is correct, do not worry if you don't understand the detail of the error information. Just make sure that it does not contain anything that you do not want to be sent to the developers.
uk: Будь ласка, перевірте вказану інформацію. Не хвилюйтесь якщо не розумієте деталей опису. Лиш переконайтесь, що повідомлення не містить інформації, яку Ви б не хотіли відправляти.

en: Bug Report Summary
uk: Звіт про помилку загалом

en: This is the completed bug report. The next page of the assistant will help you to file a bug on the Gramps bug tracking system website.
uk: Це повне повідомлення про помилку. Наступна сторінка помічника допоможе Вам відправити це повідомлення в систему стеження за помилками.

en: Use the two buttons below to first copy the bug report to the clipboard and then open a webbrowser to file a bug report at
uk: Використовуйте дві кнопки, що знизу, щоб скопіювати повідомлення до буферу обміну, а потім відкрити вікно браузера щоб відправити звіт

en: Use this button to start a web browser and file a bug report on the Gramps bug tracking system.
uk: Натисніть цю кнопку щоб запустити браузер та заповнити повідомлення про помилку, в системі слідкування за помилками Gramps.

en: Use this button to copy the bug report onto the clipboard. Then go to the bug tracking website by using the button below, paste the report and click submit report
uk: Натисніть цю кнопку щоб скопіювати повідомлення до буферу обміну. Потім перейдіть на сайт системи слідкування за помилками, вставте звіт та натисніть кнопку відправки

en: Send Bug Report
uk: Надіслати звіт про помилку

en: This is the final step. Use the buttons on this page to start a web browser and file a bug report on the Gramps bug tracking system.
uk: Це останній крок. Використовуйте кнопки на цій сторінці щоб запустити веб-браузер та відправити повідомлення.

en: Gramps is an Open Source project. Its success depends on its users. User feedback is important. Thank you for taking the time to submit a bug report.
uk: Gramps є проєктом з відкритим початковим кодом (Open Source project). Успіх проєкту залежить від його користувачів. Ваш вклад дуже важливий. Дякуємо Вам, за те, що знайшли трішки часу для нас, щоб повідомити про помилку.

[ctx: manual]
en: Error_Report
uk: Повідомлення_про_помилку

en: Error Report
uk: Звіт про помилку

en: Gramps has experienced an unexpected error
uk: Виявлено неочікувану помилку Gramps

en: Your data will be safe but it would be advisable to restart Gramps immediately. If you would like to report the problem to the Gramps team please click Report and the Error Reporting Wizard will help you to make a bug report.
uk: Ваші дані в безпеці, проте рекомендується терміново перезапустити Gramps. Якщо бажаєте повідомити команді Gramps про помилку, будь ласка, натисніть Звіт і Помічник Звітів про Помилки допоможе Вам скласти це повідомлення.

en: Error Detail
uk: Деталі помилки

en: Filter %s from Clipboard
uk: Фільтр %s з Буфера Обміну

en: Created on %(year)4d/%(month)02d/%(day)02d
uk: Створено %(year)4d/%(month)02d/%(day)02d

[ctx: manual]
en: Merge_Citations
uk: Злиття_цитат

en: Merge Citations
uk: Об’єднати Цитати

[ctx: manual]
en: Merge_Events
uk: Злиття_подій

en: Merge Events
uk: Об'єднання подій

[ctx: manual]
en: Merge_Families
uk: Злиття_родин

en: Merge Families
uk: Об'єднання сімей

en: Cannot merge people
uk: Неможливо об'єднати особи

[ctx: manual]
en: Merge_Media_Objects
uk: Злиття_медіаобєктів

[ctx: manual]
en: Merge_Notes
uk: Злиття_приміток

en: flowed
uk: потік

en: preformatted
uk: форматований

[ctx: manual]
en: Merge_People
uk: Злиття_людей

en: other
uk: інше

en: Merge People
uk: Об'єднання Осіб

en: Parents
uk: Батьки

en: Family ID
uk: ID сім'ї

en: No parents found
uk: Батьків не знайдено

en: Spouses
uk: Подружжя

en: Spouse
uk: Чоловік/Дружина

en: No spouses or children found
uk: Подружжя, або дітей не знайдено

en: Warning
uk: Увага

en: The persons have been merged.
    However, the families for this merge were too complex to automatically handle.  We recommend that you go to Relationships view and see if additional manual merging of families is necessary.
uk: Особи об'єднані.
    Однак сім'ї для цього злиття були надто складними, щоб впоратися автоматично. Ми рекомендуємо перейти до перегляду відносин і побачити, чи потрібно додаткове ручне об’єднання сімей.

[ctx: manual]
en: Merge_Places
uk: Злиття_місць

[ctx: manual]
en: Merge_Repositories
uk: Злиття_репозиторіїв

[ctx: manual]
en: Merge_Sources
uk: Злиття_джерел

en: Merge Sources
uk: Об'єднати Джерела

en: Report Selection
uk: Вибір Звіту

en: _Generate
uk: _Генерувати

en: Generate selected report
uk: Генерувати обраний звіт

en: Tool Selection
uk: Вибір інструменту

en: Select a tool from those available on the left.
uk: Оберіть потрібний інструмент із доступних зліва.

en: _Run
uk: _Запустити

en: Run selected tool
uk: Запустити обраний інструмент

en: Select surname
uk: Оберіть прізвище

en: Count
uk: Підрахунок

en: Finding Surnames
uk: Пошук Прізвищ

en: Finding surnames
uk: Пошук прізвищ

en: Select a different person
uk: Оберіть іншу особу

en: Active, bookmarked or home people
uk: Активні, закладені або домашні люди

en: Select a person for the report
uk: Оберіть особу для звіту

en: Select a different family
uk: Оберіть іншу сім'ю

en: Active or bookmarked families
uk: Активні або закладені сім'ї

en: Also include %s?
uk: Також включити %s?

en: Select Person
uk: Обрати Особу

en: Select color for %s
uk: Оберіть колір для %s

en: Save As
uk: Зберегти як

en: _Open
uk: _Відкрити

en: Style Editor
uk: Редактор стилю

en: Project
uk: Проєкт

en: Audience
uk: Аудиторія

en: Version
uk: Версія

en: Installed version
uk: Установлена версія

en: Install
uk: Установити

en: Wiki
uk: Вікі

en: Requires
uk: Потребує

en: Update
uk: Установити оновлення

en: Module installation failed
uk: Не вдалося встановити модуль

en: Gramps was unable to install the required modules
uk: Gramps не вдалося встановити потрібні модули

en: Requirements
uk: Вимоги

en: Addon Manager
uk: Керування доповненнями

en: Refresh
uk: Оновити

en: Filters
uk: Фільтри

en: All addons
uk: Усі доповнення

en: Not installed
uk: Не встановлені

en: Installed
uk: Установлені

en: Updates
uk: Оновлення

en: All types
uk: Усі типи

en: All audiences
uk: Усі аудиторії

en: All statuses
uk: Усі статуси

en: Reset addon filters to defaults
uk: Скинути фільтри доповнень до значень за замовчуванням

en: Settings
uk: Налаштування

en: Projects
uk: Проєкти

en: All projects
uk: Усі проєкти

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Addon Registration Failed
uk: Реєстрація додатку не вдалася

en: The addon will be unavailable in your current configuration.
uk: Додаток буде недоступний у поточній конфігурації.

en: No matching addons found.
uk: Не виявлено збігів серед доповнень.

en: Insert a project
uk: Вставити проєкт

en: Remove the selected project
uk: Вилучити вибраний проєкт

en: Move project upwards in the list
uk: Перемістити проєкт вверх у переліку

en: Move project downwards in the list
uk: Перемістити проєкт вниз у переліку

en: Revert to the project defaults
uk: Повернутися до типових параметрів проєкту

en: Allow Gramps to install required Python modules
uk: Дозволити Gramps установити потрібні модулі Python

en: Where possible, try to install any missing prerequisite Python modules
uk: Установлювати потрібні модулі Python, якщо можливо

en: Scheduled update checks
uk: Перевіряти наявність оновлень за розкладом

en: Once a month
uk: Раз на місяць

en: Once a week
uk: Раз на тиждень

en: Once a day
uk: Раз на день

en: Always
uk: Завжди

en: Check for addon updates
uk: Перевіряти наявність оновлень додатків

en: Updated addons only
uk: Лише оновлені додатки

en: New addons only
uk: Лише нові додатки

en: New and updated addons
uk: Нові та оновлені додатки

en: What to check
uk: Що перевіряти

en: Do not ask about previously notified addons
uk: Не запитувати знову про вже показані раніше додатки

en: Check for updated addons now
uk: Перевіряти наявність оновлень для додатку зараз

en: New Project
uk: Новий проєкт

en: Edit Project
uk: Редагувати проєкт

en: Project name
uk: Назва проєкту

en: Restore project defaults
uk: Відновити типові значення для проєктів

en: Are you sure?
uk: Ви впевнені?

en: Checking Addons Failed
uk: Перевірка додатків невдала

en: The addon repository appears to be unavailable. Please try again later.
uk: Видається на те, що сховще додатків недоступне. Будь-ласка, сробуйте ще раз пізніше.

en: There are no available addons of this type
uk: Додатки такого типу відсутні

en: ' and '
uk: ' та '

en: Checked for '%s'
uk: Перевірено для '%s'

en: new
uk: нове

en: update
uk: оновлення

en: Hidden
uk: Прихований

en: Visible
uk: Видимий

en: Plugin Manager
uk: Керування додатками

en: Info
uk: Інформація

en: Hide/Unhide
uk: Приховати/Показати

en: Load
uk: Завантажити

en: Registered Plugins
uk: Зареєстровані додатки

en: Loaded
uk: Завантажено

en: File
uk: Файл

en: Message
uk: Повідомлення

en: Loaded Plugins
uk: Завантажені Додатки

en: Addon Name
uk: Назва Додатку

en: Path to Addon:
uk: Шлях до додатка:

en: Install Addon
uk: Встановити додаток

en: Install All Addons
uk: Встановити всі додатки

en: Refresh Addon List
uk: Оновити список додатків

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Refreshing Addon List
uk: Оновлення списку додатків

en: Reading gramps-project.org...
uk: Читаю gramps-project.org...

en: Checking addon...
uk: Перевіряю додаток...

en: Unknown Help URL
uk: Невідома URL допомоги

en: Unknown URL
uk: Невідома URL

en: Install all Addons
uk: Встановити всі додатки

en: Installing...
uk: Встановлюю...

en: Installing Addon
uk: Встановлюю додаток

en: Load Addon
uk: Завантажити додаток

en: Fail
uk: Невдача

en: OK
uk: ТАК

en: Plugin name
uk: Назва додатку

en: Authors
uk: Автори

en: Filename
uk: Ім'я файлу

en: Detailed Info
uk: Детальна інформація

en: Plugin Error
uk: Помилка додатку

en: _Execute
uk: _Виконати

en: Main window
uk: Головне вікно

en: Downloading and installing selected addons...
uk: Завантажую та встановлюю обрані додатки...

en: Installation Errors
uk: Помилка встановлення

en: The following addons had errors:
uk: Наступні додатки мають помилки:

en: Done downloading and installing addons
uk: Завантаження та встановлення завершено

en: {number_of} addon was installed. | {number_of} addons were installed.
uk[0]: {number_of} додаток встановлено.
uk[1]: {number_of} додатки встановлено.
uk[2]: {number_of} додатків встановлено.

en: If you have installed a 'View', you will need to restart Gramps.
uk: Якщо ви встановили «подання», треба перезапустити Gramps.

en: No addons were installed.
uk: Жодного додатку не встановлено.

en: Export Assistant
uk: Помічник експорту

en: Saving your data
uk: Збереження Ваших даних

en: Choose the output format
uk: Оберіть формат для збереження

en: Export options
uk: Параметри експортування

en: Select save file
uk: Оберіть файл для збереження

en: Final confirmation
uk: Остаточне підтвердження

en: Summary
uk: Підсумок

en: The data will be exported as follows:
    
    Format:	%s
uk: Дані будуть експортовані наступним чином:
    
    Формат:	%s

en: Press Cancel to abort, Back to revisit your options, or Apply to proceed
uk: Натисніть Скасувати, щоб скасувати, Назад, щоб повернутися до вибору, або Застосувати, щоб продовжити

en: The data will be saved as follows:
    
    Format:	%(format)s
    Name:	%(name)s
    Folder:	%(folder)s
uk: Дані буде збережено наступним чином:
    
    Формат:	%(format)s
    Назва:	%(name)s
    Каталог:	%(folder)s

[ctx: name]
en: format
uk: формат

en: The selected file and folder to save cannot be created or found.
    
    Press Back to return and select a valid filename.
uk: Обраний файл чи каталог для збереження неможливо створити чи знайти.
    
    Натисніть Назад щоб повернутись та вказати вірне ім'я файлу.

en: Your data has been saved
uk: Ваші дані було збережено

en: The copy of your data has been successfully saved. You may press Close button now to continue.
    
    Note: the database currently opened in your Gramps window is NOT the file you have just saved. Future editing of the currently opened database will not alter the copy you have just made.
uk: Копія Вашої бази даних успішно збережена. Натисніть Закрити, щоб продовжити.
    
    Зауважте: база даних яка зараз відкрита у вікні Gramps НЕ Є тим файлом, що Ви щойно зберегли. Подальше її редагування не змінить щойно створену копію.

en: Filename: %s
uk: Ім'я файлу: %s

en: Saving failed
uk: Збереження не вдалось

en: There was an error while saving your data. You may try starting the export again.
    
    Note: your currently opened database is safe. It was only a copy of your data that failed to save.
uk: Помилка при збереженні даних. Спробуйте почати експорт знову.
    
    Зауважте: відкрита в даний час база не пошкоджена. Помилка виникла лише при збереженні копії Ваших даних.

en: Under normal circumstances, Gramps does not require you to directly save your changes. All changes you make are immediately saved to the database.
    
    This process will help you save a copy of your data in any of the several formats supported by Gramps. This can be used to make a copy of your data, backup your data, or convert it to a format that will allow you to transfer it to a different program.
    
    If you change your mind during this process, you can safely press the Cancel button at any time and your present database will still be intact.
uk: За нормальних умов, Gramps не вимагає ручного збереження даних. Всі внесені зміни відразу зберігаються в базу даних.
    
    Дана дія допоможе Вам зберегти копію Ваших даних в будь якому з форматів, що підтримуються Gramps. Це може бути використано для створення резервної копії даних, або для перетворення в інший формат з метою перегляду іншою програмою.
    
    Якщо Ви передумаєте, Ви завжди можете натиснути Скасувати, при цьому поточна база залишиться без змін.

en: Error exporting your Family Tree
uk: Помилка експорту Вашого сімейного дерева

en: Please wait while your data is selected and exported
uk: Будь ласка зачекайте, поки Ваші дані відбираються та експортуються

en: Selecting Preview Data
uk: Вибираю дані для попереднього перегляду

en: Selecting...
uk: Вибираю...

en: Unfiltered Family Tree:
uk: Нефільтроване Сімейне дерево:

en: {number_of} Person | {number_of} People
uk[0]: {number_of} Особа
uk[1]: {number_of} Особи
uk[2]: {number_of} Осіб

en: Click to see preview of unfiltered data
uk: Клацніть, щоб переглянути дані які не потрапили під фільтр

en: _Do not include records marked private
uk: _Не включати дані, помічені як приватні

en: Change order
uk: Змінити порядок

en: Calculate Previews
uk: Розрахувати попередній перегляд

en: _Person Filter
uk: _Фільтр осіб

en: Click to see preview after person filter
uk: Клацніть, щоб подивитись попередній результат виконання фільтру осіб

en: _Note Filter
uk: _Фільтр приміток

en: Click to see preview after note filter
uk: Клацніть, щоб подивитись попередній результат виконання фільтру приміток

en: Privacy Filter
uk: Фільтр конфіденційності

en: Click to see preview after privacy filter
uk: Клацніть, щоб подивитись попередній результат виконання фільтру приватних даних

en: Living Filter
uk: Фільтр живих

en: Click to see preview after living filter
uk: Клацніть, щоб подивитись попередній результат виконання фільтру живих

en: Reference Filter
uk: Фільтр посилань

en: Click to see preview after reference filter
uk: Клацніть, щоб подивитись попередній результат виконання фільтру посилань

en: Hide order
uk: Приховати порядок

en: Filtering private data
uk: Фільтрую особисті дані

en: Filtering living persons
uk: Фільтрую живих

en: Applying selected person filter
uk: Застосовую обраний фільтр осіб

en: Applying selected note filter
uk: Застосовую обраний фільтр приміток

en: Filtering referenced records
uk: Фільтрую записи з посиланнями

en: Cannot edit a system filter
uk: Не можу редагувати системний фільтр

en: Please select a different filter to edit
uk: Будь ласка, оберіть інший фільтр для редагування

en: Include all selected people
uk: Включати всіх обраних осіб

en: Include all selected notes
uk: Включати всі обрані примітки

en: Replace given names of living people
uk: Змінювати імена живих осіб

en: Replace complete name of living people
uk: Змінювати повні імена живих осіб

en: Do not include living people
uk: Не включати живих осіб

en: Include all selected records
uk: Включати всі обрані записи

en: Do not include records not linked to a selected person
uk: Не включати записи не пов'язані з обраними людьми

en: Use Compression
uk: Використовувати стиснення

en: Web Connection
uk: Інтренет зв'язок

en: Quick View
uk: Швидкий перегляд

en: Copy all
uk: Копіювати все

en: See data not in Filter
uk: Переглянути дані, що не потрапили під фільтр

en: Generate_Book_dialog
uk: Утворення_книги

en: Available Books
uk: Доступні книги

en: Discard Unsaved Changes
uk: Відкинути незбережені зміни

en: You have made changes which have not been saved.
uk: Зроблені зміни ще не збережено.

en: Proceed
uk: Продовжити

en: Name of the book. MANDATORY
uk: Назва книги. ОБОВ’ЯЗКОВА

en: Manage Books
uk: Керування книгами

en: New Book
uk: Нова книга

en: _Available items
uk: _Доступні елементи

en: Current _book
uk: Поточна книга

en: Item name
uk: Назва елемента

en: Subject
uk: Тема

en: Book selection list
uk: Список книг

en: Different database
uk: Інша база даних

en: This book was created with the references to database %s.
    
     This makes references to the central person saved in the book invalid.
    
    Therefore, the central person for each item is being set to the active person of the currently opened database.
uk: Ця книга була створена з посиланнями на базу даних %s.
    
    Це робить посилання на центральну особу у книзі недійсним.
    
    Таким чином, центральна особа для кожного елемента створюється для активної особини яка в даний час відкрита в базі даних.

en: No selected book item
uk: Не обрано жодного елементи з книги

en: Please select a book item to configure.
uk: Будь ласка, оберіть елемент книги для налаштування.

en: _Up
uk: _Вгору

en: _Down
uk: _Вниз

en: Setup
uk: Налаштування

en: No items
uk: Немає елементів

en: This book has no items.
uk: Ця книга не має елементів.

en: No book name
uk: Відсутня назва книги

en: You are about to save away a book with no name.
    
    Please give it a name before saving it away.
uk: Ви намагаєтесь зберегти книгу без назви.
    
    Будь ласка, вкажіть назву перед збереженням.

en: Book name already exists
uk: Книга з такою назвою вже існує

en: You are about to save away a book with a name which already exists.
uk: Ви намагаєтесь зберегти книгу з назвою, яка вже використовується.

en: Generate Book
uk: Генерувати книгу

en: Gramps Book
uk: Книга Gramps

en: Paper Options
uk: Параметри паперу

en: HTML Options
uk: Параметри HTML

en: Output Format
uk: Вихідний формат

en: Open with default viewer
uk: Відкрити в стандартному переглядачі

en: CSS file
uk: Файл CSS

en: Portrait
uk: Портрет

en: Landscape
uk: Пейзаж

[ctx: inch]
en: in.
uk: дюйм

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Style
uk: Стиль

en: Report Options
uk: Параметри звіту

en: Document Options
uk: Параметри документа

en: Permission problem
uk: Проблема доступу

en: You do not have permission to write under the directory %s
    
    Please select another directory or correct the permissions.
uk: Ви не маєте прав на запис в каталозі %s
    
    Будь ласка, оберіть інший каталог, або виправте права доступу.

en: File already exists
uk: Файл вже існує

en: You can choose to either overwrite the file, or change the selected filename.
uk: Можете обрати, або запис поверх старого файлу, або зміну імені.

en: _Overwrite
uk: _Перезаписати

en: _Change filename
uk: _Змінити ім'я

en: You do not have permission to create %s
    
    Please select another path or correct the permissions.
uk: Ви не маєте прав на створенняі %s
    
    Будь ласка, оберіть інший каталог, або виправте права доступу.

en: No directory
uk: Без напрямку

en: There is no directory %s.
    
    Please select another directory or create it.
uk: Каталог %s не існує
    
    Будь ласка, оберіть інший каталог, або створіть його.

en: Active person has not been set
uk: Базова особа не встановлена

en: You must select an active person for this report to work properly.
uk: Вам потрібно обрати активну особу щоб цей звіт запрацював.

en: Report could not be created
uk: Звіт не може бути створений

en: default
uk: стандартно

en: Document Styles
uk: Стилі документа

[ctx: manual]
en: Document_Styles_dialog
uk: Стилі_документів

en: New Style
uk: Новий Стиль

en: Error saving stylesheet
uk: Помилка збереження таблиці стилів

en: Missing information
uk: Відсутня інформація

en: Select a style
uk: Обрати стиль

en: Style editor
uk: Редактор стилю

[ctx: manual]
en: Style_editor_dialog
uk: Редактор_стилів

en: No description available
uk: Опис недоступний

en: (Embedded style '%s' must be edited separately)
uk: (Вбудований стиль '%s' слід редагувати окремо)

en: Column %d:
uk: Колонка %d:

en: Debug
uk: Налагодити

en: Analysis and Exploration
uk: Аналіз та Дослідження

en: Family Tree Processing
uk: Обробка сімейного дерева

en: Family Tree Repair
uk: Ремонт сімейного дерева

en: Revision Control
uk: Контроль версій

en: Utilities
uk: Утиліти

en: Proceeding with this tool will erase the undo history for this session. In particular, you will not be able to revert the changes made by this tool or any changes made prior to it.
    
    If you think you may want to revert running this tool, please stop here and backup your database.
uk: Використання цього інструменту очистить історію змін для цієї сесії. Також Ви не зможете скасувати зміни, внесені цим інструментом, а також зміни, внесені раніше.
    
    Якщо гадаєте, що можливість відміни Вам може знадобитись, будь ласка, зупиніться та збережіть копію своєї бази.

en: _Proceed with the tool
uk: _Виконати з інструментом

en: You must select an active person for this tool to work properly.
uk: Вам потрібно обрати активну особу для роботи цього інструменту.

en: Select Source or Citation
uk: Оберіть Джерело або Цитату

en: Source: Title or Citation: Volume/Page
uk: Джерело: Заголовок або Цитата: Розділ/Сторінка

en: Last Change
uk: Остання зміна

[ctx: manual]
en: Select_Source_or_Citation_selector
uk: Редактор_стилів

en: Select Event
uk: Оберіть подію

[ctx: manual]
en: Select_Event_selector
uk: Вибір_події

[ctx: manual]
en: Select_Family_selector
uk: Вибір_родини

en: Select Note
uk: Оберіть примітку

[ctx: manual]
en: Select_Note_selector
uk: Вибір_примітки

en: Select Media Object
uk: Оберіть медіа об'єкт

[ctx: manual]
en: Select_Media_Object_selector
uk: Вибір_документу

[ctx: manual]
en: Select_Father_selector
uk: Вибір_батька

[ctx: manual]
en: Select_Mother_selector
uk: Вибір_матері

[ctx: manual]
en: Select_Child_selector
uk: Вибір_дитини

[ctx: manual]
en: Select_Person_selector
uk: Вибір_особи

en: Select Place
uk: Оберіть місце

[ctx: manual]
en: Select_Place_selector
uk: Вибір_місця

en: Select Repository
uk: Оберіть сховище

[ctx: manual]
en: Select_Repository_selector
uk: Вибір_репозиторія

en: Select Source
uk: Оберіть джерело

[ctx: manual]
en: Select_Source_selector
uk: Вибір_джерела

en: You have no installed dictionaries.
uk: У вас немає словників.

en: Off
uk: Вимк.

en: On
uk: Ввімк.

en: Failed to display tip of the day
uk: Не вдалось показати пораду дня

en: Unable to read the tips from external file.
    
    %s
uk: Не можу прочитати пораду із зовнішнього файлу.
    
    %s

en: _Undo
uk: _Повернути

en: _Redo
uk: _Повторити

en: Original time
uk: Оригінальний час

en: Action
uk: Дія

en: Delete confirmation
uk: Підтвердження видалення

en: Are you sure you want to clear the Undo history?
uk: Ви дійсно бажаєте очистити історію відмін?

en: Clear
uk: Очистити

en: Database opened
uk: Базу даних відкрито

en: History cleared
uk: Історію очищено

en: Canceling...
uk: Скасовую...

en: Please do not force closing this important dialog.
uk: Будь ласка, не форсуйте закриття цього важливого діалога.

en: The external program failed to launch or experienced an error
uk: Не вдалося виконати зовнішню програму

en: Error from external program
uk: Помилка зовнішньої програми

en: File %s does not exist
uk: Файл %s не існує

en: Cannot open new citation editor at this time. Either the citation is already being edited, or the associated source is already being edited, and opening a citation editor (which also allows the source to be edited), would create ambiguity by opening two editors on the same source. 
    
    To edit the citation, close the source editor and open an editor for the citation alone
uk: Не можу відкрити новий редактор цитати. Або цитата вже редагується, або джерело вже редагується, і відкриття редактора цитат (який також дозволяє редагувати джерело), створить подвійну редакцію одного й того ж джерела. 
    
    Щоб відредагувати цитату, закрийте редактор джерела і відкрийте тільки редактор цитати

en: Cannot open new citation editor
uk: Не можу відкрити новий редактор цитати

en: No Family Tree
uk: Сімейні дерева відсутні

en: Registering plugins...
uk: Реєструю додатки...

en: Ready
uk: Виконано

en: Abort changes?
uk: Відмовитись від змін?

en: Aborting changes will return the database to the state it was before you started this editing session.
uk: Відмова від змін поверне Вашу базу до стану, з якого Ви починали поточну сесію.

en: Abort changes
uk: Відмовитись від змін

en: Cannot abandon session's changes
uk: Не можу повернути зміни сесії

en: Changes cannot be completely abandoned because the number of changes made in the session exceeded the limit.
uk: Неможливо скасувати всі зміни, оскільки кількість змін, здійснених в сесії, перевищила межу.

en: View failed to load. Check error output.
uk: Не вдалось завантажити вигляд. Перевірте журнал помилок.

en: Import Statistics
uk: Cтатистика імпорту

en: Read Only
uk: Лише читання

en: Gramps had a problem the last time it was run.
uk: У Gramps була проблема в останній раз, коли вон був запущений.

en: Would you like to run the Check and Repair tool?
uk: Бажаєте запустити інструмент Перевірка та Відновлення бази?

en: Please wait for backup to complete.
uk: Почекайте, доки закінчиться резервне копіювання.

en: Autobackup...
uk: Авто-резервування...

en: Error saving backup data
uk: Помилка збереження резервних даних

en: Failed Loading View
uk: Не вдалось завантажити вигляд

en: The view %(name)s did not load and reported an error.
    
    %(error_msg)s
    
    If you are unable to fix the fault yourself then you can submit a bug at %(gramps_bugtracker_url)s or contact the view author (%(firstauthoremail)s).
    
    If you do not want Gramps to try and load this view again, you can hide it by using the Plugin Manager on the Help menu.
uk: Вигляд %(name)s не завантажився через помилку.
    
    %(error_msg)s
    
    Якщо Ви не можете виправити проблему самостійно, то повідомте про неї на%(gramps_bugtracker_url)s , або зконтактуйте з автором додатку (%(firstauthoremail)s).
    
    Якщо Ви не хочете, щоб Gramps спробував завантажити цей вигляд ще раз, Ви можете сховати його з допомогою Керування Додатками в меню Допомога.

en: Failed Loading Plugin
uk: Помилка завантаження додатку

en: The plugin %(name)s did not load and reported an error.
    
    %(error_msg)s
    
    If you are unable to fix the fault yourself then you can submit a bug at %(gramps_bugtracker_url)s or contact the plugin author (%(firstauthoremail)s).
    
    If you do not want Gramps to try and load this plugin again, you can hide it by using the Plugin Manager on the Help menu.
uk: Додаток %(name)s не завантажився через помилку.
    
    %(error_msg)s
    
    Якщо Ви не можете виправити проблему самостійно, то повідомте про неї на %(gramps_bugtracker_url)s , або зконтактуйте з автором додатку (%(firstauthoremail)s).
    
    Якщо Ви не хочете, щоб Gramps спробував завантажити цей додаток ще раз, Ви можете сховати його з допомогою Керування Додатками в меню Допомога.

en: Gramps XML Backup
uk: Резервна копія Gramps XML

en: File:
uk: Файл:

en: Media:
uk: Медіа:

[ctx: Megabyte]
en: MB
uk: МБ

en: Exclude
uk: Виключити

en: Backup file already exists! Overwrite?
uk: Файл резервної копії вже існує! Перезаписати?

en: The file '%s' exists.
uk: Файл '%s' існує.

en: Proceed and overwrite
uk: Продовжити та перезаписати

en: Cancel the backup
uk: Скасувати резервне копіювання

en: Making backup...
uk: Резервування даних...

en: Backup saved to '%s'
uk: Резервну копію збережено в '%s'

en: Backup aborted
uk: Резервування перервано

[ctx: manual]
en: Bookmarks
uk: Закладки

en: Organize Bookmarks
uk: Впорядкувати закладки

en: Cannot bookmark this reference
uk: Неможливо додати до закладок це посилання

en: Active object not visible
uk: Активний об'єкт прихований

en: Could Not Set a Bookmark
uk: Не можу створити закладку

en: A bookmark could not be set because nothing was selected.
uk: Неможливо створити закладку тому, що нічого необрано.

en: Delete {type} [{gid}]?
uk: Видалити {type} [{gid}]?

en: Deleting item will remove it from the database.
uk: Видалення елемента витре його з бази даних.

en: Processing...
uk: Опрацьовую...

en: Multiple Selection Delete
uk: Вилучення кількох елементів

en: This item is currently being used. Deleting it will remove it from the database and from all other items that reference it.
uk: Цей елемент використовується в даний час. Видалення витре його з бази, а також із всіх елементів, що посилаються на нього.

en: Delete %s?
uk: Видалити %s?

en: Column clicked, sorting...
uk: Колонку обрано, сортую...

en: Export View as Spreadsheet
uk: Експортувати вид як таблицю

en: OpenDocument Spreadsheet
uk: Таблиця OpenDocument

en: Columns
uk: Колонки

en: CSV Dialect
uk: Діалект CSV

en: %s has been bookmarked
uk: %s тепер у закладках

en: A bookmark could not be set because no one was selected.
uk: Не вдалося створити закладку, бо нікого не обрано.

en: No Home Person
uk: Початкову особу не вказано

en: You need to set a 'Home Person' to go to. Select the People View, select the person you want as 'Home Person', then confirm your choice via the menu Edit -> Set Home Person.
uk: Вкажіть «початкову особу». Виберіть подання «Особи», виберіть потрібну особу і зробіть її «початковою», і після цього підтвердьте свій вибір у меню «Редагування -> Установити початкову особу».

en: Jump to by Gramps ID
uk: Перестрибнути по Gramps ID

en: Error: %s is not a valid Gramps ID
uk: Помилка: %s це хибне Gramps ID

en: _Bottombar
uk: _Нижня панель

en: _Sidebar
uk: _Бічна панель

en: Configure %(cat)s - %(view)s
uk: Налаштувати %(cat)s - %(view)s

en: Configure %s View
uk: Налаштувати вигляд %s

en: View %(name)s: %(msg)s
uk: Перегляд %(name)s: %(msg)s

en: Tag selected rows
uk: Додати мітки до обраних рядків

en: New Tag...
uk: Нова мітка...

en: Organize Tags...
uk: Організувати мітки...

[ctx: manual]
en: Organize_Tags_Window
uk: Вікно_Організація_міток

[ctx: manual]
en: New_Tag_dialog
uk: Діалог_Нова_мітка

en: Add tag '%s'
uk: Додати мітку "%s"

en: Remove tag '%s'
uk: Вилучити мітку '%s'

en: Adding Tags
uk: Додавання міток

en: Tag Selection (%s)
uk: Мітка до обраного (%s)

en: Removing Tags
uk: Вилучення міток

en: Organize Tags
uk: Впорядкувати мітки

en: Change Tag Priority
uk: Змінити пріоритет мітки

en: Remove tag '%s'?
uk: Вилучити мітку '%s'?

en: The tag definition will be removed.  The tag will be also removed from all objects in the database.
uk: Визначення мітки буде видалено. Також мітка буде видалена з усіх об'єктів в базі даних.

en: Delete Tag (%s)
uk: Видалити мітку (%s)

en: Tag: %s
uk: Мітка: %s

en: New Tag
uk: Нова мітка

en: Cannot save tag
uk: Не можу зберегти мітку

en: The tag name cannot be empty
uk: Ім'я мітки не може бути пустим

en: Add Tag (%s)
uk: Додати мітку (%s)

en: Edit Tag (%s)
uk: Редагувати мітку (%s)

en: Tag Name:
uk: Ім'я мітки:

en: Pick a Color
uk: Вибір кольору

en: Error in format
uk: Помилка у форматі

en: Record is private
uk: Запис є приватним

en: Record is public
uk: Запис є публічним

en: Expand this section
uk: Розгорнути секцію

en: Collapse this section
uk: Згорнути секцію

en: Edit family
uk: Редагувати сім'ю

en: Reorder families
uk: Перевпорядкувати сім'ї

en: _Copy
uk: Копіювати

en: Siblings
uk: Брати та сестри

en: Related
uk: Пов'язані

en: Add partner to person
uk: Додати партнера для особи

en: Add a person
uk: Додати особу

en: Add Child to Family
uk: Додати дитину до сім'ї

en: Gramplet Bar Menu
uk: Меню панелі ґрамплетів

en: Unnamed Gramplet
uk: Ґрамплет без імені

en: Gramplet Bar
uk: Ґрамплети

en: Select the down arrow on the right corner for adding, removing or restoring gramplets.
uk: Натисніть стрілочку в правому кутку, щоб додати, вилучити, чи відновити ґрамплети.

en: Add a gramplet
uk: Додати ґрамплет

en: Remove a gramplet
uk: Вилучити ґрамплет

en: Restore default gramplets
uk: Відновити стандартні ґрамплети

en: Gramplet Bar Help
uk: Довідка з панелі ґрамплетів

en: About Gramplets
uk: Про ґрамплети

en: Restore to defaults?
uk: Обнулити до стандартних?

en: The gramplet bar will be restored to contain its default gramplets.  This action cannot be undone.
uk: Панель ґрамплетів буде відновлено для показу стандартних ґрамплетів.  Цю дію неможливо скасувати.

en: Drag Properties Button to move and click it for setup
uk: Перетягніть кнопку властивостей для переміщення, або клацніть для налаштування

en: Right click to add gramplets
uk: Правий клік щоб додати ґрамплети

en: Untitled Gramplet
uk: Ґрамплет без назви

en: Restore a gramplet
uk: Відновити ґрамплет

en: Number of Columns
uk: Кількість колонок

en: Gramplet Layout
uk: Розташування ґрамплета

en: Use maximum height available
uk: Використати всю доступну висоту

en: Height if not maximized
uk: Висота, якщо не максимізована

en: Click to make this person active
    Right click to display the edit menu
    Click Edit icon (enable in configuration dialog) to edit
uk: Клік зробить особу активною
    Правий клік покаже меню редагування
    Клік по Значку редагування (можна увімкнути в налаштуваннях поточного вигляду) - для редагування особи

en: Bad Date
uk: Невірна дата

en: Date more than one year in the future
uk: Дата, більш ніж на рік в перед

en: Double-click on the picture to view it in the default image viewer application.
uk: Подвійний клік по зображенню, для перегляду його в стандартній програмі перегляду зображень.

en: Make Active Media
uk: Зробити активним Медіа

en: Matches places within a given distance of the active place. You have no active place.
uk: Відповідає місцям на певній відстані від активного місця. У вас немає активного місця.

en: Progress Information
uk: Інформація про просування

[ctx: manual]
en: Reorder_Relationships_dialog
uk: Порядок_відносин

en: Reorder Relationships
uk: Впорядкувати відносини

en: Reorder Relationships: %s
uk: Впорядкувати відносини: %s

en: Background Color
uk: Колір фону

en: Clear Markup
uk: Очистити розмітку

en: Font Color
uk: Колір шрифту

en: Redo
uk: Повторити

en: Undo
uk: Повернути

en: 
    Command-Click to follow link
uk: 
    Command-клік щоб перейти за посиланням

en: 
    Ctrl-Click to follow link
uk: 
    Ctrl-клік щоб відкрити посилання

en: Spellcheck
uk: Перевірка правопису

en: Search selection on web
uk: Шукати обране в інтернеті

en: _Send Mail To...
uk: _Відправити листа до...

en: Copy _E-mail Address
uk: Копіювати адресу ел. пошти

en: _Open Link
uk: _Відкрити посилання

en: Copy _Link Address
uk: Копіювати _посилання

en: _Edit Link
uk: _Редагувати посилання

en: Select font color
uk: Оберіть колір шрифту

en: Select background color
uk: Оберіть колір фону

en: '%s' is not a valid value for this field
uk: '%s' є хибним значенням для цього поля

en: This field is mandatory
uk: Це обов'язкове поле

en: '%s' is not a valid date value
uk: '%s' не є коректною датою

en: Legacy
uk: Спадок

en: Legacy citation formatter
uk: Форматування інформації щодо спадку

en: _BSDDB Database
uk: _BSDDB база даних

en: Berkeley Software Distribution Database Backend
uk: Бекенд бази даних Berkeley Software Distribution

en: _SQLite Database
uk: _SQLite база даних

en: SQLite Database
uk: SQLite база даних

en: Database version
uk: Версія бази даних

en: Database module location
uk: Розташування моделі бази даних

en: Characters per line
uk: Кількість символів в рядку

en: The number of characters per line
uk: Кількість символів в рядку

en: Plain Text
uk: Звичайний текст

en: Generates documents in plain text format (.txt).
uk: Створення документу в звичайному текстовому форматі (.txt).

en: Print...
uk: Друк...

en: Generates documents and prints them directly.
uk: Створює документ та відразу відправляє на друк.

en: Generates documents in HTML format.
uk: Створення документу в HTML форматі.

en: Generates documents in LaTeX format.
uk: Створення документу в LaTeX форматі.

en: OpenDocument Text
uk: Текст OpenDocument

en: Generates documents in OpenDocument Text format (.odt).
uk: Створення документу в форматі OpenDocument Text (.odt).

en: PDF document
uk: Документ PDF

en: Generates documents in PDF format (.pdf).
uk: Створення документу в PDF форматі (.pdf).

en: Generates documents in PostScript format (.ps).
uk: Створення документу в форматі PostScript (.ps).

en: RTF document
uk: Документ RTF

en: Generates documents in Rich Text format (.rtf).
uk: Створення документів в форматі Rich Text (.rtf).

en: SVG document
uk: Документ SVG

en: Generates documents in Scalable Vector Graphics format (.svg).
uk: Створення документів у форматі Структурована Векторна Графіка (.svg).

en: Print Preview
uk: Попередній перегляд друку

en: Closes print preview window
uk: Закрити вікно попереднього перегляду

en: _Print
uk: _Друк

en: Prints the current file
uk: Друк поточного файлу

en: _First
uk: _Перша

en: Shows the first page
uk: Показати першу сторінку

en: _Back
uk: _Назад

en: Shows previous page
uk: Показати попередню сторінку

en: Shows the next page
uk: Показати наступну сторінку

en: _Last
uk: _Остання

en: Shows the last page
uk: Показати останню сторінку

en: Zooms to fit the page width
uk: Масштабувати до ширини сторінки

en: Zooms to fit the whole page
uk: Вмістити на сторінку

en: Zooms the page in
uk: Збільшити масштаб

en: Zooms the page out
uk: Зменшити масштаб

en: of %d
uk: із %d

en: Possible destination error
uk: Можливо, невірно вказано призначення

en: You appear to have set your target directory to a directory used for data storage. This could create problems with file management. It is recommended that you consider using a different directory to store your generated web pages.
uk: Здається, Ви вказали той самий каталог, що й для зберігання даних. Це може спричинити проблему з організацією файлів. Рекомендуємо вказати інший каталог для збереження зґенерованої сторінки.

en: Could not create jpeg version of image %(name)s
uk: Не можу створити jpeg версію зображення %(name)s

en: PIL (Python Imaging Library) not loaded.
uk: PIL (Python Imaging Library) не завантажується.

en: Production of jpg images from non-jpg images in LaTeX documents will not be available. Use your package manager to install python-imaging or python-pillow or python3-pillow
uk: Виробництво зображень jpg із зображень, що не є jpg, у документах LaTeX буде недоступним. Використовуйте менеджер пакунків, щоб встановити python-imaging або python-pillow або python3-pillow

en: Could not open %s
uk: Не можу відкрити %s

en: SVG background color
uk: SVG колір фону

en: transparent background
uk: прозоре тло

en: white
uk: білий

en: black
uk: чорний

en: red
uk: червоний

en: green
uk: зелений

en: blue
uk: синій

en: cyan
uk: блакитний

en: magenta
uk: пурпурний

en: yellow
uk: жовтий

en: The color, if any, of the SVG background
uk: Колір фону SVG, якщо потрібно

en: Ancestor Graph
uk: Діаграма предків

en: Ancestor Graph for %s
uk: Діаграма предків для %s

en: Person %s is not in the Database
uk: Особа %s відсутня в базі даних

en: Ancestor Tree
uk: Дерево предків

en: Making the Tree...
uk: Будую дерево...

en: Printing the Tree...
uk: Друкую дерево...

en: Center Person
uk: Основна особа

en: The center person for the tree
uk: Основна особа для побудови дерева

en: Include siblings of the center person
uk: Показати братів/сестер основної особи

en: Whether to only display the center person or all of his/her siblings too
uk: Лише показувати основну особу чи її братів/сестер також

en: Generations
uk: Покоління

en: The number of generations to include in the tree
uk: Кількість поколінь, що будуть показані на дереві

en: Display unknown
    generations
uk: Показ невідомих
    поколінь

en: The number of generations of empty boxes that will be displayed
uk: Скільки поколінь показувати на графіку у вигляді пустих блоків

en: Compress tree
uk: Стиснути дерево

en: Whether to remove any extra blank spaces set aside for people that are unknown
uk: Чи видаляти порожнє місце для невідомих осіб

en: Show Index
uk: Показати індекс

en: Display index of each person
uk: Показати індекс кожної особи

en: Start Index
uk: Початковий індекс

en: The start index
uk: Індекс, із якого починається відлік

en: Report Title
uk: Назва звіту

en: Do not include a title
uk: Не включати заголовок

en: Include Report Title
uk: Додати заголовок звіту

en: Choose a title for the report
uk: Оберіть назву для звіту

en: Include a border
uk: Включити рамку

en: Whether to make a border around the report.
uk: Чи друкувати рамку навколо звіту.

en: Include Page Numbers
uk: Включити номери сторінки

en: Whether to print page numbers on each page.
uk: Чи друкувати номер сторінки на кожному листку.

en: Scale tree to fit
uk: Масштабувати дерево, щоб вмістити

en: Do not scale tree
uk: Не масштабувати дерево

en: Scale tree to fit page width only
uk: Масштабувати дерево, щоб вмістити його по ширині сторінки

en: Scale tree to fit the size of the page
uk: Масштабувати дерево до розмірів сторінки

en: Whether to scale the tree to fit a specific paper size
uk: Чи масштабувати дерево щоб вмістити його у сторінку визначеного розміру

en: Resize Page to Fit Tree size
    
    Note: Overrides options in the 'Paper Option' tab
uk: Масштабувати сторінку, щоб вмістити дерево
    
    Примітка:Відкидає налаштування із вкладки "Параметри паперу"

en: Whether to resize the page to fit the size 
    of the tree.  Note:  the page will have a 
    non standard size.
    
    With this option selected, the following will happen:
    
    With the 'Do not scale tree' option the page
      is resized to the height/width of the tree
    
    With 'Scale tree to fit page width only' the height of
      the page is resized to the height of the tree
    
    With 'Scale tree to fit the size of the page' the page
      is resized to remove any gap in either height or width
uk: Чи масштабувати сторінку щоб вмістити 
    розмір дерева. Зауважте:  стрінка матиме 
    нестандартний розмір.
    
    При виборі цієї опції відбудеться наступне:
    
    З вибором 'Не масштабувати дерево', розмір сторінки
      буде підігнано до висоти/ширини дерева
    
    З вибором 'Масштабувати дерево до ширини сторінки', висоту
      сторінки буде підігнано до висоти дерева
    
    З вибором 'Масштабувати дерево до розміру сторінки', сторінку
      буде масштабовано щоб видалити будь-який простір в висоті, чи ширині

en: Include Blank Pages
uk: Включати пусті сторінки

en: Whether to include pages that are blank.
uk: Чи включати пусті сторінки.

en: Report Options (2)
uk: Параметри звіту (2)

en: Father
    Display Format
uk: Формат показу
    Батька

en: Display format for the fathers box.
uk: Формат показу для блоку з батьком.

en: Mother
    Display Format
uk: Формат показу
    Мами

en: Display format for the mothers box.
uk: Формат показу для блоку з мамою.

en: Center person uses
    which format
uk: Який формат використати
    для центральної особи

en: Use Fathers Display format
uk: Використовувати "батьківський" формат показу

en: Use Mothers display format
uk: Використовувати "материнський" формат показу

en: The display format for the center person
uk: Формат показу для головної особи

en: Include Marriage box
uk: Включити блок шлюбу

en: Whether to include a separate marital box in the report
uk: Чи включати до звіту окремий блок про шлюб

en: Marriage
    Display Format
uk: Шлюб
    Формат показу

en: Display format for the marital box.
uk: Формат показу для блоку із шлюбом.

en: Advanced
uk: Розширені параметри

en: Replace Display Format:
    'Replace this'/' with this'
uk: Замінити формат показу:
    'Замінити це'/' цим'

en: i.e.
    United States of America/U.S.A.
uk: тобто
    Сполучені Штати Америки/С.Ш.А.

en: Include a note
uk: Включити примітку

en: Whether to include a note on the report.
uk: Чи включати примітку до звіту.

en: Add a note
    
    $T inserts today's date
uk: Додати примітку
    
    $T додасть поточну дату

en: Note Location
uk: Розташування примітки

en: Where to place the note.
uk: Де розмістити примітку.

en: inter-box scale factor
uk: Коефіцієнт масштабування за віссю Y

en: Make the inter-box spacing bigger or smaller
uk: Зробити інтервал між блоками, більшим або меншим

en: box shadow scale factor
uk: Коефіцієнт масштабування тіні блоку

en: Make the box shadow bigger or smaller
uk: Зробити тінь блоку, більшою або меншою

en: No generations of empty boxes for unknown ancestors
uk: Не показувати пусті блоки для невідомих предків

en: One Generation of empty boxes for unknown ancestors
uk: Одне покоління в пустому блоці, для невідомих предків

en:  Generations of empty boxes for unknown ancestors
uk:  Пусті блоки поколінь для невідомих предків

en: The basic style used for the text display.
uk: Базовий стиль тексту.

en: The basic style used for the note display.
uk: Базовий стиль для приміток.

en: The style used for the title.
uk: Стиль заголовку.

en: My Calendar
uk: Мій Календар

en: Produced with Gramps
uk: Створено в Gramps

en: Calendar Report
uk: Звіт-Календар

en: Formatting months...
uk: Форматую місяці...

en: Reading database...
uk: Читаю базу даних...

en: %(person)s, birth
uk: %(person)s, народження

en: {person}, {age} | {person}, {age}
uk[0]: {person}, {age} рік
uk[1]: {person}, {age} роки
uk[2]: {person}, {age} років

en: %(wife)s and
     %(person)s, wedding
uk: %(wife)s та
     %(person)s, весілля

en: {wife} and
     {person}, {nyears} | {wife} and
     {person}, {nyears}
uk[0]: {wife} та
     {person}, {nyears} рік
uk[1]: {wife} та
     {person}, {nyears} роки
uk[2]: {wife} та
     {person}, {nyears} років

en: Select filter to restrict people that appear on calendar
uk: Задайте фільтр щоб обмежити осіб для показу в календарі

en: The center person for the report
uk: Основна особа для звіту

en: Text Area 1
uk: Текстове поле 1

en: First line of text at bottom of calendar
uk: Перший рядок в нижній частині календаря

en: Text Area 2
uk: Текстове поле 2

en: Second line of text at bottom of calendar
uk: Другий рядок в нижній частині календаря

en: Text Area 3
uk: Текстове поле 3

en: Third line of text at bottom of calendar
uk: Третій рядок в нижній частині календаря

en: Include only living people
uk: Включати лише живих

en: Include only living people in the calendar
uk: Включати в календар лише осіб, що досі живі

en: Content
uk: Вміст

en: Year of calendar
uk: Рік календаря

en: Country for holidays
uk: Країна для святкування

en: Select the country to see associated holidays
uk: Оберіть країну щоб побачити відповідні свята

en: First day of week
uk: Перший день тижня

en: Select the first day of the week for the calendar
uk: Оберіть перший день тижня для календаря

en: Birthday surname
uk: Прізвище при народженні

en: Wives use husband's surname (from first family listed)
uk: Дружини використовують прізвище чоловіка (від першого шлюбу)

en: Wives use husband's surname (from last family listed)
uk: Дружини використовують прізвище чоловіка (від останнього шлюбу)

en: Wives use their own surname
uk: Дружини використовують своє прізвище

en: Select married women's displayed surname
uk: Вкажіть як показувати прізвища заміжніх жінок

en: Include birthdays
uk: Включати дні народження

en: Whether to include birthdays
uk: Чи додавати дня народження

en: Include anniversaries
uk: Включати річниці

en: Whether to include anniversaries
uk: Чи додавати річниці

en: Include death dates
uk: Включати дати смерті

en: Include death anniversaries in the calendar
uk: Включати річниці смерті в календар

en: Title text and background color
uk: Текст заголовку та колір фону

en: Calendar day numbers
uk: Номери днів календаря

en: Daily text display
uk: Текст кожного дня

en: Holiday text display
uk: Текст кожного із свят

en: Days of the week text
uk: Текст днів тижня

en: Text at bottom, line 1
uk: Текст знизу, рядок 1

en: Text at bottom, line 2
uk: Текст знизу, рядок 2

en: Text at bottom, line 3
uk: Текст знизу, рядок 3

en: Descendant Chart for %(person)s and %(father1)s, %(mother1)s
uk: Діаграма нащадків для %(person)s та %(father1)s, %(mother1)s

en: Descendant Chart for %(person)s, %(father1)s and %(mother1)s
uk: Діаграма нащадків для %(person)s, %(father1)s та %(mother1)s

en: Descendant Chart for %(father1)s, %(father2)s and %(mother1)s, %(mother2)s
uk: Діаграма нащадків для %(father1)s, %(father2)s та %(mother1)s, %(mother2)s

en: Descendant Chart for %(person)s
uk: Діаграма нащадків для %(person)s

en: Descendant Chart for %(father)s and %(mother)s
uk: Діаграма нащадків для %(father)s та %(mother)s

en: Descendant Graph
uk: Діаграма Нащадки

en: Family Chart for %(person)s
uk: Сімейна діаграма для %(person)s

en: Family Chart for %(father1)s and %(mother1)s
uk: Сімейна діаграма для %(father1)s та %(mother1)s

en: Cousin Chart for %(names)s
uk: Діаграма двоюрідних братів та сестер для %(names)s

en: Family %s is not in the Database
uk: Сім’я %s відсутня в базі даних

en: Report for
uk: Звіт для

en: The main person for the report
uk: Основна особа для звіту

en: The main family for the report
uk: Головна сім'я для звіту

en: Level of Spouses
uk: Рівень Подружжя

en: 0=no Spouses, 1=include Spouses, 2=include Spouses of the spouse, etc
uk: 0=без Подружжя, 1=включити Подружжя, 2=включити Подружжя дружини, і подібне

en: Start with the parent(s) of the selected first
uk: Почати з батьків обраної особи

en: Will show the parents, brother and sisters of the selected person.
uk: Буде показано батьків, братів та сестер обраної особи.

en: Whether to move people up, where possible, resulting in a smaller tree
uk: Чи перемістити осіб вгору, де це можливо, щоб зменшити розмір дерева

en: Bold direct descendants
uk: Виділити прямих нащадків жирним шрифтом

en: Whether to bold those people that are direct (not step or half) descendants.
uk: Чи виділяти прямих нащадків (не прийомних, чи напіврідних), жирним шрифтом.

en: Indent Spouses
uk: Відступ між подружжям

en: Whether to indent the spouses in the tree.
uk: Чи робити відступ між подружжям в дереві.

en: Descendant Chart for [selected person(s)]
uk: Діаграма нащадків для [вибраної особи(осіб)]

en: Family Chart for [names of chosen family]
uk: Сімейна діаграма для [імен обраної сім’ї]

en: Cousin Chart for [names of children]
uk: Графік двоюрідних братів та сестер для [імена дітей]

en: Whether to include page numbers on each page.
uk: Чи друкувати номер сторінки на кожному листку.

en: Descendant
    Display Format
uk: Формат показу
    Нащадків

en: Display format for a descendant.
uk: Формат показу для нащадків.

en: Spousal
    Display Format
uk: Формат показу
    Подружжя

en: Display format for a spouse.
uk: Формат показу для партнера.

en: inter-box Y scale factor
uk: міжблокова Y пропорція

en: Make the inter-box Y bigger or smaller
uk: Зробити інтервал Y, між блоками, більшим або меншим

en: The bold style used for the text display.
uk: Жирний стиль показу тексту.

en: The style for the marriage box.
uk: Стиль блоку весілля.

en: The style for the spouse box.
uk: Стиль для імені чоловіка/дружини.

en: The style for the direct descendant box.
uk: Стиль блоку прямого нащадка.

en: The style for the note box.
uk: Стиль блоку приміток.

en: The style for the connection lines and report border.
uk: Стиль сполучних ліній і меж звіту.

en: Ancestor Chart
uk: Діаграма предків

en: Produces a graphical ancestral chart
uk: Будує графічну мапу предків

en: Produces a graphical ancestral tree
uk: Будує графічне дерево предків

en: Produces a graphical calendar
uk: Будує графічний календар

en: Descendant Chart
uk: Діаграма Нащадків

en: Produces a graphical descendant chart
uk: Будує графічну мапу нащадків

en: Descendant Tree
uk: Дерево нащадків

en: Produces a graphical descendant tree
uk: Будує графічне дерево нащадків

en: Family Descendant Chart
uk: Діаграма нащадків сім'ї

en: Produces a graphical descendant chart around a family
uk: Будує графічну мапу нащадків довкола сім'ї

en: Family Descendant Tree
uk: Сімейне дерево нащадків

en: Produces a graphical descendant tree around a family
uk: Будує графічне дерево нащадків навколо сім'ї

en: Fan Chart
uk: Діаграма-віяло

en: Produces fan charts
uk: Будує діаграми-віяла

en: Statistics Charts
uk: Статистичні діаграми

en: Produces statistical bar and pie charts of the people in the database
uk: Будує статистичні діаграми та кругові діаграми для осіб в базі даних

en: Timeline Chart
uk: Часова діаграма

en: Produces a timeline chart.
uk: Будує часову діаграму.

en: %(generations)d Generation Fan Chart for %(person)s
uk: Діаграма-віяло поколінь%(generations)d для %(person)s

en: %(generations)d Generation Fan Chart for
    %(person)s
uk: Діаграма-віяло поколінь%(generations)d для 
    %(person)s

en: The number of generations to include in the report
uk: Кількість поколінь, що будуть показані у звіті

en: Type of graph
uk: Тип діаграми

en: full circle
uk: повне коло

en: half circle
uk: півколо

en: overhang
uk: звис

en: quarter circle
uk: чверть кола

en: The form of the graph: full circle, half circle, half circle with overhang or quarter circle.
uk: Форма графіка: повне коло, півколо, півколо з вильотом або чверть кола.

en: generation dependent
uk: залежно від покоління

en: Background color is either white or generation dependent
uk: Колір фону або білий, або залежно від покоління

en: Orientation of radial texts
uk: Орієнтація радіального тексту

en: upright
uk: вгору

en: roundabout
uk: навколо

en: Print radial texts upright or roundabout
uk: Друкувати радіальний текст прямо чи по колу

en: Draw empty boxes
uk: малювати порожні блоки

en: Draw the background although there is no information
uk: Малювати фон, хоч дані відсутні

en: Use one font style for all generations
uk: Використовувати один стиль шрифту для всіх поколінь

en: You can customize font and color for each generation in the style editor
uk: Ви можете змінити шрифт і колір для кожної генерації у редакторі стилів

en: Flip names that are on the bottom half of the fan
uk: Міняти місцями прізвище й ім'я в нижній частині віялової діаграми

en: Flip names for generations 2, 3 and 4 i.e. those found in circles
uk: Міняти місцями прізвище й ім'я для 2, 3, 4 тощо покоління (тих, що в кругах)

en: Exclude the title of the chart
uk: Прибрати назву діаграми

en: Exclude the title to make more room for the chart
uk: Прибрати назву, щоб було більше місця для діаграми

en: The style used for the text display of generation "%d"
uk: Стиль для тексту поколінь "%d"

en: Item count
uk: Кількість елементів

en: All
uk: Усе

en: Men
uk: Чоловіки

en: Women
uk: Жінки

[ctx: person]
en: Title
uk: Титул

en: Forename
uk: Ім'я

en: Birth year
uk: Рік народження

en: Death year
uk: Рік смерті

en: Birth month
uk: Місяць народження

en: Death month
uk: Місяць смерті

en: Marriage place
uk: Місце одруження

en: Number of relationships
uk: Кількість відносин

en: Age when first child born
uk: Вік при народженні першої дитини

en: Age when last child born
uk: Вік при народженні останньої дитини

en: Number of children
uk: Кількість дітей

en: Age at marriage
uk: Вік під час одруження

en: Age at death
uk: Вік в момент смерті

en: Event type
uk: Тип події

en: (Preferred) title missing
uk: (Головна) назва відсутня

en: (Preferred) forename missing
uk: (Головне) ім'я відсутнє

en: (Preferred) surname missing
uk: (Головне) прізвище відсутнє

en: Gender unknown
uk: Стать невідомо

en: Date(s) missing
uk: Дата(и) відсутня(і)

en: Place missing
uk: Місце відсутнє

en: Already dead
uk: Помер(ла)

en: Still alive
uk: Живий(а)

en: Events missing
uk: Події відсутні

en: Children missing
uk: Діти відсутні

en: Birth missing
uk: Дата народження відсутня

en: Personal information missing
uk: Особиста інформація відсутня

en: (Living people: %(option_name)s)
uk: (Живі: %(option_name)s)

en: %s born
uk: %s народження

en: Persons born
uk: Особи народжені

en: Collecting data...
uk: Збираю дані...

en: Sorting data...
uk: Сортую дані...

en: Saving charts...
uk: Збереження діаграми...

en: %s (persons):
uk: %s (особи):

en: Determines what people are included in the report.
uk: Визначає які особи будуть додані до звіту.

en: Filter Person
uk: Фільтр осіб

en: The center person for the filter.
uk: Основна особа для фільтру.

en: Sort chart items by
uk: Упорядкувати елементи діаграми за

en: Select how the statistical data is sorted.
uk: Оберіть як потрібно упорядкувати дані статистики.

en: Sort in reverse order
uk: Упорядкувати в зворотньому порядку

en: Check to reverse the sorting order.
uk: Відмітьте для упорядкування в зворотньому порядку.

en: People Born After
uk: Особи, народжені після

en: Birth year from which to include people.
uk: Рік народження, з якого почати вибір осіб.

en: People Born Before
uk: Особи, народжені до

en: Birth year until which to include people
uk: Рік народження, до якого обирати людей

en: Include people without known birth years
uk: Додати осіб без дня народження

en: Whether to include people without known birth years.
uk: Чи включити осіб, рік народження яких невідомий.

en: Genders included
uk: Включити стать

en: Select which genders are included into statistics.
uk: Оберіть яку стать додавати до статистики.

en: Max. items for a pie
uk: Макс. елементів для діаграми

en: With fewer items pie chart and legend will be used instead of a bar chart.
uk: З малою кількістю елементів замість діаграми-стовбців, буде використано кругову діаграму і пояснення.

en: Include counts of missing information
uk: Включати лічильники відсутньої інформації

en: Whether to include counts of the number of people who lack the given information.
uk: Чи слід включати підрахунки кількості людей, яким не вистачає даної інформації.

en: Charts 3
uk: Діаграми 3

en: Charts 2
uk: Діаграми 2

en: Charts 1
uk: Діаграми 1

en: Include charts with indicated data.
uk: Додати діаграми з відміченими даними.

en: The style used for the items and values.
uk: Оформлення елементів та значень.

[ctx: sorted by]
en: Birth Date
uk: Дата народження

[ctx: sorted by]
en: Name
uk: Іменем

en: Sorting dates...
uk: Сортую дати...

en: Timeline
uk: Часова діаграма

en: Calculating timeline...
uk: Обраховую часову діаграму...

en: Sorted by %s
uk: Сортовано за %s

en: No Date Information
uk: Інформація про дату відсутня

en: Finding date range...
uk: Пошук діапазону дат...

en: Determines what people are included in the report
uk: Визначити яких осіб буде додано до звіту

en: The center person for the filter
uk: Головна особа для фільтру

en: Sort by
uk: Упорядкувати за

en: Sorting method to use
uk: Спосіб упорядкування

en: The style used for the section headers.
uk: Стиль заголовків для розділів.

en: Comma Separated Values Spreadsheet (CSV)
uk: Таблиця зі значеннями, розділеними комами (CSV)

en: Comma _Separated Values Spreadsheet (CSV)
uk: Таблиця зі значеннями, _розділеними комами (CSV)

en: CSV is a common spreadsheet format.
    You can change this behavior in the 'Configure active view' of any list-based view
uk: CSV — поширений формат електронних таблиць.
    Цей параметр можна змінити в меню конфігурації активного подання для будь-якого подання переліком

en: CSV spreadsheet options
uk: Параметри CSV-таблиці

en: Web Family Tree
uk: Вебдерево родини

en: _Web Family Tree
uk: _Вебдерево родини

en: Web Family Tree format
uk: Формат вебдерева родини

en: Web Family Tree export options
uk: Параметри експорту вебдерева родини

en: GEDCOM is used to transfer data between genealogy programs. Most genealogy software will accept a GEDCOM file as input.
uk: GEDCOM використовується для обміну даними з іншими генеалогічними програмами. Більшість подібних програм без проблем розуміють GEDCOM формат.

en: GEDCOM export options
uk: Параметри експорту до GEDCOM

en: GeneWeb is a web based genealogy program.
uk: GeneWeb — це генеалогічна вебпрограма.

en: GeneWeb export options
uk: Параметри експорту GeneWeb

en: Gramps XML Package (family tree and media)
uk: Пакунок Gramps XML (родинне дерево й медіафайли)

en: Gra_mps XML Package (family tree and media)
uk: Пакунок Gra_mps XML (родинне дерево й медіафайли)

en: Gramps package is an archived XML family tree together with the media object files.
uk: Пакунок Gramps — це стиснуте сімейне дерево в форматі XML зі всіма медіафайлами.

en: Gramps package export options
uk: Параметри експорту пакунку Gramps

en: Gramps XML (family tree)
uk: Gramps XML (сімейне дерево)

en: Gramps _XML (family tree)
uk: Gramps _XML (сімейне дерево)

en: Gramps XML export is a complete archived XML backup of a Gramps family tree without the media object files. Suitable for backup purposes.
uk: Експорт в Gramps XML створює повну стиснуту XML резервну копію сімейного дерева Gramps без медіа файлів. Підходить для резервного копіювання даних.

en: Gramps XML export options
uk: Параметри експорту Gramps XML

en: vC_alendar
uk: _vCalendar

en: vCalendar is used in many calendaring and PIM applications.
uk: Формат vCalendar використовується у багатьох програмах-календарях та PIM програмах.

en: vCalendar export options
uk: Параметри експорту vCalendar

en: vCard is used in many addressbook and pim applications.
uk: Формат vCard підтримується більшістю адресних книг.

en: vCard export options
uk: Параметри експорту vCard

en: Include people
uk: Включити осіб

en: Include marriages
uk: Включити шлюби

en: Include children
uk: Включити дітей

en: Include places
uk: Включати місця

en: Translate headers
uk: Переклад заголовків

en: Enclosed_by
uk: Додано_до

en: CSV export doesn't support non-primary surnames, {count} dropped
uk: Експорт CSV не підтримує прізвища, що не є первинними, {count} випадає

en: Birth source
uk: Джерело інформації про народження

en: Baptism date
uk: Дата Хрещення (вік)

en: Baptism place
uk: Місце Хрещення (вік)

en: Baptism source
uk: Джерело інформації про хрещення (вік)

en: Death source
uk: Джерело інформації про смерть

en: Burial date
uk: Дата поховання

en: Burial place
uk: Місце поховання

en: Burial source
uk: Джерело інформації про поховання

en: Husband
uk: Чоловік

en: Wife
uk: Дружина

en: Writing individuals
uk: Запис осіб

en: Writing families
uk: Запис сімей

en: Writing sources
uk: Запис джерел

en: Writing notes
uk: Запис приміток

en: Writing repositories
uk: Запис сховищ

en: Writing media
uk: Запис медіа

en: GEDCOM Export failed
uk: Експорт до GEDCOM провалився

en: No families matched by selected filter
uk: Вибраним фільтром не обрано жодної сім'ї

en: Failure writing %s
uk: Невдача запису %s

en: The database cannot be saved because you do not have permission to write to the directory. Please make sure you have write access to the directory and try again.
uk: Неможливо зберегти базу даних, оскільки у Вас не достатньо прав для запису в даному каталозі. Будь ласка, переконайтесь, що Ви маєте право на запис, та спробуйте ще раз.

en: The database cannot be saved because you do not have permission to write to the file. Please make sure you have write access to the file and try again.
uk: Неможливо зберегти базу даних, оскільки у Вас не достатньо прав для запису файла. Будь ласка, переконайтесь, що Ви маєте право на запис, та спробуйте ще раз.

en: Enter a date, click Run
uk: Введіть дату, та натисніть Виконати

en: Enter a valid date (like YYYY-MM-DD) in the entry text box and click Run. This will compute the ages for everyone in your Family Tree on that date. You can then sort by the age column, and double-click the row to view or edit.
uk: Вкажіть вірну дату (наприклад РРРР-ММ-ДД) у текстовому полі, що нижче, та натисніть Виконати. Це обрахує вік всіх осіб у Вашому сімейному дереві. Ви можете відупорядкувати список за віком, і, клікнувши двічі по рядку, переглянути чи відредагувати дані про особу.

en: Max age
uk: Максимальний вік

en: Max age of Mother at birth
uk: Максимальний вік матері при народженні

en: Max age of Father at birth
uk: Максимальний вік батька при народженні

en: Lifespan Age Distribution
uk: Розподіл за тривалістю життя

en: Father - Child Age Diff Distribution
uk: Розподіл за різницею віку Батько - Дитина

en: Diff
uk: Різниця

en: Mother - Child Age Diff Distribution
uk: Розподіл за різницею віку Мама - Дитина

en: Statistics
uk: Статистика

en: Total
uk: Загалом

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Average
uk: Середнє

en: Median
uk: Серединний

en: Maximum
uk: Максимальний

en: Double-click to see %d people
uk: Подвійний клік, щоб переглянути %d особу

en: Double-click on a row to view a quick report showing all people with the selected attribute.
uk: Двічі клацніть на рядку, щоб подивитися швидкий звіт із всіма особами з вибраним атрибутом.

en: Key
uk: Ключ

en: _Make Active %s
uk: _Зробити активним %s

en: Double-click a day for details
uk: Для більшої інформації, клацніть двічі по дню

en: Double-click on a row to edit the selected child.
uk: Подвійний клік на рядку для редагування обраної дитини.

en: Double-click on a row to edit the selected source/citation.
uk: Подвійний клік на рядку для редагування обраного джерела/цитати.

en: Source/Date
uk: Джерело/Дата

en: Confidence Level
uk: Рівень достовірності

en: <No Volume/Page>
uk: <Немає Тому/Сторінки>

en: Right-click on a row to edit the selected event or the related place.
uk: Правий клік на рядку для редагування обраної події або пов'язаного місця .

en: Edit the event
uk: Редагувати подію

en: Edit the place
uk: Редагувати місце

en: Evaluation
uk: Оцінка

en: Output
uk: Вивід

en: Error
uk: Помилка

en: Apply
uk: Застосувати

en: Double-click on a row to edit the selected event.
uk: Подвійний клік на рядку для редагування події.

en: Click to expand/contract person
    Right-click for options
    Click and drag in open area to rotate
uk: Клік щоб розгорнути/звернути особу
    правий клік для опцій
    Клікніть та перетягніть до відкритої області для розвороту

en: %(bold_start)s%(gramps_FAQ_html_start)s%(html_middle)sFrequently Asked Questions%(html_end)s%(bold_end)s
    (needs a connection to the internet)
uk: %(bold_start)s%(gramps_FAQ_html_start)s%(html_middle)sЧасті питання%(html_end)s%(bold_end)s
    (потрібне підключення до інтернет)

en: Editing Spouses
uk: Редагувати подружжя

en:   1. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sHow do I change the order of spouses?%(html_end)s
uk:   1. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sЯк я можу змінити порядок подружжя?%(html_end)s

en:   2. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sHow do I add an additional spouse?%(html_end)s
uk:   2. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sЯк додати додаткову особу до подружжя?%(html_end)s

en:   3. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sHow do I remove a spouse?%(html_end)s
uk:   3. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sЯк вилучити особу з подружжя?%(html_end)s

en: Backups and Updates
uk: Резервне копіювання та Оновлення

en:   4. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sHow do I make backups safely?%(html_end)s
uk:   4. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sЯк мені безпечно зробити резервну копію?%(html_end)s

en:   5. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sIs it necessary to update Gramps every time an update is released?%(html_end)s
uk:   5. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sЧи важливо оновлювати Gramps кожного разу при виході оновлення?%(html_end)s

en: Data Entry
uk: Введення даних

en:   6. %(gramps_manual_html_start)s%(section)sHow should information about marriages be entered?%(html_end)s
uk:   6. %(gramps_manual_html_start)s%(section)sЯк слід вводити інформацію про шлюби?%(html_end)s

en:   7. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sWhat's the difference between a residence and an address?%(html_end)s
uk:   7. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sЯка різниця між місцем проживання та адресою?%(html_end)s

en: Media Files
uk: Медіа файли

en:   8. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sHow do you add a photo of a person/source/event?%(html_end)s
uk:   8. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sЯк додати фото до особи/джерела/події?%(html_end)s

en:   9. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sHow do you find unused media objects?%(html_end)s
uk:   9. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sЯк ви знаходите невикористовувані медіа об'єкти?%(html_end)s

en:  10. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sHow can I make a website with Gramps and my tree?%(html_end)s
uk:  10. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sЯк зробити вебсайт з Gramps і з моїм деревом?%(html_end)s

en:  11. %(web_html_start)sHow do I record one's occupation?%(html_end)s
uk:  11. %(web_html_start)sЯк записати свою професію?%(html_end)s

en:  12. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sWhat do I do if I have found a bug?%(html_end)s
uk:  12. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sЩо робити, якщо я знайшов помилку в програмі?%(html_end)s

en:  13. %(gramps_wiki_html_start)s%(section)sIs there a manual for Gramps?%(html_end)s
uk:  13. %(gramps_wiki_html_start)s%(section)sЧи є посібник для Gramps?%(html_end)s

en:  14. %(gramps_wiki_html_start)s%(section)sAre there tutorials available?%(html_end)s
uk:  14. %(gramps_wiki_html_start)s%(section)sЧи доступний детальний посібник користувача?%(html_end)s

en:  15. %(gramps_wiki_html_start)s%(section)sHow do I ...?%(html_end)s
uk:  15. %(gramps_wiki_html_start)s%(section)sЯк я ...?%(html_end)s

en:  16. %(gramps_wiki_html_start)s%(section)sHow can I help with Gramps?%(html_end)s
uk:  16. %(gramps_wiki_html_start)s%(section)sЯк я можу допомогти Gramps?%(html_end)s

en: Double-click given name for details
uk: Подвійний клік по імені, для показу деталей

en: No Family Tree loaded.
uk: Сімейне дерево не завантажено.

en: Total unique given names
uk: Кількість унікальних імен

en: Total given names showing
uk: Кількість показаних імен

en: Total people
uk: Кількість осіб

en: Age on Date
uk: Вік на вказану дату

en: Gramplet showing ages of living people on a specific date
uk: Ґрамплет показує вік живої особи на певну дату

en: Age Stats
uk: Статистика віку

en: Gramplet showing graphs of various ages
uk: Ґрамплет показує графіки в залежності від віку

en: Gramplet showing calendar and events on specific dates in history
uk: Ґрамплет показує календар та події на певну дату в історії

en: Descendants
uk: Нащадки

en: Gramplet showing active person's descendants
uk: Ґрамплет показує нащадків активної особи

en: Ancestors
uk: Предки

en: Gramplet showing active person's ancestors
uk: Ґрамплет показує предків активної особи

en: Gramplet showing active person's direct ancestors as a fanchart
uk: Ґрамплет показує прямих предків активної особи у вигляді діаграми-віяла

en: Descendant Fan Chart
uk: Діаграма нащадків

en: Gramplet showing active person's direct descendants as a fanchart
uk: Ґрамплет показує прямих нащадків активної особи у вигляді діаграми-віяла

en: 2-Way Fan Chart
uk: Двостороння діаграма-віяло

en: Gramplet showing active person's direct ancestors and descendants as a fanchart
uk: Ґрамплет показує прямих предків та нащадків активної особи у вигляді діаграми-віяла

en: 2-Way Fan
uk: Двосторонне віяло

en: FAQ
uk: Часті питання

en: Gramplet showing frequently asked questions
uk: Ґрамплет показує запитання, які часто запитують

en: Given Name Cloud
uk: Хмаринка імен

en: Gramplet showing all given names as a text cloud
uk: Ґрамплет показує всі імена у вигляді текстової хмаринки

en: Gramplet showing an active item Quick View
uk: Ґрамплет показує Швидкий Перегляд для активного елемента

en: Relatives
uk: Родичі

en: Gramplet showing active person's relatives
uk: Ґрамплет показує близьких родичів активної особи

en: Session Log
uk: Журнал сесії

en: Gramplet showing all activity for this session
uk: Ґрамплет показує всі дії, здійснені в поточній сесії

en: Gramplet showing summary data of the Family Tree
uk: Ґрамплет показує підсумкову інформацію про Сімейне Дерево

en: Surname Cloud
uk: Хмаринка прізвищ

en: Gramplet showing all surnames as a text cloud
uk: Ґрамплет показує всі прізвища у вигляді текстової хмаринки

[ctx: gramplet]
en: To Do
uk: Завдання

en: Gramplet for displaying a To Do list
uk: Ґрамплет показує список завдань

en: Top Surnames
uk: Топ Прізвищ

en: Gramplet showing most frequent surnames in this tree
uk: Ґрамплет показує найбільш популярні прізвища в цьому дереві

en: Welcome
uk: Ласкаво Просимо

en: Gramplet showing a welcome message
uk: Ґрамплет показує привітальне повідомлення

en: Welcome to Gramps!
uk: Ласкаво просимо до Gramps!

en: What's Next
uk: Що далі?

en: Gramplet suggesting items to research
uk: Ґрамплет показує пропозиції для подальшого дослідження

en: What's Next?
uk: Що далі?

en: Person Details
uk: Подробиці про особу

en: Gramplet showing details of a person
uk: Ґрамплет показує детальну інформацію про особу

en: Details
uk: Детальна інформація

en: Repository Details
uk: Подробиці про сховище

en: Gramplet showing details of a repository
uk: Ґрамплет показує детальну інформацію про сховище

en: Place Details
uk: Подробиці про місце

en: Gramplet showing details of a place
uk: Ґрамплет показує детальну інформацію про місце

en: Media Preview
uk: Попередній перегляд медіа

en: Gramplet showing a preview of a media object
uk: Ґрамплет показує попередній перегляд медіа об’єктів

en: Image Metadata
uk: Метадані зображення

en: Gramplet showing metadata for a media object
uk: Ґрамплет показує метадані медіа об’єкту

en: GExiv2 module not loaded.
uk: Модуль GExiv2 не завантажено.

en: Image metadata functionality will not be available.
    To build it for Gramps see %(gramps_wiki_build_gexiv2_url)s
uk: Функція перегляду метаданих зображення буде не доступною.
    Щоб зібрати його для Gramps дивіться %(gramps_wiki_build_gexiv2_url)s

en: Person Residence
uk: Місце проживання особи

en: Gramplet showing residence events for a person
uk: Ґрамплет показує події з місця проживання особи

en: Person Events
uk: Події особи

en: Gramplet showing the events for a person
uk: Ґрамплет показує події для особи

en: Family Events
uk: Сімейні події

en: Gramplet showing the events for a family
uk: Ґрамплет показує події для сім’ї

en: Person Gallery
uk: Галерея особи

en: Gramplet showing media objects for a person
uk: Ґрамплет показує всі медіа об’єкти особи

en: Gallery
uk: Галерея

en: Family Gallery
uk: Галерея сім’ї

en: Gramplet showing media objects for a family
uk: Ґрамплет показує медіа об’єкти для сім'ї

en: Event Gallery
uk: Галерея подій

en: Gramplet showing media objects for an event
uk: Ґрамплет показує медіа об’єкти для певної події

en: Place Gallery
uk: Галерея місця

en: Gramplet showing media objects for a place
uk: Ґрамплет показує медіа об’єкти для певного місця

en: Source Gallery
uk: Галерея джерела

en: Gramplet showing media objects for a source
uk: Ґрамплет показує медіа об’єкти для певного джерела

en: Citation Gallery
uk: Галерея цитати

en: Gramplet showing media objects for a citation
uk: Ґрамплет показує всі медіа об’єкти для цитати

en: Person Attributes
uk: Атрибути особи

en: Gramplet showing the attributes of a person
uk: Ґрамплет показує атрибути поточної особи

en: Event Attributes
uk: Атрибути події

en: Gramplet showing the attributes of an event
uk: Ґрамплет показує атрибути певної події

en: Family Attributes
uk: Атрибути сім’ї

en: Gramplet showing the attributes of a family
uk: Ґрамплет показує атрибути певної сім’ї

en: Media Attributes
uk: Атрибути медіа

en: Gramplet showing the attributes of a media object
uk: Ґрамплет показує атрибути певного медіа об’єкту

en: Gramplet showing the attributes of a source object
uk: Ґрамплет показує атрибути певного джерела

en: Citation Attributes
uk: Атрибути цитати

en: Gramplet showing the attributes of a citation object
uk: Ґрамплет показує атрибути певної цитати

en: Person Notes
uk: Примітки до особи

en: Gramplet showing the notes for a person
uk: Ґрамплет показує примітки до особи

en: Event Notes
uk: Примітки до подій

en: Gramplet showing the notes for an event
uk: Ґрамплет показує примітки до події

en: Family Notes
uk: Примітки до сім'ї

en: Gramplet showing the notes for a family
uk: Ґрамплет показує примітки до сім’ї

en: Place Notes
uk: Примітки до місця

en: Gramplet showing the notes for a place
uk: Ґрамплет показує примітки до місця

en: Source Notes
uk: Примітки до джерела

en: Gramplet showing the notes for a source
uk: Ґрамплет показує примітки до джерела

en: Citation Notes
uk: Примітки до цитати

en: Gramplet showing the notes for a citation
uk: Ґрамплет показує всі примітки для цитати

en: Repository Notes
uk: Примітки до сховища

en: Gramplet showing the notes for a repository
uk: Ґрамплет показує примітки до сховища

en: Media Notes
uk: Примітки до медіа

en: Gramplet showing the notes for a media object
uk: Ґрамплет показує примітки до медіа об’єкту

en: Gramplet showing the selected note
uk: Ґрамплет, що показує вибрану примітку

en: Person Citations
uk: Цитати про особу

en: Gramplet showing the citations for a person
uk: Ґрамплет показує цитати для особи

en: Event Citations
uk: Цитати події

en: Gramplet showing the citations for an event
uk: Ґрамплет показує цитати для події

en: Family Citations
uk: Цитати сім’ї

en: Gramplet showing the citations for a family
uk: Ґрамплет показує цитати для сім’ї

en: Place Citations
uk: Цитати для місця

en: Gramplet showing the citations for a place
uk: Ґрамплет показує цитати для місця

en: Media Citations
uk: Цитати для медіа

en: Gramplet showing the citations for a media object
uk: Ґрамплет показує цитати для медіа

en: Person Children
uk: Діти особи

en: Gramplet showing the children of a person
uk: Ґрамплет показує дітей обраної особи

en: Family Children
uk: Діти сім’ї

en: Gramplet showing the children of a family
uk: Ґрамплет показує дітей обраної сім’ї

en: Person References
uk: Посилання на особу

en: Gramplet showing the backlink references for a person
uk: Ґрамплет показує зворотні посилання на особу

en: References
uk: Посилання

en: Event References
uk: Посилання на подію

en: Gramplet showing the backlink references for an event
uk: Ґрамплет показує зворотні посилання на подію

en: Family References
uk: Посилання сім’ї

en: Gramplet showing the backlink references for a family
uk: Ґрамплет показує зворотні посилання на сім’ю

en: Place References
uk: Посилання на місце

en: Gramplet showing the backlink references for a place
uk: Ґрамплет показує зворотні посилання для місця

en: Source References
uk: Посилання на джерела

en: Gramplet showing the backlink references for a source
uk: Ґрамплет показує зворотні посилання на джерело

en: Citation References
uk: Посилання на цитату

en: Gramplet showing the backlink references for a citation
uk: Ґрамплет показує зворотні посилання на цитату

en: Repository References
uk: Посилання на сховища

en: Gramplet showing the backlink references for a repository
uk: Ґрамплет показує зворотні посилання для сховища

en: Media References
uk: Посилання на медіа

en: Gramplet showing the backlink references for a media object
uk: Ґрамплет показує зворотні посилання на медіа

en: Note References
uk: Посилання на примітку

en: Gramplet showing the backlink references for a note
uk: Ґрамплет показує зворотні посилання на примітку

en: Person Filter
uk: Фільтр особи

en: Gramplet providing a person filter
uk: Ґрамплет надає фільтр осіб

en: Family Filter
uk: Фільтр сім’ї

en: Gramplet providing a family filter
uk: Ґрамплет дозволяє фільтрування сімей

en: Event Filter
uk: Фільтр подій

en: Gramplet providing an event filter
uk: Ґрамплет дозволяє фільтрування подій

en: Source Filter
uk: Фільтр джерел

en: Gramplet providing a source filter
uk: Ґрамплет дозволяє фільтрування джерел

en: Citation Filter
uk: Фільтр цитат

en: Gramplet providing a citation filter
uk: Ґрамплет надає можливість фільтрування цитат

en: Place Filter
uk: Фільтр місця

en: Gramplet providing a place filter
uk: Ґрамплет показує фільтр місць

en: Media Filter
uk: Фільтр медіа

en: Gramplet providing a media filter
uk: Ґрамплет показує фільтр медіа файлів

en: Repository Filter
uk: Фільтр сховищ

en: Gramplet providing a repository filter
uk: ґрамплет показує фільтр сховищ

en: Note Filter
uk: Фільтр примітки

en: Gramplet providing a note filter
uk: Ґрамплет показує фільтр приміток

en: Records
uk: Записи

en: Shows some interesting records about people and families
uk: Показує деякі цікаві записи про особину або сім'ї

en: Person To Do
uk: Завдання до особи

en: Gramplet showing the To Do notes for a person
uk: Ґрамплет показує всі Завдання для особи

en: Event To Do
uk: Завдання до події

en: Gramplet showing the To Do notes for an event
uk: Ґрамплет показує всі Завдання для події

en: Family To Do
uk: Завдання до сім’ї

en: Gramplet showing the To Do notes for a family
uk: Ґрамплет показує всі Завдання для сім’ї

en: Place To Do
uk: Завдання для місця

en: Gramplet showing the To Do notes for a place
uk: Ґрамплет показує всі Завдання для місця

en: Source To Do
uk: Завдання для джерела

en: Gramplet showing the To Do notes for a source
uk: Ґрамплет показує всі Завдання для джерела

en: Citation To Do
uk: Завдання до цитат

en: Gramplet showing the To Do notes for a citation
uk: Ґрамплет показує всі Завдання для цитат

en: Repository To Do
uk: Завдання для сховища

en: Gramplet showing the To Do notes for a repository
uk: Ґрамплет показує всі Завдання для сховища

en: Media To Do
uk: Завдання для медіа

en: Gramplet showing the To Do notes for a media object
uk: Ґрамплет показує всі Завдання для медіа об’єкту

en: Gramplet to generate SoundEx codes
uk: Ґрамплет для генерування кодів SoundEx

en: Place Enclosed By
uk: Місце належить до

en: Gramplet showing the places enclosed by the active place
uk: Ґрамплет показує місця що належать до активного місця

en: Place Encloses
uk: Місце охоплює

en: Gramplet showing the places that the active place encloses
uk: Ґрамплет показує місця які охоплює активне місце

en: Encloses
uk: Охоплює

en: Geography coordinates for Person Events
uk: Географічні координати для подій особи

en: Events Coordinates
uk: Координати подій

en: Geography coordinates for Family Events
uk: Географічні координати для подій сім'ї

en: Gramplet showing the events for all the family
uk: Ґрамплет показує події для всієї родини

en: Referrer
uk: Довідник

en: Uncollected object
uk: Облишені об'єкти

en: Press Refresh to see initial results
uk: Натисніть Оновити щоб побачити попередній результат

en: Referrers of %d
uk: Посилаються %d

en: %d refers to
uk: %d посилається на

en: Uncollected Objects: %s
uk: Облишені Об'єкти: %s

en: Reference Error
uk: Помилка посилання

en: Double-click on a row to edit the selected place.
uk: Подвійний клік на рядку для редагування обраного місця.

en: %(current)d of %(total)d
uk: %(current)d з %(total)d

en: Move mouse over links for options
uk: Наведіть мишку поверх посилання для додаткових параметрів

en: Max generations
uk: Максимум поколінь

en: Show dates
uk: Показати дати

en: Line type
uk: Тип лінії

en: Click to make active
uk: Клацніть, щоб зробити активною

en: Right-click to edit
uk: Правий кілк, щоб редагувати

en: (b. %(birthdate)s, d. %(deathdate)s)
uk: (нар. %(birthdate)s, пом. %(deathdate)s)

en: (b. %s)
uk: (нар. %s)

en: (d. %s)
uk: (пом. %s)

en: 
    Breakdown by generation:
uk: 
    Розбивка за поколіннями:

en: Generation 1
uk: Покоління 1

en: Double-click to see people in generation
uk: Подвійний клік для перегляду осіб цього покоління

en:  has 1 of 1 individual (%(percent)s complete)
uk:  має 1 з 1 осіб (%(percent)s виконано)

en: Generation %d
uk: Покоління %d

en: Double-click to see people in generation %d
uk: Подвійний клік для перегляду осіб %d покоління

en:  has {count_person} of {max_count_person} individuals ({percent} complete)
     |  has {count_person} of {max_count_person} individuals ({percent} complete)
uk[0]:  має {count_person} особу з {max_count_person} осіб ({percent} виконано)
uk[1]:  має {count_person} особи з {max_count_person} осіб ({percent} виконано)
uk[2]:  має {count_person} осіб з {max_count_person} осіб ({percent} виконано)

en: All generations
uk: Всі покоління

en: Double-click to see all generations
uk: Подвійний клік щоб переглянути всі покоління

en:  have {number_of} individual
     |  have {number_of} individuals
uk[0]:  має {number_of} особу
uk[1]:  має {number_of} особи
uk[2]:  має {number_of} осіб

en: View Type
uk: Тип перегляду

en: Quick Views
uk: Швидкий перегляд

en: Double-click name for details
uk: Подвійний клік по імені для інформації

en: Click name to make person active
uk: Клік по імені, щоб зробити особу активною

en: Right-click name to edit person
uk: Правий клік, щоб редагувати особу

en: Active person: %s
uk: Активна особа: %s

en: %d. Partner: Not known
uk: %d. Партнер: Невідомо

en: Parents:
uk: Батьки:

en:    %d.a Mother:
uk:    %d.a Мама:

en:    %d.b Father:
uk:    %d.b Батько:

en: Click name to change active
    Double-click name to edit
uk: Клік по імені для зміни активної особи
    Подвійний клік - для редагування

en: Log for this Session
uk: Журнал поточної сесії

en: Opened data base -----------
uk: Відкрито базу даних -----------

en: Added
uk: Додано

en: Deleted
uk: Видалено

en: Edited
uk: Редаговано

en: Selected
uk: Обрано

en: SoundEx code:
uk: Код SoundEx:

en: Double-click item to see matches
uk: Подвійний клік, щоб переглянути збіги

en: less than 1
uk: менш, ніж 1

en: Individuals
uk: Особи

en: Number of individuals
uk: Кількість осіб

en: Individuals with other gender
uk: Особи іншої статі

en: Individuals with unknown gender
uk: Стать невідома

en: Incomplete names
uk: Незакінчені імена

en: Individuals missing birth dates
uk: Особи з неповними датами народження

en: Disconnected individuals
uk: Непов'язані особи

en: Family Information
uk: Сімейна інформація

en: Unique surnames
uk: Унікальні прізвища

en: Media Objects
uk: Медіа об'єкти

en: Individuals with media objects
uk: Особи з медіа об'єктами

en: Total number of media object references
uk: Загальна кількість посилань на медіа

en: Number of unique media objects
uk: Кількість унікальних медіа об'єктів

en: Total size of media objects
uk: Загальний розмір медіа об'єктів

en: Missing Media Objects
uk: Відсутні медіа об'єкти

en: Double-click surname for details
uk: Подвійний клік по прізвищу для деталей

en: Number of surnames
uk: Кількість прізвищ

en: Min font size
uk: Мінімальний розмір шрифту

en: Max font size
uk: Максимальний розмір шрифту

en: Total unique surnames
uk: Кількість унікальних прізвищ

en: Total surnames showing
uk: Кількість показаних прізвищ

en: Previous To Do note
uk: Поперерднє завдання

en: Next To Do note
uk: Наступне завдання

en: Edit the selected To Do note
uk: Редагувати обрану примітку до завдання

en: Add a new To Do note
uk: Додати нову примітку завдань

en: First select the object to which you want to attach a note
uk: Оберіть об'єкт, для якого хочете додати примітку

en: Unattached
uk: Неприкріплено

en: Number of Surnames to display
uk: Кількість прізвищ для відображення

en: Intro
uk: Вступ

en: Gramps is a software package designed for genealogical research. Although similar to other genealogical programs, Gramps offers some unique and powerful features.
uk: Gramps — це застосунок для генеалогічних досліджень. Хоч і схожий на інші генеалогічні програми, Gramps пропонує декілька цікавих функцій, не реалізованих ніде більше.

en: Home Page
uk: Головна сторінка

en: Who makes Gramps?
uk: Хто створює Gramps?

en: Gramps is created by genealogists for genealogists, organized in the Gramps Project. Gramps is an Open Source Software package, which means you are free to make copies and distribute it to anyone you like. It's developed and maintained by a worldwide team of volunteers whose goal is to make Gramps powerful, yet easy to use.
uk: Gramps створили генеалоги для генеалогів у межах Gramps Project. Gramps — застосунок із відкритим кодом, тобто його можна вільно копіювати й передавати будь-кому. Його розробляє і підтримує команда добровольців з усього світу, що бажають зробити Gramps потужним і зручним у користуванні.

en: There is an active community of users available on the mailing lists and Discourse forum to share ideas and techniques.
uk: Існує активна спільнота користувачів, доступна в списках розсилки та на форумі Discourse для обміну ідеями та прийомами.

en: Gramps online manual
uk: Онлайн-посібник Gramps

en: Ask questions on gramps-users mailing list
uk: Запитати користувачів у списку поштової розсилки «gramps-users»

en: Gramps Discourse Forum
uk: Форум Gramps на Discourse

en: Getting Started
uk: Початок роботи

en: The first time Gramps is started all of the Views are blank. There are very few menu options. A Family Tree is needed for any activity to happen.
    
    To create a new Family Tree (sometimes called 'database') select "Family Trees" from the menu, pick "Manage Family Trees", press "New" and name your Family Tree. "Load Family Tree" to make the tree active and ready to accept data by entering your first family, or importing a family tree. For more details, please read the information at the links below.
uk: Запустивши Gramps уперше, ви побачите, що всі подання пусті, а меню містять дуже небагато пунктів. Для того, щоб щось зробити, треба спершу створити сімейне дерево.
    
    Щоб створити нове сімейне дерево (іноді його називають «базою даних»), у спадному меню «Сімейні дерева», виберіть «Керування сімейними деревами». У вікні, що відкрилося, клацніть на кнопці «Створити» й дайте своєму сімейному дереву назву. Потім клацніть на кнопці «Завантажити сімейне дерево», щоб зробити його активним. Тепер можна ввести дані про першу сім'ю чи імпортувати сімейне дерево. Докладнішу інформацію можна знайти за посиланнями нижче.

en: Start with Genealogy and Gramps
uk: Почніть з Генеалогії та Gramps

en: Enter your first Family
uk: Уведіть свою першу Сім'ю

en: You will now want to start entering your first Family and that starts with the first Person.
    
    Switch to the "People" view and from the menu clicking "Add" and then clicking "Person" (or using the [+] icon) will bring up the window to enter a person. Entering the basic information and saving the record gives you a starting point. Select this Person's record and now switch to the "Relationships" view.
    
    With this first person, all of the menu options and icon functions have become available. Spend some time moving your mouse over the icons. As your cursor passes over an icon, a message will appear telling you the icon's function. The same is true for any of the edit windows. Moving the mouse cursor over an item will tell you what it will do.
    
    You can now create families by adding parents, a spouse and children. Once started, you will be able to add Events to People and Families. You can provide Sources and Citations to provide documentation for your entries.
    
    As you start using Gramps, you will find that information can be entered from all the various Views. There are multiple ways of doing most activities in Gramps. The flexibility allows you to choose which fits your work style.
uk: Тепер ви забажаєте додати першу Сім’ю, і це починається з першої Особи.
    
    Перейдіть до перегляду "Люди" та натисніть у меню "Додати", а потім клацніть "Особа" (або скористайтеся значком [+]), щоб відкрити вікно для введення особи. Введення основної інформації та збереження запису дає вам відправну точку. Виберіть запис цієї особи та перейдіть до перегляду "Відносини".
    
    Після введення першої особи стануть доступними всі елементи меню та піктограми. Витратьте деякий час наводячи курсор миші на піктограми. Коли курсор наведено на піктограму, з’явиться повідомлення про функцію цієї піктограми. Те саме стосується будь-якого вікна редагування. Переміщення курсора миші над елементом покаже вам, що він робитиме.
    
    Тепер ви можете створювати сім’ї, додаючи батьків, подружжя та дітей. Потім ви зможете додавати Події до Осіб та Сімей. Ви можете надати Джерела та Цитати як документацію для своїх записів.
    
    Коли ви почнете користуватися Gramps, ви побачите, що інформацію можна вводити з різних вікон. Gramps надає кілька способів виконання різних завдань. Ця гнучкість дозволяє використовувати програму відповідно вашому стилю роботи.

en: Entering and editing data (brief)
uk: Введення та редагування даних (коротко)

en: Importing a Family Tree
uk: Імпорт сімейного дерева

en: To import a Family Tree from another program first create a GEDCOM (or other data) file from the previous program.
    
    Once you have created a new Gramps database file, use the "Import" option under the "Family Trees" menu to import the GEDCOM data.
uk: Щоб імпортувати сімейне дерево з іншої програми, спочатку створіть файл GEDCOM (або інших даних) із попередньої програми.
    
    Створивши новий файл бази даних Gramps, скористайтеся опцією "Імпорт" у меню "Сімейні дерева", щоб імпортувати дані GEDCOM.

en: Import from another genealogy program
uk: Імпорт з іншої генеалогічної програми

en: Dashboard View
uk: Головна панель

en: You are currently reading from the "Dashboard" view, where you can add your own gramplets. You can also add gramplets to any view by adding a sidebar and/or bottombar, and right-clicking to the right of the tab.
    
    You can click the configuration icon in the toolbar to add additional columns, while right-click on the background allows to add gramplets. You can also drag the Properties button to reposition the gramplet on this page, and detach the gramplet to float above Gramps.
uk: Ви зараз знаходитесь на "Головній панелі", де Ви можете додавати свої власні Ґрамплети. Ви також можете додавати ґрамплети до будь-якого вікна додаючи бокову, чи нижню панель, і клікаючи справа від закладки.
    
    Клацніть на іконці параметрів на панелі інстументів щоб додати додаткові колонки, правий клік на фоні дозволяє додавати ґрамплети. Ви також можете перетягнути кнопку Властивостей щоб перемістити ґрамплет на цій сторінці, та відкріпити його від Gramps.

en: Gramps View Categories
uk: Категорії подань Gramps

en: Addons and "Gramplets"
uk: Додатки і ґрамплети

en: There are many Addons or "Gramplets" that are available to assist you in data entry and visualizing your family tree. Many of these tools are already available to you. Many more are available to download and install.
uk: Gramps має багато додатків, або «ґрамплетів», які дають змогу спростити введення даних і візуалізувати сімейне дерево. Багато з них постачаються разом із застосунком, і багато інших можна завантажити і встановити окремо.

en: Example Database
uk: Приклад бази даних

en: Want to see Gramps in use. Create and Import the Example database.
    
    Create a new Family Tree as described above. Suggest that you name the Family Tree “EXAMPLE”.
    
    Import the Gramps file example.gramps.
    
    Follow the instructions for the location of the file stored with the Gramps program.
uk: Бажаєте побачити приклад використання Gramps. Створіть та імпортуйте зразок бази даних.
    
    Створіть нове сімейне дерево, як описано вище. Запропонуйте назву родове дерево "ЗРАЗОК".
    
    Імпортуйте файл Gramps example.gramps.
    
    Дотримуйтесь інструкцій щодо розташування файлу, збереженого програмою Gramps.

en: Minimum number of items to display
uk: Мінімальна кількість елементів для показу

en: Descendant generations per ancestor generation
uk: Кількість поколінь нащадків на кожне покоління предків

en: Delay before descendants of an ancestor is processed
uk: Затримка перед обробкою нащадків предків

en: Tag to indicate that a person is complete
uk: Мітка, яка означає, що дослідження особи закінчено

en: Tag to indicate that a family is complete
uk: Мітка, яка означає, що дослідження сім’ї закінчено

en: Tag to indicate that a person or family should be ignored
uk: Мітка, яка означає, що особу чи сім’ю має бути зігноровано

en: No Home Person set.
uk: Базову особу не вказано.

en: first name unknown
uk: ім'я невідоме

en: surname unknown
uk: прізвище невідоме

en: (person with unknown name)
uk: (особа з невідомим іменем)

en: birth event missing
uk: відсутня подія - народження

en: person not complete
uk: дані про особу не повні

en: (unknown person)
uk: (невідома особа)

en: %(name1)s and %(name2)s
uk: %(name1)s та %(name2)s

en: marriage event missing
uk: відсутня подія - одруження

en: relation type unknown
uk: тип відносин невідомий

en: family not complete
uk: дані про сім'ю не повні

en: date unknown
uk: дата невідома

en: date incomplete
uk: дата неповна

en: place unknown
uk: місце невідоме

en: spouse missing
uk: відсутній чоловік/дружина

en: father missing
uk: батько відсутній

en: mother missing
uk: мама відсутня

en: parents missing
uk: батьки відсутні

en: Family Lines Graph
uk: Діаграма Родинних Ліній

en: Produces family line graphs using Graphviz.
uk: Будує графік родинних ліній з допомогою GraphViz.

en: Hourglass Graph
uk: Діаграма-Клепсидра

en: Produces an hourglass graph using Graphviz.
uk: Будує Діаграму-Клепсидру з допомогою Graphviz.

en: Relationship Graph
uk: Діаграма Відносин

en: Produces relationship graphs using Graphviz.
uk: Будує діаграму Відносин з допомогою Graphviz.

en: B&W outline
uk: Чорно-білий контур

en: Colored outline
uk: Кольоровий контур

en: Color fill
uk: Кольорове заповнення

en: Descendants <- Ancestors
uk: Нащадки <- Предки

en: Descendants -> Ancestors
uk: Нащадки -> Предки

en: Descendants <-> Ancestors
uk: Нащадки <-> Предки

en: Descendants - Ancestors
uk: Нащадки - Предки

en: Both
uk: Обидві

en: Follow parents to determine "family lines"
uk: Відслідковувати батьків для визначення родинних ліній

en: Parents and their ancestors will be considered when determining "family lines".
uk: Батьки та їх предки будуть враховані при побудові родинних ліній.

en: Follow children to determine "family lines"
uk: Відслідковувати дітей для визначення сімейних ліній

en: Children will be considered when determining "family lines".
uk: Діти будуть враховані при побудові родинних ліній.

en: Try to remove extra people and families
uk: Спробувати видалити зайві особи та сім'ї

en: People and families not directly related to people of interest will be removed when determining "family lines".
uk: Особи та сім'ї, не пов'язані прямо з потрібними Вам особами, будуть видалені при побудові родинних ліній.

en: Arrowhead direction
uk: Напрям стрілок

en: Choose the direction that the arrows point.
uk: Оберіть напрям стрілок.

en: Graph coloring
uk: Колір діаграми

en: Males will be shown with blue, females with red, unless otherwise set above for filled. If the sex of an individual is unknown it will be shown with gray.
uk: Чоловіки будуть позначені синім кольором, а жінки - червоним, якщо вище Ви не вказували інших значень. Якщо стать особи невідома, то буде використано сірий колір.

en: Rounded corners
uk: Закруглені кути

en: Use rounded corners e.g. to differentiate between women and men.
uk: Використовувати заокруглення кутків для показу різниці між чоловіком та жінкою.

en: Use subgraphs
uk: Використовувати під-діаграми

en: Subgraphs can help Graphviz position spouses together, but with non-trivial graphs will result in longer lines and larger graphs.
uk: Під-діаграми Graphviz можуть допомогти розташувати подружжя разом, але на складних графіках це приведе до більш довгих ліній, та більшого розміру самого графіку.

en: People of Interest
uk: Цікаві особи

en: People of interest
uk: Вибрані особи

en: People of interest are used as a starting point when determining "family lines".
uk: Вибрані особи є стартовою точкою від якої будуються сімейні лінії.

en: Limit the number of ancestors
uk: Обмежити кількість предків

en: Whether to limit the number of ancestors.
uk: Чи обмежувати кількість предків.

en: The maximum number of ancestors to include.
uk: Максимальна кількість предків для показу.

en: Limit the number of descendants
uk: Обмежити кількість нащадків

en: Whether to limit the number of descendants.
uk: Чи обмежувати кількість нащадків.

en: The maximum number of descendants to include.
uk: Максимальна кількість нащадків для показу.

en: Include dates
uk: Включати дати

en: Whether to include dates for people and families.
uk: Чи включати дати для осіб та сімей.

en: Limit dates to years only
uk: Обмежити дати лише роками

en: Prints just dates' year, neither month or day nor date approximation or interval are shown.
uk: Вказувати лише рік, відкинувши місяці та дні, точність дат та інтервали.

en: Whether to include placenames for people and families.
uk: Чи включати назви місць для осіб та сімей.

en: Include the number of children
uk: Включати кількість дітей

en: Whether to include the number of children for families with more than 1 child.
uk: Чи включати до показу кількість дітей для сімей, в яких більше однієї дитини.

en: Include thumbnail images of people
uk: Включити мініатюри зображень осіб

en: Whether to include thumbnail images of people.
uk: Чи включати мініатюкри зображеннь осіб.

en: Thumbnail location
uk: Розміщення мініатюри

en: Above the name
uk: Над іменем

en: Beside the name
uk: Поруч з іменем

en: Where the thumbnail image should appear relative to the name
uk: Розміщення зображення відносно імені особи

en: Thumbnail size
uk: Розмір мініатюри

en: Size of the thumbnail image
uk: Розмір мініатюр зображень

en: Family Colors
uk: Кольори Сім'ї

en: Family colors
uk: Кольори сім'ї

en: Colors to use for various family lines.
uk: Кольори для позначення різних сімей.

en: The color to use to display men.
uk: Колір, яким позначати чоловіків.

en: The color to use to display women.
uk: Колір, яким позначати жінок.

en: The color to use to display people who are neither men nor women.
uk: Колір, яким треба позначити тих, хто не є ні чоловіком, ні жінкою.

en: The color to use when the gender is unknown.
uk: Колір, яким позначати осіб з невідомою статтю.

en: The color to use to display families.
uk: Колір, яким позначати сім'ї.

en: You did not specify anybody
uk: Ви нікого не вказали

en: Number of people in database:
uk: Кількість осіб в базі даних:

en: Number of people of interest:
uk: Кількість вибраних осіб:

en: Number of families in database:
uk: Кількість сімей в базі:

en: Number of families of interest:
uk: Кількість сімей, які представляють інтерес:

en: Additional people removed:
uk: Додаткові особи вилучено:

en: Additional families removed:
uk: Додаткові сім'ї вилучено:

en: Initial list of people of interest:
uk: Початковий список вибраних осіб:

en: {number_of} child | {number_of} children
uk[0]: {number_of} дитина
uk[1]: {number_of} дітей
uk[2]: {number_of} дітей

en: father: %s
uk: батько: %s

en: mother: %s
uk: матір: %s

en: child: %s
uk: дитя: %s

en: Center -> Others
uk: Центр -> Інші

en: Center <- Others
uk: Центр <- Інші

en: Center <-> Other
uk: Центр <-> Інші

en: Center - Other
uk: Центр - Інші

en: The Center person for the graph
uk: Основна особа для побудови графіку

en: Max Descendant Generations
uk: Максимум поколінь нащадків

en: The number of generations of descendants to include in the graph
uk: Скільки поколінь нащадків показувати на графіку

en: Max Ancestor Generations
uk: Максимум поколінь предків

en: The number of generations of ancestors to include in the graph
uk: Скільки поколінь предків показувати на графіку

en: Males will be shown with blue, females with red.  If the sex of an individual is unknown it will be shown with gray.
uk: Чоловіки будуть виділені синім кольором, жінки - червоним. Якщо стать особи невідома, то буде використано сірий колір.

en: Use rounded corners
uk: Використовувати заокруглення кутків

en: Use rounded corners to differentiate between women and men.
uk: Використовувати заокруглення кутків для показу різниці між чоловіком та жінкою.

en: Graph Style
uk: Стиль діаграми

en: Force Ahnentafel order
uk: Примусове впорядкування за поколіннями

en: Force Sosa / Sosa-Stradonitz / Ahnentafel layout order for all ancestors, so that fathers are always on the left branch and mothers are on the right branch.
uk: Використовувати порядок розташування Sosa / Sosa-Stradonitz / Ahnentafel для всіх предків так, щоб батьки завжди знаходилися зліва, а матері - справа.

en: Ahnentafel number visible
uk: Показувати рахунок поколінь

en: Show Sosa / Sosa-Stradonitz / Ahnentafel number.
uk: Показувати номер за системою Соса-Сардоніца.

en: Show symbols for events
uk: Показувати позначки на подіях

en: Show genealogical symbols for birth, marriage and death events.
uk: Показувати генеалогічні позначки на подіях народження, одруження й смерті.

en: Generating report
uk: Генеруємо звіт

en: Determines what people are included in the graph
uk: Визначає яких осіб показувати на діаграмі

en: Use hexagons
uk: Використовувати шестикутники

en: Use hexagons to differentiate those of unknown gender.
uk: Використовуйте шестикутники для розмежування осіб невідомої статі.

en: Dates and/or Places
uk: Дати і/або місця

en: Do not include any dates or places
uk: Не включати ніяких дат чи місць

en: Include (birth, marriage, death) dates, but no places
uk: Включати дати народження, одруження, смерті, але не місця

en: Include (birth, marriage, death) dates, and places
uk: Включати дати народження, одруження, смерті, та місця

en: Include (birth, marriage, death) dates, and places if no dates
uk: Включати дати народження, одруження та смерті, та місця якщо нема дат

en: Include (birth, marriage, death) years, but no places
uk: Включати роки народження, одруження та смерті, але не місця

en: Include (birth, marriage, death) years, and places
uk: Включати роки народження, одруження та смерті, та місця

en: Include (birth, marriage, death) places, but no dates
uk: Включати місця народження, одруження та смерті, але не дати

en: Include (birth, marriage, death) dates and places on same line
uk: Включати дати народження, одруження, смерті, та місця в одну лінію

en: Whether to include dates and/or places
uk: Чи включати дати та/або місця

en: Show all family nodes
uk: Показати всі сімейні вузли

en: Show family nodes even if the output contains only one member of the family.
uk: Показати сімейні вузли, навіть якщо вихід містить лише одного члена родини.

en: Include URLs
uk: Включити URL

en: Include a URL in each graph node so that PDF and imagemap files can be generated that contain active links to the files generated by the 'Narrated Web Site' report.
uk: Включити URL до кожної вершини графіка так, щоб створений PDF та imagemap містив посилання на файли створені звітом 'Вебсайт Розповідь'.

en: Include relationship to center person
uk: Показати відношення до основної особи

en: Whether to show every person's relationship to the center person
uk: Чи показувати для кожної особи відношення до основної особи

en: Whether to include thumbnails of people.
uk: Чи включати зображення осіб.

en: Thumbnail Location
uk: Розміщення зображення

en: Include occupation
uk: Включати рід занять

en: Do not include any occupation
uk: Не включати рід занять

en: Include description of most recent occupation
uk: Показати опис останнього заняття (професії)

en: Include date, description and place of all occupations
uk: Включити дату, опис та місце всіх професій

en: Whether to include the last occupation
uk: Чи додати останнє заняття

en: Include relationship debugging numbers also
uk: Включати також номери налагодження відносини

en: Whether to include 'Ga' and 'Gb' also, to debug the relationship calculator
uk: Чи додавати 'Ga' та 'Gb' для налагодження калькулятора відносин

en: Indicate non-birth relationships with dotted lines
uk: Показувати пунктиром відносини, що не є батьківськими

en: Non-birth relationships will show up as dotted lines in the graph.
uk: Відносини, що не є батьківськими, будуть показані на графіку пунктиром.

en: Show family nodes
uk: Показати сімейні вузли

en: Families will show up as ellipses, linked to parents and children.
uk: Сім'ї будуть виділені еліпсами, що об'єднують батьків та дітей.

en: Parent grouping
uk: Групування за батьками

en: Parents together
uk: Батьки разом

en: Parents offset
uk: Зміщення батьків

en: In the 'Normal' setting parents will be located to keep most lines short.
    The 'Parents together' setting can help position spouses next to each other, but with non-trivial graphs will result in longer lines and larger graphs.
    The Parents offset setting will also try to put spouses near each other, however they will be offset from each other.  This will tend to make graphs with many people in a generation more square.
uk: При налаштуваннях "Звичайно" батьки будуть розташовані так, щоб більшість рядків були короткими.
    Налаштування "Батьки разом" може допомогти розташувати подружжя поруч, але нетривіальні графіки призведуть до більших ліній і більших графіків.
    Налаштування "Зміщення батьків" також намагатиметься розмістити подружжя поруч одне з одним, однак вони будуть зміщені один щодо одного. Це призведе до того, що графіки з багатьма людьми в поколінні будуть більш квадратними.

en: Import data from CSV files
uk: Імпортувати дані з CSV файлів

en: Import data from GeneWeb files
uk: Імпортувати дані з GeneWeb файлів

en: Gramps package (portable XML)
uk: Пакет Gramps (портативний XML)

en: Import data from a Gramps package (an archived XML Family Tree together with the media object files).
uk: Імпортувати дані з пакунку Gramps (архів сімейного дерева в XML з медіа об'єктами).

en: Gramps XML Family Tree
uk: Родинне дерево Gramps XML

en: The Gramps XML format is a text version of a Family Tree. It is read-write compatible with the present Gramps database format.
uk: Формат Gramps XML є текстовою версією Сімейного Дерева. Доступний для читання-запису, сумісний з форматом бази даних Gramps.

en: Gramps 2.x database
uk: База даних Gramps 2.x

en: Import data from Gramps 2.x database files
uk: Імпорт з бази даних Gramps 2.x

en: Import data from Pro-Gen files
uk: Імпортувати дані з файлів Pro-Gen

en: Import data from vCard files
uk: Імпортувати дані з vCard файлів

en: Bad references
uk: Погані посилання

en: %s could not be opened
uk: %s не можу відкрити

en: Results
uk: Результати

en: done
uk: готово

en: given name
uk: ім'я

en: call
uk: щоденне ім'я

en: nick
uk: псевдо

en: Nick
uk: Псевдо

en: nick_name
uk: псевдонім

en: tag
uk: мітка

en: title
uk: назва

[ctx: Person or Place]
en: title
uk: титул

en: gender
uk: стать

en: source
uk: джерело

en: note
uk: примітка

en: birth place
uk: місце народження

en: birth place id
uk: місце народження ID

en: birth date
uk: дата народження

en: birth source
uk: джерело про народження

en: baptism place
uk: місце хрещення

en: baptism place id
uk: місце хрещення ID

en: baptism date
uk: дата хрещення

en: baptism source
uk: джерело про хрещення

en: burial place
uk: місце поховання

en: burial place id
uk: місце поховання ID

en: burial date
uk: дата поховання

en: burial source
uk: джерело про поховання

en: death place
uk: місце смерті

en: death place id
uk: місце смерті ID

en: death date
uk: дата смерті

en: death source
uk: джерело про смерть

en: death cause
uk: причина смерті

en: person
uk: особа

en: occupationdescr
uk: описвидудіяльності

en: Occupation description
uk: Опис професії

en: occupationdate
uk: датадіяльності

en: Occupation date
uk: Дата праці

en: occupationplace
uk: місцедіяльності

en: Occupation place
uk: Місце праці

en: occupationplace_id
uk: Id_місцядіяльності

en: Occupation place id
uk: Ідентифікатор місця праці

en: occupationsource
uk: джерелодіяльності

en: Occupation source
uk: Джерело професії

en: residence date
uk: дата проживання

en: residencedate
uk: датапроживання

en: residenceplace
uk: місцепроживання

en: residence place
uk: місце проживання

en: residenceplace_id
uk: id_місцяпроживання

en: residence place id
uk: ідентифікатор місця проживання

en: residencesource
uk: джерелопроживання

en: residence source
uk: джерело проживання

en: attribute type
uk: тип атрибута

en: attributetype
uk: типатрибуту

en: attributevalue
uk: значенняатрибуту

en: attribute value
uk: значення атрибута

en: attributesource
uk: джерелоатрибуту

en: attribute source
uk: джерело атрибута

en: child
uk: дитина

en: mother
uk: мама

en: parent2
uk: батьки2

en: father
uk: батько

en: parent1
uk: батьки1

en: marriage
uk: шлюб

en: place
uk: місце

en: place id
uk: місце ID

en: name
uk: назва

en: type
uk: тип

en: latitude
uk: широта

en: longitude
uk: довгота

en: code
uk: код

en: enclosed by
uk: належить до

en: enclosed_by
uk: входить_у

en: format error: line %(line)d: %(zero)s
uk: помилка формату: рядок %(line)d: %(zero)s

en: CSV Import
uk: Імпорт CSV

en: Reading data...
uk: Читаю дані...

en: CSV import
uk: Імпорт CSV

en: Import Complete: {number_of} second | Import Complete: {number_of} seconds
uk[0]: Імпорт виконано: {number_of} секунда
uk[1]: Імпорт виконано: {number_of} секунди
uk[2]: Імпорт виконано: {number_of} секунд

en: The following IDs were referenced but not found:
uk: На наступні ID є посилання, але вони самі не знайдені:

en: Gramps - GEDCOM Encoding
uk: Gramps - Кодування GEDCOM

en: GEDCOM Encoding
uk: Кодування GEDCOM

en: This GEDCOM file has identified itself as using ANSEL encoding. Sometimes, this is in error. If the imported data contains unusual characters, undo the import, and override the character set by selecting a different encoding below.
uk: Цей файл GEDCOM вказує, що його кодування є ANSEL. Інколи це є помилкою. Якщо імпортовані дані містять незвичні символи, скасуйте імпорт та оберіть інше кодування із нижнього меню.

en: Encoding:
uk: Кодування:

en: Invalid GEDCOM file
uk: Невірний файл GEDCOM

en: %s could not be imported
uk: %s не може бути імпортованим

en: Error reading GEDCOM file
uk: Помилка читання GEDCOM файлу

en: Accomplishment
uk: Виконання

en: Acquisition
uk: Здобуття

en: Adhesion
uk: Згода

en: Award
uk: Нагорода

en: Change Name
uk: Змінити ім'я

en: Circumcision
uk: Обрізання

en: Military Demobilisation
uk: Демобілізація

en: Dotation
uk: Дотація

en: Excommunication
uk: Відлучення від церкви

en: LDS Family Link
uk: Сімейні Посилання LDS

en: Funeral
uk: Похорон

en: Hospitalisation
uk: Госпіталізація

en: Illness
uk: Хвороба

en: List Passenger
uk: Список пасажирів

en: Military Distinction
uk: Військова відзнака

en: Militaty Mobilisation
uk: Військова мобілізація

en: Military Promotion
uk: Військове просування

en: LDS Seal to child
uk: Догляд за дитиною СПД

en: Sold property
uk: Продаж власності

en: No mention
uk: Немає згадки

en: Separated
uk: Відокремлено

en: GeneWeb import
uk: Імпорт GeneWeb

en: Invalid date {date} in {gw_snippet}, preserving date as text.
uk: Хибна дата {date} в {gw_snippet}, збереження дати у вигляді тексту.

en: Could not create media directory %s
uk: Не можу створити каталог для медіа %s

en: Media directory %s is not writable
uk: Медіа каталог %s не доступний для запису

en: Media directory %s exists. Delete it first, then restart the import process
uk: Медіа каталог %s вже існує. Видаліть його спочатку, та перезапустіть процес імпорту

en: Error extracting into %s
uk: Помилка розпаковування до %s

en: Base path for relative media set
uk: Базовий шлях для медіа встановлено

en: The base media path of this Family Tree has been set to %s. Consider taking a simpler path. You can change this in the Preferences, while moving your media files to the new position, and using the media manager tool, option 'Replace substring in the path' to set correct paths in your media objects.
uk: Базовий шлях для цього Сімейного Дерева було встановлено як %s. Краще використати простіший шлях. Ви можете змінити його в налаштуваннях, потім перемістити файли до нового місця, та, використовуючи інструмент керування медіа, виконати операцію 'Замінити підрядок в шляху', щоб вказати вірний шлях до Ваших медіа об’єктів.

en: Cannot set base media path
uk: Не можу встановити базовий каталог для медіа

en: The Family Tree you imported into already has a base media path: %(orig_path)s. The imported media objects however are relative from the path %(path)s. You can change the media path in the Preferences or you can convert the imported files to the existing base media path. You can do that by moving your media files to the new position, and using the media manager tool, option 'Replace substring in the path' to set correct paths in your media objects.
uk: Родинне дерево, в яке Ви імпортували, має базовий шлях: %(orig_path)s. Але імпортовані об'єкти медіа знаходяться за шляхом %(path)s. Ви можете змінити шлях до медіа і Налаштуваннях, або Ви можете перетворити імпортовані файли в шлях для медіа, що вже існує. Ви можете зробити це перемістивши файли Вашого медіа в нове місце, і, використовуючи інструмент впорядкування медіа, виконати функцію 'Замінити підрядок і шляху' на нове значення шляху.

en: %s could not be opened
uk: %s не можу відкрити

en: The Database version is not supported by this version of Gramps.You should use an old copy of Gramps at version 3.0.x and import your database into that version. You should then export a copy of your data to Gramps XML (Family Tree). Then you should upgrade to the latest version of Gramps (for example this version), create a new empty database and import the Gramps XML into that version. Please refer to:%(gramps_wiki_migrate_two_to_three_url)s
uk: Ця версія бази даних не підтримується даною версією Gramps. Вам слід використати стару версію Gramps 3.0.x щоб імпортувати Вашу базу даних в цю версію. Тоді Вам слід експортувати копію Ваших даних в Gramps XML (Родинне дерево). Після цьго обновіться до еовішої версії Gramps (наприклад, дана версія), створіть нову базу даних та імпортуйте Gramps XML в цю базу даних. Будь-ласка, за більш детальною інформацією, зверніться до:%(gramps_wiki_migrate_two_to_three_url)s

en: _Ok
uk: _Добре

en: Source reference
    (out of Settings)
uk: Посилання на джерело
    (поза налаштуваннями)

en: Source reference text
    (Text & import Filename).
uk: Довідковий текст джерела
    (Текст та назва файлу при імпорті).

en: Source attribute text
    (Text, import Filename & (System-)Date).
uk: Текст атрибута джерела
    (Текст, назва файлу при імпорті та (системна) дата).

en: Citation reference.
uk: Посилання на цитату.

en: Citation confidence level
    (Very low - very high).
uk: Рівень довіри цитування
    (Дуже низький - дуже високий).

en: Citation volume/page text
    (Text & (System-)Date).
uk: Обсяг цитування/текст сторінки
    (Текст та (системна) дата).

en: Citation attribute text
    (Text, import Filename & (System-)Date).
uk: Текст атрибуту цитування
    (Текст, назва файлу при імпорті та (системна) дата).

en: Import Text
uk: Імпорт тексту

en: Default Tagtext
    (out of Settings).
uk: Типовий текст мітки
    (з налаштувань).

en: Import Filename.
uk: Імпорт файлу.

en: Default (System-)Date.
uk: Типова дата (системна).

en: Combined default text + filename + date.
uk: Комбінований типовий текст + назва файлу + дата.

en: Copy Default Text
    to all Tag Text'.
uk: Скопіюйте типовий текст
    до тексту всіх тегів'.

en: Copy Default Filename
    to all sensitive Tag Text'.
uk: Скопіюйте типову назву файлу
    до всього чутливого тексту міток.

en: Copy Default Date
    to all sensitive Tag Text'.
uk: Скопіюйте типову дату
    до всього чутливого тексту міток.

en:   Objects
uk:   Об'єкти

en: Enable/Disable
    all object tags.
uk: Увімкнути/вимкнути
    всі мітки об'єктів.

en: Tag Text
uk: Текст мітки

en: Import Objects
uk: Об'єкти імпорту

en: Enable/Disable
    Person import.
uk: Увімкнути/вимкнути
    імпорт людей.

en: Enable/Disable
    Family import.
uk: Увімкнути/вимкнути
    імпорт сімей.

en: Enable/Disable
    Child import.
uk: Увімкнути/вимкнути
    імпорт дітей.

en: Use original Person
    Identifier as Gramps ID.
uk: Використовуйте оригінальний ідентифікатор 
    особи як Gramps ID.

en: Use original Family
    Identifier as Gramps ID.
uk: Використовуйте оригінальний ідентифікатор 
    сім'ї як Gramps ID.

en: Identifier
uk: Ідентифікатор

en: Name change
uk: Зміна імені

en: Event date
uk: Дата події

en: Store birth date in
    event description.
uk: Зберігати дату народження в
    опис події.

en: Store death date in
    event description.
uk: Зберігати дату смерті в
    опис події.

en: Diverse
uk: Різноманітний

en: Store REFN number
    in event description.
uk: Зберігати REFN номер в
    опис події.

en: Use death information
    as cause of death event.
uk: Використовувати відомості про смерть
    як причину смерті.

en: (-cause)
uk: (-причина)

en: Male surname
uk: Прізвище чоловіка

en: Change name of male
    to e.g. wifes name.
uk: Зміна імені чоловіка
    на, наприклад, ім'я жінки.

en: Female surname
uk: Прізвище жінки

en: Change name of female
    to e.g. husbands name.
uk: Зміна імені жінки
    на, наприклад, ім'я чоловіка.

en: Option
uk: Вибір

[ctx: manual]
en: Import_from_another_genealogy_program
uk: Імпорт_з_іншої_генеалогічної_програми

en: Import from Pro-Gen (%s)
uk: Імпорт з Pro-Gen (%s)

en: Pro-Gen data error
uk: Помилка даних Pro-Gen

en: Import Pro-Gen
uk: Імпорт Pro-Gen

en: Line %(line)5d: %(prob)s
uk: Рядок %(line)5d: %(prob)s

en: vCard import
uk: Імпорт vCard

en: vCard import report: No errors detected
uk: Звіт імпорту vCARD: Помилок не виявлено

en: vCard import report: %s errors detected
uk: Звіт імпорту vCARD: виявлено %s помилок

en: Token >%(token)s< unknown. line skipped: %(line)s
uk: Токен >%(token)s< невідомо. Рядок пропущено: %(line)s

en: BEGIN property not properly closed by END property, Gramps can't cope with nested vCards.
uk: Властивість BEGIN неправильно закрита властивістю END, Gramps не працює зі вкладеними картками vCards.

en: Import of vCards version %s is not supported by Gramps.
uk: Ця версія Gramps не підтримує імпорт карток vCards версії %s.

en: The vCard is malformed. It is missing the compulsory N property, so there is no name; skip it.
uk: Неправильний формат картки vCard: у ній немає обов'язкового поля N і, як наслідок, — імені. Пропускаємо її.

en: The vCard is malformed. It is missing the compulsory FN property, get name from N alone.
uk: Неправильний формат картки vCard: у ній немає обов'язкового поля FN, тож ім'я буде взяте з поля N.

en: The vCard is malformed. Wrong number of name components.
uk: Неправильний формат картки vCard: вона містить неправильну кількість полів імені.

en: Invalid date in BDAY {vcard_snippet}, preserving date as text.
uk: Хибна дата в BDAY {vcard_snippet}, збереження дати у вигляді тексту.

en: Date {vcard_snippet} not in appropriate format yyyy-mm-dd, preserving date as text.
uk: Дата {vcard_snippet} в невідповідному форматі рррр-мм-дд, збереження дати у вигляді тексту.

en: %(event_name)s of %(family)s
uk: %(event_name)s з %(family)s

en: %(event_name)s of %(person)s
uk: %(event_name)s з %(person)s

en: Error reading %s
uk: Помилка читання %s

en: The file is probably either corrupt or not a valid Gramps database.
uk: Можливо, файл пошкоджено, або це не база даних Gramps.

en:   {id1} - {text} with {id2}
uk:   {id1} - {text} з {id2}

en:   {obj} {id1} with {id2}
uk:   {obj} {id1} з {id2}

en: Sources
uk: Джерела

en: Number of new objects imported:
uk: Кількість імпортованих об'єктів:

en: 
    The imported file was not self-contained.
    To correct for that, %(new)d objects were created and
    their typifying attribute was set to 'Unknown'.
    The breakdown per category is depicted by the
    number in parentheses. Where possible these
    'Unknown' objects are referenced by note %(unknown)s.
uk: 
    Імпортований файл не був все-вмісний.
    Для виправлення цього було створено %(new)d нових об'єктів, та
    їхнім типологічним атрибутом було вибрано 'Unknown'.
    Розбивка на категорію зображена символом
    число в дужках. Де можливо,
    на об'єкти 'Unknown' створено посилання в примітці %(unknown)s.

en: 
    Media objects with relative paths have been
    imported. These paths are considered relative to
    the media directory you can set in the preferences,
    or, if not set, relative to the user's directory.
uk: 
    Медіа об'єкти з відносними шляхами було імпортовано.
    Ці шляхи вираховуються відносно базового
    каталогу, що заданий в налаштуваннях, або якщо
    він не був заданий, то відносно домашнього каталогу.

en: 
    Objects that are candidates to be merged:
uk: 
    Об’єкти, кандидати на об’єднання:

en: The Gramps Xml you are trying to import is malformed.
uk: Gramps Xml, який Ви намагаєтесь імпортувати є спотвореним.

en: Attributes that link the data together are missing.
uk: Відсутні атрибути, які пов'язують дані разом.

en: Gramps XML import
uk: Імпорт Gramps XML

en: Could not change media path
uk: Не можу змінити шлях до медіа

en: The opened file has media path %s, which conflicts with the media path of the Family Tree you import into. The original media path has been retained. Copy the files to a correct directory or change the media path in the Preferences.
uk: Відкритий файл має шлях до медіа %s, що суперечить шляхові до медіа у Родинному дереві, в яке Ви імпортуєте. Первинний шлях до медіа було збережено. Скопіюйте файли до правильного каталогу, або змініть шлях у Властивостях.

en: The .gramps file you are importing does not contain information about the version of Gramps with, which it was produced.
    
    The file will not be imported.
uk: Файл .gramps, який Ви намагаєтесь імпортувати, не містить інформації про версію Gramps в якій його було створено.
    
    Файл не буде імпортовано.

en: Import file misses Gramps version
uk: У файлі, що імпортується відсутня версія Gramps

en: The .gramps file you are importing was made by version %(newer)s of Gramps, while you are running an older version %(older)s. The file will not be imported. Please upgrade to the latest version of Gramps and try again.
uk: Файл .gramps який намагаєтесь імпортувати, створено в Gramps версії %(newer)s. Ви використовуєте старішу версію %(older)s. Файл не буде імпортовано. Будь ласка, оновіть Gramps до останньої версії та спробуйте знову.

en: The .gramps file you are importing was made by version %(oldgramps)s of Gramps, while you are running a more recent version %(newgramps)s.
    
    The file will not be imported. Please use an older version of Gramps that supports version %(xmlversion)s of the xml.
    See
      %(gramps_wiki_xml_url)s
     for more info.
uk: Файл .gramps який намагаєтесь імпортувати, створено в Gramps версії %(oldgramps)s. Ви використовуєте більш новішу версію %(newgramps)s.
    
    Файл не буде імпортовано. Будь ласка, використовуйте старішу версію Gramps яка підтримує версію XML %(xmlversion)s.
    Дивіться
      %(gramps_wiki_xml_url)s
    для отримання детальної інформації.

en: The file will not be imported
uk: Файл не було імпортовано

en: The .gramps file you are importing was made by version %(oldgramps)s of Gramps, while you are running a much more recent version %(newgramps)s.
    
    Ensure after import everything is imported correctly. In the event of problems, please submit a bug and use an older version of Gramps in the meantime to import this file, which is version %(xmlversion)s of the xml.
    See
      %(gramps_wiki_xml_url)s
    for more info.
uk: Файл .gramps який намагаєтесь імпортувати, створено в Gramps версії %(oldgramps)s. Ви використовуєте більш новішу версію %(newgramps)s.
    
    Після імпорту, переконайтесь чи все вірно імпортовано. В разі помилки, будь ласка надішліть повідомлення про помилку та між тим  для імпорту цього файлу використайте старішу версію Gramps, яка підтримує версію XML %(xmlversion)s.
    Дивіться
      %(gramps_wiki_xml_url)s
    для отримання детальної інформації.

en: Old xml file
uk: Старий xml файл

en: Witness name: %s
uk: Ім'я свідка: %s

en: Any event reference must have a 'hlink' attribute.
uk: Будь яке посилання на подію повинно мати 'hlink' атрибут.

en: Any person reference must have a 'hlink' attribute.
uk: Будь яке посилання на особу повинно мати 'hlink' атрибут.

en: Your Family Tree groups name "%(key)s" together with "%(parent)s", did not change this grouping to "%(value)s".
uk: У Вашому Сімейному Дереві ім’я "%(key)s" згруповано з "%(parent)s", не міняємо це групування на "%(value)s".

en: Gramps ignored a name grouping
uk: Gramps проігнорував групування за іменем

en: Unknown when imported
uk: Невідомо коли імпортовано

en: Any note reference must have a 'hlink' attribute.
uk: Будь яке посилання на примітку повинно мати 'hlink' атрибут.

en: Invalid date {date} in XML {xml}, preserving XML as text
uk: Хибна дата {date} в XML {xml}, збереження XML у вигляді тексту

en: Witness comment: %s
uk: Коментар про свідка: %s

[ctx: father]
en: Error: family '%(family)s' father '%(father)s' does not refer back to the family. Reference added.
uk: Помилка: сім’я '%(family)s', батько '%(father)s' не має зворотного посилання на сім’ю. Посилання додано.

[ctx: mother]
en: Error: family '%(family)s' mother '%(mother)s' does not refer back to the family. Reference added.
uk: Помилка: сім’я '%(family)s', мама '%(mother)s' не має зворотного посилання на сім’ю. Посилання додано.

[ctx: child]
en: Error: family '%(family)s' child '%(child)s' does not refer back to the family. Reference added.
uk: Помилка: сім’я '%(family)s', дитина '%(child)s' не має зворотного посилання на сім’ю. Посилання додано.

en: Mismatch between selected extension %(ext)s and actual format.
     Writing to %(filename)s in format %(impliedext)s.
uk: Невідповідність між обраним розширенням %(ext)s та поточним форматом.
     Запис до %(filename)s у форматі %(impliedext)s.

en: Common Law Marriage
uk: Цивільний шлюб

en: Destination
uk: Призначення

en: Cause of Death
uk: Причина смерті

en: Employment
uk: Зайнятість

en: Eye Color
uk: Колір очей

en: Height
uk: Висота

en: Initiatory (LDS)
uk: Ініціатива (LDS)

en: Military ID
uk: ІД військової служби

en: Mission (LDS)
uk: Місія (LDS)

en: Namesake
uk: Тезка

en: Ordinance
uk: Ритуал

en: Separation
uk: Розподіл

en: Weight
uk: Вага

en: Line ignored
uk: Рядок проігноровано

en: Illegal character%s
uk: Недопустимий символ %s

en: Your GEDCOM file is corrupted. It appears to have been truncated.
uk: Ваш файл GEDCOM пошкоджено. Здається, він не до кінця записаний.

en: Import from GEDCOM (%s)
uk: Імпорт з GEDCOM (%s)

en: GEDCOM import
uk: Імпорт GEDCOM

en: GEDCOM import report: No errors detected
uk: GEDCOM звіт імпорту: Помилок не виявлено

en: GEDCOM import report: %s errors detected
uk: GEDCOM звіт імпорту: %s помилок виявлено

en: Line ignored as not understood
uk: Рядок проігноровано як незрозумілий

en: Tag recognized but not supported
uk: Мітку визначено, але вона не підтримується

en: Skipped subordinate line
uk: Пропущено другорядний рядок

en: Records not imported into
uk: Запис не імпортовано до

en: Error: %(msg)s  '%(gramps_id)s' (input as @%(xref)s@) not in input GEDCOM. Record synthesised
uk: Помилка: %(msg)s  '%(gramps_id)s' (вхідний як @%(xref)s@) не знайдено у вхідному GEDCOM. Запис синтезовано

en: Error: %(msg)s '%(gramps_id)s' (input as @%(xref)s@) not in input GEDCOM. Record with typifying attribute 'Unknown' created
uk: Помилка: %(msg)s '%(gramps_id)s' (вхідний як @%(xref)s@) не знайдено у вхідному GEDCOM. Створено запис з типологічним атрибутом 'Unknown'

en: Error: family '%(family)s' (input as @%(orig_family)s@) person %(person)s (input as %(orig_person)s) is not a member of the referenced family. Family reference removed from person
uk: Помилка: сім’я '%(family)s' (input as @%(orig_family)s@), особа %(person)s (input as %(orig_person)s) не є членом сім’ї, на яку посилається. Сімейний зв’язок цієї особи вилучено

en: 
    The imported file was not self-contained.
    To correct for that, %(new)d objects were created and
    their typifying attribute was set to 'Unknown'.
    Where possible these 'Unknown' objects are 
    referenced by note %(unknown)s.
uk: 
    Імпортований файл не був все-вмісний.
    Дря виправлення цього було створено %(new)d нових об'єктів, та
    їхнім типологічним атрибутом було вибрано 'Unknown'.
    Де можливо, на об'єкти 'Unknown' створено 
    посилання в примітці %(unknown)s.

en: ADDR element ignored '%s'
uk: Елемент ADDR ігноровано '%s'

en: TRLR (trailer)
uk: TRLR (трейлер)

en: (Submitter):
uk: (Відправник):

en: GEDCOM data
uk: GEDCOM дані

en: Unknown tag
uk: Невідома мітка

en: Top Level
uk: Верхній рівень

en: INDI (individual) Gramps ID %s
uk: INDI (особа) Gramps ID %s

en: Empty Alias <NAME PERSONAL> ignored
uk: Порожній псевдонім <ІМ'Я ОСОБА> ігнорується

en: FAM (family) Gramps ID %s
uk: FAM (сім’я) Gramps ID %s

en: Filename omitted
uk: Ім'я файлу пропущено

en: Could not import %s
uk: Не можу імпортувати %s

en: Media-Type
uk: Тип медіа

en: Multiple FILE in a single OBJE ignored
uk: Кілька FILE в одному OBJE ігнорується

en: A second PLAC ignored
uk: Другий PLAC ігнорується

en: Detail
uk: Детально

en: Location already populated; ADDR ignored
uk: Місцезнаходження вже заселене; ADDR ігнорується

en: Warn: ADDR overwritten
uk: Увага: ADDR перезаписано

en: Citation Justification
uk: Достовірність цитати

en: REFN ignored
uk: REFN: проігноровано

en: No title - ID %s
uk: Відсутня назва - ID %s

en: SOUR (source) Gramps ID %s
uk: SOUR (джерело) Gramps ID %s

en: OBJE (multi-media object) Gramps ID %s
uk: OBJE (мультимедіа об’єкт) Gramps ID %s

en: REPO (repository) Gramps ID %s
uk: REPO (сховище) Gramps ID %s

en: Only one phone number supported
uk: Підтримується лише один номер телефону

en: HEAD (header)
uk: Заголовок

en: Approved system identification
uk: Допустима ідентифікація системи

en: Generated By
uk: Згенеровано з

en: Name of software product
uk: Назва програми

en: Version number of software product
uk: Версія програмного продукту

en: Business that produced the product: %s
uk: Компанія-виробник: %s

en: Name of source data
uk: Назва джерела даних

en: Copyright of source data
uk: Авторське право на джерело даних

en: Publication date of source data
uk: Дата публікації джерела даних

en: Import from %s
uk: Імпорт з %s

en: Submission record identifier
uk: Ідентифікатор вхідного запису

en: Language of GEDCOM text
uk: Мова GEDCOM тексту

en: Import of GEDCOM file %(filename)s with DEST=%(by)s, could cause errors in the resulting database!
uk: Імпорт файлу GEDCOM %(filename)s з DEST=%(by)s, може створити помилки у фінальній базі даних!

en: Look for nameless events.
uk: Пошук безіменних подій.

en: Character set
uk: Кодування символів

en: Character set and version
uk: Кодування символів та версія

en: GEDCOM version not supported
uk: Версія GEDCOM не підтримується

en: GEDCOM version
uk: Версія GEDCOM

en: GEDCOM FORM should be in uppercase
uk: Форма GEDCOM повинна бути в верхньому регістрі

en: GEDCOM FORM not supported
uk: Версія GEDCOM FORM не підтримується

en: GEDCOM form
uk: Форма GEDCOM

en: Creation date of GEDCOM
uk: Дата створення GEDCOM

en: Creation date and time of GEDCOM
uk: Дата та час стоврення GEDCOM

en: Empty note ignored
uk: Порожню примітку проігноровано

en: NOTE Gramps ID %s
uk: Примітка Gramps ID: %s

en: Submission: Submitter
uk: Подання: Подавач

en: Submission: Family file
uk: Подання: Файл сім’ї

en: Submission: Temple code
uk: Подання: Код Храму

en: Submission: Generations of ancestors
uk: Подання: Покоління предків

en: Submission: Generations of descendants
uk: Подання: Покоління нащадків

en: Submission: Ordinance process flag
uk: Подання: Прапор ритуального процесу

en: Invalid temple code
uk: Невірний код храму

en: Your GEDCOM file is corrupted. The file appears to be encoded using the UTF16 character set, but is missing the BOM marker.
uk: Ваш файл GEDCOM пошкоджено. Здається, він використовує кодування UTF16, але в ньому відсутня мітка BOM.

en: Your GEDCOM file is empty.
uk: Файл GEDCOM пустий.

en: Unicode UTF-8 (recommended)
uk: Unicode UTF-8 (рекомендовано)

en: Standard copyright
uk: Стандартне авторське право

en: Creative Commons - By attribution
uk: Creative Commons - З вказанням авторства

en: Creative Commons - By attribution, No derivations
uk: Creative Commons - З вказанням авторства, Без змін

en: Creative Commons - By attribution, Share-alike
uk: Creative Commons - З вказанням авторства, Share-alike

en: Creative Commons - By attribution, Non-commercial
uk: Creative Commons - З вказанням авторства, Некомерційне використання

en: Creative Commons - By attribution, Non-commercial, No derivations
uk: Creative Commons - З вказанням авторства, Некомерційне використання, Без змін

en: Creative Commons - By attribution, Non-commercial, Share-alike
uk: Creative Commons - З вказанням авторства, Некомерційне використання, Без змін, Share-alike

en: No copyright notice
uk: Не вказувати авторських прав

en: Invalid format
uk: Невірний формат

en: Descriptive Tags
uk: Описові мітки

en: Date and Time Tags
uk: Мітки дати й часу

en: People Tags
uk: Мітки осіб

en: Event Tags
uk: Мітки подій

en: Image Tags
uk: Мітки зображень

en: Camera Information
uk: Відомості про камеру

en: Location Tags
uk: Мітки розташування

en: Advanced Tags
uk: Розширені мітки

en: Rights Tags
uk: Мітки щодо прав використання

en: Keyword Tags
uk: Мітки ключових слів

en: Namespace
uk: Простір імен

en: Label
uk: Позначка

en: %(unknown_gender_name)s was born on %(birth_date)s in %(birth_place)s.
uk: %(unknown_gender_name)s був(ла) народжений(а) %(birth_date)s в %(birth_place)s.

en: %(male_name)s was born on %(birth_date)s in %(birth_place)s.
uk: %(male_name)s народився %(birth_date)s в %(birth_place)s.

en: %(female_name)s was born on %(birth_date)s in %(birth_place)s.
uk: %(female_name)s народилась %(birth_date)s в %(birth_place)s.

en: This person was born on %(birth_date)s in %(birth_place)s.
uk: Ця особа народилась %(birth_date)s в %(birth_place)s.

en: He was born on %(birth_date)s in %(birth_place)s.
uk: Він народився %(birth_date)s в %(birth_place)s.

en: She was born on %(birth_date)s in %(birth_place)s.
uk: Вона народилась %(birth_date)s в %(birth_place)s.

en: Born %(birth_date)s in %(birth_place)s.
uk: Народжений(а) %(birth_date)s в %(birth_place)s.

en: %(unknown_gender_name)s was born %(modified_date)s in %(birth_place)s.
uk: %(unknown_gender_name)s народжений(а) %(modified_date)s в %(birth_place)s.

en: %(male_name)s was born %(modified_date)s in %(birth_place)s.
uk: %(male_name)s народився %(modified_date)s в %(birth_place)s.

en: %(female_name)s was born %(modified_date)s in %(birth_place)s.
uk: %(female_name)s народилась %(modified_date)s в %(birth_place)s.

en: This person was born %(modified_date)s in %(birth_place)s.
uk: Ця особа народилась %(modified_date)s в %(birth_place)s.

en: He was born %(modified_date)s in %(birth_place)s.
uk: Він народився %(modified_date)s в %(birth_place)s.

en: She was born %(modified_date)s in %(birth_place)s.
uk: Вона народилась %(modified_date)s в %(birth_place)s.

en: Born %(modified_date)s in %(birth_place)s.
uk: Народжений(а) %(modified_date)s в %(birth_place)s.

en: %(unknown_gender_name)s was born on %(birth_date)s.
uk: %(unknown_gender_name)s народжений(а) %(birth_date)s.

en: %(male_name)s was born on %(birth_date)s.
uk: %(male_name)s народжений %(birth_date)s.

en: %(female_name)s was born on %(birth_date)s.
uk: %(female_name)s народжена %(birth_date)s.

en: This person was born on %(birth_date)s.
uk: Ця особа народилась %(birth_date)s.

en: He was born on %(birth_date)s.
uk: Він народився %(birth_date)s.

en: She was born on %(birth_date)s.
uk: Вона народилась %(birth_date)s.

en: Born %(birth_date)s.
uk: Народжений(а) %(birth_date)s.

en: %(unknown_gender_name)s was born %(modified_date)s.
uk: %(unknown_gender_name)s народжений(а) %(modified_date)s.

en: %(male_name)s was born %(modified_date)s.
uk: %(male_name)s народжений %(modified_date)s.

en: %(female_name)s was born %(modified_date)s.
uk: %(female_name)s народжена %(modified_date)s.

en: This person was born %(modified_date)s.
uk: Ця особа народилась %(modified_date)s.

en: He was born %(modified_date)s.
uk: Він народився %(modified_date)s.

en: She was born %(modified_date)s.
uk: Вона народилась %(modified_date)s.

en: Born %(modified_date)s.
uk: Народжений(а) %(modified_date)s.

en: %(unknown_gender_name)s was born in %(month_year)s in %(birth_place)s.
uk: %(unknown_gender_name)s народився(в) в %(month_year)s в %(birth_place)s.

en: %(male_name)s was born in %(month_year)s in %(birth_place)s.
uk: %(male_name)s народився в %(month_year)s в %(birth_place)s.

en: %(female_name)s was born in %(month_year)s in %(birth_place)s.
uk: %(female_name)s народилась в %(month_year)s в %(birth_place)s.

en: This person was born in %(month_year)s in %(birth_place)s.
uk: Ця особа народилась в %(month_year)s в %(birth_place)s.

en: He was born in %(month_year)s in %(birth_place)s.
uk: Він народився в %(month_year)s в %(birth_place)s.

en: She was born in %(month_year)s in %(birth_place)s.
uk: Вона народилась в %(month_year)s в %(birth_place)s.

en: Born %(month_year)s in %(birth_place)s.
uk: Народжений(а) %(month_year)s в %(birth_place)s.

en: %(unknown_gender_name)s was born in %(month_year)s.
uk: %(unknown_gender_name)s народжений(а) в %(month_year)s.

en: %(male_name)s was born in %(month_year)s.
uk: %(male_name)s народжений в %(month_year)s.

en: %(female_name)s was born in %(month_year)s.
uk: %(female_name)s народжена в %(month_year)s.

en: This person was born in %(month_year)s.
uk: Ця особа народжена в %(month_year)s.

en: He was born in %(month_year)s.
uk: Він народився в %(month_year)s.

en: She was born in %(month_year)s.
uk: Вона народилась в %(month_year)s.

en: Born %(month_year)s.
uk: Народжений(а) %(month_year)s.

en: %(unknown_gender_name)s was born in %(birth_place)s.
uk: %(unknown_gender_name)s народжений(а) в %(birth_place)s.

en: %(male_name)s was born in %(birth_place)s.
uk: %(male_name)s народжений в %(birth_place)s.

en: %(female_name)s was born in %(birth_place)s.
uk: %(female_name)s народжена в %(birth_place)s.

en: This person was born in %(birth_place)s.
uk: Ця особа народилась в %(birth_place)s.

en: He was born in %(birth_place)s.
uk: Він народився в %(birth_place)s.

en: She was born in %(birth_place)s.
uk: Вона народилась в %(birth_place)s.

en: Born in %(birth_place)s.
uk: Народжений(а) в %(birth_place)s.

en: %(unknown_gender_name)s died on %(death_date)s in %(death_place)s.
uk: %(unknown_gender_name)s помер(ла) %(death_date)s в %(death_place)s.

en: %(unknown_gender_name)s died on %(death_date)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
uk: %(unknown_gender_name)s помер(ла) %(death_date)s в %(death_place)s у віці %(age)s.

en: %(male_name)s died on %(death_date)s in %(death_place)s.
uk: %(male_name)s помер %(death_date)s в %(death_place)s.

en: %(male_name)s died on %(death_date)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
uk: %(male_name)s помер %(death_date)s в %(death_place)s у віці %(age)s.

en: %(female_name)s died on %(death_date)s in %(death_place)s.
uk: %(female_name)s померла %(death_date)s в %(death_place)s.

en: %(female_name)s died on %(death_date)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
uk: %(female_name)s померла %(death_date)s в %(death_place)s у віці %(age)s.

en: This person died on %(death_date)s in %(death_place)s.
uk: Ця особа померла %(death_date)s в %(death_place)s.

en: This person died on %(death_date)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
uk: Ця особа померла %(death_date)s в %(death_place)s у віці %(age)s.

en: He died on %(death_date)s in %(death_place)s.
uk: Він помер %(death_date)s в %(death_place)s.

en: He died on %(death_date)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
uk: Він помер %(death_date)s в %(death_place)s у віці %(age)s років.

en: She died on %(death_date)s in %(death_place)s.
uk: Вона померла %(death_date)s в %(death_place)s.

en: She died on %(death_date)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
uk: Вона померла %(death_date)s в %(death_place)s у віці %(age)s.

en: Died %(death_date)s in %(death_place)s.
uk: Помер(ла) %(death_date)s в %(death_place)s.

en: Died %(death_date)s in %(death_place)s (%(age)s).
uk: Помер(ла) %(death_date)s в %(death_place)s (%(age)s).

en: %(unknown_gender_name)s died %(death_date)s in %(death_place)s.
uk: %(unknown_gender_name)s помер(ла) %(death_date)s в %(death_place)s.

en: %(unknown_gender_name)s died %(death_date)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
uk: %(unknown_gender_name)s помер(ла) %(death_date)s в %(death_place)s у віці %(age)s.

en: %(male_name)s died %(death_date)s in %(death_place)s.
uk: %(male_name)s помер %(death_date)s в %(death_place)s.

en: %(male_name)s died %(death_date)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
uk: %(male_name)s помер %(death_date)s в %(death_place)s у віці %(age)s.

en: %(female_name)s died %(death_date)s in %(death_place)s.
uk: %(female_name)s померла %(death_date)s в %(death_place)s.

en: %(female_name)s died %(death_date)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
uk: %(female_name)s померла %(death_date)s в %(death_place)s у віці %(age)s.

en: This person died %(death_date)s in %(death_place)s.
uk: Ця особа померла %(death_date)s в %(death_place)s.

en: This person died %(death_date)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
uk: Ця особа померла %(death_date)s в %(death_place)s у віці %(age)s.

en: He died %(death_date)s in %(death_place)s.
uk: Він помер %(death_date)s в %(death_place)s.

en: He died %(death_date)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
uk: Він помер %(death_date)s в %(death_place)s у віці %(age)s.

en: She died %(death_date)s in %(death_place)s.
uk: Вона померла %(death_date)s в %(death_place)s.

en: She died %(death_date)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
uk: Вона померла %(death_date)s в %(death_place)s у віці %(age)s.

en: %(unknown_gender_name)s died on %(death_date)s.
uk: %(unknown_gender_name)s помер(ла) %(death_date)s.

en: %(unknown_gender_name)s died on %(death_date)s at the age of %(age)s.
uk: %(unknown_gender_name)s помер(ла) %(death_date)s у віці %(age)s.

en: %(male_name)s died on %(death_date)s.
uk: %(male_name)s помер %(death_date)s.

en: %(male_name)s died on %(death_date)s at the age of %(age)s.
uk: %(male_name)s помер %(death_date)s у віці %(age)s.

en: %(female_name)s died on %(death_date)s.
uk: %(female_name)s померла %(death_date)s.

en: %(female_name)s died on %(death_date)s at the age of %(age)s.
uk: %(female_name)s померла %(death_date)s у віці %(age)s.

en: This person died on %(death_date)s.
uk: Ця особа померла %(death_date)s.

en: This person died on %(death_date)s at the age of %(age)s.
uk: Ця особа померла %(death_date)s у віці %(age)s.

en: He died on %(death_date)s.
uk: Він помер %(death_date)s.

en: He died on %(death_date)s at the age of %(age)s.
uk: Він помер %(death_date)s у віці %(age)s.

en: She died on %(death_date)s.
uk: Вона померла %(death_date)s.

en: She died on %(death_date)s at the age of %(age)s.
uk: Вона померла %(death_date)s у віці %(age)s.

en: Died %(death_date)s.
uk: Помер(ла) %(death_date)s.

en: Died %(death_date)s (%(age)s).
uk: Помер(ла) %(death_date)s (%(age)s).

en: %(unknown_gender_name)s died %(death_date)s.
uk: %(unknown_gender_name)s помер(ла) %(death_date)s.

en: %(unknown_gender_name)s died %(death_date)s at the age of %(age)s.
uk: %(unknown_gender_name)s помер(ла) %(death_date)s у віці %(age)s.

en: %(male_name)s died %(death_date)s.
uk: %(male_name)s помер %(death_date)s.

en: %(male_name)s died %(death_date)s at the age of %(age)s.
uk: %(male_name)s помер %(death_date)s у віці %(age)s.

en: %(female_name)s died %(death_date)s.
uk: %(female_name)s померла %(death_date)s.

en: %(female_name)s died %(death_date)s at the age of %(age)s.
uk: %(female_name)s померла %(death_date)s у віці %(age)s.

en: This person died %(death_date)s.
uk: Ця особа померла %(death_date)s.

en: This person died %(death_date)s at the age of %(age)s.
uk: Ця особа померла %(death_date)s у віці %(age)s.

en: He died %(death_date)s.
uk: Він помер %(death_date)s.

en: He died %(death_date)s at the age of %(age)s.
uk: Він помер %(death_date)s у віці %(age)s.

en: She died %(death_date)s.
uk: Вона померла %(death_date)s.

en: She died %(death_date)s at the age of %(age)s.
uk: Він помер %(death_date)s у віці %(age)s.

en: %(unknown_gender_name)s died in %(month_year)s in %(death_place)s.
uk: %(unknown_gender_name)s помер(ла) в %(month_year)s в %(death_place)s.

en: %(unknown_gender_name)s died in %(month_year)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
uk: %(unknown_gender_name)s помер(ла) в %(month_year)s в %(death_place)s у віці %(age)s.

en: %(male_name)s died in %(month_year)s in %(death_place)s.
uk: %(male_name)s помер в %(month_year)s в %(death_place)s.

en: %(male_name)s died in %(month_year)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
uk: %(male_name)s помер в %(month_year)s в %(death_place)s у віці %(age)s.

en: %(female_name)s died in %(month_year)s in %(death_place)s.
uk: %(female_name)s померла в %(month_year)s в %(death_place)s.

en: %(female_name)s died in %(month_year)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
uk: %(female_name)s померла в %(month_year)s в %(death_place)s у віці %(age)s.

en: This person died in %(month_year)s in %(death_place)s.
uk: Ця особа померла в %(month_year)s in %(death_place)s.

en: This person died in %(month_year)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
uk: Ця особа померла в %(month_year)s в %(death_place)s у віці %(age)s.

en: He died in %(month_year)s in %(death_place)s.
uk: Він помер в %(month_year)s в %(death_place)s.

en: He died in %(month_year)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
uk: Він помер в %(month_year)s в %(death_place)s у віці %(age)s.

en: She died in %(month_year)s in %(death_place)s.
uk: Вона померла в %(month_year)s в %(death_place)s.

en: She died in %(month_year)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
uk: Вона померла в %(month_year)s в %(death_place)s у віці %(age)s.

en: Died %(month_year)s in %(death_place)s.
uk: Помер(ла) %(month_year)s в %(death_place)s.

en: Died %(month_year)s in %(death_place)s (%(age)s).
uk: Помер(ла) %(month_year)s в %(death_place)s (%(age)s).

en: %(unknown_gender_name)s died in %(month_year)s.
uk: %(unknown_gender_name)s помер(ла) в %(month_year)s.

en: %(unknown_gender_name)s died in %(month_year)s at the age of %(age)s.
uk: %(unknown_gender_name)s помер(ла) в %(month_year)s у віці %(age)s.

en: %(male_name)s died in %(month_year)s.
uk: %(male_name)s помер в %(month_year)s.

en: %(male_name)s died in %(month_year)s at the age of %(age)s.
uk: %(male_name)s помер в %(month_year)s у віці %(age)s.

en: %(female_name)s died in %(month_year)s.
uk: %(female_name)s померла в %(month_year)s.

en: %(female_name)s died in %(month_year)s at the age of %(age)s.
uk: %(female_name)s померла в %(month_year)s у віці %(age)s.

en: This person died in %(month_year)s.
uk: Ця особа померла в %(month_year)s.

en: This person died in %(month_year)s at the age of %(age)s.
uk: Ця особа померла в %(month_year)s у віці %(age)s.

en: He died in %(month_year)s.
uk: Він помер в %(month_year)s.

en: He died in %(month_year)s at the age of %(age)s.
uk: Він помер в %(month_year)s у віці %(age)s.

en: She died in %(month_year)s.
uk: Вона померла в %(month_year)s.

en: She died in %(month_year)s at the age of %(age)s.
uk: Вона померла в %(month_year)s у віці %(age)s.

en: Died %(month_year)s.
uk: Помер(ла) %(month_year)s.

en: Died %(month_year)s (%(age)s).
uk: Помер(ла) %(month_year)s (%(age)s).

en: %(unknown_gender_name)s died in %(death_place)s.
uk: %(unknown_gender_name)s помер(ла) в %(death_place)s.

en: %(unknown_gender_name)s died in %(death_place)s at the age of %(age)s.
uk: %(unknown_gender_name)s помер(ла) в %(death_place)s у віці %(age)s.

en: %(male_name)s died in %(death_place)s.
uk: %(male_name)s помер в %(death_place)s.

en: %(male_name)s died in %(death_place)s at the age of %(age)s.
uk: %(male_name)s помер в %(death_place)s у віці %(age)s.

en: %(female_name)s died in %(death_place)s.
uk: %(female_name)s померла в %(death_place)s.

en: %(female_name)s died in %(death_place)s at the age of %(age)s.
uk: %(female_name)s померла в %(death_place)s у віці %(age)s.

en: This person died in %(death_place)s.
uk: Ця особа померла в %(death_place)s.

en: This person died in %(death_place)s at the age of %(age)s.
uk: Ця особа померла в %(death_place)s у віці %(age)s.

en: He died in %(death_place)s.
uk: Він помер в %(death_place)s.

en: He died in %(death_place)s at the age of %(age)s.
uk: Він помер в %(death_place)s у віці %(age)s.

en: She died in %(death_place)s.
uk: Вона померла в %(death_place)s.

en: She died in %(death_place)s at the age of %(age)s.
uk: Вона померла в %(death_place)s у віці %(age)s.

en: Died in %(death_place)s.
uk: Помер(ла) в %(death_place)s.

en: Died in %(death_place)s (%(age)s).
uk: Помер(ла) в %(death_place)s (%(age)s).

en: %(unknown_gender_name)s died at the age of %(age)s.
uk: %(unknown_gender_name)s помер(ла) у віці %(age)s.

en: %(male_name)s died at the age of %(age)s.
uk: %(male_name)s помер у віці %(age)s.

en: %(female_name)s died at the age of %(age)s.
uk: %(female_name)s померла у віці %(age)s.

en: This person died at the age of %(age)s.
uk: Ця особа померла у віці %(age)s.

en: He died at the age of %(age)s.
uk: Він помер у віці %(age)s.

en: She died at the age of %(age)s.
uk: Вона померла у віці %(age)s.

en: Died (%(age)s).
uk: Помер(ла) (%(age)s).

en: %(male_name)s was buried on %(burial_date)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
uk: %(male_name)s був похований %(burial_date)s в %(burial_place)s%(endnotes)s.

en: He was buried on %(burial_date)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
uk: Він був похований %(burial_date)s в %(burial_place)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was buried on %(burial_date)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
uk: %(female_name)s була похована %(burial_date)s в %(burial_place)s%(endnotes)s.

en: She was buried on %(burial_date)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
uk: Вона була похована %(burial_date)s в %(burial_place)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was buried on %(burial_date)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
uk: %(unknown_gender_name)s був(ла) похована %(burial_date)s в %(burial_place)s%(endnotes)s.

en: This person was buried on %(burial_date)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
uk: Був(ла) похований(на) %(burial_date)s в %(burial_place)s%(endnotes)s.

en: Buried %(burial_date)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
uk: Був(ла) похований(на) %(burial_date)s в %(burial_place)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was buried on %(burial_date)s%(endnotes)s.
uk: %(male_name)s був похований %(burial_date)s%(endnotes)s.

en: He was buried on %(burial_date)s%(endnotes)s.
uk: Був похований %(burial_date)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was buried on %(burial_date)s%(endnotes)s.
uk: %(female_name)s була похована %(burial_date)s%(endnotes)s.

en: She was buried on %(burial_date)s%(endnotes)s.
uk: Була похована %(burial_date)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was buried on %(burial_date)s%(endnotes)s.
uk: %(unknown_gender_name)s був(ла) похований(ла) %(burial_date)s%(endnotes)s.

en: This person was buried on %(burial_date)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа була похована %(burial_date)s%(endnotes)s.

en: Buried %(burial_date)s%(endnotes)s.
uk: Похований(на) %(burial_date)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was buried in %(month_year)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
uk: %(male_name)s був похований в %(month_year)s в %(burial_place)s%(endnotes)s.

en: He was buried in %(month_year)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
uk: Він був похований в %(month_year)s в %(burial_place)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was buried in %(month_year)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
uk: %(female_name)s була похована в %(month_year)s в %(burial_place)s%(endnotes)s.

en: She was buried in %(month_year)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
uk: Вона була похована в %(month_year)s в %(burial_place)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was buried in %(month_year)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
uk: %(unknown_gender_name)s був(ла) похований(на) в %(month_year)s в %(burial_place)s%(endnotes)s.

en: This person was buried in %(month_year)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа була похована в %(month_year)s в %(burial_place)s%(endnotes)s.

en: Buried %(month_year)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
uk: Похований(на) %(month_year)s в %(burial_place)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was buried in %(month_year)s%(endnotes)s.
uk: %(male_name)s був похований в %(month_year)s%(endnotes)s.

en: He was buried in %(month_year)s%(endnotes)s.
uk: Він був похований в %(month_year)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was buried in %(month_year)s%(endnotes)s.
uk: %(female_name)s була похована в %(month_year)s%(endnotes)s.

en: She was buried in %(month_year)s%(endnotes)s.
uk: Вона була похована в %(month_year)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was buried in %(month_year)s%(endnotes)s.
uk: %(unknown_gender_name)s був(ла) похований(на) в %(month_year)s%(endnotes)s.

en: This person was buried in %(month_year)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа була похована в %(month_year)s%(endnotes)s.

en: Buried %(month_year)s%(endnotes)s.
uk: Похований(на) %(month_year)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was buried %(modified_date)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
uk: %(male_name)s був похований %(modified_date)s в %(burial_place)s%(endnotes)s.

en: He was buried %(modified_date)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
uk: Був похований %(modified_date)s в %(burial_place)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was buried %(modified_date)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
uk: %(female_name)s була похована %(modified_date)s в %(burial_place)s%(endnotes)s.

en: She was buried %(modified_date)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
uk: Була похована %(modified_date)s в %(burial_place)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was buried %(modified_date)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
uk: %(unknown_gender_name)s був(ла) похований(на) %(modified_date)s в %(burial_place)s%(endnotes)s.

en: This person was buried %(modified_date)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа була похована %(modified_date)s в %(burial_place)s%(endnotes)s.

en: Buried %(modified_date)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
uk: Похований(на) %(modified_date)s в %(burial_place)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was buried %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: %(male_name)s був похований %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: He was buried %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Він був похований %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was buried %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: %(female_name)s була похована %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: She was buried %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Вона була похована %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was buried %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: %(unknown_gender_name)s був(ла) похований(на) %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: This person was buried %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа була похована %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: Buried %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Похований(на) %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was buried in %(burial_place)s%(endnotes)s.
uk: %(male_name)s був похований в %(burial_place)s%(endnotes)s.

en: He was buried in %(burial_place)s%(endnotes)s.
uk: Він був похований в %(burial_place)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was buried in %(burial_place)s%(endnotes)s.
uk: %(female_name)s була похован в %(burial_place)s%(endnotes)s.

en: She was buried in %(burial_place)s%(endnotes)s.
uk: Вона була похована в %(burial_place)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was buried in %(burial_place)s%(endnotes)s.
uk: %(unknown_gender_name)s був(ла) похований(на) %(burial_place)s%(endnotes)s.

en: This person was buried in %(burial_place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа була похована в %(burial_place)s%(endnotes)s.

en: Buried in %(burial_place)s%(endnotes)s.
uk: Похований(на) %(burial_place)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was buried%(endnotes)s.
uk: %(male_name)s був похований%(endnotes)s.

en: He was buried%(endnotes)s.
uk: Він був похований%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was buried%(endnotes)s.
uk: %(female_name)s була похована%(endnotes)s.

en: She was buried%(endnotes)s.
uk: Вона була похована%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was buried%(endnotes)s.
uk: %(unknown_gender_name)s був(ла) похований(ла)%(endnotes)s.

en: This person was buried%(endnotes)s.
uk: Ця особа була похована%(endnotes)s.

en: Buried%(endnotes)s.
uk: Похований(на)%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was baptized on %(baptism_date)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
uk: %(male_name)s був хрещений %(baptism_date)s в %(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: He was baptized on %(baptism_date)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
uk: Він був хрещений %(baptism_date)s в %(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was baptized on %(baptism_date)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
uk: %(female_name)s була хрещена %(baptism_date)s в %(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: She was baptized on %(baptism_date)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
uk: Вона була хрещена %(baptism_date)s в %(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was baptized on %(baptism_date)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
uk: %(unknown_gender_name)s був(ла) хрещений(на) %(baptism_date)s в %(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: This person was baptized on %(baptism_date)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
uk: Цю особу було хрещено %(baptism_date)s в %(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: Baptized %(baptism_date)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
uk: Хрещений(на) %(baptism_date)s в %(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was baptized on %(baptism_date)s%(endnotes)s.
uk: %(male_name)s був хрещений %(baptism_date)s%(endnotes)s.

en: He was baptized on %(baptism_date)s%(endnotes)s.
uk: Він був хрещений %(baptism_date)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was baptized on %(baptism_date)s%(endnotes)s.
uk: %(female_name)s була хрещена %(baptism_date)s%(endnotes)s.

en: She was baptized on %(baptism_date)s%(endnotes)s.
uk: Вона була хрещена %(baptism_date)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was baptized on %(baptism_date)s%(endnotes)s.
uk: %(unknown_gender_name)s був(ла) хрещений(на) %(baptism_date)s%(endnotes)s.

en: This person was baptized on %(baptism_date)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа була хрещена %(baptism_date)s%(endnotes)s.

en: Baptized %(baptism_date)s%(endnotes)s.
uk: Хрещений(на) %(baptism_date)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was baptized in %(month_year)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
uk: %(male_name)s був хрещений в %(month_year)s в %(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: He was baptized in %(month_year)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
uk: Він був хрещений в %(month_year)s в %(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was baptized in %(month_year)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
uk: %(female_name)s була хрещена в %(month_year)s в %(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: She was baptized in %(month_year)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
uk: Була хрещена в %(month_year)s в %(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was baptized in %(month_year)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
uk: %(unknown_gender_name)s був(ла) хрещений(на) в %(month_year)s в %(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: This person was baptized in %(month_year)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа була хрещена в %(month_year)s в %(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: Baptized %(month_year)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
uk: Хрещений(на) в %(month_year)s в %(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was baptized in %(month_year)s%(endnotes)s.
uk: %(male_name)s був хрещений в %(month_year)s%(endnotes)s.

en: He was baptized in %(month_year)s%(endnotes)s.
uk: Він був хрещений в %(month_year)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was baptized in %(month_year)s%(endnotes)s.
uk: %(female_name)s була хрещена в %(month_year)s%(endnotes)s.

en: She was baptized in %(month_year)s%(endnotes)s.
uk: Вона була хрещена в %(month_year)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was baptized in %(month_year)s%(endnotes)s.
uk: %(unknown_gender_name)s був(ла) хрещений(на) %(month_year)s%(endnotes)s.

en: This person was baptized in %(month_year)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа була хрещена в %(month_year)s%(endnotes)s.

en: Baptized %(month_year)s%(endnotes)s.
uk: Хрещений(на) %(month_year)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was baptized %(modified_date)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
uk: %(male_name)s був хрещений %(modified_date)s в %(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: He was baptized %(modified_date)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
uk: Він був хрещений %(modified_date)s в %(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was baptized %(modified_date)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
uk: %(female_name)s була хрещена %(modified_date)s в %(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: She was baptized %(modified_date)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
uk: Вона була хрещена %(modified_date)s в %(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was baptized %(modified_date)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
uk: %(unknown_gender_name)s був(ла) хрещений(на) %(modified_date)s в %(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: This person was baptized %(modified_date)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа була хрещена %(modified_date)s в %(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: Baptized %(modified_date)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
uk: Хрещений(на) %(modified_date)s в %(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was baptized %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: %(male_name)s був хрещений %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: He was baptized %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Він був хрещений %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was baptized %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: %(female_name)s була хрещена %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: She was baptized %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Вона була хрещена %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was baptized %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: %(unknown_gender_name)s був(ла) хрещений(на) %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: This person was baptized %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа була хрещена %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: Baptized %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Хрещений(на) %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was baptized in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
uk: %(male_name)s був хрещений в %(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: He was baptized in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
uk: Він був хрещений в %(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was baptized in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
uk: %(female_name)s була хрещена в %(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: She was baptized in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
uk: Вона була хрещена в %(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was baptized in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
uk: %(unknown_gender_name)s був(ла) хрещений(на) в %(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: This person was baptized in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа була хрещена в %(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: Baptized in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
uk: Хрещений(на) в %(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was baptized%(endnotes)s.
uk: %(male_name)s був хрещений%(endnotes)s.

en: He was baptized%(endnotes)s.
uk: Він був хрещений%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was baptized%(endnotes)s.
uk: %(female_name)s була хрещена%(endnotes)s.

en: She was baptized%(endnotes)s.
uk: Вона була хрещена%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was baptized%(endnotes)s.
uk: %(unknown_gender_name)s був(ла) хрещений(на)%(endnotes)s.

en: This person was baptized%(endnotes)s.
uk: Ця особа була хрещена%(endnotes)s.

en: Baptized%(endnotes)s.
uk: Хрещений(на)%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was christened on %(christening_date)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
uk: %(male_name)s був хрещений (малям) %(christening_date)s в %(christening_place)s%(endnotes)s.

en: He was christened on %(christening_date)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
uk: Він був хрещений (малям) %(christening_date)s в %(christening_place)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was christened on %(christening_date)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
uk: %(female_name)s була хрещена (малям) %(christening_date)s в %(christening_place)s%(endnotes)s.

en: She was christened on %(christening_date)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
uk: Вона була хрещена (малям) %(christening_date)s в %(christening_place)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was christened on %(christening_date)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
uk: %(unknown_gender_name)s був(ла) хрищений(на) (малям)%(christening_date)s в %(christening_place)s%(endnotes)s.

en: This person was christened on %(christening_date)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа була хрещена (малям) %(christening_date)s в %(christening_place)s%(endnotes)s.

en: Christened %(christening_date)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
uk: Хрещений(на) (малям) %(christening_date)s в %(christening_place)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was christened on %(christening_date)s%(endnotes)s.
uk: %(male_name)s був хрещений (малям) %(christening_date)s%(endnotes)s.

en: He was christened on %(christening_date)s%(endnotes)s.
uk: Він був хрещений (малям) %(christening_date)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was christened on %(christening_date)s%(endnotes)s.
uk: %(female_name)s була хрещена (малям) %(christening_date)s%(endnotes)s.

en: She was christened on %(christening_date)s%(endnotes)s.
uk: Вона була хрещена (малям) %(christening_date)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was christened on %(christening_date)s%(endnotes)s.
uk: %(unknown_gender_name)s був(ла) хрещений(на) (малям) %(christening_date)s%(endnotes)s.

en: This person was christened on %(christening_date)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа була хрещена (малям) %(christening_date)s%(endnotes)s.

en: Christened %(christening_date)s%(endnotes)s.
uk: Хрещений(на) (малям) %(christening_date)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was christened in %(month_year)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
uk: %(male_name)s був хрещений (малям) в %(month_year)s в %(christening_place)s%(endnotes)s.

en: He was christened in %(month_year)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
uk: Він був хрещений (малям) в %(month_year)s в %(christening_place)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was christened in %(month_year)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
uk: %(female_name)s була хрещена (малям) в %(month_year)s в %(christening_place)s%(endnotes)s.

en: She was christened in %(month_year)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
uk: Вона була хрещена (малям) в %(month_year)s в %(christening_place)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was christened in %(month_year)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
uk: %(unknown_gender_name)s був(ла) хрещений(на)(малям) в %(month_year)s в %(christening_place)s%(endnotes)s.

en: This person was christened in %(month_year)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа була хрещена (малям) в %(month_year)s в %(christening_place)s%(endnotes)s.

en: Christened %(month_year)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
uk: Хрещений(на) (малям) %(month_year)s в %(christening_place)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was christened in %(month_year)s%(endnotes)s.
uk: %(male_name)s був хрещений (малям) в %(month_year)s%(endnotes)s.

en: He was christened in %(month_year)s%(endnotes)s.
uk: Він був хрещений (малям) в %(month_year)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was christened in %(month_year)s%(endnotes)s.
uk: %(female_name)s була хрещена (малям) в %(month_year)s%(endnotes)s.

en: She was christened in %(month_year)s%(endnotes)s.
uk: Вона була хрещена (малям) в %(month_year)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was christened in %(month_year)s%(endnotes)s.
uk: %(unknown_gender_name)s був(ла) хрещений(на)(малям) в %(month_year)s%(endnotes)s.

en: This person was christened in %(month_year)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа була хрещена (малям) в %(month_year)s%(endnotes)s.

en: Christened %(month_year)s%(endnotes)s.
uk: Хрещений(на) (малям) %(month_year)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was christened %(modified_date)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
uk: %(male_name)s був хрещений (малям) %(modified_date)s в %(christening_place)s%(endnotes)s.

en: He was christened %(modified_date)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
uk: Він був хрещений (малям) %(modified_date)s в %(christening_place)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was christened %(modified_date)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
uk: %(female_name)s була хрещена (малям) %(modified_date)s в %(christening_place)s%(endnotes)s.

en: She was christened %(modified_date)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
uk: Вона була хрещена (малям) %(modified_date)s в %(christening_place)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was christened %(modified_date)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
uk: %(unknown_gender_name)s був(ла) хрещений(на)(малям) %(modified_date)s в %(christening_place)s%(endnotes)s.

en: This person was christened %(modified_date)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа була хрещена (малям) %(modified_date)s в %(christening_place)s%(endnotes)s.

en: Christened %(modified_date)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
uk: Хрещений(на) (малям) %(modified_date)s в %(christening_place)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was christened %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: %(male_name)s був хрещений (малям) %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: He was christened %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Він був хрещений (малям) %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was christened %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: %(female_name)s була хрещена (малям) %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: She was christened %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Вона була хрещена (малям) %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was christened %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: %(unknown_gender_name)s був(ла) хрещений(на)(малям) %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: This person was christened %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа була хрещена (малям) %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: Christened %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Хрещений(на) (малям) %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was christened in %(christening_place)s%(endnotes)s.
uk: %(male_name)s був хрещений (малям) в %(christening_place)s%(endnotes)s.

en: He was christened in %(christening_place)s%(endnotes)s.
uk: Він був хрещений (малям) в %(christening_place)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was christened in %(christening_place)s%(endnotes)s.
uk: %(female_name)s була хрещена (малям) в %(christening_place)s%(endnotes)s.

en: She was christened in %(christening_place)s%(endnotes)s.
uk: Вона була хрещена (малям) в %(christening_place)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was christened in %(christening_place)s%(endnotes)s.
uk: %(unknown_gender_name)s був(ла) хрещений(на)(малям) в %(christening_place)s%(endnotes)s.

en: This person was christened in %(christening_place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа була хрещена (малям) в %(christening_place)s%(endnotes)s.

en: Christened in %(christening_place)s%(endnotes)s.
uk: Хрещений(на) (малям) в %(christening_place)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was christened%(endnotes)s.
uk: %(male_name)s був хрещений (малям)%(endnotes)s.

en: He was christened%(endnotes)s.
uk: Він був хрещений (малям)%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was christened%(endnotes)s.
uk: %(female_name)s була хрещена (малям)%(endnotes)s.

en: She was christened%(endnotes)s.
uk: Вона була хрещена (малям)%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was christened%(endnotes)s.
uk: %(unknown_gender_name)s був(ла) хрещений(на)(малям)%(endnotes)s.

en: This person was christened%(endnotes)s.
uk: Ця особа була хрещена (малям)%(endnotes)s.

en: Christened%(endnotes)s.
uk: Хрещений(на) (малям)%(endnotes)s.

en: %(male_name)s is the child of %(father)s and %(mother)s.
uk: %(male_name)s є сином %(father)s та %(mother)s.

en: %(male_name)s was the child of %(father)s and %(mother)s.
uk: %(male_name)s був сином %(father)s та %(mother)s.

en: This person is the child of %(father)s and %(mother)s.
uk: Ця особа є дитиною %(father)s та %(mother)s.

en: This person was the child of %(father)s and %(mother)s.
uk: Ця особа була дитиною %(father)s та %(mother)s.

en: Child of %(father)s and %(mother)s.
uk: Дитина %(father)s та %(mother)s.

en: %(male_name)s is the son of %(father)s and %(mother)s.
uk: %(male_name)s є сином %(father)s та %(mother)s.

en: %(male_name)s was the son of %(father)s and %(mother)s.
uk: %(male_name)s був сином %(father)s та %(mother)s.

en: He is the son of %(father)s and %(mother)s.
uk: Він є сином %(father)s та %(mother)s.

en: He was the son of %(father)s and %(mother)s.
uk: Він був сином %(father)s та %(mother)s.

en: Son of %(father)s and %(mother)s.
uk: Син %(father)s та %(mother)s.

en: %(female_name)s is the daughter of %(father)s and %(mother)s.
uk: %(female_name)s є дочкою %(father)s та %(mother)s.

en: %(female_name)s was the daughter of %(father)s and %(mother)s.
uk: %(female_name)s була дочкою %(father)s та %(mother)s.

en: She is the daughter of %(father)s and %(mother)s.
uk: Вона є дочкою %(father)s та %(mother)s.

en: She was the daughter of %(father)s and %(mother)s.
uk: Вона була дочкою %(father)s та %(mother)s.

en: Daughter of %(father)s and %(mother)s.
uk: Дочка %(father)s та %(mother)s.

en: %(male_name)s is the child of %(father)s.
uk: %(male_name)s є сином %(father)s.

en: %(male_name)s was the child of %(father)s.
uk: %(male_name)s був сином %(father)s.

en: This person is the child of %(father)s.
uk: Ця особа є дитиною %(father)s.

en: This person was the child of %(father)s.
uk: Ця особа була дитиною %(father)s.

en: Child of %(father)s.
uk: Дитина %(father)s.

en: %(male_name)s is the son of %(father)s.
uk: %(male_name)s є сином %(father)s.

en: %(male_name)s was the son of %(father)s.
uk: %(male_name)s був сином %(father)s.

en: He is the son of %(father)s.
uk: Він є сином %(father)s.

en: He was the son of %(father)s.
uk: Він був сином %(father)s.

en: Son of %(father)s.
uk: Син %(father)s.

en: %(female_name)s is the daughter of %(father)s.
uk: %(female_name)s є дочкою %(father)s.

en: %(female_name)s was the daughter of %(father)s.
uk: %(female_name)s була дочкою %(father)s.

en: She is the daughter of %(father)s.
uk: Вона є дочкою %(father)s.

en: She was the daughter of %(father)s.
uk: Вона була дочкою %(father)s.

en: Daughter of %(father)s.
uk: Дочка %(father)s.

en: %(male_name)s is the child of %(mother)s.
uk: %(male_name)s є сином %(mother)s.

en: %(male_name)s was the child of %(mother)s.
uk: %(male_name)s був сином %(mother)s.

en: This person is the child of %(mother)s.
uk: Ця особа є дитиною %(mother)s.

en: This person was the child of %(mother)s.
uk: Ця особа була дитиною %(mother)s.

en: Child of %(mother)s.
uk: Дитина %(mother)s.

en: %(male_name)s is the son of %(mother)s.
uk: %(male_name)s є сином %(mother)s.

en: %(male_name)s was the son of %(mother)s.
uk: %(male_name)s був сином %(mother)s.

en: He is the son of %(mother)s.
uk: Він є сином %(mother)s.

en: He was the son of %(mother)s.
uk: Він був сином %(mother)s.

en: Son of %(mother)s.
uk: Син %(mother)s.

en: %(female_name)s is the daughter of %(mother)s.
uk: %(female_name)s є дочкою %(mother)s.

en: %(female_name)s was the daughter of %(mother)s.
uk: %(female_name)s була дочкою %(mother)s.

en: She is the daughter of %(mother)s.
uk: Вона є дочкою %(mother)s.

en: She was the daughter of %(mother)s.
uk: Вона була дочкою %(mother)s.

en: Daughter of %(mother)s.
uk: Дочка %(mother)s.

en: This person married %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа одружилася з %(spouse)s в %(partial_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: This person married %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа одружилася з %(spouse)s %(full_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: This person married %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа одружилася з %(spouse)s %(modified_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: He married %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Він одружився з %(spouse)s в %(partial_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: He married %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Він одружився з %(spouse)s %(full_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: He married %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Він одружився з %(spouse)s %(modified_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: She married %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Вона одружилася з %(spouse)s в %(partial_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: She married %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Вона одружилася з %(spouse)s %(full_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: She married %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Вона одружилася з %(spouse)s %(modified_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: Married %(spouse)s %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Одружився(одружилася) з %(spouse)s %(partial_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: Married %(spouse)s %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Одружився(одружилася) з %(spouse)s %(full_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: Married %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Одружився(одружилася) з %(spouse)s %(modified_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: This person also married %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа також одружилася з %(spouse)s в %(partial_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: This person also married %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа також одружилася з %(spouse)s %(full_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: This person also married %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа також одружилася з %(spouse)s %(modified_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: He also married %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Він також одружився з %(spouse)s в %(partial_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: He also married %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Він також одружився з %(spouse)s %(full_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: He also married %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Він також одружився з %(spouse)s %(modified_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: She also married %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Вона також одружилася з %(spouse)s в %(partial_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: She also married %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Вона також одружилася з %(spouse)s %(full_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: She also married %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Вона також одружилася з %(spouse)s %(modified_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: Also married %(spouse)s %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Також одружився(одружилася) з %(spouse)s %(partial_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: Also married %(spouse)s %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Також одружився(одружилася) з %(spouse)s %(full_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: Also married %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Також одружився(одружилася) з %(spouse)s %(modified_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: This person married %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа одружилася з %(spouse)s в %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: This person married %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа одружилася з %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.

en: This person married %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа одружилася з %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: He married %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
uk: Він одружився з %(spouse)s в %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: He married %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
uk: Він одружився з %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.

en: He married %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Він одружився з %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: She married %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
uk: Вона одружилася з %(spouse)s в %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: She married %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
uk: Вона одружилася з %(spouse)s в %(full_date)s%(endnotes)s.

en: She married %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Вона одружилася з %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: Married %(spouse)s %(partial_date)s%(endnotes)s.
uk: Одружився(одружилася) з %(spouse)s %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: Married %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.
uk: Одружився(одружилася) з %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.

en: Married %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Одружився(одружилася) з %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: This person also married %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа також одружилася з %(spouse)s в %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: This person also married %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа також одружилася з %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.

en: This person also married %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа також одружилася з %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: He also married %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
uk: Він також одружився з %(spouse)s в %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: He also married %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
uk: Він також одружився з %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.

en: He also married %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Він також одружився з %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: She also married %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
uk: Вона також одружилася з %(spouse)s в %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: She also married %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
uk: Вона також одружилася з %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.

en: She also married %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Вона також одружилася з %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: Also married %(spouse)s %(partial_date)s%(endnotes)s.
uk: Також одружився(одружилася) з %(spouse)s %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: Also married %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.
uk: Також одружився(одружилася) з %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.

en: Also married %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Також одружився(одружилася) з %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: This person married %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа одружилася з %(spouse)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: He married %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Він одружився з %(spouse)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: She married %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Вона одружилася з %(spouse)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: Married %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Одружився(одружилася) з %(spouse)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: This person also married %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа також одружилася з %(spouse)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: He also married %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Він також одружився з %(spouse)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: She also married %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Вона також одружилася з %(spouse)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: Also married %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Також вступив(до) шлюбу з %(spouse)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: This person married %(spouse)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа одружилася з %(spouse)s%(endnotes)s.

en: He married %(spouse)s%(endnotes)s.
uk: Він одружився з %(spouse)s%(endnotes)s.

en: She married %(spouse)s%(endnotes)s.
uk: Вона вийшла замі за %(spouse)s%(endnotes)s.

en: Married %(spouse)s%(endnotes)s.
uk: Вступив(ла) до шлюбу %(spouse)s%(endnotes)s.

en: This person also married %(spouse)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа також одружилася з %(spouse)s%(endnotes)s.

en: He also married %(spouse)s%(endnotes)s.
uk: Він також одружився з %(spouse)s%(endnotes)s.

en: She also married %(spouse)s%(endnotes)s.
uk: Вона також одружилася з %(spouse)s%(endnotes)s.

en: Also married %(spouse)s%(endnotes)s.
uk: Також одружився(одружилася) з %(spouse)s%(endnotes)s.

en: This person had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа вступила в позашлюбні відносини з %(spouse)s в %(partial_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: This person had an unmarried relationship with %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа вступила в позашлюбні відносини з %(spouse)s %(full_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: This person had an unmarried relationship with %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа вступила в позашлюбні відносини з %(spouse)s %(modified_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: He had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Він вступив в позашлюбні відносини з %(spouse)s в %(partial_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: He had an unmarried relationship with %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Він вступив в позашлюбні відносини з %(spouse)s %(full_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: He had an unmarried relationship with %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Він вступив в позашлюбні відносини з %(spouse)s %(modified_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: She had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Вона вступила в позашлюбні відносини з %(spouse)s в %(partial_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: She had an unmarried relationship with %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Вона вступила в позашлюбні відносини з %(spouse)s %(full_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: She had an unmarried relationship with %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Вона вступила в позашлюбні відносини з %(spouse)s %(modified_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: Unmarried relationship with %(spouse)s %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Позашлюбні відносини з %(spouse)s %(partial_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: Unmarried relationship with %(spouse)s %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Позашлюбні відносини з %(spouse)s %(full_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: Unmarried relationship with %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Позашлюбні відносини з %(spouse)s %(modified_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: This person also had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа також вступила в позашлюбні відносини з %(spouse)s в %(partial_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: This person also had an unmarried relationship with %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа також вступила в позашлюбні відносини з %(spouse)s %(full_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: This person also had an unmarried relationship with %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа також вступила в позашлюбні відносини з %(spouse)s %(modified_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: He also had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Він також вступив в позашлюбні відносини з %(spouse)s в %(partial_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: He also had an unmarried relationship with %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Він також вступив в позашлюбні відносини з %(spouse)s %(full_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: He also had an unmarried relationship with %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Він також вступив в позашлюбні відносини з %(spouse)s %(modified_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: She also had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Вона також вступила в позашлюбні відносини з %(spouse)s в %(partial_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: She also had an unmarried relationship with %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Вона також вступила в позашлюбні відносини з %(spouse)s %(full_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: She also had an unmarried relationship with %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Вона також вступила в позашлюбні відносини з %(spouse)s %(modified_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: This person had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа вступила в позашлюбні відносини з %(spouse)s в %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: This person had an unmarried relationship with %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа вступила в позашлюбні відносини з %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.

en: This person had an unmarried relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа вступила в позашлюбні відносини з %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: He had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
uk: Він вступив в позашлюбні відносини з %(spouse)s в %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: He had an unmarried relationship with %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
uk: Він вступив в позашлюбні відносини з %(spouse)s в %(full_date)s%(endnotes)s.

en: He had an unmarried relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Він вступив в позашлюбні відносини з %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: She had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
uk: Вона вступила в позашлюбні відносини з %(spouse)s в %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: She had an unmarried relationship with %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
uk: Вона вступила в позашлюбні відносини з %(spouse)s в %(full_date)s%(endnotes)s.

en: She had an unmarried relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Вона вступила в позашлюбні відносини з %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: Unmarried relationship with %(spouse)s %(partial_date)s%(endnotes)s.
uk: Позашлюбні відносини з %(spouse)s %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: Unmarried relationship with %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.
uk: Позашлюбні відносини з %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.

en: Unmarried relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Позашлюбні відносини з %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: This person also had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа також вступила в позашлюбні відносини з %(spouse)s в %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: This person also had an unmarried relationship with %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа також вступила в позашлюбні відносини з %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.

en: This person also had an unmarried relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа також вступила в позашлюбні відносини з %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: He also had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
uk: Він також вступив в позашлюбні відносини з %(spouse)s в %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: He also had an unmarried relationship with %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
uk: Він також вступив в позашлюбні відносини з %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.

en: He also had an unmarried relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Він також вступив в позашлюбні відносини з %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: She also had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
uk: Вона також вступила в позашлюбні відносини з %(spouse)s в %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: She also had an unmarried relationship with %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
uk: Вона також вступила в позашлюбні відносини з %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.

en: She also had an unmarried relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Вона також вступила в позашлюбні відносини з %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: Also unmarried relationship with %(spouse)s %(partial_date)s%(endnotes)s.
uk: Також вступив(ла) в позашлюбні відносини з %(spouse)s %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: Also unmarried relationship with %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.
uk: Також вступив(ла) в позашлюбні відносини з %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.

en: Also unmarried relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Також вступив(ла) в позашлюбні відносини з %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: This person had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа була в позашлюбних відносинах з %(spouse)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: He had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Він був в позашлюбних відносинах з %(spouse)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: She had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Вона була в позашлюбних відносинах з %(spouse)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: Unmarried relationship with %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Позашлюбні відносини з %(spouse)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: This person also had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа також була в позашлюбних відносинах з %(spouse)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: He also had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Він також був в позашлюбних відносинах з %(spouse)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: She also had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Вона також була в позашлюбних відносинах з %(spouse)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: This person had an unmarried relationship with %(spouse)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа була в позашлюбних відносинах з %(spouse)s%(endnotes)s.

en: He had an unmarried relationship with %(spouse)s%(endnotes)s.
uk: Він був в позашлюбних відносинах з %(spouse)s%(endnotes)s.

en: She had an unmarried relationship with %(spouse)s%(endnotes)s.
uk: Вона була в позашлюбних відносинах з %(spouse)s%(endnotes)s.

en: Unmarried relationship with %(spouse)s%(endnotes)s.
uk: Був(ла) в позашлюбних відносинах з %(spouse)s%(endnotes)s.

en: This person also had an unmarried relationship with %(spouse)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа також була в позашлюбних відносинах з %(spouse)s%(endnotes)s.

en: He also had an unmarried relationship with %(spouse)s%(endnotes)s.
uk: Він також був в позашлюбних відносинах з %(spouse)s%(endnotes)s.

en: She also had an unmarried relationship with %(spouse)s%(endnotes)s.
uk: Вона також була в позашлюбних відносинах з %(spouse)s%(endnotes)s.

en: This person had a relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа вступила у відносини з %(spouse)s в %(partial_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: This person had a relationship with %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа вступила у відносини з %(spouse)s %(full_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: This person had a relationship with %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа вступила у відносини з %(spouse)s %(modified_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: He had a relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Він вступив у відносини з %(spouse)s в %(partial_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: He had a relationship with %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Він вступив у відносини з %(spouse)s %(full_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: He had a relationship with %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Він вступив у відносини з %(spouse)s %(modified_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: She had a relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Вона вступила у відносини з %(spouse)s в %(partial_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: She had a relationship with %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Вона вступила у відносини з %(spouse)s %(full_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: She had a relationship with %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Вона вступила у відносини з %(spouse)s %(modified_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: Relationship with %(spouse)s %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Відносини з %(spouse)s %(partial_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: Relationship with %(spouse)s %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Відносини з %(spouse)s %(full_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: Relationship with %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Відносини з %(spouse)s %(modified_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: This person also had a relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа також вступила у відносини з %(spouse)s в %(partial_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: This person also had a relationship with %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа також вступила у відносини з %(spouse)s %(full_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: This person also had a relationship with %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа також вступила у відносини з %(spouse)s %(modified_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: He also had a relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Він також вступив у відносини з %(spouse)s в %(partial_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: He also had a relationship with %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Він також вступив у відносини з %(spouse)s %(full_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: He also had a relationship with %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Він також вступив у відносини з %(spouse)s %(modified_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: She also had a relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Вона також вступила у відносини з %(spouse)s в %(partial_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: She also had a relationship with %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Вона також вступила у відносини з %(spouse)s %(full_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: She also had a relationship with %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Вона також вступила у відносини з %(spouse)s %(modified_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: Also relationship with %(spouse)s %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Також вступив(ла) у відносини з %(spouse)s %(partial_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: Also relationship with %(spouse)s %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Також вступив(ла) у відносини з %(spouse)s %(full_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: Also relationship with %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Також вступив(ла) у відносини з %(spouse)s %(modified_date)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: This person had a relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа вступила у відносини з %(spouse)s в %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: This person had a relationship with %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа вступила у відносини з %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.

en: This person had a relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа вступила у відносини з %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: He had a relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
uk: Він вступив у відносини з %(spouse)s в %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: He had a relationship with %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
uk: Він вступив у відносини з %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.

en: He had a relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Він вступив у відносини з %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: She had a relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
uk: Вона вступила у відносини з %(spouse)s в %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: She had a relationship with %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
uk: Вона вступила у відносини з %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.

en: She had a relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Вона вступила у відносини з %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: Relationship with %(spouse)s %(partial_date)s%(endnotes)s.
uk: Відносини з %(spouse)s %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: Relationship with %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.
uk: Відносини з %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.

en: Relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Відносини з %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: This person also had a relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа також вступила у відносини з %(spouse)s в %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: This person also had a relationship with %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа також вступила у відносини з %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.

en: This person also had a relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа також вступила у відносини з %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: He also had a relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
uk: Він також вступив у відносини з %(spouse)s в %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: He also had a relationship with %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
uk: Він також вступив у відносини з %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.

en: He also had a relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Він також вступив у відносини з %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: She also had a relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
uk: Вона також вступила у відносини з %(spouse)s в %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: She also had a relationship with %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
uk: Вона також вступила у відносини з %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.

en: She also had a relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Вона також вступила у відносини з %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: Also relationship with %(spouse)s %(partial_date)s%(endnotes)s.
uk: Також вступив(ла) у відносини з %(spouse)s %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: Also relationship with %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.
uk: Також вступив(ла) у відносини з %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.

en: Also relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
uk: Також вступив(ла) у відносини з %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: This person had a relationship with %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа вступила у відносини з %(spouse)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: He had a relationship with %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Він вступив у відносини з %(spouse)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: She had a relationship with %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Вона вступила у відносини з %(spouse)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: Relationship with %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Відносини з %(spouse)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: This person also had a relationship with %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа також вступила у відносини з %(spouse)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: He also had a relationship with %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Він також вступив у відносини з %(spouse)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: She also had a relationship with %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Вона також вступила у відносини з %(spouse)s в %(place)s%(endnotes)s.

en: Also relationship with %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
uk: Також вступив(ла) у відносини з %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.

en: This person had a relationship with %(spouse)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа була у відносинах з %(spouse)s%(endnotes)s.

en: He had a relationship with %(spouse)s%(endnotes)s.
uk: Він був у відносинах з %(spouse)s%(endnotes)s.

en: She had a relationship with %(spouse)s%(endnotes)s.
uk: Вона була у відносинах з %(spouse)s%(endnotes)s.

en: Relationship with %(spouse)s%(endnotes)s.
uk: Відносини з %(spouse)s%(endnotes)s.

en: This person also had a relationship with %(spouse)s%(endnotes)s.
uk: Ця особа також була у відносинах з %(spouse)s%(endnotes)s.

en: He also had a relationship with %(spouse)s%(endnotes)s.
uk: Він також був у відносинах з %(spouse)s%(endnotes)s.

en: She also had a relationship with %(spouse)s%(endnotes)s.
uk: Вона також була у відносинах з %(spouse)s%(endnotes)s.

en: Also relationship with %(spouse)s%(endnotes)s.
uk: Також був(ла) у відносинах з %(spouse)s%(endnotes)s.

en: Number of Parents
uk: Кількість батьків

en: Number of To Do Notes
uk: Кількість завдань

en: Last Changed
uk: Остання зміна

en: Edit the selected person
uk: Редагувати обрану особу

en: Delete the selected person
uk: Вилучити обрану особу

en: Merge the selected persons
uk: Об’єднати вибраних осіб

en: Export View...
uk: Експортувати вид...

en: _Add Bookmark
uk: _Додати закладку

en: _Home
uk: _Додому

en: _Add...
uk: _Додати...

en: _Merge...
uk: _Об'єднання...

[ctx: action]
en: _Edit...
uk: _Редагувати...

en: Person Filter Editor
uk: Редактор фільтру осіб

en: Set _Home Person
uk: Встановити _базову особу

en: Go to the home person
uk: Перейти до базової особи

en: Go to the next object in the history
uk: Перейти до наступного об’єкта в історії

en: Go to the previous object in the history
uk: Перейти до попереднього об’єкта в історії

en: Edit...
uk: Редагувати...

en: Forward
uk: Вперед

en: Deleting the person will remove the person from the database.
uk: Видалення особи витре її з бази даних.

en: Delete Person (%s)
uk: Видалити особу (%s)

en: Exactly two people must be selected to perform a merge. A second person can be selected by holding down the control key while clicking on the desired person.
uk: Лише дві особи повинно бути виділено для об'єднання. Другу особу можна обрати натиснувши Ctrl та клацнувши мишкою на ній.

en: Edit the selected place
uk: Редагувати обране місце

en: Delete the selected place
uk: Видалити обране місце

en: Merge the selected places
uk: Об’єднати вибрані місця

en: No map service is available.
uk: Жожна з Мап не є доступна.

en: Check your installation.
uk: Перевірте налаштування.

en: No place selected.
uk: Місце не обрано.

en: You need to select a place to be able to view it on a map. Some Map Services might support multiple selections.
uk: Вам потрібно обрати місце щоб переглянути його на мапі. Деякі мапи підтримують множинний вибір.

en: Place Filter Editor
uk: Редактор фільтра місць

en: _Look up with Map Service
uk: _Перегляд в Сервісі Мап

en: Attempt to see selected locations with a Map Service (OpenstreetMap, Google Maps, ...)
uk: Показати обране місце на сервісі мап (OpenstreetMap, Карти Google тощо)

en: Select a Map Service
uk: Оберіть Мапи

en: Cannot delete place.
uk: Не можу вилучити Місце.

en: This place is currently referenced by another place. First remove the places it contains.
uk: На це місце зараз посилається інше місце. Спочатку видаліть місця, які воно оточує.

en: Cannot merge places.
uk: Не можу об'єднати місця.

en: Exactly two places must be selected to perform a merge. A second place can be selected by holding down the control key while clicking on the desired place.
uk: Лише два місця має бути виділено для об'єднання. Друге місце можна обрати натиснувши Ctrl та клацнувши мишкою на ньому.

en: Merging these places would create a cycle in the place hierarchy.
uk: Об’єднання цих місць створило б цикл в ієрархії місць.

en: Provides a library for using Cairo to generate documents.
uk: Надає бібліотеку для використання Cairo, щоб генерувати документи.

en: Provides GEDCOM processing functionality
uk: Надає функціонал для роботи з GEDCOM

en: Provides recursive routines for reports
uk: Надає рекурсивні процедури для звітів

en: Provides common functionality for Gramps XML import/export.
uk: Надає загальні функції для імпорту/експорту Gramps XML.

en: Provides holiday information for different countries.
uk: Надає інформацію про свята в різних країнах.

en: Manages a HTML file implementing DocBackend.
uk: Керує файлами HTML впроваджуючи DocBackend.

en: Common constants for html files.
uk: Загальні константи для файлів html.

en: Manages an HTML DOM tree.
uk: Керує HTML DOM деревом.

en: Provides base functionality for map services.
uk: Надає базові функції для картографічних служб.

en: Provides Textual Narration.
uk: Надає "Текстову Розповідь".

en: Manages an ODF file implementing DocBackend.
uk: Керує файлами ODF в якості DocBackend.

en: Provides the Base needed for the List People views.
uk: Надає базовий функціонал, що потрібен для показу списку осіб.

en: Provides common functionality for Pro-Gen import
uk: Надає загальні функції для імпорту Pro-Gen

en: Provides the Base needed for the List Place views.
uk: Надає базовий функціонал, що потрібен для показу списку місць.

en: Provides variable substitution on display lines.
uk: Надає можливість заміни показаних ліній.

en: Provides the base needed for the ancestor and descendant graphical reports.
uk: Надає базовий функціонал, що потрібен для побудови звіту предків та нащадків.

en: Field '%(fldname)s' not found
uk: Поле '%(fldname)s' не знайдено

en: Not a (right) DEF file: %(dname)s
uk: Не (справний) DEF файл: %(dname)s

en: Import from Pro-Gen
uk: Імпорт з Pro-Gen

en: Initializing.
uk: Ініціалізація.

en: Not a supported Pro-Gen import file language
uk: Мова Pro-Gen файлу імпорту не підтримується

en: Pro-Gen import
uk: Імпорт з Pro-Gen

en: Saving.
uk: Збереження.

en: Pro-Gen Import
uk: Імпорт з Pro-Gen

en: Date did not match: '%(text)s' (%(msg)s)
uk: Дати не співпадають: '%(text)s' (%(msg)s)

en: Time: %s
uk: Час: %s

en: Importing persons.
uk: Імпорт осіб.

en: see address on
uk: дивитись адресу на

en: see also address
uk: також дивитись адресу

en: Death cause
uk: Причина смерті

en: Importing families.
uk: Імпортую сім'ї.

en: Civil union
uk: Цивільний союз

en: Wedding
uk: Весілля

en: future
uk: майбутнє

en: Adding children.
uk: Додаю дітей.

en: Cannot find father for I%(person)s (Father=%(father))
uk: Не можу знайти батька для I%(person)s (Батько=%(father))

en: Cannot find mother for I%(person)s (Mother=%(mother))
uk: Не можу знайти мати для I%(person)s (Мати=%(father))

en: Youngest living person
uk: Наймолодша жива особа

en: Oldest living person
uk: Найстарша жива особа

en: Person died at youngest age
uk: Особа, що померла в наймолодшому віці

en: Person died at oldest age
uk: Особа, що померла в найстаршому віці

en: Person married at youngest age
uk: Особа, що одружилась в наймолодшому віці

en: Person married at oldest age
uk: Особа, що одружилась в найстаршому віці

en: Person divorced at youngest age
uk: Особа, що розлучилась в наймолодшому віці

en: Person divorced at oldest age
uk: Особа, що розлучилась в найстаршому віці

en: Youngest father
uk: Наймолодший тато

en: Youngest mother
uk: Наймолодша мама

en: Oldest father
uk: Найстарший тато

en: Oldest mother
uk: Найстарша мама

en: Father with most children
uk: Батько з найбільшою кількістю дітей

en: Mother with most children
uk: Матір з найбільшою кількістю дітей

en: Father with most grandchildren
uk: Батько з найбільшою кількістю онуків

en: Mother with most grandchildren
uk: Матір з найбільшою кількістю онуків

en: Couple with most children
uk: Пара з найбільшою кількістю дітей

en: Living couple married most recently
uk: Остання одружена пара (з живих)

en: Living couple married most long ago
uk: Найдавніше одружена пара (з живих)

en: Shortest past marriage
uk: Найкоротший шлюб в минулому

en: Longest past marriage
uk: Найдовший шлюб в минулому

en: Couple with smallest age difference
uk: Пара з найменшою різницею у віці

en: Couple with biggest age difference
uk: Пара з максимальною різницею у віці

note: Translators: used in French+Russian, ignore otherwise
en: "%(callname)s" (%(firstname)s)
uk: «%(callname)s» (%(firstname)s)

en: Top Left
uk: Вгорі ліворуч

en: Top Right
uk: Вгорі праворуч

en: Bottom Left
uk: Внизу ліворуч

en: Bottom Right
uk: Внизу праворуч

en: Tile path
uk: Шлях до плитки

en: The tile directory doesn't exist anymore:
    %s
    Trying to create a new one failed.
    Configure the view for the tile path and restart gramps.
uk: Каталог плиток більше не існує:
    %s
    Не вдалося створити новий.
    Налаштуйте вигляд для шляху плитки та перезапустіть gramps.

en: Remove cross hair
uk: Вилучити мітку

en: Add cross hair
uk: Додати мітку

en: Unlock zoom and position
uk: Розблокувати масштаб та позицію

en: Lock zoom and position
uk: Блокувати масштаб та позицію

en: Add place
uk: Додати місце

en: Link place
uk: Прив'язати місце

en: Add place from kml
uk: Додати місце з kml

en: Center here
uk: Центрувати тут

en: Replace '%(map)s' by =>
uk: Замінити '%(map)s' з =>

en: Reload all visible tiles for '%(map)s'.
uk: Перезавантажте всі видимі плитки для '%(map)s'.

en: Clear the '%(map)s' tiles cache.
uk: Очистити кеш '%(map)s'.

en: Center on this place
uk: Центрувати на цьому місці

en: Select a kml file used to add places
uk: Оберіть файл kml щоб додати міце

en: You will need to edit each place manually to add place type, ...
uk: Вам потрібно буде відредагувати кожне місце вручну, щоб додати тип місця, ...

en: You have {places_nb} place to edit. | You have {places_nb} places to edit.
uk[0]: У вас {places_nb} Місце для редагування.
uk[1]: У вас {places_nb} Місця для редагування.
uk[2]: У вас {places_nb} Місць для редагування.

en: You have more than 5 places in this kml file.
uk: У вас більше 5 місць у цьому файлі kml.

en: You have at least two places with the same title.
uk: У Вас щонайменше два місця з однаковою назвою.

en: The title of the places is:
    %(title)s
    The following places are similar: %(gid)s
    You should eiher rename the places or merge them.
    
    %(bold_start)sI can't proceed with your request%(bold_end)s.
uk: Назва місць є :
    <b>%(title)s</b>
    Наступні місця є подібні : %(gid)s
    Або переіменуйте місця, або об'єднайте їх.
    
    %(bold_start)sНе можу виконати ваш запит%(bold_end)s.

en: Nothing for this view.
uk: Нічого для цього показу.

en: Specific parameters
uk: Спеціальні параметри

en: Where to save the tiles for offline mode.
uk: Де зберігати заголовки для режиму поза мережею.

en: If you have no more space in your file system, you can remove all tiles placed in the above path.
    Be careful! If you have no internet, you'll get no map.
uk: Якщо у вашій файловій системі не залишилося вільного місця, ви можете видалити всі фрагменти мапи, що містяться за вказаним вгорі шляхом.
    Будьте обережні! За відсутності з'єднання з інтернетом ви не матимете доступу до мапи.

en: Zoom used when centering
uk: Під час центрування використано масштаб

en: The maximum number of places to show
uk: Максимальна кількість місць для показу

en: Use keypad for shortcuts :
    Either we choose the + and - from the keypad if we select this,
    or we use the characters from the keyboard.
uk: Використовуйте клавіатуру для швидких клавіш:
    Або ми виберемо + та - з клавіатури, якщо виберемо це,
    або ми використовуємо символи з клавіатури.

en: The map
uk: Мапа

en: Select tile cache directory for offline mode
uk: Укажіть каталог кешування для режиму поза мережею

en: Can't create tile cache directory %s
uk: Не вдалося створити каталог для кешування мапи «%s»

en: You must verify and change the tile cache
    ...
    [geography]
    ...
    path='bad/path'
    ...
    in the gramps.ini file :
    %s
    
    Before changing the gramps.ini file, you need to close Gramps
    
    The following errors are expected
uk: Перевірте наявність і доступність каталогу кешування мапи та за потреби змініть його
    ...
    [geography]
    ...
    path='неправильний/шлях'
    ...
    в файлі gramps.ini:
    %s
    
    Закрийте Gramps, перш ніж редагувати файл gramps.ini
    
    Можливо виникнення наступних помилок

en: Can't create tiles cache directory for '%s'.
uk: Не можу створити каталог для кешу сегментів для: %s.

en: Place Selection in a region
uk: Розмістити виділення в регіоні

en: Choose the radius of the selection.
    On the map you should see a circle or an oval depending on the latitude.
uk: Встановіть радіус виділення.
    На карті ви побачите коло чи овал, в залежності від широти.

en: 
    In the following table you may have :
     - a green row related to a selected place.
uk: 
    У наступній таблиці ви можете мати:
     - зелений рядок, пов’язаний з обраним місцем.

en: 
     - a red row related to a geocoding result.
uk: 
    - червоний рядок, пов'язаний з результатом геокодування.

en: The green values in the row correspond to the current place values.
uk: Зелені значення в рядку відповідають поточним значенням місць.

en: New place with empty fields
uk: Нове місце з порожніми полями

en: you have a wrong latitude for:
uk: у вас неправильна широта для:

en: Please, correct this before linking
uk: Будь ласка, виправте це перед посиланням

en: you have a wrong longitude for:
uk: хибна довгота для:

en: Denmark
uk: Данія

en:  parish
uk:  парафія

en:  state
uk:  штат

en: Latitude not within '54.55' to '69.05'
uk: Широта не від '54.55' до '69.05'

en: Longitude not within '8.05' to '24.15'
uk: Довгота не від '8.05' до '24.15'

en: Eniro map not available
uk: Картографічний сервіс Eniro недоступний

en: Coordinates needed in Denmark
uk: Для Данії потрібні координати

en: Latitude and longitude,
    or street and city needed
uk: Довгота та широта,
    або вулиця та місто

en: Opens on kartor.eniro.se
uk: Відкрити на kartor.eniro.se

en: GoogleMaps
uk: Карти Google

en: Open on maps.google.com
uk: Відкрити на maps.google.com

en: Open on openstreetmap.org
uk: Відкрити на openstreetmap.org

en: People and their ages the %s
uk: Особи та їхній вік %s

en: People and their ages on %s
uk: Особи та їхній вік у %s

en: Alive: %s
uk: Живий(а): %s

en: Deceased: %s
uk: Померлий: %s

en: 
    Living matches: %(alive)d, Deceased matches: %(dead)d
uk: 
    Збігів для живих: %(alive)d, Збігів для мервих: %(dead)d

en: Sorted events of %s
uk: Посортовані події з %s

en: Event Date
uk: Дата події

en: Event Place
uk: Місце події

en: Event Type
uk: Тип події

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Sorted events of family
     %(father)s - %(mother)s
uk: Сортування подій сім'ї
     %(father)s - %(mother)s

en: Family Member
uk: Член сім'ї

en: Personal events of the children
uk: Особисті події дітей

en: Home person not set.
uk: Базову особу не вказано.

en: %(person)s and %(active_person)s are the same person.
uk: %(person)s та %(active_person)s - одна й та ж особа.

en: %(person)s is the %(relationship)s of %(active_person)s.
uk: %(person)s є %(relationship)s %(active_person)s.

en: %(person)s and %(active_person)s are not directly related.
uk: %(person)s та %(active_person)s не є прямо пов'язані між собою.

en: %(person)s and %(active_person)s have following in-law relations:
uk: %(person)s та %(active_person)s мають такі правові відносини:

en: Relationships of %(person)s to %(active_person)s
uk: Відносини %(person)s до %(active_person)s

en: Detailed path from %(person)s to common ancestor
uk: Детальний шлях від %(person)s до спільного предка

en: Name Common ancestor
uk: Ім'я спільного предка

en: Partial
uk: Частково

en: Remarks with inlaw family
uk: Зауваження до шлюбу сім'ї

en: Remarks
uk: Зауваження

en: The following problems were encountered:
uk: Виникли наступні проблеми:

en: People who have the '%s' Attribute
uk: Особи, що мають атрибут '%s'

en: There are %d people with a matching attribute name.
uk: Знайдено %d осіб з однаковим іменем атрибута.

[ctx: Filtering_on]
en: all
uk: все

[ctx: Filtering_on]
en: Inverse Person
uk: Зворотній порядок осіб

[ctx: Filtering_on]
en: Inverse Family
uk: Зворотній порядок сім’ї

[ctx: Filtering_on]
en: Inverse Event
uk: Зворотній порядок події

[ctx: Filtering_on]
en: Inverse Place
uk: Зворотній порядок місця

[ctx: Filtering_on]
en: Inverse Source
uk: Зворотній порядок джерела

[ctx: Filtering_on]
en: Inverse Repository
uk: Зворотній порядок сховища

[ctx: Filtering_on]
en: Inverse Media
uk: Зворотній порядок медіа

[ctx: Filtering_on]
en: Inverse Note
uk: Зворотній порядок примітки

[ctx: Filtering_on]
en: all people
uk: всі особи

[ctx: Filtering_on]
en: all families
uk: всі сім'ї

[ctx: Filtering_on]
en: all events
uk: всі події

[ctx: Filtering_on]
en: all places
uk: всі місця

[ctx: Filtering_on]
en: all sources
uk: всі джерела

[ctx: Filtering_on]
en: all repositories
uk: всі сховища

[ctx: Filtering_on]
en: all media
uk: всі медіа

[ctx: Filtering_on]
en: all notes
uk: всі примітки

[ctx: Filtering_on]
en: males
uk: чоловіки

[ctx: Filtering_on]
en: females
uk: жінки

[ctx: Filtering_on]
en: people with other gender
uk: особи іншої статі

[ctx: Filtering_on]
en: people with unknown gender
uk: особи з невідомою статтю

[ctx: Filtering_on]
en: incomplete names
uk: особи з неповними іменами

[ctx: Filtering_on]
en: people with missing birth dates
uk: особи без дати народження

[ctx: Filtering_on]
en: disconnected people
uk: непов'язані особи

[ctx: Filtering_on]
en: unique surnames
uk: унікальні прізвища

[ctx: Filtering_on]
en: people with media
uk: особи із медіа

[ctx: Filtering_on]
en: media references
uk: посилання на медіа

[ctx: Filtering_on]
en: unique media
uk: унікальні медіа

[ctx: Filtering_on]
en: missing media
uk: відсутні медіа

[ctx: Filtering_on]
en: media by size
uk: медіа за розміром

[ctx: Filtering_on]
en: list of people
uk: список осіб

en: Summary counts of current selection
uk: Загальний рахунок обраного

en: Right-click row (or press ENTER) to see selected items.
uk: Правий клік на рядку(або натисніть ENTER) для перегляду обраного елемента.

en: Count/Total
uk: Нараховано/Загалом

en: Object
uk: Об'єкт

en: Filtering on %s
uk: Фільтр з %s

en: Name type
uk: Тип імені

en: birth event but no date
uk: подія народження без дати

en: missing birth event
uk: відсутня подія народження

en: Media count
uk: Кількість медіа

en: Reference
uk: Посилання

en: media
uk: медіа

en: Unique Media
uk: Унікальні медіа

en: Missing Media
uk: Відсутні медіа

en: Size in bytes
uk: Розмір в байтах

en: Filter matched {number_of} record. | Filter matched {number_of} records.
uk[0]: Фільтром відібрано {number_of} запис.
uk[1]: Фільтром відібрано {number_of} записи.
uk[2]: Фільтром відібрано {number_of} записів.

en: Father lineage for %s
uk: Батьківська лінія для %s

en: This report shows the father lineage, also called the patrilineal lineage or Y-line. People in this lineage all share the same Y-chromosomes.
uk: Цей звіт показує батьківську лінію роду. Вона також має назву Y-лінія. Всі особи в цій лінії мають спільну Y-хромосому.

en: Name Father
uk: Ім'я батька

en: Remark
uk: Примітка

en: Direct line male descendants
uk: Прямі нащадки по чоловічій лінії

en: Mother lineage for %s
uk: Материнська лінія для %s

en: This report shows the mother lineage, also called the matrilineal lineage mtDNA lineage. People in this lineage all share the same Mitochondrial DNA (mtDNA).
uk: Цей звіт показує материнську лінію роду. Вона також має назву лінія мтДНК(mtDNA). Всі особи в цій лінії мають спільну мітохондріальну ДНК.

en: Name Mother
uk: Ім'я мами

en: Direct line female descendants
uk: Прямі нащадки по жіночій лінії

en: ERROR : Too many levels in the tree (perhaps a loop?).
uk: ПОМИЛКА: В цьому дереві занадто багато рівнів (Модливо, зациклення?).

en: No birth relation with child
uk: Нема батьківських відносин з дитиною

en: Unknown gender
uk: Стать невідома

en: Link References for this note
uk: Посилання на цю примітку

en: Link check
uk: Перевірка посилання

en: Ok
uk: Так

en: Failed: missing object
uk: Невдача: відсутній об'єкт

en: Internet
uk: Інтернет

en: No link references for this note
uk: Посилання на цю примітку відсутні

en: Events of %(date)s
uk: Події %(date)s

en: Events on this exact date
uk: Події на вказану дату

en: No events on this exact date
uk: Події на вказану дату відсутні

en: Other events on this month/day in history
uk: Інші події в цей день/місяць в історії

en: No other events on this month/day in history
uk: Інші події в цей день/місяць в історії відсутні

en: Other events in %(year)d
uk: Інші події в %(year)d

en: No other events in %(year)d
uk: Інші події відсутні в %(year)d

en: Display people and ages on a particular date
uk: Показує осіб та їхній вік на певну дату

en: Attribute Match
uk: Співпадіння атрибутів

en: Display people with same attribute.
uk: Показує осіб з однаковими атрибутами.

en: All Events
uk: Всі події

en: Display a person's events, both personal and family.
uk: Показує події осіб, як особисті, так і родинні.

en: All Family Events
uk: Всі родинні події

en: Display the family and family members events.
uk: Показує родину та події членів родини.

en: Relation to Home Person
uk: Відношення до базової особи

en: Display all relationships between person and home person.
uk: Показує всі відносини між поточною та базовою особою.

en: Display filtered data
uk: Показ фільтрованих даних

en: Father lineage
uk: Батьківська лінія

en: Display father lineage
uk: Показує чоловічу лінії

en: Mother lineage
uk: Материнська лінія

en: Display mother lineage
uk: Показує жіночу лінію̈

en: On This Day
uk: В цей день

en: Display events on a particular day
uk: Показує події у вказаний день

en: Source or Citation
uk: Джерело або Цитата

en: %s References
uk: %s Посилання

en: Display references for a %s
uk: Показує посилання на %s

en: Link References
uk: Посилання-лінки

en: Display link references for a note
uk: Показує посилання-лінки для примітки

en: Display the repository reference for sources related to the active repository
uk: Показує посилання на сховища, для джерел, пов'язаних з активним сховищем

en: Same Surnames
uk: Таке ж прізвище

en: Display people with the same surname as a person.
uk: Показує осіб з таким же прізвищем.

en: Same Given Names
uk: Таке ж ім'я

en: Display people with the same given name as a person.
uk: Показує осіб з таким же іменем.

en: Same Given Names - stand-alone
uk: Таке ж ім'я - окремо

en: Display a person's siblings.
uk: Показує братів та сестер особи.

en: References for this %s
uk: Посилання для %s

en: No references for this %s
uk: Відсутні посилання для %s

en: Call number
uk: Тел. номер

en: Type of media
uk: Тип медіа

en: People with incomplete surnames
uk: Особи з неповними прізвищами

en: Matches people with lastname missing
uk: Відбирає осіб з відсутніми прізвищами

en: People matching the <surname>
uk: Особи з <surname>

en: Matches people with same lastname
uk: Пошук осіб з вказаним прізвищем

en: People matching the <given>
uk: Особи з <ім’ям>

en: Matches people with same given name
uk: Пошук осіб з таким же іменем

en: People with incomplete given names
uk: Особи з неповними іменем

en: Matches people with firstname missing
uk: Пошук осіб без імені

en: People sharing the surname '%s'
uk: Особи з прізвищем '%s'

en: There is {number_of} person with a matching name, or alternate name.
     | There are {number_of} people with a matching name, or alternate name.
uk[0]: Знайдено {number_of} особу з даним іменем.
uk[1]: Знайдено {number_of} особи з даним іменем.
uk[2]: Знайдено {number_of} осіб з даним іменем.

en: People with the given name '%s'
uk: Особи з іменем '%s'

en: Siblings of %s
uk: Брати/сестри %s

en: Sibling
uk: Брат/Сестра

en: self
uk: ця особа

en: Catalan Relationship Calculator
uk: Каталонський калькулятор відносин

en: Calculates relationships between people
uk: Визначає відносини між людьми

en: Czech Relationship Calculator
uk: Чеський калькулятор відносин

en: Danish Relationship Calculator
uk: Датський калькулятор відносин

en: German Relationship Calculator
uk: Німецький калькулятор відносин

en: Austrian Relationship Calculator
uk: Австрійський калькулятор відносин

en: Spanish Relationship Calculator
uk: Іспанський калькулятор відносин

en: Finnish Relationship Calculator
uk: Фінський калькулятор відносин

en: French Relationship Calculator
uk: Французький калькулятор відносин

en: Hebrew Relationship Calculator
uk: Калькулятор відносин (єврейський)

en: Croatian Relationship Calculator
uk: Хорватський калькулятор відносин

en: Hungarian Relationship Calculator
uk: Угорський калькулятор відносин

en: Icelandic Relationship Calculator
uk: Ісландський калькулятор відносин

en: Italian Relationship Calculator
uk: Італійський калькулятор відносин

en: Dutch Relationship Calculator
uk: Голландський калькулятор відносин

en: Norwegian Relationship Calculator
uk: Норвезький калькулятор відносин

en: Polish Relationship Calculator
uk: Польський калькулятор відносин

en: Portuguese Relationship Calculator
uk: Португальський калькулятор відносин

en: Russian Relationship Calculator
uk: Російський калькулятор відносин

en: Slovak Relationship Calculator
uk: Словацький калькулятор відносин

en: Slovenian Relationship Calculator
uk: Словенський калькулятор відносин

en: Swedish Relationship Calculator
uk: Шведський калькулятор відносин

en: Turkish Relationship Calculator
uk: Турецький калькулятор відносин

en: Calculates relationship between people
uk: Обчислює відносини між людьми

en: Ukrainian Relationship Calculator
uk: Український калькулятор відносин

en: Click to select a view
uk: Клікніть щоб обрати вигляд

en: Category Sidebar
uk: Бічна панель категорій

en: A sidebar to allow the selection of view categories
uk: Бічна панель для вибору категорій перегляду

en: Category
uk: Категорія

en: Drop-down Sidebar
uk: Бічна панель, що випадає

en: Selection of categories and views from drop-down lists
uk: Вибір категорій та представлень зі спадних списків

en: Drop-Down
uk: Випадаючий

en: Expander Sidebar
uk: Розширювач бічної панелі

en: Selection of views from lists with expanders
uk: Вибір переглядів зі списків із розширювачами

en: Expander
uk: Розширювач

en: Alphabetical Index
uk: Алфавітний вказівник

en: Index
uk: Покажчик

en: Entire Book
uk: Вся книга

en: Ahnentafel Report for %s
uk: Таблиця предків (Ahnentafel) для %s

en: Page break between generations
uk: Нова сторінка між поколіннями

en: Whether to start a new page after each generation.
uk: Чи починати нову сторінку після кожного покоління.

en: Add linebreak after each name
uk: Починати новий рядок після кожного імені

en: Whether a line break should follow the name.
uk: Чи потрібно після кожного імені переходити на новий рядок.

en: Birthday and Anniversary Report
uk: Звіт річниць та Днів народження

en: My Birthday Report
uk: Звіт Днів народженнь

en: Relationships shown are to %s
uk: Відносини показані до %s

en: * %(person)s, birth %(relation)s
uk: * %(person)s, народження %(relation)s

en: ⚭ %(spouse)s and
     %(person)s, wedding
uk: %(spouse)s та
     %(person)s, весілля

en: ⚭ {year}{spouse}{deadtxt2} and
     {person}{deadtxt1}, {nyears} | ⚭ {year}{spouse}{deadtxt2} and
     {person}{deadtxt1}, {nyears}
uk[0]: ⚭ {year}{spouse}{deadtxt2} та
     {person}{deadtxt1}, {nyears}
uk[1]: ⚭ {year}{spouse}{deadtxt2} та
     {person}{deadtxt1}, {nyears}
uk[2]: ⚭ {year}{spouse}{deadtxt2} та
     {person}{deadtxt1}, {nyears}

en: ✝ {person}, death {relation}
uk: ✝ {person}, смерть {relation}

en: Select the filter to be applied to the report.
uk: Оберіть фільтр, який буде використано для звіту.

en: Title text
uk: Текст заголовку

en: Title of report
uk: Назва звіту

en: First line of text at bottom of report
uk: Перший рядок в нижній частині звіту

en: Second line of text at bottom of report
uk: Другий рядок в нижній частині звіту

en: Third line of text at bottom of report
uk: Третій рядок в нижній частині звіту

en: Include only living people in the report
uk: Включати до звіту лише осіб, що досі живі

en: Dead Symbol
uk: Символ смерті

en: This will show after name to indicate that person is dead
uk: Це буде відображено після імені, щоб вказати, що людина померла

en: Show event year
uk: Показати рік події

en: Prints the year the event took place in the report
uk: Друкує рік коли відбуляся подія в звіту

en: Year of report
uk: Річний звіт

en: Include death anniversaries
uk: Включати річниці смерті

en: Whether to include anniversaries of death
uk: Чи включати річниці смерті

en: Whether to include relationships to the center person
uk: Чи включати відносини стосовно основної особи

en: Title text style
uk: Стиль заголовку

en: Data text display
uk: Стиль текстових даних

en: Day text style
uk: Стиль дня

en: Month text style
uk: Стиль місяця

en: Custom Text
uk: Власний текст

en: Initial Text
uk: Вступний текст

en: Text to display at the top
uk: Текст для показу вгорі

en: Middle Text
uk: Текст посередині

en: Text to display in the middle
uk: Текст для показу посередині

en: Final Text
uk: Фінальний текст

en: Text to display at the bottom
uk: Текст для показу внизу

en: sp. %(spouse)s
uk: пара %(spouse)s

en: sp. see %(reference)s: %(spouse)s
uk: подр. див %(reference)s: %(spouse)s

en: %s sp.
uk: %s подр.

en: Numbering system
uk: Система нумерації

en: Simple numbering
uk: Звичайна нумерація

en: d'Aboville numbering
uk: нумерація d'Aboville

en: Henry numbering
uk: Нумерація Henry

en: Modified Henry numbering
uk: Модифікована нумерація Henry

en: de Villiers/Pama numbering
uk: нумерація Вільє/Пама

en: Meurgey de Tupigny numbering
uk: Нумерація Meurgey de Tupigny

en: The numbering system to be used
uk: Яку систему нумерації поколінь використати

en: Show gender symbol in front of name
uk: Показувати символ гендерний символ перед ім'ям

en: Whether to show gender symbol in front of name in the report.
uk: Чи показувати символ статі перед іменем у звіті.

en: Show marriage info
uk: Показувати інформацію про шлюб

en: Whether to show marriage information in the report.
uk: Чи включати до звіту інформацію про шлюб.

en: Show divorce info
uk: Показувати інформацію про розлучення

en: Whether to show divorce information in the report.
uk: Чи включати до звіту інформацію про розлучення.

en: Show birth and death info
uk: Показувати інформацію про народження і смерть

en: Whether to show birth and death information in the report.
uk: Чи включати до звіту інформацію про народження і смерть.

en: Show duplicate trees
uk: Показати дубльовані дерева

en: Whether to show duplicate Family Trees in the report.
uk: Чи включати до звіту дублікати Родинних Дерев.

en: The style used for the level %d display.
uk: Стиль для показ %d рівня.

en: The style used for the spouse level %d display.
uk: Стиль для показу %d рівня для пари.

en: Ancestral Report for %s
uk: Звіт Предків для %s

en: More about %(person_name)s:
uk: Більше про %(person_name)s:

en: %(name)s is the same person as [%(id_str)s].
uk: %(name)s це та ж особа, що й [%(id_str)s].

en: Notes for %s
uk: Примітки для %s

en: Address:
uk: Адреса:

en: %(event_role)s at %(event_name)s of %(primary_person)s: %(event_text)s
uk: %(event_role)s на %(event_name)s від %(primary_person)s: %(event_text)s

en: Children of %(mother_name)s and %(father_name)s
uk: Діти %(mother_name)s та %(father_name)s

en: More about %(mother_name)s and %(father_name)s:
uk: Більше про %(mother_name)s та %(father_name)s:

en: Spouse: %s
uk: Чоловік/Дружина: %s

en: Relationship with: %s
uk: Відносини з: %s

en: Sosa-Stradonitz number
uk: Номер Sosa-Stradonitz

en: The Sosa-Stradonitz number of the central person.
uk: Номер Sosa-Stradonitz центральної особи.

en: Page break before end notes
uk: Розрив сторінки перед примітками в кінці

en: Whether to start a new page before the end notes.
uk: Чи починати нову сторінку перед примітками в кінці.

en: Use complete sentences
uk: Використовувати повні речення

en: Whether to use complete sentences or succinct language.
uk: Чи використовувати повні фрази, чи стислі.

en: Use full dates instead of only the year
uk: Використовувати повну дату замість лише року

en: Whether to use full dates instead of just year.
uk: Чи використовувати повну дату замість одного лиш року.

en: Compute death age
uk: Розрахувати вік смерті

en: Whether to compute a person's age at death.
uk: Чи розраховувати вік на момент смерті.

en: Omit duplicate ancestors
uk: Пропускати предків, що повторюються

en: Whether to omit duplicate ancestors.
uk: Чи пропускати предків, що повторюються.

en: Use callname for common name
uk: Використати ім'я в побуті, як звичайне ім'я

en: Whether to use the call name as the first name.
uk: Чи використовувати ім'я в побуті ім'я як звичайне.

en: Whether to show gender symbol in front of name.
uk: Чи показувати символ статі перед іменем.

en: Whether to list children.
uk: Чи перераховувати дітей.

en: Include spouses of children
uk: Включати подружні пари дітей

en: Whether to list the spouses of the children.
uk: Чи робити додавати подружні пари дітей.

en: Include events
uk: Включити події

en: Whether to include events.
uk: Чи включати події.

en: Include other events
uk: Включити інші події

en: Whether to include other events people participated in.
uk: Чи включити інші події, в яких взяли участь особи.

en: Include descendant reference in child list
uk: Додати в список дітей посилання на нащадків

en: Whether to add descendant references in child list.
uk: Чи додавати посилання на нащадків, до списку дітей.

en: Include Photo/Images from Gallery
uk: Включити Фото/Зображення з галереї

en: Whether to include images.
uk: Чи додавати зображення.

en: Include (2)
uk: Включити (2)

en: Include notes
uk: Включити примітки

en: Whether to include notes.
uk: Чи включати примітки.

en: Include sources
uk: Включити джерела

en: Whether to include source references.
uk: Чи включати посилання на джерела.

en: Include sources notes
uk: Включити примітки до джерел

en: Whether to include source notes in the Endnotes section. Only works if Include sources is selected.
uk: Чи включати примітки до джерел в секцію доданих приміток. Працює лише якщо увімкнено включення джерел.

en: Include attributes
uk: Включити атрибути

en: Whether to include attributes.
uk: Чи включати атрибути.

en: Include addresses
uk: Включити адреси

en: Whether to include addresses.
uk: Чи включати адреси.

en: Include alternative names
uk: Включити альтернативні імена

en: Whether to include other names.
uk: Чи включати інші імена.

en: Replace missing places with ______
uk: Заміняти відсутні місця на_________

en: Whether to replace missing Places with blanks.
uk: Чи заміняти відсутні місця пропусками.

en: Replace missing dates with ______
uk: Заміняти відсутні дати на_________

en: Whether to replace missing Dates with blanks.
uk: Чи заміняти відсутні дати пропусками.

en: The style used for the children list title.
uk: Стиль для заголовку списку дітей.

en: The style used for the text related to the children.
uk: Стиль тексту для інформації про дітей.

en: The style used for the note header.
uk: Стиль для заголовку примітки.

en: The style used for first level headings.
uk: Стиль для заголовків першого рівня.

en: The style used for second level headings.
uk: Стиль для заголовків другого рівня.

en: The style used for details.
uk: Стиль для детальної інформації.

en: Descendant Report for %(person_name)s
uk: Звіт Нащадки для %(person_name)s

en: Ref: %(number)s. %(name)s
uk: Пос: %(number)s. %(name)s

en: Notes for %(mother_name)s and %(father_name)s:
uk: Примітки для %(mother_name)s та %(father_name)s:

en: Record (Modified Register) numbering
uk: Нумерація записів (Модифікований Реєстр)

en: Report structure
uk: Структура звіту

en: show people by generations
uk: показати осіб за поколінням

en: show people by lineage
uk: показати осіб за походженням

en: How people are organized in the report
uk: Як людей буде організовано у звіті

en: Include spouses
uk: Включати чоловіка/дружину

en: Whether to include detailed spouse information.
uk: Чи включати детальну інформацію про чоловіка/дружину.

en: Include spouse reference
uk: Включити посилання на чоловіка/дружину

en: Whether to include reference to spouse.
uk: Чи включати посилання на чоловіка/дружину.

en: Include sign of succession ('+') in child-list
uk: Ставити знак спадкоємництва ('+') в списку дітей

en: Whether to include a sign ('+') before the descendant number in the child-list to indicate a child has succession.
uk: Чи ставити знак ('+') перед номером нащадка в списку дітей щоб вказати правонаступництво дитини.

en: Include path to start-person
uk: Включити шлях до стартової особи

en: Whether to include the path of descendancy from the start-person to each descendant.
uk: Чи включати шлях до стартової особи для кожного з нащадків.

en: End of Line Report for %s
uk: Звіт Кінець Лінії для %s

en: All the ancestors of %s who are missing a parent
uk: Всі предки %s, в яких бракує батьків

en: The style used for the subtitle.
uk: Стиль для підзаголовка.

en: Relationship: %s
uk: Відносини: %s

[ctx: acronym for male]
en: M
uk: Ч

[ctx: acronym for female]
en: F
uk: Ж

[ctx: acronym for other]
en: X
uk: І

en: Family Group Report - Generation %d
uk: Звіт про Сімейну Групу - Покоління %d

en: Family Group Report
uk: Звіт Сімейна Група

en: Center Family
uk: Головна сім'я

en: The center family for the filter
uk: Головна сім'я для фільтру

en: Recursive (down)
uk: Рекурсивно (вниз)

en: Create reports for all descendants of this family.
uk: Створити звіти для всіх нащадків цієї сім'ї.

en: Parent Marriage
uk: Шлюб батьків

en: Whether to include marriage information for parents.
uk: Чи включати до звіту інформацію про шлюб батьків.

en: Parent Events
uk: Події батьків

en: Whether to include events for parents.
uk: Чи включати до звіту події батьків.

en: Parent Addresses
uk: Адреси батьків

en: Whether to include addresses for parents.
uk: Чи включати адреси батьків.

en: Parent Notes
uk: Примітки для батьків

en: Whether to include notes for parents.
uk: Чи включати примітки для батьків.

en: Parent Attributes
uk: Атрибути батьків

en: Alternate Parent Names
uk: Альтернативні імена батьків

en: Whether to include alternate names for parents.
uk: Чи включати до звіту альтернативні імена батьків.

en: Whether to include notes for families.
uk: Чи включати примітки для родин.

en: Dates of Relatives
uk: Дати рідних

en: Whether to include dates for relatives (father, mother, spouse).
uk: Чи включати дати рідних (батько, мати, подружжя).

en: Children Marriages
uk: Шлюби дітей

en: Whether to include marriage information for children.
uk: Чи включати до звіту інформацію про шлюби дітей.

en: Generation numbers (recursive only)
uk: Номери поколінь (лише рекурсивно)

en: Whether to include the generation on each report (recursive only).
uk: Чи включити нумерацію поколінь в кожен звіт (лише рекурсивно).

en: Print fields for missing information
uk: Друкувати поля для відсутньої інформації

en: Whether to include fields for missing information.
uk: Чи включати до звіту поля для відсутньої інформації.

en: The style used for the parent's name
uk: Стиль для імен батьків

en: %(str1)s in %(str2)s.
uk: %(str1)s в %(str2)s.

note: Translators: e.g. (a stepfather): John Smith, relationship: Step
en: %(parent-name)s, relationship: %(rel-type)s
uk: %(parent-name)s, зв'язок: %(rel-type)s

en: Alternate Parents
uk: Альтернативні батьки

en: Associations
uk: Зв'язки

en: Images
uk: Зображення

en: Complete Individual Report
uk: Повний Індивідуальний Звіт

en: (image)
uk: (зображення)

en: List events chronologically
uk: Список подій в хронологічному порядку

en: Whether to sort events into chronological order.
uk: Чи упорядкувати події в хронологічному порядку.

en: Use name of person as title
uk: Клацання на ім'я, щоб зробити особу активною

en: Whether the title should be the name of the person, or 'Complete Individual Report'
uk: Чи повинен заголовок містити ім'я людини або буде "Повний індивідуальний звіт"

en: Include Notes
uk: Включити примітки

en: Whether to include Person and Family Notes.
uk: Чи включати примітки про особу та сім'ю.

en: Include Source Information
uk: Включити інформацію про джерело

en: Whether to cite sources.
uk: Чи цитувати джерела.

en: Include Tags
uk: Включати теґи

en: Whether to include tags.
uk: Чи додавати теґи.

en: Include Attributes
uk: Включити атрибути

en: Include Census Events
uk: Включити події перепису населення

en: Whether to include Census Events.
uk: Чи включати події перепису.

en: Sections
uk: Розділи

en: Event groups
uk: Групи подій

en: Check if a separate section is required.
uk: Відмітьте, якщо потрібно окремий розділ.

en: The style used for the spouse's name.
uk: Стиль для імені чоловіка/дружини.

en: The basic style used for table headings.
uk: Базовий стиль для назв таблиці.

en: The style used for image notes.
uk: Стиль для приміток до зображення.

en: The style used for image descriptions.
uk: Стиль для підпису до зображення.

en: Kinship Report for %s
uk: Звіт Спорідненість для %s

en: The maximum number of descendant generations
uk: Максимальна кількість генерацій нащадків

en: The maximum number of ancestor generations
uk: Максимальна кількість генерацій предків

en: Show Gramps ID
uk: Показати Gramps ID

en: Whether to show Gramps ID
uk: Чи показувати Gramps ID

en: Whether to include spouses
uk: Чи включати до звіту чоловіків/дружин

en: Include cousins
uk: Включати братів/сестер

en: Whether to include cousins
uk: Чи включати до звіту братів/сестер

en: Include aunts/uncles/nephews/nieces
uk: Включити тіток/дядьків/небожів/небог

en: Whether to include aunts/uncles/nephews/nieces
uk: Чи включати до звіту тіток/дядьків/небожів/небог

en: Note Link Check Report
uk: Звіт перевірки посилань на примітки

en: Note ID
uk: Примітка ID

en: Link Type
uk: Тип посилання

en: Links To
uk: Посилання на

en: Failed
uk: Невдача

en: Number of Ancestors for %s
uk: Кількість Предків для %s

en: Generation {number} has {count} individual. {percent} | Generation {number} has {count} individuals. {percent}
uk[0]: Покоління {number} нараховує {count} особу. {percent}
uk[1]: Покоління {number} нараховує {count} особи. {percent}
uk[2]: Покоління {number} нараховує {count} осіб. {percent}

en: Total ancestors in generations %(second_generation)d to %(last_generation)d is %(count)d. %(percent)s
uk: Загальна кількість предків в поколіннях з %(second_generation)d до %(last_generation)d - %(count)d. %(percent)s

en: Place Report
uk: Звіт Місця

en: Please select at least one place before running this.
uk: Будь ласка оберіть що найменше одне місце перед початком.

[ctx: places]
en: All Names: %s
uk: Всі назви: %s

en: Events that happened at this place
uk: Події, що відбулися в цьому місці

en: Type of Event
uk: Тип події

en: %(persons)s and %(name)s (%(id)s)
uk: %(persons)s та %(name)s (%(id)s)

en: People associated with this place
uk: Особи, пов'язані з цим місцем

en: %(father)s (%(father_id)s) and %(mother)s (%(mother_id)s)
uk: %(father)s (%(father_id)s) та %(mother)s (%(mother_id)s)

en: Select using filter
uk: Оберіть з допомогою фільтру

en: Select places using a filter
uk: Відібрати місця з допомогою фільтру

en: Select places individually
uk: Оберіть окремі місця

en: List of places to report on
uk: Список місць, які будуть включені до звіту

en: Center on
uk: Вибрати за центр

en: If report is event or person centered
uk: Звіт буде будуватись навколо події, чи особи

en: Number of ranks to display
uk: Кількість рядків для показу

en: Use call name
uk: Використати ім'я в побуті

en: Don't use call name
uk: Не використовувати ім'я в побуті

en: Replace first names with call name
uk: Замінити ім'я на ім'я в побуті

en: Underline call name in first names / add call name to first name
uk: Підкреслити ім'я в побуті в імені / додати ім'я в побуті до імені

en: Footer text
uk: Нижній колонтитул

en: The style used for the footer.
uk: Стиль для нижнього колонтитул.

[ctx: book]
en: Title of the Book
uk: Назва книги

en: Title string for the book.
uk: Текст назви книги.

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Subtitle of the Book
uk: Підзаголовок книги

en: Subtitle string for the book.
uk: Текст підзаголовку книги.

en: Copyright %(year)d %(name)s
uk: Авторське право %(year)d %(name)s

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Footer string for the page.
uk: Нижній колонтитул сторінки.

en: Gramps ID of the media object to use as an image.
uk: Gramps ID медіа об'єкта, який буде використано в якості картинки.

en: Image Size
uk: Розмір зображення

en: Size of the image in cm. A value of 0 indicates that the image should be fit to the page.
uk: Розмір зображення в сантиметрах. Значення 0 буде вказувати на те, що зображення має бути підігнано до розмірів сторінки.

en: Database Summary Report
uk: Звіт База Загалом

en: Number of individuals: %d
uk: Кількість осіб: %d

en: Males: %d
uk: Чоловіків: %d

en: Females: %d
uk: Жінок: %d

en: Individuals with other gender: %d
uk: Осіб іншої статі: %d

en: Individuals with unknown gender: %d
uk: Осіб з невідомою статтю: %d

en: Incomplete names: %d
uk: Неповних імен: %d

en: Individuals missing birth dates: %d
uk: Осіб з відсутньою датою народження: %d

en: Disconnected individuals: %d
uk: Непов'язані особи: %d

en: Unique surnames: %d
uk: Унікальні прізвища: %d

en: Individuals with media objects: %d
uk: Особи з медіа об'єктами: %d

en: Number of families: %d
uk: Кількість сімей: %d

en: Event Information
uk: Відомості про подію

en: Number of events: %d
uk: Кількість подій: %d

en: Place Information
uk: Відомості про місце

en: Number of places: %d
uk: Кількість місць: %d

en: Source Information
uk: Відомості про джерело

en: Number of sources: %d
uk: Кількість джерел: %d

en: Citation Information
uk: Відомості про цитату

en: Number of citations: %d
uk: Число цитат: %d

en: Repository Information
uk: Відомості про репозиторій

en: Number of repositories: %d
uk: Кількість сховищ: %d

en: Number of unique media objects: %d
uk: Кількість унікальних медіа об'єктів: %d

en: Total size of media objects: %s MB
uk: Загальний розмір медіа: %s МБ

en: Note Information
uk: Відомості про примітку

en: Number of notes: %d
uk: Кількість приміток: %d

en: Whether to count private data
uk: Чи включати приватні дані

en: Table Of Contents
uk: Зміст

en: Contents
uk: Вміст

en: The style used for third level headings.
uk: Стиль для заголовків третього рівня.

en: Tag Report
uk: Звіт Мітки

en: You must first create a tag before running this report.
uk: Перед запуском цього звіту потрібно створити мітку.

en: Tag Report for %s Items
uk: Звіт Мітки для %s елементів

en: Email Address
uk: Адреса ел. пошти

en: Publication Information
uk: Інформація про публікацію

en: The tag to use for the report
uk: Мітка для побудови звіту

en: Ahnentafel Report
uk: Звіт Предки (Ahnentafel)

en: Produces a textual ancestral report
uk: Будує текстовий звіт про предків

en: Produces a report of birthdays and anniversaries
uk: Будує звіт з річниць та Днів народження

en: Add custom text to the book report
uk: Додати власний текст до книги

en: Descendant Report
uk: Звіт Нащадки

en: Produces a list of descendants of the active person
uk: Будує список нащадків активної особи

en: Detailed Ancestral Report
uk: Детальний звіт Предки

en: Produces a detailed ancestral report
uk: Будує детальний звіт про предків

en: Detailed Descendant Report
uk: Детальний звіт Нащадки

en: Produces a detailed descendant report
uk: Будує детальний звіт про нащадків

en: End of Line Report
uk: Звіт Кінець Лінії

en: Produces a textual end of line report
uk: Генерує текстовий звіт Кінець Лінії

en: Produces a family group report showing information on a set of parents and their children.
uk: Будує звіт про сімейну групу, який включає інформацію про певне коло батьків та їхніх дітей.

en: Produces a complete report on the selected people
uk: Будує повний звіт про виділених осіб

en: Kinship Report
uk: Звіт Спорідненість

en: Produces a textual report of kinship for a given person
uk: Будує текстовий звіт про родинні зв'язки даної особи

en: Produces a list of people with a specified tag
uk: Створює список осіб з вказаною міткою

en: Number of Ancestors Report
uk: Звіт Кількість предків

en: Counts number of ancestors of selected person
uk: Рахує кількість предків виділеної особи

en: Produces a textual place report
uk: Будує текстовий звіт про місця

en: Title Page
uk: Титульна Сторінка

en: Produces a title page for book reports.
uk: Створює титульну сторінку для звітів Книга.

en: Provides a summary of the current database
uk: Надає огляд бази даних

en: Produces a table of contents for book reports.
uk: Створює Зміст для звітів Книга.

en: Produces an alphabetical index for book reports.
uk: Створює алфавітний вказівник для звіту Книга.

en: Records Report
uk: Звіт Записи

en: Note Link Report
uk: Посилання в примітках

en: Shows status of links in notes
uk: Показувати стан посилань у нотатках

en: Gnome Thumbnailer
uk: Генератор мініатюр GNOME

en: Image Thumbnailer
uk: Генератор мініатюр для зображень

en: Below is a list of the family names that 
    Gramps can convert to correct capitalization. 
    Select the names you wish Gramps to convert.
uk: Нижче наведено список прізвищ, в яких
    Gramps може виправити регістр.
    Оберіть прізвища, які б Ви хотіли виправити.

en: _Accept changes and close
uk: _Прийняти зміни та закрити

[ctx: manual]
en: Fix_Capitalization_of_Family_Names
uk: Виправлення_регістра_в_прізвищах

en: Capitalization changes
uk: Зміна регістру

en: Checking Family Names
uk: Перевірка прізвищ

en: Searching family names
uk: Пошук прізвищ

en: No modifications made
uk: Змін не зроблено

en: No capitalization changes were detected.
uk: Змін регістру не виявлено.

en: Original Name
uk: Оригінальне ім'я

en: Capitalization Change
uk: Зміна регістру

en: Building display
uk: Будую показ

en: This tool will rename all events of one type to a different type. Once completed, this cannot be undone by the regular Undo function.
uk: Цей інструмент дозволяє перейменувати всі події одного типу в інший. Цей процес неможливо виправити звачайною відміною.

en: Original event type:
uk: Оригінальний тип події:

en: New event type:
uk: Новий тип події:

en: Change Event Types
uk: Зміна типів подій

en: Change types
uk: Змінити типи

en: Analyzing Events
uk: Аналіз подій

en: No event record was modified.
uk: Жодного запису про події не змінено.

en: {number_of} event record was modified. | {number_of} event records were modified.
uk[0]: {number_of} подію було змінено.
uk[1]: {number_of} події було змінено.
uk[2]: {number_of} подій було змінено.

en: Checking Database
uk: Перевірка бази даних

en: Looking for cross table duplicates
uk: Пошук дублікатів між таблицями

en: Your Family Tree contains cross table duplicate handles.
     This is bad and can be fixed by making a backup of your
    Family Tree and importing that backup in an empty family
    tree. The rest of the checking is skipped, the Check and
    Repair tool should be run anew on this new Family Tree.
uk: Ваше Родинне Дерево містить дублікати.
     Це погано, і може бути виправлено шляхом створення резервної копії
    Родинного дерева, та імпортом її у пусте дерево
    Решта перевірки пропущена. Потрібно знову запустити
    Інструмент Перевірки і Виправлення Дерева.

en: Check Integrity
uk: Перевірка цілісності

en: Rebuilding reference maps...
uk: Перебудова мапи посилань...

en: Objects referenced by this note were referenced but missing so that is why they have been created when you ran Check and Repair on %s.
uk: Об'єкти, на які посилається ця примітка, були відсутні, але створені знову коли Ви запустили Інструмент Перевірки і Виправлень на %s.

en: Looking for invalid name format references
uk: Пошук пошкоджених посилань на формат імен

en: Looking for duplicate spouses
uk: Пошук дублікатів чоловіків/дружин

en: Looking for character encoding errors
uk: Пошук помилок кодування символів

en: Looking for ctrl characters in notes
uk: Пошук помилок кодування символів в примітках

en: Looking for bad alternate place names
uk: Пошук поганих альтернативних назв для назв місця

en: Looking for broken family links
uk: Пошук пошкоджених родинних зв'язків

en: Looking for unused objects
uk: Пошук об'єктів, що не використовуються

en: Select file
uk: Обрати файл

en: Media object could not be found
uk: Медіа об'єкт не знайдено

en: The file:
    %(file_name)s
    is referenced in the database, but no longer exists.
    The file may have been deleted or moved to a different location.
    You may choose to either remove the reference from the database,
    keep the reference to the missing file, or select a new file.
uk: Файл:
     %(file_name)s 
    в базі є посилання на нього, але файл більше не існує.
    Можливо його було вилучено, або переміщено в інше місце.
    Ви можете вилучити посилання на нього з бази даних,
    залишити все як є, або вказати новий файл.

en: Looking for empty people records
uk: Пошук пустих записів про осіб

en: Looking for empty family records
uk: Пошук пустих записів про сім'ї

en: Looking for empty event records
uk: Пошук пустих записів про події

en: Looking for empty source records
uk: Пошук пустих записів про джерела

en: Looking for empty citation records
uk: Пошук пустих записів цитат

en: Looking for empty place records
uk: Пошук пустих записів про місця

en: Looking for empty media records
uk: Пошук пустих записів про медіа

en: Looking for empty repository records
uk: Пошук пустих записів про сховища

en: Looking for empty note records
uk: Пошук пустих приміток

en: Looking for empty families
uk: Пошук пустих сімей

en: Looking for broken parent relationships
uk: Пошук пошкоджених батьківських відносин

en: Looking for event problems
uk: Пошук пошкоджених подій

en: Looking for backlink reference problems
uk: Пошук пошкоджених зворотних посилань

en: Looking for person reference problems
uk: Пошук пошкоджених посилань на особу

en: Looking for family reference problems
uk: Пошук пошкоджених посилань до сім’ї

en: Looking for repository reference problems
uk: Пошук пошкоджених посилань на сховище

en: Looking for place reference problems
uk: Пошук пошкоджених посилань на місце

en: Looking for citation reference problems
uk: Пошук пошкоджених посилань на джерело та цитату

en: Looking for source reference problems
uk: Пошук пошкоджених посилань на джерело

en: Looking for media object reference problems
uk: Пошук пошкоджених посилань на медіа об'єкти

en: Looking for note reference problems
uk: Пошук пошкоджених посилань на примітки

en: Updating checksums on media
uk: Оновлення контрольних сум для медіа

en: Looking for tag reference problems
uk: Пошук пошкоджених посилань на мітки

en: Looking for media source reference problems
uk: Пошук пошкоджених посилань для медіа об'єктів

en: Looking for Duplicated Gramps ID problems
uk: Пошук проблем дублікатів Gramps ID

en: Checking for bad links in Notes
uk: Перевірка наявності поганих посилань в примітках

en: No errors were found
uk: Помилок не виявлено

en: The database has passed internal checks
uk: База даних успішно пройшла всі внутрішні перевірки

en: No errors were found: the database has passed internal checks.
uk: Помилок не знайдено: база даних успішно пройшла всі внутрішні перевірки.

en: {quantity} broken child/family link was fixed
     | {quantity} broken child/family links were fixed
uk[0]: {quantity} порушення зв'язку дитина/сім'я було виправлено
uk[1]: {quantity} порушення зв'язку дитина/сім'я було виправлено
uk[2]: {quantity} порушень зв'язку дитина/сім'я було виправлено

en: Non existing child
uk: Дитина не існує

en: %(person)s was removed from the family of %(family)s
uk: %(person)s був(ла) видалений(на) зі сім'ї %(family)s

en: {quantity} broken spouse/family link was fixed
     | {quantity} broken spouse/family links were fixed
uk[0]: {quantity} порушення зв'язку пара/сім'я було виправлено
uk[1]: {quantity} порушення зв'язку пара/сім'я було виправлено
uk[2]: {quantity} порушень зв'язку пара/сім'я було виправлено

en: Non existing person
uk: Особа не існує

en: %(person)s was restored to the family of %(family)s
uk: %(person)s був(ла) відновлений(на) в сім'ї %(family)s

en: {quantity} duplicate spouse/family link was found
     | {quantity} duplicate spouse/family links were found
uk[0]: {quantity} дублікат зв'язку пара/сім'я було виправлено
uk[1]: {quantity} дублікати зв'язку пара/сім'я було виправлено
uk[2]: {quantity} дублікатів зв'язку пара/сім'я було виправлено

en: {quantity} family with no parents or children found, removed.
     | {quantity} families with no parents or children found, removed.
uk[0]: {quantity} сім'ю без батьків, чи дітей, вилучено.
uk[1]: {quantity} сім'ї без батьків, чи дітей, вилучено.
uk[2]: {quantity} сімей без батьків, чи дітей, вилучено.

en: {quantity} corrupted family relationship fixed
     | {quantity} corrupted family relationships fixed
uk[0]: {quantity} пошкоджений сімейний зв'язок відновлено
uk[1]: {quantity} пошкоджених родинних зв'язків відновлено
uk[2]: {quantity} пошкоджених родинних зв'язків відновлено

en: {quantity} place alternate name fixed
     | {quantity} place alternate names fixed
uk[0]: {quantity} альтернативну назву місця виправлено
uk[1]: {quantity} альтернативну назву місць виправлено
uk[2]: {quantity} альтернативну назву місць виправлено

en: {quantity} person was referenced but not found
     | {quantity} persons were referenced, but not found
uk[0]: {quantity} посилань на подію, якої не існує
uk[1]: {quantity} посилання на подію, якої не існує
uk[2]: {quantity} посилань на подію, якої не існує

en: {quantity} family was referenced but not found
     | {quantity} families were referenced, but not found
uk[0]: {quantity} посилання на сім’ю, якої не знайдено
uk[1]: {quantity} посилання на сім’ї, яких не знайдено
uk[2]: {quantity} посилання на сім’ї, яких не знайдено

en: {quantity} date was corrected
     | {quantity} dates were corrected
uk[0]: {quantity} дату виправлено
uk[1]: {quantity} дат виправлено
uk[2]: {quantity} дат виправлено

en: {quantity} repository was referenced but not found
     | {quantity} repositories were referenced, but not found
uk[0]: {quantity} посилання на сховище, якого не існує
uk[1]: {quantity} посилань на сховища, яких не існує
uk[2]: {quantity} посилань на сховища, яких не існує

en: {quantity} media object was referenced but not found
     | {quantity} media objects were referenced, but not found
uk[0]: {quantity} посилання на медіа, яке не існує
uk[1]: {quantity} посилання на медіа, яких не існує
uk[2]: {quantity} посилань на медіа, яких не існує

en: Reference to {quantity} missing media object was kept
     | References to {quantity} missing media objects were kept
uk[0]: {quantity} посилання на відсутнє медіа збережено
uk[1]: {quantity} посилання на відсутнє медіа збережено
uk[2]: {quantity} посилань на відсутнє медіа збережено

en: {quantity} missing media object was replaced
     | {quantity} missing media objects were replaced
uk[0]: {quantity} відсутнє медіа замінено
uk[1]: {quantity} відсутніх медіа замінено
uk[2]: {quantity} відсутніх медіа замінено

en: {quantity} missing media object was removed
     | {quantity} missing media objects were removed
uk[0]: {quantity} відсутнє медіа вилучено
uk[1]: {quantity} відсутніх медіа вилучено
uk[2]: {quantity} відсутніх медіа вилучено

en: {quantity} event was referenced but not found
     | {quantity} events were referenced, but not found
uk[0]: {quantity} посилань на подію, якої не існує
uk[1]: {quantity} посилання на подію, яких не існує
uk[2]: {quantity} посилань на подію, яких не існує

en: {quantity} invalid birth event name was fixed
     | {quantity} invalid birth event names were fixed
uk[0]: {quantity} помилкову назву події народження виправлено
uk[1]: {quantity} помилкові назви події народження виправлено
uk[2]: {quantity} помилкових назв події народження виправлено

en: {quantity} invalid death event name was fixed
     | {quantity} invalid death event names were fixed
uk[0]: {quantity} помилкову назву події смерті виправлено
uk[1]: {quantity} помилкові назви події смерті виправлено
uk[2]: {quantity} помилкових назв події смерті виправлено

en: {quantity} place was referenced but not found
     | {quantity} places were referenced, but not found
uk[0]: {quantity} посилань на місце, якого не існує
uk[1]: {quantity} посилання на місце, якого не існує
uk[2]: {quantity} посилань на місце, якого не існує

en: {quantity} citation was referenced but not found
     | {quantity} citations were referenced, but not found
uk[0]: {quantity} посилань на цитату, якої не існує
uk[1]: {quantity} посилання на цитату, яких не існує
uk[2]: {quantity} посилань на цитату, яких не існує

en: {quantity} source was referenced but not found
     | {quantity} sources were referenced, but not found
uk[0]: {quantity} посилання на джерело, якого не існує
uk[1]: {quantity} посилання на джерело, яких не існує
uk[2]: {quantity} посилань на джерело, яких не існує

en: {quantity} note object was referenced but not found
     | {quantity} note objects were referenced, but not found
uk[0]: {quantity} посилання на примітку, яка не існує
uk[1]: {quantity} посилання на примітку, яка не існує
uk[2]: {quantity} посилань на примітку, яка не існує

en: {quantity} tag object was referenced but not found
     | {quantity} tag objects were referenced, but not found
uk[0]: {quantity} посилання на об’єкт, якого не існує
uk[1]: {quantity} посилання на об’єкт, якого не існує
uk[2]: {quantity} посилань на об’єкт, якого не існує

en: {quantity} invalid name format reference was removed
     | {quantity} invalid name format references were removed
uk[0]: {quantity} невірне посилання на формат імені знищено
uk[1]: {quantity} невірних посилань на формат імені знищено
uk[2]: {quantity} невірних посилання на формат імені знищено

en: {quantity} invalid source citation was fixed
     | {quantity} invalid source citations were fixed
uk[0]: {quantity} хибне джерело цитати виправлено
uk[1]: {quantity} хибні джерела цитати виправлено
uk[2]: {quantity} хибних джерел цитати виправлено

en: {quantity} Duplicated Gramps ID fixed
     | {quantity} Duplicated Gramps IDs fixed
uk[0]: {quantity} дубльований Gramps ID виправлено
uk[1]: {quantity} дубльовані Gramps ID виправлено
uk[2]: {quantity} дубльованих Gramps ID виправлено

en: %(empty_obj)d empty objects removed:
       %(person)d person objects
       %(family)d family objects
       %(event)d event objects
       %(source)d source objects
       %(media)d media objects
       %(place)d place objects
       %(repo)d repository objects
       %(note)d note objects
uk: %(empty_obj)d пустих об'єктів знищено:
       %(person)d осіб
       %(family)d сімей
       %(event)d подій
       %(source)d джерел
       %(media)d медіа
       %(place)d місць
       %(repo)d сховищ
       %(note)d приміток

en: %d bad backlinks were fixed;
uk: %d хибних зворотніх посилань було виправлено;

en: All reference maps have been rebuilt.
uk: Всі мапи посилань перебудовано.

en: %d bad Note Links were fixed;
uk: %d хибних зворотніх посилань було виправлено;

en: Integrity Check Results
uk: Результат перевірки цілісності

en: Check and Repair
uk: Перевірка та відновлення

en: Start date test?
uk: Розпочати тест дат?

en: This test will create many persons and events in the current database. Do you really want to run this test?
uk: Цей тест згенерую багато випадкових осіб та подій в поточній базі даних. Дійсно бажаєте продовжити?

en: Run test
uk: Виконати тест

en: Running Date Test
uk: Виконую тест для дат

en: Generating dates
uk: Генерую дати

en: Date Test Plugin
uk: Додаток тестування дат

en: Pass
uk: Пройдено

en: Gender Statistics tool
uk: Інструмент Гендерна статистика

en: Guess
uk: Відгадати

en: Save _As
uk: Зберегти _як

en: _Filter:
uk: _Фільтр:

en: The event comparison utility uses the filters defined in the Custom Filter Editor.
uk: Інструмент порівняння подій використовує фільтри, визначені в Редакторі Фільтрів користувача.

en: Custom filter _editor
uk: _Редактор фільтрів користувача

[ctx: manual]
en: Compare_Individual_Events
uk: Порівняння_особистих_подій

en: Event comparison filter selection
uk: Вибір фільтру для порівняння подій

en: Event Comparison tool
uk: Іструмент порівняння подій

en: Filter selection
uk: Вибір фільтру

en: Comparing events
uk: Порівняння подій

en: Selecting people
uk: Вибір осіб

en: No matches were found
uk: Співпадінь не виявлено

en: Event Comparison Results
uk: Результат порівняння подій

en: %(event_name)s Date
uk: %(event_name)s Дата

en: %(event_name)s Place
uk: %(event_name)s Місце

en: Comparing Events
uk: Порівняння Події

en: Building data
uk: Побудова даних

en: Select filename
uk: Обрати файл

en: Event name changes
uk: Зміна назви події

en: Extract Event Description
uk: Витягнення Опису Події

en: {quantity} event description has been added | {quantity} event descriptions have been added
uk[0]: {quantity} опис про подію додано
uk[1]: {quantity} описи про подію додано
uk[2]: {quantity} описів про подію додано

en: Modifications made
uk: Зміни виконано

en: No event description has been added.
uk: Жодного опису про подію не додано.

en: Match Threshold
uk: Межа збігів

en: Use soundex codes
uk: Використовувати коди soundex

en: Co_mpare
uk: _Порівняти

[ctx: manual]
en: Find_Possible_Duplicate_People
uk: Пошук_можливих_дублікатів_осіб

en: Find Possible Duplicate People
uk: Пошук можливих дублікатів осіб

en: Find Duplicates tool
uk: Інструмент пошуку дублікатів

en: Tool settings
uk: Налаштування інструменту

en: No matches found
uk: Співпадінь не виявлено

en: No potential duplicate people were found
uk: Можливих дублікатів не виявлено

en: Find Duplicates
uk: Знайдені дублікати

en: Looking for duplicate people
uk: Пошук дублікатів осіб

en: Pass 1: Building preliminary lists
uk: Прохід 1: Побудова попередніх списків

en: Pass 2: Calculating potential matches
uk: Прохід 2: Обраховування можливих співпадінь

en: Potential Merges
uk: Потенційні дублікати

en: Rating
uk: Рейтинг

en: First Person
uk: Перша особа

en: Second Person
uk: Друга особа

en: Merge candidates
uk: Кандидати на об'єднання

en: Merge persons
uk: Об'єднати осіб

[ctx: manual]
en: Find_database_loop
uk: Пошук_цикла_бази_даних

en: Find database loop
uk: Знайти замикання база даних

en: Starting
uk: Розпочинаю

en: Looking for possible loop for each person
uk: Пошук можливого циклу (замикання) для кожної особи

[ctx: manual]
en: Media_Manager
uk: Управління_документами

en: Media Manager
uk: Керування Медіа

en: Help
uk: Допомога

en: Introduction
uk: Вступ

en: Selection
uk: Вибір

en: This tool allows batch operations on media objects stored in Gramps. An important distinction must be made between a Gramps media object and its file.
    
    The Gramps media object is a collection of data about the media object file: its filename and/or path, its description, its ID, notes, source references, etc. These data %(bold_start)sdo not include the file itself%(bold_end)s.
    
    The files containing image, sound, video, etc, exist separately on your hard drive. These files are not managed by Gramps and are not included in the Gramps database. The Gramps database only stores the path and file names.
    
    This tool allows you to only modify the records within your Gramps database. If you want to move or rename the files then you need to do it on your own, outside of Gramps. Then you can adjust the paths using this tool so that the media objects store the correct file locations.
uk: Цей інструмент дозволяє робити масові операції над медіа об'єктами, що зберігаються в Gramps. Важливо зрозуміти різницю між медіа об'єктом Gramps, та його файлом.
    
    Медіа об'єкт Gramps - це набір даних про файл медіа об'єкту: його назві, та шлях до нього, його опис, ID, примітки, посилання на джерела, і т.п. Ці дані %(bold_start)sне містять самого файлу%(bold_end)s.
    
    Файли, що містять зображення, звук, відео і т.д. існують окремо на Вашому диску. Ці файли не керуються Gramps, і не включаються до бази даних Gramps. База даних тільки зберігає шлях до файлу, і його ім'я.
    
    Цей інструмент дозволяє Вам тільки модифікувати записи у базі даних Gramps. Якщо Ви хочете перемістити, чи переназвати файли, Вам слід робити це самостійно, поза Gramps. Після цього Ви можете відредагувати шлях до файлу з допомогою даного інструменту.

en: Affected path
uk: Пошкоджений шлях

en: Press Apply to proceed, Cancel to abort, or Back to revisit your options.
uk: Натисніть Так для продовження, або Скасувати для скасування, або Повернутись, щоб переглянути параметри.

en: Operation successfully finished
uk: Операцію успішно виконано

en: The operation you requested has finished successfully. You may press Close now to continue.
uk: Операцію успішно виконано. Можете натиснути Закрити для продовження.

en: Operation failed
uk: Провал операції

en: There was an error while performing the requested operation. You may try starting the tool again.
uk: Помилка при виконанні операції. Спробуйте налаштувати інструмент знову.

en: The following action is to be performed:
    
    Operation:	%s
uk: Буде виконано наступні дії:
    
    Операція:	%s

en: Replace _substrings in the path
uk: Замінити _підрядок в шляху

en: This tool allows replacing specified substring in the path of media objects with another substring. This can be useful when you move your media files from one directory to another
uk: Цей інструмент заміняє вказаний підрядок в шляху до медіа, на інший підрядок. Це потрібно при переміщенні файлів об'єктів з одного каталогу в інший

en: Replace substring settings
uk: Параметри підрядка заміни

en: _Replace:
uk: _Замінити:

en: _With:
uk: _На:

en: The following action is to be performed:
    
    Operation:	%(title)s
    Replace:		%(src_fname)s
    With:		%(dest_fname)s
uk: Буде виконано наступні дії:
    
    Операція:	%(title)s
    Замінити:		%(src_fname)s
    На:		%(dest_fname)s

en: Convert paths from relative to _absolute
uk: Перетворити відносні шляхи в _абсолютні

en: This tool allows converting relative media paths to the absolute ones. It does this by prepending the base path as given in the Preferences, or if that is not set, it prepends user's directory.
uk: Цей інструмент перетворює відносні шляхи до медіа на абсолютні. Це відбувається шляхом додавання до відносного шляху базового, який вказаний в налаштуваннях, або якщо цей параметр не задано, то додається домашній каталог.

en: Convert paths from absolute to r_elative
uk: Перетворити абсолютні шлях у відносні

en: This tool allows converting absolute media paths to a relative path. The relative path is relative viz-a-viz the base path as given in the Preferences, or if that is not set, user's directory. A relative path allows to tie the file location to a base path that can change to your needs.
uk: Цей інструмент перетворює абсолютні шляхи до медіа у відносні. Відносний шлях задається відносно базового каталогу, який вказаний в налаштуваннях, або відносно домашнього каталогу, якщо цей параметр не задано. Відносний шлях дозволяє прив'язати положення файлу до базового каталогу, який Ви можете переміщати як завгодно.

en: Add images not included in database
uk: Додати зображення, не включені до бази

en: Check directories for images not included in database
uk: Перевірити каталоги на наявність зображень, не включені в базу даних

en: This tool adds images in directories that are referenced by existing images in the database.
uk: Цей інструмент додає зображення, що містяться в тих же в каталогах, що й існуючі зображення в базі даних.

en: Don't merge if citation has notes
uk: Не об'єднувати, якщо цитата має примітки

en: Match on Page/Volume, Date and Confidence
uk: Фільтрувати за Сторінкою/Томом, датою і достовірністю

en: Ignore Date
uk: Ігнорувати дату

en: Ignore Confidence
uk: Ігнорувати достовірність

en: Ignore Date and Confidence
uk: Ігнорувати дату та достовірність

[ctx: manual]
en: Merge_citations
uk: Злиття_цитат

en: Notes, media objects and data-items of matching citations will be combined.
uk: Нотатки, медіа об'єкти, елементи даних з відібраних елементів будуть об'єднані.

en: Merge citations tool
uk: Інструмент об’єднання цитат

en: Checking Sources
uk: Перевірка джерел

en: Looking for citation fields
uk: Пошук полів цитати

en: Number of merges done
uk: Кількість завершених об’єднань

en: {number_of} citation merged | {number_of} citations merged
uk[0]: {number_of} цитат об’єднано
uk[1]: {number_of} цитати об’єднано
uk[2]: {number_of} цитат об’єднано

en: _Tag
uk: _Мітка

[ctx: manual]
en: Not_Related
uk: Не_зв'язані

en: Not related to "%s"
uk: Не пов'язано з "%s"

en: NotRelated
uk: Не Пов'язано

en: Everyone in the database is related to %s
uk: Всі особи в базі пов'язані з %s

en: Setting tag for {number_of} person | Setting tag for {number_of} people
uk[0]: Встановлення мітки для {number_of} особи
uk[1]: Встановлення мітки для {number_of} особи
uk[2]: Встановлення мітки для {number_of} осіб

en: Finding relationships between {number_of} person | Finding relationships between {number_of} people
uk[0]: Визначення відносин між {number_of} особою
uk[1]: Визначення відносин між {number_of} особами
uk[2]: Визначення відносин між {number_of} особами

en: Looking for {number_of} person | Looking for {number_of} people
uk[0]: Пошук за {number_of} особою
uk[1]: Пошук за {number_of} особами
uk[2]: Пошук за {number_of} особами

en: Looking up the name of {number_of} person | Looking up the names of {number_of} people
uk[0]: Пошук імені {number_of} особи
uk[1]: Пошук імен {number_of} осіб
uk[2]: Пошук імен {number_of} осіб

en: _Street:
uk: _Вулиця:

en: _City:
uk: _Місто:

en: _Country:
uk: _Країна:

en: _ZIP/Postal Code:
uk: _Індекс/Поштовий код:

en: _Phone:
uk: _Телефон:

en: _Email:
uk: _Ел.пошта:

en: Copy from DB to Preferences
uk: Копіювати з БД до налаштувань

en: Copy from Preferences to DB
uk: Копіювати з налаштувань у БД

[ctx: manual]
en: Edit_Database_Owner_Information
uk: Зміна_відомостей_про_власника_бази_даних

en: Database Owner Editor
uk: Редакор Власника Бази Даних

en: Edit database owner information
uk: Зміна інформації про власника бази даних

en: _Accept and close
uk: _Прийняти та закрити

en: Below is a list of the nicknames, titles, prefixes and compound surnames that Gramps can extract from the Family Tree.
    If you accept the changes, Gramps will modify the entries that have been selected.
    
    Compound surnames are shown as lists of [prefix, surname, connector].
    For example, with the defaults, the name "de Mascarenhas da Silva e Lencastre" shows as:
           [de, Mascarenhas]-[da, Silva, e]-[,Lencastre]
    
    Run this tool several times to correct names that have multiple information that can be extracted.
uk: Внизу подається список прізвиськ, титулів, префіксів та складних прізвищ, які Gramps може вибрати з Родинного Дерева.
    Якщо Ви підтвердите зміни, Gramps відредагує позиції, які було вибрано.
    
    Складні прізвища показано як список [префікс, прізвище, зв'язка].
    Для прикладу, типово, прізвище "de Mascarenhas da Silva e Lencastre" буде показано як:
           [de, Mascarenhas]-[da, Silva, e]-[,Lencastre]
    
    Запустіть цей інструмент кілька разів щоб виправити прізвища, які мають множинну інформацію.

[ctx: manual]
en: Extract_Information_from_Names
uk: Витяг_відомостей_з_імен

en: Name and title extraction tool
uk: Інструмент пошуку імен та титулів

en: Default prefix and connector settings
uk: Налаштування типових префіксів та зв'язків

en: Prefixes to search for:
uk: Префікс пошуку для:

en: Connectors splitting surnames:
uk: Зв'язки, що роз'єднують прізвища:

en: Connectors not splitting surnames:
uk: Зв'язки, що не роз'єднують прізвища:

en: Extracting Information from Names
uk: Витягнення інформації з імен

en: Analyzing names
uk: Аналіз імен

en: No titles, nicknames or prefixes were found
uk: Не знайдено титулів, прізвиськ, чи префіксів

en: Current Name
uk: Поточне Ім'я

en: Prefix in given name
uk: Префікс до імені

en: Compound surname
uk: Складене прізвище

en: Extract information from names
uk: Витягнення інформації з імен

en: Rebuilding secondary indexes...
uk: Перебудова вторинних індексів...

en: Secondary indexes rebuilt
uk: Вторинні індекси перебудовано

en: All secondary indexes have been rebuilt.
uk: Всі вторинні індекси перебудовано.

en: Rebuilding gender statistics for name gender guessing...
uk: Перебудовую статистику статей для вгадування назви статі...

en: Gender statistics rebuilt
uk: Статистика статей перебудована

en: Gender statistics for name gender guessing have been rebuilt.
uk: Статистику статей для вгадування назви статі передовано.

en: Reference maps rebuilt
uk: Мапу посилань перебудовано

en: Select a person to determine the relationship
uk: Оберіть особу для визначення відносин

en: Relationship Calculator
uk: Калькулятор відносин

en: Relationship calculator: %(person_name)s
uk: Калькулятор відносин: %(person_name)s

en: Relationship to %(person_name)s
uk: Відношення до %(person_name)s

en: Relationship Calculator tool
uk: Інструмент «Калькулятор відносин»

en: %(person)s and %(active_person)s are not related.
uk: %(person)s та %(active_person)s не є родичами.

en: Their common ancestor is %s.
uk: Їхнім спільним предком є %s.

en: Their common ancestors are %(ancestor1)s and %(ancestor2)s.
uk: Їхніми спільними предками є %(ancestor1)s та %(ancestor2)s.

en: Their common ancestors are:
uk: Їхні спільні предки:

en: Clean input data
uk: Очистити вхідні дані

en: Search leading and/or trailing spaces for persons and places. Search comma or bad sign in coordinates fields.
    Double click on a row to edit its content.
uk: Пошук пробілів на початку або в кінці імен людей і назв місць. Перевіряє наявність ком або некоректних символів у полях координат.
    Двічі клацніть на рядку, щоб відредагувати її вміст.

en: Looking for possible fields with leading or trailing spaces
uk: Шукаєте можливі поля з провідними або кінцевими пробілами

en: handle
uk: нагода

en: firstname
uk: ім'я

en: alternate name
uk: альтернативне ім'я

en: group as
uk: групувати як

en: tooltip
uk: спливна підказка

en: leading and/or trailing spaces
uk: провідні і/або кінцеві пробіли

en: invalid format
uk: недійсний формат

en: comma instead of dot
uk: кома замість крапки

en: invalid char instead of '-'
uk: замість неприпустимого символу буде '-'

en: Search for events
uk: Пошук подій

en: Search for sources
uk: Пошук джерел

en: Search for citations
uk: Пошук цитат

en: Search for places
uk: Пошук місць

en: Search for media
uk: Пошук медіа

en: Search for repositories
uk: Пошук сховищ

en: Search for notes
uk: Пошук приміток

en: _Mark all
uk: _Позначити все

en: _Unmark all
uk: _Зняти всі позначки

en: In_vert marks
uk: _Інвертувати позначки

en: Double-click on a row to view/edit data
uk: Подвійний клік на рядку для перегляду/редагування даних

en: Unused Objects
uk: Об'єкти, що не використовуються

en: Mark
uk: Відмітка

en: Remove unused objects
uk: Вилучити об'єкти, що не використовуються

en: Enable ID reordering.
uk: Увімкнути перепорядкування ідентифікаторів.

en: List next ID available (may not be continuous).
uk: Показати наступний доступний ідентифікатор (не обов'язково буде послідовним).

en:   Actual
uk:   Фактично

en: Amount of ID in use.
uk: Кількість ID у використанні.

en:  Quantity
uk:  Кількість

en: Actual / Upcoming ID format.
uk: Фактичний / майбутній формат ID.

en: Change
uk: Змінити

en: Enable ID reordering with Start / Step sequence.
uk: Увімкнути перевпорядкування ідентифікаторів за схемою «Початковий ідентифікатор/Крок».

en: Start
uk: Початок

en: Reorder ID start number.
uk: Початковий номер ID запису.

en: Step
uk: Крок

en: Reorder ID step width.
uk: Ширина кроку переупорядкування ID.

en: Keep
uk: Зберегти

en: Keep IDs with alternate prefixes untouched.
uk: Не чіпати ідентифікатори з нестандартними префіксами.

[ctx: manual]
en: Reorder_Gramps_ID
uk: Перевпорядкувати_Gramps_ID

en: Reorder Gramps IDs
uk: Впорядкувати Gramps ID

en: Reorder %s IDs ...
uk: Впорядкування %s IDs...

en: Do you want to replace %s?
uk: Бажаєте замінити %s?

en: Finding and assigning unused IDs.
uk: Пошук та призначення невикористаних ID.

en: Sort Events
uk: Упорядкувати події

en: Sort event changes
uk: Зміна упорядкування подій

en: Sorting personal events...
uk: Сортування особистих подій...

en: Sorting family events...
uk: Сортування сімейних подій...

en: Tool Options
uk: Параметри інструменту

en: Select the people to sort
uk: Вибір осіб для упорядкування

en: Sort descending
uk: Сортування за алфавітом

en: Set the sort order
uk: Порядок упорядкування

en: Include family events
uk: Включити сімейні події

en: Sort family events of the person
uk: Сортування сімейних подій особи

en: Generate_Testcases_for_Persons_and_Families
uk: Створення_тестових_даних_для_осіб_і_сімей

en: Generate testcases
uk: Створити тестові приклади

en: Generate low level database errors
    Correction needs database reload
uk: Створити помилки бази даних низького рівня
    Виправлення потребує перезавантаження бази даних

en: Generate database errors
uk: Створити помилки бази даних

en: Generate dummy data
uk: Створити фіктивні дані

en: Generate long names
uk: Створити довгі імена

en: Add special characters
uk: Додати спеціальні символи

en: Add serial number
uk: Додати серійний номер

en: Add line break
uk: Додати перенесення рядка

en: Number of people to generate
    (Number is approximate because families are generated)
uk: Кількість людей для генерації
    (Кількість приблизна, оскільки створюються сім'ї)

en: Generating low level database errors
uk: Генерую низькорівневі помилки бази даних

en: Generating testcases
uk: Створення тестових прикладів

en: Generating database errors
uk: Генерую помилки бази даних

en: Generating families
uk: Генерую сім'ї

en: Testcase generator step %d
uk: Крок генератора тестових шаблонів %d

en: Fix Capitalization of Family Names
uk: Поправити регістр в прізвищах

en: Searches the entire database and attempts to fix capitalization of the names.
uk: Пошук та виправлення в базі даних імен з невірним регістром.

en: Rename Event Types
uk: Перейменувати типи подій

en: Allows all the events of a certain name to be renamed to a new name.
uk: Дозволяє глобальну заміну одного типу події на інший.

en: Check and Repair Database
uk: Перевірка та виправлення бази

en: Checks the database for integrity problems, fixing the problems that it can
uk: Перевіряє цілісність бази даних, та по мірі можливостей виправляє помилки

en: Compare Individual Events
uk: Порівняння особистих подій

en: Aids in the analysis of data by allowing the development of custom filters that can be applied to the database to find similar events
uk: Дозволяє шукати подібні події з допомогою фільтра, створеного користувачем

en: Extracts event descriptions from the event data
uk: Витягує описи подій із даних подій

en: Searches the entire database, looking for individual entries that may represent the same person.
uk: Пошук в базі даних записів, що можуть стосуватися однієї й тієї ж особини.

en: Manages batch operations on media files
uk: Керування потоковими операціями над медіа файлами

en: Not Related
uk: Не пов'язано

en: Find people who are not in any way related to the selected person
uk: Пошук осіб які ніяк не пов'язані з вказаною особою

en: Edit Database Owner Information
uk: Редагувати інформацію про власника бази

en: Allow editing database owner information.
uk: Дозволяє редагувати інформацію про власника бази даних.

en: Extract Information from Names
uk: Витягнення інформації з імен

en: Extract titles, prefixes and compound surnames from given name or family name.
uk: Витягнення титулів, префіксів та складних прізвищ з імен та прізвищ.

en: Rebuild Secondary Indexes
uk: Перебудувати вторинні індекси

en: Rebuilds secondary indexes
uk: Перебудовує вторинних індексів

en: Rebuild Reference Maps
uk: Перебудова мапи посилань

en: Rebuilds reference maps
uk: Перебудовує мапи посилань

en: Rebuild Gender Statistics
uk: Перебудувати статистику статі

en: Rebuilds gender statistics for name gender guessing...
uk: Перебудовує статистику статі для вгадування назви статі...

en: Calculates the relationship between two people
uk: Обраховує відносини між двома особами

en: Remove Unused Objects
uk: Вилучити Об’єкти, що не використовуються

en: Removes unused objects from the database
uk: Вилучити з бази об’єкти, що не використовуються

en: Reorders the Gramps IDs according to Gramps' default rules.
uk: Впорядкування Gramps ID згідно стандартних правил.

en: Sort events
uk: Упорядкування подій

en: Verify the Data
uk: Перевірка даних

en: Verifies the data against user-defined tests
uk: Перевірка даних з використанням тестів, заданих користувачем

en: Searches the entire database, looking for citations that have the same Volume/Page, Date and Confidence.
uk: Перешуковує базу даних на наявність цитат, що мають ті ж том/сторінку, дату та достовірність.

en: Searches the entire database, looking for a possible loop.
uk: Пошук по всій базі даних, шукаючи можливий цикл (замикання).

en: Searches the entire database, looking for trailing or leading spaces for places and people. Search comma in coordinates fields in places.
uk: Перевіряє всю базу даних, шукаючи пробіли на початку або в кінці назв місць і імен людей. Виконує пошук ком у полях координат для місць.

en: Dump Gender Statistics
uk: Дамп гендерної статистики

en: Will dump the statistics for guessing the gender from the first name.
uk: Показує статистику вгадування статі на ім'я.

en: Maximum _age
uk: Максимальний вік

en: Mi_nimum age to marry
uk: Мі_німальний вік вступу до шлюбу

en: Ma_ximum age to marry
uk: Ма_ксимальний вік вступу до шлюбу

en: Maximum number of _spouses for a person
uk: Максимальна кількість чоловіків/жінок у однієї особи

en: Maximum number of consecutive years of _widowhood before next marriage
uk: Максимальна тривалість вдівства перед наступним шлюбом

en: Maximum age for an _unmarried person
uk: Максимальний вік неодружених

en: _Estimate missing or inexact dates
uk: Оцінити неточні, або відсутні дати

en: _Identify invalid dates
uk: _Розпізнати помилкові дати

en: Mi_nimum age to bear a child
uk: Мі_німальний вік, щоб народити дитину

en: Ma_ximum age to bear a child
uk: Ма_ксимальний вік, щоб народити дитину

en: Maximum number of chil_dren
uk: Максимальна кількість дітей

en: Mi_nimum age to father a child
uk: Мі_німальний вік, щоб стати батьком

en: Ma_ximum age to father a child
uk: Ма_ксимальний вік, щоб стати батьком

en: Maximum husband-wife age _difference
uk: Максимальна різниця у віці між чоловіком та дружиною

en: Maximum number of years _between children
uk: Максимальна різниця у віці _між дітьми

en: Maximum _span of years for all children
uk: Максимальна різниця у віці для всіх дітей

en: _Hide marked
uk: _Приховати відмічене

[ctx: manual]
en: Verify_the_Data
uk: Перевірка_даних

en: Data Verify tool
uk: Інструмент перевірки даних

en: Data Verification Results
uk: Результати перевірки даних

en: _Show all
uk: _Показати все

en: Baptism before birth
uk: Хрещення перед народженням

en: Death before baptism
uk: Смерть перед хрещенням

en: Burial before birth
uk: Поховання перед народженням

en: Burial before death
uk: Поховання перед смертю

en: Death before birth
uk: Смерть перед народженням

en: Burial before baptism
uk: Поховання перед хрещенням

en: Old age at death
uk: Старшого віку на момент смерті

en: Multiple parents
uk: Декілька батьків

en: Married often
uk: Багато шлюбів

en: Old and unmarried
uk: Старий(а) та неодружений(на)

en: Too many children
uk: Забагато дітей

en: Same sex marriage
uk: Одностатевий шлюб

en: Female husband
uk: Жінка в якості чоловіка

en: Male wife
uk: Чоловік в якості дружини

en: Husband and wife with the same surname
uk: Чоловік та дружина з однаковим прізвищем

en: Large age difference between spouses
uk: Велика різниця у віці між подружжям

en: Marriage before birth
uk: Шлюб перед народженням

en: Marriage after death
uk: Шлюб після смерті

en: Early marriage
uk: Ранній шлюб

en: Late marriage
uk: Пізній шлюб

en: Old father
uk: Старий батько

en: Old mother
uk: Стара мама

en: Young father
uk: Молодий батько

en: Young mother
uk: Молода мама

en: Unborn father
uk: Ненароджений батько

en: Unborn mother
uk: Ненароджена мама

en: Dead father
uk: Мертвий батько

en: Dead mother
uk: Мертва мама

en: Large year span for all children
uk: Великий інтервал для всіх дітей

en: Large age differences between children
uk: Велика різниця у віці дітей

en: Disconnected individual
uk: Непов'язана особа

en: Invalid birth date
uk: Помилкова дата народження

en: Invalid death date
uk: Помилкова дата смерті

en: Marriage date but not married
uk: Дата шлюбу присутня, проте не одружені

en: Old age but no death
uk: Старшого віку, проте відсутня дата смерті

en: Birth date equals death date
uk: Дата народження збігається з датою смерті

en: Birth date equals marriage date
uk: Дата народження збігається з датою шлюбу

en: Death date equals marriage date
uk: Дата смерті збігається з датою шлюбу

en: Baptism too late according to family tradition
uk: Хрещення відбулося значно пізніше, ніж заведено у сім'ї

en: Burial too late
uk: Запізнє поховання

en: Children are not in chronological order
uk: Діти розташовані не в хронологічному порядку

en: Families are not in chronological order
uk: Сім'ї розташовані не в хронологічному порядку

en: Family has events with role Unknown
uk: Сім'я має події з роллю «Невідомо»

en: Person has events with role Unknown
uk: Особа має події з роллю «Невідомо»

en: Family events are not in chronological order
uk: Події родини розташовані не в хронологічному порядку

en: Person events are not in chronological order
uk: Події особи розташовані не в хронологічному порядку

en: Source: Title
uk: Джерело: Назва

en: Source: ID
uk: Джерело: ID

en: Source: Author
uk: Джерело: Автор

en: Source: Abbreviation
uk: Джерело: Абревіатура

en: Source: Publication Information
uk: Джерело: Інформація про публікацію

en: Source: Private
uk: Джерело: Приватне

en: Source: Last Changed
uk: Джерело: Остання зміна

en: Add a new citation and a new source
uk: Додати нову цитату та нове джерело

en: Add a new citation to an existing source
uk: Додати нову цитату до джерела

en: Delete the selected citation
uk: Видалити обрану цитату

en: Merge the selected citations
uk: Об’єднати вибрані цитати

en: Citation View
uk: Перегляд цитат

en: Citation Filter Editor
uk: Редактор фільтру цитат

en: This citation cannot be edited at this time. Either the associated citation is already being edited or another object that is associated with the same citation is being edited.
    
    To edit this citation, you need to close the object.
uk: Редагування цитати зараз не можливе. Або сама цитата, або інше посилання на неї зараз знаходяться в стані редагування.
    
    Для редагування цієї цитати, Вам потрібно закрити попереднє редагування.

en: Cannot merge citations.
uk: Не можу об'єднати цитати.

en: Exactly two citations must be selected to perform a merge. A second citation can be selected by holding down the control key while clicking on the desired citation.
uk: Лише дві цитати має бути виділено для об'єднання. Другу цитату можна обрати натиснувши Ctrl та клацнути мишкою на ній.

en: The two selected citations must have the same source to perform a merge. If you want to merge these two citations, then you must merge the sources first.
uk: Для об'єднання обидві обрані цитати повинні мати те ж джерело. Якщо Ви хочете об'єднати ці дві цитати, Вам слід спочатку об'єднати джерела.

en: Edit the selected citation or source
uk: Редагувати обрану цитату або джерело

en: Delete the selected citation or source
uk: Видалити обрану цитату, або джерело

en: Merge the selected citations or selected sources
uk: Об’єднати обрані джерела, або обрані цитати

en: Citation Tree View
uk: Перегляд Дерева Цитат

en: Add citation...
uk: Додати цитату...

en: Add source...
uk: Додати джерело...

en: Collapse all Nodes
uk: Згорнути всі вузли

en: Expand all Nodes
uk: Розгорнути всі вузли

en: This source cannot be edited at this time. Either the associated Source object is already being edited, or another citation associated with the same source is being edited.
    
    To edit this source, you need to close the object.
uk: Редагування джерела зараз не можливе. Або саме джерело, або інше посилання на нього зараз знаходяться в стані редагування.
    
    Для редагування цього джерела, Вам потрібно закрити попереднє редагування.

en: Cannot perform merge.
uk: Неможливо виконати об'єднання.

en: Both objects must be of the same type, either both must be sources, or both must be citations.
uk: Обидва об'єкти повинні бути одного типу: або обидва повинні бути джерелами, або цитатами.

en: Dashboard
uk: Панель

en: Add a new event
uk: Додати нову подію

en: Edit the selected event
uk: Редагувати обрану подію

en: Delete the selected event
uk: Знищити обрану подію

en: Merge the selected events
uk: Об’єднати вибрані події

en: Event Filter Editor
uk: Редактор фільтру подій

en: Cannot merge event objects.
uk: Неможливо об'єднати події.

en: Exactly two events must be selected to perform a merge. A second object can be selected by holding down the control key while clicking on the desired event.
uk: Для об'єднання, повинно бути обрано лише дві події. Другу подію можна обрати натиснувши клавішу Ctrl, та клацнувши по потрібній події мишкою.

en: Marriage Date
uk: Дата шлюбу

en: Add a new family
uk: Додати нову сім'ю

en: Edit the selected family
uk: Редагувати обрану сім'ю

en: Delete the selected family
uk: Видалити обрану сім'ю

en: Merge the selected families
uk: Об’єднати вибрані сім’ї

en: Family Filter Editor
uk: Редактор фільтру сімей

en: Make Father Active Person
uk: Зробити батька активною особою

en: Make Mother Active Person
uk: Зробити матір активною особою

en: Cannot merge families.
uk: Не можу об'єднати сім'ї.

en: Exactly two families must be selected to perform a merge. A second family can be selected by holding down the control key while clicking on the desired family.
uk: Лише дві сім'ї має бути виділено для об'єднання. Другу сім'ю можна обрати, натиснувши Ctrl, та клацнути мишкою на ній.

en: Max ancestor generations
uk: Максимум поколінь предків

en: Max descendant generations
uk: Максимум поколінь нащадків

en: Text Font
uk: Шрифт тексту

en: Gender colors
uk: Кольори статі

en: Generation based gradient
uk: Градієнти в залежності від покоління

en: Age (0-100) based gradient
uk: Градієнт в залежності від віку (0-100)

en: Single main (filter) color
uk: Один основний колір (фільтру)

en: Time period based gradient
uk: Градієнт, що залежить від часового періоду

en: White
uk: Білий

en: Color scheme classic report
uk: Схема кольорів для класичного звіту

en: Color scheme classic view
uk: Схема кольорів для класичного показу

en: Background
uk: Тло

en: Add global background colored gradient
uk: Додати глобальний кольоровий градієнт фону

en: Start gradient/Main color
uk: Початковий градієнт/Основний колір

en: End gradient/2nd color
uk: Кінцевий градієнт/2-й колір

en: Color for duplicates
uk: Колір для дублікатів

en: Fan chart distribution
uk: Межі діаграми-віяла

en: Homogeneous children distribution
uk: Однорідний розподіл дітей

en: Size proportional to number of descendants
uk: Розмір пропорційний кількості нащадків

en: Show names on two lines
uk: Показати імена у два рідки

en: Flip name on the left of the fan
uk: Розгортати імена щодо лівого краю мапи

en: Show the gramps id
uk: Показати Gramps ID

en: Layout
uk: Розміщення

en: No preview available
uk: Попередній перегляд недоступний

en: Fan chart type
uk: Тип діаграми-віяла

en: Full Circle
uk: Повне коло

en: Half Circle
uk: Пів кола

en: Quadrant
uk: Квадрант

en: Show gramps id
uk: Показати Gramps id

en: Print or save the Fan Chart View
uk: Друкувати або зберегти вигляд діаграми-віяла

en: Show children ring
uk: Показати кільце дітей

en: Select the person which is the reference for life ways
uk: Виберіть особу для відліку способів життя

en: reference _Person
uk: посилання _Особи

en: Print or save the Map
uk: Друкувати або зберегти мапу

en: Have they been able to meet?
uk: Чи мали вони змогу зустрітися?

en: GeoClose
uk: ГеоЗустріч

en: Reference : %(name)s ( %(birth)s - %(death)s )
uk: Посилання : %(name)s ( %(birth)s - %(death)s )

en: The other : %(name)s ( %(birth)s - %(death)s )
uk: Інше : %(name)s ( %(birth)s - %(death)s )

en: The other person is unknown
uk: Інша особа є невідомою

en: You must choose one reference person.
uk: Ви повинні вибрати одну особу для відліку.

en: Go to the person view and select the people you want to compare. Return to this view and use the history.
uk: Підіть до вікна осіб та виберіть людей, яких Ви хочете порівняти. Поверніться до цього вікна і скористайтеся історією.

en: Select the person which will be our reference.
uk: Виберіть особу, що буде нашим відліком.

en: Choose and bookmark the new reference person
uk: Виберіть і додайте закладку до нового посилання на особу

en: The meeting zone probability radius.
    The colored zone is approximative.
    The meeting zone is only shown for the reference person.
    The value 9 means about 42 miles or 67 kms.
    The value 1 means about 4.6 miles or 7.5 kms.
    The value is in tenth of degree.
uk: Радіус зони імовірної зустрічі.
    Зафарбована зона є приблизною.
    Зону зустрічі вказано тільки для особи, від якої ведеться відлік.
    Значення 9 означає 42 милі, або 67 км.
    Значення 1 означає 4.6 милі, або 7.5 км.
    Значення подається з точністю до десятих.

en: The selection parameters
uk: Параметри вибору

en: Events places map
uk: Мапа місць подій

en: GeoEvents
uk: ГеоПодії

en: incomplete or unreferenced event ?
uk: подія не повна, або без посилання?

en: Selecting all events
uk: Вибір всіх подій

en: Right click on the map and select 'show all events' to show all known events with coordinates. You can use the history to navigate on the map. You can use filtering.
uk: Клацніть правою кнопкою миші на карті та виберіть 'показати всі події', щоб показати всі відомі події з координатами. Ви можете використовувати історію для навігації по карті. Можна використовувати фільтрування.

en: Bookmark this event
uk: Додати цю подію до закладок

en: Show all events
uk: Показати всі події

en: Centering on Place
uk: Центрувати на місці

en: Select the family which is the reference for life ways
uk: Виберіть сім'ю, яка є відліковою сім'єю для способів життя

en: reference _Family
uk: відлікова _Сім'я

en: Have these two families been able to meet?
uk: Чи мали, ці дві сім'ї, змогу зустрітися?

en: GeoFamClose
uk: ГеоСімЗустріч

en: %(gramps_id)s : %(father)s and %(mother)s
uk: %(gramps_id)s : %(father)s та %(mother)s

en: Family reference : %s
uk: Посилання сім’ї : %s

en: The other family : %s
uk: Інша сім’я : %s

en: You must choose one reference family.
uk: Ви повинні вибрати одну сім'ю для відліку.

en: Go to the family view and select the families you want to compare. Return to this view and use the history.
uk: Підіть до вікна сімей та виберіть сім'ї, які Ви хочете порівняти. Поверніться до цього вікна і скористайтеся історією.

en: Father : %(id)s : %(name)s
uk: Батько : %(id)s : %(name)s

en: Mother : %(id)s : %(name)s
uk: Мати : %(id)s : %(name)s

en: Child : %(id)s - %(index)d : %(name)s
uk: Дитина : %(id)s - %(index)d : %(name)s

en: Person : %(id)s %(name)s has no family.
uk: Особа : %(id)s %(name)s не має сім'ї.

en: Choose and bookmark the new reference family
uk: Виберіть і додайте закладку до нового посилання на сім'ю

en: The meeting zone probability radius.
    The colored zone is approximative.
    The meeting zone is only shown for the reference family.
    The value 9 means about 42 miles or 67 kms.
    The value 1 means about 4.6 miles or 7.5 kms.
    The value is in tenth of degree.
uk: Радіус зони імовірної зустрічі.
    Зафарбована зона є приблизною.
    Зону зустрічі вказано тільки для особи, від якої ведеться відлік.
    Значення 9 означає 42 милі, або 67 км.
    Значення 1 означає 4.6 милі, або 7.5 км.
    Значення подається з точністю до десятих.

en: Family places map
uk: Мапа місць сім’ї

en: GeoFamily
uk: ГеоСім'я

en: Family places for %s
uk: Сімейні місця для %s

en: OsmGpsMap module not loaded.
uk: Модуль OsmGpsMap не завантажено.

en: Geography functionality will not be available.
    Try to install:
     gir1.2-osmgpsmap-1.0 (debian, ubuntu, ...)
     osm-gps-map-gobject-1.0.1 for fedora, ...
     typelib-1_0-OsmGpsMap-1_0 for openSuse
     ...
    To build it for Gramps see the Wiki (<F1>)
     and search for 'build from source'
uk: Функціонал географії не буде доступний.
    Спробуйте встановити:
     gir1.2-osmgpsmap-1.0 (debian, ubuntu, ...)
     osm-gps-map-gobject-1.0.1 для fedora, ...
     typelib-1_0-OsmGpsMap-1_0 для openSuse
     ...
    Щоб побудувати його для Gramps, перегляньте Wiki (<F1>)
     і шукайте 'build from source'

en: All known places for one Person
uk: Всі відомі місця для однієї особи

en: A view showing the places visited by one person during his life.
uk: Подання показує місця, відвідані однією особою за все її життя.

en: Geography
uk: Географія

en: All known places for one Family
uk: Всі відомі місця для однієї Сім’ї

en: A view showing the places visited by one family during all their life.
uk: Цей вигляд показує місця, відвідані однією сім’єю за все їхнє життя.

en: Every residence or move for a person and any descendants
uk: Всі місця проживання та переміщення для особи та її нащадків

en: A view showing all the places visited by all persons during their life.
    This is for a person and any descendant.
    You can see the dates corresponding to the period.
uk: Вигляд, що показує місця, відвідані всіма особами за їх життя.
    Це для однієї особи, та її нащадків.
    Ви можете бачити дати, що стосуються цього періоду.

en: A view showing the places visited by all family's members during their life: have these two people been able to meet?
uk: Цей вигляд показує місця, відвідані членами всіх сімей протягом їхнього життя: чи могли вони зустрітись?

en: A view showing the places visited by two persons during their life: have these two people been able to meet?
uk: Цей вигляд показує місця відвідані двома особіми за все їх життя: чи могли вони зустрітись?

en: All known Places
uk: Всі відомі Місця

en: A view showing all places of the database.
uk: Цей вигляд показує місця з бази даних.

en: All places related to Events
uk: Всі місця, що пов’язані з Подіями

en: A view showing all the event places of the database.
uk: Цей вигляд показує всі події для місця з бази даних.

en: Descendants of the active person.
uk: Нащадки активної особи.

en: GeoMoves
uk: ГеоПереміщення

en: All descendants for %s
uk: Усі нащадки для %s

en: Bookmark this person
uk: Додати цю особу до закладок

en: The maximum number of generations.
uk: Максимальна кількість поколінь.

en: Time in milliseconds between drawing two generations.
uk: Час в мілісекундах між прорисовкою двох генерацій.

en: The parameters for moves
uk: Параметри руху

en: Person places map
uk: Мапа місць особи

en: GeoPerson
uk: ГеоОсоба

en: Person places for %s
uk: Місця особи для %s

en: Animate
uk: Анімація

en: Animation speed in milliseconds (big value means slower)
uk: Швидкість анімації в мілісекундах (більше значення відповідає меншій швидкості)

en: How many steps between two markers when we are on large move ?
uk: Скільки кроків між двома маркерами коли ми рухаємося далеко?

en: The minimum latitude/longitude to select large move.
    The value is in tenth of degree.
uk: Мінімальна широта/довгота для вибору великого переміщення.
    Значення в десятих долях градуса.

en: The animation parameters
uk: Параметри анімації

en: Places map
uk: Мапа Місць

en: GeoPlaces
uk: ГеоМісця

en: Selecting all places
uk: Вибір всіх місць

en: Right click on the map and select 'show all places' to show all known places with coordinates. You can change the markers color depending on place type. You can use filtering.
uk: Клацніть правою кнопкою миші на карті та виберіть 'показати всі місця', щоб показати всі відомі місця з координатами. Ви можете змінювати колір маркерів залежно від типу місця. Можна використовувати фільтрування.

en: Right click on the map and select 'show all places' to show all known places with coordinates. You can use the history to navigate on the map. You can change the markers color depending on place type. You can use filtering.
uk: Клацніть правою кнопкою миші на карті та виберіть 'показати всі місця', щоб показати всі відомі місця з координатами. Ви можете використовувати історію для навігації по карті. Ви можете змінювати колір маркерів залежно від типу місця. Можна використовувати фільтрування.

en: The place name in the status bar is disabled.
uk: Назва місця на панелі стутусу неактивна.

en: The maximum number of places is reached (%d).
uk: Досягнуто максимальну кількість місць (%d).

en: Some information are missing.
uk: Відсутня деяка інформація.

en: Please, use filtering to reduce this number.
uk: Будь ласка, використовуйте фільтрацію, щоб зменшити це число.

en: You can modify this value in the geography option.
uk: Ви можете змінити це значення в переметрах географії.

en: In this case, it may take time to show all markers.
uk: В даному випадку, показ усіх маркерів займе деякий час.

en: Bookmark this place
uk: Додати це Місце до закладок

en: Show all places
uk: Показати всі місця

en: Custom places name
uk: Спеціальна назва місця

en: The places marker color
uk: Колір маркеру Місця

en: Edit the selected media object
uk: Редагувати обраний медіа об'єкт

en: Delete the selected media object
uk: Видалити обраний медіа об'єкт

en: Merge the selected media objects
uk: Об’єднати обрані медіа об'єкти

en: Media Filter Editor
uk: Редактор фільтрів медіа

en: View in the default viewer
uk: Відкрити в стандартному переглядачі

en: Cannot merge media objects.
uk: Неможливо об'єднати медіа.

en: Exactly two media objects must be selected to perform a merge. A second object can be selected by holding down the control key while clicking on the desired object.
uk: Лише два медіа об'єкти має бути обрано для об'єднання. Другий можна обрати, натиснувши клавішу Ctrl, та клацнувши по ньому мишкою.

en: Delete the selected note
uk: Видалити обрану примітку

en: Merge the selected notes
uk: Об’єднати обрані примітки

en: Note Filter Editor
uk: Редактор фільтру приміток

en: Cannot merge notes.
uk: Не можу об'єднати примітки.

en: Exactly two notes must be selected to perform a merge. A second note can be selected by holding down the control key while clicking on the desired note.
uk: Лише дві примітки має бути виділено для об'єднання. Другу примітку можна обрати, натиснувши Ctrl, та клацнувши мишкою по ній.

[ctx: short for born]
en: b.
uk: нар.

[ctx: short for died]
en: d.
uk: пом.

[ctx: short for baptized]
en: bap.
uk: хр.(д)

[ctx: short for christened]
en: chr.
uk: хр.(м)

[ctx: short for buried]
en: bur.
uk: пох.

[ctx: short for cremated]
en: crem.
uk: крем.

en: Jump to child...
uk: Перестрибнути до дитини...

en: Jump to father
uk: Перестрибнути до батька

en: Jump to mother
uk: Перестрибнути до мами

en: A person was found to be his/her own ancestor.
uk: Дана соба виявилася власним предком.

en: Pre_vious
uk: Попереднє

en: _Next
uk: _Наступне

en: Mouse scroll direction
uk: Напрям прокрутки мишкою

en: Top <-> Bottom
uk: Верх <-> Низ

en: Left <-> Right
uk: Вліво <-> Вправо

en: About Pedigree View
uk: Про показ Родовіду

en: Add New Parents...
uk: Додати нових батьків...

en: Show images
uk: Показати зображення

en: Show marriage data
uk: Показати дані про шлюб

en: Show unknown people
uk: Показати невідомих осіб

en: Show tags
uk: Показати теґи

en: Tree style
uk: Стиль дерева

en: Compact
uk: Компактний

en: Expanded
uk: Розгорнутий

en: Standard
uk: Стандартний

en: Tree direction
uk: Напрям дерева

en: Tree size
uk: Розмір дерева

en: Person View
uk: Показ осіб

en: People Tree View
uk: Показ дерева осіб

en: Place View
uk: Показ місць

en: Place Tree View
uk: Показ дерева місць

en: Collapse this Entire Group
uk: Згорнути всю цю групу

en: Expand this Entire Group
uk: Розгорнути цілу цю групу

en: Organize Bookmarks...
uk: Впорядкувати закладки...

en: Add Existing Parents...
uk: Додати вже існуючих батьків...

en: Add Partner...
uk: Додати партнера...

en: _Reorder
uk: _Впорядкування

en: Add a new family with person as parent
uk: Додати нову сім'ю з особою в ролі батьків

en: Add a new set of parents
uk: Додати нових батьків

en: Add person as child to an existing family
uk: Додати особу до вже створеної сім'ї в ролі дитини

en: Change order of parents and families
uk: Змінити порядок упорядкування батьків та сімей

en: Edit the active person
uk: Редагувати активну особу

en: Alive
uk: Живий(а)

en: %(date)s in %(place)s
uk: %(date)s в %(place)s

en: Edit parents
uk: Редагувати батьків

en: Reorder parents
uk: Переупорядкувати батьків

en: Remove person as child of these parents
uk: Вилучити особу в якості дитини із сім'ї

en: Remove person as parent in this family
uk: Вилучити особу з ролі одного з батьків з цієї сім'ї

en:  ({number_of} sibling) |  ({number_of} siblings)
uk[0]:  ({number_of} брат/сестра)
uk[1]:  ({number_of} братів/сестер)
uk[2]:  ({number_of} братів/сестер)

en:  (1 brother)
uk:  (1 брат)

en:  (1 sister)
uk:  (1 сестра)

en:  (1 sibling)
uk:  (1 брат/сестра)

en:  (only child)
uk:  (єдина дитина)

en: Add new child to family
uk: Додати нову дитину до сім'ї

en: Add existing child to family
uk: Додати вже створену дитину до сім'ї

en: Relationship type: %s
uk: Тип відносин: %s

en: %(event_type)s %(date)s in %(place)s
uk: %(event_type)s %(date)s в %(place)s

en: Broken family detected
uk: Виявлено пошкоджену сім'ю

en: Please run the Check and Repair Database tool
uk: Будь ласка, запустіть інструмент Перевірка та Відновлення бази

en:  ({number_of} child) |  ({number_of} children)
uk[0]:  ({number_of} дитина)
uk[1]:  ({number_of} дітей)
uk[2]:  ({number_of} дітей)

en:  (no children)
uk:  (нема дітей)

en: Use shading
uk: Використати затінення

en: Display edit buttons
uk: Показ кнопки редагування

en: View links as website links
uk: Показувати посилання як на вебсайті

en: Show Details
uk: Показати деталі

en: Show Siblings
uk: Показати братів/сестер

en: Home URL
uk: Домашня URL

en: Search URL
uk: URL Пошуку

en: Add a new repository
uk: Додати нове сховище

en: Delete the selected repository
uk: Видалити обране сховище

en: Merge the selected repositories
uk: Об’єднати вибрані сховища

en: Repository Filter Editor
uk: Редактор фільтру сховищ

en: Cannot merge repositories.
uk: Не можу об'єднати сховища.

en: Exactly two repositories must be selected to perform a merge. A second repository can be selected by holding down the control key while clicking on the desired repository.
uk: Лише два сховища має бути виділено для об'єднання. Друге сховище можна обрати, натиснувши Ctrl, та клацнувши мишкою на ньому.

en: Edit the selected source
uk: Редагувати обране джерело

en: Delete the selected source
uk: Видалити обране джерело

en: Merge the selected sources
uk: Об’єднати обрані джерела

en: Source Filter Editor
uk: Редактор фільтру джерел

en: Cannot merge sources.
uk: Не можу об'єднати джерела.

en: Exactly two sources must be selected to perform a merge. A second source can be selected by holding down the control key while clicking on the desired source.
uk: Лише два джерела має бути виділено для об'єднання. Друге джерело можна обрати, натиснувши Ctrl, та клацнувши мишкою на ньому.

en: The view showing all the events
uk: Цей вигляд показує всі події

en: The view showing all families
uk: Цей вигляд показує всі сім'ї

en: The view showing Gramplets
uk: Цей вигляд відображає Ґрамплети

en: The view showing all the media objects
uk: Цей вигляд показує всі медіа об'єкти

en: The view showing all the notes
uk: Цей вигляд показує всі примітки

en: The view showing all relationships of the selected person
uk: Цей вигляд показує всі відносини між обраних осіб

en: The view showing an ancestor pedigree of the selected person
uk: Цей вигляд показує родовід обраної особи

en: Charts
uk: Діаграми

en: A view showing parents through a fanchart
uk: Перегляд показує батьків на діаграмі-віялі

en: Showing descendants through a fanchart
uk: Перегляд показує нащадків на діаграмі-віялі

en: Showing ascendants and descendants through a fanchart
uk: Перегляд показує предків та нащадків на діаграмі-віялі

en: Grouped People
uk: Згруповані особи

en: The view showing all people in the Family Tree grouped per family name
uk: Цей вигляд показує всіх осіб Сімейного Дерева, згрупованих за прізвищем

en: The view showing all people in the Family Tree in a flat list
uk: Цей вигляд показує всіх осіб Сімейного Дерева у вигляді списку

en: The view showing all the places of the Family Tree
uk: Цей вигляд показує всі місця з Сімейного Дерева

en: Place Tree
uk: Дерево місць

en: A view displaying places in a tree format.
uk: Показ місць у форматі дерева.

en: The view showing all the repositories
uk: Цей вигляд показує всі сховища

en: The view showing all the sources
uk: Цей вигляд показує всі джерела

en: The view showing all the citations
uk: Цей вигляд показує всі цитати

en: Citation Tree
uk: Дерево Цитат

en: A view displaying citations and sources in a tree format.
uk: Показ цитат та джерел у форматі дерева.

en: Address Book
uk: Книга адрес

en: This page contains an index of all the individuals in the database, sorted by their surname, with one of the following: Address, Residence, or Web Links. Selecting the person&#8217;s name will take you to their individual Address Book page.
uk: Ця сторінка містить список всіх осіб з бази даних, відсортованих за прізвищем, з одним з наступного: адресою, місцем проживання, або лінками. Вибираючи ім'я особи, Ви перейдете на адресну сторінку цієї особи.

en: Full Name
uk: Повне Ім'я

en: Web Links
uk: Веб лінки

en: Narrative
uk: Розповідь

en: State/ Province
uk: Штат/Провінція

en: Generated by %(gramps_home_html_start)sGramps%(html_end)s %(version)s
uk: Створено в %(gramps_home_html_start)sGramps%(html_end)s %(version)s

en: Last change was the %(date)s
uk: Остання зміна була %(date)s

en:  on %(date)s
uk:  на %(date)s

en: %(http_break)sCreated for %(subject_url)s
uk: %(http_break)sСтворено для %(subject_url)s

en: Basic-Blue
uk: Базовий-Блакитний

en: Visually Impaired
uk: Для слабких зором

en: Go to top
uk: Перейти вгору

[ctx: Html]
en: Home
uk: Домівка

en: Heatmaps
uk: Теплові карти

en: Thumbnails
uk: Мініатюри

en: Download
uk: Завантажити

en: Contact
uk: Контакти

en: Web Calendar
uk: Веб Календар

en: Heatmap
uk: Теплова карта

en: Previous
uk: Попереднє

en: Next
uk: Наступне

en: Other media: videos, pdfs...
uk: Інші медіафайли: відео, документи PDF…

en:  [Click to Go]
uk:  [Натисніть щоб Розпочати]

en: Latter-Day Saints/ LDS Ordinance
uk: Святі Останнього Дня/ Ритуали LDS

en: Family Map
uk: Мапа сім'ї

en: Invalid latitude
    (syntax: 18\u00b09'48.21"S, -18.2412 or -18:9:48.21)
uk: Помилкова широта
    (синтаксис: 18\u00b09'48.21"S, -18.2412 or -18:9:48.21)

en: Invalid longitude
    (syntax: 18\u00b09'48.21"E, -18.2412 or -18:9:48.21)
uk: Помилкова довгота
    (синтаксис: 18\u00b09'48.21"E, -18.2412 or -18:9:48.21)

en: Church Parish
uk: Церковна парафія

en: Locations
uk: Розташування

en: circa
uk: близько

en: around
uk: навколо

en: Web Calendar Report
uk: Звіт Веб Календар

en: Calculating Holidays for year %04d
uk: Розрахунок свят для %04d року

en: Full year at a Glance
uk: Повний рік в цифрах

en: NarrativeWeb Home
uk: Домівка Вебсайту-Розповіді

en: Formatting months ...
uk: Форматування місяців...

en: Creating Year At A Glance calendar
uk: Створення календаря-огляду року

en: %(year)d, At A Glance
uk: %(year)d, Короткий огляд

en: This calendar is meant to give you access to all your data at a glance compressed into one page. Clicking on a date will take you to a page that shows all the events for that date, if there are any.
uk: Цей календар надає Вам доступ до всіх дат в короткому огляді, на одній сторінці. Клік по даті переведе Вас на сторінку із списком подій на цю дату, якщо вони відбулись.

en: One Day Within A Year
uk: Один день в році

en: %(spouse)s and %(person)s
uk: %(spouse)s та %(person)s

en: %s old
uk: %s старий

en: %s since death
uk: %s з дати смерті

en: death
uk: смерть

en: %(couple)s, <em>wedding</em>
uk: %(couple)s, <em>весілля</em>

en: Until
uk: До

en: {couple}, {years} year anniversary | {couple}, {years} year anniversary
uk[0]: {couple}, {years} рік ювілей
uk[1]: {couple}, {years} роки ювілей
uk[2]: {couple}, {years} років ювілей

en: This page is for the user/ creator of this Family Tree/ Narrative website to share a couple of files with you regarding their family.  If there are any files listed below, clicking on them will allow you to download them. The download page and files have the same copyright as the remainder of these web pages.
uk: Ця сторінка є для користувача/ творця цього Родинного Дерева/ Вебсайту-Розповіді для того, щоб поділитися з Вами кількома файлами, що стосуються його сім'ї. Якщо в списку є якісь файли, клік на них дозволить Вам їх завантажити. Сторінка завантаження та файли захищені тими ж авторськими правами, як і весь вебсайт.

en: File Name
uk: Ім'я файлу

en: Last Modified
uk: Остання зміна

en: No file to download
uk: Немає файлу для завантаження

en: Creating event pages
uk: Створення сторінки подій

en: Event types beginning with letter %s
uk: Тип події, що починається на букву %s

en: This page contains an index of all the events in the database, sorted by their type and date (if one is present). Clicking on an event&#8217;s Gramps ID will open a page for that event.
uk: Ця сторінка містить список всіх подій з бази, відсортованих за датою (якщо вона вказана). Клік по Gramps ID події переведе Вас на сторінку цієї події.

en: Letter
uk: Буква

en: Creating family pages...
uk: Створення родинних сторінок...

en: Families beginning with letter
uk: Сім’ї, що починається на букву

en: This page contains an index of all the families/ relationships in the database, sorted by their family name/ surname. Clicking on a person&#8217;s name will take you to their family/ relationship&#8217;s page.
uk: Ця сторінка містить список всіх родин/ відносин в базі даних, впорядкованих за прізвищем. Клікнувши на ім'я особи, Ви пападете родинну сторінку особи.

en: Family Map for %s
uk: Сімейна мапа для %s

en: Creating heatmap pages for events
uk: Створення сторінок теплової карти для подій

en: The next section contains an index of all the events for an Heatmap map.
uk: Наступний розділ містить покажчик усіх подій для карти теплової карти.

[ctx: Event Name]
en: Name
uk: Ім'я

en: Places beginning with letter %s
uk: Місця на букву %s

en: Heatmap for %s within the selected filter
uk: Теплова карта для %s у межах вибраного фільтра

en: The next section contains an index of all the surnames for an Heatmap map.
uk: Наступний розділ містить покажчик усіх прізвищ для карти Heatmap.

[ctx: Name]
en: Surname
uk: Прізвище

en: The next section contains an index of all the tags for an Heatmap map.
uk: Наступний розділ містить покажчик усіх тегів для теплової карти.

en: This section contains the map for all people with the event: {event_type} ({selected_filter})
uk: Цей розділ містить карту для всіх людей із подією: {event_type} ({selected_filter})

en:  which has no event for the selected filter.
uk:  який не має події для вибраного фільтра.

en: This section contains the map of all events for: {surname} ({selected_filter})
uk: Цей розділ містить карту всіх подій для: {surname} ({selected_filter})

en: This section contains the map for all people, events with the tag: {tag} ({selected_filter})
uk: Цей розділ містить карту для всіх людей, подій з тегом: {tag} ({selected_filter})

en: Home
uk: Домівка

en: Creating media pages
uk: Створення сторінки медіа

en: This page contains an index of all the media objects in the database, sorted by their title. Clicking on the title will take you to that media object&#8217;s page.  If you see media size dimensions above an image, click on the image to see the full sized version.
uk: Ця сторінка містить список всіх медіа об'єктів з бази даних, відсортованих за назвою. Клік по назві переведе Вас на сторінку цього об'єкту. Можете натиснути на зображення щоб переглянути його в повний розмір.

[ctx: Media]
en:  Name
uk:  Назва

en: Mime Type
uk: МІМЕ тип

en: Creating list of media pages
uk: Створення списку сторінок для медіа

en: Narrated Web Site Report
uk: Звіт-Розповідь для вебсайту

en: Below unused media objects
uk: Нижче невикористовувані медіа об'єкти

en: %(strong1_strt)s%(page_number)d%(strong_end)s of %(strong2_strt)s%(total_pages)d%(strong_end)s
uk: %(strong1_strt)s%(page_number)d%(strong_end)s з %(strong2_strt)s%(total_pages)d%(strong_end)s

en: The file has been moved or deleted.
uk: Файл переміщено, або знищено.

en: This is a remote media
uk: Це віддалений медіа файл

en: File Type
uk: Тип файлу

en: Missing media object:
uk: Відсутній медіа об'єкт:

en: Neither %(current)s nor %(parent)s are directories
uk: Ні %(current)s , ні %(parent)s не є каталогами

en: Could not create the directory: %s
uk: Не можу створити каталог: %s

en: Invalid file name
uk: Помилкова назва файлу

en: The archive file must be a file, not a directory
uk: Архівом має бути файл, а не каталог

en: ID=%(grampsid)s, path=%(dir)s
uk: ID=%(grampsid)s, шлях=%(dir)s

en: Missing media objects:
uk: Відсутніи медіа об'єкти:

en: Constructing list of other objects...
uk: Створюю список інших об'єктів...

en: Family of %(husband)s and %(spouse)s
uk: Сім’я %(husband)s та %(spouse)s

en: Family of %s
uk: Сім’я %s

en: Creating GENDEX file
uk: Створення файлу GENDEX

en: Creating surname pages
uk: Створення сторінки прізвищ

en: Creating thumbnail preview page...
uk: Створення сторінки попереднього перегляду мініатюр...

en: Creating statistics page...
uk: Створення сторінок статистики...

en: Creating updates page...
uk: Створення сторінок оновлень...

en: Creating address book pages ...
uk: Створення адресних сторінок...

en: Narrative Website Report for the %s language
uk: Звіт Оповідний сайт для мови %s

en: Narrative Website Report
uk: Звіт-Розповідь для вебсайту

en: Store website in .tar.gz archive
uk: Зберегти вебсайт в .tar.gz архіві

en: Whether to store the website in an archive file
uk: Чи зберігати вебсайт у файлі архіву

en: The destination directory for the web files
uk: Каталог призначення веб файлів

en: My Family Tree
uk: Моє Сімейне Дерево

en: Website title
uk: Назва вебсайту

en: The title of the website
uk: Назва вебсайту

en: Select filter to restrict people that appear on the website
uk: Виберіть фільтр, щоб обмежити людей, які з'являться на сайті

en: Show the relationship between the current person and the active person
uk: Показує відносини між поточною та активною особою

en: For each person page, show the relationship between this person and the active person.
uk: На кожній сторінці особи, показвати всі відносини між поточною та базовою особою.

en: File extension
uk: Розширення файлу

en: The extension to be used for the web files
uk: Розширення для веб файлів

en: Copyright
uk: Авторське право

en: The copyright to be used for the web files
uk: Авторське право для веб файлів

en: StyleSheet
uk: Таблиця стилів

en: The default stylesheet to be used for the pages
uk: Стиль типових сторінок, який буде використовуватися для сторінок

en: Horizontal -- Default
uk: Горизонтально - стандартно

en: Vertical   -- Left Side
uk: Вертикально   -- Ліва сторона

en: Fade       -- WebKit Browsers Only
uk: Згасання       -- Лише для браузерів на основі WebKit

en: Drop-Down  -- WebKit Browsers Only
uk: Тягни-Кидай  -- Лише для браузерів на основі WebKit

en: Navigation Menu Layout
uk: Положення меню навігації

en: Choose which layout for the Navigation Menus.
uk: Виберіть положення меню навігації.

en: Normal Outline Style
uk: Обведення у нормальному стилі

en: Citation References Layout
uk: Макет посилань на цитування

en: Specify the default layout for the Citation References section on the source page
uk: Вкажіть типовий макет для розділу «Посилання на цитати» на сторінку джерел

en: Include ancestor's tree
uk: Включити дерево предків

en: Whether to include an ancestor graph on each individual page
uk: Чи включати діаграму предків на кожну особисту сторінку

en: Add previous/next
uk: Додати попередній/наступний

en: Add previous/next to the navigation bar.
uk: Додати попередній/наступний в панелі навігації.

en: This is a secure site (HTTPS)
uk: Це безпечний сайт (HTTPS)

en: Whether to use http:// or https://
uk: Використовувати http:// або https://

en: Toggle sections
uk: Перемкнути розділи

en: Check it if you want to open/close a section
uk: Встановіть прапорець, якщо Ви хочете відкрити/закрити розділ

en: Max. rows in an index
uk: Макс. рядків в індексі

en: The maximum number of rows to include in an index page
uk: Максимальна кількість рядків для індексної сторінки

en: Extra Pages
uk: Додаткові сторінки

en: Extra page name
uk: Додаткова назва сторінки

en: Your extra page name like it is shown in the menubar
uk: Назва Вашої додаткової сторінки, як це відображається в панелі меню

en: Your extra page path
uk: Шлях до додаткової сторінки

en: Your extra page path without extension
uk: Шлях до додаткової сторінки без розширення

en: Do we use multiple translations?
uk: Чи використовуємо ми кілька перекладів?

en: Whether to display the narrative web in multiple languages.
    See the translation tab to add new languages to the default one defined in the next field.
uk: Чи відображати оповідальну вебсторінку декількома мовами.
    Див. Вкладку "Переклад", щоб додати нову мову до того, яка типово встановлюється в наступному полі.

en: Sort all children in birth order
uk: Упорядкувати дітей за народженням

en: Whether to display children in birth order or in entry order.
uk: Чи впорядковувати дітей за датою народження, чи залишити впорядкування як у записах.

en: Do we display coordinates in the places list?
uk: Чи відображаємо координати у списку місць?

en: Whether to display latitude/longitude in the places list.
uk: Чи відображати широту/довготу в списку місць.

en: Sort places references either by date or by name
uk: Сортуйте посилання на місця або за датою, або за назвою

en: Sort the places references by date or by name. Not set means by date.
uk: Сортуйте посилання на місця за датою чи назвою. Не встановити засоби за датою.

en: Graph generations
uk: Діаграма поколінь

en: The number of generations to include in the ancestor graph
uk: Кількість поколінь для включення до графіку предків

en: Include narrative notes just after name, gender
uk: Включайте розповідні замітки безпосередньо після імені, статі

en: Include narrative notes just after name, gender and age at death (default) or include them just before attributes.
uk: Включайте розповідні замітки безпосередньо після імені, статі та віку при смерті (типово) або включайте їх безпосередньо перед атрибутами.

en: Page Generation
uk: Генерація Сторінки

en: Home page note
uk: Напис для домашньої сторінки

en: A note to be used on the home page
uk: Напис, який буде показано на головній сторінці

en: Home page image
uk: Зображення для домашньої сторінки

en: An image to be used on the home page
uk: Зображення, яке буде показано на головній сторінці

en: Introduction note
uk: Вступний напис

en: A note to be used as the introduction
uk: Вступний напис, який буде використано для вступу

en: Introduction image
uk: Вступне зображення

en: An image to be used as the introduction
uk: Вступне зображення, яке буде використано для вступу

en: Publisher contact note
uk: Контакти видавця

en: A note to be used as the publisher contact.
    If no publisher information is given,
    no contact page will be created
uk: Текст контакних даних видавця.
    Якщо даних видавця не буде подано,
    контактної сторінки не буде створено

en: Publisher contact image
uk: Зображення для контактних даних видавця

en: An image to be used as the publisher contact.
    If no publisher information is given,
    no contact page will be created
uk: Зображеня для використання як контактні дані видавця.
    Якщо інформації про видавця не буде подано,
    контактної сторінки не буде створено

en: HTML user header
uk: HTML заголовок користувача

en: A note to be used as the page header or a PHP code to insert.
uk: Текст, який буде показано в шапці сторінки, або PHP код.

en: HTML user footer
uk: HTML нижній колонтитул

en: A note to be used as the page footer
uk: Текст, який буде показано в нижній частині сторінки

en: PHP user session
uk: Сеанс користувача PHP

en: A note to use for starting the php session.
    This option will be available only if the .php file extension is selected.
uk: Примітка, яку слід використовувати для запуску php-сесії.
    Цей параметр буде доступний, тільки якщо вибрано розширення файлу .php.

en: Images Generation
uk: Генерація картинок

en: Include images and media objects
uk: Включити зображення та медіа об'єкти

en: Whether to include a gallery of media objects
uk: Чи додавати галерею медіа об'єктів

en: Create the images index
uk: Створити список зображень

en: This option allows you to create the images index
uk: Ця опція дозволяє створити список зображень

en: Include unused images and media objects
uk: Включити невикористовувані зображення та медіа об'єкти

en: Whether to include unused or unreferenced media objects
uk: Чи додавати невикористовувані медіа об'єкти

en: Create and only use thumbnail- sized images
uk: Створювати та використовувати тільки мініатюрні зображення

en: This option allows you to create only thumbnail images instead of the full-sized images on the Media Page. This will allow you to have a much smaller total upload size to your web hosting site.
uk: Ця опція дозволяє Вам створювати тільки мініатюрні зображення замість повнорозмірних зображень на сторінці медіа. Це дозволить значно зменшити загальний розмір файлів для завантажування на сервер.

en: Create the thumbnail index
uk: Створити покажчик мініатюр

en: This option allows you to create the thumbnail index
uk: Ця опція дозволяє створити список ескізів

en: Max width of initial image
uk: Максимальна ширина первинного зображення

en: This allows you to set the maximum width of the image shown on the media page.
uk: Це поле дозволяє задати максимальну ширину зображення на сторінці з документами.

en: Include download page
uk: Включити сторінку завантаження

en: Whether to include a database download option
uk: Чи додати можливість завантаження бази данх

en: How many downloads
uk: Скільки завантажень

en: The number of download files to include in the download page
uk: Кількість файлів для завантаження, які мають бути включені в сторінку завантаження

en: Download Filename #%c
uk: Файл для завантаження #%c

en: File to be used for downloading of database
uk: Файл, який буде використано для завантаження

en: Description for download
uk: Опис для завантаження

en: Family Tree #%c
uk: Сімейне дерево #%c

en: Give a description for this file.
uk: Дайте опис цьому файлу.

en: Advanced Options
uk: Розширені параметри

en: Character set encoding
uk: Кодування символів

en: The encoding to be used for the web files
uk: Кодування для файлів веб сторінки

en: Include link to active person on every page
uk: Додати посилання на активну особу в кожну сторінку

en: Include a link to the active person (if they have a webpage)
uk: Додати посилання на активну особу (якщо вона має сторінку)

en: Include a column for birth dates on the index pages
uk: Додати колонку для Днів народження на індексних сторінках

en: Whether to include a birth column
uk: Чи показувати колонку Днів народження

en: Include a column for death dates on the index pages
uk: Додати колонку для дати смерті на індексних сторінках

en: Whether to include a death column
uk: Чи показувати колонку дат смерті

en: Include a column for partners on the index pages
uk: Додати колонку з інформацією про подружжя

en: Whether to include a partners column
uk: Чи показувати колонку з інформацією про подружжя

en: Include a column for parents on the index pages
uk: Додати колонку з інформацією про батьків

en: Whether to include a parents column
uk: Чи показувати колонку з інформацією про батьків

en: Include half and/or step-siblings on the individual pages
uk: Включати напів- та/або зведених братів та сестер на сторінках особи

en: Whether to include half and/or step-siblings with the parents and siblings
uk: Чи включати напів- та/або зведених братів та сестер на сторінках особи

en: Include family pages
uk: Включити сторінки сім'ї

en: Whether or not to include family pages.
uk: Чи додавати сімейні сторінки.

en: Include event pages
uk: Включити сторінки подій

en: Add a complete events list and relevant pages or not
uk: Чи додавати повний список подій та сторінки для кожної події

en: Include other roles
uk: Включити інші ролі

en: Include persons with other roles to an event
uk: Включити осіб з іншими ролями до події

en: Include place pages
uk: Включати сторінки місць

en: Whether or not to include the place pages.
uk: Чи потрібно додавати місця сторінок.

en: Include unused place pages
uk: Включити сторінки з невикористаними місцями

en: Whether or not to include the unused place pages.
uk: Включати чи ні сторінки невикористаного місця.

en: Include source pages
uk: Включити сторінки з джерелами

en: Whether or not to include the source pages.
uk: Чи потрібно додавати джерела сторінок.

en: Include repository pages
uk: Включити сторінку сховищ

en: Whether or not to include the repository pages.
uk: Чи потрібно додавати сторінки репозиторіїв.

en: Include GENDEX file (/gendex.txt)
uk: Додати файл GENDEX (/gendex.txt)

en: Whether to include a GENDEX file or not
uk: Чи потрібно додавати файл GENDEX

en: Include address book pages
uk: Включити сторінки адресної книги

en: Whether or not to add Address Book pages,which can include e-mail and website addresses and personal address/ residence events.
uk: Чи додавати сторінки Адресної Книги, що можуть містити email та веб адреси, також адреси осіб, місця подій.

en: Include the statistics page
uk: Включити статичні сторінки

en: Whether or not to add statistics page
uk: Чи додавати статичні сторінки

en: Place Map Options
uk: Параметри карти місць

en: Stamen Map
uk: Мапа Stamen

en: Map Service
uk: Сервіс Мап

en: Choose your choice of map service for creating the Place Map Pages.
uk: Оберіть Ваш улюблений Сервіс мап для створення сторінок Місць на мапі.

en: Include Place map on Place Pages
uk: Додати карту місця на сторінках місць

en: Whether to include a place map on the Place Pages, where Latitude/ Longitude are available.
uk: Чи потрібно додавати мапу місця на сторінку місця, де доступна довгота/широта.

en: Include Family Map Pages with all places shown on the map
uk: Включити Сторінки Мап сім’ї з усіма місцями на мапі

en: Whether or not to add an individual page map showing all the places on this page. This will allow you to see how your family traveled around the country.
uk: Чи додавати окрему сторінку з мапою, на якій буде відмічено всі місця, що згадуються на даній сторінці. Це дозволить переглянути як Ваша сім'я подорожувала по країні.

en: Family Links
uk: Сімейні Посилання

en: Drop
uk: Скинути

en: Markers
uk: Відмітки

en: Google/ FamilyMap Option
uk: Google/ Параметри Сімейної мапи

en: Select which option that you would like to have for the Google Maps family-map pages...
uk: Виберіть, які налаштування Ви хочете мати для сторінок Сімейних мап Google Maps ...

en: Google maps API key
uk: API ключ для Google Maps

en: The API key used for the Google maps.
    This key is mandatory and must be valid
uk: Ключ API для Google Maps.
    Потрібен обов'язково і має бути дійсним

en: How to get the API key
uk: Як отримати ключ API

en: Copy and paste this value in your browser.
    The Google maps service must be selected.
uk: Скопіюйте й вставте у вашому вебпереглядачі.
    У параметрах потрібно вибрати сервіс Google Maps.

en: Toner
uk: Тонер

en: Terrain
uk: Рельєф

en: WaterColor
uk: Акварель

en: Stamen Option
uk: Опція Stamen

en: Select which option that you would like to have for the Stamen map map-pages...
uk: Виберіть яку опцію Ви хотіли б мати для Google Maps сторінки мап...

en: Stamen maps API key
uk: API ключ для Stamen Maps

en: The API key used for the Stamen maps.
    This key is mandatory and must be valid
uk: Ключ API для Stamen Maps.
    Потрібен обов'язково і має бути дійсним

en: Copy and paste this value in your browser.
    The Stamen maps service must be selected.
uk: Скопіюйте і вставте у вашому вебпереглядачі.
    У параметрах має бути вибраний сервіс Stamen Maps.

[ctx: val]
en: in %(inipth)s (%(val)s)
uk: у %(inipth)s %(val)s

en: latest
uk: Найновіша

en: openlayers version to use
uk: Бажана версія OpenLayers

en: You should use this option only if you can't see the maps in your website for OpenStreetMap or Stamen maps
    You can change the value in the specified file. The option name to modify is openlayers_version.
    See OLDER VERSIONS in https://openlayers.org/
uk: Цим слід користуватися лише якщо не вдається переглянути мапи на вашому вебсайті за допомогою OpenStreetMap чи StamenMaps.
    Значення можна змінити у вказаному файлі. Назва параметра, який треба змінити — openlayers_version.
    СТАРІШІ ВЕРСІЇ доступні на вебсайті https://openlayers.org/

en: Other inclusion (CMS, web calendar, PHP)
uk: Інші включення (CMS, Web Calendar, Php)

en: Do we include these pages in a CMS web?
uk: Чи включаємо ми ці сторінки до cms сайту?

en: Where do you place your website? default = /NAVWEB
uk: Де Ви розміщуєте свій вебсайт? Типово = /NAVWEB

en: Include the news and updates page
uk: Включити сторінку новин і оновлень

en: Whether to include a page with the last updates
uk: Чи включати сторінку з останніми оновленнями

en: Max days for updates
uk: Макс. днів для оновлень

en: You want to see the last updates on how many days?
uk: За скільки днів Ви хочете бачити останні оновлення?

en: Max number of updates per object to show
uk: Максимальна кількість оновлень кожного об'єкта для показу

en: How many updates do you want to see max
uk: Скільки всього оновлень Ви хочете бачити

en: Translations
uk: Переклади

en: Second language
uk: Друга мова

en: Site name for your second language
uk: Назва сайту вашою другою мовою

en: This site title
uk: Назва сайту

en: Enter a title in the respective language
uk: Введіть назву для своєї мови

en: Third language
uk: Третя мова

en: Site name for your third language
uk: Назва сайту для Вашої третьої мови

en: Fourth language
uk: Четверта мова

en: Site name for your fourth language
uk: Назва сайту для Вашої четвертої мови

en: Fifth language
uk: П'ята мова

en: Site name for your fifth language
uk: Назва сайту для Вашої п'ятої мови

en: Sixth language
uk: Шоста мова

en: Site name for your sixth language
uk: Назва сайту для Вашої шостої мови

en: Calendar Options
uk: Опції Календаря

en: Do we include the web calendar ?
uk: Чи включаємо веб-календар?

en: Whether to include a calendar for year %s
uk: Чи потрібно включати календар на %s років

en: Create one day event pages for Year At A Glance calendar
uk: Створювати сторінку подій одного дня

en: Whether to create one day pages or not
uk: Чи створювати сторінку подій одного дня

en: Include birthdays in the calendar
uk: Включати в календар дні народження

en: Include anniversaries in the calendar
uk: Включати річниці в календар

en: Show data only after year
uk: Показуйте дані лише через рік

en: Show data only after this year. Default is current year -  'maximum age probably alive' which is defined in the dates preference tab.
uk: Показати дані лише після цього року. Типово - поточний рік - 'максимальний вік, ймовірно, живий', який визначено на вкладці 'Налаштування дати'.

en: HeatMap Options
uk: Параметри HeatMap

en: Include heatmap pages
uk: Доати сторінки теплової карти

en: Whether to include heatmap pages for events
uk: Чи включати сторінки теплової карти для подій

en: Point size
uk: Розмір точки

en: Set the size of the heatmap points.
    Default: 8
uk: Встановіть розмір точок теплової карти.
    Типове значення: 8

en: Blur
uk: Розмиття

en: Set the blur size.
    Default: 15
uk: Встановіть розмір розмиття.
    Типове значення: 15

en: Zoom
uk: Масштаб

en: Creating individual pages
uk: Створення особистої сторінки

[ctx: letter]
en: Surnames %(surname)s beginning with letter %(letter)s
uk: Прізвища %(surname)s що починаються на букву %(letter)s

en: This page contains an index of all the individuals in the database, sorted by their last names. Selecting the person&#8217;s name will take you to that person&#8217;s individual page.
uk: Ця сторінка містить список осіб з бази даних, впорядкованих за прізвищем. Клік по особі переведе Вас на сторінку цієї особи.

en: <absent>
uk: <відсутній>

en: Tracking %s
uk: Відслідковування %s

en: This map page represents that person and any descendants with all of their event/places. If you place your mouse over the marker it will display the place name. The markers and the Reference list are sorted in date order (if any?). Clicking on a place&#8217;s name in the Reference section will take you to that place&#8217;s page.
uk: Ця сторінка мапи для цієї особи і всіх її нащадків зі всіма їхніми подіями/ місцями. Якщо Ви наведете мишку на маркер, буде показано назву місця. Маркери та список посилань впорядковані за датою (якщо така є). Клік на назві місця в розділі посилань перемістить Вас на сторінку даного місця.

en: Place Title
uk: Назва місця

en: Drop Markers
uk: Скинути мітки

en: Call Name
uk: Ім'я в побуті

en: Nick Name
uk: Прізвисько

en: Age at Death
uk: Вік на момент смерті

en: Stepfather
uk: Вітчим

en: Stepmother
uk: Мачуха

en: Not siblings
uk: Не брат/сестра

en: Relation to the center person
uk: Відношення до базової особи

en: Relation to main person
uk: Відношення до базової особи

en: Relation within this family (if not by birth)
uk: Відносини з цією сім'єю (якщо не через народження)

en: Creating place pages
uk: Створення сторінки місць

en: This page contains an index of all the places in the database, sorted by their title. Clicking on a place&#8217;s title will take you to that place&#8217;s page.
uk: Ця сторінка містить список всіх місць з бази даних, відсортованих за назвою. Клік по місцю переведе Вас на сторінку цього місця.

[ctx: Place Name]
en: Name
uk: Назва

en: State/Province
uk: Штат/Провінція

en: Place Map
uk: Мапа Місць

en: Creating repository pages
uk: Створення сторінки сховищ

en: This page contains an index of all the repositories in the database, sorted by their title. Clicking on a repositories&#8217;s title will take you to that repositories&#8217;s page.
uk: Ця сторінка містить список всіх сховищ з бази даних, відсортованих за назвою. Клік по сховищу переведе Вас на сторінку цього сховища.

[ctx: Repository]
en: Name
uk: Назва

en: Creating source pages
uk: Створення сторінки джерел

en: This page contains an index of all the sources in the database, sorted by their title. Clicking on a source&#8217;s title will take you to that source&#8217;s page.
uk: Ця сторінка містить список всіх джерел з бази даних, відсортованих за назвою. Клік по джерелу переведе Вас на сторінку цього джерела.

[ctx: Source Name]
en: Name
uk: Назва

en: Publication information
uk: Інформація про публікацію

en: Database overview
uk: Огляд бази даних

en: Narrative web content report for
uk: Звіт-Розповідь для вебсайту для

en: This page contains an index of all the individuals in the database with the surname of %s. Selecting the person&#8217;s name will take you to that person&#8217;s individual page.
uk: Ця сторінка містить список осіб з бази даних із прізвищем %s. Клік по особі переведе Вас на сторінку цієї особи.

en: Surnames by person count
uk: Прізвища за кількістю осіб

en: This page contains an index of all the surnames in the database. Selecting a link will lead to a list of individuals in the database with this same surname.
uk: Ця сторінка містить список всіх прізвищ з бази даних. Клік по прізвищу приведе Вас до списку осіб з цим прізвищем.

en: Number of People
uk: Кількість осіб

en: Surnames beginning with letter '{letter}' {char}
uk: Прізвища, що починаються на букву '{letter}' {char}

en: This page displays a indexed list of all the media objects in this database. It is sorted by media title. There is an index of all the media objects in this database. Clicking on a thumbnail will take you to that image&#8217;s page.
uk: Ця сторінка містить список всіх медіа об'єктів в цій базі. Вони впорядковані за назвою медіа.

en: New and updated objects
uk: Нові та оновлені об'єкти

[ctx: nb]
en: This page contains the last updated objects in the database in the last %(days)d days and for a maximum of %(nb)d objects per object type.
uk: Ця сторінка містить останні оновлені об'єкти в базі даних за останні %(days)d днів та максимум %(nb)d об'єктів для кожного типу об'єкта.

en: Generated by %(gramps_home_html_start)sGramps%(html_end)s on %(date)s
uk: Створено в %(gramps_home_html_start)sGramps%(html_end)s %(date)s

en: Calendar Title
uk: Назва календаря

en: My Family Calendar
uk: Мій сімейний календар

en: The title of the calendar
uk: Заголовок для календаря

en: The stylesheet to be used for the web pages
uk: Таблиця стилів для веб сторінок

en: Content Options
uk: Параметри вмісту

en: Create multiple year calendars
uk: Створення календарів на декілька років

en: Whether to create Multiple year calendars or not.
uk: Чи генерувати календарі на декілька років.

en: Start Year for the Calendar(s)
uk: Перший рік Календаря(ів)

en: Enter the starting year for the calendars between 1900 - 3000
uk: Вкажіть перший рік (в межах 1900-3000), з якого починати календар

en: End Year for the Calendar(s)
uk: Останній рік Календаря(ів)

en: Enter the ending year for the calendars between 1900 - 3000.
uk: Вкажіть останній рік (в межах 1900-3000), яким закінчити календар.

en: Holidays will be included for the selected country
uk: Буде включено свята для вказаної країни

en: Jan - Jun Notes
uk: Примітки Січ-Черв

en: January Note
uk: Примітка до Січня

en: The note for the month of January
uk: Примітка до місяця січня

en: February Note
uk: Примітка до Лютого

en: The note for the month of February
uk: Примітка до місяця лютого

en: March Note
uk: Примітка до Березня

en: The note for the month of March
uk: Примітка до місяця березня

en: April Note
uk: Примітка до Квітня

en: The note for the month of April
uk: Примітка до місяця квітня

en: May Note
uk: Примітка до Травня

en: The note for the month of May
uk: Примітка до місяця травня

en: June Note
uk: Примітка до Червня

en: The note for the month of June
uk: Примітка до місяця червня

en: Jul - Dec Notes
uk: Примітки Лип-Груд

en: July Note
uk: Примітка до Липня

en: The note for the month of July
uk: Примітка до місяця липня

en: August Note
uk: Примітка до Серпня

en: The note for the month of August
uk: Примітка до місяця серпня

en: September Note
uk: Примітка до Вересня

en: The note for the month of September
uk: Примітка до місяця вересня

en: October Note
uk: Примітка до Жовтня

en: The note for the month of October
uk: Примітка до місяця жовтня

en: November Note
uk: Примітка до Листопада

en: The note for the month of November
uk: Примітка до місяця листопада

en: December Note
uk: Примітка до Грудня

en: The note for the month of December
uk: Примітка до місяця грудня

en: Link to Narrated Web Report
uk: Посилання на Звіт Вебсайт-Розповідь

en: Whether to link data to web report or not
uk: Чи додавати посилання на веб-звіт

en: Link prefix
uk: Префікс лінку

en: A Prefix on the links to take you to Narrated Web Report
uk: Префікс для посилання, що перемістить Вас на Звіт Веб-Розповідь

en: Narrated Web Site
uk: Вебсайт-Розповідь

en: Produces web (HTML) pages for individuals, or a set of individuals
uk: Створює веб сторінки (HTML) для окремої особи, або набору осіб

en: Produces web (HTML) calendars.
uk: Будує веб (HTML) календарі.

en: Webstuff
uk: Веб матеріали

en: Provides a collection of resources for the web
uk: Надає колекцію ресурсів для веб

note: Translators: Basic Ash style sheet
en: Basic-Ash
uk: Базовий-Попіл

en: Basic-Cypress
uk: Базовий-Кипарис

en: Basic-Lilac
uk: Базовий-Бузок

en: Basic-Peach
uk: Базовий-Персик

en: Basic-Spruce
uk: Базовий-Ялина

en: Mainz
uk: Майнц

note: Translators: Nebraska style sheet
en: Nebraska
uk: Небраска

en: No style sheet
uk: Без таблиці стилів
