Gramps 5.1.2 - en to he translation catalogue (7082 entries)

en: Bulgaria
he: בולגריה

en: Canada
he: קנדה

en: Catalonia
he: קטלוניה

en: Chile
he: צ׳ילה

en: China
he: סין

en: Croatia
he: קרואטיה

en: Czech Republic
he: רפובליקה צ׳כית

en: England
he: אנגליה

en: Finland
he: פינלנד

en: France
he: צרפת

en: Germany
he: גרמניה

en: Japan
he: יפן

en: Jewish Holidays
he: חגים יהודיים

en: Purim
he: פורים

en: Passover
he: פסח

en: 2 of Passover
he: א׳ חול המועד פסח

en: 3 of Passover
he: ב׳ חול המועד פסח

en: 4 of Passover
he: ג׳ חול המועד פסח

en: 5 of Passover
he: ה׳ חול המועד פסח

en: 6 of Passover
he: ו׳ חול המועד פסח

en: 7 of Passover
he: שביעי של פסח

en: Shavuot
he: שבועות

en: Rosh Ha'Shana
he: ראש השנה

en: Rosh Ha'Shana 2
he: ראש השנה, יום טוב שני של גלויות

en: Yom Kippur
he: יום כיפור

en: Sukot
he: סוכות

en: 2 of Sukot
he: א׳ חול המועד סוכות

en: 3 of Sukot
he: ב׳ חול המועד סוכות

en: 4 of Sukot
he: ג׳ חול המועד סוכות

en: 5 of Sukot
he: ה׳ חול המועד סוכות

en: 6 of Sukot
he: ו׳ חול המועד סוכות

en: 7 of Sukot
he: הושענה רבה

en: Simhat Tora
he: שמחת תורה

en: Hanuka
he: נר ראשון של חנוכה

en: 2 of Hanuka
he: נר שני של חנוכה

en: 3 of Hanuka
he: נר שלישי של חנוכה

en: 4 of Hanuka
he: נר רביעי של חנוכה

en: 5 of Hanuka
he: נר חמישי של חנוכה

en: 6 of Hanuka
he: נר שישי של חנוכה

en: 7 of Hanuka
he: נר שביעי של חנוכה

en: 8 of Hanuka
he: נר שמיני של חנוכה

en: Italy
he: איטליה

en: New Zealand
he: ניוזילנד

en: Russia
he: רוסיה

en: Serbia
he: סרביה

en: Serbia (Latin)
he: סרביה (לטינית)

en: Slovakia
he: סלובקיה

en: Sweden
he: שוודיה

en: Turkey
he: טורקיה

en: Ukraine
he: אוקראינה

en: United States of America
he: ארצות הברית

en: Gramps
he: גרמפס

en: Genealogy System
he: מערכת חקר יוחסין

en: Manage genealogical information, perform genealogical research and analysis
he: ניהול מידע חקר־ יוחסין, ביצוע מחקר וניתוח

en: Genealogy;Family History;Research;Family Tree;GEDCOM;
he: חקר־יוחסין;חקר יוחסין;גנאלוגיה;גינאולוגיה;גיניאולוגיה;היסטוריה משפחתית;מחקר;אילן־יוחסין;אילן יוחסין;ג'דקום;GEDCOM;יוחסין;משפחה;עץ־יוחסין;עץ יוחסין; קשר משפחתי; ג׳דקום;

en: Gramps is a genealogy program that is both intuitive for hobbyists and feature-complete for professional genealogists.
he: גרמפס הוא מיזם פתוח תוכנת חקר־יוחסין שמיועדת לחוקרי־יוחסין (גנאולוגים) חובבים ומקצוענים כאחד, זאת בזכות התכונות הרבות שלה ומbשק המשתמש הנוח.

en: It gives you the ability to record the many details of the life of an individual as well as the complex relationships between various people, places and events.
he: התוכנה מספקת יכולות לתיעוד פרטי מידע רבים בחיי אדם, כמו גם קשרי־קרבה מורכבים בין אנשים שונים, מקומות ואירועים.

en: All of your research is kept organized, searchable and as precise as you need it to be.
he: תוצאות עבודת המחקר נשמרות באופן מאורגן בכל עת, הן ניתנות לחיפוש ומדויקות בהתאם הצורך.

en: Gramps Development Team
he: צוות פיתוח גרמפס

en: Pedigree
he: שושלת יוחסין

en: Descendant Fan
he: מניפת צאצאים

en: People
he: אנשים

en: Relationships
he: קשרי־קרבה

en: Person
he: אדם

en: Gramps database
he: מסד נתוני גרמפס

en: Gramps package
he: חבילת גרמפס

en: Gramps XML database
he: מסד נתונים גרמפס XML

en: GeneWeb source file
he: קובץ מקור GeneWeb

en: <b>Working with Dates</b><br/>A range of dates can be given by using the format "between January 4, 2000 and March 20, 2003". You can also indicate the level of confidence in a date and even choose between seven different calendars. Try the button next to the date field in the Events Editor.
he: ‎‏‏‏‏<b/>עבודה עם תאריכים<b><br/>ניתן לקבוע טווח תאריכים לאירוע תוך שימוש בתסדיר &lsquo;בין 4 בינואר 2000 ל־20 במרץ 2003&rsquo;. ניתן גם לציין רמת ודאות לתאריך, ולבחור אחד מבין שבעה לוחות־שנה שונים. כל זאת נעשה באמצעות הלחצן שלצד שדה התאריך בעורך האירועים.

en: <b>Editing Objects</b><br/>In most cases double clicking on a name, source, place or media entry will bring up a window to allow you to edit the object. Note that the result can be dependent on context. For example, in the Family View clicking on a parent or child will bring up the Relationship Editor.
he: <b>עריכת עצמים<br/></b>ברוב המקרים הקשה כפולה על: שם, מקור, מקום או רשומת מדיה, תקפיץ חלון לעריכת העצם. לתשומת לב, התוצאה עשויה להיות תלויה בהקשר. לדוגמה, במצג משפחה, הקשה על הורה או צאצא, תקרא לעורך קשרי־הקרבה.

en: <b>Adding Images</b><br/>An image can be added to any gallery or the Media View by dragging and dropping it from a file manager or a web browser. Actually you can add any type of file like this, useful for scans of documents and other digital sources.
he: <b>הוספת תמונות<br/></b>ניתן להוסיף תמונה לכל גלריה או מצג מדיה בעזרת גרירה ושחרור התמונה ממנהל הקבצים או דפדפן המרשתת. למעשה, ניתן להוסיף כך כל סוג קובץ. שימושי במיוחד עבור סריקת מסמכים ומקורות דיגיטליים אחרים.

en: <b>Ordering Children in a Family</b><br/>The birth order of children in a family can be set by using drag and drop. This order is preserved even when they do not have birth dates.
he: <b>סידור צאצאי משפחה<br/></b>ניתן להגדיר את סדר הצאצאים במשפחה על ידי גרירה ושחרור. הסדר יישמר גם אם הם חסרי תאריך לידה.

en: <b>Talk to Relatives Before It Is Too Late</b><br/>Your oldest relatives can be your most important source of information. They usually know things about the family that haven't been written down. They might tell you nuggets about people that may one day lead to a new avenue of research. At the very least, you will get to hear some great stories. Don't forget to record the conversations!
he: ‌<b>כדאי לשוחח עם קרובי המשפחה לפני שיהיה מאוחר מדי<br/></b>קרובי המשפחה המבוגרים ביותר יכולים להוות מקור למידע חשוב. הם בדרך כלל יודעים דברים שלא נכתבו על המשפחה. הם יכולים להציף נקודות על אנשים שיום אחד עשויים לשמש נושא למחקר. במקרה הגרוע ביותר, אפשר יהיה לשמוע כמה סיפורים טובים. לא לשכוח להקליט את השיחות!

en: <b>Filtering People</b><br/>In the People View, you can 'filter' individuals based on many criteria. To define a new filter go to "Edit > Person Filter Editor". There you can name your filter and add and combine rules using the many preset rules. For example, you can define a filter to find all adopted people in the family tree. People without a birth date mentioned can also be filtered. To get the results save your filter. Then select this filter in the Filter field on Sidebar, then click Find button. If the Sidebar is not visible, select View > Sidebar.
he: <b>מסנן אנשים<br/></b>במצג 'אנשים', ניתן 'לסנן' אנשים על פי קריטריונים רבים. יצירת מסנן חדש נעשית מתפריט &rsquo;עריכת עורך מסנן אנשים&lsquo; יש לתת שם למסנן, להוסיף ולשלב כללים מתוך הכללים הרבים שהוגדרו מראש. לדוגמה, ניתן להגדיר מסנן למציאת כל האנשים המאומצים באילן־היוחסין, כמו גם את כל האנשים חסרי תאריך לידה. לקבלת התוצאות, יש לשמור את המסנן. לאחר מכן, לבחור מסנן זה משדה ה'מסנן' בסרגל־הצד ולהקיש על לחצן ה'חיפוש'. אם סרגל הצד אינו גלוי, נא לבחור באפשרות &rsquo;מצג סרגל־צד&lsquo;.

en: <b>Inverted Filtering</b><br/>Filters can easily be reversed by using the 'invert' option "Return values that do not match the filter rules". For instance, by inverting the 'People with children' filter you can select all people without children.
he: <b>סינון הפוךן<br/></b>ניתן 'להפוך' מסננים בקלות באמצעות האפשרות 'היפוך' (החזרת כל הערכים שאינם תואמים לכללי הסינון). לדוגמה, על־ידי היפוך המסנן 'אנשים עם צאצאים' ניתן לבחור את כל ה'אנשים ללא צאצאים'.

en: <b>Locating People</b><br/>In the Grouped People View, each surname is listed only once. By clicking on the arrow to the left of a name, the list will expand to show all individuals with that last name. To locate any Family Name from a long list, select a Family Name (not a person) and start typing. The view will jump to the first Family Name matching the letters you enter.
he: <b>איתור אנשים<br/></b>כל שם משפחה במצג 'אנשים' מופיע פעם אחת בלבד. עם הקשה על החץ שמשמאל לשם, הרשימה תורחב וכול האנשים עם שם משפחה זה יוצגו. לאיתור שם משפחה מתוך רשימה ארוכה, אפשר להתחיל להקליד את שם המשפחה (לא שם פרטי) . הסמן ימוקם על שם המשפחה הראשון ברשימה שתואם לאותיות שהוזנו.

en: <b>The Family View</b><br/>The Family View is used to display a typical family unit as two parents and their children.
he: <b>מצג משפחה<br/></b>מצג משפחה משמש להצגת יחידה משפחתית טיפוסית, בת זוג הורים וצאצאיהם.

en: <b>Changing the Active Person</b><br/>Changing the Active Person in views is easy. In the Relationship view just click on anyone. In the Pedigree View doubleclick on the person or right click to select any of their spouses, siblings, children or parents.
he: <b>שינוי האדם הפעיל<br/></b>שינוי האדם הפעיל במצגים היא פעולה פשוטה מאוד. הקשה כפולה על אדם כל שהוא במצג 'משפחה' . במצג 'אנשים', הקשה כפולה על האדם או הקשת עכבר ימנית לבחירת אחד מבני המשפחה, בני זוגם, אַחָאִים, צאצאים או הורים.

en: <b>Who Was Born When?</b><br/>Under "Tools > Analysis and exploration > Compare Individual Events..." you can compare the data of individuals in your database. This is useful, say, if you wish to list the birth dates of everyone in your database. You can use a custom filter to narrow the results.
he: <b>מי נולד מתי?</b>
    מתפריט 'כלים > ניתוח וחקירה > השוואת אירועים אישיים...' ניתן להשוות נתונים של האנשים במסד הנתונים. יכול לשמש לדוגמה, ליצירת רשימת ימי ההולדת של כל האנשים במסד הנתונים. ניתן להשתמש בסינון על מנת לצמצם תוצאות.

en: <b>Gramps Tools</b><br/>Gramps comes with a rich set of tools. These allow you to undertake operations such as checking the database for errors and consistency. There are research and analysis tools such as event comparison, finding duplicate people, interactive descendant browser, and many others. All tools can be accessed through the "Tools" menu.
he: <b>כלי גרמפס<br/></b>גרמפס מגיע עם ערכת כלים עשירה שמאפשרים לבצע פעולות כגון, בדיקת מסד־הנתונים לאיתור שגיאות ועקביות. קיימים כלי מחקר וניתוח כגון, השוואת אירועים, מציאת אנשים כפולים, דפדפן צאצאים הידודי וכלים רבים אחרים. ניתן לגשת לכלים מתפריט 'כלים'.

en: <b>Calculating Relationships</b><br/>To check if two people in the database are related (by blood, not marriage) try the tool under "Tools > Utilities > Relationship Calculator...". The exact relationship as well as all common ancestors are reported.
he: <b>מחשבון קשרי־קרבה<br/></b> לבדיקת קשרי־קרבה (קרבת דם, לא חיתון) בין שני אנשים במסד־הנתונים, ניתן להשתמש בכלי מחשבון, מתפריט 'כלים > עזרים > מחשבון קשרי־קרבה...'. המחשבון ידווח על קשרי־קרבה מדויקים וכן על כל האבות הקדמונים המשותפים.

en: <b>SoundEx can help with family research</b><br/>SoundEx solves a long standing problem in genealogy, how to handle spelling variations. The SoundEx Gramplet takes a surname and generates a simplified form that is equivalent for similar sounding names. Knowing the SoundEx Code for a surname is very helpful for researching Census Data files (microfiche) at a library or other research facility. To view the SoundEx codes for surnames in your database, add the SoundEx Gramplet.
he: <b>סאונד־אקס יכולה לסייע בחקר־יוחסיןי<br/></b>אופן ההתמודדות עם השונויות באיות שמות היא בעיה שהעסיקה את חוקרי־היוחסין שנים רבות, סאונד־אקס פותרת סוגיה ארוכת שנים זו. גרמפלט סאונד־אקס, מחולל דפוס מפושט וזהה לשמות במסד־הנתונים שנשמעים דומה לשם המשפחה שנבחר. הכרות עם קוד סאונד־אקס לשמות משפחה, מועילה מאוד בחקר קובצי מפקד אוכלוסין (לרוב זמינים בצורת מיקרופיש) בספריות או מכוני מחקר אחרים. לצפיה בקוד סאונד־אקס שמות המשפחה במסד הנתונים, נא להתקין את גרמפלט סאונד־אקס.

en: <b>Setting Your Preferences</b><br/>"Edit > Preferences..." lets you modify a number of settings, such as the path to your media files, and allows you to adjust many aspects of the Gramps presentation to your needs. Each separate view can also be configured under "View > Configure View...".
he: <b>הגדרת העדפות<br/></b> מתפריט 'עריכה > העדפות...' מאפשר שינוי מספר הגדרות כמו, הנתיב לקובצי המדיה, וכן, התאמת היבטים רבים נוספים של גרמפס. ניתן גם להגדיר כל מצג בנפרד מתפריט 'מצג > תיצור מצג...'.

en: <b>Gramps Reports</b><br/>Gramps offers a wide variety of reports. The Graphical Reports and Graphs can present complex relationships easily and the Text Reports are particularly useful if you want to send the results of your family tree to members of the family via email. If you're ready to make a website for your family tree then there's a report for that as well.
he: <b>דוחות גרמפס<br/></b>גרמפס מציע מגוון דוחות רחב. תרשימים ודוחות חזותיים ממחישים קשרי־קרבה מורכבים בקלות רבה. 'דוחות המלל' שימושיים במיוחד לשיתוף אילן־היוחסין עם בני משפחה נוספים באמצעות דוא״ל. ליצירת אתר מרשתת מאילן־היוחסין ולשתפו עם בני משפחה נוספים, ובכן, גם לכך קיים דוח מובנה.

en: <b>Starting a New Family Tree</b><br/>A good way to start a new family tree is to enter all the members of the family into the database using the Person View (use "Edit > Add..." or click on the Add a new person button from the People View). Then go to the Relationship View and create relationships between people.
he: <b>הקמת אילן־יוחסין חדש<br/></b> דרך טובה להקמת אילן־יוחסין חדש היא על־ידי הזנת כל בני המשפחה למאגר הנתונים ‏(מתפריט 'עריכה > הוספה...' או הקשה על 'הוספת אדם חדש' ממצג אנשים). לאחר מכן, מעבר למצג קשרי־הקרבה ליצירת קשרים בין אנשים.

en: <b>What's That For?</b><br/>Unsure what a button does? Simply hold the mouse over a button and a tooltip will appear.
he: <b>למה זה משמש?<br/></b>לא ברור למה משמש כל לחצן? נא להחזיק את העכבר מעל לחצן כלשהו ובועת המידע תופיע.

en: <b>Unsure of a Date?</b><br/>If you're unsure about the date an event occurred, Gramps allows you to enter a wide range of date formats based on a guess or an estimate. For instance, "about 1908" is a valid entry for a birth date in Gramps. Click the "Invoke date editor" button next to the date field. See the Gramps Manual to learn more.
he: <b>תאריך לא ודאי?<br/></b> אם תאריך האירוע אינו ודאי או מוחלט, ניתן להזין מגוון רחב של תסדירי תאריך שמבוססים על, ניחוש או הערכה. כך לדוגמה, הביטוי 'בסביבות 1908' הוא ערך תקין לציון תאריך לידה בגרמפס. הקריאה לעורך התאריך, נעשית בקשה על‏ לחצן 'קריאה לעורך תאריך' שבסמוך לשדה התאריך. למידע נוסף ניתן לעיין במדריך גרמפס.

en: <b>Duplicate Entries</b><br/>The tool "Tools > Family Tree Processing > Find Possible Duplicate People..." allows you to locate (and merge) entries of the same person entered more than once in the database.
he: <b>רשומות כפולות<br/></b> באמצעות הכלי 'כלים > עיבוד אילן־יוחסין > חיפוש לכפל אנשים...' ניתן לאתר (ולמזג) ערכים של אדם שהוזן למסד הנתונים יותר מפעם אחת .

en: <b>Merging Entries</b><br/>The function "Edit > Merge..." allows you to combine separately listed people into one. Select the second entry by holding the Control key as you click. This is very useful for combining two databases with overlapping people, or combining erroneously entered differing names for one individual. Merging is available in all list views for all primary object types.
he: <b>מיזוג ערכים<br/></b>הפעולה 'עריכה > מיזוג...' מאפשרת לאחד שני אנשים (כפילות) המופיעים בנפרד, לאדם אחד. לביצוע מיזוג, יש לבחור ברשומה הראשונה ואז ברשומה השניה תוך החזקת מקש 'קונטרול' לחוץ והקשה על הרשומה בעזרת לחצן העכבר הימני. פונ‏קצית המיזוג עשויה להיות מאוד שימושית לשילוב שני מסדי נתונים הכוללים אנשים חופפים, או שילוב שמות שונים עבור אותו אדם שהוזן בטעות. פעולת 'מיזוג' זמינה מכל 'מצג רשימה' עבור כל העצמים הראשוניים.

en: <b>Organising the Views</b><br/>Many of the views can present your data as either a hierarchical tree or as a simple list. Each view can also be configured to the way you like it. Have a look to the right of the top toolbar or under the "View" menu.
he: <b>ארגון מצגים<br/></b>מצגים רבים מסוגלים להציג נתונים כרשימה מדורגת או שטוחה. ניתן להגדיר כל מצג בנפרד ולהתאימו על פי העדפה אישית. ניתן לגשת להגדרות מתפריט 'מצג'.

en: <b>Navigating Back and Forward</b><br/>Gramps maintains a list of previous active objects such as People and Events. You can move forward and backward through the list using "Go > Forward" and "Go > Back" or the arrow buttons.
he: <b>ניווט קדימה ואחורה<br/></b> גרמפס מחזיק רשימה של עצמים שהיו פעילים לאחרונה כגון אנשים ואירועים. ניתן לנוע קדימה ואחורה ברשימה באמצעות ;דפדוף > קדימה' ו'דפדוף > אחורה' או בעזרת מקשי החצים.

en: <b>Keyboard Shortcuts</b><br/>Tired of having to take your hand off the keyboard to use the mouse? Many functions in Gramps have keyboard shortcuts. If one exists for a function it is displayed on the right side of the menu.
he: <b>קיצורי מקלדת<br/></b>נמאס להעביר את היד מהמקלדת לעכבר וחזרה? לפעולות רבות בגרמפס קיימים קיצורי־מקלדת. כאשר קיים קיצור־מקלדת לפעולה מסוימת, הוא יוצג בצד השמאלי של התפריט.

en: <b>Read the Manual</b><br/>Don't forget to read the Gramps manual, "Help > User Manual". The developers have worked hard to make most operations intuitive but the manual is full of information that will make your time spent on genealogy more productive.
he: <b>נא לעיין במדריך<br/></b>לא לשכוח לקרוא את המדריך־למשתמש, מתפריט 'עזרה > מדריך למשתמש'. המפתחים עמלו קשות על מנת שרוב הפעולות יהיו מובנות מאליהן, אבל המדריך־למשתמש מלא במידע שיהפוך את חוויית חקר־היוחסין ליעילה יותר.

en: <b>Adding Children</b><br/>To add children in Gramps there are two options. You can find one of their parents in the Families View and open the family. Then choose to create a new person or add an existing person. You can also add children (or siblings) from inside the Family Editor.
he: <b>הוספת צאצאים<br/></b>ניתן להוסיף צאצאים בשתי דרכים. מציאת אחד ההורים במצג משפחה, פתיחתת המשפחה לעריכה, בחירה ביצירת אדם חדש או הוספת אדם קיים. כמו כן ניתן להוסיף צאצאים (או אַחָאִים) מתוך חלון עורך המשפחה.

en: <b>Editing the Parent-Child Relationship</b><br/> You can edit the relationship of a child to its parents by double clicking the child in the Family Editor. Relationships can be any of Adopted, Birth, Foster, None, Sponsored, Stepchild and Unknown.
he: <b>עריכת קשרי־הקרבה הורה־צאצא<br/></b>ניתן לערוך קשרי צאצא להוריו על־ידי הקשה כפולה על הצאצא בעורך המשפחה. מערכות יחסים יכולות להיות מהסוגים: אימוץ, לידה, אומנה, ללא, נתמך, צאצא חורג ולא ידוע.

en: <b>Show All Checkbutton</b><br/>When adding an existing person as a spouse, the list of people shown is filtered to display only people who could realistically fit the role (based on dates in the database). In case Gramps is wrong in making this choice, you can override the filter by checking the Show All checkbutton.
he: <b>תיבת סימון הצגת־הכול<br/></b>בעת הוספת אדם קיים כזוגאי, רשימת האנשים שתוצג תסונן כך שרק אלו שעשויים להתאים ל'תפקיד' למעשה יופיעו (בהתבסס על תאריכים במסד הנתונים). אם גרמפס פספס, ניתן לעקוף את המסנן על־ידי סימון תיבת־הסימון 'הצגת־הכול'.

en: <b>Improving Gramps</b><br/>Users are encouraged to request enhancements to Gramps. Requesting an enhancement can be done either through the gramps-users or gramps-devel mailing lists, or by going to https://gramps-project.org/bugs/ and creating a Feature Request. Filing a Feature Request is preferred but it can be good to discuss your ideas on the email lists.
he: <b>שיפור גרמפס<br/></b>אנו מעודדים משתמשים לבקש שיפורים בגרמפס. ניתן לבקש שיפורים באמצעות רשימות הדיוור של גרמפס, או יצירת בקשת תכונה/שיפור ישירות באתר בכתובת '/https://gramps-project.org/bugs' . יצירת בקשת תכונה/שיפור עדיפה, אבל לפעמים טוב גם לדון ברעיונות ברשימות הדיוור.

en: <b>Gramps Mailing Lists</b><br/>Want answers to your questions about Gramps? Check out the gramps-users email list. Many helpful people are on the list, so you're likely to get an answer quickly. If you have questions related to the development of Gramps, try the gramps-devel list. You can see the lists by selecting "Help > Gramps Mailing Lists".
he: <b>רשימות דיוור גרמפס<br/></b> מחפשים תשובות לשאלות על גרמפס? אפשר לבדוק ברשימות הדואר האלקטרוני של משתמשי גרמפס. אנשים רבים שנכונים לעזור, מופיעים ברשימה, כך שסביר להניח שתשובות יתקבלו במהירות. לגבי שאלות הקשורות לפיתוח מערכת גרמפס, כדאי לנסות את רשימת gramps-devel. אל הרשימות ניתן ללהגיע מתפריט 'עזרה > רשימות דיוור גרמפס'.

en: <b>Contributing to Gramps</b><br/>Want to help with Gramps but can't write programs? Not a problem! A project as large as Gramps requires people with a wide variety of skills. Contributions can be anything from writing documentation to testing development versions and helping with the web site. Start by subscribing to the Gramps developers mailing list, gramps-devel, and introducing yourself. Subscription information can be found at "Help > Gramps Mailing Lists".
he: <b>מתנדבי גרמפס<br/></b>מעוניינים לעזור עם גרמפס אבל לא יכולים לכתוב תוכנות?! אין בעיה, למיזם גדול כמו גרמפס דרשים אנשים עם מגוון רחב של כישורים. תרומה יכולה להיות כל דבר מכתיבת תיעוד דרך בדיקת גרסאות פיתוח ועזרה עם האתר. ניתן להתחיל לתרום על־ידי הרשמה לרשימת התפוצה של מפתחי גרמפס, gramps-devel, ולהציג את עצמכם. ניתן למצוא מידע על רישום למינוי דרך '‎עזרה > רשימות דיוור גרמפס'.

en: <b>So What's in a Name?</b><br/>The name Gramps was suggested to the original developer, Don Allingham, by his father. It stands for <i>Genealogical Research and Analysis Management Program System</i>. It is a full-featured genealogy program letting you store, edit, and research genealogical data. The Gramps database back end is so robust that some users are managing genealogies containing hundreds of thousands of people.
he: <b>אז מה מהות השם?<br/></b>השם 'גרמפס' הוצע על־ידי אביו של מפתח המערכת המקורי , דון אלנגהם ומבטא באנגלית את ראשי התיבות <i>תכנית מערכת לניהול וניתוח יוחסין</i> (Genealogical Research and Analysis Management Program System).למערכת תכונות חקר יוחסין מלאות, המאפשרת אחסון, עריכה וחקר נתוני יוחסין. מסד־הנתונים של גרמפס הוא כל כך חזק שחלק מהמשתמשים מנהלים אילנות יוחסין שמכילים מאות אלפי רשומות אדם.

en: <b>Bookmarking Individuals</b><br/>The Bookmarks menu is a convenient place to store the names of frequently used individuals. Selecting a bookmark will make that person the Active Person. To bookmark someone make them the Active Person then go to "Bookmarks > Add Bookmark" or press Ctrl+D. You can also bookmark most of the other objects.
he: <b>סימניות אנשים<br/></b>תפריט 'סימניות' הוא מקום נוח לאחסון שמות של אנשים שנמצאים בשימוש תכוף. בחירת סימנייה תהפוך אדם זה לאדם הפעיל. כדי להוסיף אדם לסימנייה יש להפוך אותו לאדם הפעיל ולאחר מכן לעבור אל 'סימניות > הוספת סימנייה' או להקיש על Ctrl+D. ניתן להוסיף לסימניות גם את רוב העצמים האחרים.

en: <b>Incorrect Dates</b><br/>Everyone occasionally enters dates with an invalid format. Incorrect date formats will show up in Gramps with a either a reddish background or a red dot on the right edge of the field. You can fix the date using the Date Selection dialog which can be opened by clicking on the date button. The format of the date is set under "Edit > Preferences > Data".
he: <b>תאריכים שגויים</b><br/> לפעמים תאריכים מוזנים בתסדיר לא תקין. שדה תסדיר תאריך שגוי, מסומן בגרמפס, בצורת רקע אדמדם או נקודה אדומה בקצה הימני של השדה. ניתן לתקן את התאריך באמצעות תיבת דו־השיח 'בחירת תאריך', אליו ניתן להגיע בהקשה על לחצן התאריך. תסדיר התאריך ניתן להגדרה מתפריט: 'עריכה > העדפות > מצג'.

en: <b>Listing Events</b><br/>Events are added using the editor opened with "Person > Edit Person > Events". There is a long list of preset event types. You can add your own event types by typing in the text field, they will be added to the available events, but not translated.
he: <b>רישום אירועים</b><br/>ניתן להוסיף אירועים נוספים מעורך האירועים אליו ניתן להגיע מתפריט 'אנשים> עריכת אנשים > אירועים'. קיימת רשימה ארוכה של סוגי אירועים מוגדרים מראש. ניתן להוסיף סוגי אירועים נוספים על־ידי הקלדה לשדה המלל, הם יתווספו לאירועים הזמינים, אך לא יתורגמו.

en: <b>Managing Names</b><br/>It is easy to manage people with several names in Gramps. In the Person Editor select the Names tab. You can add names of different types and set the preferred name by dragging it to the Preferred Name section.
he: <b>ניהול שמות<br/></b> לנהל בגרמפס אנשים עם מספר שמות, זה קל. בדו־שיח 'עריכת אנשים', יש לבחור בלשונית שמות. ניתן להוסיף שמות מסוגים שונים ולהגדיר את השם המועדף על־ידי גרירתו למקטע' שם מועדף'.

en: <b>Pedigree View</b><br/>The Pedigree View displays a traditional pedigree chart. Hold the mouse over an individual to see more information about them or right click on an individual to access other family members and settings. Play with the settings to see the different options.
he: <b>מצג שושלת<br/></b>מצג שושלת מציג תרשים אילן מסורתי. להצגת מידע נוסף על אדם, יש להחזיק את סמן העכבר מעל שמו, או להקיש על המקש הימני בעכבר להצגת בני משפחה אחרים והגדרות. לבחינת האפשרויות השונות, נא לעבור על ההגדרות.

en: <b>Managing Sources</b><br/>The Sources View shows a list of all sources in a single window. From here you can edit your sources, merge duplicates and see which individuals reference each source. You can use filters to group your sources.
he: <b>ניהול מקורות<br/></b>מצג 'מקורות' מציג את רשימת כל המקורות בחלון בודד. מכאן ניתן לערוך את המקורות, למזג כפילויות ולראות אילו אנשים מאזכרים כל מקור. ניתן להשתמש במסננים כדי לקבץ את המקורות.

en: <b>Managing Places</b><br/>The Places View shows a list of all places in the database. The list can be sorted by a number of different criteria, such as City, County or State.
he: <b>ניהול מקומות<br/></b>מצג 'מקומות' מציג את רשימת כל המקומות במסד הנתונים. ניתן למיין את הרשימה לפי מספר קריטריונים, כגון עיר, מחוז או מדינה.

en: <b>Media View</b><br/>The Media View shows a list of all media entered in the database. These can be graphic images, videos, sound clips, spreadsheets, documents, and more.
he: <b>מצג מדיה<br/></b>תצוגת המדיה מציגה רשימה של כל המדיה שהוזנה במסד הנתונים. אלה יכולים להיות תמונות גרפיות, סרטוני וידאו, קליפי קול, גיליונות אלקטרוניים, מסמכים ועוד.

en: <b>Filters</b><br/>Filters allow you to limit the people seen in the People View. In addition to the many preset filters, Custom Filters can be created limited only by your imagination. Custom filters are created from "Edit > Person Filter Editor".
he: <b>מסננים<br/></b>מסננים מאפשרים להגביל את מספר האנשים במצג האנשים. בנוסף למסננים רבים שהוגדרו מראש , ניתן ליצור מסננים מותאמים אישית כיד הדמיון בלבד. ניתן ליצור מסננים מותאמים אישית מתפריט 'עריכה > עורך מסנני אנשים'.

en: <b>The GEDCOM File Format</b><br/>Gramps allows you to import from, and export to, the GEDCOM format. There is extensive support for the industry standard GEDCOM version 5.5, so you can exchange Gramps information to and from users of most other genealogy programs. Filters exist that make importing and exporting GEDCOM files trivial.
he: <b>תסדיר קובץ GEDCOM<br/></b>גרמפס מאפשרת לייבא ולייצא תסדיר GEDCOM. התעשייה מספקת תמיכה נרחבת לתקן GEDCOM גרסה 5.5, כך שניתן להחליף מידע בין גרמפס ואנשים אחרים המשתמשים בתוכנות חקר־יוחסין אחרות. מסננים מובנים הופכים את ייבוא ויצוא קבצי ה־GEDCOM למשימה פשוטה.

en: <b>The Gramps XML Package</b><br/>You can export your Family Tree as a Gramps XML Package. This is a compressed file containing your family tree data and all the media files connected to the database (images for example). This file is completely portable so is useful for backups or sharing with other Gramps users. This format has the key advantage over GEDCOM that no information is ever lost when exporting and importing.
he: <b>חבילתגרמפס XML<br/></b>ניתן לייצא את אילן־היוחסין כחבילת XML של גרמפס. זהו קובץ דחוס שמכיל את נתוני אילן־היוחסין ואת כל קבצי המדיה המחוברים למסד הנתונים (תמונות לדוגמה). הקובץ נייד לחלוטין ולכן הוא שימושי לגיבויים או שיתוף עם משתמשי גרמפס אחרים. לשימוש בתסדיר ג׳דקום יתרון מרכזי שאין אובדן מידע בעת ייצוא או ייבוא.

en: <b>Web Family Tree Format</b><br/>Gramps can export data to the Web Family Tree (WFT) format. This format allows a family tree to be displayed online using a single file, instead of many html files.
he: <b>תסדיר אילן־יוחסין מרשתת<br/></b>ניתן לייצא נתונים מגרמפס לתסדיר אילן־יוחסין (WFT) מרשתת. תסדיר זה מאפשר מצג מקוון של אילן־היוחסין באמצעות קובץ יחיד במקום קבצי html רבים.

en: <b>Making a Genealogy Website</b><br/>You can easily export your family tree to a web page. Select the entire database, family lines or selected individuals to a collection of web pages ready for upload to the World Wide Web.
he: <b>יצירת אתר חקר־יוחסין<br/></b>ניתן בקלות לייצא את אילן־היוחסין לעמוד מרשתת. כל שנדרש זה לבחור את מסד־הנתונים כולו, קווי משפחה או אנשים מסוימים, לאוסף של דפי מרשתת המוכנים להעלאה לרשת העולמית.

en: <b>Reporting Bugs in Gramps</b><br/>The best way to report a bug in Gramps is to use the Gramps bug tracking system at https://gramps-project.org/bugs/.
he: <b>דיווח על תקלים בגרמפס<br/></b>הדרך הטובה ביותר לדווח על תקלים היא להשתמש במערכת מעקב וניהול תקלים של גרמפס ב־https://drnpx-project.org/bugs/.

en: <b>The Gramps Homepage</b><br/>The Gramps homepage is at https://gramps-project.org/.
he: <b>עמוד הבית של גרמפס<br/></b>את עמוד הבית של גרמפס ניתן למצוא בקישור https://gramps-project.org/.

en: <b>Privacy in Gramps</b><br/>Gramps helps you to keep personal information secure by allowing you to mark information as private. Data marked as private can be excluded from reports and data exports. Look for the padlock which toggles records between private and public.
he: <b>הפרטיות בגרמפס<br/></b>גרמפס מסייע בשמירה על אבטחת המידע האישי, בכך שהוא מאפשר סימון מידע כפרטי. ניתן להחריג נתונים המסומנים כפרטי בדוחות וביצוא נתונים. סמל ה'מנעול' בורר בין רשומות פרטיות או ציבוריות.

en: <b>Keeping Good Records</b><br/>Be accurate when recording genealogical information. Don't make assumptions while recording primary information; write it exactly as you see it. Use bracketed comments to indicate your additions, deletions or comments. Use of the Latin 'sic' is recommended to confirm the accurate transcription of what appears to be an error in a source.
he: <b>שמירה על רשומות תקינות<br/></b>חשוב להיות מדויקים בעת הזנת מידע גנאלוגי. מומלץ לא להניח הנחות בעת הזנת מידע ראשוני; רצוי להקליד מידע בדיוק כמות שהוא. ניתן להשתמש בהערות בסוגריים מרובעים כדי לציין את התוספות, המחיקות או ההערות האשיות. רצוי להשתמש בסימול הלטיני 'סיק' או בעברית 'נעמן למקור' שמשמעותו שהשעתוק או התרגום הם בדיוק כמו שנמצא במסמך המקור, שלם עם כל איות שגוי, ארכאי או לא תקני, חל גם על כל קביעה מפתיעה, הנמקה לקויה או עניין אחר שעשוי להתפרש כטעות שעתוק.

en: <b>Extra Reports and Tools</b><br/>Extra reports and tools can be added to Gramps with the "Addon" system. See them under "Help > Extra Reports/Tools". This is the best way for advanced users to experiment and create new functionality.
he: <b>דוחות וכלים נוספים<br/></b>ניתן להוסיף דוחות וכלים נוספים לגרמפס באמצעות מערכת ה'תוספים'. אליהם ניתן לנווט מתפריט 'עזרה > כלים/דוחות נוספים'. זוהי הדרך הטובה ביותר למשתמשים מתקדמים להתנסות וליצור יכולות חדשות.

en: <b>Book Reports</b><br/>The Book report under "Reports > Books..." allows you to collect a variety of reports into a single document. This single report is easier to distribute than multiple reports, especially when printed.
he: <b>דוח ספר<br/></b> אליו ניתן לנווט מתפריט 'דוחות > ספרים > דוח ספר', מאפשר איסוף מגוון דוחות לתוך מסמך אחד. קל יותר (במיוחד להדפסה) להפיץ 'דוח ספר' מאשר מספר דוחות בודדים.

en: <b>Gramps Announcements</b><br/>Interested in getting notified when a new version of Gramps is released? Join the Gramps-announce mailing list at "Help > Gramps Mailing Lists".
he: <b>הודעות גרמפס<br/></b>מעוניינים לקבל הודעה כאשר גרסה חדשה של גרמפס משוחררת? הצטרפו לרשימת התפוצה של גרמפס מתפריט 'עזרה > רשימות דיוור של גרמפס'.

en: <b>Record Your Sources</b><br/>Information collected about your family is only as good as the source it came from. Take the time and trouble to record all the details of where the information came from. Whenever possible get a copy of original documents.
he: <b>תיעוד מקורות<br/></b>מידע שנאסף על בני המשפחה הוא טוב באותה מידה כמו המקור שממנו הגיע. לכן חשוב לתעד את כל הפרטים על המקור ממנו המידע הגיע. כל עוד ניתן, רצוי לקבל עותק של מסמכים מקוריים.

en: <b>Directing Your Research</b><br/>Go from what you know to what you do not. Always record everything that is known before making conjectures. Often the facts at hand suggest plenty of direction for more research. Don't waste time looking through thousands of records hoping for a trail when you have other unexplored leads.
he: <b>מיקוד המחקר<br/></b>כדי להתחיל עם מה שידוע ואז לעבור למה שלא ידוע. כדאי תמיד לתעד את מה שידוע לפני תיעוד השערות. לעתים קרובות העובדות שבהישג יד מרמזות על כיוונים רבים למחקר נוסף. לא כדאי לבזבז זמן בחיפוש באלפי רשומות בתקווה למצוא קצה חוט כאשר קיימות מובאות אחרות שטרם נחקרו.

en: <b>The 'How and Why' of Your Genealogy</b><br/> Genealogy isn't only about dates and names. It is about people. Be descriptive. Include why things happened, and how descendants might have been shaped by the events they went through. Narratives go a long way in making your family history come alive.
he: <b>ה'כיצד ומדוע' של הגנאלוגיה<br/></b>גנאלוגיה אינה רק 'תאריכים ושמות'. היא עוסקת באנשים. לכן חשוב להשתמש בשפה תיאורית לרבות תיאור הסיבות לקרות האירועים שקרו, וכיצד הם השפיעו על עיצוב חיי הדורות הבאים. סִפֵּר טוב הוא זה שהופך היסטוריה משפחתית לחווית סיפור חי ומוחשי.

en: <b>Don't speak English?</b><br/>Volunteers have translated Gramps into more than 40 languages. If Gramps supports your language and it is not being displayed, set the default language in your operating system and restart Gramps.
he: <b>לא מדברים אנגלית?<br/></b>מתנדבים תרגמו את גרמפס ליותר מ 40 שפות. אם גרמפס תומך בשפתכם אך השפה אינה מוצגת, נא להגדיר את שפת ברירת המחדל במערכת ההפעלה ולהפעיל את גרמפס מחדש.

en: <b>Gramps Translators</b><br/>Gramps has been designed so that new translations can easily be added with little development effort. If you are interested in participating please email gramps-devel@lists.sf.net.
he: <b>מתרגמי גרמפס<br/></b>גרמפס תוכנן כך שניתן יהיה להוסיף תרגומים חדשים לשפות רבות במאמץ פיתוח קטן. למעוניינים להשתתף במיזם התרגום נא לשלוח דוא״ל לכתובת ‏'gramps-devel@lists.sf.net'.

en: <b>Hello, привет or 喂</b><br/>Whatever script you use Gramps offers full Unicode support. Characters for all languages are properly displayed.
he: <b>שלום, привет או 喂<br/></b> לא משנה באיזו שפה משתמשים, גרמפס מציע תמיכה מלאה ביוניקוד. תווים בכל השפות מוצגים כראוי.

en: <b>The Home Person</b><br/>Anyone can be chosen as the Home Person in Gramps. Use "Edit > Set Home Person" in the Person View. The home person is the person who is selected when the database is opened or when the home button is pressed.
he: <b>אדם הבית<br/></b>ניתן להגדיר בגרמפס כל אדם כאדם הבית, ממצג 'אנשים' בתפריט 'עריכה > הגדרת אדם הבית'. אדם הבית הוא האדם שיוצג בעת פתיחת מסד־הנתונים או בעת הקשה על לחצן הבית.

en: <b>The Gramps Code</b><br/>Gramps is written in a computer language called Python using the GTK and GNOME libraries for the graphical interface. Gramps is supported on any computer system where these programs have been ported. Gramps is known to be run on Linux, BSD, Solaris, Windows and Mac OS X.
he: <b>קוד המקור של גרמפס<br/></b>גרמפס נכתב בשפת מחשב פיתון (Python) תוך שימוש בספריות GTK ו־GNOME עבור הממשק הגרפי. התוכנה נתמכת בכל סביבות המחשוב שתוכנות אלו הותאמו אליהן. גרמפס רץ על לינוקס, BSD, סולריס, וינדוס ומק OS X.

en: <b>Open Source Software</b><br/>The Free/Libre and Open Source Software (FLOSS) development model means Gramps can be extended by any programmer since all of the source code is freely available under its license. So it's not just about free beer, it's also about freedom to study and change the tool. For more about Open Source software lookup the Free Software Foundation and the Open Source Initiative.
he: <b>תוכנת קוד פתוח<br/></b>מודל הפיתוח החינמי/חופשי ובקוד פתוח (FLOSS) שפירושם, שכל מתכנת יכול להרחיב את גרמפס שכן קוד המקור זמין בחינם וברישיון. לכן לא מדובר רק על 'בירה' בחינם, אלא גם בחופש ללמוד ולשנות את הכלי. למידע נוסף על תוכנת קוד פתוח אפשר לחפש במרשתת על קרן התוכנה החופשית ויוזמת הקוד הפתוח.

en: <b>The Gramps Software License</b><br/>You are free to use and share Gramps with others. Gramps is freely distributable under the GNU General Public License, see https://www.gnu.org/licenses/licenses.html#GPL to read about the rights and restrictions of this license.
he: <b>רישיון השימוש בגרמפס<br/></b>גרמפס חופשי לשימוש ומותר לחלוק אותו עם אחרים. התוכנה מופצת בכפוף לרישיון הציבורי הכללי של גנו, נא לעיין ב־https://www.gnu.org/licenses/licenses.html#GPL לקריאה על הזכויות וההגבלות של רישיון זה.

en: <b>Gramps for Gnome or KDE?</b><br/>For Linux users Gramps works with whichever desktop environment you prefer. As long as the required GTK libraries are installed it will run fine.
he: <b>גרמפס עבור גנום או KDE? <br/></b>משתמשי לינוקס יכולים ליהנות מגרמפס בכל אחת מסביבות העבודה המועדפות עליהם. כל עוד ספריות GTK הנדרשות מותקנות, גרמפס יפעל בסדר גמור.

en: Error: Family Tree '%s' already exists.
    The '-C' option cannot be used.
he: שגיאה: אילן־יוחסין '%s' קיים כבר.
    אין אפשרות להשתמש באפשרות '‎-C'.

en: Error: Input Family Tree "%s" does not exist.
    If GEDCOM, Gramps-xml or grdb, use the -i option to import into a Family Tree instead.
he: שגיאה: קלט אילן־היוחסין '%s' לא קיים.
    אם זה קובץ GEDCOM‏, Gramps-xml או grdb, נא להשתמש באפשרות i- כדי לייבא לאילן־היוחסין, במקום זאת.

en: Error: Import file %s not found.
he: שגיאה: לא נמצא הקובץ לייבוא %s.

en: Error: Unrecognized type: "%(format)s" for import file: %(filename)s
he: שגיאה: סוג לא מזוהה: '%(format)s' לקובץ יבוא: %(filename)s

en: WARNING: Output file already exists!
    WARNING: It will be overwritten:
       %s
he: אזהרה: הקובץ כבר קיים.
    אזהרה: הוא יכתב מחדש
     %s

en: OK to overwrite?
he: האם בסדר לכתוב על הקיים?

en: yes
he: כן

en: no
he: לא

en: Will overwrite the existing file: %s
he: הקובץ הקיים יידרס: %s

en: ERROR: Unrecognized format for export file %s
he: שגיאה: תסדיר ייצוא קובץ %s לא מזוהה

en: Error: cannot open '%s'
he: שגיאה: לא ניתן לפתוח '%s'

en: List of known Family Trees in your database path
he: רשימת אילנות יוחסין מוכרים בנתיב מסד־הנתונים

en: %(full_DB_path)s with name "%(f_t_name)s"
he: %(full_DB_path)s בשם '%(f_t_name)s'

en: Gramps Family Trees:
he: אילנות יוחסין של גרמפס:

en: Family Tree
he: אילן־יוחסין

en: Performing action: %s.
he: ביצוע פעולה: %s.

en: Using options string: %s
he: שימוש במחרוזת אפשרות: %s

en: Exporting: file %(filename)s, format %(format)s.
he: ייצוא: קובץ %(filename)s, תסדיר %(format)s.

en: Cleaning up.
he: ניקיון.

en: Created empty Family Tree successfully
he: אילן־יוחסין ריק נוצר בהצלחה

en: Error opening the file.
he: שגיאה בפתיחת הקובץ.

en: Exiting...
he: יציאה...

en: Importing: file %(filename)s, format %(format)s.
he: ייבוא: קובץ %(filename)s, תסדיר %(format)s.

en: Opened successfully!
he: נפתח בהצלחה!

en:   Info: %s
he:   מידע: %s

en: Database is locked, cannot open it!
he: מסד הנתונים נעול. לא ניתן לפתוח אותו!

en: Database needs recovery, cannot open it!
he: לא ניתן לפתוח את מסד־הנתונים!

en: Database backend unavailable, cannot open it!
he: שרת מסד־הנתונים לא זמין. לא ניתן לפתוח אותו!

en: Ignoring invalid options string.
he: המערכת תתעלם ממחרוזת אפשרויות לא חוקית.

en: Unknown report name.
he: שם דוח לא ידוע.

en: Report name not given. Please use one of %(donottranslate)s=reportname
he: לא הוזן שם לדוח. נא להשתמש באחד מתוך%(donottranslate)s=reportname

en: %s
     Available names are:
he: %s
    השמות האפשריים הם:

en: Unknown tool name.
he: שם כלי לא ידוע.

en: Tool name not given. Please use one of %(donottranslate)s=toolname.
he: לא הוזן שם לכלי. נא להשתמש באחד מתוך %(donottranslate)s=toolname.

en: Unknown book name.
he: שם ספר לא ידוע.

en: Book name not given. Please use one of %(donottranslate)s=bookname.
he: לא הוזן שם לספר, נא להשתמש באחד מתוך %(donottranslate)s=bookname.

en: Unknown action: %s.
he: פעולה לא ידועה: %s.

en: 
    Usage: gramps [OPTION...]
      --load-modules=MODULE1,MODULE2,...     Dynamic modules to load
    
    Help options
      -?, --help                             Show this help message
      --usage                                Display brief usage message
    
    Application options
      -O, --open=FAMILY_TREE                 Open Family Tree
      -U, --username=USERNAME                Database username
      -P, --password=PASSWORD                Database password
      -C, --create=FAMILY_TREE               Create on open if new Family Tree
      -i, --import=FILENAME                  Import file
      -e, --export=FILENAME                  Export file
      -r, --remove=FAMILY_TREE_PATTERN       Remove matching Family Tree(s) (use regular expressions)
      -f, --format=FORMAT                    Specify Family Tree format
      -a, --action=ACTION                    Specify action
      -p, --options=OPTIONS_STRING           Specify options
      -d, --debug=LOGGER_NAME                Enable debug logs
      -l [FAMILY_TREE_PATTERN...]            List Family Trees
      -L [FAMILY_TREE_PATTERN...]            List Family Trees in Detail
      -t [FAMILY_TREE_PATTERN...]            List Family Trees, tab delimited
      -u, --force-unlock                     Force unlock of Family Tree
      -s, --show                             Show config settings
      -c, --config=[config.setting[:value]]  Set config setting(s) and start Gramps
      -y, --yes                              Don't ask to confirm dangerous actions (non-GUI mode only)
      -q, --quiet                            Suppress progress indication output (non-GUI mode only)
      -v, --version                          Show versions
      -S, --safe                             Start Gramps in 'Safe mode'
                                              (temporarily use default settings)
      -D, --default=[APXFE]                  Reset settings to default;
                     A - addons are cleared
                     P - Preferences to default
                     X - Books are cleared, reports and tool settings to default
                     F - filters are cleared
                     E - Everything is set to default or cleared
he: 
    אופן שימוש: 															gramps [OPTION ...]
     טעינת רכיבים דינמיים							... ,load-modules = MODULE1, MODULE2--
    
    אפשרויות עזרה
     הצגת הודעת עזרה זו 																?-, help--
     הצגת הודעת שימוש קצרה    														usage--
    
    אפשרויות יישום
     פתיחת אילן־יוחסין															O, --open=FAMILY_TREE-
     שם משתמש מסד־נתונים												 U, --username=USERNAME-
     ססמת מסד־נתונים														P, --password=PASSWORD-
     יצירת אילן־יוחסין בפתיחה, במידה וחדש								 C, --create=FAMILY_TREE-
     ייבוא קובץ																	i, --import=FILENAME-
     ייצוא קובץ 																e, --export=FILENAME-
     הסרת אילנות־יוחסין תואמים (שימוש בביטויים סדירים)			r, --remove=FAMILY_TREE_PATTERN-
     הגדרת תסדיר אילן־יוחסין 														f, --format=FORMAT-
     הגדרת פעולה																	a, --action=ACTION-
     הגדרת אפשרויות													p,--options=OPTIONS_STRING-
     אפשור יומני ניפוי־תקלים 												d, --debug=LOGGER_NAME-
     רשימת אילנות־יוחסין													l [FAMILY_TREE_PATTERN ...]-
     רשימת אילנות־יוחסין מפורטת 											L [FAMILY_TREE_PATTERN ...]-
     רשימת אילנות־יוחסין, מופרדים בתו 'טבלר' 								t [FAMILY_TREE_PATTERN...]-
     אילוץ ביטול נעילת אילן־יוחסין														u, --force-unlock-
     הצגת הגדרות תצורה																		-s, --show-
     קביעת הגדרות תצורה ואיתחול גרמפס						      c, --config=[config.setting [: value]]-
     ויתור על בקשת אפשור פעולות מסוכנות (מצב שורת פקודה בלבד)								y, --yes-
     דיכוי פלט חיווי התקדמות (מצב שורת פקודה בלבד)										q, --quiet-
     פלט גרסת חבילה																		    v, --version-
     איתחול ב'מצב בטוח' 																	          S, --safe-
        (שימוש זמני בהגדרות ברירת מחדל)
     החזרת כל ההגדרות לברירת המחדל;											D, --default=[APXFE]-
     	ללא תוספים																	A-
     	שיצוב 'העדפות' לברירת מחדל												P-
     	ללא ספרים, דוחות והגדרות כלים יוחזרו לברירת מחדל 							X-
     	ללא מסננים																	F-
     	חזרה לכול הגדרות ברירת המחדל, או ללא הגדרות כלל						E-

en: 
    Example of usage of Gramps command line interface
    
    1. To import four databases (whose formats can be determined from their names)
    and then check the resulting database for errors, one may type:
    gramps -i file1.ged -i file2.gpkg -i ~/db3.gramps -i file4.wft -a tool -p name=check.
    
    2. To explicitly specify the formats in the above example, append filenames with appropriate -f options:
    gramps -i file1.ged -f gedcom -i file2.gpkg -f gramps-pkg -i ~/db3.gramps -f gramps -i file4.wft -f wft -a tool -p name=check.
    
    3. To record the database resulting from all imports, supply -e flag
    (use -f if the filename does not allow Gramps to guess the format):
    gramps -i file1.ged -i file2.gpkg -e ~/new-package -f gramps-pkg
    
    4. To save any error messages of the above example into files outfile and errfile, run:
    gramps -i file1.ged -i file2.dpkg -e ~/new-package -f gramps-pkg >outfile 2>errfile
    
    5. To import three databases and start interactive Gramps session with the result:
    gramps -i file1.ged -i file2.gpkg -i ~/db3.gramps
    
    6. To open a database and, based on that data, generate timeline report in PDF format
    putting the output into the my_timeline.pdf file:
    gramps -O 'Family Tree 1' -a report -p name=timeline,off=pdf,of=my_timeline.pdf
    
    7. To generate a summary of a database:
    gramps -O 'Family Tree 1' -a report -p name=summary
    
    8. Listing report options
    Use the name=timeline,show=all to find out about all available options for the timeline report.
    To find out details of a particular option, use show=option_name , e.g. name=timeline,show=off string.
    To learn about available report names, use name=show string.
    
    9. To convert a Family Tree on the fly to a .gramps xml file:
    gramps -O 'Family Tree 1' -e output.gramps -f gramps
    
    10. To generate a web site into an other locale (in german):
    LANGUAGE=de_DE; LANG=de_DE.UTF-8 gramps -O 'Family Tree 1' -a report -p name=navwebpage,target=/../de
    
    11. Finally, to start normal interactive session type:
    gramps
    
    Note: These examples are for bash shell.
    Syntax may be different for other shells and for Windows.
he: 
    דוגמאות לשימוש בממשק שורת הפקודה של גרמפס
    
    1. ליבוא ארבעה מסדי נתונים (את התסדיר ניתן לקבוע מתןך שמם)
    ובדיקת שגיאות מסד־נתונים כתוצאה, ניתן להקליד:
    gramps -i file1.ged -i file2.gpkg -i ~ / db3.gramps -i file4.wft -a tool -p name = check.
    
    2. להגדרת תסדיר מפורשת בדוגמה לעיל, ניתן להוסיף לפקודה שמות קבצים בלווית אפשרות 'f-' המתאימה:
    gramps -i file1.ged -f gedcom -i file2.gpkg -f gramps-pkg -i ~ / db3.gramps -f gramps -i file4.wft -f wft -a tool -p name = check.
    
    3. לרישום רשומות תוצאת היבוא למסד הנתונים, ניתן להשתמש דגל 'e-'
    (נא להשתמש ב־f אם שם הקובץ לא מאפשר לגרמפס לנחש את התבנית):
    gramps -i file1.ged -i file2.gpkg -e ~/new-package -f gramps-pkg
    
    4. לשמירת הודעות שגיאה מהדוגמה שלעיל בקבצים outfile ו־errfile, נא להריץ:
    gramps -i file1.ged -i file2.dpkg -e ~/new-package -f gramps-pkg >outfile 2>errfile
    
    5. ליבוא שלושה מסדי נתונים ואתחול שיח גרמפס הִדּוּדִי עם התוצאה:
    gramps -i file1.ged -i file2.gpkg -i ~/db3.gramps
    
    6. לפתיחת מסד־נתונים, ובהתבסס על הנתונים, ליצור דוח ציר זמן בתסדיר PDF
    ורישום הפלט לקובץ my_timeline.pdf:
    gramps -O 'Family Tree 1' -a report -p name=timeline,off=pdf,of=my_timeline.pdf
    
    7. ליצרת דוח סיכום מסד־נתונים:
    gramps -O 'Family Tree 1' -a report -p name=summary
    
    8. להצגת רשימת אפשרויות דוח
    נא להשתמש ב־name=timeline,show=all להצגת כל האפשרויות הזמינות לדוח ציר הזמן.
    כדי לברר פרטים על אפשרות מסוימת, נא להשתמש ב־show=option_name , e.g. name=timeline,show=off string.
    למידע על שמות דוחות זמינים, נא להשתמש name=show string.
    
    9. להמרת אילן־יוחסין בחטף לקובץ .gramps xml:
    gramps -O 'Family Tree 1' -e output.gramps -f gramps
    
    10.ליצירת אתר מרשתת בסביבה מקומית אחרת (בגרמנית):
    LANGUAGE=de_DE; LANG=de_DE.UTF-8 gramps -O 'Family Tree 1' -a report -p name=navwebpage,target=/../de
    
    11. לבסוף, לאתחלב שיח הידודי רגיל:
    gramps
    
    הערה: דוגמאות אלה מיועדות למעטפת bash.
    תחביר עשוי להיות שונה עבור מעטפות אחרות כמו גם עבור וינדוס.

en: Trying to open: %s ...
he: ניסיון לפתיחת: %s ...

en: WARNING: %(strerr)s (errno=%(errno)s):
    WARNING: %(name)s
he: אזהרה: %(strerr)s (errno=%(errno)s):
    אזהרה: %(name)s

en: Unknown action: %s. Ignoring.
he: פעולה לא ידועה: %s. להתעלם.

en: setup debugging
he: הגדרת ניפוי תקלים

en: Gramps config settings from %s:
he: הגדרות תצורת גרמפס מתוך %s:

en: Current Gramps config setting: %(name)s:%(value)s
he: הגדרת תצורת גרמפס נוכחית: %(name)s:%(value)s

en: DEFAULT
he: ברירת מחדל

en:     New Gramps config setting: %(name)s:%(value)s
he:     הגדרת תצורת גרמפס חדשה: %(name)s:%(value)s

en: Gramps: no such config setting: '%s'
he: גרמפס: אין הגדרות תיצור כאלו: '%s'

en: Error parsing the arguments
he: שגיאה בפרישת המשתנים

en: Unavailable
he: לא זמין

en: ERROR: %(title)s 
           %(message)s
he: שגיאה:%(title)s 
      %(message)s

en: Path
he: נתיב

en: Database
he: מסד נתונים

en: Last accessed
he: גישה אחרונה

en: Locked?
he: נעול?

en: Family Tree "%s":
he: אילן־יוחסין '%s':

en: Starting Import, %s
he: התחלת ייבוא, %s

en: Import finished...
he: ייבוא הסתיים...

en: Importing data...
he: נתונים מיובאים...

en: Remove family tree warning
he: הסרת התראת אילן־יוחסין

en: Are you sure you want to remove the family tree named
    "%s"?
he: האם להסיר את אילן־היוחסין
    '%s'?

en: Could not delete Family Tree
he: לא ניתן למחוק אילן יוחסים

en: Could not rename Family Tree
he: לא ניתן לשנות שם אילן־יוחסין

en: 
    ERROR: Wrong database path in Edit Menu->Preferences.
    Open preferences and set correct database path.
    
    Details: Could not make database directory:
        %s
he: 
    שגיאה: נתיב מסד־נתונים שגוי בתפריט עריכה>  העדפות.
    נא לפתוח העדפות ולקבוע נתיב מסד־נתונים נכון.
    
    פרטים: לא ניתן ליצור מחיצת מסד־נתונים:
     %s

en: Never
he: אף פעם

en: Locked by %s
he: נעול על־ידי %s

en: Unknown
he: לא ידוע

en: WARNING: %s
he: אזהרה: %s

en: ERROR: %s
he: שגיאה: %s

en: Low level database corruption detected
he: זוהתה פגיעה ברמה נמוכה במסד נתונים

en: Gramps has detected a problem in the underlying database. This can sometimes be repaired from the Family Tree Manager. Select the database and click on the Repair button
he: גרמפס זיהה בעיה בבסיס מסד־הנתונים. ניתן לתקן זאת מדו־שיח מנהל אילן־היוחסין. נא לבחור את מסד־הנתונים ולהקיש על 'תיקון'

en: Read only database
he: מסד נתונים לקריאה בלבד

en: You do not have write access to the selected file.
he: אין הרשאות כתיבה לקובץ שנבחר.

en: Cannot open database
he: לא ניתן לפתוח את מסד־הנתונים

en: Could not open file: %s
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ: %s

en: Could not load a recent Family Tree.
he: לא ניתן לטעון אילן־יוחסין אחרון.

en: Family Tree does not exist, as it has been deleted.
he: אילן־יוחסין לא קיים מאחר והוא נמחק.

en: The database is locked.
he: מסד הנתונים נעול.

en: Use the --force-unlock option if you are sure that the database is not in use.
he: שימוש באפשרות --force-unlock- (אילוץ שחרור נעילה) אם ידוע בוודאות שמסד הנתונים אינו בשימוש על־ידי אדם אחר.

en: Error encountered: %s
he: זוהתה שגיאה: %s

en:   Details: %s
he:   פרטים: %s

en: Error encountered in argument parsing: %s
he: זוהתה שגיאה בניתוח שורת הפקודה: %s

en: ERROR: Please specify a person
he: שגיאה: נא להגדיר אדם

en: ERROR: Please specify a family
he: שגיאה: נא להגדיר משפחה

en: =filename
he: =שם קובץ

en: Output file name. MANDATORY
he: שם קובץ פלט. חובה

en: =format
he: =תסדיר

en: Output file format.
he: תסדיר קובץ פלט.

en: =name
he: =שם

en: Style name.
he: שם סגנון.

en: Paper size name.
he: שם גודל נייר.

en: =number
he: =מספר

en: Paper orientation number.
he: מספר פריסת נייר.

en: Left paper margin
he: שול עמוד שמאלי

en: Size in cm
he: גודל בסנטימטרים

en: Right paper margin
he: שול עמוד ימני

en: Top paper margin
he: שול עמוד עליון

en: Bottom paper margin
he: שול עמוד תחתון

en: =css filename
he: =שם קובץ css

en: CSS filename to use, html format only
he: שם קובץ CSS לשימוש, תסדיר html בלבד

en: Unknown option: %s
he: אפשרות לא ידועה: %s

en:    Valid options are:
he:    האפשרויות התקפות הן:

en:    Use '%(donottranslate)s' to see description and acceptable values
he:    נא להשתמש ב־'%(donottranslate)s' להצגת תיאור וערכים תקינים

en: Ignoring '%(notranslate1)s=%(notranslate2)s' and using '%(notranslate1)s=%(notranslate3)s'.
he: המערכת תתעלם מ '%(notranslate1)s=%(notranslate2)s' במקום זה '%(notranslate1)s=%(notranslate3)s'.

en: Use '%(notranslate)s' to see valid values.
he: שימוש ב־'%(notranslate)s' לצפיה בערכים תקינים.

en: Ignoring unknown option: %s
he: המערכת תתעלם מאפשרות לא ידועה: %s

en:    Available options:
he:    אפשרויות זמינות:

en: (no help available)
he: (אין עזרה זמניה)

en:    Available values are:
he:    הערכים הזמינים:

en: option '%(optionname)s' not valid. Use '%(donottranslate)s' to see all valid options.
he: אפשרות '%(optionname)s' לא תקינה. אפשר להשתמש ב־'%(donottranslate)s' להצגת כל האפשרויות התקינות.

en: Failed to write report.
he: כשל בכתיבת הדוח.

en: Failed to make '%s' report.
he: כתיבת הדוח '%s' כשלה.

en: Error detected in database
he: זוהתה שגיאה במסד הנתונים

en: Gramps has detected an error in the database. This can usually be resolved by running the "Check and Repair Database" tool.
    
    If this problem continues to exist after running this tool, please file a bug report at %(gramps_bugtracker_url)s
he: גרמפס זיהה שגיאה במסד הנתונים. בדרך כלל ניתן לפתור בעיה זו על־ידי הרצת כלי 'בדיקה ותיקון מסד־נתונים'
    
    אם הבעיה ממשיכה גם אחרי הרצת הכלי נא למלא דוח תקלים ב־%(gramps_bugtracker_url)s

en: Imported %Y/%m/%d %H:%M:%S
he: יבוא %Y/%m/%d %H:%M:%S

en: Missing Given Name
he: שם פרטי חסר

en: Missing Record
he: רשומה חסרה

en: Missing Surname
he: שם משפחה חסר

en: [Living]
he: [בחיים]

en: Private Record
he: רשומה פרטית

[ctx: localized lexeme inflections]
note: Translators: see http://gramps-project.org/wiki/index.php?title=Translating_Gramps#Translating_dates to learn how to select proper inflection to be used in your localized DateDisplayer code!
en: January
he: ינואר

[ctx: surname]
en: none
he: ללא

[ctx: given-name]
en: none
he: שם פרטי

en: Date parser for '%s' not available, using default
he: מנתח תאריך עבור '%s' לא זמין, יעשה שימוש ברירת מחדל

en: Date displayer for '%s' not available, using default
he: מצג תאריך עבור '%s' לא זמין, יעשה שימוש ברירת מחדל

[ctx: date format]
note: Translators: You may translate this as "Numerical", "System preferred", or similar.
en: Numerical
he: מספרי

note: Translators: Full month name, day, year
en: Month Day, Year
he: חודש יום, שנה

note: Translators: Abbreviated month name, day, year
en: Mon Day, Year
he: חודש ,יום, שנה

note: Translators: Day, full month name, year
en: Day Month Year
he: יום חודש שנה

note: Translators: Day, abbreviated month name, year
en: Day Mon Year
he: יום חודש שנה

en: {date_quality}from {date_start} to {date_stop}{nonstd_calendar_and_ny}
he: {date_quality}מ־{date_start} עד {date_stop}{nonstd_calendar_and_ny}

en: {date_quality}between {date_start} and {date_stop}{nonstd_calendar_and_ny}
he: {date_quality}בין {date_start} ל־ {date_stop}{nonstd_calendar_and_ny}

note: Translators: this month is ALREADY inflected: ignore it
en: {day:d} {long_month} {year}
he: {day:d} ב{long_month} {year}

note: Translators: this month is ALREADY inflected: ignore it
en: {day:d} {short_month} {year}
he: {day:d} ב{short_month} {year}

en: today
he: היום

[ctx: localized lexeme inflections]
en: February
he: פברואר

[ctx: localized lexeme inflections]
en: March
he: מרץ

[ctx: localized lexeme inflections]
en: April
he: אפריל

[ctx: localized lexeme inflections]
en: May
he: מאי

[ctx: localized lexeme inflections]
en: June
he: יוני

[ctx: localized lexeme inflections]
en: July
he: יולי

[ctx: localized lexeme inflections]
en: August
he: אוגוסט

[ctx: localized lexeme inflections]
en: September
he: ספטמבר

[ctx: localized lexeme inflections]
en: October
he: אוקטובר

[ctx: localized lexeme inflections]
en: November
he: נובמבר

[ctx: localized lexeme inflections]
en: December
he: דצמבר

[ctx: localized lexeme inflections - short month form]
note: Translators: see http://gramps-project.org/wiki/index.php?title=Translating_Gramps#Translating_dates to learn how to select proper inflection to be used in your localized DateDisplayer code!
en: Jan
he: ינו

[ctx: localized lexeme inflections - short month form]
en: Feb
he: פבר

[ctx: localized lexeme inflections - short month form]
en: Mar
he: מרץ

[ctx: localized lexeme inflections - short month form]
en: Apr
he: אפר

[ctx: localized lexeme inflections - short month form]
en: May
he: מאי

[ctx: localized lexeme inflections - short month form]
en: Jun
he: יונ

[ctx: localized lexeme inflections - short month form]
en: Jul
he: יול

[ctx: localized lexeme inflections - short month form]
en: Aug
he: אוג

[ctx: localized lexeme inflections - short month form]
en: Sep
he: ספט

[ctx: localized lexeme inflections - short month form]
en: Oct
he: אוק

[ctx: localized lexeme inflections - short month form]
en: Nov
he: נוב

[ctx: localized lexeme inflections - short month form]
en: Dec
he: דצמ

[ctx: calendar]
en: Gregorian
he: גרגוריאני

[ctx: calendar]
en: Julian
he: יוליאני

[ctx: calendar]
en: Hebrew
he: עברי

[ctx: calendar]
en: French Republican
he: רפובליקני־צרפתי

[ctx: calendar]
en: Persian
he: פרסי

[ctx: calendar]
en: Islamic
he: מוסלמי

[ctx: calendar]
en: Swedish
he: שוודי

[ctx: Hebrew month lexeme]
note: Translators: see http://gramps-project.org/wiki/index.php?title=Translating_Gramps#Translating_dates to learn how to select proper inflection to be used in your localized DateDisplayer code!
en: Tishri
he: תשרי

[ctx: Hebrew month lexeme]
en: Heshvan
he: חשוון

[ctx: Hebrew month lexeme]
en: Kislev
he: כסלו

[ctx: Hebrew month lexeme]
en: Tevet
he: טבת

[ctx: Hebrew month lexeme]
en: Shevat
he: שבט

[ctx: Hebrew month lexeme]
en: AdarI
he: אדר א׳

[ctx: Hebrew month lexeme]
en: AdarII
he: אדר ב׳

[ctx: Hebrew month lexeme]
en: Nisan
he: ניסן

[ctx: Hebrew month lexeme]
en: Iyyar
he: אייר

[ctx: Hebrew month lexeme]
en: Sivan
he: סיוון

[ctx: Hebrew month lexeme]
en: Tammuz
he: תמוז

[ctx: Hebrew month lexeme]
en: Av
he: אב

[ctx: Hebrew month lexeme]
en: Elul
he: אלול

[ctx: French month lexeme]
note: Translators: see http://gramps-project.org/wiki/index.php?title=Translating_Gramps#Translating_dates to learn how to select proper inflection to be used in your localized DateDisplayer code!
en: Vendémiaire
he: ונדהמייר

[ctx: French month lexeme]
en: Brumaire
he: ברומייר

[ctx: French month lexeme]
en: Frimaire
he: פרימייר

[ctx: French month lexeme]
en: Nivôse
he: ניבוס

[ctx: French month lexeme]
en: Pluviôse
he: פלוויוס

[ctx: French month lexeme]
en: Ventôse
he: וונטוס

[ctx: French month lexeme]
en: Germinal
he: גרמינל

[ctx: French month lexeme]
en: Floréal
he: פלוראל

[ctx: French month lexeme]
en: Prairial
he: פראריאל

[ctx: French month lexeme]
en: Messidor
he: מסידור

[ctx: French month lexeme]
en: Thermidor
he: טרמידור

[ctx: French month lexeme]
en: Fructidor
he: פרוקטידור

[ctx: French month lexeme]
en: Extra
he: אקסטרה

[ctx: Islamic month lexeme]
note: Translators: see http://gramps-project.org/wiki/index.php?title=Translating_Gramps#Translating_dates to learn how to select proper inflection to be used in your localized DateDisplayer code!
en: Muharram
he: מוחָרָם

[ctx: Islamic month lexeme]
en: Safar
he: ס׳פר

[ctx: Islamic month lexeme]
en: Rabi`al-Awwal
he: רביע אל־אוואל

[ctx: Islamic month lexeme]
en: Rabi`ath-Thani
he: רביע א־ת׳אני

[ctx: Islamic month lexeme]
en: Jumada l-Ula
he: ג׳ומאדא אל־אולא

[ctx: Islamic month lexeme]
en: Jumada t-Tania
he: ג׳ומאדא א־ת׳אנייה

[ctx: Islamic month lexeme]
en: Rajab
he: רג׳ב

[ctx: Islamic month lexeme]
en: Sha`ban
he: שעבאן

[ctx: Islamic month lexeme]
en: Ramadan
he: רמדאן

[ctx: Islamic month lexeme]
en: Shawwal
he: שוואל

[ctx: Islamic month lexeme]
en: Dhu l-Qa`da
he: דהו אי-קועדא

[ctx: Islamic month lexeme]
en: Dhu l-Hijja
he: דהו אי-היג'א

[ctx: Persian month lexeme]
note: Translators: see http://gramps-project.org/wiki/index.php?title=Translating_Gramps#Translating_dates to learn how to select proper inflection to be used in your localized DateDisplayer code!
en: Farvardin
he: פרברדין

[ctx: Persian month lexeme]
en: Ordibehesht
he: אורדיביהישט

[ctx: Persian month lexeme]
en: Khordad
he: ח׳ורדאד

[ctx: Persian month lexeme]
en: Tir
he: טיר

[ctx: Persian month lexeme]
en: Mordad
he: מורדאד

[ctx: Persian month lexeme]
en: Shahrivar
he: שאריבאר

[ctx: Persian month lexeme]
en: Mehr
he: מהר

[ctx: Persian month lexeme]
en: Aban
he: אבן

[ctx: Persian month lexeme]
en: Azar
he: אזר

[ctx: Persian month lexeme]
en: Dey
he: דאי

[ctx: Persian month lexeme]
en: Bahman
he: באהמן

[ctx: Persian month lexeme]
en: Esfand
he: אספנד

[ctx: date modifier]
note: Translators: if the modifier is after the date put the space ahead of the word instead of after it
en: before
he: לפני

[ctx: date modifier]
note: Translators: if the modifier is after the date put the space ahead of the word instead of after it
en: after
he: אחרי

[ctx: date modifier]
note: Translators: if the modifier is after the date put the space ahead of the word instead of after it
en: about
he: בסביבות

[ctx: date modifier]
note: Translators: if the modifier is after the date put the space ahead of the word instead of after it
en: from
he: מ

[ctx: date modifier]
note: Translators: if the modifier is after the date put the space ahead of the word instead of after it
en: to
he: עד ל־

[ctx: date quality]
en: estimated
he: משוער

[ctx: date quality]
en: calculated
he: מחושב

en: Sunday
he: יום ראשון

en: Monday
he: יום שני

en: Tuesday
he: יום שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: יום חמישי

en: Friday
he: יום שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Sun
he: ראשון

en: Mon
he: שני

en: Tue
he: שלישי

en: Wed
he: רביעי

en: Thu
he: חמישי

en: Fri
he: שישי

en: Sat
he: שבת

en: Add child to family
he: הוספת צאצאים למשפחה

en: Remove child from family
he: הסרת צאצאים ממשפחה

en: Remove Family
he: הסרת משפחה

en: Remove father from family
he: הסרת אב ממשפחה

en: Remove mother from family
he: הסרת אם ממשפחה

en: The schema version is not supported by this version of Gramps.
    
    This Family Tree is schema version %(tree_vers)s, and this version of Gramps supports versions %(min_vers)s to %(max_vers)s
    
    Please upgrade to the corresponding version or use XML for porting data between different schema versions.
he: גרסת סְכֵמָה אינה נתמכת בגרסה זו של גרמפס.
    
    אילן־היוחסין הוא בגרסת סְכֵמָה %(tree_vers)s, וגרסה זו של גרמפס תומכת בגרסאות %(min_vers)s עד %(max_vers)s
    
    נא לשדרג לגרסה המתאימה או להשתמש ב־XML להמרת נתונים בין גרסאות סְכֵמָה שונות.

en: The Python version is not supported by this version of Gramps.
    
    This Family Tree is Python version %(tree_vers)s, and this version of Gramps supports versions %(min_vers)s to %(max_vers)s
    
    Please upgrade to the corresponding version or use XML for porting data between different Python versions.
he: גרסת פיתון אינה נתמכת על־ידי גרסה זו של גרמפס.
    
    אילן־היוחסין הוא בגרסת פיתון %(tree_vers)s, וגרסה זו של גרמפס תומכת בגרסאות %(min_vers)s עד %(max_vers)s
    
    נא לשדרג לגרסה המתאימה או להשתמש ב־XML להמרת נתונים בין גרסאות סְכֵמָה שונות.

en: The Family Tree you are trying to load is in the schema version %(oldschema)s format. This version of Gramps uses schema version %(newschema)s. Therefore you cannot load this Family Tree without upgrading the schema version of the Family Tree.
    
    If you upgrade then you won't be able to use the previous version of Gramps, even if you subsequently %(wiki_manual_backup_html_start)sbackup%(html_end)s or %(wiki_manual_export_html_start)sexport%(html_end)s your upgraded Family Tree.
    
    Upgrading is a difficult task which could irretrievably corrupt your Family Tree if it is interrupted or fails.
    
    If you have not already made a backup of your Family Tree, then you should start your %(bold_start)sold%(bold_end)s version of Gramps and %(wiki_backup_html_start)smake a backup%(html_end)s of your Family Tree.
he: נעשה ניסיון לטעון אילן־יוחסין בתסדיר סכימה גרסת %(oldschema)s. גרסה זו של גרמפס משתמשת בגרסת סכימה %(newschema)s. לכן, לא ניתן לטעון את אילן־היוחסין ללא שדרוג גרסת הסכימה שלו.
    
    במידה ויתבצע שדרוג, לא ניתן יהיה להשתמש בגרסה הקודמת של גרמפס, גם אם לאחר מכן יתבצע %(wiki_manual_backup_html_start)sגיבוי%(html_end)s או %(wiki_manual_export_html_start)sיצוא%(html_end)s של אילן־היוחסין.
    
    שדרוג כרוך במשימה קשה, שעלולה להשחית את אילן־היוחסין ללא אפשרות תיקון, במידה והשדרוג נקטע או כשל.
    
    במידה ועדין לא בוצע גיבוי לאילן־יוחסין, נא להתחיל את %(bold_start)sold%(bold_end)s גרסת גרמפס ו%(wiki_backup_html_start)sלבצע גיבוי%(html_end)s לאילן־היוחסין.

en: Database connection failed.
    
    %(message)s
    Please check your connection settings file:
    %(settings_file)s
he: התחברות למסד נתונים כשלה.
    
    ‫%(message)s
    נא לבדוק את קובץ הגדרות ההתחברות:
    ‏%(settings_file)s

en: The Family Tree you are trying to load is in the %(dbtype)s database, which is no longer supported.
    Therefore you cannot load this Family Tree without upgrading.
    
    If you upgrade then you won't be able to use the previous version of Gramps, even if you subsequently %(wiki_manual_backup_html_start)sbackup%(html_end)s or %(wiki_manual_export_html_start)sexport%(html_end)s your upgraded Family Tree.
    
    You are strongly advised to backup your Family Tree.
    
    If you have not already made a backup of your Family Tree, then you should start your previous version of Gramps and %(wiki_backup_html_start)smake a backup%(html_end)s of your Family Tree.
he: אילן־היוחסין שנטען כעת הוא מסד־נתונים מסוג %(dbtype)s, שאינו נתמך עוד.
    לכן לא ניתן לטעון אילן־יוחסין זה, ללא שדרוג.
    
    לאחר שדרוג, לא ניתן יהיה עוד להשתמש בגרסה הקודמת של גרמפס, גם לאחר %(wiki_manual_backup_html_start)sגיבוי%(html_end)s או %(wiki_manual_export_html_start)sייצוא%(html_end)ss אילן־היוחסין ששודרג.
    
    מומלץ בחום לגבות את אילן־היוחסין.
    
    אם אילן־היוחסין טרם גובה, יש לאתחל את גרמפס בגרסה הקודמת ו%(wiki_backup_html_start)sלגבות%(html_end)s) את אילן־היוחסין.

en: _Undo %s
he: ה_סגת %s

en: _Redo %s
he: _ביצוע %s מחדש

en: Number of people
he: מספר אנשים

en: Number of families
he: מספר משפחות

en: Number of sources
he: מספר מקורות

en: Number of citations
he: מספר מובאות

en: Number of events
he: מספר אירועים

en: Number of media
he: מספר עצמי מדיה

en: Number of places
he: מספר מקומות

en: Number of repositories
he: מספר מאגרים

en: Number of notes
he: מספר הערות

en: Number of tags
he: מספר תגים

en: Schema version
he: גרסת סְכֵמָה

en: %(n1)6d  People        upgraded with %(n2)6d citations in %(n3)6d secs
he: %(n1)6d  אנשים        עודכנו תוך %(n2)6d מובאות ב־%(n3)6d שניות

en: %(n1)6d  Families      upgraded with %(n2)6d citations in %(n3)6d secs
he: %(n1)6d  משפחות      עודכנו תוך %(n2)6d מובאות ב־%(n3)6d שניות

en: %(n1)6d  Events        upgraded with %(n2)6d citations in %(n3)6d secs
he: %(n1)6d  אירועים        עודכנו תוך %(n2)6d מובאות ב־%(n3)6d שניות

en: %(n1)6d  Media Objects upgraded with %(n2)6d citations in %(n3)6d secs
he: %(n1)6d  עצמי מדיה עודכנו תוך %(n2)6d מובאות ב־%(n3)6d שניות

en: %(n1)6d  Places        upgraded with %(n2)6d citations in %(n3)6d secs
he: %(n1)6d  מקומות          עודכנו תוך %(n2)6d מובאות ב־%(n3)6d שניות

en: %(n1)6d  Repositories  upgraded with %(n2)6d citations in %(n3)6d secs
he: %(n1)6d  קשרי־קרבה  עודכנו עם %(n2)6d מובאות ב־%(n3)6d שניות

en: %(n1)6d  Sources       upgraded with %(n2)6d citations in %(n3)6d secs
he: %(n1)6d  מקורות       עודכנו עם %(n2)6d מובאות ב־%(n3)6d שניות

en: Number of new objects upgraded:
he: מספר עצמים חדשים ששודרגו:

en: 
    
    You may want to run
    Tools -> Family Tree Processing -> Merge
    in order to merge citations that contain similar
    information
he: 
    
    ניתן להריץ
    כלים > עיבוד אילן־יוחסין > מיזוג
    על מנת למזג מובאות שמכילות מידע
    זהה

en: Upgrade Statistics
he: סטטיסטיקת שדרוג

en: Default format (defined by Gramps preferences)
he: תסדיר ברירת מחדל (הוגדר בהעדפות גרמפס)

en: Surname, Given Suffix
he: סיומת שם משפחה, שם פרטי

en: Given
he: שם פרטי

en: Given Surname Suffix
he: שם פרטי שם משפחה סיומת

en: Main Surnames, Given Patronymic Suffix Prefix
he: שם משפחה ראשי, סיומת/קידומת שם שנגזר משם האב

en: Patronymic, Given
he: נגזר משמו של האב, פרטי

[ctx: Person]
en: title
he: תואר

en: given
he: שם פרטי

en: surname
he: שם משפחה

en: suffix
he: סיומת

[ctx: Name]
en: call
he: שם מקובל

[ctx: Name]
en: common
he: נפוץ

en: initials
he: ראשי תיבות

[ctx: Name]
en: primary
he: ראשוני

en: primary[pre]
he: ראשוני[pre]

en: primary[sur]
he: ראשוני[sur]

en: primary[con]
he: ראשוני[con]

en: patronymic
he: שם נגזר משם האב

en: patronymic[pre]
he: שם שנגזר משם האב[pre]

en: patronymic[sur]
he: שם שנגזר משם האב[sur]

en: patronymic[con]
he: שם שנגזר משם האב[con]

en: notpatronymic
he: לא שם נגזר משם האב

[ctx: Remaining names]
en: rest
he: שאר

en: prefix
he: קידומת

en: rawsurnames
he: שמות משפחה גולמיים

en: nickname
he: כינוי

en: familynick
he: כינוי משפחה

en: Wrong name format string %s
he: מחרוזת תסדיר שם %s שגויה

en: ERROR, Edit Name format in Preferences
he: שגיאה, עריכת תסדיר שם בהעדפות

en: Error in '%s' file: cannot load.
he: שגיאה בקובץ '%s': לא ניתן לטעון.

en: Full
he: מלא

en: WARNING: Too many arguments in filter '%s'!
    Trying to load with subset of arguments.
he: אזהרה: משתנים רבים מדי במסנן '%s'!
    מנסה לטעון עם קבוצת משנה של המשתנים.

en: WARNING: Too few arguments in filter '%s'!
             Trying to load anyway in the hope this will be upgraded.
he: אזהרה: משתנים מועטים מדי במסנן '%s'!
    יתבצע נסיון טעינה בכל מקרה בתקווה שזה ישודרג.

en: ERROR: filter %s could not be correctly loaded. Edit the filter!
he: שגיאה: המסנן %s לא הצליח להיטען כראוי. נא לערוך את המסנן!

en: General filters
he: מסננים כללים

en: Wrong format of date-time
he: תסדיר תאריך־שעה שגוי

en: Only date-times in the iso format of yyyy-mm-dd hh:mm:ss, where the time part is optional, are accepted. %s does not satisfy.
he: תאריך־שעה יתקבל אך ורק בתסדיר yyyy-mm-dd hh:mm:ss ,iso, כאשר מחרוזת 'זמן' היא בגדר רשות. %s אינו מספק.

en: Confidence:
he: ודאות:

en: Date:
he: תאריך:

en: Volume/Page:
he: כרך/עמוד:

en: Citations matching parameters
he: מובאות תואמות למשתנים

en: Matches citations with particular parameters
he: איתור מובאות עם משתנים מסוימים

en: Citation/source filters
he: מסנני מובאה/מקור

en: Event filters
he: מסנני אירוע

en: Number must be:
he: מספר חייב להיות:

en: Number of instances:
he: מספר מופעים:

en: ID:
he: מזהה:

en: Text:
he: מלל:

en: Substring:
he: מחרוזת משנה:

en: Note type:
he: סוג הערה:

en: Objects with notes with the particular type
he: עצמים עם הערות עם הסוג המסויים

en: Matches notes with the particular type
he: איתור הערות מסוג מסוים

en: Reference count must be:
he: מונה אזכורים חייב להיות:

en: Reference count:
he: מונה אזכורים:

en: Source ID:
he: מזהה מקור:

en: Filter name:
he: שם מסנן:

en: Can't find filter %s in the defined custom filters
he: לא ניתן למצוא מסנן %s במסננים המותאמים אישית

en: Source filter name:
he: שם מסנן מקור:

en: Miscellaneous filters
he: מסננים שונים

en: No description
he: אין תאור

en: The filter definition contains a loop.
he: הגדרת המסנן מכילה לולאה.

en: One rule references another which eventually references the first.
he: כלל אחד מאזכר כלל אחר שמאזכר חזרה לכלל הראשון.

en: Every citation
he: כל מובאה

en: Matches every citation in the database
he: איתור כל המובאות במסד הנתונים

en: Changed after:
he: שונה אחרי:

en: but before:
he: אך לפני:

en: Citations changed after <date time>
he: מובאות ששונו לאחר <תאריך שעה>

en: Matches citation records changed after a specified date-time (yyyy-mm-dd hh:mm:ss) or in the range, if a second date-time is given.
he: איתור רשומות מובאות ששונו לאחר תאריך – שעה שצוינו (yyyy-mm-dd hh: mm: ss) או בטווח, במידה וסופקו 'תאריך – שעה' נוספים.

en: Citations marked private
he: מובאות שסומנו כ'פרטי'

en: Matches citations that are indicated as private
he: איתור מובאות שהוגדרו כ'פרטי'

en: Citation attribute:
he: תכונות מובאה:

en: Value:
he: ערך:

en: Citations with the attribute <attribute>
he: מובאות עם התכונה <תכונה>

en: Matches citations with the attribute of a particular value
he: איתור מובאות להן תכונה עם ערך מסוים

en: Confidence level:
he: רמת ודאות:

en: Citations with <count> media
he: מובאות עם <מונה> פרטי מדיה

en: Matches citations with a certain number of items in the gallery
he: איתור מובאות עם מספר פריטים מסוים בגלריה

en: Citation with <Id>
he: מובאה עם <מזהה>

en: Matches a citation with a specified Gramps ID
he: איתור מובאה עם מזהה גרמפס שצוין

en: Citations having <count> notes
he: מובאות עם <מונה> הערות

en: Matches citations having a certain number of notes
he: איתור מובאות עם מספר הערות מסוים

en: Citations having notes containing <substring>
he: מובאות עם הערות שמכילות <מחרוזת משנה>

en: Matches citations whose notes contain text matching a substring
he: איתור מובאות שההערות שלהן מכילות מלל שתואם למחרוזת משנה

en: Citations having notes containing <text>
he: מובאות עם הערות שמכילות <מלל>

en: Matches citations whose notes contain text matching a regular expression
he: איתור מובאות שההערות שלהן מכילות מלל שתואם לביטוי סדיר

en: Citations with a note of type <type>
he: מובאות עם הערות מסוג <סוג>

en: Matches citations with a note of the specified type
he: ‪איתור מובאות עם הערה מסוג מסויים

en: Note filters
he: מסנני הערות

en: Citations with a reference count of <count>
he: מובאות עם <מונה> אזכורים

en: Matches citations with a certain reference count
he: איתור מובאות עם מספר אזכורים מסוים

en: Abbreviation:
he: קיצור:

en: Author:
he: מחבר:

en: Publication:
he: פרסום:

en: Title:
he: תואר:

en: Sources matching parameters
he: מקורות תואמים למשתנים

en: Matches citations with a source of a particular value
he: איתור מובאות להן מקור עם ערך מסוים

en: Source filters
he: מסנני מקור

en: Citation with Source <Id>
he: מובאה עם מקור <מזהה>

en: Matches a citation with a source with a specified Gramps ID
he: ‪איתור מובאה עם מקור, עם מזהה גרמפס שצוין

en: Citations having source notes containing <text>
he: מובאות עם הערות מקור שמכילות <מלל>

en: Matches citations whose source notes contain a substring or match a regular expression
he: איתור מובאות שהערות המקור שלהן מכילות מחרוזת משנה או ביטוי סדיר

en: Tag:
he: תג:

en: Citations with the <tag>
he: מובאות שמתויגות ב<תג>

en: Matches citations with the particular tag
he: איתור מובאות עם תג מסוים

en: Citations matching the <filter>
he: מבואות תואמות למסנן <מסנן>

en: Matches citations matched by the specified filter name
he: איתור מובאות שתואמות לשם מסנן שצוין

en: Citations with Volume/Page containing <text>
he: מובאות עם כרך/עמוד שמכילים <מלל>

en: Matches citations whose Volume/Page contains a certain substring
he: איתור מובאות בהן שדה כרך/עמוד מכיל מחרוזת משנה מסויימת

en: Repository filter name:
he: שם מסנן מאגר:

en: Citations with a source with a repository reference matching the <repository filter>
he: מובאות עם מקור ואזכורי מאגר,שתואמים למסנן <מסנן מאגר>

en: Matches citations with sources with a repository reference that match a certain repository filter
he: איתור מובאות עם מקורות עם אזכורי מאגר שתואם למסנן מאגר מסוים

en: Citations with source matching the <source filter>
he: מובאות עם מקורות שתואמים למסנן <מסנן מקור>

en: Matches citations with sources that match the specified source filter name
he: איתור מובאות עם מקורות שתואמים לשם מסנן מקור שצוין

en: Citations with Id containing <text>
he: מובאות עם מזהה שמכיל <מלל>

en: Matches citations whose Gramps ID matches the regular expression
he: איתור מובאות שמזהה גרמפס שלהן תואם לביטוי סדיר

en: Citations with Source Id containing <text>
he: מובאות עם מזהה מקור שמכיל <מלל>

en: Matches citations whose source has a Gramps ID that matches the regular expression
he: איתור מובאות שלמקור שלהן מזהה גרמפס שתואם לביטוי סדיר

en: Every event
he: כל אירוע

en: Matches every event in the database
he: איתור כל האירועים במסד הנתונים

en: Events changed after <date time>
he: אירועים שונו לאחר <תאריך שעה>

en: Matches event records changed after a specified date/time (yyyy-mm-dd hh:mm:ss) or in the range, if a second date/time is given.
he: איתור רשומות אירועים שהשתנו לאחר תאריך – שעה שצוינו (yyyy-mm-dd hh: mm: ss) או בטווח, במידה וסופקו 'תאריך – שעה' נוספים.

en: Events marked private
he: אירועים המסומנים כפרטי

en: Matches events that are indicated as private
he: איתור אירועים שהוגדרו כ'פרטי'

en: Event attribute:
he: תכונת אירוע:

en: Events with the attribute <attribute>
he: אירועים עם תכונת <תכונה>

en: Matches events with the event attribute of a particular value
he: איתור אירועים להם תכונת אירוע עם ערך מסוים

en: Events with the <citation>
he: אירועים עם ה<מובאות>

en: Matches events with a citation of a particular value
he: איתור אירועים להם מובאה עם ערך מסוים

en: Description:
he: תיאור:

en: Event type:
he: סוג אירוע:

en: Place:
he: מקום:

en: Events with <data>
he: אירועים עם <נתונים>

en: Matches events with data of a particular value
he: איתור אירועים להם נתונים הכוללים ערך מסוים

en: Day of Week:
he: יום בשבוע:

en: Events occurring on a particular day of the week
he: אירועים שהתרחשו ביום מסוים בשבוע

en: Matches events occurring on a particular day of the week
he: איתור אירועים שהתרחשו ביום מסוים בשבוע

en: Main Participants:
he: משתתפים עקריים:

en: Events matching parameters
he: אירועים שתואמים למשתנים

en: Matches events with particular parameters
he: איתור אירועים עם משתנים מסוימים

en: Events with <count> media
he: אירועים עם <מונה> פרטי מדיה

en: Matches events with a certain number of items in the gallery
he: איתור אירועים עם מספר פרטי גלריה מסוים

en: Event with <Id>
he: אירוע עם <מזהה>

en: Matches an event with a specified Gramps ID
he: איתור אירוע עם מזהה גרמפס שצוין

en: Events having <count> notes
he: אירועים עם <מונה> הערות

en: Matches events having a certain number of notes
he: ‫איתור אירועים עם מספר מסוים של הערות

en: Events having notes containing <substring>
he: אירועים עם הערות שמכילות < מחרוזת משנה>

en: Matches events whose notes contain text matching a substring
he: איתור אירועים שההערות שלהם מכילות מלל שתואם למחרוזת משנה

en: Events having notes containing <text>
he: אירועים עם הערות שמכילות <מלל>

en: Matches events whose notes contain text matching a regular expression
he: איתור אירועים שההערות שלהם מכילות מלל שתואם לביטוי סדיר

en: Events with a note of type <type>
he: אירועים עם סוג מסוג ב<סוג>

en: Matches events with a note of the specified type
he: איתור אירועים עם הערות מסוג שצוין

en: Events with a reference count of <count>
he: אירועים עם <מונה> אזכורים

en: Matches events with a certain reference count
he: איתור אירועים עם מונה אזכורים מסוים

en: Events with <count> sources
he: אירועים עם <מונה> מקורות

en: Matches events with a certain number of sources connected to it
he: איתור אירועים עם מספר מסוים של מקורות מקושרים

en: Events with the <tag>
he: אירועים שמתויגים ב<תג>

en: Matches events with the particular tag
he: איתור אירועים שמתויגים בתג מסוים

en: Events with the particular type
he: אירועים מסוג מסוים

en: Matches events with the particular type
he: איתור אירועים מסוג מסוים

en: Events matching the <filter>
he: אירועים שתואמים למסנן <מסנן>

en: Matches events matched by the specified filter name
he: איתור אירועים שתואמים למסנן שצוין

en: Include Family events:
he: לכלול אירועי משפחה:

en: Person filter name:
he: שם מסנן אנשים:

en: Events of persons matching the <person filter>
he: אירועי אנשים שתואמים את <מסנן אנשים>

en: Matches events of persons matched by the specified person filter name
he: איתור אירועי אנשים שתואמים מסנן אנשים שצוין

en: Place filter name:
he: שם מסנן מקום:

en: Events of places matching the <place filter>
he: אירועים של מקומות שתואמים את ה <מסנן מקום>

en: Matches events that occurred at places that match the specified place filter name
he: איתור אירועים שהתרחשו במקומות שתואמים לשם מסנן מקום שצוין

en: Events with at least one direct source >= <confidence level>
he: אירועים עם לפחות מקור ישיר אחד >= <רמת ודאות>

en: Matches events with at least one direct source with confidence level(s)
he: איתור אירועים עם מקור ישיר אחד לפחות ברמת(ות) ודאות

en: Events with source matching the <source filter>
he: אירועים עם מקורות שתואמים למסנן <מסנן מקור>

en: Matches events with sources that match the specified source filter name
he: איתור אירועים להם מקורות שתואמים לשם מסנן מקור שצוין

en: Events with Id containing <text>
he: אירועים עם מזהה שמכיל <מלל>

en: Matches events whose Gramps ID matches the regular expression
he: איתור אירועים שמזהה גרמפס שלהם תאום לביטוי הסדיר

en: Every family
he: כל משפחה

en: Matches every family in the database
he: איתור כל משפחה ממסד הנתונים

en: Families changed after <date time>
he: משפחות ששונו אחרי <תאריך שעה>

en: Matches family records changed after a specified date-time (yyyy-mm-dd hh:mm:ss) or in the range, if a second date-time is given.
he: איתור רשומות משפחה שהשתנו לאחר תאריך – שעה שצוינו (yyyy-mm-dd hh: mm: ss) או בטווח, במידה וסופקו 'תאריך – שעה' נוספים.

en: Person ID:
he: מזהה אנשים:

en: Families having child with Id containing <text>
he: משפחות עם מזהה צאצא שמכיל <מלל>

en: Matches families where child has a specified Gramps ID
he: איתור משפחות בהן לצאצא מזהה גרמפס שצוין

en: Child filters
he: מסנני צאצא

en: Families with child with the <name>
he: משפחות עם צאצא ב<שם>

en: Matches families where child has a specified (partial) name
he: איתור משפחות בהן לצאצא שם (חלקי) שצוין

en: Families marked private
he: משפחות המסומנות כפרטי

en: Matches families that are indicated as private
he: איתור משפחות שהוגדרו כ'פרטי'

en: Families having father with Id containing <text>
he: משפחות עם מזהה אב שמכיל <מלל>

en: Matches families whose father has a specified Gramps ID
he: איתור משפחות בהן לאב מזהה גרמפס שצוין

en: Father filters
he: מסנני אב

en: Families with father with the <name>
he: משפחות עם אב בשם <שם>

en: Matches families whose father has a specified (partial) name
he: איתור משפחות בהן לאב שם (חלקי) שצוין

en: Family attribute:
he: תכונת משפחה:

en: Families with the family <attribute>
he: משפחות עם <תכונה> משפחה

en: Matches families with the family attribute of a particular value
he: איתור משפחות להן תכונת אירוע עם ערך מסוים

en: Families with the <citation>
he: משפחות עם <מובאות>

en: Matches families with a citation of a particular value
he: איתור משפחות להן מובאה עם ערך מסוים

en: Family event:
he: אירוע משפחה:

en: Main Participants
he: משתתפים עקריים

en: Families with the <event>
he: משפחות עם <אירוע>

en: Matches families with an event of a particular value
he: איתור משפחות להן אירוע עם ערך מסוים

en: Families with <count> media
he: משפחות עם <מונה> פריטי מדיה

en: Matches families with a certain number of items in the gallery
he: איתור משפחות להן מספר מסוים של פריטים בגלריה

en: Family with <Id>
he: משפחות עם <מזהה>

en: Matches a family with a specified Gramps ID
he: איתור משפחה להן מזהה גרמפס שצוין

en: Families with <count> LDS events
he: משפחות עם <מונה> אירועים מורמוניים

en: Matches families with a certain number of LDS events
he: איתור משפחות להן מספר אירועי LDS (מורמוניים) מסויים

en: Families having <count> notes
he: משפחות עם <מונה> הערות

en: Matches families having a certain number notes
he: איתור משפחות להן מספר הערות מסוים

en: Families having notes containing <substring>
he: משפחות עם הערות שמכילות < מחרוזת משנה>

en: Matches families whose notes contain text matching a substring
he: איתור משפחות שההערות שלהם מכילות מלל שתואם למחרוזת משנה

en: Families having notes containing <text>
he: משפחות עם הערות שמכילות <מלל>

en: Matches families whose notes contain text matching a regular expression
he: איתור משפחות להן הערות שמכילות מלל שתואם לביטוי סדיר

en: Families with a note of type <type>
he: משפחות עםסוג הערה <סוג>

en: Matches families with a note of the specified type
he: איתור משפחות עם הערה מסוג מסויים

en: Families with a reference count of <count>
he: משפחות עם <מונה> אזכורים

en: Matches family objects with a certain reference count
he: איתור משפחות עם מונה אזכורים מסוים

en: Relationship type:
he: סוג קשר־קרבה:

en: Families with the relationship type
he: משפחות עם סוג קשרי־קרבה

en: Matches families with the relationship type of a particular value
he: איתור משפחות להן קשרי־קרבה עם ערך מסוים

en: Families with <count> sources
he: משפחות עם <מונה> מקורות

en: Matches families with a certain number of sources connected to it
he: איתור משפחות להן מספר מקורות מקושרים שצוין

en: Families with the <source>
he: משפחות עם <מקור>

en: Matches families who have a particular source
he: איתור משפחות להן מקור מסוים

en: Families with the <tag>
he: משפחות שמתויגות ב<תג>

en: Matches families with the particular tag
he: איתור משפחות שמתויגות בתג מסוים

en: Families with twins
he: משפחות עם תאומים

en: Matches families with twins
he: איתור משפחות עם תאומים

en: Inclusive:
he: וְעַד בִּכלָל:

en: Ancestor families of <family>
he: אָבוֹת קַדמוֹנִים של <משפחה>

en: Matches ancestor families of the specified family
he: איתור משפחות אבות קדמונים של המשפחה שצוינה

en: Bookmarked families
he: משפחות בסימניה

en: Matches the families on the bookmark list
he: איתור משפחות בשמופיעות ברשימת הסימניות

en: Descendant families of <family>
he: צאצאי משפחה של <משפחה>

en: Matches descendant families of the specified family
he: איתור משפחות הצאצאים של המשפחה שצוינה

en: Families matching the <filter>
he: משפחות שתואמות למסנן <מסנן>

en: Matches families matched by the specified filter name
he: איתור משפחות שתואמות לשם מסנן שצוין

en: Families with at least one direct source >= <confidence level>
he: משפחות עם לפחות מקור ישיר אחד >= <רמת ודאות>

en: Matches families with at least one direct source with confidence level(s)
he: איתור משפחות להן מקור ישיר אחד לפחות ברמות ודאות

en: Families having mother with Id containing <text>
he: משפחות עם מזהה אם שמכיל <מלל>

en: Matches families whose mother has a specified Gramps ID
he: איתור משפחות בהן 'אם' עם מזהה גרמפס שצוין

en: Mother filters
he: מסנני אם

en: Families with mother with the <name>
he: משפחות עם אם ב<שם>

en: Matches families whose mother has a specified (partial) name
he: איתור משפחות להן אם עם שם (חלקי) שצוין

en: Families with child matching the <regex_name>
he: משפחות עם צאצא שתואם לשם <שם_ביטוי סדיר>

en: Matches families where some child has a name that matches a specified regular expression
he: ‫איתור משפחות בהן למספר צאצאים שם שתואם לביטוי סדיר מסוים

en: Families with father matching the <regex_name>
he: משפחות עם אב שתואם לביטוי <שם_ביטוי סדיר>

en: Matches families whose father has a name matching a specified regular expression
he: איתור משפחות בהן שם האב תואם לביטוי סדיר מסוים

en: Families with Id containing <text>
he: משפחות עם מזהה שמכיל <מלל>

en: Matches families whose Gramps ID matches the regular expression
he: איתור משפחות שמזהה גרמפס שלהם תאום לביטוי הרגיל

en: Families with mother matching the <regex_name>
he: משפחות עם אם שתואמת לביטוי <שם_ביטוי סדיר>

en: Matches families whose mother has a name matching a specified regular expression
he: איתר משפחות בהן שם האם עונה על ביטוי סדיר מסוים

en: Families with any child matching the <name>
he: משפחות עם צאצא כלשהו שתואם לשם <שם>

en: Matches families where any child has a specified (partial) name
he: איתור משפחות, בהן מופיע צאצא כלשהו בשם (החלקי) שצוין

en: Families with father matching the <name>
he: משפחות עם אב שתואם לשם <שם>

en: Families with mother matching the <name>
he: משפחות עם אם התואמת לשם <שם>

en: Every media object
he: כל עצם מדיה

en: Matches every media object in the database
he: איתור כל עצמי מדיה ממסד הנתונים

en: Media objects changed after <date time>
he: עצמי מדיה שונו לאחר <תאריך שעה>

en: Matches media objects changed after a specified date:time (yyyy-mm-dd hh:mm:ss) or in the range, if a second date:time is given.
he: איתור עצמי מדיה שהשתנו לאחר תאריך/שעה שצוינו (yyyy-mm-dd hh: mm: ss) או בטווח תאריכים, במידה וסופק תאריך/שעה נוסף.

en: Media attribute:
he: תכונת מדיה:

en: Media objects with the attribute <attribute>
he: עצמי מדיה עם התכונה <תכונה>

en: Matches media objects with the attribute of a particular value
he: איתור עצמי מדיה להם תכונה עם ערך מסוים

en: Media with the <citation>
he: מדיה עם <מובאה>

en: Matches media with a citation of a particular value
he: איתור פרטי מדיה להם מובאה עם ערך מסוים

en: Media object with <Id>
he: עצם מדיה עם <מזהה>

en: Matches a media object with a specified Gramps ID
he: איתור עצם מדיה עם מזהה גרמפס שצוין

en: Type:
he: סוג:

en: Path:
he: נתיב:

en: Media objects matching parameters
he: עצמי מדיה תואמים למשתנים

en: Matches media objects with particular parameters
he: איתור עצמי מדיה עם משתנים מסוימים

en: Media objects having notes containing <substring>
he: אובייטי מדיה עם הערות שמכילות < מחרוזת משנה>

en: Matches media objects whose notes contain text matching a substring
he: איתור עצמי מדיה שההערות שלהן מכילות מלל שתואם למחרוזת משנה

en: Media objects having notes containing <text>
he: עצמי מדיה עם הערות שמכילות <מלל>

en: Matches media objects whose notes contain text matching a regular expression
he: איתור עצמי מדיה שההערות שלהן מכילות מלל שתואם לביטוי סדיר

en: Media objects with a reference count of <count>
he: פרטי מדיה עם <מונה> אזכורים

en: Matches media objects with a certain reference count
he: איתור עצמי מדיה עם מונה אזכורים מסוים

en: Media with <count> sources
he: מדיה עם <מונה> מקורות

en: Matches media with a certain number of sources connected to it
he: איתור פרטי מדיה עם מספר מקורות מקושרים מסוים

en: Media with the <source>
he: מדיה עם ה <מקור>

en: Matches media who have a particular source
he: איתור פריטי מדיה להן מקור מסוים

en: Media objects with the <tag>
he: עצמי מדיה מתויגים בתג <תג>

en: Matches media objects with the particular tag
he: איתור עצמי מדיה שמתויגים בתג מסוים

en: Media objects matching the <filter>
he: עצמי מדיה שתואמים למסנן <מסנן>

en: Matches media objects matched by the specified filter name
he: איתור עצמי מדיה שתואמים לשם המסנן שצוין

en: Media with a direct source >= <confidence level>
he: עצמי מדיה עם מקור ישיר אחד >= <רמת ודאות>

en: Matches media with at least one direct source with confidence level(s)
he: איתור פרטי מדיה עם מקור ישיר אחד לפחות ברמת ודאות

en: Media objects marked private
he: עצמי מדיה המסומנים כפרטיים

en: Matches Media objects that are indicated as private
he: איתור עצמי מדיה שהוגדרו כ'פרטי'

en: Media objects with Id containing <text>
he: עצמי מדיה עם מזהה שמכיל <מלל>

en: Matches media objects whose Gramps ID matches the regular expression
he: איתור עצמי מדיה שמזהה גרמפס שלהם תאום לביטוי המסוים

en: Every note
he: כל הערה

en: Matches every note in the database
he: איתור כל הערה ממסד הנתונים

en: Notes changed after <date time>
he: הערותH שונו לאחר <תאריך שעה>

en: Matches note records changed after a specified date-time (yyyy-mm-dd hh:mm:ss) or in the range, if a second date-time is given.
he: איתור רשומות הערה שהשתנו לאחר תאריך – שעה שצוינו (yyyy-mm-dd hh: mm: ss) או בטווח, במידה וסופקו תאריך – שעה נוספים.

en: Note with <Id>
he: הערה לה <מזהה>

en: Matches a note with a specified Gramps ID
he: איתור הערה עם מזהה גרמפס שצוין

en: Notes matching parameters
he: הערות תואמים למשתנים

en: Matches Notes with particular parameters
he: איתור הערות עם משתנים מסוימים

en: Notes with a reference count of <count>
he: הערות עם <מונה> אזכורים

en: Matches notes with a certain reference count
he: איתור הערות עם מונה אזכורים מסוים

en: Notes with the <tag>
he: הערות שמתויגות ב<תג>

en: Matches notes with the particular tag
he: איתור הערות שמתויגות בתג מסוים

en: Notes with the particular type
he: הערות מסוג מסוים

en: Notes matching the <filter>
he: הערות שתואמות למסנן <מסנן>

en: Matches notes matched by the specified filter name
he: איתור הערות שתואמות לשם המסנן שצוין

en: Notes containing <text>
he: הערות שמכילות <מלל>

en: Matches notes that contain a substring or match a regular expression
he: איתור הערות שמכילות מחרוזת משנה או תואמות לביטוי סדיר

en: Notes containing <substring>
he: הערות שמכילות < מחרוזת משנה>

en: Matches notes that contain text which matches a substring
he: איתור הערות שההערות שלהן מכילות מלל שתואם למחרוזת משנה

en: Notes marked private
he: הערות המסומנות כפרטי

en: Matches notes that are indicated as private
he: איתור הערות שמוגדרות כ'פרטי'

en: Notes with Id containing <text>
he: הערות עם מזהה שמכיל <מלל>

en: Matches notes whose Gramps ID matches the regular expression
he: איתור הערות שמזהה גרמפס שלהם תאום לביטוי הסדיר

en: Persons changed after <date time>
he: אנשים ששונו לאחר <תאריך שעה>

en: Matches person records changed after a specified date-time (yyyy-mm-dd hh:mm:ss) or in the range, if a second date-time is given.
he: איתור רשומות אדם שהשתנו לאחר תאריך–שעה שצוינו (yyyy-mm-dd hh:mm:ss) או בטווח, אם סופקו תאריך – שעה נוספים.

en: Relationship path between <person> and people matching <filter>
he: נתיב קשרי־קרבה בין <אדם> ואנשים שתואמים למסנן <מסנן>

en: Relationship filters
he: מסנני קשרי־קרבה

en: Searches over the database starting from a specified person and returns everyone between that person and a set of target people specified with a filter.  This produces a set of relationship paths (including by marriage) between the specified person and the target people.  Each path is not necessarily the shortest path.
he: חיפוש במסד הנתונים, החל באדם מסוים, ואיתור כל האנשים שבין אותו אדם מסוים לקבוצת אנשי יעד שהוגדרה במסנן. הפעולה תייצר קבוצת נתיבי קשרי־גומלין (כולל מחותנים) בין האדם המסוים לבין אנשי היעד.  כל נתיב שיתקבל אינו בהכרח הנתיב הקצר ביותר.

en: Finding relationship paths
he: איתור נתיבי קשרי־קרבה

en: Retrieving all sub-filter matches
he: אחזור כל מסנני המשנה

en: Evaluating people
he: הערכת אנשים

en: Disconnected people
he: אנשים מנותקים

en: Matches people that have no family relationships to any other person in the database
he: איתור אנשים ללא קשרי־קרבה משפחתיים לכל אדם אחר במסד הנתונים

en: Everyone
he: כולם

en: Matches everyone in the database
he: איתור כל האנשים ממסד הנתונים

en: Families with incomplete events
he: משפחות עם אירועים חלקיים

en: Matches people with missing date or place in an event of the family
he: איתור אנשים ללא תאריך או מקום באירוע משפחתי

en: People with <count> addresses
he: אנשים עם <מונה> כתובות

en: Matches people with a certain number of personal addresses
he: איתור אנשים עם מספר מסוים של כתובות

en: People with an address containing <text>
he: אנשים עם כתובת שמכילה <מלל>

en: Matches people with a personal address containing the given text
he: איתור אנשים עם כתובת אישיות שכוללת את המלל הנתון

en: People with an alternate name
he: אנשים עם שם חלופי

en: Matches people with an alternate name
he: איתור אנשים עם שם חלופי

en: People with <count> associations
he: אנשים עם <מונה> תסמיכים

en: Matches people with a certain number of associations
he: איתור אנשים עם מספר תסמיכים מסוים

en: Personal attribute:
he: תכונה אישית:

en: People with the personal <attribute>
he: אנשים בעלי <תכונה> אישית

en: Matches people with the personal attribute of a particular value
he: איתור אנשים להם תכונת אישיות עם ערך מסוים

en: People with the <birth data>
he: אנשים עם תאריך לידה <נתוני לידה>

en: Matches people with birth data of a particular value
he: איתור אנשים עם תאריך לידה עם ערך מסוים

en: People with the <citation>
he: אנשים עם <מובאה>

en: Matches people with a citation of a particular value
he: איתור אנשים עם מובאה מסויימת

en: People with a common ancestor with <person>
he: אנשים בעלי אב קדמון משותף עם <אדם>

en: Ancestral filters
he: מסנני אבות קדמונים

en: Matches people that have a common ancestor with a specified person
he: איתור אנשים עם אב קדמון משותף לאדם שצוין

en: People with a common ancestor with <filter> match
he: איתור אנשים עם אב קדמון משותף <מסנן>

en: Matches people that have a common ancestor with anybody matched by a filter
he: איתור אנשים להם אב קדמון משותף של כל אדם שהמסנן מצא

en: People with the <death data>
he: אנשים עם תאריך פטירה <נתוני פטירה>

en: Matches people with death data of a particular value
he: איתור אנשים עם תאריך פטירה מסוים

en: Personal event:
he: אירוע אישי:

en: Primary Role:
he: תפקיד עקרי:

en: People with the personal <event>
he: אנשים עם <אירוע> אישי

en: Matches people with a personal event of a particular value
he: איתור אנשים עם אירוע אישי עם ערך מסוים

en: People with the family <attribute>
he: אנשים עם תכונות משפחה <תכונה>

en: Matches people with the family attribute of a particular value
he: איתור אנשים עם תכונת משפחה מסויימת

en: People with the family <event>
he: אנשים עם אירוע משפחה <אירוע>

en: Matches people with a family event of a particular value
he: איתור אנשים עם אירוע משפחה מסוים

en: People with <count> media
he: אנשים עם <מונה> פרטי מדיה

en: Matches people with a certain number of items in the gallery
he: איתור אנשים עם מספר פריטי גלריה מסויים

en: Person with <Id>
he: אדם עם <מזהה>

en: Matches person with a specified Gramps ID
he: איתור אדם עם מזהה גרמפס שצוין

en: People with <count> LDS events
he: אנשים עם <מונה> אירועים מורמוניים

en: Matches people with a certain number of LDS events
he: איתור אנשים עם מספר מסוים אירועי LDS (מורמוניים) מסויים

en: Given name:
he: שם פרטי:

en: Full Family name:
he: שם משפחה מלא:

[ctx: person]
en: Title:
he: תואר:

en: Suffix:
he: סיומת:

en: Call Name:
he: שם מקובל:

en: Nick Name:
he: כינוי:

en: Prefix:
he: קידומת:

en: Single Surname:
he: שם משפחה יחיד:

en: Connector
he: מַחבֵּר

en: Patronymic:
he: שם נגזר משם האב:

en: Family Nick Name:
he: כינוי משפחה:

en: People with the <name>
he: אנשים עם <שם>

en: Matches people with a specified (partial) name
he: איתור אנשים עם שם (חלקי) שצוין

en: Surname origin type:
he: מקור שם משפחה:

en: People with the <Surname origin type>
he: אנשים עם <סוג מקור שם משפחה>

en: Matches people with a surname origin
he: איתור אנשים עם מקור שם משפחה

en: Name type:
he: סוג שם:

en: People with the <Name type>
he: אנשים עם <סוג שם>

en: Matches people with a type of name
he: איתור אנשים עם סוג שם

en: People with a nickname
he: אנשים עם כינוי

en: Matches people with a nickname
he: איתור אנשים עם כינוי

en: People having <count> notes
he: אנשים עם <מונה> הערות

en: Matches people having a certain number of notes
he: איתור אנשים עם מספר מסוים של הערות

en: People having notes containing <substring>
he: אנשים עם הערות שמכילות < מחרוזת משנה>

en: Matches people whose notes contain text matching a substring
he: איתור אנשים עם הערות שמכילות מלל שתואם למחרוזת משנה

en: People having notes containing <text>
he: אנשים עם הערות שמכילות <מלל>

en: Matches people whose notes contain text matching a regular expression
he: איתור אנשים להם הערות שמכילות מלל שתואם לביטוי סדיר

en: People with a note of type <type>
he: אנשים עם הערה מסוג <סוג>

en: Matches people with a note of the specified type
he: איתור אנשים עם הערה מסוג שצוין

en: People who are neither male nor female
he: אנשים שאינם זכר או נקבה

en: Matches all people with other gender
he: איתור כל האנשים עם מגדר 'אחר'

en: Number of relationships:
he: מספר קשרי־קרבה:

en: Number of children:
he: מספר צאצאים:

en: People with the <relationships>
he: אנשים עם <קשרי־קרבה>

en: Matches people with a particular relationship
he: איתור אנשים עם קשר־קרבה מסוים

en: Family filters
he: מסנני משפחה

en: Name:
he: שם:

en: Soundex match of People with the <name>
he: התאמת סאונדקס של אנשים ב<שם>

en: Soundex Match of people with a specified name. First name, Surname, Call name, and Nickname are searched in primary and alternate names.
he: התאמת סאונד־אקס לאנשים בשם מסוים. החיפוש בשמות ראשיים וחלופיים יבדוק: שם פרטי, שם משפחה, שם מקובל, וכינוי.

en: People with <count> sources
he: אנשים עם <מונה> מקורות

en: Matches people with a certain number of sources connected to it
he: איתור אנשים עם מספר מסוים של מקורות מקושרים

en: People with the <source>
he: אנשים עם <מקור>

en: Matches people who have a particular source
he: איתור אנשים עם מקור מסוים

en: People with the <tag>
he: אנשים שמתויגים ב<תג>

en: Matches people with the particular tag
he: איתור אנשים שמתויגים בתג מסוים

en: Case sensitive:
he: תלוי רישיות:

en: People with records containing <substring>
he: אנשים עם רשומות שמכילות < מחרוזת משנה>

en: Matches people whose records contain text matching a substring
he: איתור אנשים שהרשומות שלהם מכילות מלל שתואם למחרוזת משנה

en: People with unknown gender
he: אנשים ללא מגדר

en: Matches all people with unknown gender
he: איתור כל האנשים במגדר 'לא ידוע'

en: Adopted people
he: אנשים מאומצים

en: Matches people who were adopted
he: איתור אנשים מאומצים

en: People with children
he: אנשים עם צאצאים

en: Matches people who have children
he: איתור אנשים עם צאצאים

en: People with incomplete names
he: אנשים בעלי שם חלקיי

en: Matches people with firstname or lastname missing
he: איתור אנשים ללא שם פרטי או שם משפחה

en: Ancestors of <person>
he: אָבוֹת קַדמוֹנִים של <אדם>

en: Matches people that are ancestors of a specified person
he: איתור אנשים שהם אבות קדמונים של אדם מסוים

en: Ancestors of <filter> match
he: איתור אָבוֹת קַדמוֹנִים של <מסנן>

en: Matches people that are ancestors of anybody matched by a filter
he: איתור אנשים שהם אבות קדמונים של כל אדם שתואם למסנן

en: Bookmarked people
he: אנשים מסומנים

en: Matches the people on the bookmark list
he: איתור אנשים ברשימת הסימניות

en: Children of <filter> match
he: איתור צאצאים של <מסנן>

en: Matches children of anybody matched by a filter
he: איתור צאצאים של מישהם התומים למסנן

en: Home Person
he: אדם הבית

en: Matches the Home Person
he: איתור אדם הבית

en: Descendant family members of <person>
he: צאצאי משפחת <אדם>

en: Descendant filters
he: מסנני צאצאים

en: Matches people that are descendants or the spouse of a descendant of a specified person
he: איתור אנשים שהם צאצאים או זוגאי צאצאים של אותו אדם שצוין

en: Descendant family members of <filter> match
he: חברי צאצאי משפחה של <משפחה>

en: Matches people that are descendants or the spouse of anybody matched by a filter
he: איתור אנשים שהם צאצאים או זוגאים של אלו שתואמים לְמסנן

en: Descendants of <person>
he: צאצאים של <אדם>

en: Matches all descendants for the specified person
he: איתור כל צאצאי האדם שצוין

en: Descendants of <filter> match
he: איתור צאצאים של <מסנן>

en: Matches people that are descendants of anybody matched by a filter
he: איתור אנשים שהם צאצאים של כל אחד שתואם למסנן

en: Duplicated ancestors of <person>
he: אבות קדמונים משוכפלים של <אדם>

en: Matches people that are ancestors twice or more of a specified person
he: איתור אנשים שהם אבות קדמונים פעמיים או יותר של אדם מסוים

en: Females
he: מגדר נקבה

en: Matches all females
he: איתור כל האנשים במגדר 'נקבה'

en: Number of generations:
he: מספר דורות:

en: Ancestors of <person> not more than <N> generations away
he: אבות קדמונים של <אדם> מרוחקים לא יותר מ־<N> דורות

en: Matches people that are ancestors of a specified person not more than N generations away
he: איתור אנשים שהם אבות קדמונים של אדם מסוים מרוחקים לא יותר ממרחק <N> דורות

en: Ancestors of bookmarked people not more than <N> generations away
he: אבות קדמונים של אנשים מסומנים בסימניה לא יותר ממרחק <N> דורות

en: Matches ancestors of the people on the bookmark list not more than N generations away
he: איתור אבות קדמונים של האנשים ברשימת הסימניות לא יותר ממרחק N דורות

en: Ancestors of the Home Person not more than <N> generations away
he: אבות קדמונים של אדם ברירת מחדל מרוחקים לא יותר מ־<N> דורות

en: Matches ancestors of the Home Person not more than N generations away
he: איתור אבות קדמונים של אדם הבית מרוחקים לא יותר ממרחק N דורות

en: Descendants of <person> not more than <N> generations away
he: צאצאים של <אדם> מרוחקים לא יותר מ־<N> דורות

en: Matches people that are descendants of a specified person not more than N generations away
he: איתור אנשים שהם צאצאים של אדם מסוים מרוחקים לא יותר ממרחק N דורות

en: Males
he: מגדר זכר

en: Matches all males
he: איתור כל האנשים במגדר 'זכר'

en: Ancestors of <person> at least <N> generations away
he: אבות קדמונים של <אדם> מרוחק לפחות ב־<N> דורות

en: Matches people that are ancestors of a specified person at least N generations away
he: איתור אנשים שהם אבות קדמונים של אדם מסוים מרוחק לפחות במרחק N דורות

en: Descendants of <person> at least <N> generations away
he: צאצאים של <אדם> מרוחק לפחות ב־<N> דורות

en: Matches people that are descendants of a specified person at least N generations away
he: איתור אנשים שהם צאצאים של אדם מסוים מרוחק לפחות במרחק N דורות

en: Parents of <filter> match
he: איתור הורים של <מסנן>

en: Matches parents of anybody matched by a filter
he: איתור הורים של מישהם התומים למסנן

en: People related to <Person>
he: אנשים שמקורבים ל<אדם>

en: Matches people related to a specified person
he: איתור אנשים הקשורים לאדם מסוים

en: Siblings of <filter> match
he: איתור אַחָאִים של <מסנן>

en: Matches siblings of anybody matched by a filter
he: איתור אַחָאִים של כל מי שתואם למסנן

en: Spouses of <filter> match
he: התאמת זוגאי של <מסנן>

en: Matches people married to anybody matching a filter
he: איתור אנשים נשואים לאדם כלשהו שתואם למסנן

en: Witnesses
he: עדים

en: Matches people who are witnesses in any event
he: איתור אנשים שמשמשים כעדים באירוע כלשהו

en: Event filter name:
he: שם מסנן אירוע:

en: Persons with events matching the <event filter>
he: אנשים עם אירועים שתואמים למסנן <מסנן אירוע>

en: Matches persons who have events that match a certain event filter
he: איתור אנשים עם אירועים שתואמים למסנן אירועים מסוים

en: People matching the <filter>
he: אנשים שתואמים למסנן <מסנן>

en: Matches people matched by the specified filter name
he: איתור אנשים שתואמים לשם המסנן שצוין

en: Persons with at least one direct source >= <confidence level>
he: הורים להם מקור ישיר אחד לפחות >= <רמת ודאות>

en: Matches persons with at least one direct source with confidence level(s)
he: איתור אנשים להם מקור ישיר אחד לפחות ברמת ודאות

en: People missing parents
he: אנשים ללא הורים

en: Matches people that are children in a family with less than two parents or are not children in any family.
he: איתור אנשים שהם צאצאים במשפחה עם פחות משני הורים או שאינם צאצאים של אף משפחה.

en: People with multiple marriage records
he: אנשים עם ריבוי רשומות נישואין

en: Matches people who have more than one spouse
he: איתור אנשים עם יותר מזוגאי אחד

en: People with no marriage records
he: אנשים ללא רשומות נישואין

en: Matches people who have no spouse
he: איתור אנשים ללא זוגאי

en: People without a known birth date
he: אנשים ללא תאריך לידה ידוע

en: Matches people without a known birthdate
he: איתור אנשים ללא תאריך לידה ידוע

en: People without a known death date
he: אנשים ללא תאריך פטירה ידוע

en: Matches people without a known deathdate
he: איתור אנשים ללא תאריך פטירה ידוע

en: People marked private
he: אנשים המסומנים כפרטיים

en: Matches people that are indicated as private
he: איתור אנשים שהוגדרו כ'פרטי'

en: People not marked private
he: אנשים שאינם מסומנים כפרטי

en: Matches people that are not indicated as private
he: איתור אנשים שלא הוגדרו כ'פרטי'

en: People with incomplete events
he: אנשים עם אירועים חלקיים

en: Matches people with missing date or place in an event
he: איתור אנשים ללא תאריך או מקום באירוע כלשהו

en: On date:
he: בתאריך:

en: People probably alive
he: אנשים כנראה בחיים

en: Matches people without indications of death that are not too old
he: איתור אנשים שאינם מבוגרים מדי וללא סימון פטירה

en: People with Id containing <text>
he: אנשים עם מזהה שמכיל <מלל>

en: Matches people whose Gramps ID matches the regular expression
he: איתור אנשים שמזהה גרמפס שלהם תאום לביטוי הסדיר

en: People with a name matching <text>
he: אנשים בעלי שם שתואם ל<מלל>

en: Matches people's names containing a substring or matching a regular expression
he: איתור שמות אנשים שמכילים מחרוזת משנה או תואמים לביטוי סדיר

en: Relationship path between <persons>
he: נתיב קשרי־קרבה בין <אנשים>

en: Matches the ancestors of two persons back to a common ancestor, producing the relationship path between two persons.
he: איתור אבות קדמונים של שני אנשים, לאבות קדמונים משותפים לשניהם, תוך יצירת נתיב קשרי־קרבה בין האנשים.

en: Relationship path between bookmarked persons
he: נתיב קשרי־קרבה בין אנשים עם סימניות

en: Matches the ancestors of bookmarked individuals back to common ancestors, producing the relationship path(s) between bookmarked persons.
he: איתור אבות קדמונים של פרטים המסומנים בסימנייה לאבות קדמונים משותפים, תוך יצירת נתיב(י) קשרי־קרבה בין האנשים המסומנים בסימנייה.

en: People matching the <name>
he: אנשים שתואמים למסנן <שם>

en: Every place
he: כל מקום

en: Matches every place in the database
he: איתור כל מקום במסד הנתונים

en: Places changed after <date time>
he: מקומות ששונו לאחר <תאריך שעה>

en: Matches place records changed after a specified date-time (yyyy-mm-dd hh:mm:ss) or in the range, if a second date-time is given.
he: איתור רשומות מקום שהשתנו לאחר תאריך–שעה שצוינו (yyyy-mm-dd hh: mm: ss) או בטווח, במידה וסופק תאריך–שעה נוסף.

en: Place with the <citation>
he: מקומות עם <מובאה>

en: Matches places with a citation of a particular value
he: איתור מקומות להם מובאות עם ערך מסוים

[ctx: place]
en: Name:
he: שם:

en: Place type:
he: סוג מקום:

en: Code:
he: קוד:

en: Places matching parameters
he: מקומות תואמים למשתנים

en: Matches places with particular parameters
he: איתור מקומות עם משתנים מסוימים

en: Places with <count> media
he: מקומות עם <מונה> פרטי מדיה

en: Matches places with a certain number of items in the gallery
he: איתור מקומות עם מספר פריטי גלריה מסוים

en: Place with <Id>
he: מקום עם <מזהה>

en: Matches a place with a specified Gramps ID
he: איתור מקום עם מזהה גרמפס שצוין

en: Places with no latitude or longitude given
he: מקומות ללא קווי רוחב ואורך

en: Matches places with empty latitude or longitude
he: איתור מקומות ללא קווי רוחב או אורך

en: Position filters
he: מסנני מיקום

en: Places having <count> notes
he: מקומות עם <מונה> הערות

en: Matches places having a certain number of notes
he: איתור מקומות להן מספר הערות מסוים

en: Places having notes containing <substring>
he: מקומות עם הערות שמכילות < מחרוזת משנה>

en: Matches places whose notes contain text matching a substring
he: איתור מקומות שההערות שלהם מכילות מלל שתואם למחרוזת משנה

en: Places having notes containing <text>
he: מקומות עם הערות שמכילות <מלל>

en: Matches places whose notes contain text matching a regular expression
he: איתור שמות אנשים שההערות שלהם מכילות מלל שתואם לביטוי סדיר

en: Places with a note of type <type>
he: מקומות עם הערות מסוג <סוג>

en: Matches places with a note of the specified type
he: איתור מקומות עם הערות מסוג מסויים

en: Street:
he: רחוב:

en: Locality:
he: מקומיות:

en: City:
he: עיר:

en: County:
he: מחוז:

en: State:
he: מדינה:

en: Country:
he: מדינה:

en: ZIP/Postal Code:
he: מיקוד:

en: Church Parish:
he: קהילה:

en: Places with a reference count of <count>
he: מקומות עם <מונה> אזכורים

en: Matches places with a certain reference count
he: איתור מקומות עם מונה אזכורים מסוים

en: Place with <count> sources
he: מקום עם <מונה> מקורות

en: Matches places with a certain number of sources connected to it
he: איתור מקומות להם מספר מקורות מקושרים מסוים

en: Places with the <source>
he: מקומות עם <מקור>

en: Matches places who have a particular source
he: איתור מקומות להם מקור מסוים

en: Places with the <tag>
he: מקומות שמתויגים ב<תג>

en: Matches places with the particular tag
he: איתור מקומות שמתויגים בתג מסוים

en: Places matching a title
he: מקומות תואמים לכותרת

en: Matches places with a particular title
he: איתור מקומות עם כותרת מסוימת

en: Latitude:
he: קו רוחב:

en: Longitude:
he: קו אורך:

en: Rectangle height:
he: גובה מלבן:

en: Rectangle width:
he: רוחב מלבן:

en: Places in neighborhood of given position
he: מקומות בשכנות לאדם מסוים

en: Matches places with latitude or longitude positioned in a rectangle of given height and width (in degrees), and with middlepoint the given latitude and longitude.
he: איתור מקומות שבהם קו אורך או רוחב ממוקמים במשבצת השטח שניתנה, בה גובה ורוחב (במעלות) נתונים, ונקודת מרכז במפגש קוי האורך והרוחב.

en: Places enclosed by another place
he: מקומות מוכלים בתוך מקום אחר

en: Matches a place enclosed by a particular place
he: איתור מקומות מוכלים בתוך מקום מסוים

en: Places of events matching the <event filter>
he: מקומות אירועים שתואמים למסנן <מסנן אירוע>

en: Matches places where events happened that match the specified event filter name
he: איתור מקומות בהם אירועים התרחשו שתואמים לשם מסנן אירועים מסוים

en: Places matching the <filter>
he: מקומות שתואמים למסנן <מסנן>

en: Matches places matched by the specified filter name
he: איתור מקומות שתואמים לשם המסנן שצוין

en: Place with a direct source >= <confidence level>
he: מקום עם לפחות מקור ישיר אחד >= <רמת ודאות>

en: Matches places with at least one direct source with confidence level(s)
he: איתור מקומות עם מקור ישיר אחד לפחות ברמת ודאות

en: Places marked private
he: מקומות המסומנים כפרטי

en: Matches places that are indicated as private
he: איתור מקומות שהוגדרו כ'פרטי'

en: Places with Id containing <text>
he: מקומות עם מזהה שמכיל <מלל>

en: Matches places whose Gramps ID matches the regular expression
he: איתור מקומות שמזהה גרמפס שלהם תאום לביטוי הסדיר

en: Units:
he: יחידות:

en: Places within an area
he: מקומות בתוך אזור

en: Matches places within a given distance of another place
he: איתור מקומות במרחק נתון ממקום אחר

en: Cannot use the filter 'within area'
he: לא ניתן להשתמש במסנן 'בתוך אזור'

en: The place you selected contains bad coordinates. Please, run the tool 'clean input data'
he: המקום שנבחר מכיל נקודות־ציות שגויות. נא להריץ את כלי 'ניקוי הזנת נתונים'

en: Every repository
he: כל מאגר

en: Matches every repository in the database
he: איתור כל מאגר במסד הנתונים

en: Repositories changed after <date time>
he: מאגרים שונו לאחר <תאריך שעה>

en: Matches repository records changed after a specified date/time (yyyy-mm-dd hh:mm:ss) or in the range, if a second date/time is given.
he: איתור רשומות מאגר שהשתנו לאחר תאריך/שעה שצוינו (yyyy-mm-dd hh: mm: ss) או בטווח, במידה וסופקו תאריך – שעה נוספים.

en: Repository attribute:
he: תכונת מאגר:

en: Repositories with the attribute <attribute>
he: מאגרים עם תכונה <תכונה>

en: Matches repositories with the attribute of a particular value
he: איתור מאגרים להם תכונה עם ערך מסוים

en: Repository with <Id>
he: מאגר עם<Id>

en: Matches a repository with a specified Gramps ID
he: איתור מאגר עם מזהה גרמפס שצוין

en: Repositories having notes containing <substring>
he: מאגרים עם הערות שמכילות < מחרוזת משנה>

en: Matches repositories whose notes contain text matching a substring
he: איתור מאגרים שההערות שלהם מכילות מלל שתואם למחרוזת משנה

en: Repositories having notes containing <text>
he: מאגרים עם הערות שמכילות <מלל>

en: Matches repositories whose notes contain text matching a regular expression
he: איתור מאגרים שההערות שלהם מכילות מלל שתואמים לביטוי סדיר

en: Repositories with a reference count of <count>
he: קשרי־קרבה עם <מונה> אזכורים

en: Matches repositories with a certain reference count
he: איתור מאגרים עם מונה אזכורים מסוים

[ctx: repo]
en: Name:
he: שם:

en: Address:
he: כתובת:

en: URL:
he: מען URL:

en: Repositories matching parameters
he: מאגרים שתואמים למשתנים

en: Matches Repositories with particular parameters
he: איתור מאגרים עם משתנים מסוימים

en: Repositories with the <tag>
he: מאגרי מידע שמתויגים ב<תג>

en: Matches repositories with the particular tag
he: איתור מאגרי מידע שמתויגים בתג מסוים

en: Repositories matching the <filter>
he: מאגרים שתואמים למסנן <מסנן>

en: Matches repositories matched by the specified filter name
he: איתור מאגרים שתואמים לשם מסנן שצוין

en: Repositories with name containing <text>
he: מאגרים עם שם שמכיל <מלל>

en: Matches repositories whose name contains a certain substring
he: איתור מאגרים עם שם שמכיל מחרוזת משנה מסוימת

en: Repositories with Id containing <text>
he: מאגרים עם מזהה שמכיל <מלל>

en: Matches repositories whose Gramps ID matches the regular expression
he: איתור מאגרים שמזהה גרמפס שלהם תאום לביטוי הרגיל

en: Repositories marked private
he: מאגרים המסומנים כפרטי

en: Matches repositories that are indicated as private
he: איתור מאגרים שהוגדרו כ'פרטי'

en: Every source
he: כל מקור

en: Matches every source in the database
he: איתור כל מקור במסד הנתונים

en: Sources changed after <date time>
he: מקורות ששונו לאחר <תאריך שעה>

en: Matches source records changed after a specified date-time (yyyy-mm-dd hh:mm:ss) or in the range, if a second date-time is given.
he: איתור רשומות מקור שהשתנו לאחר תאריך – שעה שצוינו (yyyy-mm-dd hh: mm: ss) או בטווח, במידה וסופקו תאריך – שעה נוספים.

en: Source attribute:
he: תכונות מקור:

en: Sources with the attribute <attribute>
he: מקורות עם תכונה <תכונה>

en: Matches sources with the attribute of a particular value
he: איתור מקורות עם תכונה מסוימת

en: Sources with <count> media
he: מקורות עם <מונה> פרטי מדיה

en: Matches sources with a certain number of items in the gallery
he: איתור מקורות להם מספר פריטי גלריה מסוים

en: Source with <Id>
he: עם מקור <מזהה>

en: Matches a source with a specified Gramps ID
he: איתור מקור עם מזהה גרמפס שצוין

en: Sources having <count> notes
he: מקורות עם <מונה> הערות

en: Matches sources having a certain number of notes
he: איתור מקורות בעלי מספר הערות מסוים

en: Sources having notes containing <substring>
he: מקורות עם הערות שמכילות < מחרוזת משנה>

en: Matches sources whose notes contain text matching a substring
he: איתור מקורות שההערות שלהם מכילות מלל שתואמים למחרוזת משנה

en: Sources having notes containing <text>
he: מקומות עם הערות שמכילות <מלל>

en: Matches sources whose notes contain text matching a regular expression
he: איתור מקורות שההערות שלהם מכילות מלל שתואמים לביטוי סדיר

en: Sources with a note of type <type>
he: מקורות עם הערות מסוג מסויים <סוג>

en: Matches sources with a note of the specified type
he: איתור מקורות עם הערה מסוג שצויין

en: Sources with a reference count of <count>
he: מקורות עם <מונה> אזכורים

en: Matches sources with a certain reference count
he: איתור מקורות עם מונה אזכורים מסוים

en: Sources with <count> Repository references
he: מקורות עם <מונה> אזכורי מאגר

en: Matches sources with a certain number of repository references
he: איתור מקורות עם מספר אזכורי מאגר מסויים

en: Sources with repository reference containing <text> in "Call Number"
he: מקורות עם אזכורי מאגר, שמכילים <מלל> ב'מספר שם מקובל'

en: Matches sources with a repository reference
    containing a substring in "Call Number"
he: איתור מקורות עם אזכור מאגר
    שמכילות מחרוזת משנה ב'מספר שם מקובל'

en: Matches sources with particular parameters
he: איתור מקורות עם משתנים מסוימים

en: Sources with the <tag>
he: מקורות שמתויגים ב<תג>

en: Matches sources with the particular tag
he: איתור מקורות שמתויגים בתג מסוים

en: Sources matching the <filter>
he: מקורות שתואמים למסנן <מסנן>

en: Matches sources matched by the specified filter name
he: איתור מקורות שתואמים לשם מסנן שצוין

en: Sources with repository reference matching the <repository filter>
he: מקורות עם אזכורי מאגר, שתואמים למסנן <מסנן מאגר>

en: Matches sources with a repository reference that match a certain
    repository filter
he: איתור מקורות עם אזכורי מאגר שתואם
    למסנן מאגר מסוים

en: Sources with title containing <text>
he: מקורות עם כותרת שמכילה <מלל>

en: Matches sources whose title contains a certain substring
he: איתור מקורות שהכותרת שלהם מכילה מחרוזת משנה מסוימת

en: Sources with Id containing <text>
he: מקורות עם מזהה שמכיל <מלל>

en: Matches sources whose Gramps ID matches the regular expression
he: איתור מקורות שמזהה גרמפס שלהם תאום לביטוי הרגיל

en: Sources marked private
he: מקורות מסומנים כפרטי

en: Matches sources that are indicated as private
he: איתור מקורות שהוגדרו כ'פרטי'

en: Address
he: כתובת

en: Private
he: פרטי

en: Citations
he: מובאות

en: Notes
he: הערות

en: Street
he: רחוב

en: Locality
he: מקומיות

en: City
he: עיר

en: County
he: מחוז

en: State
he: מדינה

en: Country
he: מדינה

en: Postal Code
he: מיקוד

en: Phone
he: טלפון

en: Attribute
he: תכונה

en: Value
he: ערך

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Caste
he: כת

en: Description
he: תאור

en: Identification Number
he: מספר זהות

en: National Origin
he: ארץ מוצא

en: Number of Children
he: מספר צאצאים

en: Social Security Number
he: מספר ביטוח לאומי

en: Nickname
he: כינוי

en: Cause
he: סיבה

en: Agency
he: סוכנות

en: Age
he: גיל

en: Father's Age
he: גיל האב

en: Mother's Age
he: גיל האם

en: Witness
he: עד

en: Time
he: זמן

en: Occupation
he: עיסוק

en: Child Reference
he: אזכור צאצאים

en: Handle
he: טיפול

en: None
he: ללא

[ctx: relationship]
en: Birth
he: לידה

[ctx: relationship]
en: Adopted
he: אימוץ

en: Stepchild
he: צאצאה חורג

en: Sponsored
he: בחסות

en: Foster
he: משפחת אמנה

en: Citation
he: מובאה

en: Gramps ID
he: מזהה

en: Page
he: עמוד

en: Confidence
he: ודאות

en: Source
he: מקור

en: Media
he: מדיה

en: Source Attributes
he: תכונות מקור

en: Last changed
he: שונה לאחרונה

en: Tags
he: תגים

en: unknown
he: לא ידוע

en: greater than {number_of} year | greater than {number_of} years
he[0]: יותר מ־{number_of} שנה
he[1]: יותר מ־{number_of} שנים

en: more than
he: יותר מאשר

en: less than
he: קטן מ

[ctx: age]
en: about
he: מקורב

en: between
he: בין

en: and
he: ו־

en: less than about
he: קירוב גס

en: more than about
he: קירוב מעודן

en: {number_of} year | {number_of} years
he[0]: שנה {number_of}
he[1]: {number_of} שנים

en: {number_of} month | {number_of} months
he[0]: חודש {number_of}
he[1]: {number_of} חודשים

en: {number_of} day | {number_of} days
he[0]: יום {number_of}
he[1]: {number_of} ימים

en: 0 days
he: 0 ימים

en: Date
he: תאריך

en: Calendar
he: לוח־שנה

en: Modifier
he: מסגל

en: Quality
he: איכות

en: Values
he: ערכים

en: Text
he: מלל

en: Sort value
he: ערך מיון

en: New year begins
he: שנה חדשה מתחילה

[ctx: date-quality]
en: none
he: ללא

en: estimated
he: משוער

en: calculated
he: מחושב

[ctx: date-modifier]
en: none
he: ללא

en: before
he: לפני

en: after
he: אחרי

en: about
he: מקורב

en: range
he: טווח

en: from
he: מ

en: to
he: עד

en: span
he: תקופה

en: textonly
he: מלל בלבד

en: Event
he: אירוע

en: Place
he: מקום

en: Attributes
he: תכונות

en: Event reference
he: אזכור אירועים

[ctx: Role]
en: Primary
he: ראשי

en: Clergy
he: איש דת

en: Celebrant
he: מנהל טקס

en: Aide
he: עוזר

en: Bride
he: כלה

en: Groom
he: חתן

[ctx: Role]
en: Family
he: משפחה

en: Informant
he: מדווח

en: Godparent
he: סנדק

en: Father
he: אב

en: Mother
he: אם

en: Parent
he: הורה

en: Child
he: צאצא

en: Multiple birth
he: לידות מרובות

en: Friend
he: חבר

en: Neighbor
he: שכן

en: Officiator
he: מנחה טקס

en: Life Events
he: אירועי חיים

en: Family
he: משפחה

en: Religious
he: דתי

en: Vocational
he: מקצועי

en: Academic
he: אקדמי

en: Travel
he: נסיעה

en: Legal
he: חוקי

en: Residence
he: מגורים

en: Other
he: אחר

en: Adopted
he: אימוץ

en: Birth
he: לידה

en: Death
he: פטירה

en: Adult Christening
he: התנצרות בבגרות

en: Baptism
he: הטבלה

en: Bar Mitzvah
he: בר מצווה

en: Bat Mitzvah
he: בת מצווה

en: Blessing
he: ברכה

en: Burial
he: קבורה

en: Cause Of Death
he: סיבת המוות

en: Census
he: מפקד אוכלוסין

en: Christening
he: התנצרות

en: Confirmation
he: קונפירמציה

en: Cremation
he: שריפה

en: Degree
he: תואר

en: Education
he: השכלה

en: Elected
he: בחירה

en: Emigration
he: הגירה יוצאת

en: First Communion
he: טקס אכילת לחם הקודש, ראשון

en: Immigration
he: הגירה

en: Graduation
he: סיום תיכון

en: Medical Information
he: מידע רפואי

en: Military Service
he: שירות צבאי

en: Naturalization
he: התאזרחות

en: Nobility Title
he: תואר אצולה

en: Number of Marriages
he: מספר נישואין

en: Ordination
he: הסמכה

en: Probate
he: קיום צוואה

en: Property
he: רכוש

en: Religion
he: דת

en: Retirement
he: פרישה

en: Will
he: צוואה

en: Marriage
he: נישואין

en: Marriage Settlement
he: הסכם נישואין

en: Marriage License
he: רישיון נישואין

en: Marriage Contract
he: חוזה נישואין

en: Marriage Banns
he: הכרזת נישואין

en: Engagement
he: אירוסים

en: Divorce
he: גירושין

en: Divorce Filing
he: בקשה לגירושין

en: Annulment
he: ביטול

en: Alternate Marriage
he: נישואין אלטרנטיביים

en: Stillbirth
he: לידה שקטה

[ctx: birth abbreviation]
en: b.
he: ל.

[ctx: death abbreviation]
en: d.
he: פ.

[ctx: marriage abbreviation]
en: m.
he: נ.

[ctx: Unknown abbreviation]
en: unkn.
he: לא.י.

[ctx: Custom abbreviation]
en: cust.
he: מות.

[ctx: Adopted abbreviation]
en: adop.
he: מאו.

[ctx: Adult Christening abbreviation]
en: a.chr.
he: התנ.ב.

[ctx: Baptism abbreviation]
en: bap.
he: הטב.

[ctx: Bar Mitzvah abbreviation]
en: bar.
he: ברמ.

[ctx: Bat Mitzvah abbreviation]
en: bat.
he: בתמ.

[ctx: Blessing abbreviation]
en: bles.
he: ברכ.

[ctx: Burial abbreviation]
en: bur.
he: קבו.

[ctx: Cause Of Death abbreviation]
en: d.cau.
he: ס.מוו.

[ctx: Census abbreviation]
en: cens.
he: מפק.

[ctx: Christening abbreviation]
en: chr.
he: התנ.

[ctx: Confirmation abbreviation]
en: conf.
he: איש.

[ctx: Cremation abbreviation]
en: crem.
he: שרי.

[ctx: Degree abbreviation]
en: deg.
he: מעל.

[ctx: Education abbreviation]
en: edu.
he: השכ.

[ctx: Elected abbreviation]
en: elec.
he: נבח.

[ctx: Emigration abbreviation]
en: em.
he: הגי.

[ctx: First Communion abbreviation]
en: f.comm.
he: לקר.

[ctx: Immigration abbreviation]
en: im.
he: הגי.

[ctx: Graduation abbreviation]
en: grad.
he: סיו.

[ctx: Medical Information abbreviation]
en: medinf.
he: מ.רפו.

[ctx: Military Service abbreviation]
en: milser.
he: ש.צבא.

[ctx: Naturalization abbreviation]
en: nat.
he: התאז.

[ctx: Nobility Title abbreviation]
en: nob.
he: אצו.

[ctx: Number of Marriages abbreviation]
en: n.o.mar.
he: מ.נישו.

[ctx: Occupation abbreviation]
en: occ.
he: מקצ.

[ctx: Ordination abbreviation]
en: ord.
he: תקנ.

[ctx: Probate abbreviation]
en: prob.
he: צוו.

[ctx: Property abbreviation]
en: prop.
he: רכו.

[ctx: Religion abbreviation]
en: rel.
he: ד.

[ctx: Residence abbreviation]
en: res.
he: מגו.

[ctx: Retirement abbreviation]
en: ret.
he: פרי.

[ctx: Will abbreviation]
en: will.
he: צוו.

[ctx: Marriage Settlement abbreviation]
en: m.set.
he: ת.נישו.

[ctx: Marriage License abbreviation]
en: m.lic.
he: ר.נישו.

[ctx: Marriage Contract abbreviation]
en: m.con.
he: ח.נישו.

[ctx: Marriage Banns abbreviation]
en: m.ban.
he: ה.נישו.

[ctx: Alternate Marriage abbreviation]
en: alt.mar.
he: נ.חלו.

[ctx: Engagement abbreviation]
en: engd.
he: אירו.

[ctx: Divorce abbreviation]
en: div.
he: גרו.

[ctx: Divorce Filing abbreviation]
en: div.f.
he: ב.גרו.

[ctx: Annulment abbreviation]
en: annul.
he: ביט.

[ctx: Stillbirth abbreviation]
en: still.
he: שקט.

en: Children
he: צאצאים

en: Events
he: אירועים

en: LDS ordinances
he: מנהגים מורמונים

en: Married
he: נישואין

en: Unmarried
he: ללא נישואין

en: Civil Union
he: נישואין אזרחיים

en: Type
he: סוג

en: Custom type
he: סוג מותאם

en: Type code
he: סוג קןד

en: Endowment
he: תרומה

en: Sealed to Parents
he: החתמת הורים

en: Sealed to Spouse
he: החתמת זוגאי

en: <No Status>
he: <ללא מצב>

en: Born in Covenant
he: לידה בברית (מורמונים)

en: Canceled
he: בוטל

en: Cleared
he: נוקה

en: Completed
he: הושלם

en: Do not seal
he: לא להחתים

en: Infant
he: עולל

en: Pre-1970
he: לפני 1970

en: Qualified
he: מוסמך

en: Do not seal/Cancel
he: לא להחתים/לבטל

en: Stillborn
he: ולד מת

en: Submitted
he: שוגר

en: Uncleared
he: לא ברור

en: LDS Ordinance
he: תקנות מורמוניות

en: Temple
he: תבנית

en: Status
he: מצב

en: Location
he: מיקום

en: Parish
he: קהילה

en: Complete
he: מושלם

en: ToDo
he: משימות לביצוע

en: Checksum
he: סיכום ‏ביקורת

en: Media ref
he: אזכורי מדיה

en: Region
he: אזור

en: Name
he: שם

en: Given name
he: שם פרטי

en: Surnames
he: שמות משפחה

en: Suffix
he: סיומת

en: Title
he: תואר

en: Group as
he: קיבוץ כ

en: Sort as
he: מיון כ־

en: Display as
he: הצגה כ

en: Call name
he: שם מקובל

en: Nick name
he: כינוי

en: Family nick name
he: כינויי משפחה

[ctx: Surname]
en: Inherited
he: מורש

[ctx: Surname]
en: Given
he: מוענק

[ctx: Surname]
en: Taken
he: נלקח

en: Patronymic
he: משפחת האב

en: Matronymic
he: שם שנגזר משם האם

[ctx: Surname]
en: Feudal
he: פאודלי

en: Pseudonym
he: שם בדוי

en: Patrilineal
he: מצד האב

en: Matrilineal
he: מצד האם

[ctx: Surname]
en: Occupation
he: ‮עיסוק

[ctx: Surname]
en: Location
he: מיקום

en: Also Known As
he: ידוע גם בשם

en: Birth Name
he: שם בלידה

en: Married Name
he: שם בנישואין

en: Note
he: הערה

en: Format
he: תסדיר

en: General
he: כללי

en: Research
he: מחקר

en: Analysis
he: ניתוח

en: Transcript
he: תמליל

en: Source text
he: מלל מקור

en: Report
he: דוח

en: Html code
he: קוד Html

[ctx: notetype]
en: To Do
he: משימות לביצוע

[ctx: notetype]
en: Link
he: קישור

en: Person Note
he: הערת אנשים

en: Name Note
he: הערת שם

en: Attribute Note
he: הערת תכונה

en: Address Note
he: הערת כתובת

en: Association Note
he: הערת תסמיך

en: LDS Note
he: הערת מורמונים

en: Family Note
he: הערת משפחה

en: Event Note
he: הערת אירוע

en: Event Reference Note
he: הערת אזכור אירועים

en: Source Note
he: הערת מקור

en: Source Reference Note
he: הערת אזכור מקורות

en: Place Note
he: הערת מקום

en: Repository Note
he: הערת מאגר

en: Repository Reference Note
he: הערת אזכור מאגרים

en: Media Note
he: הערת מדיה

en: Media Reference Note
he: הערת אזכור מדיה

en: Child Reference Note
he: הערת אזכור צאצאים

en: Gender
he: מגדר

en: Alternate names
he: שמות חלופיים

en: Death reference index
he: מפתח אזכורי פטירה

en: Birth reference index
he: מפתח אזכורי לידה

en: Event references
he: אזכורי אירוע

en: Families
he: משפחות

en: Parent families
he: משפחות הורה

en: Addresses
he: כתובות

en: Urls
he: מעני Url

en: Person references
he: אזכורי אדם

en: Merged Gramps ID
he: מזהי גרמפס שמוזגו

en: Person ref
he: מובאות אדם

en: Association
he: תסמיך

en: Longitude
he: קו אורך

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Places
he: מקומות

en: Alternate Names
he: שמות חלופיים

en: Code
he: קוד

en: Alternate Locations
he: מיקומים חלופיים

en: URLs
he: מעני URL

en: Place Name
he: שם המקום

en: Language
he: שפה

en: Place ref
he: אזכורי מקום

en: Province
he: מחוז

en: Department
he: מחלקה

en: Neighborhood
he: שכונה

en: District
he: מחוז

en: Borough
he: רובע

en: Municipality
he: רשות מקומית

en: Town
he: עירה

en: Village
he: כפר

en: Hamlet
he: כפר קטן

en: Farm
he: חווה

en: Building
he: בנין

en: Number
he: מספר

en: Repository
he: מאגר

en: Repository ref
he: אזכורי מאגר

en: Call Number
he: מספר שם מקובל

en: Library
he: ספרייה

en: Cemetery
he: בית עלמין

en: Church
he: כנסיה

en: Archive
he: ארכיב

en: Album
he: אלבום

en: Web site
he: אתר מרשתת

en: Bookstore
he: חנות ספרים

en: Collection
he: איסוף

en: Safe
he: כספת

en: Author
he: מחבר

en: Publication info
he: מידע פרסום

en: Abbreviation
he: קיצור

en: Repositories
he: מאגרים

en: Audio
he: קול

en: Book
he: ספר

en: Card
he: כרטיס

en: Electronic
he: אלקטרוני

en: Fiche
he: מיקרופיש

en: Film
he: סרט

en: Magazine
he: מגזין

en: Manuscript
he: כתב יד

en: Map
he: מפה

en: Newspaper
he: עיתון

en: Photo
he: תמונה

en: Tombstone
he: מצבה

en: Video
he: וידאו

en: Styled Text
he: מלל מסוגנן

en: Styled Text Tags
he: תגי מלל מסוגנן

en: Tag
he: תג

en: Ranges
he: טווחים

en: Bold
he: מודגש

en: Italic
he: נטוי

en: Underline
he: קו תחתון

en: Fontface
he: פני גופן

en: Fontsize
he: גודל גופן

en: Fontcolor
he: צבע גופן

en: Highlight
he: מודגש

en: Superscript
he: כתב עילי

en: Link
he: קישור

en: Strikethrough
he: קו חוצה

en: Subscript
he: כתב תחתי

en: Surname
he: שם משפחה

en: Prefix
he: קידומת

en: Primary
he: עקרי

en: Color
he: צבע

en: Priority
he: עדיפות

en: Url
he: מען URL

en: E-mail
he: דואר אלקטרוני

en: Web Home
he: עמוד הבית

en: Web Search
he: חיפוש ברשת

en: Family Tree Differences
he: הבדלי אילן־יוחסין

en: Searching...
he: חיפוש…

en: Merge Citation
he: מיזוג מובאה

en: Merge Event Objects
he: מיזוג עצמי אירוע

en: A parent should be a father or mother.
he: הורה צריך להיות אב או אם.

en: A parent and child cannot be merged. To merge these people, you must first break the relationship between them.
he: לא ניתן למזג הורה עם צאצא. על מנת למזג אותם יש לבטל את הקשר ביניהם.

en: Merge Family
he: מיזוג משפחה

en: Merge Media Objects
he: מיזוג עצמי מדיה

en: Merge Notes
he: מיזוג הערות

en: Spouses cannot be merged. To merge these people, you must first break the relationship between them.
he: לא ניתן למזג זוגאים. על מנת לאפשר למזג אותם מדרש לבטל תחילה את קשרי־הקרבה ביניהם.

en: Merge Person
he: מיזוג אנשים

en: Merge Places
he: מיזוג מקומות

en: Merge Repositories
he: מיזוג מאגרים

en: Merge Source
he: מיזוג מקורות

en: Gramplet %s caused an error
he: גרמפלט %s גרם לשגיאה

en: No description was provided
he: לא סופק תאור

en: Option '%(opt_name)s' is present in %(file)s
      but is not known to the module.  Ignoring...
he: אפשרות '%(opt_name)s' נוכחת ב־%(file)s
     אבל המערכת אינה מקירה אותה.  המערכת תתעלם ממנה...

en: Unstable
he: לא יציב

en: Experimental
he: ניסיוני

en: Beta
he: בטא

en: Stable
he: יציב

en: Developer
he: מפתחים

en: Expert
he: מומחים

en: Quick view
he: מצג מהיר

en: Tool
he: כלי

en: Importer
he: מייבא

en: Exporter
he: מייצא

en: Document creator
he: יוצר מסמכים

en: Plugin library
he: ספריית מתקעים

en: Map service
he: שירות מפות

en: View
he: מצג

en: Relationship calculator
he: מחשבון קשרי־קרבה

en: Gramplet
he: גרמפלט

en: Sidebar
he: סרגל צד

en: Rule
he: כלל

en: Thumbnailer
he: תמונה ממוזערת

en: Citation formatter
he: מתבנת מובאות

en: Miscellaneous
he: שונות

en: ERROR: Failed reading plugin registration %(filename)s
he: שגיאה: קריאת רישום מתקע %(filename)s כשלה

en: WARNING: Plugin %(plugin_name)s has no translation for any of your configured languages, using US English instead
he: אזהרה: לא נמצא תרגום למתקע %(plugin_name)s לאף אחת מהשפות המוגדרות במערכת, במקום זאת יעשה שימוש באנגלית של ארצות הברית

[ctx: gramps_version]
en: ERROR: Plugin file %(filename)s has a version of "%(gramps_target_version)s" which is invalid for Gramps "%(gramps_version)s".
he: שגיאה: קובץ מתקע %(filename)s בגרסה '%(gramps_target_version)s' אינו נתמך על־ידי גרמפס '%(gramps_version)s'.

en: ERROR: Wrong python file %(filename)s in register file %(regfile)s
he: שגיאה: קובץ פיתון %(filename)s בקובץ יומן %(regfile)s

en: ERROR: Python file %(filename)s in register file %(regfile)s does not exist
he: שגיאה: קובץ פיתון %(filename)s בקובץ יומן %(regfile)s אינו קיים

en: Close file first
he: סגירת קובץ תחילה

en: No filename given
he: לא הוזן שם קובץ

en: File %s already open, close it first.
he: קובץ %s כבר פתוח, נא לסגור אותו תחילה.

en: Could not create %s
he: לא היתן ליצור %s

en: Default
he: ברירת מחדל

en: PostScript / Helvetica
he: פוסט סקריפט / הלבטיקה

en: TrueType / FreeSans
he: גופן אמיתי / פריסנס

en: Vertical (↓)
he: אנכי (↓)

en: Vertical (↑)
he: אנכי (↑)

en: Horizontal (→)
he: אופקי (→)

en: Horizontal (←)
he: אופקי (←)

en: Bottom, left
he: מטה, שמאל

en: Bottom, right
he: מטה, ימין

en: Top, left
he: מעלה, שמאל

en: Top, Right
he: מעלה, ימין

en: Right, bottom
he: ימין, מטה

en: Right, top
he: ימין, מעלה

en: Left, bottom
he: שמאל, מטה

en: Left, top
he: שמאל, מעלה

en: Compress to minimal size
he: דחיסה לגודל מזערי

en: Fill the given area
he: מלוי האזור הנתון

en: Expand uniformly
he: הרחבה אחידה

en: Bottom
he: מטה

en: Top
he: מעלה

en: Straight
he: ישר

en: Curved
he: מעוקל

en: Orthogonal
he: מְאוּנָך

en: Graphviz Layout
he: פריסת גראפויז

en: Font family
he: משפחת גופן

en: Choose the font family. If international characters don't show, use FreeSans font. FreeSans is available from: http://www.nongnu.org/freefont/
he: בחירת משפחת גופנים. במידה ותווים בינלאומיים אינם מוצגים, נא להשתמש בגופן FreeSans. ניתן להוריד את FreeSans מ: http://www.nongnu.org/freefont/

en: Font size
he: גודל גופן

en: The font size, in points.
he: גודל הגופן, בנקודות.

en: Graph Direction
he: כיוון תרשים

en: Whether graph goes from top to bottom or left to right.
he: האם כיוון התרשים מלמעלה למטה או משמאל לימין.

en: Number of Horizontal Pages
he: מספר עמודים לרוחב

en: Graphviz can create very large graphs by spreading the graph across a rectangular array of pages. This controls the number pages in the array horizontally. Only valid for dot and pdf via Ghostscript.
he: Graphviz יכול ליצור תרשימים גדולים מאוד על־ידי פיזור התרשים על פני מערך עמודים מלבני. פעולה זו שולטת במספר העמודים במערך במאוזן. תקף רק עבור מסמכי dot ו־pdf באמצעות גוסט־סקריפט.

en: Number of Vertical Pages
he: מספר עמודים לאורך

en: Graphviz can create very large graphs by spreading the graph across a rectangular array of pages. This controls the number pages in the array vertically. Only valid for dot and pdf via Ghostscript.
he: Graphviz יכול ליצור תרשימים גדולים מאוד על־ידי פיזור התרשים על פני מערך עמודים מלבני. פעולה זו שולטת במספר העמודים במערך במאוזן. תקף רק עבור מסמכי dot ו־pdf באמצעות Graphviz.

en: Paging Direction
he: כיוון עימוד

en: The order in which the graph pages are output. This option only applies if the horizontal pages or vertical pages are greater than 1.
he: הסדר שבו עמודי התרשים יוצגו בפלט. אפשרות זו תחול רק אם העמודים האופקיים או העמודים האנכיים גדולים מ־1.

en: Connecting lines
he: קוי חיבור

en: How the lines between objects will be drawn.
he: אופן שרטוט הקווים בין העצמים.

en: Alternate line attachment
he: צרופת שורה חלופית

en: Whether lines attach to nodes differently
he: האם קווים מתחברים לצמתים באופן שונה

en: Graphviz Options
he: אפשרויות גרפויז

en: Aspect ratio
he: יחס אורך רוחב

en: Affects node spacing and scaling of the graph.
    If the graph is smaller than the print area:
      Compress will not change the node spacing. 
      Fill will increase the node spacing to fit the print area in both width and height.
      Expand will increase the node spacing uniformly to preserve the aspect ratio.
    If the graph is larger than the print area:
      Compress will shrink the graph to achieve tight packing at the expense of symmetry.
      Fill will shrink the graph to fit the print area after first increasing the node spacing.
      Expand will shrink the graph uniformly to fit the print area.
he: השפעה על ריווח צמתים ושינוי סילום התרשים.
    אם התרשים קטן מאזור ההדפסה:
      דחיסה לא תשנה את מרווח הצמתים.
      מילוי יגביר את מרווח הצמתים כך שיתאים לאזור ההדפסה ברוחב ובגובה.
      הרחבה תגדיל את ריווח הצמתים בצורה אחידה כדי לשמר את יחס הגובה־רוחב.
    אם התרשים גדול מאזור ההדפסה:
      דחיסה תכווץ את התרשים לכדי 'אריזה הדוקה' על חשבון הסימטריה.
      מילוי יכווץ את התרשים כך שיתאים לאזור ההדפסה לאחר הגדלת מרווח הצומת קודם.
      הרחבה תכווץ את התרשים בצורה אחידה כדי להתאים לאזור ההדפסה.

en: Dots per inch.  When creating images such as .gif or .png files for the web, try numbers such as 100 or 300 DPI.  PostScript and PDF files always use 72 DPI.
he: נקודות לאינץ'. בעת יצירת תמונות למרשתת כגון קבצי. gif או. png, נא לבחור מספרים כגון 100 או 300 DPI.  קבצי PostScript ו־PDF משתמשים תמיד ב־72 DPI.

en: Node spacing
he: ריווח צומת

en: The minimum amount of free space, in inches, between individual nodes.  For vertical graphs, this corresponds to spacing between columns.  For horizontal graphs, this corresponds to spacing between rows.
he: גודל השטח המזערי הפנוי בין צמתים נפרדים, באינצ'ים. עבור תרשימים אנכיים, תואם לריווח בין עמודות. עבור תרשימים אופקיים, תואם לריווח בין שורות.

en: Rank spacing
he: ריווח דרוג

en: The minimum amount of free space, in inches, between ranks.  For vertical graphs, this corresponds to spacing between rows.  For horizontal graphs, this corresponds to spacing between columns.
he: גודל השטח המזערי הפנוי בין דרגות, באינצ'ים.  עבור תרשימים אנכיים, תואם לריווח בין עמודות.  עבור תרשימים אופקיים, תואם לריווח בין שורות.

en: Note to add to the graph
he: הערה שתתווסף לתרשים

en: This text will be added to the graph.
he: המלל יצורף לתרשים.

en: Note location
he: מיקום הערה

en: Whether note will appear on top or bottom of the page.
he: האם להציג הערה בראש או בתחתית העמוד.

en: Note size
he: גודל הערה

en: The size of note text, in points.
he: גודל מלל ההערה בנקודות.

en: PDF (Ghostscript)
he: PDF (גוסטסקריפט)

en: PDF (Graphviz)
he: PDF (גראפוויז)

en: PostScript
he: פוסט סקריפט

en: Structured Vector Graphics (SVG)
he: גרפיקה וקטורית מובנית (SVG)

en: Compressed Structured Vector Graphs (SVGZ)
he: גרפים וקטוריים מובנים דחוסים (SVGZ)

en: JPEG image
he: תמונת JPEG

en: GIF image
he: תמונת GIF

en: PNG image
he: תמונת PNG

en: Graphviz File
he: קובץ גראפוויז

[ctx: paper size]
en: Letter
he: מכתב

[ctx: paper size]
en: Legal
he: משפטי

en: Custom Size
he: גודל מותאם אישית

en: Medium
he: בינוני

en: Short
he: קצר

en: Given Nickname Surname
he: כינוי ניתן שם־משפחה

en: Surname Given Nickname
he: שם־משפחה כינוי ניתן

en: Surname, Given Nickname
he: שם־משפחה, כינוי

en: GivenNicknameSurname
he: כינוי שם־משפחה

en: Auto
he: אוטומטי

en: Call Name Only
he: שם מקובל בלבד

en: Whole Given Name
he: שם פרטי במלואו

en: Above
he: מעל

en: Below
he: מטה

en: Not shown
he: לא מוצג

en: Preferences
he: העדפות

en: Down (↓)
he: מטה (↓)

en: Up (↑)
he: מעלה (↑)

en: Right (→)
he: ימין (→)

en: Left (←)
he: שמאלה (←)

en: Perpendicular
he: ניצב

en: Rounded
he: מעוגל

en: Swing
he: נדנדה

en: Mesh
he: רשת

en: Tiny
he: זעיר

en: Script
he: תַּסְרִיט

en: Footnote
he: הערות שוליים

en: Small
he: קטן

en: Normal
he: סדיר

en: Large
he: גדול

en: Very large
he: גדול מאוד

en: Extra large
he: גדול מאוד

en: Huge
he: ענק

en: Extra huge
he: עצום

en: Node Options
he: אפשרויות צומת

en: Node detail
he: פרטי צומת

en: Detail of information to be shown in a node.
he: פרטי המידע שיוצג בצומת.

en: Name Format
he: תסדיר שם

en: Select the format to display names
he: נא לבחור תסדיר למצג שמות

en: Preferred Name
he: שם מועדף

en: Select the portion of the given name to be marked as preferred. Auto sets the call name if one exists, otherwise the whole given name.
he: בחירת חלק מהשם הפרטי שיסומן כמועדף. 'אוטומטי', מציב 'שם מקובל' ככל שכזה קיים, אחרת יוצב 'השם הפרטי' במלואו.

en: Position of marriage information.
he: מידע על מיקום הנישואין.

en: Node size
he: גודל צומת

en: One dimension of a node, in mm. If the timeflow is up or down then this is the width, otherwise it is the height.
he: ממד אחד של צומת, במילימטרים. אם זרימת הזמן היא למעלה או למטה אז זהו הגובה, אחרת זה הרוחב.

en: Level size
he: גודל רמה

en: One dimension of a node, in mm. If the timeflow is up or down then this is the height, otherwise it is the width.
he: ממד אחד של צומת, במילימטרים. אם זרימת הזמן היא למעלה או למטה אז זהו הגובה, אחרת זה הרוחב.

en: Node color.
he: צבע צומת.

en: Tree Options
he: אפשרויות אלן־יוחסין

en: Timeflow
he: תזרים זמן

en: Direction that the graph will grow over time.
he: כיוון בו יתפתח התרשים עם הזמן.

en: Edge style
he: סגנון גבול

en: Style of the edges between nodes.
he: סגנון הקצוות בין צמתים.

en: Level distance
he: מרחק רמות

en: The minimum amount of free space, in mm, between levels.  For vertical graphs, this corresponds to spacing between rows.  For horizontal graphs, this corresponds to spacing between columns.
he: גודל השטח המזערי הפנוי בין רמות, באינצ'ים.  עבור תרשימים אנכיים, תואם לריווח בין עמודות.  עבור תרשימים אופקיים, תואם לריווח בין שורות.

en: Note to add to the tree
he: הערה שתתווסף לאילן־היוחסין

en: This text will be added to the tree.
he: מלל זה יתווסף לאילן־היוחסין.

en: The size of note text.
he: גודל מלל ההערה.

en: Empty report
he: דוח ריק

en: Graph File for genealogytree
he: קובץ תרשים עבור genealogytree

en: LaTeX File
he: קובץ LaTeX

en: Value '%(val)s' not found for option '%(opt)s'
he: ערך '%(val)s' לא נמצא עבור אפשרות '%(opt)s'

en: Valid values:
he: ערכים תקינים:

en: Unsupported
he: לא נתמך

en: Text Reports
he: דוחות מילוליים

en: Graphical Reports
he: דוחות גרפיים

en: Code Generators
he: מחוללי קוד

en: Web Pages
he: עמודי מרשתת

en: Books
he: ספרים

en: Graphs
he: תרשימים

en: Trees
he: אילנות

en: Graphics
he: גרפיקה

en: The style used for the generation header.
he: הסגנון שמשמש ליצירת כותרת.

en: The basic style used for the endnotes source display.
he: הסגנון הבסיסי המשמש להצגת מקור הערות השוליים.

en: The basic style used for the endnotes notes display.
he: הסגנון הבסיסי המשמש להצגת הערות הקצה.

en: The basic style used for the endnotes reference display.
he: הסגנון הבסיסי המשמש להצגת אזכור הערות השוליים.

en: The basic style used for the endnotes reference notes display.
he: הסגנון הבסיסי המשמש להצגת אזכור הערות השוליים.

en: Endnotes
he: הערות שוליים

en: Translation
he: תרגום

en: The translation to be used for the report.
he: התרגום שמשמש את הדוח.

en: The additional translation to be used for the report.
he: התרגום הנוסף שישמש את הדוח.

en: Name format
he: תסדיר שם

en: Include data marked private
he: לכלול נתונים המסומנים כפרטיים

en: Whether to include private data
he: האם לכלול מידע פרטי

en: Living People
he: אנשים חיים

[ctx: 'living people']
en: Included, and all data
he: לכלול, וגם את כל הנתונים

[ctx: 'living people']
en: Full names, but data removed
he: שמות מלאים אך הנתונים הוסרו

[ctx: 'living people']
en: Given names replaced, and data removed
he: שמות פרטיים הוחלפו ונתונים הוסרו

[ctx: 'living people']
en: Complete names replaced, and data removed
he: כל השמות הוחלפו ונתונים הוסרו

[ctx: 'living people']
en: Not included
he: לא לכלול

en: How to handle living people
he: איך לטפל באנשים חיים

en: Years from death to consider living
he: מספר שנים שחלפו מהלידה על מנת להיחשב 'בחיים'

en: Whether to restrict data on recently-dead people
he: האם להגביל מידע על אנשים שנפטרו לאחרונה

en: Date format
he: תסדיר תאריך

en: The format and language for dates, with examples
he: התסדיר והשפה לתאריכים, כולל דוגמאות

en: Do not include
he: לא לכלול

en: Include
he: לכלול

en: Whether to include tags
he: האם לכלול תגים

en: Share an existing line
he: שיתוף קו קיים

en: On a line of its own
he: בשורה נפרדת

en: Whether (and where) to include Gramps IDs
he: האם (והיכן) לכלול מזהה יחודי של גרמפס

en: Whether to include Gramps IDs
he: האם לכלול מזהי גרמפס

en: Place format
he: תסדיר מקום

en: Select the format to display places
he: נא לבחור תסדיר למצג מקומות

en: Coordinates format
he: תסדיר נקודות ציון

en: Select the format to display coordinates
he: בחירת תסדיר להצגת נקודות־ציון

en: File does not exist
he: הקובץ לא קיים

en: Could not add photo to page
he: לא ניתן להוסיף תמונה לעמוד

en: PERSON
he: אדם

en: Entire Database
he: כל מסד־הנתונים

en: Descendants of %s
he: צאצאים של %s

en: Descendant Families of %s
he: משפחות צאצאיות של %s

en: Ancestors of %s
he: אָבוֹת קַדמוֹנִים של %s

en: People with common ancestor with %s
he: אנשים עם קדמון משותף עם %s

en: unknown father
he: אב לא ידוע

en: unknown mother
he: אם לא ידועה

en: %(father_name)s and %(mother_name)s (%(family_id)s)
he: %(father_name)s ו%(mother_name)s (%(family_id)s)

en: FAMILY
he: משפחה

en: Ancestor Families of %s
he: משפחות אָבוֹת קַדמוֹנִים של %s

en: Updated
he: עודכן

[ctx: updates]
en: New
he: חדשים

en: Unable to open '%s'
he: לא ניתן לפתוח את '%s'

en: Error in reading '%s'
he: שגיאה: לא ניתן לקרוא '%s'

en: Error: unknown file type: '%s'
he: שגיאה: סוג קובץ לא ידוע: '%s'

en: Examining '%s'...
he: בוחן '%s'...

en: '%s' is for this version of Gramps.
he: '%s' לגרסה זו של גרמפס.

en: '%s' is NOT for this version of Gramps.
he: '%s' לא לגרסה זו של גרמפס.

en: It is for version %(v1)d.%(v2)d
he: נועד לגרסה %(v1)d.%(v2)d

en: Error: missing gramps_target_version in '%s'...
he: שגיאה: חסרה גרסת_יעד_גרמפס ב־'%s'...

en: Installing '%s'...
he: מתקין '%s'...

en: Registered '%s'
he: '%s' רשום

en: Unable to save list of recent DBs file {fname}: {error}
he: לא ניתן לשמור רשימת קבצי מסדי־נתונים אחרונים {fname}: {error}

en: Unable to open list of recent DBs file {fname}: {error}
he: לא ניתן לפתוח רשימת קבצי מסדי־נתונים אחרונים {fname}: {error}

en: Error parsing list of recent DBs from file {fname}: {error}.
    This might indicate a damage to your files.
    If you're sure there is no problem with other files, delete it, and restart Gramps.
he: שגיאת ניתוח רשימת מסדי־הנתונים האחרונים מהקובץ {fname}: {error}.
    זה עשוי להצביע על נזק לקבצים.
    אם אין חשש לבעיה בקבצים האחרים, נא למחוק אותו ולאתחל את גרמפס.

en: Relationship loop detected
he: זוהה קשר־משפחתי מעגלי

en: Family Tree reaches back more than the maximum %d generations searched.
    It is possible that relationships have been missed
he: נסרקו יותר מ־%d דורות לאחור.
    יתכן שהתפספסו קשרי־קרבה

en: Relationship loop detected:
he: זוהה קשר־משפחתי מעגלי:

en: Person %(person)s connects to himself via %(relation)s
he: אדם %(person)s מחובר לעצמו דרך %(relation)s

en: undefined
he: לא מוגדר

en: husband
he: בעל

en: wife
he: רעיה

[ctx: gender unknown]
en: spouse
he: זוגאי

en: ex-husband
he: בעל לשעבר

en: ex-wife
he: רעיה לשעבר

[ctx: gender unknown]
en: ex-spouse
he: זוגאי לשעבר

[ctx: male,unmarried]
en: partner
he: זוגאי

[ctx: female,unmarried]
en: partner
he: בת זוג

[ctx: gender unknown,unmarried]
en: partner
he: זוגאי

[ctx: male,unmarried]
en: ex-partner
he: זוגאי לשעבר

[ctx: female,unmarried]
en: ex-partner
he: בת זוג לשעבר

[ctx: gender unknown,unmarried]
en: ex-partner
he: זוגאי לשעבר

[ctx: male,civil union]
en: partner
he: זוגאי

[ctx: female,civil union]
en: partner
he: בת זוג

[ctx: gender unknown,civil union]
en: partner
he: זוגאי

[ctx: male,civil union]
en: former partner
he: זוגאי לשעבר

[ctx: female,civil union]
en: former partner
he: בת זוג לשעבר

[ctx: gender unknown,civil union]
en: former partner
he: זוגאי לשעבר

[ctx: male,unknown relation]
en: partner
he: זוגאי

[ctx: female,unknown relation]
en: partner
he: בת זוג

[ctx: gender unknown,unknown relation]
en: partner
he: זוגאי

[ctx: male,unknown relation]
en: former partner
he: זוגאי לשעבר

[ctx: female,unknown relation]
en: former partner
he: זוגאי לשעבר

[ctx: gender unknown,unknown relation]
en: former partner
he: זוגאי לשעבר

en: Family relationship translator not available for language '%s'. Using 'english' instead.
he: מתרגם קשרי־קרבה לא זמין בשפה ה'%s'.במקום זאת יעשה שימוש ב'אנגלית'.

en: date
he: תאריך

en: date fallback
he: תאריך נסיגה לאחור

en: Direct evidence for this person - birth: {birth_min_src}, death: {death_src}
he: ראיות ישירות לאדם זה – לידה: {birth_min_src}, פטירה: {death_src}

en: mother's age
he: גיל האם

en: father's age
he: גיל האב

en: from death date
he: מתאריך פטירה

en: mother's death
he: פטירת האם

en: father's death
he: פטירת האב

en: person's death
he: פטירת אדם

en: oldest sibling's age
he: גיל האחאי המבוגר ביותר

en: youngest sibling's age
he: גיל האחאי הצעיר ביותר

en: birth date and known to be dead
he: תאריך לידה וידוע כי האדם נפטר

en: offset from birth date
he: היסט מתאריך לידה

en: inferred from parents and siblings - birth: {birth_min_src}, death: {death_src}
he: הסקה מהורים ואחאים - לידה: {birth_min_src}, פטירה: {death_src}

en: inferred from parents and siblings - birth: {birth_min_src} (earliest) to {birth_max_src} (latest), death: {death_src}
he: הסקה מהורים ואחאים - לידה: {birth_min_src}, (מוקדם ביותר) עד {birth_max_src} (מאוחר ביותר) פטירה: {death_src}

en: a spouse's birth-related date,
he: תאריך לידה בהקשר לזוגאי,

en: a spouse's death-related date,
he: תאריך פטירה בהקשר לזוגאי,

en: event with spouse
he: אירוע עם זוגאי

en: descendant birth: {number_of} generation  | descendant birth: {number_of} generations
he[0]: לידת דור המשך: {number_of} דורות
he[1]: לידות דורת המשך: {number_of} דורות

en: descendant death: {number_of} generation  | descendant death: {number_of} generations
he[0]: פטירת דור המשך: {number_of} דורות
he[1]: פטירות דורות המשך: {number_of} דורות

en: Database error: loop in descendants of %s.
he: שגיאת מסד־נתונים: לולאה בצאצאים של %s.

en: mother birth
he: לידת האם

en: father birth
he: לידת האב

en: ancestor
he: אב קדמון

en: mother death
he: פטירת האם

en: father death
he: פטירת האב

en: Database error: loop in ancestors of %s.
he: שגיאת מסד־נתונים: לולאה באבות הקדמונים של %s.

en: no evidence
he: אין עדות

en: True
he: אמת

en: true
he: אמת

en: WARNING: could not parse file:
    %(file)s
    because %(error)s -- recreating it
he: זהרה: לא היתה אפשרות לנתח קובץ:
    %(file)s
    מכיוון ש%(error)s-- מיצר אותה מחדש

en: %(father)s and %(mother)s
he: %(father)s ו%(mother)s

en: the person
he: האדם

en: the family
he: המשפחה

en: the place
he: המקום

en: the event
he: האירוע

en: the repository
he: המאגר

en: the note
he: ההערה

en: the media
he: המדיה

en: the source
he: המקור

en: the filter
he: המסנן

en: the citation
he: המובאה

en: See details
he: הצגת פרטים

en: WARNING: PIL module not loaded.  Image cropping in report files will be impaired.
he: אזהרה: רכיב PIL אינו טעון.  חיתוך תמונה בקבצי הדוח יהיה פגום.

[ctx: Person]
en: TITLE
he: תואר

[ctx: Person]
en: Title
he: תואר

en: GIVEN
he: שם פרטי

en: SURNAME
he: שם משפחה

[ctx: Name]
en: CALL
he: שם מקובל

[ctx: Name]
en: Call
he: שם מקובל

[ctx: Name]
en: COMMON
he: נפוץ

[ctx: Name]
en: Common
he: נפוץ

en: INITIALS
he: ראשי תיבות

en: Initials
he: ראשי תיבות

en: SUFFIX
he: סיומות

en: PRIMARY
he: ראשי

[ctx: Name]
en: Primary
he: ראשי

en: PRIMARY[PRE]
he: ראשוני[PRE]

en: Primary[pre]
he: ‬ראשוני[pre]

en: PRIMARY[SUR]
he: ראשוני[SUR]

en: Primary[sur]
he: ראשוני[sur]

en: PRIMARY[CON]
he: עקרי[CON]

en: Primary[con]
he: עקרי[con]

en: PATRONYMIC
he: משפחת האב

en: PATRONYMIC[PRE]
he: שם שנגזר משם האב[PRE]

en: Patronymic[pre]
he: שם שנגזר משם האב[pre]

en: PATRONYMIC[SUR]
he: שם שנגזר משם האב[SUR]

en: Patronymic[sur]
he: שם שנגזר משם האב[sur]

en: PATRONYMIC[CON]
he: שם שנגזר משם האב[CON]

en: Patronymic[con]
he: שם שנגזר משם האב[con]

en: RAWSURNAMES
he: שמות משפחה גולמיים

en: Rawsurnames
he: שמות משפחה גולמיים

en: NOTPATRONYMIC
he: לא שם שנגזר משם האב

en: Notpatronymic
he: לא שם שנגזר משם האב

en: PREFIX
he: קידומת

en: NICKNAME
he: כינוי

en: FAMILYNICK
he: כינוי משפחה

en: Familynick
he: כינוי משפחה

en: %(north_latitude)s N
he: %(north_latitude)s צ

en: %(south_latitude)s S
he: %(south_latitude)s ד

en: %(east_longitude)s E
he: %(east_longitude)s מז

en: %(west_longitude)s W
he: %(west_longitude)s מע

en: Degree, minutes, seconds notation
he: סימון מעלות, דקות, שניות

en: Degree, minutes, seconds notation with :
he: סימון מעלות, דקות, שניות עם:

en: Degree notation, 4 decimals
he: סימון מעלות, 4 ספרות עשרוניות

en: Degree notation, 8 decimals (precision like ISO-DMS)
he: סימון מעלות, 8 ספרות עשרוניות (רמת דיוק כמו ISO-DMS)

en: Output format for the Swedish coordinate system RT90
he: תסדיר פלט לשיטת נקודות־הציון השוודית RT90

en: Python modules
he: פירקני פיתון

en: GObject introspection modules
he: פירקני בחינה עצמית GObject

en: Executables
he: קובצי הפעלה

en: male
he: זכר

en: female
he: נקבה

[ctx: gender]
en: unknown
he: לא ידוע

[ctx: gender]
en: other
he: אחר

en: Invalid
he: לא תקין

en: Very High
he: גבוה מאוד

en: High
he: גבוה

en: Low
he: נמוך

en: Very Low
he: נמוך מאוד

en: A legal or common-law relationship between a husband and wife
he: קשר־קרבה חוקי, או על פי המשפט המקובל, בין איש ואישה

en: No legal or common-law relationship between man and woman
he: אין קשר־קרבה חוקי או על פי המשפט המקובל, בין בעל ואישה

en: An established relationship between members of the same sex
he: קשר־קרבה ממוסד בין אנשים מאותו מגדר

en: Unknown relationship between a man and woman
he: קשר־קרבה לא ידוע בין גבר לאישה

en: An unspecified relationship between a man and woman
he: קשר־קרבה לא מוגדר בין גבר לאישה

en: The data can only be recovered by Undo operation or by quitting with abandoning changes.
he: ניתן יהיה לשחזר את המידע על־ידי פעולת הסגה או על־ידי יציאה ללא שמירת שינויים.

en: Female
he: נקבה

en: Male
he: זכר

en: Asexuality, sexless, genderless
he: א-מיניות, חסר מין, חסר מגדר

en: Transgender, hermaphrodite (in entomology)
he: טרנסג׳נדר, דו־מיני, אנדרוגינוס (באנטומולוגיה)

en: Lesbianism
he: לסביות

en: Male homosexuality
he: הומוסקסואליות זכרית

en: Heterosexuality
he: הטרוסקסואליות

en: Transgender
he: טרנסג'נדר

en: Neuter
he: עקר

en: Illegitimate
he: לא חוקי

en: Baptism/Christening
he: הטבלה/התנצרות

en: Engaged
he: אירוסין

en: Unmarried partnership
he: מערכת יחסים ללא נישואין

en: Buried
he: קבורה

en: Cremated/Funeral urn
he: שרפה/כד לוויה

en: Killed in action
he: מוות בפעולה צבאית

en: Extinct
he: הכחדה

en: Nothing
he: כלום

en: Skull and crossbones
he: גולגולת ועצמות

en: Ankh
he: אנך

en: Orthodox cross
he: צלב אורטודוקסי

en: Chi rho
he: צ'י רו

en: Cross of Lorraine
he: צלב לוריין

en: Cross of Jerusalem
he: צלב ירושלים

en: Star and crescent
he: כוכב וסהר

en: West Syriac cross
he: צלב מערב סורי

en: East Syriac cross
he: צלב מזרח סורי

en: Heavy Greek cross
he: צלב יווני כבד

en: Latin cross
he: צלב לטיני

en: Shadowed White Latin cross
he: מוצלל עם צלב לטיני

en: Maltese cross
he: צלב מלטזי

en: Star of David
he: מגן דוד

en: Dead
he: פטירה

en: Unknown, created to replace a missing note object.
he: לא ידוע, נוצר להחלפת עצם הערה חסר.

en: Unknown, was missing %(time)s (%(count)d)
he: לא ידוע, חסר %(time)s (%(count)d)

en: Objects referenced by this note were missing in a file imported on %s.
he: הערה זו מאזכרת עצמים חסרים בקובץ שיובא ב־%s.

en: Arabic
he: ערבית

en: Bulgarian
he: בולגרית

en: Breton
he: ברטונית

en: Catalan
he: קטלנית

en: Czech
he: צ'כית

en: Danish
he: דנית

en: German
he: גרמנית

en: German (Austria)
he: גרמנית (אוסטריה)

en: Greek
he: יוונית

en: English (USA)
he: אנגלית (ארה״ב)

en: English
he: אנגלית

en: Esperanto
he: אספרנטו

en: Spanish
he: ספרדית

en: Farsi
he: פרסית

en: Finnish
he: פינית

en: French
he: צרפתית

en: Gaelic
he: גאלית

en: Galician
he: גליציאנית

en: Hebrew
he: עברית

en: Croatian
he: קרואטית

en: Hungarian
he: הונגרית

en: Indonesian
he: אינדונזית

en: Icelandic
he: איסלנדית

en: Italian
he: איטלקית

en: Japanese
he: יפנית

en: Korean
he: קוריאנית

en: Lithuanian
he: ליטאית

en: Macedonian
he: מקדונית

en: Norwegian Bokmal
he: נורבגית סלובנית

en: Dutch
he: הולנדית

en: Norwegian Nynorsk
he: נורבגית חדשה

en: Polish
he: פולנית

en: Portuguese (Brazil)
he: פורטוגזית (ברזיל)

en: Portuguese (Portugal)
he: פורטוגזית (פורטוגל)

en: Romanian
he: רומנית

en: Russian
he: רוסית

en: Slovak
he: סלובקית

en: Slovenian
he: סלובנית

en: Albanian
he: אלבני

en: Serbian
he: סרבית

en: Swedish
he: שוודית

en: Tamil
he: טמילית

en: Turkish
he: טורקית

en: Ukrainian
he: אוקראינית

en: Vietnamese
he: וויטנאמית

en: Chinese (Simplified)
he: סינית (מפושטת)

en: Chinese (Hong Kong)
he: סינית (הונג קונג)

en: Chinese (Traditional)
he: סינית (מסורתית)

en: Your Python version does not meet the requirements. At least Python %(v1)d.%(v2)d.%(v3)d is needed to start Gramps.
    
    Gramps will terminate now.
he: גרסת פיתון שמותקנת במערכת זו לא עומדת בדרישות. נדרשת גרסה %(v1)d.%(v2)d.%(v3)d לפחות, על מנת לאתחל את גרמפס.
    
    גרמפס ייסגר כעת.

en: The orjson package is needed to start Gramps.
    
    Gramps will terminate now.
he: חבילת orjson נדרשת כדי להפעיל את גרמפס.
    
    גרמפס יפסק כעת.

en: not found
he: לא נמצא

en: not found because exiv2 is not installed
he: לא נמצא כי exiv2 לא מותקן

en: Installed but does not supply version
he: מותקן אך לא מספק גרסה

en: installed
he: מותקן

en: Configuration error:
he: שגיאת תצורה:

en: Could not read configuration
he: לא ניתן לקרוא תצורה

en: A definition for the media type %s could not be found 
    
     Possibly the installation of Gramps was incomplete. Make sure something to handle the media types of Gramps is installed.
he: לא ניתן למצוא הגדרה עבור סוג מדיה %s 
    
    יתכן והתקנת גרמפס לא הושלמה. נא לוודא שרכיב הטיפול בסוגי מדיה של גרמפס מותקן.

en: Much of Gramps' artwork is either from
    the Tango Project or derived from the Tango
    Project. This artwork is released under the
    Creative Commons Attribution-ShareAlike 2.5
    license.
he: מרבית האיורים בגרמפס,
    מקורם במיזם טנגו
    או נגזרים ממנו.
    האיורים מופצים במגבלות רישיון
    'Create Commons Attribution-ShareAlike 2.5'.

en: Gramps Homepage
he: עמוד־הבית של גרמפס

en: Contributions by
he: תרומות על־ידי

en: Distribution: %s
he: הפצה: %s

en: OS: %s
he: מערכת הפעלה: %s

[ctx: manual]
en: Using_the_Clipboard
he: שימוש_בלוח_גזירים

en: Family Event
he: אירוע משפחה

en: Family Attribute
he: תכונת משפחה

[ctx: not available]
en: NA
he: לא זמין

en: Volume/Page: %(pag)s -- %(sourcetext)s
he: כרך/עמוד: %(pag)s -- %(sourcetext)s

en: Event ref
he: אזכורי אירוע

en: Child ref
he: אזכורי צאצא

en: Clipboard
he: לוח גזירים

en: Any changes are saved immediately
he: השינויים נשמרים באופן מיידי

[ctx: the object]
en: See %s details
he: הצגת הפרטים של %s

[ctx: the object]
en: Make %s active
he: הפיכת %s לפעיל

[ctx: the object]
en: Create Filter from %s selected...
he: יצירת מסנן מה%s שנבחר...

en: Tree View: first column "%s" cannot be changed
he: מצג עץ: העמודה הראשונה "%s" לא ניתנת לשינוי

en: Drag and drop the columns to change the order
he: גרירה ושחרור של העמודות לשינוי הסדר

en: _Apply
he: _החלה

en: Display
he: תצוגה

en: Column Name
he: שם עמודה

en: Father's surname
he: שם משפחת האב

en: Combination of mother's and father's surname
he: שילוב של שמות המשפחה של האב והאם

en: Icelandic style
he: סגנון איסלנדי

en: Display Name Editor
he: עורך שמות

en: _Close
he: _סגירה

en: The following keywords are replaced with the appropriate name parts:<tt>
      <b>Given</b>   - given name (first name)     <b>Surname</b>  - surnames (with prefix and connectors)
      <b>Title</b>   - title (Dr., Mrs.)           <b>Suffix</b>   - suffix (Jr., Sr.)
      <b>Call</b>    - call name                   <b>Nickname</b> - nick name
      <b>Initials</b>- first letters of given      <b>Common</b>   - nick name, call, or first of given
      <b>Prefix</b>  - all prefixes (von, de)
    Surnames:
      <b>Rest</b>      - non primary surnames    <b>Notpatronymic</b>- all surnames, except pa/matronymic &amp; primary
      <b>Familynick</b>- family nick name        <b>Rawsurnames</b>  - surnames (no prefixes and connectors)
      <b>Primary, Primary[pre] or [sur] or [con]</b>- full primary surname, prefix, surname only, connector
      <b>Patronymic, or [pre] or [sur] or [con]</b> - full pa/matronymic surname, prefix, surname only, connector
    </tt>
    UPPERCASE keyword forces uppercase. Extra parentheses, commas are removed. Other text appears literally.
    
    <b>Example</b>: Dr. Edwin Jose von der Smith and Weston Wilson Sr ("Ed") - Underhills
         <i>Edwin Jose</i>: Given, <i>von der</i>: Prefix, <i>Smith</i> and <i>Weston</i>: Primary, <i>and</i>: [con], <i>Wilson</i>: Patronymic,
         <i>Dr.</i>: Title, <i>Sr</i>: Suffix, <i>Ed</i>: Nickname, <i>Underhills</i>: Familynick, <i>Jose</i>: Call.
he: מילות המפתח הבאות יוחלפו בחלקי השם המתאימים:<tt>
    ‏  <b>פרטי</b>   - שם פרטי     <b>משפחה</b>  - שם משפחה (עם קידומת וקישור)
    ‏  <b>תואר</b>   - תואר (דר', גב.)           <b>סיומת</b>   - סיומת (ג'וניור, השלישי)
    ‏  <b>שם מקובל</b>    - השם הפרטי (במידה וקים יותר מאחד) בו אדם קורא לעצמו                   <b>כינוי</b> - כינוי
    ‏  <b>ראשי תיבות</b>- אות ראשונה של שם פרטי      <b>Common</b>   - כינוי, שם מקובל, או אות ראשונה של שם פרטי
    ‏  <b>קידומת</b>  - כל הקידומות (וון, דה)
    ‏שמות משפחה:
    ‏  <b>השאר</b>      - לא שמות משפחה ראשוניים    <b>Notpatronymic</b>- כל שמות המשפחה, למעט שם שנגזר משם האב/שם שנגזר משם האם &amp; ראשי
    ‏  <b>כינוי משפחה</b>- כינוי משפחה        <b>שם משפחה גלמי</b>  - שמות משפחה (ללא קידומות וקישורים)
    ‏  <b>ראשוני, ראשוני[pre] או [sur] או [con]</b>- שם משפחה ראשוני מלא, קידומת, שם משפחה בלבד, קישור
    ‏  <b>שם נגזר משם האב, או [pre] או [sur] או [con]</b> - שם משפחה שם שנגזר משם האב/שם שנגזר משם האם מלא, קידומת, שם משפחה בלבד, קישור
    ‏</tt>
    ‏מילת מפתח רישית כופה אותיות רישיות. סוגריים ופסיקים מיותרים מוסרים. מלל אחר מופיע פשוטו כמשמעו.
    ‏
    ‏<b>דוגמה</b>: דר' אדווין חוזה וון דר סמיט וווסטון ווילסון סניור   ('א.ד') - אנדרהילס
    ‏     <i>אדווין חוזה</i>: פרטי, <i>וון דר</i>: קידומת, <i>סמיט</i> ו<i>וסטון</i>: ראשי, <i>'ו'</i>: [קישור], <i>ווילסון</i>: שם נגזר משם האב,
     ‏    <i>דר'</i>: תואר, <i>סניור</i>: סיומת, <i>אד</i>: כינוי, <i>אנדרהילס</i>: כינוי משפחה, <i>חוזה</i>: שם מקובל.

en:  Name Editor
he:  עורך שמות

en: Invalid or incomplete format definition.
he: מובחנות תסדיר לא תקינה או חלקית.

en: _Help
he: _עזרה

en: Researcher
he: חוקר

en: State/County
he: מדינה/מחוז

en: ZIP/Postal Code
he: מיקוד

en: Email
he: דואר אלקטרוני

en: Enter information about yourself so people can contact you when you distribute your Family Tree.
he: מידע אישי, ליצירת קשר לאחר הפצת אילן־היוחסין.

en: ID Formats
he: תסדיר מזהה

en: Media Object
he: עצם מדיה

en: Default Gramps ID formats containing a letter prefix followed by a numerical string. "I%04d" creates IDs from I0000 to I9999. Large databases may need larger IDs. "I%06d" creates IDs from I000000 to I999999.
he: תסדירי ברירת־מחדל למזהי גרמפס, שמכילים אות קידומת ואחריה מחרוזת מספרית. תסדיר "I%04d" יצור מזהים מ־I0000 עד I9999. מסד־נתונים גדול, עם רשומות רבות, עשוי להזדקק למזהים ארוכים יותר. תסדיר "I%06d" יצור מזהים מ־I000000 עד I999999.

en: Colors used for boxes in the graphical views
he: הצבעים המשמשים לתיבות במצגי תרשים

en: Dark colors
he: צבעים כההים

en: Light colors
he: צבעים בהירים

en: Color scheme
he: מתכונת צבע

en: Restore to defaults
he: שחזור לברירת מחדל

en: Restore colors for current theme to default.
he: שחזור צבעי ערכת נושא זו לברירת מחדל.

en: Colors for Male persons
he: צבעים לאנשים במגדר זכר

en: Colors for Female persons
he: צבעים לאנשים במגדר נקבה

en: Colors for people who are neither male nor female
he: צבע אנשים חסרי מגדר

en: Colors for Unknown persons
he: צבעים לאדם לא ידוע

en: Colors for Family nodes
he: צבעים לצמתי משפחה

en: Other colors
he: צבעים אחרים

en: Background for Alive
he: רקע לאדם 'חי'

en: Background for Dead
he: רקע לפטירה

en: Border for Alive
he: מסגרת לאדם 'חי'

en: Border for Dead
he: מסגרת עבור 'פטירה'

en: Default background
he: רקע ברירת מחדל

en: Background for Married
he: רקע לנישואין

en: Background for Unmarried
he: רקע ללא נישואין

en: Background for Civil union
he: רקע לנישואין אזרחיים

en: Background for Unknown
he: רקע ללא ידוע

en: Background for Divorced
he: רקע לגרושים

en: Default border
he: גבול ברירת מחדל

en: Border for Divorced
he: מסגרת עבור 'גרוש(ה)'

en: Background for Home Person
he: רקע לאדם הבית

en: Colors
he: צבעים

en: Warnings and Error dialogs
he: התראות ודו־שיח שגיאות

en: Suppress warning when adding parents to a child
he: דיכוי אזהרה בעת הוספת הורים לצאצא

en: Suppress warning when canceling with changed data
he: דיכוי אזהרה בעת ביטול שינויים שטרם נשמרו

en: Suppress warning about missing researcher when exporting to GEDCOM
he: דיכוי אזהרה בעת ייצוא לג'דקום, לגבי חוקר חסר

en: Suppress tooltip warnings about data being saved immediately
he: דיכוי אזהרות רמז־צץ שנתונים נשמרים באופן מיידי

en: Show plugin status dialog on plugin load error
he: הצגת דו־שיח מצב מתקע בעת שגיאת טעינה

en: Warnings
he: התראות

en: Call
he: שם מקובל

en: NotPatronymic
he: לא שם שנגזר משם האב

en: Enter to save, Esc to cancel editing
he: 'אנטר' לשמירה 'Esc' לביטול עריכה

en: This format exists already.
he: תסדיר זה כבר קיים.

en: Example
he: דוגמה

en: _Add
he: _הוספה

en: _Edit
he: _עריכה

en: _Remove
he: _הסרה

en: Display Options
he: אפשרויות תצוגה

en: Edit
he: עריכה

en: Automate Place format
he: איטמוט תסדיר מקום

en: Enables automatic place title generation using specified format.
he: לאפשר איטמוט חילול כותרת מקום תוך שימוש בתסדיר מוגדר.

en: Custom name display options are unique to each family tree.
he: אפשרויות מצג שמות מותאמות אישית, הן ייחודיות לאילן־יוחסין.

en: Consider single pa/matronymic as surname
he: להחשיב משפחה שם שנגזר משם האב/שם שנגזר משם האם חד הורית כשם משפחה

en: Date format *
he: תסדיר תאריך*

en: Years
he: שנים

en: Years, Months
he: שנים, חודשים

en: Years, Months, Days
he: שנים, חודשים, ימים

en: Age display precision *
he: דיוק מצג גיל *

en: Round the year
he: עיגול השנה

en: Display ages for events after death *
he: הצגת גילאים לאירועים לאחר הפטירה *

en: Calendar on reports
he: לוח־שנה בדוחות

en: Calendar on input
he: לוח־שנה בעת קלט

en: On the previous day
he: ביום הקודם

en: On the next day
he: ביום הבא

en: Only on leap years
he: רק בשנים מעוברות

en: For non leap years, anniversaries are displayed on either February 28, March 1 or not at all in Gregorian calendars
he: בלוח שנה גרגוריאני, בשנים רגילות, לא מעוברות, ימי שנה יוצגו ב־28 בפברואר, 1 במרץ או שלא יוצגו כלל

en: Show leap day anniversaries
he: הצגת ימי־שנה בשנה מעוברת

en: Active person's name and ID
he: שם ומזהה האדם הפעיל

en: Relationship to home person
he: קשר־משפחתי לאדם הבית

en: Status bar
he: סרגל מצב

en: 
    Input Options
he: 
    אפשרויות קלט

en: Surname guessing
he: ניחוש שם משפחה

en: Default family relationship
he: קשר־משפחתי ברירת מחדל

en: Hide LDS tab in person and family editors
he: הסתרת לשונית LDS בעורכי 'אדם' ו'משפחה'

en: * Requires Restart
he: * נדרש אתחול

en: Data
he: נתונים

en: Conditional Text Replacements
he: החלפות מלל מותנה

en: Missing surname
he: שם משפחה חסר

en: Missing given name
he: שם פרטי חסר

en: Missing record
he: רשומה חסרה

en: Private surname
he: שם משפחה שם פרטי

en: Private given name
he: שם פרטי שם משפחה

en: Private record
he: רשומה פרטית

en: Change is not immediate
he: השינוי אינו מיידי

en: Changing the date format will not take effect until the next time Gramps is started.
he: שינוי תסדיר התאריך ייכנס לתוקף רק לאחר אתחול גרמפס.

en: Calculation limits
he: מגבלות חישוב

en: Date 'about' year range: (date ± #)
he: טווח שנים לתאריך 'מקורב': (תאריך ± #)

en: Date 'after' year range:  (date + #)
he: תאריך 'אחרי', טווח שנים: (תאריך + #)

en: Date 'before' year range: (date - #)
he: תאריך 'לפני', טווח שנים: (תאריך - #)

en: Maximum age probably alive
he: גיל מרבי ל'כנראה בחיים'

en: Maximum sibling age difference
he: הפרש גילאים מרבי בין אַחָאִים

en: Minimum years between generations
he: מספר שנים מזערי בין דורות

en: Average years between generations
he: מספר שנים ממוצע בין דורות

en: Max generations for relationships
he: מספר דורות מרבי לקשרי־קרבה

en: Limits
he: מגבלות

en: Environment Settings
he: הגדרות סביבה

en: Display Tip of the Day
he: הצגת עצה יומית

en: Show useful information about using Gramps on startup.
he: הצגת מידע שימושי באתחול גרמפס.

en: Remember last Family Tree
he: לזכור אילן־יוחסין אחרון שהיה בשימוש

en: Don't open dialog to choose family tree to load on startup, just load last used.
he: לא לפתוח דו־שיח לבחירת אילן־יוחסין לטעינה, פשוט לטעון את האחרון שהיה בשימוש.

en: Remember last view displayed
he: לזכור מצג אחרון שהיה בשימוש

en: Remember last view displayed and open it next time.
he: לזכור מצג אחרון ופתיחתו בפעם הבאה.

en: Enable spell checker
he: אפשור בדיקת איות

en: Enable the spelling checker for notes.
he: לאפשר בדיקת איות בשדות הערות.

en: Gspell not loaded. Spell checking will not be available.
    To build it for Gramps see %(gramps_wiki_build_spell_url)s
he: Gspell לא טעון. בדיקת איות לא תהיה זמינה.
    נא לעיין ב־%(gramps_wiki_build_spell_url)s כדי לבנות אותו מותאם לגרמפס

en: Show text label beside Navigator buttons *
he: הצגת תווית מלל לצד לחצני ניווט *

en: Show or hide text beside Navigator buttons (People, Families, Events...).
    Requires Gramps restart to apply.
he: חשיפת או הסתרת מלל לצד לחצני הניווט (אנשים, משפחות, אירועים...).
    נדרשת הפעלה מחדש.

en: Show Clipboard icon on toolbar
he: הצגת סמל לוח־גזירים בסרגל־כלים

en: Show or hide the Clipboard icon on the toolbar.
he: חשיפת או הסתרת סמל לוח־גזירים בסרגל־הכלים.

en: Show Reports icon on toolbar
he: הצגת סמל דוחות בסרגל־כלים

en: Show or hide the Reports icon on the toolbar.
he: חשיפת או הסתרת סמל דוחות סרגל־הכלים.

en: Show Tools icon on toolbar
he: הצגת סמל כלים בסרגל־כלים

en: Show or hide the Tools icon on the toolbar.
he: חשיפת או הסתרת סמל כלים בסרגל־הכלים.

en: Show Addons icon on toolbar
he: הצגת סמל תוספים בסרגל־כלים

en: Show or hide the Addons icon on the toolbar.
he: חשיפת או הסתרת סמל תוספים בסרגל־הכלים.

en: Show Preferences icon on toolbar
he: הצגת סמל העדפות בלוח־כלים

en: Show or hide the Preferences icon on the toolbar.
he: חשיפת או הסתרת סמל העדפות בסרגל־הכלים.

en: Both text and icons
he: גם מלל וגם סמלים

en: Text only
he: מלל בלבד

en: Icons only
he: סמלים בלבד

en: Display text, icons or both on the toolbar buttons.
he: הצגת מלל, סמלים או את שניהם בלחתני סרגל הכלים.

en: Toolbar Style
he: סיגנון סרגל כלים

en: Show close button in gramplet bar tabs
he: הצגת לחצן 'סגירה' בלשוניות סרגל גרמפלטים

en: Show close button to simplify removing gramplets from bars.
he: הצגת לחצן סגירה לפישוט הסרת גרמפלטים מסרגלים.

en: Markup for invalid date format
he: סימון תסדיר תאריך לא תקין

en: Convenience markups are:
    <b>&lt;b&gt;Bold&lt;/b&gt;</b>
    <big>&lt;big&gt;Makes font relatively larger&lt;/big&gt;</big>
    <i>&lt;i&gt;Italic&lt;/i&gt;</i>
    <s>&lt;s&gt;Strikethrough&lt;/s&gt;</s>
    <sub>&lt;sub&gt;Subscript&lt;/sub&gt;</sub>
    <sup>&lt;sup&gt;Superscript&lt;/sup&gt;</sup>
    <small>&lt;small&gt;Makes font relatively smaller&lt;/small&gt;</small>
    <tt>&lt;tt&gt;Monospace font&lt;/tt&gt;</tt>
    <u>&lt;u&gt;Underline&lt;/u&gt;</u>
    
    For example: &lt;u&gt;&lt;b&gt;%s&lt;/b&gt;&lt;/u&gt;
    will display <u><b>Underlined bold date</b></u>.
he: סימני נוחות הם:
    ‏<b>>b&gt;מודגש>/b&gt;</b>
    ‏<big>>big&gt;הגדלת גופן באופן יחסי>/big&gt;</big>
    ‏<i>>i&gt;נטוי>/i&gt;</i>
    ‏<s>>s&gt;קו חוצה>/s&gt;</s>
    ‏<sub>>sub&gt;כתבת תחתי>/sub&gt;</sub>
    ‏<sup>>sup&gt;כתב עילי>/sup&gt;</sup>
    ‏<small>>small&gt;הקטנת גופן באופן יחסי>/small&gt;</small>
    ‏<tt>>tt&gt;גופן רוחב קבועt>/tt&gt;</tt>
    ‏<u>>u&gt;קו תחתון>/u&gt;</u>
    
    ‏לדוגמה: >u&gt;>b&gt;%s>/b&gt;>/u&gt;
    ‏יוצג <u><b>תאריך מודגש עם קו תחתון</b></u>.

en: Multiple surname box height
he: גובה תיבת 'שמות משפחה מרובים'

en: Enter height in pixels. When multiple surnames are entered, these names display in a box. This setting sets the size of this box.
he: נא להזין גובה בפיקסלים. כאשר מוזנים מספר שמות משפחה, השמות מוצגים בתיבה. הגדרה זו קובעת את גודל התיבה.

en: Database Setting
he: הגדרות מסד־נתונים

en: Database backend
he: מנגנון מסד־נתונים

en: 
    Database Location
he: 
    מיקום מסד־נתונים

en: Host
he: מארח

en: Port
he: פיתחה

en: Database path
he: נתיב מסד־נתונים

en: 
    Backup Management
he: 
    ניהול גיבויים

en: Backup path
he: נתיב גיבוי

en: Backup on exit
he: ביצוע גיבוי ביציאה

en: Backup Your family tree on exit to Backup path specified above.
he: גיבוי אילן־יוחסין בעת יציאה לנתיב הגיבוי שצוין לעיל.

en: Every 15 minutes
he: כל רבע שעה

en: Every 30 minutes
he: כל חצי שעה

en: Every hour
he: כל שעה

en: Every 12 hours
he: כול 12שעות

en: Every day
he: כל יום

en: Autobackup
he: גיבוי אוטומטי

en: 
    Family Tree's Media path
he: 
    נתיב מדית אילן־יוחסין

en: Base media path
he: נתיב מדיה בסיסי

en: The base relative media path is specific to the active family tree. It is not a global setting. Each family tree is able to have a unique relative media path that is stored with the database.
he: נתיב המדיה הבסיסי היחסי, ייחודי לאילן־היוחסין הפעיל. זו לא הגדרה ככלית. לכל אילן־יוחסין יש נתיב מדיה יחסי ייחודי המאוחסן במסד הנתונים.

en: Tag Records
he: תיוג רשומות

en: Add tag on import
he: הוספת תג בייבוא

en: Specified tag will be added to all records on import.
    Clear to set default value.
he: בפעולת ייבוא תג שצוין יתווסף לכל הרשומות.
    נא לנקות הגדרת ערכי ברירת מחדל.

en: 
    Source GEDCOM import
he: 
    ייבוא מ־GEDCOM מקור

en: Add default source on GEDCOM import
he: הוספת 'מקור' ברירת מחדל בעת ייבוא קובץ GEDCOM

en: Import
he: ייבוא

en: Select media directory
he: נא לבחור מחיצת מדיה

en: _Cancel
he: _ביטול

en: Select database directory
he: נא לבחור מחיצת מסד־נתונים

en: Select backup directory
he: נא לבחור מחיצת גיבויים

en: If checked, use the standard genealogic symbols (death symbol is user selectable).
    If not checked, you can use the lower panel to customize the symbols yourself.
he: אם תיבת הסימון סומנה, ייעשה שימוש בסמלי חקר־יוחסין תקניים (סמל 'פטירה' נתון לבחירת משתמש).
    אם לא סומנה, הלוח התחתון משמש להתאמת הסמלים באופן אישי.

en: This can be useful if you want to add phonetic in a note to show how to pronounce a name or if you mix multiple languages like greek and russian.
he: עשוי להיות שימושי אם מעוניינים להוסיף פונטיקה בהערות לאופן הגיית שם או, אם מעורבות מספר שפות כמו יוונית ורוסית.

en: Use symbols
he: שימוש בסמלים

en: Select default death symbol
he: נא לבחור סימול פטירה ברירת מחדל

en: Genealogical Symbols
he: סמלי חקר־יוחסין

en: Death:
he: פטירה:

en: Partner
he: זוגאי

en: Killed
he: פטירה

en: Default genealogy symbols replacement
he: החלפת סמלים גנאלוגיים תקניים

en: You can set any text you want for this field.
    You can drag and drop a symbol from the symbol list above.
    It will be visible only if your font contains this glyph.
he: ניתן לקבוע כל מלל בשדה זה.
    ניתן לגרור ולשחרר סמל מרשימת הסמלים מעלה.
    השדה יהיה גלוי רק אם הגופן מכיל גליף זה.

[ctx: character]
en: Tab
he: לשונית

en: Choose your dialect
he: בחירת תסדיר

en: Changes are immediate.
    This is used when exporting views in CSV format.
he: השינויים הם מיידיים.
    האפשרות משמשת בעת ייצוא מצגים בתסדיר CSV.

en: Delimiter:
he: תוחם:

en: Undo history warning
he: אזהרת היסטוריית הסגה

en: Proceeding with import will erase the undo history for this session. In particular, you will not be able to revert the import or any changes made prior to it.
    
    If you think you may want to revert the import, please stop here and backup your database.
he: בחירה להמשיך בייבוא תמחק את היסטוריית ה'הסגה' בשיח זה. במיוחד, לא ניתן יהיה להסיג את תוצאות פעולת הייבוא או כל שינוי בנתונים שנעשה לפני הייבוא.
    
    נא לגבות את מסד־הנתונים תחילה, למקרה שתידרש הסגת תוצאות ריצת כלי זה.

en: _Proceed with import
he: _להמשיך עם הייבוא

en: _Stop
he: _עצירה

en: Are you sure you want to upgrade this Family Tree?
he: האם לשדרג אילן־יוחסין?

en: I have made a backup,
    please upgrade my Family Tree
he: בוצע כבר גיבוי,
    נא לשדרג את אילן־היוחסין

en: Cancel
he: ביטול

en: All files
he: כל הקבצים

en: Automatically detected
he: זיהוי אוטומטי

en: Select file _type:
he: נא לבחור _סוג קובץ:

en: Login
he: כניסה

en: Username:
he: שם משתמש:

en: Password:
he: סיסמה:‏

en: Import Family Tree
he: ייבוא אילן־יוחסין

en: All supported files
he: כל הקבצים הנתמכים

en: File type "%s" is unknown to Gramps.
    
    Valid types are: Gramps database, Gramps XML, Gramps package, GEDCOM, and others.
he: סוג קובץ '%s' לא מוכר.
    
    סוגי קבצים מותרים הם: מסד־נתונים גרמפס, חבילת גרמפס, ג׳דקום/GEDCOM, גרמפס XML ואחרים.

en: Cannot open file
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ

en: The selected file is a directory, not a file.
he: הקובץ שנבחר הוא מחיצה ולא קובץ.

en: You do not have read access to the selected file.
he: אין הרשאות קריאה מהקובץ שנבחר.

en: Cannot create file
he: לא ניתן ליצור אץ הקובץ

en: Could not import file: %s
he: לא ניתן לייבא את הקובץ: %s

en: This file incorrectly identifies its character set, so it cannot be accurately imported. Please fix the encoding, and import again
he: ערכת תוי הקובץ אינום מזוהים תקין , לכן לא ניתן ליבא אותו בצורה מדויקת. נא לתקן את הקידוד וליבוא שנית

en: %s_-_Manage_Family_Trees
he: %s_-_ניהול_עצי_משפחה

en: Family_Trees_manager_window
he: חלון_מנהל_אילן_יוחסין

en: _Archive
he: _ארכוב

en: _Extract
he: _חילוץ

en: Database Information
he: מידע מסד־נתונים

en: _OK
he: _בסדר

en: Setting
he: אפשרויות

en: Family Trees
he: אילנות יוחסין

en: Family Tree name
he: שם אילן יוחסים

en: Database Type
he: סוג מסד־נתונים

en: Break the lock on the '%s' database?
he: לשחרר נעילת מסד־הנתונים '%s'?

en: Gramps believes that someone else is actively editing this database. You cannot edit this database while it is locked. If no one is editing the database you may safely break the lock. However, if someone else is editing the database and you break the lock, you may corrupt the database.
he: גרמפס חושב שאדם אחר עורך כעת באופן פעיל את מסד־הנתונים. לא ניתן לערוך את מסד־הנתונים כשהוא נעול. אם אף אחד אחר לא עורך את מסד־הנתונים כעת, ניתן לשחרר בבטחה את הנעילה. עם זאת, אם מישהו אחר אכן עורך את מסד־הנתונים והנעילה תשוחרר, מסד־הנתונים עלול להפגם.

en: Break lock
he: שחרור נעילה

en: Rename failed
he: שינוי שם כשל

en: An attempt to rename a version failed with the following message:
    
    %s
he: ניסיון לשנות שם גרסה כשל עם ההודעה הבאה:
    
    %s

en: Could not rename the Family Tree.
he: לא ניתן לשנות את שם אילן־יוחסין.

en: Family Tree already exists, choose a unique name.
he: אילן־יוחסין קיים כבר, נא לבחור שם יחידי.

en: Extracting archive...
he: פורס ארכיב...

en: Importing archive...
he: ייבוא ארכיון...

en: Remove the '%s' Family Tree?
he: הסרת אילן־יוחסין '%s'?

en: Removing this Family Tree will permanently destroy the data.
he: הסרת אילן־היוחסין תשמיד את כל הנתונים לצמיתות.

en: Remove Family Tree
he: הסרת אילן־יוחסין

en: Remove the '%(revision)s' version of '%(database)s'
he: הסרת גרסת '%(revision)s' של '%(database)s'

en: Removing this version will prevent you from extracting it in the future.
he: הסרת גרסה זו תמנע חילוץ שלה בעתיד.

en: Remove version
he: הסרת גרסה

en: Deletion failed
he: המחיקה כשלה

en: An attempt to delete a version failed with the following message:
    
    %s
he: ניסיון למחוק את הגרסה כשל עם ההודעה:
    
    %s

en: Convert the '%s' database?
he: להמיר את מסד־הנתונים '%s'?

en: Do you wish to convert this family tree into a %(database_type)s database?
he: האם להמיר אילן־יוחסין זה למסד־נתונים %(database_type)s?

en: Convert
he: המרה

en: Opening the '%s' database
he: פתיחת מסד־נתונים '%s'

en: An attempt to convert the database failed. Perhaps it needs updating.
he: ניסיון להמרת מסד־הנתונים כשל. ייתכן שנדרש עדכון.

en: Converting the '%s' database
he: מסד־הנתונים '%s' עובר המרה

en: An attempt to export the database failed.
he: ניסיון לייצוא מסד־הנתונים כשל.

en: Converting data...
he: הנתונים עוברים המרה…

en: (Converted #%d)
he: (הומרו #%d)

en: An attempt to import into the database failed.
he: הניסיון לייבוא מסד־הנתונים כשל.

en: Repair Family Tree?
he: לתקן אילן־יוחסין?

en: If you click %(bold_start)sProceed%(bold_end)s, Gramps will attempt to recover your Family Tree from the last good backup. There are several ways this can cause unwanted effects, so %(bold_start)sbackup%(bold_end)s the Family Tree first.
    The Family Tree you have selected is stored in %(dirname)s.
    
    Before doing a repair, verify that the Family Tree can really no longer be opened, as the database back-end can recover from some errors automatically.
    
    %(bold_start)sDetails:%(bold_end)s Repairing a Family Tree actually uses the last backup of the Family Tree, which Gramps stored on last use. If you have worked for several hours/days without closing Gramps, then all this information will be lost! If the repair fails, then the original Family Tree will be lost forever, hence a backup is needed. If the repair fails, or too much information is lost, you can fix the original Family Tree manually. For details, see the webpage
    %(gramps_wiki_recover_url)s
    Before doing a repair, try to open the Family Tree in the normal manner. Several errors that trigger the repair button can be fixed automatically. If this is the case, you can disable the repair button by removing the file %(recover_file)s in the Family Tree directory.
he: הקשה על %(bold_start)sלהמשיך%(bold_end)s, תגרום לגרמפס לנסות לשחזר את אילן־היוחסין מהגיבוי התקין האחרון. פעולה זו עלולה לגרום לתוצאים לא רצויים במספר אופנים, לכן %(bold_start)sנא לגבות%(bold_end)s את אילן־היוחסין תחילה.
    אילן־היוחסין שנבחר מאוחסן ב־%(dirname)s.
    
    לפני ביצוע תיקון, נא לוודא שאכן לא ניתן לפתוח את אילן־היוחסין, שכן מנגנון מסד־הנתונים עשוי להתאושש ממספר שגיאות באופן אוטומטי.
    
    ‏%(bold_start)sפרטים:%(bold_end)s תיקון אילן־יוחסין למעשה משתמש בגיבוי האחרון, אותו גרמפס אחסן בשימוש האחרון. המשמעות היא שכל המידע שנוצר לאחר הגיבוי האחרון יאבד! אם התיקון כשל, אילן־היוחסין המקורי יאבד לנצח, ולכן חשוב לגבות. אם התיקון כשל, או אם מידע רב מדי אבד, ניתן לתקן את אילן־היוחסין המקורי באופן ידני. לפרטים, נא לעיין בעמוד המרשתת
    ‏‎‎%(gramps_wiki_recover_url)s
    לפני ביצוע תיקון, נא לנסות לטעון את אילן־היוחסין כרגיל. מספר שגיאות שמזניקות את לחצן התיקון, ניתנות לתיקון באופן אוטומטי . במקרה זה, אפשר להשבית את לחצן התיקון על־ידי הסרת הקובץ %(recover_file)s ממחיצת אילן־היוחסין.

en: Proceed, I have taken a backup
he: אפשר להמשיך, כבר גיביתי

en: Stop
he: עצירה

en: Rebuilding database from backup files
he: מסד־הנתונים נבנה מחדש מקובצי גיבוי

en: Error restoring backup data
he: שגיאה בשחזור נתוני גיבוי

en: Could not create Family Tree
he: לא ניתן ליצור אילן־יוחסין

en: Retrieve failed
he: האחזור כשל

en: An attempt to retrieve the data failed with the following message:
    
    %s
he: ניסיון לאחזור נתונים כשל עם ההודעה הבאה:
    
    %s

en: Archiving failed
he: הארכוב כשל

en: An attempt to create the archive failed with the following message:
    
    %s
he: ניסיון ליצירת ארכיב כשל עם ההודעה הבאה:
    
    %s

en: Creating data to be archived...
he: יצירת מידע לאכסון...

en: Saving archive...
he: שמירת ארכיב...

en: An attempt to archive the data failed with the following message:
    
    %s
he: ניסיון לארכוב הנתונים כשל עם ההודעה הבאה:
    
    %s

en: Attempt to force closing the dialog
he: ניסיון לסגירה בכוח את תיבת דו־השיח

en: Please do not force closing this important dialog.
    Instead select one of the available options
he: נא לא לנסות לסגור בכוח תיבת דו־שיח חשוב זה.
    במקום זאת נא לבחור באחת מהאפשרויות הזמינות

en: Cannot load database
he: לא ניתן לטעון מסד־נתונים

en: Open the Clipboard dialog
he: פתיחת דו־שיח לוח גזירים

en: Clip_board
he: לוח _גזירים

en: Open the reports dialog
he: פתיחת דו־שיח דוחות

en: Reports
he: דוחות

en: Open the tools dialog
he: פתיחת דו־שיח כלים

en: Tools
he: כלים

en: Open Addon Manager
he: פתיחת מנהל תוספים

en: Addons
he: תוספים

en: Open Preferences
he: פתיחת העדפות

en: No active person
he: אין אדם פעיל

en: No active family
he: אין משפחה פעילה

en: No active event
he: אין אירוע פעיל

en: No active place
he: אין מקום פעיל

en: No active source
he: אין מקור פעיל

en: No active citation
he: אין מובאה פעילה

en: No active repository
he: אין אחסון פעיל

en: No active media
he: אין מדיה פעילה

en: No active note
he: אין הערה פעילה

en: No active object
he: אין עצם פעיל

en: Danger: This is unstable code!
he: סכנה: זהו קוד לא יציב!

en: This Gramps ('%s') is a development release.
he: גרסת גרמפס ( %s) היא מהדורת פיתוח.

en: This version is not meant for normal usage. Use at your own risk.
    
    This version may:
    1) Work differently than you expect.
    2) Fail to run at all.
    3) Crash often.
    4) Corrupt your data.
    5) Save data in a format that is incompatible with the official release.
    
    %(bold_start)sBACKUP%(bold_end)s your existing databases before opening them with this version, and make sure to export your data to XML every now and then.
he: גרסה זו לא נועדה לשימוש שוטף. השימוש באחריותכם בלבד.
    
    גרסה זו עשויה:
    1) לפעול שונה מהמצופה.
    2) לא לפעול כלל.
    3) להתרסק לעתים תכופות.
    4) לפגום בנתונים.
    5) לשמור נתונים בתסדיר שאינו תואם את הגרסה הרשמית.
    
    ‏נא %(bold_start)sלגבות%(bold_end)s את כל מסדי־הנתונים הקיימים לפני כל ניסיון לפתוח אותם באמצעות גרסה זו, נא לייצא את הנתונים לקובץ XML מדי פעם.

[ctx: manual]
en: Select_a_media_selector
he: נא_לבחור_בורר_מדיה

en: Select a media object
he: נא לבחור עצם מדיה

en: Select media object
he: נא לבחור עצם מדיה

en: Import failed
he: הייבוא כשל

en: The filename supplied could not be found.
he: לא ניתן למצוא את שם הקובץ שסופק.

en: Cannot import %s
he: לא ניתן לייבא %s

en: Directory specified in preferences: Base path for relative media paths: %s does not exist. Change preferences or do not use relative path when importing
he: מחיצה שהוגדרה בהעדפות: נתיב בסיס לנתיבי מדיה יחסיים: %s לא קיים. נא לשנות העדפות או לא להשתמש בנתיב יחסי ביבוא

en: Cannot display %s
he: לא ניתן להציג %s

en: Gramps is not able to display the image file. This may be caused by a corrupt file.
he: לגרמפס אין אפשרות להציג את קובץ התמונה. ייתכן והקובץ פגום.

en: Create and add a new address
he: יצירת והוספת כתובת חדשה

en: Remove the existing address
he: הסרת הכתובת הקיימת

en: Edit the selected address
he: עריכת הכתובת שנבחרה

en: Move the selected address upwards
he: העברת הכתובת שנבחרה מעלה

en: Move the selected address downwards
he: העברת הכתובת שנבחרה מטה

en: Postal
he: מיקוד

en: _Addresses
he: _כתובות

en: Create and add a new attribute
he: יצירת והוספת תכונה חדשה

en: Remove the existing attribute
he: הסרת התכונה הקיימת

en: Edit the selected attribute
he: עריכת התכונה שנבחרה

en: Move the selected attribute upwards
he: העברת התכונה שנבחרה מעלה

en: Move the selected attribute downwards
he: העברת התכונה שנבחרה מטה

en: _Attributes
he: _תכונות

en: ID
he: מזהה

en: _References
he: _אזכורים

en: Edit reference
he: עריכת אזכור

en: Add
he: הוספה

en: Remove
he: הסרה

en: Share
he: שיתוף

en: Jump To
he: מעבר ל

en: Move Up
he: העברה מעלה

en: Move Down
he: העברה מטה

en: Move Left
he: העברה שמאלה

en: Move right
he: העברה ימינה

en: Create and add a new citation and new source
he: יצירת והוספת מובאה ומקור חדשים

en: Remove the existing citation
he: הסרת המובאה הקיימת

en: Edit the selected citation
he: עריכת המובאה שנבחרה

en: Add an existing citation or source
he: הוספת מקור או המובאה קיימים

en: Move the selected citation upwards
he: העברת המובאה שנבחרה מעלה

en: Move the selected citation downwards
he: העברת המובאה שנבחרה מטה

en: Publisher
he: מפרסם

en: Sorted date
he: תאריך ממוין

en: Sorted confidence
he: וודאות מסווגת

en: _Source Citations
he: _מובאת מקור

en: Cannot share this reference
he: לא ניתן לשתף אזכור זה

en: This citation cannot be created at this time. Either the associated Source object is already being edited, or another citation associated with the same source is being edited.
    
    To edit this citation, you need to close the object.
he: לא ניתן ליצור כעת מובאה זו. ייתכן שעצם המקור המשויך נמצא בעריכה, או שמובאה אחרת המשויכת לאותו מקור נמצאת בעריכה.
    
    כדי לערוך מובאה זו, יש לסגור את העצם.

en: Add a new family event
he: הוספת אירוע משפחתי

en: Remove the selected family event
he: הסרת האירוע המשפחתי שנבחר

en: Edit the selected family event or edit person
he: עריכת האירוע המשפחתי שנבחר או עריכת אדם

en: Share an existing event
he: שיתוף אירוע קיים

en: Move the selected event upwards
he: העברת האירוע שנבחר מעלה

en: Move the selected event downwards
he: העברת האירוע שנבחר מטה

en: Role
he: תפקיד

en: _Events
he: _אירועים

en: This event reference cannot be edited at this time. Either the associated event is already being edited or another event reference that is associated with the same event is being edited.
    
    To edit this event reference, you need to close the event.
he: אין אפשרות לערוך כעת אזכור אירוע זה. ייתכן שהאירוע המשויך נמצא בעריכה, או שאזכור אירוע אחר המשויך לאותו מקור, נמצא כעט בעריכה.
    
    כדי לערוך אזכור אירוע זה, יש לסגור את האירוע האחר.

en: Cannot edit this reference
he: לא ניתן לערוך אזכור זה

en: Cannot change Person
he: לא ניתן לשנות את האדם

en: You cannot change Person events in the Family Editor
he: לא ניתן לשנות אירועי אדם מתוך עורך משפחה

en: _Gallery
he: _גלריה

[ctx: verb:look at this]
note: Translators: _View means "to look at this"
en: _View
he: _הצגת תמונה

en: Open Containing _Folder
he: פתיחת תיקיה _מכילה

en: _Make Active Media
he: _הפיכה למדיה פעילה

en: Non existing media found in the Gallery
he: נמצאה בגלריה מדיה שאינה קיימת

en: This media reference cannot be edited at this time. Either the associated media object is already being edited or another media reference that is associated with the same media object is being edited.
    
    To edit this media reference, you need to close the media object.
he: אין אפשרות לערוך כעת אזכורי מדיה זו. ייתכן שעצם המדיה המשויך נמצא בעריכה, או שאזכור מדיה אחרת שמשויכת לאותו מקור נמצאת כעת בעריכה.
    
    כדי לערוך אזכור מדיה זו, יש לסגור את עצם המדיה האחר.

en: Drag Media Object
he: גרירת עצם מדיה

en: Create and add a new LDS ordinance
he: יצירת והוספת תקנה מורמונית חדשה

en: Remove the existing LDS ordinance
he: הסרת התקנה המורמונית הקיימת

en: Edit the selected LDS ordinance
he: עריכת תקנה המורמונית שנבחרה

en: Move the selected LDS ordinance upwards
he: העברת התקנה המורמונית שנבחרה מעלה

en: Move the selected LDS ordinance downwards
he: העברת התקנה המורמונית שנבחרה מטה

en: _LDS
he: _מורמונים

en: Alternate _Locations
he: מיקומים _חלופיים

en: Create and add a new name
he: יצירת והוספת שם חדש

en: Remove the existing name
he: הסרת השם הקיים

en: Edit the selected name
he: עריכת השם שנבחר

en: Move the selected name upwards
he: העברת השם שנבחר מעלה

en: Move the selected name downwards
he: העברת השם שנבחר מטה

en: Group As
he: קיבוץ כ

en: Notes Preview
he: תצוגת הערה מקדימה

en: _Names
he: _שמות

en: Set as Preferred name
he: הגדרה כשם מועדף

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Preferred name
he: שם מועדף

en: Alternative names
he: שמות חלופיים

en: Create and add a new note
he: יצירת והוספת הערה חדשה

en: Remove the existing note
he: הסרת ההערה הקיימת

en: Edit the selected note
he: עריכת ההערה שנבחרה

en: Add an existing note
he: הוספת הערה קיימת

en: Move the selected note upwards
he: העברת ההערה שנבחרה מעלה

en: Move the selected note downwards
he: העברת ההערה שנבחרה מטה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: _Notes
he: _הערות

en: Personal
he: אישי

en: <Unknown>
he: <לא ידוע>

en: Add a new personal event
he: הוספת אירוע אישי חדש

en: Remove the selected personal event
he: הסרת האירוע הפרטי שנבחר

en: Edit the selected personal event or edit family
he: עריכת האירוע האישי שנבחר או המשפחה

en: Move the selected event upwards or change family order
he: העברת האירוע שנבחר מעלה או שינוי סדר משפחה

en: Move the selected event downwards or change family order
he: העברת האירוע שנבחר מעלה או שנוי סדר משפחה

en: Cannot change Family
he: לא ניתן לשנות משפחה

en: You cannot change Family events in the Person Editor
he: לא ניתן לשנות אירועי משפחה מתוך עורך אדם

en: Create and add a new association
he: יצירת והוספת תסמיך חדש

en: Remove the existing association
he: הסרת התסמיך הקיים

en: Edit the selected association
he: עריכת התסמיך שנבחר

en: Move the selected association upwards
he: העברת התסמיך שנבחר מעלה

en: Move the selected association downwards
he: העברת התסמיך שנבחר מטה

en: _Associations
he: _תסמיכים

en: Godfather
he: סנדק

en: Create and add a new place name
he: יצירת והוספת שם מקום חדש

en: Remove the existing place name
he: הסרת שם המקום הקיים

en: Edit the selected place name
he: עריכת שם המקום שנבחר

en: Move the selected place name upwards
he: העברת המקום שנבחר מעלה

en: Move the selected place name downwards
he: העברת המקום שנבחר מטה

en: Alternative Names
he: שמות חלופיים

en: Enclosed By
he: מוכל בתוך

en: Place cycle detected
he: זוהתה לולאת מקום

en: The place you are adding is already enclosed by this place
he: המקום החדש מוכל כבר בתוך מקום זה

en: Create and add a new repository
he: יצירת והוספת מאגר חדש

en: Remove the existing repository
he: הסרת מאגר המידע הקיים

en: Edit the selected repository
he: עריכת המאגר שנבחר

en: Add an existing repository
he: הוספת מאגר קיים

en: Move the selected repository upwards
he: העברת המאגר שנבחר מעלה

en: Move the selected repository downwards
he: העברת המאגר שנבחר מטה

en: _Repositories
he: _מאגרים

en: This repository reference cannot be edited at this time. Either the associated repository is already being edited or another repository reference that is associated with the same repository is being edited.
    
    To edit this repository reference, you need to close the repository.
he: אין אפשרות לערוך כעת אזכורי מאגר זה. ייתכן שהמאגר המשויך נמצא בעריכה, או שאזכור מאגר אחד משויך לאותו מקור שנמצאת כעט בעריכה.
    
    כדי לערוך אזכור מאגר זה, יש לסגור את המאגר האחר.

en: Create and add a new surname
he: יצירת והוספת שם משפחה חדש

en: Remove the selected surname
he: הסרת שם המשפחה שנבחר

en: Edit the selected surname
he: עריכת שם המשפחה שנבחר

en: Move the selected surname upwards
he: העברת שם המשפחה שנבחר מעלה

en: Move the selected surname downwards
he: העברת שם המשפחה שנבחר מטה

en: Origin
he: מקור

en: Multiple Surnames
he: ריבוי שמות משפחה

en: Family Surnames
he: שמות משפחה

en: Create and add a new web address
he: יצירת והוספת כתובת מרשתת חדשה

en: Remove the existing web address
he: הסרת כתובת המרשתת הקיימת

en: Edit the selected web address
he: עריכת כתובת המרשתת שנבחרה

en: Move the selected web address upwards
he: העברת כתובת המרשתת שנבחרה מעלה

en: Move the selected web address downwards
he: העברת כתובת המרשתת שנבחרה מטה

en: Jump to the selected web address
he: דילוג לכתובת מרשתת שנבחרה

en: _Internet
he: _מרשתת

en: _Jump to
he: _דילוג אל

[ctx: manual]
en: Address_Editor_dialog
he: דו־שיח_עורך_כתובת

en: Address Editor
he: עורך כתובות

[ctx: manual]
en: Attribute_Editor_dialog
he: דו־שיח_עורך_תכונות

en: Attribute Editor
he: עורך תכונות

en: New Attribute
he: תכונה חדשה

en: Cannot save attribute
he: לא ניתן לשמור תכונה

en: The attribute type cannot be empty
he: סוג התכונה לא יכול להיות ריק

[ctx: manual]
en: Child_Reference_Editor
he: עורך_אזכורי_צאצא

en: Child Reference Editor
he: עורך אזכורי צאצא

[ctx: manual]
en: New_Citation_dialog
he: דו־שיח_מובאה_חדשה

en: New Citation
he: מובאה חדשה

en: Edit Citation
he: עריכת מובאה

en: No source selected
he: לא נבחר מקור

en: A source is anything (personal testimony, video recording, photograph, newspaper column, gravestone...) from which information can be derived. To create a citation, first select the required source, and then record the location of the information referenced within the source in the 'Volume/Page' field.
he: מקור הוא כל דבר (עדות אישית, הקלטת וידאו, צילום, טור בעיתון, צוואה, מצבה...) שממנו ניתן לגזור מידע. כדי ליצור מובאה, נא לבחור תחילה את המקור הנדרש ולאחר מכן תיעוד מיקום המידע שמאוזכר במקור בשדה 'כרך/עמוד'.

en: Cannot save citation. ID already exists.
he: לא ניתן לשמור מובאה. המזהה כבר קיים.

en: You have attempted to use the existing Gramps ID with value %(id)s. This value is already used by '%(prim_object)s'. Please enter a different ID or leave blank to get the next available ID value.
he: נעשה ניסיון להשתמש במזהה גרמפס קיים עם הערך %(id)s. ערך זה נמצא כבר בשימוש על־ידי '%(prim_object)s'. נא להזין מזהה אחר או להשאיר ריק לקבלת ערך המזהה הבא הזמין.

en: Add Citation (%s)
he: הוספת מובאה (%s)

en: Edit Citation (%s)
he: עריכת מובאה (%s)

en: Regular
he: סדיר

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: About
he: מקורב

en: Range
he: טווח

en: From
he: מ

en: To
he: עד

en: Span
he: תקופה

en: Estimated
he: משוער

en: Calculated
he: מחושב

[ctx: manual]
en: Editing_dates
he: תאריכי_עריכה

en: Date selection
he: בחירת תאריך

en: Correct the date or switch from `{cur_mode}' to `{text_mode}'
he: יש לתקן את התאריך או לעבור ממצב `{cur_mode}' למצב `{text_mode}'

[ctx: manual]
en: New_Event_dialog
he: דו־שיח_אירוע_חדש

en: Event: %s
he: אירוע: %s

en: New Event
he: אירוע חדש

en: Edit Event
he: עריכת אירוע

en: Cannot save event
he: לא ניתן לשמור אירוע

en: No data exists for this event. Please enter data or cancel the edit.
he: אין מידע על אירוע זה. נא להזין מידע או לבטל עריכה.

en: Cannot save event. ID already exists.
he: לא ניתן לשמור אירוע. המזהה כבר קיים.

en: The event type cannot be empty
he: סוג האירוע לא יכול להיות ריק

en: Add Event (%s)
he: הוספת אירוע (%s)

en: Edit Event (%s)
he: עריכת אירוע (%s)

[ctx: manual]
en: Event_Reference_Editor_dialog
he: דו־שיח_עורך_אזכורים

en: Event Reference Editor
he: עורך אזכורי אירוע

en: _General
he: _כללי

en: Modify Event
he: שינוי אירוע

en: Add Event
he: הוספת אירוע

[ctx: manual]
en: Family_Editor_dialog
he: דו־שיח_עורך_משפחה

en: Create a new person and add the child to the family
he: יצירת אדם חדש והוספתו כצאצא של המשפחה

en: Remove the child from the family
he: הסרת צאצאים מהמשפחה

en: Edit the child reference
he: עריכת אזכורי הצאצא

en: Add an existing person as a child of the family
he: הוספת אדם קיים כצאצא של המשפחה

en: Move the child up in the children list
he: העברת צאצא מעלה ברשימת הצאצאים

en: Move the child down in the children list
he: העברת צאצא מטה ברשימת הצאצאים

en: Paternal
he: אב

en: Maternal
he: אם

en: Birth Date
he: תאריך לידה

en: Death Date
he: תאריך פטירה

en: Birth Place
he: מקום לידה

en: Death Place
he: מקום פטירה

en: Chil_dren
he: צאצ_אים

en: Edit child
he: עריכת צאצא

en: Add an existing child
he: הוספת צאצא קיים

en: Edit relationship
he: עריכת קשרי־קרבה

en: Select Child
he: נא לבחור צאצא

en: Adding parents to a person
he: הוספת הורים לאדם

en: It is possible to accidentally create multiple families with the same parents. To help avoid this problem, only the buttons to select parents are available when you create a new family. The remaining fields will become available after you attempt to select a parent.
he: ניתן בטעות ליצור מספר משפחות עם אותם הורים. כדי למנוע טעות זו, רק הלחצנים לבחירת הורים זמינים בעת יצירת משפחה חדשה. השדות הנותרים יהיו זמינים לאחר הניסיון לבחירת אב.

en: Family has changed
he: המשפחה השתנתה

en: The %(object)s you are editing has changed outside this editor. This can be due to a change in one of the main views, for example a source used here is deleted in the source view.
    To make sure the information shown is still correct, the data shown has been updated. Some edits you have made may have been lost.
he: ה־ %(object)s שבעריכה השתנה מחוץ לעורך זה. עשוי היה לנבוע משינוי באחת התצוגות הראשוניות, לדוגמה מקור המשמש כאן נמחק בתצוגת המקור.
    כדי לוודא שהמידע המוצג עדיין נכון, הנתונים המוצגים עודכנו. יתכן שכמה עריכות שבוצעו וטרם נשמרו יאבדו.

en: family
he: משפחה

en: New Family
he: משפחה חדשה

en: Edit Family
he: עריכת משפחה

en: Select a person as the mother
he: נא לבחור אדם עבור האם

en: Add a new person as the mother
he: הוספת אדם חדש כאם

en: Remove the person as the mother
he: הסרת האדם כאם

en: Select a person as the father
he: נא לבחור אדם עבור האב

en: Add a new person as the father
he: הוספת אדם חדש כאב

en: Remove the person as the father
he: הסרת האדם כאב

en: Select Mother
he: נא לבחור אם

en: Select Father
he: נא לבחור אב

en: Duplicate Family
he: משפחה כפולה

en: A family with these parents already exists in the database. If you save, you will create a duplicate family. It is recommended that you cancel the editing of this window, and select the existing family
he: קיימת כבר משפחה עם ההורים האלה במסד הנתונים. אם תתבצע שמירה, תיווצר משפחה כפולה. מומלץ לבטל עריכת חלון זה ולבחור במשפחה שכבר קיימת

en: Edit %s
he: עריכת %s

en: A father cannot be his own child
he: אב לא יכול להיות צאצא של עצמו

en: %s is listed as both the father and child of the family.
he: %s מופיע גם כאב וגם כצאצא במשפחה.

en: A mother cannot be her own child
he: אם לא יכולה להיות צאצאית של עצמה

en: %s is listed as both the mother and child of the family.
he: %s מופיעה גם כאם וגם כצאצא במשפחה.

en: Cannot save family
he: לא ניתן לשמור משפחה

en: No data exists for this family. Please enter data or cancel the edit.
he: אין מידע על משפחה זו. נא להזין מידע או לבטל עריכה.

en: Cannot save family. ID already exists.
he: לא ניתן לשמור משפחה. המזהה כבר קיים.

en: You have attempted to use the existing Gramps ID with value %(id)s. This value is already used. Please enter a different ID or leave blank to get the next available ID value.
he: נעשה ניסיון להשתמש במזהה גרמפס קיים עם הערך %(id)s. ערך זה נמצא כבר בשימוש. נא להזין מזהה אחר או להשאירו ריק לקבלת ערך המזהה הזמין הבא.

en: Add Family
he: הוספת משפחה

[ctx: manual]
en: LDS_Ordinance_Editor
he: עורך_תקנות_מורמוניות

en: LDS Ordinance Editor
he: עורך תקנות מורמוניות

en: %(father)s and %(mother)s [%(gramps_id)s]
he: %(father)s ו%(mother)s [%(gramps_id)s]

[ctx: manual]
en: Link_Editor
he: עורך_קישורים

en: Link Editor
he: עורך קישורים

en: Internet Address
he: כתובת מרשתת

en: Location Editor
he: עורך מיקום

[ctx: manual]
en: New_Media_dialog
he: דו_שיח_מדיה_חדשה

en: Media: %s
he: מדיה: %s

en: New Media
he: מדיה חדשה

en: Edit Media Object
he: עריכת עצם מדיה

en: Cannot save media object
he: לא ניתן לשמור עצם מדיה

en: No data exists for this media object. Please enter data or cancel the edit.
he: אין מידע על עצם מדיה זה. נא להזין מידע או לבטל עריכה.

en: Cannot save media object. ID already exists.
he: לא ניתן לשמור עצם מדיה. מזהה קיים כבר.

en: There is no media matching the current path value!
he: אין מדיה התואמת את ערכי הנתיב הנוכחי!

en: You have attempted to use the path with value '%(path)s'. This path does not exist! Please enter a different path
he: נעשה ניסיון להשתמש בנתיב עם הערך '%(path)s'. נתיב זה לא קיים! נא להזין נתיב אחר

en: Add Media Object (%s)
he: הוספת עצם מדיה (%s)

en: Edit Media Object (%s)
he: עריכת עצם מדיה (%s)

[ctx: manual]
en: Media_Reference_Editor_dialog
he: דו־שיח_עורך_אזכורי_מדיה

en: Media Reference Editor
he: עורך אזכורי מדיה

en: Name Editor
he: עורך שמות

[ctx: manual]
en: Name_Editor
he: עורך_שמות

en: Call name must be the given name that is normally used.
he: 'שם מקובל' חייב להיות שמו הפרטי של אדם, בו הוא משתמש באופן סדיר.

en: New Name
he: שם חדש

en: Break global name grouping?
he: האם לפרק קיבוץ שמות כללי?

en: All people with the name of %(surname)s will no longer be grouped with the name of %(group_name)s.
he: כול האנשים בשם %(surname)s לא יקובצו עוד תחת השם %(group_name)s.

en: Continue
he: להמשיך

en: Return to Name Editor
he: חזרה לעורך השמות

en: Group all people with the same name?
he: לקבוץ את כל האנשים בעלי שם זהה?

en: You have the choice of grouping all people with the name of %(surname)s with the name of %(group_name)s, or just mapping this particular name.
he: קיימת אפשרות לקיבוץ כל האנשים בשם %(surname)s עם השם %(group_name)s, או רק למפות שם מסוים זה.

en: Group all
he: לקבץ הכול

en: Group this name only
he: קיבוץ שם זה בלבד

[ctx: manual]
en: Editing_information_about_notes
he: עריכת_מידע_הערות

en: Note: %(id)s - %(context)s
he: הערה: %(id)s‏ - %(context)s

en: Note: %s
he: הערה: %s

en: New Note - %(context)s
he: הערה חדשה – %(context)s

en: New Note
he: הערה חדשה

en: _Note
he: ה_ערה

en: Edit Note
he: עריכת הערה

en: Cannot save note
he: לא ניתן לשמור הערה

en: No data exists for this note. Please enter data or cancel the edit.
he: אין מידע על הערה זו. נא להזין מידע או לבטל עריכה.

en: Cannot save note. ID already exists.
he: לא ניתן לשמור הערה. מזהה כבר קיים.

en: Add Note
he: הוספת הערה

en: Person: %(name)s
he: אדם: %(name)s

en: New Person: %(name)s
he: אדם חדש: %(name)s

en: New Person
he: אדם חדש

[ctx: manual]
en: Editing_information_about_people
he: עריכת_מידע_על_אנשים

en: Edit Person
he: עריכת אנשים

en: Edit Object Properties
he: עריכת מאפייני עצם

en: Make Active Person
he: הפיכה לאדם הפעיל

en: Make Home Person
he: הגדרה כאדם הבית

en: Problem changing the gender
he: בעיה בשינוי המגדר

en: Changing the gender caused problems with marriage information.
    Please check the person's marriages.
he: שינוי המגדר גורם לבעיות במידע הנישואין.
     נא לוודא מידע נישואין.

en: Cannot save person
he: לא ניתן לשמור אדם

en: No data exists for this person. Please enter data or cancel the edit.
he: אין מידע על אדם זה. נא להזין מידע או לבטל עריכה.

en: Cannot save person. ID already exists.
he: לא ניתן לשמור אדם. המזהה כבר קיים.

en: Add Person (%s)
he: הוספת אדם (%s)

en: Edit Person (%s)
he: עריכת אנשים (%s)

en: Unknown gender specified
he: צוין מגדר לא ידוע

en: The gender of the person is currently unknown. Usually, this is a mistake. Please specify the gender.
he: מגדר האדם לא ידוע. לרוב זו טעות. נא להזין מגדר.

en: _Male
he: _זכר

en: _Female
he: _נקבה

en: _Other
he: _אחר

en: _Unknown
he: _לא ידוע

[ctx: manual]
en: Person_Reference_Editor
he: עורך_אזכורי_אדם

en: Person Reference Editor
he: עורך אזכורי אדם

en: Person Reference
he: אזכורי אדם

en: No person selected
he: לא נבחר אדם

en: You must either select a person or Cancel the edit
he: נא לבחור אדם או ביטול העריכה

[ctx: manual]
en: Place_Editor_dialog
he: דו־שיח_עורך_מקום

en: Place: %s
he: מקום: %s

en: New Place
he: מקום חדש

en: Invalid latitude
    (syntax: 18°9'48.21"S, -18.2412 or -18:9:48.21)
he: קו רוחב לא תקין
    ‏(תחביר: 18°9'48.21"S, -18.2412 or -18:9:48.21)

en: Invalid longitude
    (syntax: 18°9'48.21"E, -18.2412 or -18:9:48.21)
he: קו אורך לא תקין
    ‏(תחביר: 18°9'48.21"E, -18.2412 or -18:9:48.21)

en: Edit Place
he: עריכת מקום

en: Cannot save place. Name not entered.
he: לא ניתן לשמור מקום. לא הוזן שם.

en: You must enter a name before saving.
he: נא להזין שם לפני שמירה.

en: Cannot save place. ID already exists.
he: לא ניתן לשמור מקום. המזהה כבר קיים.

en: Add Place (%s)
he: הוספת מקום (%s)

en: Edit Place (%s)
he: עריכת מקום (%s)

en: Place Format Editor
he: עורך תסדיר מקום

en: New
he: חדש

[ctx: manual]
en: Place_Name_Editor_dialog
he: דו־שיח_עורך_שם_מקום

en: Place Name Editor
he: עורך שמות מקום

en: Invalid ISO code
he: קוד ISO לא תקין

en: Cannot save place name
he: לא ניתן לשמור שם מקום

en: The place name cannot be empty
he: שם מקום לא יכול להיות ריק

en: Place Reference Editor
he: עורך אזכורי מקום

en: Modify Place
he: עריכת מקום

en: Add Place
he: הוספת מקום

en: Save Changes?
he: לשמור את השינויים?

en: If you close without saving, the changes you have made will be lost
he: אם תתבצע סגירה ללא שמירה, כל השינויים שנעשו יאבדו

en: Cannot save repository. ID already exists.
he: לא ניתן לשמור מאגר. מזהה קיים כבר.

en: Cannot save item. ID already exists.
he: לא ניתן לשמור פריט. המזהה כבר קיים.

en: Repository Reference Editor
he: עורך אזכורי מאגר

en: Repository: %s
he: מאגר: %s

en: New Repository
he: מגאר חדש

en: Repo Reference Editor
he: עורך אזכורי מאגר

en: Modify Repository
he: הסגלת מאגר

en: Add Repository
he: הוספת מאגר

[ctx: manual]
en: New_Repository_dialog
he: דו־שיח_מאגר_חדש

en: Edit Repository
he: עריכת מאגר

en: Cannot save repository
he: לא ניתן לשמור מאגר

en: No data exists for this repository. Please enter data or cancel the edit.
he: אין מידע על מאגר זה. נא להזין מידע או לבטל עריכה.

en: Add Repository (%s)
he: הוספת מאגר (%s)

en: Edit Repository (%s)
he: עריכת מאגר (%s)

[ctx: manual]
en: New_Source_dialog
he: דו־שיח_מקור_חדש

en: New Source
he: מקור חדש

en: Edit Source
he: עריכת מקור

en: Cannot save source
he: לא ניתן לשמור מקור

en: No data exists for this source. Please enter data or cancel the edit.
he: אין מידע על מקור זה. נא להזין מידע או לבטל עריכה.

en: Cannot save source. ID already exists.
he: לא ניתן לשמור מקור. המזהה כבר קיים.

en: Add Source (%s)
he: הוספת מקור (%s)

en: Edit Source (%s)
he: עריכת מקור (%s)

[ctx: manual]
en: Tag_selection_dialog
he: דו־שיח_בחירת_תגים

en: Tag selection
he: בחירת תגים

[ctx: manual]
en: Internet_Address_Editor
he: עורך_כתובת_מרשתת

en: Internet Address Editor
he: עורך כתובת מרשתת

[ctx: manual]
en: Add_Rule_dialog
he: הוספת_דו־שיח_כלל

[ctx: manual]
en: Define_Filter_dialog
he: הגדרת_דו־שיח_מסנן

[ctx: manual]
en: Custom_Filters
he: מסננים_מותאמים

en: Person Filters
he: מסנני אדם

en: Family Filters
he: מסנני משפחה

en: Event Filters
he: מסנני אירוע

en: Place Filters
he: מסנני מקום

en: Source Filters
he: מסנני מקור

en: Media Filters
he: מסנני מדיה

en: Repository Filters
he: מסנני מאגר

en: Note Filters
he: מסנני הערות

en: Citation Filters
he: מסנני מובאות

en: equal to
he: שווה ל

en: greater than
he: גדול מ

en: Not a valid ID
he: מזהה לא תקין

en: Select...
he: בחירה...

en: Select %s from a list
he: בחירת %s מרשימה

en: Give or select a source ID, leave empty to find objects with no source.
he: הזנת או בחירת מזהה מקור, להשאיר ריק למציאת עצם ללא מקור.

en: Family filter name:
he: שם מסנן משפחה:

en: Include selected Gramps ID
he: לכלול מזהי גרמפס שנבחרו

en: Use exact case of letters
he: שימוש במתאר אות במדויק

en: Regular-Expression matching:
he: התאמות ביטוי סדיר (RegEx):

en: Use regular expression
he: שימוש בביטוי סדיר

en: Also family events where person is spouse
he: לרבות אירועי משפחה בו 'אדם' הוא זוגאי

en: Only include primary participants
he: לכלול משתתפים ראשוניים בלבד

en: degrees
he: מעלות

en: kilometers
he: קילומטרים

en: miles
he: מיילים

en: Use regular expressions
he: שימוש בביטוים סדירים

en: Interpret the contents of string fields as regular expressions:
    .	A decimal point will match any character.
    ?	A question mark will match zero or one occurences of the previous character or group.
    *	An asterisk will match zero or more occurences.
    +	A plus sign will match one or more occurences.
    ()	Use parentheses to group expressions.
    |	Specify alternatives using a vertical bar.
    ^	A caret will match the start of a line.
    $	A dollar sign will match the end of a line.
he: פענוח תוכן שדות מחרוזות כביטויים סדירים:
    . נקודה עשרונית, תתאים לכול תו.
    ? סימן שאלה, יתאים לאפס, או לחזרה אחת של התו הקודם או הקבוצה הקודמת.
    * כוכבית, תתאים לאפס, או יותר חזרות.
    + סימן חיבור, יתאים לאחד או יותר חזרות.
    () סוגריים, משמשים לקיבוץ ביטויים.
    | קו אנכי, משמש למספר חלופות .
    ^ חזקה, תתאים לתחילתה של שורה.
    $ סימן דולר, יתאים לסוף השורה.

en: Case sensitive
he: תלוי רישיות

en: Rule Name
he: שם הכלל

en: No rule selected
he: לא נבחר כלל

en: Define filter
he: הגדר מסנן

en: Add Rule
he: הוספת חוק

en: Edit Rule
he: עריכת חוק

en: Filter Test
he: נסה מסנן

en: Comment
he: תגובה

en: Filter
he: מסנן

en: Custom Filter Editor
he: עורך מסננים מותאמים אישית

en: Delete Filter?
he: למחוק מסנן?

en: This filter is currently being used as the base for other filters. Deleting this filter will result in removing all other filters that depend on it.
he: מסנן זה משמש כבסיס למסננים אחרים. מחיקת מסנן זה תסיר את כל המסננים האחרים המבוססים עליו.

en: Delete Filter
he: מחיקת מסנן

en: To select a person, use drag-and-drop or use the buttons
he: לבחירת אדם, נא להשתמש בגרירה ושחרור או בלחצנים

en: No person given, click button to select one
he: לא הוזן 'אדם', נא להקיש על הלחצן לבחירת אדם

en: Edit person
he: עריכת אנשים

en: Select an existing person
he: נא לבחור אדם קיים

en: Add a new person
he: הוספת אדם חדש

en: Remove person
he: הסרת אדם

en: To select a place, use drag-and-drop or use the buttons
he: לבחירת מקום, נא להשתמש בגרירה ושחרור או בלחצנים

en: No place given, click button to select one
he: לא הוזן מקום, נא להקיש על הלחצן לבחירה

en: Edit place
he: עריכת מקום

en: Select an existing place
he: נא לבחור מקום קיים

en: Add a new place
he: הוספת מקום חדש

en: Remove place
he: הסרת מקום

en: To select a source, use drag-and-drop or use the buttons
he: לבחירת מקור, נא להשתמש בגרירה ושחרור או בלחצנים

en: First add a source using the button
he: תחילה נא להוסיף מקור באמצעות הלחצן

en: Edit source
he: עריכת מקור

en: Select an existing source
he: נא לבחור מקור קיים

en: Add a new source
he: הוספת מקור חדש

en: Remove source
he: הסרת מקור

en: To select a media object, use drag-and-drop or use the buttons
he: לבחירת עצם מדיה, נא להשתמש ב"גרירה ושחרור" או בלחצנים

en: No image given, click button to select one
he: לא סופקה תמונה, נא להקיש על הלחצן לבחירה

en: Edit media object
he: עריכת עצם מדיה

en: Select an existing media object
he: נא לבחור עצם מדיה קיים

en: Add a new media object
he: הוספת עצם מדיה חדש

en: Remove media object
he: הסרת עצם מדיה

en: To select a note, use drag-and-drop or use the buttons
he: לבחירת הערה, נא להשתמש בגרירה ושחרר או בלחצנים

en: No note given, click button to select one
he: לא הוזנה הערה, נא להקיש על הלחצן לבחירת הערה

en: Select an existing note
he: בחירת הערה קיימת

en: Add a new note
he: הוספת הערה חדשה

en: Remove note
he: הסרת הערה

en: _Find
he: _חיפוש

en: _Clear
he: _ניקוי

en: %s is
he: %s

en: %s contains
he: מכיל %s

en: %s is not
he: לא %s

en: %s does not contain
he: לא מכיל %s

en: Updating display...
he: המצג מתעדכן...

en: Source:
he: מקור:

en: Publication
he: פרסום

en: Citation:
he: מובאה:

en: Volume/Page
he: כרך/עמוד

[ctx: Citation: Minimum Confidence]
en: Min. Conf.
he: ודא. מזע.

en: Custom filter
he: מסנן מותאם

en: Participants
he: משתתפים

en: Relationship
he: קשר־משפחתי

en: any
he: כלשהו

en: Birth date
he: תאריך לידה

en: example: "%(msg1)s" or "%(msg2)s"
he: דוכמה: '%(msg1)s' או '%(msg2)s'

en: Birth place
he: מקום לידה

en: Death date
he: תאריך פטירה

en: Death place
he: מקום פטירה

en: Within
he: בתוך

en: URL
he: מען URL

en: This updates the view with the current filter parameters.
he: פעולה זו מעדכנת את התצוגה במשתני המסנן הנוכחי.

en: This resets the filter parameters to empty state.  The 'Find' button should be used to actually update the view to its defaults.
he: שיצוב משתני הסינון למצב 'ריק'. לעדכון המצג לברירת מחדל, נא להשתמש בלחצן ה'חיפוש'.

en: This opens a dialog to add a new custom filter based on the values given.
he: פעולה זו פותחת תיבת דו־שיח להוספת מסנן מותאם אישית חדש שמבוסס על הערכים שסופקו.

en: Reset
he: שיצוב

en: Elapsed time: %.2fs
he: זמן שחלף: %.2fs

en: You should select a place when using the 'Within' rule
he: נדשר לבחור מקום בעת שימוש בכלל 'בתוך'

en: Supply at least one value
he: נא לספק ערך אחד בלבד

en: Created by Filter gramplet on {today}
he: נוצר על ידי גרמפלט סינון בתאריך {today}

en: Image
he: תמונה

en: _Title:
he: _תואר:

en: Convert to a relative path
he: המרה לנתיב יחסי

en: Show all
he: הצגת הכול

en: Loading items...
he: טעינת פריטים...

en: _Delete
he: _מחיקה

en: Book _name:
he: _שם ספר:

en: Clear the book
he: ניקוי ספר

en: Save current set of configured selections
he: שמירת תצורת בחירות נוכחיות

en: Open previously created book
he: פתיחת הספר שנוצר קודם

en: Manage previously created books
he: ניהול ספרים שנוצרו בעבר

en: Add an item to the book
he: הוספת פריט לספר

en: Remove currently selected item from the book
he: הסרת פריט שנבחר מתוך הספר

en: Move current selection one step up in the book
he: העברת הבחירה הנוכחית צעד אחד מעלה בספר

en: Move current selection one step down in the book
he: העברת הבחירה הנוכחית צעד אחד מטה בספר

en: Configure currently selected item
he: עיצוב פריט נבחר

en: Clear _All
he: לנקות ה_כול

en: Format _name:
he: שם _תסדיר:

en: Format _definition:
he: מובחנות תסדיר:

en: The following conventions are used:
    <tt>  <b>%f</b> - Given Name       <b>%F</b> - GIVEN NAME
      <b>%l</b> - Surname          <b>%L</b> - SURNAME
      <b>%t</b> - Title            <b>%T</b> - TITLE
      <b>%p</b> - Prefix           <b>%P</b> - PREFIX
      <b>%s</b> - Suffix           <b>%S</b> - SUFFIX
      <b>%c</b> - Call name        <b>%C</b> - CALL NAME
      <b>%y</b> - Patronymic       <b>%Y</b> - PATRONYMIC</tt>
he: נעשה שימוש במוסכמות הבאות:
    ‏<tt>  <b>%f</b> - שם פרטי       <b>%F</b> - שם פרטי
    ‏  <b>%l</b> - שם משפחה          <b>%L</b> - שם משפחה
    ‏  <b>%t</b> - תואר            <b>%T</b> - תואר
    ‏  <b>%p</b> - קידומת           <b>%P</b> - קידומת
     ‏ <b>%s</b> - סיומת           <b>%S</b> - סיומת
    ‏  <b>%c</b> - שם מקובל        <b>%C</b> - שם מקובל
    ‏  <b>%y</b> - נגזר משם האב       <b>%Y</b> - נגזר משם האב</tt>

en: Format definition details
he: פרטי מובחנות תסדיר

en: Example:
he: דוגמה:

en: Revision comment - Gramps
he: גרמפס - הערת גרסה

en: Version description
he: תאור גרסה

en: Family Trees - Gramps
he: גרמפס - אילנות יוחסין

en: _Close Window
he: _סגירת חלון

en: _Load Family Tree
he: _טעינת אילן־יוחסין

en: _New
he: _חדש

en: _Info
he: _מידע

en: _Rename
he: _שינוי שם

en: Close
he: סגירה

en: Con_vert
he: המ_רה

en: Re_pair
he: תיק_ון

en: Do not show this dialog again
he: לא להציג דו־שיח זה שנית

en: _Remove Object
he: _הסרת עצם

en: Remove object and all references to it from the database
he: הסרת עצם, לרבות כל האזכורים אליו, ממסד הנתונים

en: _Keep Reference
he: _להשאיר אזכור

en: Keep reference to the missing file
he: להשאיר את האזכור לקובץ החסר

en: _Select File
he: _נא לבחור קובץ

en: Select replacement for the missing file
he: נא לבחור חלופה לקובץ החסר

en: _Use this selection for all missing media files
he: _שימוש בבחירה זו לכל קבצי המדיה החסרים

en: If you check this button, all the missing media files will be automatically treated according to the currently selected option. No further dialogs will be presented for any missing media files.
he: סימון כפתור־רדיו זה, יגרום לכך שכל קבצי המדיה שחסרים, יטופלו באופן אוטומטי בהתאם לאפשרות הנוכחית שנבחרה. לא יוצגו תיבות דו־שיח נוספות עבור קבצי מדיה חסרים.

en: Cancel the rest of the operations
he: ביטול שאר הפעולות

en: _No
he: _לא

en: Do not apply the operation to this item
he: לא להחיל הפעולה על פריט זה

en: _Yes
he: _כן

en: Apply the operation to this item
he: החלת הפעולה על פריט זה

en: _Use this answer for the rest of the items
he: _להשתמש בתשובה זו לשאר הפריטים

en: If you check this button, your next answer will apply to the rest of the selected items
he: סימון תיבת סימון זו, יביא לכך שהתשובה הבאה תחול על שאר הפריטים שנבחרו

en: label
he: תוית

en: Close _without saving
he: _סגירה ללא שמירה

en: _Save
he: _שמירה

en: Do not ask again
he: לא לשאול שוב

en: Gramps Warnings
he: התראות גרמפס

en: Accept changes and close window
he: קבלת שינויים וסגירת חלון

en: _Date:
he: ת_אריך:

en: St_reet:
he: ר_חוב:

en: C_ity:
he: _עיר:

en: The town or city of the address
he: העיר או העירה של כתובת זו

en: _State/County:
he: _מדינה/מחוז:

en: _ZIP/Postal code:
he: _מיקוד:

en: Postal code
he: מיקוד

en: Cou_ntry:
he: אר_ץ:

en: Phon_e:
he: _טלפון:

en: Phone number linked to the address.
he: מספר טלפון מקושר לכתובת.

en: The state or county of the address in case a mail address must contain this.
he: המחוז או המדינה ברשומת הכתובת למקרה שכתובת דואר צריכה להכיל אותם.

en: Country of the address
he: מדינת הכתובת

en: Mail address. 
    
    Note: Use Residence Event for genealogical address data.
he: כתובת דואר.
    
    הערה: ניתן להשתמש באירוע מגורים למידע כתובות מגורים למטרת חקר־יוחסין.

en: Privacy
he: פרטיות

en: Invoke date editor
he: קריאה לעורך תאריך

en: Date at which the address is valid.
he: התאריך שבו הכתובת חוקית.

en: _Locality:
he: _מקומיות:

en: The locality of the address
he: המקומיות של הכתובת

en: _Attribute:
he: _תכונה:

en: _Value:
he: _ערך:

en: The value of the attribute. Eg. 1.8, Sunny, or Blue eyes.
he: ערך התכונה. לדוגמה, 1.8, יום בהיר, או עיניים כחולות.

en: The name of an attribute you want to use. For example: Height (for a person), Weather on this Day (for an event), ... 
    Use this to store snippets of information you collect and want to correctly link to sources. Attributes can be used for people, families, events and media.
     
    Note: several predefined attributes refer to values present in the GEDCOM standard.
he: שם התכונה בה יעשה שימוש. לדוגמה: גובה (לאנשים), מזג אוויר ביום מסוים (לאירועים),... 
    ניתן להשתמש באפשרות זו לאחסון גזירי מידע שנאספו וקישורם למקורות באופן תקין. ניתן להשתמש ב'תכונות' עבור, אנשים, משפחות, אירועים ומדיה.
     
    הערה: מספר תכונות מודגרות מראש, מתייחסות לשדות ערכים קיימים בתקן GEDCOM.

en: Relationship to _Mother:
he: קשר־קרבה ל_אם:

en: Relationship to _Father:
he: קשר־קרבה _לאב:

en: Name Child:
he: שם צאצאים:

en: Open person editor of this child
he: פתיחת עורך אדם לצאצא זה

en: Edition
he: מהדורה

en: Specific location within the information referenced. For a published work, this could include the volume of a multi-volume work and the page number(s). For a periodical, it could include volume, issue, and page numbers. For a newspaper, it could include a column number and page number. For an unpublished source, this could be a sheet number, page number, frame number, etc. A census record might have a line number or dwelling and family numbers in addition to the page number.
he: מיקום מסוים בתוך המידע המאוזכר. בפרסום רשמי עשוי לכלול כרך של חיבור מרובה־כרכים ומספרי העמוד(ים). בפרסום תקופתי, ייתכן שיופיעו כרך, גיליון ומספרי עמודים. בעיתון, ייתכן שיופיעו מספרה טור ומספר העמוד. במקור שאינו פורסם, ייתכן שמדובר במספר הגיליון, מספר העמוד, מספר מסגרת התצלום וכדומה. ברשומת מפקד אוכלוסין, ייתכנו מספרי שורה או מספרי משק ומשפחה בנוסף למספר העמוד.

en: _Volume/Page:
he: _כרך/עמוד:

en: Con_fidence:
he: וד_אות:

en: The date of the entry in the source you are referencing, e.g. the date a house was visited during a census, or the date an entry was made in a birth log/registry.
he: תאריך הרשומה בעצם המקור המאוזכר, לדוגמה התאריך בו פקדו בבית מסוים במפקד אוכלוסין , או התאריך בו בוצע הרישום ביומן/רשומות לידה.

en: Conveys the submitter's quantitative evaluation of the credibility of a piece of information, based upon its supporting evidence. It is not intended to eliminate the receiver's need to evaluate the evidence for themselves.
    -Very Low =Unreliable evidence or estimated data.
    -Low =Questionable reliability of evidence (interviews, census, oral genealogies, or potential for bias for example, an autobiography).
    -High =Secondary evidence, data officially recorded sometime after event.
    -Very High =Direct and primary evidence used, or by dominance of the evidence.
he: העברת ההערכה הכמותית של המשגרים למהימנות של פיסת המידע, בהתבסס על הראיות התומכות בה. אין בכך כדי לבטל את הצורך של המקבלים להעריך את הראיות בעצמם.
    -נמוך מאוד = ראיות לא מהימנות או נתונים משוערכים.
    -נמוך = אמינות מפוקפק של ראיות (ראיונות, מפקד, חקר־יוחסין בעל פה, או בעל פוטנציאל להטיה לדוגמה, אוטוביוגרפיה).
    -גבוהה = ראיות משניות, נתונים שתועדו רשמית מתישהו לאחר האירוע.
    -גבוהה מאוד = שימוש בהוכחה ישירה וראשונית, או עליונות ראיות.

en: _ID:
he: מ_זהה יחודי:

en: A unique ID to identify the citation
he: מזהה יחידי למובאה

en: Tags:
he: תגים:

en: Calenda_r:
he: לוח שנ_ה:

en: Dua_l dated
he: תארי_ך כפול

en: Old Style/New Style
he: סגנון ישן/סגנון חדש

en: Ne_w year begins:
he: תחילת שנ_ה חדשה:

en: Month-Day of first day of new year (e.g., "1-1", "3-1", "3-25")
he: יום/חודש של 'היום הראשון' בשנה חדשה (לדוגמה, "1/1", "1/3", "25/3")

en: Q_uality
he: א_יכות

en: _Type
he: _סוג

en: _Day
he: _יום

en: _Month
he: _חודש

en: _Year
he: _שנה

en: Second date
he: תאריך שני

en: D_ay
he: י_ום

en: Mo_nth
he: _חודש

en: Y_ear
he: ש_נה

en: Te_xt comment:
he: הע_רת מלל:

en: Close window without changes
he: סגירת חלון ללא שינויים

en: _Event type:
he: _סוג אירוע:

en: Show Date Editor
he: הצגת עורך תאריכים

en: De_scription:
he: _תאור:

en: Description of the event. Leave empty if you want to autogenerate this with the tool 'Extract Event Description'.
he: תיאור האירוע. נא להשאיר ריק לביצוע חילול אוטומטי באמצעות הכלי 'חלוץ תיאור אירוע'.

en: _Place:
he: _מקום:

en: Selector
he: בורר

en: What type of event this is. Eg 'Burial', 'Graduation', ... .
he: איזה סוג אירוע הוא זה. לדוגמה 'קבורה', 'הסמכה', ...

en: Date of the event. This can be an exact date, a range (from ... to, between, ...), or an inexact date (about, ...).
he: תאריך האירוע. יכול להיות תאריך מדויק, טווח או משך (מ... עד, בין... לבין) או תאריך לא מדויק (בסביבות, מקורב...).

en: A unique ID to identify the event
he: מזהה יחידי לאירוע

en: Reference information
he: מידע איזכור

en: _Role:
he: _תפקיד:

en: <b>Note:</b> Any changes in the shared event information will be reflected in the event itself, for all participants in the event.
he: <b>הערה:</b> כל שינוי מידע באירוע משותף, ישתקף באירוע עצמו ובכל השותפים לאותו אירוע.

en: Shared information
he: מידע משותף

en: Abandon changes and close window
he: נטישת שינויים וסגירת חלון

[ctx: family]
en: Name:
he: שם:

en: Birth:
he: לידה:

en: Father/partner1
he: אב/הורה1

en: Mother/partner2
he: אם/הורה2

en: Indicates if the record is private
he: סמן 'רשומה פרטית'

en: Relationship Information
he: מידע על קשר־קרבה

en: A unique ID for the family
he: מזהה ייחודי למשפחה

en: _Type:
he: _סוג:

en: The relationship type, eg 'Married' or 'Unmarried'. Use Events for more details.
he: סוג קשרי־קרבה, לדוגמה, 'נשואים', 'לא נשואים'. נא להשתמש באירועים לפרטים נוספים.

en: _Tags:
he: _תגים:

en: Edit the tag list
he: עריכת רשימת התגים

en: Ordinance:
he: תַקָנָה:

en: LDS _Temple:
he: מקדש _מורמוני:

en: _Family:
he: _משפחה:

en: Select Family
he: נא לבחור משפחה

en: _Status:
he: _מצב:

en: Gramps item:
he: פריט גרמפס:

en: Internet Address:
he: כתובת מרשתת:

en: _Link Type:
he: _סוג קישור:

en: The town or city where the place is.
he: העיר או העירה בה נמצא המקום.

en: S_treet:
he: _רחוב:

en: Ch_urch parish:
he: _קהילה:

en: Lowest clergical division of this place. Typically used for church sources that only mention the parish.
he: המחלקה המנהלית הנמוכה ביותר של מקום זה. משמש בדרך כלל למקורות שמגיעים מכנסיות שם מזכירים רק את שם 'הקהילה'.

en: Co_unty:
he: מ_חוז:

en: Third level of place division. Eg., in the USA a county.
he: רמה שלישית של מחלקת מקום. לדוגמה, מחוז בתוך ארצות הברית.

en: _State:
he: _מדינה:

en: Second level of place division, eg., in the USA a state, in Germany a Bundesland.
he: רמה שניה של מחלקות אזור, לדוגמה, מדינה ברצות הברית או חבל־ארץ בגרמניה.

en: The country where the place is.
he: המדינה בה נמצא המקום.

en: Lowest level of a place division: eg the street name.
he: הרמה הנמוכה ביותר במחלקת מקום: לדוגמה, שם רחוב.

en: A district within, or a settlement near to, a town or city.
he: מחוז בתוך, או התיישבות קרובה, לעירה או עיר.

en: _Path:
he: _נתיב:

en: Image preview
he: תצוגה מקדימה תמונה

en: Path of the media object on your computer.
    Gramps does not store the media internally, it only stores the path! Set the 'Relative Path' in the Preferences to avoid retyping the common base directory where all your media is stored. The 'Media Manager' tool can help managing paths of a collection of media objects.
he: נתיב אל עצם המדיה במחשב.
    גרמפס לא מאחסן מדיה באופן פנימי, אלא רק את הנתיב! נא להגדיר 'נתיב יחסי' ב'העדפות' כדי להימנע מהקלדה מחודשת של מחיצת הבסיס המשותפת בה מאוחסנת המדיה. כלי 'מנהל מדיה' נועד לסייע בניהול נתיבים אל אוסף עצמי המדיה.

en: Descriptive title for this media object.
he: כותרת תיאורית לעצם מדיה זה.

en: Open File Browser to select a media file on your computer.
he: פתיחת מנהל קבצים לבחירת קובץ מדיה מהמחשב.

en: Folder
he: תיקיה

en: A unique ID to identify the Media object.
he: מזהה יחידי לפריט המדיה.

en: A date associated with the media, eg., for a picture the date it is taken.
he: תאריך המשויך למדיה, לדוגמה, התאריך שבו צולמה התמונה.

en: _Corner 2:  X
he: _פינה 2:  X

en: If media is an image, select the specific part of the image you want to reference.
    You can use the mouse on the picture to select a region, or use these spinbuttons to set the top left, and bottom right corner of the referenced region. Point (0,0) is the top left corner of the picture, and (100,100) the bottom right corner.
he: במידה והמדיה היא תמונה, יש לבחור את האזור בתמונה לאזכור.
    ניתן להשתמש בעכבר כדי לבחור אזור בתמונה, או להשתמש בלחצני החצים כדי להגדיר את הפינה השמאלית העליונה והקצה הימני התחתון של האזור שיאוזכר. הנקודה (0, 0) היא הפינה השמאלית העליונה של התמונה, ו־(100,100) בפינה הימנית התחתונה.

en: Referenced region of the image media object.
    Select a region with clicking and holding the mouse button on the top left corner of the region you want, dragging the mouse to the bottom right corner of the region, and then releasing the mouse button.
he: אזור מאוזכר של עצם מדיה תמונה.
    בחירת אזור על־ידי הקשה והחזקה של לחצן העכבר בפינה השמאלית העליונה של האזור הרצוי, גרירת העכבר לפינה הימנית התחתונה של האזור ולאחר מכן שחרור לחצן העכבר.

en: _Corner 1:  X
he: _פינה 1:  X

en: If media is an image, select the specific part of the image you want to reference.
    You can use the mouse on the picture to select a region, or use these spinbuttons to set the top left, and bottom right corner of the referenced region. Point (0,0) is the top left corner of the picture, and (100,100) the bottom right corner.
he: במידה והמדיה היא תמונה, נא לבחור אזור בתמונה לאזכור העצם.
    ניתן להשתמש בעכבר כדי לבחור אזור בתמונה, או להשתמש בלחצני החצים כדי להגדיר את הפינה השמאלית העליונה והקצה הימני התחתון של האזור שיאוזכר. הנקודה (0, 0) היא הפינה השמאלית העליונה של התמונה, ו־(100,100) בפינה הימנית התחתונה.

en: <b>Note:</b> Any changes in the shared media object information will be reflected in the media object itself.
he: <b>הערה:</b> כל שינוי מידע בעצם מדיה משותף, ישתקף בעצם המדיה עצמו.

en: Double click image to view in an external viewer
he: להצגה במשקף פנימי, נא להקיש כפולה על תמונה

en: Type of media object as indicated by the computer, eg Image, Video, ...
he: סוג עצם מדיה כפי שמופיע במחשב, לדוגמה, תמונה, וידאו, ...

en: Select a file
he: בחירת קובץ

en: Shared Information
he: מידע משותף

en: An identification of what type of Name this is, eg. Birth Name, Married Name.
he: זיהוי סוג שם זה, לדוגמה, שם לידה, שם נישואין.

en: _Given:
he: _שם פרטי:

en: T_itle:
he: ת_ואר:

en: Suffi_x:
he: סיומ_ת:

en: C_all Name:
he: שם מ_קובל:

en: The person's given names
he: שמות פרטיים של האדם

en: _Nick Name:
he: _כינוי:

en: Part of the Given name that is the normally used name. If background is red, call name is not part of Given name and will not be printed underlined in some reports.
he: כאשר לאדם יותר משם פרטי אחד (דוד־חיים, רבקה־חיה), אותו חלק מהשם הפרטי בו נוהגים לפנות אליו בדרך כלל. אם רקע שדה השם צבוע אדום, משמע ש'שם מקובל' לא נכלל ב'שם הפרטי' ולכן גם לא יודפס מודגש בקו תחתון במקצת הדוחות.

en: A title used to refer to the person, such as 'Dr.' or 'Rev.'
he: תואר שמשמש לאזכור אדם זה, כגון: 'דר'', 'רבי', 'כומר'

en: An optional suffix to the name, such as "Jr." or "III"
he: סיומת חלופית לשם, כגון 'ג'י.אר' או 'III'

en: A descriptive name given in place of or in addition to the official given name.
he: שם פרטי תיאורי במקום או בנוסף לשם הפרטי הרשמי.

en: Given Name(s)
he: שמות פרטיים

en: _Family Nick Name:
he: _כינוי משפחה:

en: A non official name given to a family to distinguish them of people with the same family name. Often referred to as eg. Farm name.
he: שם לא רשמי שניתן למשפחה כדי להבדיל בינה לבין אנשים עם אותו שם משפחה. מכונה לעתים קרובות, לדוגמה, שם החווה.

en: Family Names
he: שמות משפחה

en: G_roup as:
he: ק_יבוץ כ:

en: _Sort as:
he: _מיין כ:

en: _Display as:
he: _הצגה כ:

en: People are displayed according to the name format given in the Preferences (the default).
    Here you can make sure this person is displayed according to a custom name format (extra formats can be set in the Preferences).
he: אנשים מוצגים בהתאם לתסדיר השם שהוגדר בהעדפות (ברירת מחדל).
    מכאן ניתן לוודא שהאדם יוצג בהתאם לתסדיר שם מותאם אישית (ניתן להגדיר תסדירים נוספים בהעדפות).

en: Dat_e:
he: ת_אריך:

en: People are sorted according to the name format given in the Preferences (the default).
    Here you can make sure this person is sorted according to a custom name format (extra formats can be set in the Preferences).
he: אנשים ממוינים בהתאם לתסדיר השם שהוגדר בהעדפות (ברירת מחדל).
    מכאן ניתן לוודא שאדם זה יתמיין בהתאם לתסדיר שם מותאם אישית (ניתן להגדיר תסדירים נוספים בהעדפות).

en: The Person Tree view groups people under the primary surname. You can override this by setting here a group value. 
    You will be asked if you want to group this person only, or all people with this specific primary surname.
he: מצג 'אנשים' (בתצוגת עץ) מקבץ אנשים בעלי שם משפחה ראשי זהה. ניתן לעקוף זאת על־ידי הגדרת 'ערך קבוצה'.
    המערכת תישאל האם לקבץ אדם זה בלבד, או את כל האנשים בעלי שם משפחה ראשי מסוים זה.

en: O_verride
he: ד_ריסה

en: A Date associated with this name. Eg. for a Married Name, date the name is first used or marriage date.
he: תאריך המשויך לשם זה. לדוגמה, עבור שם אדם נשוי, התאריך בו נעשה שימוש בשם בפעם הראשונה, או תאריך הנישואין.

en: Styled Text Editor
he: עורך מלל מסוגנן

en: A type to classify the note.
he: סוג לסיווג ההערה.

en: A unique ID to identify the note.
he: מזהה יחידי להערה.

en: _Preformatted
he: _מתובנת מראש

en: When active the whitespace in your note will be respected in reports. Use this to add formatting layout with spaces, eg a table. 
    When not checked, notes are automatically cleaned in the reports, which will improve the report layout.
    Use monospace font to keep preformatting.
he: כאשר פעיל, הרווח הלבן בהערות ישתקף גם בדוחות. ניתן להשתמש באפשרות זו כדי להוסיף פריסת עיצוב עם רווחים, למשל טבלה. 
    כאשר תיבת הסימון אינה מסומנת, ההערות ינוקו באופן אוטומטי בדוחות, שישפרו את פריסת הדוח.
    נא להשתמש בגופן מונוספייס כדי לשמור על עיצוב מקדים.

en: C_all:
he: מ_כונה בשם:

en: _Nick:
he: _חיבה:

en: Click on a table cell to edit.
he: הקשה על תא בטבלה לעריכה.

en: Use Multiple Surnames
    Indicate that the surname consists of different parts. Every surname has its own prefix and a possible connector to the next surname. Eg., the surname Ramón y Cajal can be stored as Ramón, which is inherited from the father, the connector y, and Cajal, which is inherited from the mother.
he: שימוש במספר שמות משפחה
    מצביע על כך ששם המשפחה מורכב מחלקים שונים. לכל שם משפחה יש קידומת משלו וקישור אפשרי לשם המשפחה הבא. לדוגמה, שם המשפחה "אלמוני־ראובני" ניתן לאחסון בתור "אלמוני", שעבר בירושה מהאב, המקף (־), ו"ראובני", שעבר בירושה מהאם.

en: Set person as private data
he: הגדרת ישות 'אדם' כמידע פרטי

en: _Surname:
he: שם _משפחה:

en: An optional prefix for the family that is not used in sorting, such as "de" or "van".
he: קידומת חלופית לשם המשפחה שאינה משמשת למיון, כגון 'דה' או 'ואן'.

en: Part of a person's name indicating the family to which the person belongs
he: חלק משמו של אדם כולל המשפחה אליה הוא משתייך

en: Go to Name Editor to add more information about this name
he: מעבר לעורך השמות להוספת מידע על שם זה

en: O_rigin:
he: מקו_ר:

en: The origin of this family name for this family, eg 'Inherited' or 'Patronymic'.
he: מקור השם של משפחה זו, כלומר 'מורש' או 'שם נגזר משם האב'.

en: G_ender:
he: מ_גדר:

en: A unique ID for the person.
he: מזהה יחיד לאדם.

en: _Person:
he: א_דם:

en: _Association:
he: _תסמיך:

en: Description of the association, eg. Godfather, Friend, ...
    
    Note: Use Events instead for relations connected to specific time frames or occasions. Events can be shared between people, each indicating their role in the event.
he: תיאור התסמיך, לדוגמה. סנדק, חבר, ...
    
    הערה: ניתן להשתמש באירועים במקום קשרי־קרבה שקשורים למסגרות זמן או נסיבות מסוימות, לשתף אירועים בין אנשים ולציין את תפקידו של ה'אדם' באירוע.

en: Use the select button to choose a person that has an association to the edited person.
he: נא להשתמש בלחצן 'בחירה' לבחירת אדם עם תסמיך לאדם שבעריכה כעת.

en: Select a person that has an association to the edited person.
he: נא לבחור אדם עם תסמיך לאדם שבעריכה.

en: Either use the two fields below to enter coordinates (latitude and longitude),
he: שימוש בשני השדות שלהלן כדי להזין קואורדינטות (קו רוחב וקו אורך),

en: L_atitude:
he: קו _רוחב:

en: _Longitude:
he: קו _אורך:

en: Full title of this place.
he: כותרת מלאה של מקום זה.

en: Latitude (position above the Equator) of the place in decimal or degree notation.
    Eg, valid values are 12.0154, 50°52′21.92″N, N50°52′21.92″ or 50:52:21.92
    You can set these values via the Geography View by searching the place, or via a map service in the place view.
he: קו רוחב (מיקום מעל קו המשווה) של המקום בערכים עשרוניים או מעלות.
    לדוגמה, ערכים חוקיים יהיו 12.0154, 50 ° 52 ′ 21.92 "N, N50 ° 52 ′ 21.92" או 50:52:21.92
    ניתן להגדיר ערכים אלה ממצג 'גאוגרפיה' על־ידי חיפוש מקום, או באמצעות שרות מפה ממצג 'מקום'.

en: Longitude (position relative to the Prime, or Greenwich, Meridian) of the place in decimal or degree notation.
    Eg, valid values are -124.3647, 124°52′21.92″E, E124°52′21.92″ or 124:52:21.92
    You can set these values via the Geography View by searching the place, or via a map service in the place view.
he: קו אורך (מיקום יחסי למרידיאן הראשי, או גריניץ' ) של המקום בסימון עשרוני או במעלות.
    לדוגמה, ערכים חוקיים יהיו: 124.3647-, E124 ° 52 ′ 21.92, ‏124°52′21.92″E, או 124:52:21.92
    ניתן להגדיר ערכים אלה ממצג 'גאוגרפיה' על־ידי חיפוש מקום, או באמצעות שרות מפה ממצג 'מקום'.

en: or use copy/paste from your favorite map provider (format : latitude,longitude) in the following field:
he: או, העתקת/הדבקת נקודות־הציון מספק שרות המפות המועדף (בתסדיר: קו רוחב, קו אורך) לתוך השדה הבא:

en: Field used to paste info from a web page like Google, OpenStreetMap...
he: שדה שנועד להדביק עליו מידע שנגזר מעמוד מרשתת כגון גוגל, OpenStreetMap...

en: A unique ID to identify the place
he: מזהה יחידי למקום

en: Code associated with this place. Eg Country Code or Postal Code.
he: הקוד המשויך למקום הזה. לדוגמה, קידומת מדינה או מיקוד.

en: What type of place this is. Eg 'Country', 'City', ...
he: מהוא סוג המקום. לדוגמה 'מדינה', 'עיר', ...

en: The name of this place.
he: שם מקום זה.

en: Invoke place name editor.
he: קריאה לעורך שמות מקום.

en: Levels:
he: רמות:

en: Street format:
he: תסדיר רחוב:

en: Language:
he: שפה:

en: Reverse display order
he: היפוך סדר תצוגה

en: Number Street
he: מספר רחוב

en: Street Number
he: מספר רחוב

en: Date range in which the name is valid.
he: טווח התאריך שבו השם חוקי.

en: The name of the place.
he: שם המקום.

en: Language in which the name is written. Valid values are two character ISO codes. For example:  en, fr, de, nl ...
he: השפה שבה נכתב השם. ערכים תקינים הם שני תווים של קוד ISO. לדוגמה: en, fr, de, nl...

en: <b>Note:</b> Any changes in the enclosing place information will be reflected in the place itself, for places that it encloses.
he: <b>הערה:</b> כל שינוי מידע במקומות שמכילים בתוכם מקומות אחרים, ישתקף במקום עצמו ובכל המקומות המוכלים בתוכו.

en: _Media Type:
he: _סוג מדיה:

en: Call n_umber:
he: מספר ש_ם מקובל:

en: On what type of media this source is available in the repository.
he: באיזה סוג מדיה מקור זה זמין במאגר.

en: Id number of the source in the repository.
he: מספר זיהוי של המקור במאגר.

en: _Name:
he: _שם:

en: Name of the repository (where sources are stored).
he: שם המאגר (מקום אחסון המקורות).

en: <b>Note:</b> Any changes in the shared repository information will be reflected in the repository itself, for all items that reference the repository.
he: <b>הערה:</b> כל שינוי מידע במאגרים משותפים ישתקף במאגר עצמו ובכל הפריטים שמאזכרים את המאגר.

en: A unique ID to identify the repository.
he: מזהה יחיד למאגר מידע.

en: Type of repository, eg., 'Library', 'Album', ...
he: סוג מאגר, לדוגמה, 'ספרייה', 'אלבום', ...

en: _Author:
he: _מחבר:

en: Title of the source.
he: כותרת המקור.

en: Authors of the source.
he: מחברי המקור.

en: _Pub. info.:
he: _מידע פרסום:

en: Publication Information, such as city and year of publication, name of publisher, ...
he: פרטי פרסום, כגון עיר ושנת הפרסום, שם המפרסם, ...

en: Provide a short title used for sorting, filing, and retrieving source records.
he: הזנת כותרת קצרה שתשמש למיון, תיוק ואחזור רשומות מקור.

en: A_bbreviation:
he: _קיצור:

en: A unique ID to identify the source
he: מזהה יחידי למקור

en: _Web address:
he: _כתובת מרשתת:

en: _Description:
he: _תאור:

en: Type of internet address, eg. E-mail, Web Page, ...
he: סוג כתובת מרשתת, לדוגמה, דואר אלקטרוני, עמוד מרשתת, ...

en: The internet address as needed to navigate to it, eg. http://gramps-project.org
he: כתובת המרשתת לניווט, לדוגמה http://gramps-project.org

en: Open the web address in the default browser.
he: פתיחת כתובת המרשתת בדפדפן ברירת המחדל.

en: A descriptive caption of the Internet location you are storing.
he: כיתוב תיאורי של אתר המרשתת לאחסון.

en: Drag to move; click to detach
he: גרירה להעברה; הקשה לניתוק

en: Config
he: תיצור

en: Detach
he: נתוק

en: Click to expand/collapse
he: הקשה להרחבה/כווץ

en: Click to delete gramplet from view
he: הקשה למחיקת גרמפלט ממצג

en: Delete
he: מחיקה

en: Select the citation that will provide the
    primary data for the merged citation.
he: נא לבחור מובאה שתשמש כמקור
    המידע הראשוני למובאה הממוזגת.

en: Source 1
he: מקור 1

en: Source 2
he: מקור 2

en: Gramps ID:
he: מזהה:

en: Notes, media objects and data-items of both citations will be combined.
he: ‫הערות, עצמי מדיה ופרטי מידע של שתי המובאות ישולבו.

en: Detailed Selection
he: בחירה מפורטת

en: Merge and _edit
he: מיזוג ו_עריכה

en: _Merge and close
he: _מיזוג וסגירה

en: Select
he: בחירה

en: Select the person that will provide the primary data for the merged person.
he: נא לבחור את האדם שישמש במקור המידע הראשוני לאדם הממוזג.

en: Title selection
he: בחירת כותרת

en: Place 1
he: מקום 1

en: Place 2
he: מקום 2

en: Select the event that will provide the
    primary data for the merged event.
he: נא לבחור האירוע שישמש
    כמקור המידע הראשוני לאירוע שמוזג.

en: Event 1
he: אירוע 1

en: Event 2
he: אירוע 2

en: Attributes, notes, sources and media objects of both events will be combined.
he: תכונות, הערות, מקורות ועצמי מדיה של שני האירועים ישולבו.

en: Select the family that will provide the
    primary data for the merged family.
he: נא לבחור המשפחה שתשמש
    כמקור המידע הראשוני למשפחה שתמוזג.

en: Father:
he: אב:

en: Mother:
he: אם:

en: Relationship:
he: קשר־קרבה:

en: Family 1
he: משפחה 1

en: Family 2
he: משפחה 2

en: Events, lds_ord, media objects, attributes, notes, sources and tags of both families will be combined.
he: אירועים, lds_ord, עצמי מדיה, תכונות, הערות, מקורות ותגים של שתי המשפחות ישולבו.

en: Select the object that will provide the
    primary data for the merged object.
he: נא לבחור העצם שישמש
    כמקור המידע הראשוני לעצם שימוזג.

en: Object 1
he: עצם 1

en: Object 2
he: עצם 2

en: Attributes, sources, notes and tags of both objects will be combined.
he: מאפיינים, מקורות, הערות ותגים של שני העצמים ישולבו.

en: Select the note that will provide the
    primary data for the merged note.
he: בחירת ההערה שתהווה
    כמקור מידע ראשוני להערה שתמוזג.

en: Note 1
he: הערה 1

en: Note 2
he: הערה 2

en: Format:
he: תסדיר:

en: Select the person that will provide the
    primary data for the merged person.
he: נא לבחור האדם שישמש
    כמקור המידע הראשוני לאדם שימוזג.

en: Person 1
he: אדם 1

en: Person 2
he: אדם 2

[ctx: person]
en: Name:
he: שם:

en: Gender:
he: מגדר:

en: Events, media objects, addresses, attributes, urls, notes, sources and tags of both persons will be combined.
he: אירועים, עצמי מדיה, כתובות, תכונות, מעני url, הערות, מקורות ותגים של שני האנשים ישולבו.

en: Context Information
he: מידע תוכן

en: Select the place that will provide the
    primary data for the merged place.
he: נא לבחור המקום שישמש
    כמקור המידע הראשוני למקום שימוזג.

en: Alternative names, sources, urls, media objects and notes of both places will be combined.
he: שמות חלופיים, מקורות, מעני url, עצמי מדיה והערות של שני המקומות ישולבו.

en: Select the repository that will provide the
    primary data for the merged repository.
he: נא לבחור המאגר שישמש
    כמקור המידע הראשוני למאגר שימוזג.

en: Repository 1
he: מאגר 1

en: Repository 2
he: מאגר 2

en: Addresses, urls and notes of both repositories will be combined.
he: כתובות, מעני url והערות של שני המאגרים ישולבו.

en: Select the source that will provide the
    primary data for the merged source.
he: נא לבחור המקור שישמש
    כמקור המידע הראשוני למקור שימוזג.

en: Notes, media objects, data-items and repository references of both sources will be combined.
he: הערות, עצמי מדיה, פרטי מידע ואזכורי מאגר של שני המקורות ישולבו.

en: Paper Settings
he: אפשרויות נייר

en: Paper format
he: תסדיר נייר

en: Size:
he: גודל:

en: _Width:
he: _רוחב:

en: _Height:
he: _גובה:

en: Orientation:
he: יישור:

en: cm
he: ס"מ

en: Margins
he: שוליים

en: _Left:
he: _שמאלה:

en: _Right:
he: _ימין:

en: _Top:
he: _מעלה:

en: _Bottom:
he: _מטה:

en: Metric
he: מטרי

en: _Wiki
he: _ויקי

en: Perform selected action
he: בצוע הפעולה שנבחרה

en: Run
he: הרצה

en: Select a report from those available on the left.
he: נא לבחור דוח מהרשימה מימין.

en: Status:
he: מצב:

en: Author's email:
he: דואר אלקטרוני של המחבר:

en: Parent relationships
he: קשרי־קרבה הורה

en: Arrow top
he: חץ מעלה

en: Move parent up
he: העברת הורה מעלה

en: Arrow bottom
he: חץ מטה

en: Move parent down
he: העברת הורה מטה

en: Family relationships
he: קשרים משפחתיים

en: Move family up
he: העברת משפחה מעלה

en: Move family down
he: העברת משפחה מטה

en: Add a new filter
he: הוספת מסנן חדש

en: Edit the selected filter
he: עריכת המסנן שנבחר

en: Clone the selected filter
he: שכפול המסנן שנבחר

en: Test the selected filter
he: בדיקת המסנן שנבחר

en: Delete the selected filter
he: מחיקת המסנן שנבחר

en: Note: changes take effect only after this window is closed
he: הערה: השינויים ישתקפו רק לאחר סגירת חלון זה

en: All rules must apply
he: כל הכללים חייבים לחול

en: At least one rule must apply
he: לפחות כלל אחד חייב לחול

en: Exactly one rule must apply
he: בדיוק כלל אחד צריך לחול

en: Add another rule to the filter
he: הוספת כלל נוסף למסנן

en: Edit the selected rule
he: עריכת הכלל שנבחר

en: Delete the selected rule
he: מחיקת הכלל שנבחר

en: Options
he: אפשרויות

en: Rule list
he: רשימת כללים

en: Definition
he: הגדרה

en: Co_mment:
he: ה_ערה:

en: Return values that do no_t match the filter rules
he: אחזור ערכים שאינ_ם תואמים לכללי המסנן

en: Selected Rule
he: כלל שנבחר

en: Style sheet n_ame:
he: שם גיליון ס_גנון:

en: Style name
he: שם סגנון

en: Type face
he: גופן

en: _Roman (Times, serif)
he: _רומן (Times, Serif)

en: _Swiss (Arial, Helvetica, sans-serif)
he: _שוויצרית (אריאל, הלבטיקה, סאנס-סריף)

en: Size
he: גודל

[ctx: point size]
en: pt
he: נקודות

en: _Bold
he: _מודגש

en: _Italic
he: _נטוי

en: _Underline
he: _קו תחתי

en: Font options
he: אפשרויות גופן

en: Alignment
he: יישור

en: Background color
he: צבע רקע

en: First li_ne:
he: _שורה ראשונה:

en: R_ight:
he: י_מינה:

en: L_eft:
he: _שמאלה:

en: Spacing
he: ריווח

en: Abo_ve:
he: מ_על:

en: Belo_w:
he: מ_תחת:

en: Borders
he: גבולות

en: _Padding:
he: רי_פוד:

en: Indentation
he: הֲזָחָה

en: _Left
he: _שמאלה

en: _Right
he: _ימין

en: J_ustify
he: _ישור

en: Cen_ter
he: מר_כז

en: Le_ft
he: _שמאלה

en: Righ_t
he: י_מינה

en: _Top
he: מ_עלה

en: _Bottom
he: _מטה

en: Paragraph options
he: אפשרויות פסקה

en: Width
he: רוחב

en: Column widths
he: רוחב עמודה

en: Table options
he: אפשרויות טבלה

en: Padding:
he: ריפוד:

en: Left
he: שמאלה

en: Right
he: ימין

en: Cell options
he: אפשרויות תא

en: Line
he: קו

en: Style:
he: סגנון:

en: Width:
he: רוחב:

en: Line:
he: שורה:

en: Fill:
he: מילוי:

en: Shadow
he: הצללה

en: Spacing:
he: ריווח:

en: Draw shadow
he: הצללה

en: Draw options
he: אפשרויות ציור

en: Add a new style
he: הוספת סגנון חדשה

en: Edit the selected style
he: עריכת הסגנון שנבחר

en: Delete the selected style
he: מחיקת הסגנון שנבחרה

en: _Display on startup
he: _הצגה באתחול

en: _Forward
he: _קדימה

en: Install Selected _Addons
he: התקנת _תוספים שנבחרו

en: Available Gramps Updates for Addons
he: עדכוני גרמפס זמינים לתוספים

en: Gramps comes with a core set of plugins which provide all of the necessary features. However, you can extend this functionality with additional Addons. These addons provide reports, listings, views, gramplets, and more. Here you can select among the available extra addons, they will be retrieved from the internet off of the Gramps website, and installed locally on your computer. If you close this dialog now, you can install addons later from the menu under Edit -> Addon Manager.
he: חבילת גרמפס כוללת בתוכה את ערכת הליבה ומתקעים שמספקים את כל התכונות הדרושות. בנוסף, ניתן להרחיב את יכולות המערכת מעבר לכך, על־ידי תוספים נוספים. תוספים אלו כוללים, דוחות, רישומות, מצגים, גרמפלטים, ועוד. מכאן ניתן לבחור בין כלל התוספים הזמינים, אלו, יאוחזרו מהמרשתת מאתר נפרד לאתר גרמפס, ויותקנו באופן מקומי במחשב. ניתן לסגור תיבת דו־שיח זו כעת ולהתקין תוספים מתפריט 'העדפות &gt; מנהל תוספים' .

en: _Select All
he: _בחירה בהכול

en: Select _None
he: לא _לבחור דבר

en: Books...
he: ספרים…

en: Configure the active view
he: תיצור המצג הפעיל

en: Connect to a recent database
he: התחברות למסד נתונים שהיה בשימוש לאחרונה

en: F_ull Screen
he: מ_סך מלא

en: Gramps _Home Page
he: עמוד־_הבית של גרמפס

en: Gramps _Mailing Lists
he: רשימות־_דיוור של גרמפס

en: Make Backup...
he: יצירת גיבוי…

en: Manage databases
he: ניהול מסדי נתונים

en: Open _Recent
he: פתיחת _אילנות אחרונים

en: Tip of the Day
he: עצה יומית

en: Undo History
he: היסטוריית הסגה

en: _Abandon Changes and Quit
he: _נטישת שינויים וסגירת חלון

en: _About
he: על _אודות

en: _Addon Manager...
he: _מנהל תוספים…

en: _Bookmarks
he: _סימניות

en: _Configure...
he: _תיצור...

en: _Export...
he: _ייצוא...

en: _Extra Reports/Tools
he: _כלים/דוחות נוספ‎ים

en: _FAQ
he: _שאלות נפוצות

en: _Family Trees
he: _אילנות יוחסין

en: _Go
he: _דפדוף

en: _Import...
he: _ייבוא...

en: _Key Bindings
he: _קיצורי מקשים

en: _Manage Family Trees...
he: _ניהול אילנות יוחסין...

en: _Navigator
he: _ניווט

en: _Plugin Manager
he: _מנהל המתקעים

en: _Preferences...
he: _העדפות...

en: _Quit
he: _יציאה

en: _Report a Bug
he: _דווח על תקל

en: _Reports
he: _דוחות

en: _Toolbar
he: _סרגל כלים

en: _Tools
he: _כלים

en: _User Manual
he: _מדריך למשתמש

en: _View
he: _מצג

en: _Windows
he: _חלונות

en: Your version of gi (gnome-introspection) seems to be too old. You need a version which has the function 'require_version' to start Gramps
he: גרסת gi (gnome-introspection) המותקנת ישנה מדי. להפעלת גרמפס, נדרשת גרסה עם יכולות 'require_version'

en: Your pygobject version does not meet the requirements.
    At least pygobject %(major)d.%(feature)d.%(minor)d is needed to start Gramps with a GUI.
    
    Gramps will terminate now.
he: גרסת pygobject שמותקנת במערכת זו לא עומדת בדרישות.
    נדרשת גרסה %(major)d.%(feature)d.%(minor)d לפחות, על מנת לאתחל את גרמפס עם מנשק משתמש גרפי.
    
    גרמפס ייסגר כעת.

en: Gdk, Gtk, Pango or PangoCairo typelib not installed.
    Install Gnome Introspection, and pygobject version 3.12 or later.
    Then install introspection data for Gdk, Gtk, Pango and PangoCairo
    
    Gramps will terminate now.
he: חבילות Gdk,‏ Gtk,‏ Pango או PangoCairo typelib לא מותקנות.
    יש להתקין Gnome Introspection, ואת pygobject בגרסה 3.12 ומעלה.
    לאחר מכן להתקין את introspection data עבור Gdk,‏ Gtk,‏ Pango ו־PangoCairo
    
    גרמפס ייסגר כעת.

en: Your Gtk version does not meet the requirements.
    At least %(major)d.%(minor)d is needed to start Gramps with a GUI.
    
    Gramps will terminate now.
he: גרסת Gtk שמותקנת במערכת זו לא עומדת בדרישות.
    נדרשת גרסה %(major)d.%(minor)d לפחות, על מנת לאתחל את גרמפס עם מנשק משתמש גרפי.
    
    גרמפס ייסגר כעת.

en: 
    cairo python support not installed. Install cairo for your version of python
    
    Gramps will terminate now.
he: 
    תמיכה בקיירו פיתון לא מותקנת. נא להתקין קיירו לגרסת הפיתון
    
    גרמפס ייסגר כעת.

en: Gramps detected an incomplete GTK installation
he: גרמפס זיהה התקנה חלקית של GTK

en: GTK translations for the current language (%(language)s) are missing.
    %(bold_start)sGramps%(bold_end)s will proceed nevertheless.
    The GUI will likely be broken as a result, especially for RTL languages!
    
    See the Gramps README documentation for installation prerequisites,
    typically located in /usr/share/doc/gramps.
he: תרגומי GTK לשפה הנוכחית (%(language)s) חסרים.
    ‏%(bold_start)s גרמפס%(bold_end)s ימשיך בכל זאת.
    ‏ממשק המשתמש יקרוס ככול הנראה כתוצאה מכך, במיוחד עבור שפות RTL!
    
    נא לעיין בתיעוד גרמפס README לקבלת דרישות קדם להתקנה,
    בדרך כלל ממוקם /usr/share/doc/gramps.

en: Error parsing arguments
he: שגיאה בפרישת משתנים

en: Gramps terminated because of no DISPLAY
he: גרמפס נסגר מאחר ואין מצג

en: 
    Gramps failed to start. Please report a bug about this.
    This could be because of an error in a (third party) View on startup.
    To use another view, don't load a Family Tree, change view, and then load your Family Tree.
    You can also change manually the startup view in the gramps.ini file 
    by changing the last-view parameter.
he: 
    גרמפס לא הצליח לאתחל. נא לדווח על תקל.
    יתכן כי נגרם כתוצה משגיאת אתחול מצג (צד־שלישי).
    על מנת להשתמש במצג אחר, נא לא לטעון אילן־יוחסין, לשנות תצוגה ורק אז לטעון את אילן־היוחסין הרצוי.
    ניתן גם לשנות באופן ידני את מצג האתחול בקובץ gramps.ini
    על־ידי שינוי המשתנה 'תצוגה אחרונה'.

en: Error Report Assistant
he: סייען דיווח שגיאות

en: Report a bug
he: דיווח על תקל

en: This is the Bug Reporting Assistant. It will help you to make a bug report to the Gramps developers that will be as detailed as possible.
    
    The assistant will ask you a few questions and will gather some information about the error that has occurred and the operating environment. At the end of the assistant you will be asked to file a bug report on the Gramps bug tracking system. The assistant will place the bug report on the clip board so that you can paste it into the form on the bug tracking website and review exactly what information you want to include.
he: זהו הסייען לדיווח תקלים. תפקידו לסייע בדיווח תקלים, באופן מפורט ככל הניתן, לצוות פיתוח גרמפס .
    
    הסייען ישאל מספר שאלות ויאסוף מידע על השגיאה שהתרחשה וסביבת העבודה. עם סיום פעולת הסייען, ניתן יהיה להגיש דוח תקלים במערכת מעקב התקלים של גרמפס. הסייען ימקם את דוח התקלים בלוח־הגזירים כך שיתאפשר להדביק אותו לטופס באתר המרשתת של מעקב אחר התקלים ולסקור מה מהמידע שהופק וייכלל בדוח.

en: If you can see that there is any personal information included in the error please remove it.
he: במידה והבחנתם במידע אישי הכלול בדוח השגיאה, לנא להסירו.

en: Error Details
he: פרטי שגיאה

en: This is the detailed Gramps error information, don't worry if you do not understand it. You will have the opportunity to add further detail about the error in the following pages of the assistant.
he: זהו מידע שגיאה מפורט של גרמפס, לא לדאוג אם זה נראה לא מובן. בהמשך, תהיה הזדמנות להוסיף פרטים נוספים על השגיאה בעמודים הבאים של הסייען.

en: Please check the information below and correct anything that you know to be wrong or remove anything that you would rather not have included in the bug report.
he: נא לבדוק את המידע שלהלן ולתקן כל פרט שעשוי להיות שגוי וכן להסיר כל דבר שעדיף שלא יכללו בדוח התקל.

en: System Information
he: מידע מערכת

en: This is the information about your system that will help the developers to fix the bug.
he: מידע על המערכת שיסייע למפתחים לתקן את התקל.

en: Please provide as much information as you can about what you were doing when the error occurred.
he: נא לספק מידע רב ככל האפשר על מה שנעשה בזמן שארעה השגיאה.

en: Further Information
he: מידע נוסף

en: This is your opportunity to describe what you were doing when the error occurred.
he: תיאור של מה שנעשה בעת השגיאה קרתה.

en: Please check that the information is correct, do not worry if you don't understand the detail of the error information. Just make sure that it does not contain anything that you do not want to be sent to the developers.
he: נא לוודא שהמידע נכון, אין מה לדאוג לגבי הבנת פירוט מידע השגיאה. יש רק לוודא שהמידע לא מכיל פרטים שאינכם מעוניינים שיישלחו למפתחים.

en: Bug Report Summary
he: סיכום דיווח תקלים

en: This is the completed bug report. The next page of the assistant will help you to file a bug on the Gramps bug tracking system website.
he: זהו דוח התקלים השלם. העמוד הבא של הסייען יסייע לתייק את התקל באתר המרשתת של מערכת המעקב אחר תקלים של גרמפס.

en: Use the two buttons below to first copy the bug report to the clipboard and then open a webbrowser to file a bug report at
he: נא להשתמש בשני הלחצנים שלהלן כדי להעתיק תחילה את דוח התקלים ללוח הגזירים, לאחר מכן נא לפתוח דפדפן מרשתת לתייק דוח התקלים ב־

en: Use this button to start a web browser and file a bug report on the Gramps bug tracking system.
he: נא להשתמש בלחצן זה כדי להפעיל דפדפן מרשתת ולתייק דוח תקלים במערכת המעקב אחר תקלים של גרמפס.

en: Use this button to copy the bug report onto the clipboard. Then go to the bug tracking website by using the button below, paste the report and click submit report
he: נא להשתמש בלחצן זה כדי להעתיק את דוח התקלים ללוח הגזירים. לאחר מכן ניתן לעבור לאתר המרשתת 'מעקב אחר תקלים' באמצעות הלחצן שלהלן, להדביק את הדוח וללחץ על שליחת דוח

en: Send Bug Report
he: שיגור דוח תקל

en: This is the final step. Use the buttons on this page to start a web browser and file a bug report on the Gramps bug tracking system.
he: זהו השלב הסופי. נא להשתמש בלחצנים בעמוד זה כדי להפעיל דפדפן מרשתת ולתייק דוח תקלים במערכת המעקב אחר תקלים של גרמפס.

en: Gramps is an Open Source project. Its success depends on its users. User feedback is important. Thank you for taking the time to submit a bug report.
he: גרמפס הוא מיזם קוד פתוח שהצלחתו תלויה במשתמשיה. משוב משתמשים חשוב לנו מאוד. תודה שהקדשתם מזמנכם להגשת דוח תקלים.

[ctx: manual]
en: Error_Report
he: דוח_שגיאות

en: Error Report
he: דוח שגיאה

en: Gramps has experienced an unexpected error
he: גרמפס נתקל בשגיאה לא צפויה

en: Your data will be safe but it would be advisable to restart Gramps immediately. If you would like to report the problem to the Gramps team please click Report and the Error Reporting Wizard will help you to make a bug report.
he: המידע יישמר, אך מומלץ לאתחל מחדש את גרמפס באופן מיידי. לדווח על השגיאה לצוות גרמפס, נא להקיש על 'דוח' ואשף דיווח השגיאות יעזור בהשלמת דוח תקלה.

en: Error Detail
he: פרטי שגיאה

en: Filter %s from Clipboard
he: סינון %s מלוח הגזירים

en: Created on %(year)4d/%(month)02d/%(day)02d
he: נוצר ב־%(year)4d/%(month)02d/%(day)02d

[ctx: manual]
en: Merge_Citations
he: מיזוג_מובאות

en: Merge Citations
he: מיזוג מובאות

[ctx: manual]
en: Merge_Events
he: מיזוג_אירועים

en: Merge Events
he: מיזוג אירועים

[ctx: manual]
en: Merge_Families
he: מיזוג_משפחות

en: Merge Families
he: מיזוג משפחות

en: Cannot merge people
he: לא ניתן למזג אנשים

[ctx: manual]
en: Merge_Media_Objects
he: מיזוג_עצמי_מדיה

[ctx: manual]
en: Merge_Notes
he: מיזוג_הערות

en: flowed
he: הצף

en: preformatted
he: מתובנת מראש

[ctx: manual]
en: Merge_People
he: מיזוג_אנשים

en: other
he: אחר

en: Merge People
he: מיזוג אנשים

en: Parents
he: הורים

en: Family ID
he: מזהה משפחה

en: No parents found
he: לא נמצאו הורים

en: Spouses
he: זוגאים

en: Spouse
he: זוגאי

en: No spouses or children found
he: לא נמצאו צאצאים או זוגאים

en: Warning
he: אזהרה

en: The persons have been merged.
    However, the families for this merge were too complex to automatically handle.  We recommend that you go to Relationships view and see if additional manual merging of families is necessary.
he: האנשים מוזגו.
    עם זאת, המשפחות במיזוג זה היו מורכבות מכדי לטפל בהן אוטומטית.  מומלץ לעבור למצג קשרי המשפחה ולבדוק אם נדרש מיזוג משפחות נוסף באופן ידני.

[ctx: manual]
en: Merge_Places
he: מיזוג_מקומות

[ctx: manual]
en: Merge_Repositories
he: מיזוג_מאגרי־נתונים

[ctx: manual]
en: Merge_Sources
he: מיזוג_מקורות

en: Merge Sources
he: מיזוג מקורות

en: Report Selection
he: נא לבחור דוח

en: _Generate
he: _חילול

en: Generate selected report
he: חילול הדוח שנבחר

en: Tool Selection
he: נא לבחור כלי

en: Select a tool from those available on the left.
he: נא לבחור כלי מהרשימה בצד ימין.

en: _Run
he: _הרצה

en: Run selected tool
he: הרצת הכלי שנבחר

en: Select surname
he: נא לבחור שם משפחה

en: Count
he: מונה

en: Finding Surnames
he: איתור שמות משפחה

en: Finding surnames
he: איתור שמות משפחה

en: Select a different person
he: נא לבחור אדם שונה

en: Active, bookmarked or home people
he: אדם פעיל, אדם הבית או ננשים עם סמניות

en: Select a person for the report
he: בחירת אדם עבור הדוח

en: Select a different family
he: נא לבחור משפחה שונה

en: Active or bookmarked families
he: משפחות פעולות או עם סמניות

en: Also include %s?
he: לכלול גם את %s?

en: Select Person
he: נא לבחור אדם

en: Select color for %s
he: נא לבחור צבע ל־%s

en: Save As
he: שמירה בשם

en: _Open
he: _פתיחה

en: Style Editor
he: עורך סגנונות

en: Project
he: מיזם

en: Audience
he: קהל

en: Version
he: גרסה

en: Installed version
he: גרסה מותקנת

en: Install
he: התקנה

en: Wiki
he: ויקי

en: Requires
he: נדרש

en: Update
he: עדכון

en: Module installation failed
he: התקנת פרקן כשלה

en: Gramps was unable to install the required modules
he: גרמפס לא הצליח להתקין את הפרקנים הנדרשים

en: Requirements
he: דרישות

en: Addon Manager
he: מנהל תוספים

en: Refresh
he: ריענון

en: Filters
he: מסננים

en: All addons
he: כל התוספים

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Installed
he: מותקן

en: Updates
he: עדכונים

en: All types
he: כל הסוגים

en: All audiences
he: כל הקהלים

en: All statuses
he: כל המצבים

en: Reset addon filters to defaults
he: שיצוב מתקע מסננים לברירת מחדל

en: Settings
he: הגדרות

en: Projects
he: מיזמים

en: All projects
he: כל המיזמים

en: Loading...
he: מתבצעת טעינה...

en: Addon Registration Failed
he: רישום תוסף כשל

en: The addon will be unavailable in your current configuration.
he: התוסף לא יהיה זמין בתצורה הנוכחית.

en: No matching addons found.
he: לא נמצאו תוספים מתאימים.

en: Insert a project
he: נא להזין מייזם

en: Remove the selected project
he: הסרת המיזם שנבחר

en: Move project upwards in the list
he: העברת מיזם מעלה ברשימה

en: Move project downwards in the list
he: העברת מיזם מטה ברשימה

en: Revert to the project defaults
he: שחזור מיזמים לערכי ברירות־המחדל

en: Allow Gramps to install required Python modules
he: לאפשר לגרמפס להתקין פרקני פיתון נדרשים

en: Where possible, try to install any missing prerequisite Python modules
he: כאשר מתאפשר, לנסות להתקין פרקני פיתון דרישות קדם

en: Scheduled update checks
he: בדיקות עדכונים מתוזמנות

en: Once a month
he: פעם בחודש

en: Once a week
he: פעם בשבוע

en: Once a day
he: פעם ביום

en: Always
he: תמיד

en: Check for addon updates
he: בדיקת זמינות עדכוני תוספים

en: Updated addons only
he: תוספים מעודכנים בלבד

en: New addons only
he: תוספים חדשים בלבד

en: New and updated addons
he: תוספים חדשים ועדכניים

en: What to check
he: מה לבדוק

en: Do not ask about previously notified addons
he: לא לשאול על תוספים שדווחו בעבר

en: Check for updated addons now
he: בדיקת זמינות עדכוני תוספים כעת

en: New Project
he: מיזם חדש

en: Edit Project
he: עריכת מיזם

en: Project name
he: שם מיזם

en: Restore project defaults
he: שחזור המיזם לברירות המחדל

en: Are you sure?
he: האם להמשיך?

en: Checking Addons Failed
he: בדיקת תוספים כשלה

en: The addon repository appears to be unavailable. Please try again later.
he: נראה שמאגר התוספים אינו זמין, נא לנסות שוב מאוחר יותר.

en: There are no available addons of this type
he: אין תוספים זמינים מסוג זה

en: ' and '
he: ' ו '

en: Checked for '%s'
he: בדיקת '%s'

en: new
he: חדש

en: update
he: עדכון

en: Hidden
he: נסתר

en: Visible
he: גלוי

en: Plugin Manager
he: מנהל מתקעים

en: Info
he: מידע

en: Hide/Unhide
he: הצגה/הסתרה

en: Load
he: טעינה

en: Registered Plugins
he: מתקעים רשומים

en: Loaded
he: טעון

en: File
he: קובץ

en: Message
he: הודעה

en: Loaded Plugins
he: מתקעים שנטענו

en: Addon Name
he: שם תוסף

en: Path to Addon:
he: נתיב לתוסף:

en: Install Addon
he: התקנת תוסף

en: Install All Addons
he: התקנת כל התוספים

en: Refresh Addon List
he: ריענון רשימת תוספים

en: Reload
he: טעינה מחדש

en: Refreshing Addon List
he: רשימת תוספים מתרעננת

en: Reading gramps-project.org...
he: קריאת gramps-project.org…

en: Checking addon...
he: תוסף נבדק…

en: Unknown Help URL
he: מעני URL של עזרה לא ידועה

en: Unknown URL
he: מען URL לא ידועה

en: Install all Addons
he: התקנת כל התוספים

en: Installing...
he: מתקין...

en: Installing Addon
he: מתבצעת התקנת תוסף

en: Load Addon
he: טעינת תוסף

en: Fail
he: כשל

en: OK
he: בסדר

en: Plugin name
he: שם מתקע

en: Authors
he: מחברים

en: Filename
he: שם קובץ

en: Detailed Info
he: מידע מפורט

en: Plugin Error
he: שגיאת מתקע

en: _Execute
he: _ביצוע

en: Main window
he: חלון ראשי

en: Downloading and installing selected addons...
he: הורדת והתקנת תוספים שנבחרו…

en: Installation Errors
he: שגיאות התקנה

en: The following addons had errors:
he: זוהו שגיאות בתוספים הבאים:

en: Done downloading and installing addons
he: הורדת והתקנת תוספים הסתיימה

en: {number_of} addon was installed. | {number_of} addons were installed.
he[0]: תוסף {number_of} הותקן.
he[1]: {number_of}‏ תוספים הותקנו.

en: If you have installed a 'View', you will need to restart Gramps.
he: אם הותקן 'מצג', נא לאתחל את גרמפס.

en: No addons were installed.
he: לא הותקנו תוספים.

en: Export Assistant
he: סייען היצוא

en: Saving your data
he: שמירת נתונים

en: Choose the output format
he: בחירת תסדיר פלט

en: Export options
he: אפשרויות ייצוא

en: Select save file
he: בחירה בשמירת קובץ

en: Final confirmation
he: אישור סופי

en: Summary
he: סיכום

en: The data will be exported as follows:
    
    Format:	%s
he: הנתונים ייוצאו כך:
    
    תסדיר:	%s

en: Press Cancel to abort, Back to revisit your options, or Apply to proceed
he: יש ללחוץ על "ביטול" כדי לבטל, על "חזרה" כדי לעבור שוב על האפשרויות שבחרת, או על "החלה" כדי להמשיך

en: The data will be saved as follows:
    
    Format:	%(format)s
    Name:	%(name)s
    Folder:	%(folder)s
he: הנתונים יישמרו כך:
    
    תסדיר:	%(format)s
    שם:	%(name)s
    תיקייה:	%(folder)s

[ctx: name]
en: format
he: תסדיר

en: The selected file and folder to save cannot be created or found.
    
    Press Back to return and select a valid filename.
he: הקובץ והתיקייה שנבחרו לשמירה, לא נמצאו או שלא ניתן ליצור אותם.
    
    נא ללחוץ על 'חזרה' כדי לחזור ולבחור שם קובץ תקין.

en: Your data has been saved
he: הנתונים נשמרו

en: The copy of your data has been successfully saved. You may press Close button now to continue.
    
    Note: the database currently opened in your Gramps window is NOT the file you have just saved. Future editing of the currently opened database will not alter the copy you have just made.
he: עותק של המידע נשמר בהצלחה. ניתן ללחוץ על לחצן 'סגירה' כדי להמשיך.
    
    הערה: מסד־הנתונים שפתוח כעת בחלון גרמפס, אינו הקובץ שנשמר זה עתה. עריכות עתידיות במסד־הנתונים הפתוח לא תשפענה עוד על העותק שנוצר זה מכבר.

en: Filename: %s
he: שם קובץ: %s

en: Saving failed
he: השמירה כשלה

en: There was an error while saving your data. You may try starting the export again.
    
    Note: your currently opened database is safe. It was only a copy of your data that failed to save.
he: אירעה שגיאה בעת שמירת הנתונים. ניתן לנסות להריץ את הhיצוא מחדש.
    
    הערה: מסד הנתונים שפתוח כעת בטוח. אך יצירת עותק של הנתונים כשלה.

en: Under normal circumstances, Gramps does not require you to directly save your changes. All changes you make are immediately saved to the database.
    
    This process will help you save a copy of your data in any of the several formats supported by Gramps. This can be used to make a copy of your data, backup your data, or convert it to a format that will allow you to transfer it to a different program.
    
    If you change your mind during this process, you can safely press the Cancel button at any time and your present database will still be intact.
he: בנסיבות רגילות אין צורך לשמור באופן ישיר את השינויים. כל השינויים המבוצעים נשמרים מיידית אל מסד־הנתונים.
    
    תהליך זה יעזור לשמור עותק של הנתונים באחד מהתסדירים הנתמכים. ניתן להשתמש בכך ליצירת עותק של הנתונים לגיבוי או על מנת להמירם לתסדיר שיאפשר העברת הנתונים לתוכנה אחרת.
    
    ניתן להפסיק את התהליך בבטחה בכל עת בהקשה על 'ביטול'. מסד־הנתונים הנוכחי יישאר ללא שינוי.

en: Error exporting your Family Tree
he: שגיאה בייצוא אילן־יוחסין

en: Please wait while your data is selected and exported
he: נא להמתין בזמן שהנתונים נבחרים ומיוצאים

en: Selecting Preview Data
he: נא לבחור נתונים למצג

en: Selecting...
he: בחירה...

en: Unfiltered Family Tree:
he: אילן־יוחסין לא מסונן:

en: {number_of} Person | {number_of} People
he[0]: אדם {number_of}
he[1]: {number_of} אנשים

en: Click to see preview of unfiltered data
he: הקשה לתצוגה מקדימה של נתונים 'לא מסוננים'

en: _Do not include records marked private
he: _לא לכלול רשומות פרטיות

en: Change order
he: שינוי סדר

en: Calculate Previews
he: תצוגה מקדימה חישוב

en: _Person Filter
he: _מסנן אנשים

en: Click to see preview after person filter
he: הקשה לתצוגה מקדימה לאחר סינון 'אדם'

en: _Note Filter
he: _מסנן הערות

en: Click to see preview after note filter
he: הקשה לתצוגה מקדימה לאחר סינון 'הערות'

en: Privacy Filter
he: מסנן פרטיות

en: Click to see preview after privacy filter
he: הקשה לתצוגה מקדימה לאחר סינון 'פרטיות'

en: Living Filter
he: מסנן בחיים

en: Click to see preview after living filter
he: הקשה לתצוגה מקדימה לאחר סינון 'בחיים'

en: Reference Filter
he: מסנן אזכורים

en: Click to see preview after reference filter
he: הקשה לתצוגה מקדימה לאחר סינון 'אזכורים'

en: Hide order
he: הסתרת סדר

en: Filtering private data
he: מסנן מידע פטרי

en: Filtering living persons
he: מסנן אנשים חיים

en: Applying selected person filter
he: החלת מסנן אנשים שנבחר

en: Applying selected note filter
he: החלת מסנן הערה שנבחר

en: Filtering referenced records
he: סינון רשומות מאוזכרות

en: Cannot edit a system filter
he: לא ניתן לערוך מסנן מערכת

en: Please select a different filter to edit
he: נא לבחור במסנן אחר לעריכה

en: Include all selected people
he: לכלול כל האנשים שנבחרו

en: Include all selected notes
he: לכלול כל ההערות שנבחרו

en: Replace given names of living people
he: החלפת שמות פרטיים של אנשים חיים

en: Replace complete name of living people
he: החלפת שמות לכל האנשים החיים

en: Do not include living people
he: לא לכלול אנשים חיים

en: Include all selected records
he: לכלול כל הרשומות שנבחרו

en: Do not include records not linked to a selected person
he: לא לכלול רשומות שאינן מקושרות לאדם שנבחר

en: Use Compression
he: שימוש בדחיסה

en: Web Connection
he: חיבור רשת

en: Quick View
he: מצג מהיר

en: Copy all
he: העתקת הכל

en: See data not in Filter
he: הצגת נתונים לא במסנן

en: Generate_Book_dialog
he: חילול_דו־שיח_ספר

en: Available Books
he: ספרים זמינים

en: Discard Unsaved Changes
he: מחיקת שינויים שלא נשמרו

en: You have made changes which have not been saved.
he: נעשו שינויים שטרם נשמרו.

en: Proceed
he: להמשיך

en: Name of the book. MANDATORY
he: שם הספר. חובה

en: Manage Books
he: ניהול ספרים

en: New Book
he: ספר חדש

en: _Available items
he: _פריטים זמינים

en: Current _book
he: ספר _נוכחי

en: Item name
he: שם פריט

en: Subject
he: נושא

en: Book selection list
he: רשימת נא לבחור ספרים

en: Different database
he: מסד נתונים שונה

en: This book was created with the references to database %s.
    
     This makes references to the central person saved in the book invalid.
    
    Therefore, the central person for each item is being set to the active person of the currently opened database.
he: הספר נוצר עם אזכורי מסד הנתונים %s.
    
    יגרום לאזכורי האדם המרכזי שנשמר בספר ללא תקינים.
    
    לכן, האדם המרכזי לכול פריט יהיה האדם הפעיל במסד הנתונים הנוכחי.

en: No selected book item
he: לא נבחר פריט ספר

en: Please select a book item to configure.
he: נא לבחור בפריט ספר לתיצור.

en: _Up
he: _מעלה

en: _Down
he: _מטה

en: Setup
he: מבנה

en: No items
he: אין פריטים

en: This book has no items.
he: אין פריטים בספר זה.

en: No book name
he: אין שם ספר

en: You are about to save away a book with no name.
    
    Please give it a name before saving it away.
he: נעשה ניסיון לשמירת ספר ללא שם.
    
    נא להזין שם לפני השמירה.

en: Book name already exists
he: שם ספר קיים כבר

en: You are about to save away a book with a name which already exists.
he: נעשה ניסיון לשמירת ספר בשם שכבר קיים.

en: Generate Book
he: חילול ספר

en: Gramps Book
he: ספר גרמפס

en: Paper Options
he: אפשרויות נייר

en: HTML Options
he: אפשרויות HTML

en: Output Format
he: תסדיר פלט

en: Open with default viewer
he: פתיחה באמצעות משקף ברירת מחדל

en: CSS file
he: קובץ CSS

en: Portrait
he: אנכי

en: Landscape
he: אופקי

[ctx: inch]
en: in.
he: אינצ'.

en: Configuration
he: תצורה

en: Style
he: סגנון

en: Report Options
he: אפשרויות דוח

en: Document Options
he: אפשרויות מסמך

en: Permission problem
he: בעיית הרשאות

en: You do not have permission to write under the directory %s
    
    Please select another directory or correct the permissions.
he: אין הרשאות כתיבה למחיצה %s
    
    נא לבחור מחיצה אחרת או לתקן את ההרשאות.

en: File already exists
he: קובץ קיים כבר

en: You can choose to either overwrite the file, or change the selected filename.
he: ניתן לבחור לדרוס את הקובץ או לשנות את שם הקובץ שנבחר.

en: _Overwrite
he: _כתיבה על

en: _Change filename
he: _שינוי שם קובץ

en: You do not have permission to create %s
    
    Please select another path or correct the permissions.
he: אין הרשאות ליצור את %s
    
    נא לבחור מחיצה אחרת או לתקן את ההרשאות.

en: No directory
he: אין מחיצה

en: There is no directory %s.
    
    Please select another directory or create it.
he: מחיצה %s לא קיימת.
    
    נא לבחור מחיצה אחרת או לייצור אותה.

en: Active person has not been set
he: לא נבחר אדם פעיל

en: You must select an active person for this report to work properly.
he: נא לבחור אדם פעיל על מנת שהדוח ירוץ כשורה.

en: Report could not be created
he: לא ניתן ליצור את הדוח

en: default
he: ברירת מחדל

en: Document Styles
he: סגנונות מסמך

[ctx: manual]
en: Document_Styles_dialog
he: דו־שיח_סגנונות_מסמך

en: New Style
he: סגנון חדש

en: Error saving stylesheet
he: שגיאה בשמירת גיליון סגנון

en: Missing information
he: מידע חסר

en: Select a style
he: נא לבחור סגנון

en: Style editor
he: עורך סגנון

[ctx: manual]
en: Style_editor_dialog
he: דו־שיח_עורך_סיגנון

en: No description available
he: לא קיים תאור

en: (Embedded style '%s' must be edited separately)
he: (Embedded style '%s' נדרשת עריכה בניפרד)

en: Column %d:
he: עמודה %d:

en: Debug
he: ניפוי־תקלים

en: Analysis and Exploration
he: ניתוח וחקירה

en: Family Tree Processing
he: עיבוד אילן־יוחסין

en: Family Tree Repair
he: תיקון אילן־יוחסין

en: Revision Control
he: בקרת מהדורה

en: Utilities
he: עזרים

en: Proceeding with this tool will erase the undo history for this session. In particular, you will not be able to revert the changes made by this tool or any changes made prior to it.
    
    If you think you may want to revert running this tool, please stop here and backup your database.
he: התקדמות עם כלי זה תמחק את כל היסטוריית ההסגות בשיח זה. במיוחד, לא ניתן יהיה להסיג עוד את השינויים שנעשו באמצעות כלי זה או כל שינוי שנעשה טרם השימוש בו.
    
    נא לגבות תחילה את מסד־הנתונים למקרה שתידרש הסגת תוצאות פעולות כלי זה .

en: _Proceed with the tool
he: _להמשיך עם הכלי

en: You must select an active person for this tool to work properly.
he: נא לבחור אדם פעיל על מנת שהכלי יפעל כשורה.

en: Select Source or Citation
he: נא לבחור בורר מקור או מובאות

en: Source: Title or Citation: Volume/Page
he: מקור: כותרת או מובאה: כרך/עמוד

en: Last Change
he: שינוי אחרון

[ctx: manual]
en: Select_Source_or_Citation_selector
he: נא_לבחור_בורר_מקור_או_מובאה

en: Select Event
he: נא לבחור אירוע

[ctx: manual]
en: Select_Event_selector
he: נא_לבחור_בורר_אירוע

[ctx: manual]
en: Select_Family_selector
he: נא_לבחור_בורר_משפחה

en: Select Note
he: נא לבחור הערה

[ctx: manual]
en: Select_Note_selector
he: נא_לבחור_בורר_הערות

en: Select Media Object
he: נא לבחור עצם מדיה

[ctx: manual]
en: Select_Media_Object_selector
he: נא_לבחור_בורר_עצם_מדיה

[ctx: manual]
en: Select_Father_selector
he: נא_לבחור_בורר_אב

[ctx: manual]
en: Select_Mother_selector
he: נא_לבחור_בורר_אם

[ctx: manual]
en: Select_Child_selector
he: נא_לבחור_בורר_צאצא

[ctx: manual]
en: Select_Person_selector
he: נא_לבחור_בורר_אדם

en: Select Place
he: נא לבחור מקום

[ctx: manual]
en: Select_Place_selector
he: נא_לבחור_בורר_מקור

en: Select Repository
he: נא לבחור מאגר

[ctx: manual]
en: Select_Repository_selector
he: נא_לבחור_בורר_מאגר

en: Select Source
he: נא לבחור מקור

[ctx: manual]
en: Select_Source_selector
he: נא_לבחור_בורר_מקור

en: You have no installed dictionaries.
he: לא הותקנו מילונים.

en: Off
he: כבוי

en: On
he: מופעל

en: Failed to display tip of the day
he: הצגת עצה יומית כשלה

en: Unable to read the tips from external file.
    
    %s
he: לא ניתן לקרוא עצה יומית מקובץ חיצוני
    
    %s

en: _Undo
he: ה_סגה

en: _Redo
he: _ביצוע חוזר

en: Original time
he: זמן מקורי

en: Action
he: פעולה

en: Delete confirmation
he: אישור מחיקה

en: Are you sure you want to clear the Undo history?
he: האם לסלק היסטוריית הסגות?

en: Clear
he: ניקוי

en: Database opened
he: מסד נתונים נפתח

en: History cleared
he: היסטוריה נוקתה

en: Canceling...
he: ביטול...

en: Please do not force closing this important dialog.
he: נא לא לסגור בכוח את תיבת דו־השיח יבוא.

en: The external program failed to launch or experienced an error
he: אתחול התכנית החיצונית כשל או חוותה שגיאה

en: Error from external program
he: שגיאה מתכנית חיצונית

en: File %s does not exist
he: הקובץ %s לא קיים

en: Cannot open new citation editor at this time. Either the citation is already being edited, or the associated source is already being edited, and opening a citation editor (which also allows the source to be edited), would create ambiguity by opening two editors on the same source. 
    
    To edit the citation, close the source editor and open an editor for the citation alone
he: לא ניתן לפתוח כעת עורך מובאה חדשה. יתכן שהמובאה כבר בערכיה, או שהמקור המשויך בעריכה, פתיחת עורך מובאה נוסף (המאפשר גם את עריכת המקור), תיצור חוסר בהירות בפתיחת שני עורכים לאותו מקור. 
    
    כדי לערוך את המובאה, יש לסגור את עורך המקור ולפתוח עורך עבור המובאה בלבד

en: Cannot open new citation editor
he: לא ניתן לפתוח עורך מובאה חדש

en: No Family Tree
he: אין אילן־יוחסין

en: Registering plugins...
he: רישום מתקעים מתבצעת...

en: Ready
he: מוכן

en: Abort changes?
he: האם לנטוש שינויים?

en: Aborting changes will return the database to the state it was before you started this editing session.
he: נטישת שינויים תחזיר את מסד־הנתונים למצב שהיה לפני התחלת פעולת עריכת שיח זה.

en: Abort changes
he: נטישת שינויים

en: Cannot abandon session's changes
he: לא ניתן לנטוש שינויי שיח

en: Changes cannot be completely abandoned because the number of changes made in the session exceeded the limit.
he: לא ניתן לנטוש שינויים לחלוטין מכיוון שמספר השינויים שבוצעו בשיח זה חרג מהמגבלה.

en: View failed to load. Check error output.
he: טעינת המצג כשלה. נא לבדוק פלט שגיאה.

en: Import Statistics
he: ייבוא סטטיסטיקה

en: Read Only
he: לקריאה בלבד

en: Gramps had a problem the last time it was run.
he: גרמפס נתקל בבעיה בריצה הקודמת.

en: Would you like to run the Check and Repair tool?
he: האם להריץ את כלי הבדיקה והתיקון?

en: Please wait for backup to complete.
he: נא להמתין להשלמת הגיבוי.

en: Autobackup...
he: גיבוי אוטומטי...

en: Error saving backup data
he: שגיאה בשמירת מידע גיבוי

en: Failed Loading View
he: כשל בטעינת מצג

en: The view %(name)s did not load and reported an error.
    
    %(error_msg)s
    
    If you are unable to fix the fault yourself then you can submit a bug at %(gramps_bugtracker_url)s or contact the view author (%(firstauthoremail)s).
    
    If you do not want Gramps to try and load this view again, you can hide it by using the Plugin Manager on the Help menu.
he: מצג %(name)s לא נטען ודווח על שגיאה.
    
    %(error_msg)s
    
    ‏במידה ולא הצלחתם להתגבר על הבעיה, ניתן לדווח על תקל ב־%(gramps_bugtracker_url)s או ליצור קשר עם יוצר המצג (%(firstauthoremail)s).
    
    על מנת שגרמפס לא ינסה לטעון מצג זה בעתיד, ניתן להסתירו תוך שימוש במנהל המתקעים בתפריט העזרה.

en: Failed Loading Plugin
he: טעינת מתקע כשלה

en: The plugin %(name)s did not load and reported an error.
    
    %(error_msg)s
    
    If you are unable to fix the fault yourself then you can submit a bug at %(gramps_bugtracker_url)s or contact the plugin author (%(firstauthoremail)s).
    
    If you do not want Gramps to try and load this plugin again, you can hide it by using the Plugin Manager on the Help menu.
he: מתקע %(name)s לא נטען ודווח על שגיאה.
    
    %(error_msg)s
    
    ‏במידה ולא הצלחתם להתגבר על הבעיה, ניתן לדווח על תקל ב־%(gramps_bugtracker_url)s או ליצור קשר עם יוצר המתקע (%(firstauthoremail)s).
    
    על מנת שגרמפס לא ינסה לטעון מתקע זה בעתיד, ניתן להסתירו תוך שימוש במנהל המתקעים בתפריט העזרה.

en: Gramps XML Backup
he: גיבוי גרמפס XML

en: File:
he: קובץ:

en: Media:
he: מדיה:

[ctx: Megabyte]
en: MB
he: מב

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Backup file already exists! Overwrite?
he: קובץ קיים כבר. האם לכותב עליו?

en: The file '%s' exists.
he: הקובץ '%s' קיים.

en: Proceed and overwrite
he: להמשיך ולעקוף

en: Cancel the backup
he: ביטול גיבוי

en: Making backup...
he: יצירת גיבוי...

en: Backup saved to '%s'
he: גיבוי נשמר ל'%s'

en: Backup aborted
he: הגיבוי ננטש

[ctx: manual]
en: Bookmarks
he: סימניות

en: Organize Bookmarks
he: ארגון סימניות

en: Cannot bookmark this reference
he: לא ניתן להוסיף אזכור זה לרשימת סימניות

en: Active object not visible
he: עצם פעיל לא גלוי

en: Could Not Set a Bookmark
he: לא ניתן לשים סימניה

en: A bookmark could not be set because nothing was selected.
he: לא ניתן להגדיר סימניה, כיוון שלא נבחר דבר.

en: Delete {type} [{gid}]?
he: מחיקת {type} [{gid}]?

en: Deleting item will remove it from the database.
he: מחיקת פריט תסיר אותו ממסד הנתונים.

en: Processing...
he: עיבוד...

en: Multiple Selection Delete
he: מחיקת בחירה מרובה

en: This item is currently being used. Deleting it will remove it from the database and from all other items that reference it.
he: פריט זה נמצא כעת בשימוש. מחיקה תגרום להסרתו ממסד הנתונים ומכל הפריטים האחרים שמאזכרים אותו.

en: Delete %s?
he: מחיקת %s?

en: Column clicked, sorting...
he: עמודה הוקשה, מתבצע מיון...

en: Export View as Spreadsheet
he: ייצוא המצג כגיליון אלקטרוני

en: OpenDocument Spreadsheet
he: גליון אלקטרוני אופן־דוקומנט

en: Columns
he: עמודות

en: CSV Dialect
he: תסדיר CSV

en: %s has been bookmarked
he: %s סומן בסימניה

en: A bookmark could not be set because no one was selected.
he: לא ניתן להגדיר סימניה, כיוון שלא נבחר אף אחד.

en: No Home Person
he: אין אדם בית

en: You need to set a 'Home Person' to go to. Select the People View, select the person you want as 'Home Person', then confirm your choice via the menu Edit -> Set Home Person.
he: נא להגדיר 'אדם ברירת מחדל' לעבור אליו. נא לבחור 'מצג אנשים', לבחור באדם הרצוי כ'אדם הבית', ולאחר מכן לאשר את הבחירה באמצעות התפריט 'עריכה &larr; קביעה'.

en: Jump to by Gramps ID
he: דילוג אל מזהה גרמפס

en: Error: %s is not a valid Gramps ID
he: שגיאה: %s אינו מזהה גרמפס תיקני

en: _Bottombar
he: _סרגל תחתון

en: _Sidebar
he: _סרגל צד

en: Configure %(cat)s - %(view)s
he: קביעת תצורה %(cat)s - %(view)s

en: Configure %s View
he: תיצור מצג %s

en: View %(name)s: %(msg)s
he: מצג %(name)s: %(msg)s

en: Tag selected rows
he: שורות שנבחרו לפי תג

en: New Tag...
he: תג חדש…

en: Organize Tags...
he: ניהול תגים…

[ctx: manual]
en: Organize_Tags_Window
he: חלון_ניהול_תגים

[ctx: manual]
en: New_Tag_dialog
he: דו־שיח_תג_חדש

en: Add tag '%s'
he: הוספת תג '%s'

en: Remove tag '%s'
he: מחיקת תג '%s'

en: Adding Tags
he: הוספת תגים

en: Tag Selection (%s)
he: בחירת תג (%s)

en: Removing Tags
he: הסרת תגים

en: Organize Tags
he: ניהול תגים

en: Change Tag Priority
he: שינוי תעדוף תגים

en: Remove tag '%s'?
he: להסיר תג '%s'?

en: The tag definition will be removed.  The tag will be also removed from all objects in the database.
he: הגדרת התג תוסר.    התג יוסר מכל הרשומות במסד הנתונים גם כן.

en: Delete Tag (%s)
he: מחיקת תג (%s)

en: Tag: %s
he: תג: %s

en: New Tag
he: תג חדש

en: Cannot save tag
he: לא ניתן לשמור תג

en: The tag name cannot be empty
he: שם התג לא יכול להיות ריק

en: Add Tag (%s)
he: הוספת תג (%s)

en: Edit Tag (%s)
he: עריכת תג (%s)

en: Tag Name:
he: שם תג:

en: %(title)s - Gramps
he: %(title)s – גרמפס

en: Pick a Color
he: נא לבחור צבע

en: Error in format
he: שגיאת תסדיר

en: Record is private
he: רשומה פרטית

en: Record is public
he: רשומה ציבורית

en: Expand this section
he: הרחב מקטע זה

en: Collapse this section
he: כיווץ מקטע זה

en: Edit family
he: עריכת משפחה

en: Reorder families
he: סידור משפחות מחדש

en: _Copy
he: _העתקה

en: Siblings
he: אַחָאִים

en: Related
he: קרובים

en: Add partner to person
he: הוספת הורה לאדם

en: Add a person
he: הוספת אדם

en: Add Child to Family
he: הוספת צאצא למשפחה

en: Gramplet Bar Menu
he: תפריט סרגל גרמפלט

en: Unnamed Gramplet
he: גרמפלט ללא שם

en: Gramplet Bar
he: סרגל גרמפלט

en: Select the down arrow on the right corner for adding, removing or restoring gramplets.
he: להוספה, הסרה או שחזור גרמפלטים, נא לבחור בחץ המורה מטה, בפינה השמאלית בסרגל הלשוניות .

en: Add a gramplet
he: הוספת גרמפלט

en: Remove a gramplet
he: הסרת גרמפלט

en: Restore default gramplets
he: שחזור גרמפלטים ברירת מחדל

en: Gramplet Bar Help
he: עזרת סרגל גרמפלט

en: About Gramplets
he: על גרמפלטים

en: Restore to defaults?
he: שחזור לברירת מחדל?

en: The gramplet bar will be restored to contain its default gramplets.  This action cannot be undone.
he: סרגל גרמפס ישוחזר לתצורת גרמפלטים ברירת מחדל.  פעולה זו לא ניתנת להסגה.

en: Drag Properties Button to move and click it for setup
he: גרירת לחצן מאפיינים למיקום מחדש והקשה להגדרות

en: Right click to add gramplets
he: הקשת עכבר ימנית להוספת גרמפלטים

en: Untitled Gramplet
he: גרמפלט ללא כותרת

en: Restore a gramplet
he: שחזור גרמפלט

en: Number of Columns
he: מספר עמודות

en: Gramplet Layout
he: פריסת גרמפלט

en: Use maximum height available
he: שימוש בגובה מרבי זמין

en: Height if not maximized
he: גובה, אם לא מרבי

en: Click to make this person active
    Right click to display the edit menu
    Click Edit icon (enable in configuration dialog) to edit
he: הקשה להפיכה לשפעול אדם
    הקשת עכבר ימנית להצגת תפריט העריכה
    הקשה על סמל (ניתן לאפשור בתיבת הדו־שיח 'תצורה') לעריכה

en: Bad Date
he: תאריך שגוי

en: Date more than one year in the future
he: מתוארך ביותר משנה בעתיד

en: Double-click on the picture to view it in the default image viewer application.
he: הקשת עכבר כפולה על תמונה כדי להציגה במשקף ברירת המחדל.

en: Make Active Media
he: הפיכה למדיה פעילה

en: Matches places within a given distance of the active place. You have no active place.
he: איתור מקומות בתוך מרחק נתון מהמקום הפעיל. לא הוגדר מקום פעיל.

en: Progress Information
he: מידע התקדמות

[ctx: manual]
en: Reorder_Relationships_dialog
he: דו־שיח_סידור_קשרי־קרבה_מחדש

en: Reorder Relationships
he: סידור קשרי־קרבה מחדש

en: Reorder Relationships: %s
he: סידור קשרי־קרבה מחדש: %s

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Clear Markup
he: נקוי סימון

en: Font Color
he: צבע גופן

en: Redo
he: בצוע חוזר

en: Undo
he: הסגה

en: 
    Command-Click to follow link
he: 
    Ctrl+והקשה על הקישור למעבר לעמוד

en: 
    Ctrl-Click to follow link
he: 
    Ctrl+הקשה על הקישור למעבר לעמוד

en: Spellcheck
he: בדיקת איית

en: Search selection on web
he: חיפוש בחירה במרשתת

en: _Send Mail To...
he: _משלוח דואר ל...

en: Copy _E-mail Address
he: הע_תק כתובת דואר אלקטרוני

en: _Open Link
he: _פתיחת קישור

en: Copy _Link Address
he: העתקת _כתובת קישור

en: _Edit Link
he: _עריכת קישור

en: Select font color
he: נא לבחור צבע גופן

en: Select background color
he: נא לבחור צבע רקע

en: '%s' is not a valid value for this field
he: '%s' הוא לא ערך תקין לשדה זה

en: This field is mandatory
he: זהו שדה חובה

en: '%s' is not a valid date value
he: '%s' הוא לא ערך תקין של תאריך

en: Legacy
he: מיושן

en: Legacy citation formatter
he: מתבנת מובאות מיושן

en: _BSDDB Database
he: מסד נתונים _BSDDB

en: Berkeley Software Distribution Database Backend
he: מסד נתונים להפצת תוכנה של ברקלי

en: _SQLite Database
he: מסד נתונים _SQLite

en: SQLite Database
he: מסד נתונים SQLite

en: Database version
he: גרסת מסד־נתונים

en: Database module location
he: מיקום רכיב מסד־נתונים

en: Characters per line
he: תווים לשורה

en: The number of characters per line
he: מספר התווים לשורה

en: Plain Text
he: מלל פשוט

en: Generates documents in plain text format (.txt).
he: חילול מסמכים בתסדיר מלל פשוט (‎.txt).

en: Print...
he: הדפסה…

en: Generates documents and prints them directly.
he: חילול מסמכים והדפסתם ישירות.

en: Generates documents in HTML format.
he: חילול מסמכים בתסדיר HTML.

en: Generates documents in LaTeX format.
he: חילול מסמכים בתסדיר LaTeX.

en: OpenDocument Text
he: תמלילן אופן-דוקומנט

en: Generates documents in OpenDocument Text format (.odt).
he: חילול מסמכים בתסדיר מלל מסמך פתוח - Open Document‏ (‎.odt).

en: PDF document
he: מסמך PDF

en: Generates documents in PDF format (.pdf).
he: חילול מסמכים בתסדיר PDF‏ (‎.pdf).

en: Generates documents in PostScript format (.ps).
he: חילול מסמכים בתסדיר פוסט-סקריפט (‎.ps).

en: RTF document
he: מסמך RTF

en: Generates documents in Rich Text format (.rtf).
he: חילול מסמכים בתסדיר מלל עשיר (‎.rtf).

en: SVG document
he: מסמך SVG

en: Generates documents in Scalable Vector Graphics format (.svg).
he: חילול מסמכים בתסדיר גרפיקה וקטורית הניתנת לסילום (svg.).

en: Print Preview
he: תצוגת הדפסה מקדימה

en: Closes print preview window
he: סגירת חלון תצוגת הדפסה מקדימה

en: _Print
he: _הדפסה

en: Prints the current file
he: מדפיס את הקובץ הנוכחי

en: _First
he: _ראשון

en: Shows the first page
he: הצגת העמוד הראשון

en: _Back
he: _אחורה

en: Shows previous page
he: הצגת עמוד קודם

en: Shows the next page
he: הצגת העמוד הבא

en: _Last
he: _אחרון

en: Shows the last page
he: הצגת העמוד האחרון

en: Zooms to fit the page width
he: קירוב להתאמה לרוחב עמוד

en: Zooms to fit the whole page
he: קירוב להתאמה לעמוד שלם

en: Zooms the page in
he: קירוב עמוד

en: Zooms the page out
he: הרחקת עמוד

en: of %d
he: של %d

en: Possible destination error
he: שגיאת יעד אפשרית

en: You appear to have set your target directory to a directory used for data storage. This could create problems with file management. It is recommended that you consider using a different directory to store your generated web pages.
he: נראה שמחיצת היעד שהוגדרה משמשת לאחסון נתונים. מצב זה עלול ליצור בעיות בניהול קבצים. מומלץ לשקול להשתמש במחיצה אחרת לאחסון דפי המרשתת שנוצרו.

en: Could not create jpeg version of image %(name)s
he: לא ניתן ליצור גרסת jpeg של תמונה %(name)s

en: PIL (Python Imaging Library) not loaded.
he: PIL (פיתון אימג'ינג ליבררי) לא נטען.

en: Production of jpg images from non-jpg images in LaTeX documents will not be available. Use your package manager to install python-imaging or python-pillow or python3-pillow
he: הפקה של תמונות jpg מתמונות שאינן jpg ב־מסמכי LaTeX, לא יהיו זמינים. נא להשתמש במנהל החבילות כדי להתקין python-imaging או python-pillow או python3-pillow

en: Could not open %s
he: לא ניתן לפתוח את %s

en: SVG background color
he: צבע רקע SVG

en: transparent background
he: רקע שקוף

en: white
he: לבן

en: black
he: שחור

en: red
he: אדום

en: green
he: ירוק

en: blue
he: כחול

en: cyan
he: תכלת

en: magenta
he: מג'נטה

en: yellow
he: צהוב

en: The color, if any, of the SVG background
he: הצבע, אם קיים, של רקע ה־SVG

en: Ancestor Graph
he: תרשים אָבוֹת קַדמוֹנִים

en: Ancestor Graph for %s
he: תרשים אָבוֹת קַדמוֹנִים עבור %s

en: Person %s is not in the Database
he: אדם %s לא מופיע במסד הנתונים

en: Ancestor Tree
he: אילן אָבוֹת קַדמוֹנִים

en: Making the Tree...
he: בנית אילן־היוחסין...

en: Printing the Tree...
he: הדפסת אילן־יוחסין מתבצעת...

en: Center Person
he: אדם מרכזי

en: The center person for the tree
he: האדם המרכזי לאילן היוחסין

en: Include siblings of the center person
he: לכלול אַחָאִים של האדם המרכזי

en: Whether to only display the center person or all of his/her siblings too
he: האם להציג את האדם המרכזי בלבד, או גם את אַחָאִיו

en: Generations
he: דורות

en: The number of generations to include in the tree
he: מספר הדורות שיכללו באילן־היוחסין

en: Display unknown
    generations
he: הצגת לא ידועים
    דורות

en: The number of generations of empty boxes that will be displayed
he: מספר הדורות של תיבות ריקות שיוצגו

en: Compress tree
he: דחיסת אילן־יוחסין

en: Whether to remove any extra blank spaces set aside for people that are unknown
he: האם להסיר רשומות ריקות שנוצרו עבור אנשים בלתי ידועים

en: Show Index
he: הצגת מפתח

en: Display index of each person
he: הצגת מפתח של כל אדם

en: Start Index
he: מפתח התחלה

en: The start index
he: מפתח ההתחלה

en: Report Title
he: כותרת דוח

en: Do not include a title
he: לא לכלול כותרת

en: Include Report Title
he: לכלול כותרת דוח

en: Choose a title for the report
he: בחירת כותרת עבור הדוח

en: Include a border
he: לכלול גבול

en: Whether to make a border around the report.
he: האם להדפיס מסגרת לדוח.

en: Include Page Numbers
he: לכלול מספרי עמוד

en: Whether to print page numbers on each page.
he: האם להדפיס מספרי עמודים בכל עמוד.

en: Scale tree to fit
he: סילום אילן־יוחסין להתאמה לעמוד

en: Do not scale tree
he: לא לסלם אילן יוחסין

en: Scale tree to fit page width only
he: סילום אילן־יוחסין להתאמה לרוחב בלבד

en: Scale tree to fit the size of the page
he: סילום אילן־יוחסין להתאמה לגודל העמוד

en: Whether to scale the tree to fit a specific paper size
he: האם לסלם אילן־יוחסין כך שיתאים לגודל נייר מסוים

en: Resize Page to Fit Tree size
    
    Note: Overrides options in the 'Paper Option' tab
he: שינוי גודל עמוד שיתאים לגודל אילן־יוחסין
    
    הערה: עוקף הגדרות בלשונית 'אפשרות עמוד'

en: Whether to resize the page to fit the size 
    of the tree.  Note:  the page will have a 
    non standard size.
    
    With this option selected, the following will happen:
    
    With the 'Do not scale tree' option the page
      is resized to the height/width of the tree
    
    With 'Scale tree to fit page width only' the height of
      the page is resized to the height of the tree
    
    With 'Scale tree to fit the size of the page' the page
      is resized to remove any gap in either height or width
he: האם לסלם את העמוד כך שיתאים
    לגודל אילן־היוחסין.   הערה:   גודל העמוד
    לא יהיה תקני.
    
    בבחירה באפשרות זו, יתרחשו הפעולות הבאות:
    
    עם אפשרות 'לא לסלם אילן־היוחסין'
     גודל העמוד ישתנה לפי 'גובה/רוחב' אילן־היוחסין
    
    עם אפשרות 'סילום אילן־יוחסין להתאמה רק לרוחב העמוד'
      גודל העמוד ישתנה לפי 'גובה' אילן־היוחסין
    
    עם אפשרות 'סילום אילן־היוחסין להתאמה לגודל העמוד' 
     גודל העמוד ישתנה כך שכל פער ב'גובה' או ב'רוחב' העמוד יוסר

en: Include Blank Pages
he: לכלול עמודים ריקים

en: Whether to include pages that are blank.
he: האם לכלול עמודים שהם ריקים.

en: Report Options (2)
he: אפשרויות דוח (2)

en: Father
    Display Format
he: תסדיר
    מצג אב

en: Display format for the fathers box.
he: תסדיר מצג תיבת אב.

en: Mother
    Display Format
he: אם
    תסדיר מצג

en: Display format for the mothers box.
he: תסדיר מצג תיבת אם.

en: Center person uses
    which format
he: באיזה תסדיר משתמש
    האדם המרכזי

en: Use Fathers Display format
he: שימוש בתסדיר מצג אב

en: Use Mothers display format
he: שימוש בתסדיר מצג אם

en: The display format for the center person
he: תסדיר מצג האדם המרכזי

en: Include Marriage box
he: לכלול תיבת נישואין

en: Whether to include a separate marital box in the report
he: האם לכלול בדוח תיבה נפרדת למצב משפחתי

en: Marriage
    Display Format
he: נישואין
    תסדיר מצג

en: Display format for the marital box.
he: תסדיר מצג תיבת נישואין.

en: Advanced
he: מתקדם

en: Replace Display Format:
    'Replace this'/' with this'
he: החלפת תסדיר מצג:
    'החלפת זה'/'בזה'

en: i.e.
    United States of America/U.S.A.
he: לדוגמה
    ארצות הברית של אמריקה/ארה"ב.

en: Include a note
he: לכלול הערות

en: Whether to include a note on the report.
he: האם לכלול הערה בדוח.

en: Add a note
    
    $T inserts today's date
he: הוספת הערה
    
    ‏$T‏ להזנת תאריך היום

en: Note Location
he: מיקום הערה

en: Where to place the note.
he: היכן למקם את ההערה.

en: inter-box scale factor
he: מקדם סילום בין התיבות

en: Make the inter-box spacing bigger or smaller
he: הגדלת או הקטנת מרווח התיבה הפנימי

en: box shadow scale factor
he: מקדם סילום הצללת תיבה

en: Make the box shadow bigger or smaller
he: הגדלת או הקטנת הצללת תיבה

en: No generations of empty boxes for unknown ancestors
he: ללא דורות של תיבות ריקות לאבות קדמונים לא ידועים

en: One Generation of empty boxes for unknown ancestors
he: דור אחד של תיבות ריקות לאבות קדמונים לא ידועים

en:  Generations of empty boxes for unknown ancestors
he:  דורות של תיבות ריקות לאבות קדמונים לא ידועים

en: The basic style used for the text display.
he: הסגנון הבסיסי המשמש להצגת המלל.

en: The basic style used for the note display.
he: הסגנון הבסיסי שמשמש להצגת ההערה.

en: The style used for the title.
he: הסגנון שישמש לכותרת.

en: My Calendar
he: לוח-השנה שלי

en: Produced with Gramps
he: נוצר באמצעות גרמפס

en: Calendar Report
he: דוח לוח־שנה

en: Formatting months...
he: מעצב חודשים...

en: Reading database...
he: קורא מסד־נתונים...

en: %(person)s, birth
he: %(person)s, לידה

en: %(wife)s and
     %(person)s, wedding
he: חתונת %(wife)s
     ו%(person)s

en: {wife} and
     {person}, {nyears} | {wife} and
     {person}, {nyears}
he[0]: {wife} ו
    {person}, {nyears}
he[1]: {wife} ו
    {person}, {nyears}

en: Select filter to restrict people that appear on calendar
he: נא לבחור מסנן להגבלת האנשים שיופיעו בלוח-השנה

en: The center person for the report
he: האדם המרכזי לדוח

en: Text Area 1
he: אזור מלל 1

en: First line of text at bottom of calendar
he: שורת מלל ראשונה בתחתית לוח-השנה

en: Text Area 2
he: אזור מלל 2

en: Second line of text at bottom of calendar
he: שורת מלל שניה בתחתית לוח-השנה

en: Text Area 3
he: אזור מלל 3

en: Third line of text at bottom of calendar
he: שורת מלל שלישית בתחתית לוח-השנה

en: Include only living people
he: לכלול רק אנשים חיים

en: Include only living people in the calendar
he: לכלול אנשים חיים בלבד בלוח-השנה

en: Content
he: תוכן

en: Year of calendar
he: שנת לוח-השנה

en: Country for holidays
he: מדינה עבור חגים

en: Select the country to see associated holidays
he: נא לבחור מדינה להצגת החגים הנהוגים בה

en: First day of week
he: יום ראשון בשבוע

en: Select the first day of the week for the calendar
he: נא לבחור את היום הראשון בשבוע בלוח-השנה

en: Birthday surname
he: שם משפחה בימי ההולדת

en: Wives use husband's surname (from first family listed)
he: נשים משתמשות בשם המשפחה של הבעל (מהמשפחה הראשונה ברשימה)

en: Wives use husband's surname (from last family listed)
he: נשים משתמשות בשם המשפחה של הבעל (מהמשפחה האחרונה ברשימה)

en: Wives use their own surname
he: נשים משתמשות בשם המשפחה שלהן

en: Select married women's displayed surname
he: נא לבחור את הצגת שם המשפחה לנשים נשואות

en: Include birthdays
he: לכלול ימי הולדת

en: Whether to include birthdays
he: האם לכלול ימי הולדת

en: Include anniversaries
he: לכלול ימי שנה

en: Whether to include anniversaries
he: האם לכלול ימי נישואין

en: Include death dates
he: לכלול תאריכי פטירה

en: Include death anniversaries in the calendar
he: לכלול ימי שנה לפטירה בלוח-השנה

en: Title text and background color
he: צבע כותרת והרקע שלה

en: Calendar day numbers
he: מספרי ימים בלוח-השנה

en: Daily text display
he: מצג מלל יומי

en: Holiday text display
he: מצג מלל חגים

en: Days of the week text
he: מלל ימי השבוע

en: Text at bottom, line 1
he: מלל בתחתית, שורה 1

en: Text at bottom, line 2
he: מלל בתחתית, שורה 2

en: Text at bottom, line 3
he: מלל בתחתית, שורה 3

en: Descendant Chart for %(person)s and %(father1)s, %(mother1)s
he: תרשים צאצאי %(person)s ו%(father1)s, %(mother1)s

en: Descendant Chart for %(person)s, %(father1)s and %(mother1)s
he: תרשים צאצאי %(person)s, %(father1)s ו%(mother1)s

en: Descendant Chart for %(father1)s, %(father2)s and %(mother1)s, %(mother2)s
he: תרשים צאצאי %(father1)s, %(father2)s ו%(mother1)s, %(mother2)s

en: Descendant Chart for %(person)s
he: תרשים צאצאי %(person)s

en: Descendant Chart for %(father)s and %(mother)s
he: תרשים צאצאי %(father)s ו%(mother)s

en: Descendant Graph
he: תרשים צאצאים

en: Family Chart for %(person)s
he: תרשים משפחמה של %(person)s

en: Family Chart for %(father1)s and %(mother1)s
he: תרשים משפחה של %(father1)s ו%(mother1)s

en: Cousin Chart for %(names)s
he: תרשים בני דודים של %(names)s

en: Family %s is not in the Database
he: משפחה %s אינה נמצאת במסד הנתונים

en: Report for
he: דוח עבור

en: The main person for the report
he: האדם המרכזי בדוח

en: The main family for the report
he: המשפחה המרכזית עבור הדוח

en: Level of Spouses
he: רמת זוגאים

en: 0=no Spouses, 1=include Spouses, 2=include Spouses of the spouse, etc
he: 0=ללא זוגאי, 1=לכלול זוגאים, 2=לכלול זוגאים של בני הזוג, וכן הלאה

en: Start with the parent(s) of the selected first
he: להתחיל עם ההורה(ים) של הרשומה שנבחרה תחילה

en: Will show the parents, brother and sisters of the selected person.
he: הורים, אחים ואחיות של האדם שנבחר יוצגו גם כן.

en: Whether to move people up, where possible, resulting in a smaller tree
he: האם להזיז אנשים מעלה, במידת האפשר, התוצאה תהיה אילן־יוחסין קטן יותר

en: Bold direct descendants
he: הדגשת צאצאים ישירים

en: Whether to bold those people that are direct (not step or half) descendants.
he: האם להדגיש אנשים שהם צאצאים ישירים (לא חורגים או למחצה).

en: Indent Spouses
he: הסטת זוגאי פנימה

en: Whether to indent the spouses in the tree.
he: האם להסיט את הזוגאי פנימה באילן.

en: Descendant Chart for [selected person(s)]
he: תרשים צאצאים של [selected person(s)]

en: Family Chart for [names of chosen family]
he: תרשים משפחה של [names of chosen family]

en: Cousin Chart for [names of children]
he: תרשים בני דודים של [names of children]

en: Whether to include page numbers on each page.
he: האם לכלול מספרי עמוד בכל עמוד.

en: Descendant
    Display Format
he: צאצא
    תסדיר מצג

en: Display format for a descendant.
he: תסדיר מצג צאצאים.

en: Spousal
    Display Format
he: זוגיות
    תסדיר מצג

en: Display format for a spouse.
he: תסדיר מצג זוגאי.

en: inter-box Y scale factor
he: מקדם סילום Y בין התיבות

en: Make the inter-box Y bigger or smaller
he: הגדלת או הקטנת התיבה הפנימי Y

en: The bold style used for the text display.
he: הסגנון המודגש המשמש להצגת המלל.

en: The style for the marriage box.
he: הסגנון לתיבת נישואין.

en: The style for the spouse box.
he: הסגנון לתיבת הזוגאים.

en: The style for the direct descendant box.
he: הסגנון לתיבת הצאצא הישיר.

en: The style for the note box.
he: הסגנון לתיבת הערות.

en: The style for the connection lines and report border.
he: הסגנון לתיבת קווי קשר וגבולות דוח.

en: Ancestor Chart
he: תרשים אָבוֹת קַדמוֹנִים

en: Produces a graphical ancestral chart
he: יצירת תרשים אָבוֹת קַדמוֹנִים חזותי

en: Produces a graphical ancestral tree
he: יצירת תרשים אילן־יוחסין אבות קשמונים

en: Produces a graphical calendar
he: יצירת לוח־שנה גרפי

en: Descendant Chart
he: תרשים צאצאים

en: Produces a graphical descendant chart
he: יצירת תרשים צאצאים חזותי

en: Descendant Tree
he: אילן־יוחסין צאצאים

en: Produces a graphical descendant tree
he: יצירת אילן־יוחסין צאצאים חזותי

en: Family Descendant Chart
he: תרשים צאצאי משפחה

en: Produces a graphical descendant chart around a family
he: יצירת תרשים צאצאים חזותי מסביב למשפחה

en: Family Descendant Tree
he: אילן־יוחסין צאצאי משפחה

en: Produces a graphical descendant tree around a family
he: יצירת דוח אילן־יוחסין צאצאים חזותי למשפחה

en: Fan Chart
he: תרשים מניפה

en: Produces fan charts
he: יצירת תרשימי מניפה

en: Statistics Charts
he: תרשימי סטטיסטיקה

en: Produces statistical bar and pie charts of the people in the database
he: יצירת תרשים עמודות סטטיסטי ותרשימי עוגה של האנשים במסד הנתונים

en: Timeline Chart
he: תרשים ציר זמן

en: Produces a timeline chart.
he: יצירת תרשים ציר זמן.

en: %(generations)d Generation Fan Chart for %(person)s
he: תרשים מניפה בן %(generations)d דורות, עבור %(person)s

en: %(generations)d Generation Fan Chart for
    %(person)s
he: יצירת תרשים מניפה בן %(generations)d דורות, עבור
    ‏%(person)s

en: The number of generations to include in the report
he: מספר הדורות שיכללו בדוח

en: Type of graph
he: סוג התרשים

en: full circle
he: מעגל מלא

en: half circle
he: חצי מעגל

en: overhang
he: שלוחה

en: quarter circle
he: רבע מעגל

en: The form of the graph: full circle, half circle, half circle with overhang or quarter circle.
he: צורת התרשים: עיגול מלא, חצי עיגול עם שלוחה, או רבע עיגול.

en: generation dependent
he: תלוי בדור

en: Background color is either white or generation dependent
he: צבע הרקע הוא לבן הוא תלוי בדור

en: Orientation of radial texts
he: כיוון מלל רדיאלי

en: upright
he: מעלה

en: roundabout
he: מעוגל

en: Print radial texts upright or roundabout
he: הדפסת מלל רדיאלי מעלה או סביב

en: Draw empty boxes
he: ציור תיבות ריקות

en: Draw the background although there is no information
he: ציור הרקע למרות שאין מידע

en: Use one font style for all generations
he: שימוש בגופן אחיד לכל הדורות

en: You can customize font and color for each generation in the style editor
he: אפשר להתאים אישית גופן וצבע לכל דור ודור בעורך הסגנונות

en: Flip names that are on the bottom half of the fan
he: היפוך שמות שנמצאים בחצי התחתון של המניפה

en: Flip names for generations 2, 3 and 4 i.e. those found in circles
he: היפוך שמות דורות 2, 3 ו4 כלומר אלו שנמצאים במעגלים הללו

en: Exclude the title of the chart
he: החרגת כותרת התרשים

en: Exclude the title to make more room for the chart
he: החרגת הכותרת כדי לפנות מקום לתרשים

en: The style used for the text display of generation "%d"
he: הסגנון שמשמש למצג מלל לדור '%d'

en: Item count
he: מספר פריטים

en: All
he: הכול

en: Men
he: גברים

en: Women
he: נשים

[ctx: person]
en: Title
he: תואר

en: Forename
he: שם פרטי

en: Birth year
he: שנת לידה

en: Death year
he: שנת פטירה

en: Birth month
he: חודש לידה

en: Death month
he: חודש פטירה

en: Marriage place
he: מקום נישואין

en: Number of relationships
he: מספר קשרי־קרבה

en: Age when first child born
he: הגיל כשנולד הצאצא הראשון

en: Age when last child born
he: הגיל כשנולד הצאצא האחרון

en: Number of children
he: מספר צאצאים

en: Age at marriage
he: גיל בעת הנישואין

en: Age at death
he: גיל בעת הפטירה

en: Event type
he: סוג אירוע

en: (Preferred) title missing
he: (מועדף) חסר תואר

en: (Preferred) forename missing
he: (מועדף) חסר שם פרטי

en: (Preferred) surname missing
he: (מועדף) חסר שם משפחה

en: Gender unknown
he: מגדר לא ידוע

en: Date(s) missing
he: חסר תאריך(ים)

en: Place missing
he: חסר מיקום

en: Already dead
he: כבר לא בחיים

en: Still alive
he: עדיין בחיים

en: Events missing
he: חסרים אירועים

en: Children missing
he: חסרים צאצאים

en: Birth missing
he: חסרv לידה

en: Personal information missing
he: חסר מידע אישי

en: (Living people: %(option_name)s)
he: (אנשים חיים: %(option_name)s)

en: %s born
he: לידה %s

en: Persons born
he: הולדת אדם

en: Collecting data...
he: איסוף מידע...

en: Sorting data...
he: ממיין מידע...

en: Saving charts...
he: שמירת תרשימים...

en: %s (persons):
he: %s (אנשים):

en: Determines what people are included in the report.
he: קובע אילו אנשים לכלול בדוח.

en: Filter Person
he: מסנן אנשים

en: The center person for the filter.
he: האדם המרכזי למסנן.

en: Sort chart items by
he: מיון פריטי תרשים לפי

en: Select how the statistical data is sorted.
he: נא לבחור איך המידע הסטטיסטי ימוין.

en: Sort in reverse order
he: מיין בסדר הפוך

en: Check to reverse the sorting order.
he: סימון להיפוך סדר המיון.

en: People Born After
he: אנשים שנולדו אחרי

en: Birth year from which to include people.
he: שנת הלידה שממנה והלאה יכללו אנשים.

en: People Born Before
he: אנשים שנולדו לפני

en: Birth year until which to include people
he: שנת הלידה שעד אליה יכללו אנשים

en: Include people without known birth years
he: לכלול אנשים ללא שנת לידה ידוע

en: Whether to include people without known birth years.
he: האם לכלול אנשים ללא תאריך לידה ידוע.

en: Genders included
he: מגדרים כלולים

en: Select which genders are included into statistics.
he: נא לבחור המגדר שיכלל בסטטיסטיקה.

en: Max. items for a pie
he: מספר מרבי של עצמים בתרשים עוגה

en: With fewer items pie chart and legend will be used instead of a bar chart.
he: עבור פריטים במספר קטן יותר, יעשה שימוש בתרשים עוגה ומקרא במקום תרשים עמודות.

en: Include counts of missing information
he: לכלול מונה למידע חסר

en: Whether to include counts of the number of people who lack the given information.
he: האם לכלול ספירת מספר האנשים החסרים את המידע הנתון.

en: Charts 3
he: תרשימים 3

en: Charts 2
he: תרשימים 2

en: Charts 1
he: תרשימים 1

en: Include charts with indicated data.
he: לכלול תרשימים בלווית נתונים שצוינו.

en: The style used for the items and values.
he: הסגנון שמשמש לפריטים וערכים.

[ctx: sorted by]
en: Birth Date
he: תאריך לידה

[ctx: sorted by]
en: Name
he: שם

en: Sorting dates...
he: ממיין תאריכים...

en: Timeline
he: ציר זמן

en: Calculating timeline...
he: חישוב ציר זמן...

en: Sorted by %s
he: ממוין לפי %s

en: No Date Information
he: אין מידע מערכת

en: Finding date range...
he: איתור טווח תאריכים...

en: Determines what people are included in the report
he: קובע אילו אנשים לכלול בדוח

en: The center person for the filter
he: האדם המרכזי למסנן

en: Sort by
he: מיין על פי

en: Sorting method to use
he: שיטת המיון לשימוש

en: The style used for the section headers.
he: הסגנון שמשמש לכותרת המקטע.

en: Comma Separated Values Spreadsheet (CSV)
he: גיליון אלקטרוני עם ערכים מופרדים בפסיק (CSV)

en: Comma _Separated Values Spreadsheet (CSV)
he: גיליון _אלקטרוני עם ערכים מופרדים בפסיק (CSV)

en: CSV is a common spreadsheet format.
    You can change this behavior in the 'Configure active view' of any list-based view
he: CSV הוא תסדיר גליון נפוץ.
    ניתן לשנות התנהגות זו מתפריט 'תיצור מצג פעיל' מכל מצג מבוסס רשימה

en: CSV spreadsheet options
he: אפשרויות גיליון אלקטרוני CSV

en: Web Family Tree
he: אילן־יוחסין מרשתת

en: _Web Family Tree
he: _אילן־יוחסין מרשתת

en: Web Family Tree format
he: תסדיר אילן־יוחסין מרשתת

en: Web Family Tree export options
he: אפשרויות ייצוא תסדיר אילן־יוחסין מרשתת

en: GEDCOM is used to transfer data between genealogy programs. Most genealogy software will accept a GEDCOM file as input.
he: ‏GEDCOM משמש להעברת נתונים בין תכניות גנאלוגיות. רוב התכנות הגנאלוגיות יקבלו קובץ GEDCOM כקלט.

en: GEDCOM export options
he: אפשרויות ייצוא כקובץ GEDCOM

en: GeneWeb
he: ‏GeneWeb

en: _GeneWeb
he: קוב_ץ GeneWeb

en: GeneWeb is a web based genealogy program.
he: ‏GeneWeb היא תכנית גנאלוגיה מבוססת רשת.

en: GeneWeb export options
he: אפשרויות ייצוא כקובץ GeneWeb

en: Gramps XML Package (family tree and media)
he: גרמפס XML (אילן־יוחסין ומדיה)

en: Gra_mps XML Package (family tree and media)
he: חבילת גרא_מפס XML (אילן־יוחסין ומדיה)

en: Gramps package is an archived XML family tree together with the media object files.
he: חבילת גרמפס היא אילן־יוחסין בתסדיר ארכיון XML בצירוף קבצי עצמי מדיה.

en: Gramps package export options
he: אפשרויות ייצוא חבילת גרמפס

en: Gramps XML (family tree)
he: גרמפס XML (אילן־יוחסין)

en: Gramps _XML (family tree)
he: גרמפס _XML (אילן־יוחסין)

en: Gramps XML export is a complete archived XML backup of a Gramps family tree without the media object files. Suitable for backup purposes.
he: יצוא XML בגרמפס הוא למעשה גיבוי ארכיב XML מלא של אילן־היוחסין אך ללא קבצי עצם המדיה. מתאים לצורכי גיבוי.

en: Gramps XML export options
he: אפשרויות ייצוא XML גרמפס

en: vC_alendar
he: v_Calendar

en: vCalendar is used in many calendaring and PIM applications.
he: vCalendar משמש בתכנות לוח־שנה ו־ PIM רבות.

en: vCalendar export options
he: אפשרויות ייצוא vCalendar

en: vCard is used in many addressbook and pim applications.
he: vCard נמצא בשימוש בתכנות ספר כתובות רבות וביישומוני PIM.

en: vCard export options
he: אפשרויות ייצוא כקובץ vCard

en: Include people
he: לכלול אנשים

en: Include marriages
he: לכלול נישואין

en: Include children
he: לכלול צאצאים

en: Include places
he: לכלול מקומות

en: Translate headers
he: תרגום כותרות

en: Enclosed_by
he: מוכל_בתוך

en: CSV export doesn't support non-primary surnames, {count} dropped
he: ייצוא בתסדיר CSV אינו תומך בשמות משפחה משניים, {count} הושמטו

en: Birth source
he: מקור לידה

en: Baptism date
he: תאריך הטבלה

en: Baptism place
he: מקום הטבלה

en: Baptism source
he: מקור הטבלה

en: Death source
he: מקור פטירה

en: Burial date
he: תאריך קבורה

en: Burial place
he: מקום קבורה

en: Burial source
he: מקור קבורה

en: Husband
he: בעל

en: Wife
he: רעיה

en: Writing individuals
he: כתיבת פרטים

en: FAX
he: פקס

en: Writing families
he: כתיבת משפחות

en: Writing sources
he: כתיבת מקורות

en: Writing notes
he: כתיבת הערות

en: Writing repositories
he: כתיבת מאגרים

en: EMAIL
he: דוא"ל

en: Writing media
he: כתיבת מדיה

en: GEDCOM Export failed
he: הייצוא כקובץ GEDCOM נכשל

en: No families matched by selected filter
he: לא נמצאו משפחות מתאימות למסנן שנבחר

en: Failure writing %s
he: כשל בכתיבת %s

en: The database cannot be saved because you do not have permission to write to the directory. Please make sure you have write access to the directory and try again.
he: לא ניתן לשמור את מסד־הנתונים מכיוון שאין הרשאת כתיבה למחיצה. נא לוודא שיש גישת כתיבה למחיצה ולנסות שוב.

en: The database cannot be saved because you do not have permission to write to the file. Please make sure you have write access to the file and try again.
he: לא ניתן לשמור את מסד־הנתונים מכיוון שאין הרשאת כתיבה לקובץ. נא לוודא שיש גישת כתיבה לקובץ ולנסות שוב.

en: Enter a date, click Run
he: הזנת תאריך, הקשה על הרצה

en: Enter a valid date (like YYYY-MM-DD) in the entry text box and click Run. This will compute the ages for everyone in your Family Tree on that date. You can then sort by the age column, and double-click the row to view or edit.
he: נא להזין תאריך חוקי (כגון YYYY-MM-DD) בתיבת המלל ולהקיש על 'הרצה'. מהלך זה יחשב את הגילאים לכל אדם באילן־היוחסין לתאריך שהוזן. לאחר מכן ניתן יהיה למיין לפי עמודת הגיל, הקשה כפולה על השורה תאפשר הצגה או עריכה.

en: Max age
he: גיל מרבי

en: Max age of Mother at birth
he: גיל מרבי של האם בלידה

en: Max age of Father at birth
he: גיל מרבי של האב בלידה

en: Lifespan Age Distribution
he: התפלגות גיל תוחלת חיים

en: Father - Child Age Diff Distribution
he: התפלגות פערי גיל אב - צאצא

en: Diff
he: הפרש

en: Mother - Child Age Diff Distribution
he: התפלגות פערי גיל אם - צאצא

en: Statistics
he: סטטיסטיקה

en: Total
he: סך הכל

en: Minimum
he: מזערי

en: Average
he: ממוצע

en: Median
he: חציון

en: Maximum
he: מרבי

en: Double-click to see %d people
he: הקשה כפולה להצגת %d אנשים

en: Double-click on a row to view a quick report showing all people with the selected attribute.
he: הקשה כפולה על שורה להצגת מצג מהיר עם כל האנשים שחולקים את התכונה שנבחרה.

en: Key
he: מפתח

en: _Make Active %s
he: _הפיכת %s לפעילה

en: Double-click a day for details
he: הקשה כפולה על יום לפרטים

en: Double-click on a row to edit the selected child.
he: הקשה כפולה על שורה לעריכת הצאצא שנבחר.

en: Double-click on a row to edit the selected source/citation.
he: הקשה כפולה על שורה לעריכת מקור/מובאה שנבחרה.

en: Source/Date
he: מקור/תאריך

en: Confidence Level
he: רמת ודאות

en: <No Volume/Page>
he: <אין כרך/עמוד>

en: Right-click on a row to edit the selected event or the related place.
he: הקשה כפולה על שורה לעריכת אירועים או המקום המשויך.

en: Id
he: מזהה

en: Edit the event
he: עריכת האירוע

en: Edit the place
he: עריכת המקום

en: Evaluation
he: הערכה

en: Output
he: פלט

en: Error
he: שגיאה

en: Apply
he: החלה

en: Double-click on a row to edit the selected event.
he: הקשה כפולה על שורה לעריכת האירוע שנבחר.

en: Click to expand/contract person
    Right-click for options
    Click and drag in open area to rotate
he: הקשה להרחבת/כווץ אדם
    הקשת עכבר ימנית לקבלת אפשרויות
    הקשה וגרירה  על אזור ריק על מנת לסובב

en: %(bold_start)s%(gramps_FAQ_html_start)s%(html_middle)sFrequently Asked Questions%(html_end)s%(bold_end)s
    (needs a connection to the internet)
he: %(bold_start)s%(gramps_FAQ_html_start)s%(html_middle)sשאלות נפוצות%(html_end)s%(bold_end)s
    (נדרש חיבור למרשתת)

en: Editing Spouses
he: עריכת זוגאים

en:   1. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sHow do I change the order of spouses?%(html_end)s
he:   1. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sכיצד לשנות את סדר זוגאים?%(html_end)s

en:   2. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sHow do I add an additional spouse?%(html_end)s
he:   2. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sכיצד להוסיף זוגאי נוסף?%(html_end)s

en:   3. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sHow do I remove a spouse?%(html_end)s
he:   ‏3. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sכיצד להסיר זוגאי?%(html_end)s

en: Backups and Updates
he: גיבויים ועדכונים

en:   4. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sHow do I make backups safely?%(html_end)s
he:   4. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sכיצד ליצר גיבוי בביטחה?%(html_end)s

en:   5. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sIs it necessary to update Gramps every time an update is released?%(html_end)s
he:   5. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sהאם הכרחי לעדכן את גרמפס בכל גרסה שמשוחררת?%(html_end)s

en: Data Entry
he: הזנת נתונים

en:   6. %(gramps_manual_html_start)s%(section)sHow should information about marriages be entered?%(html_end)s
he:   6. %(gramps_manual_html_start)s%(section)sכיצד יש להזין מידע על נישואין?%(html_end)s

en:   7. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sWhat's the difference between a residence and an address?%(html_end)s
he:   ‏7. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)s מה ההבדל בין כתובת לבין מקום מגורים?%(html_end)s

en: Media Files
he: קבצי מדיה

en:   8. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sHow do you add a photo of a person/source/event?%(html_end)s
he:   8. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sכיצד מוסיפים תמונת אדם/מקור/אירוע?%(html_end)s

en:   9. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sHow do you find unused media objects?%(html_end)s
he:   9. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sכיצד ניתן לאתר עצמי מדיה שאינם בשימוש?%(html_end)s

en:  10. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sHow can I make a website with Gramps and my tree?%(html_end)s
he:  10. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sכיצד ניתן ליצור אתר מרשתת באמצעות גרמפס ואילן־היוחסין שלי?%(html_end)s

en:  11. %(web_html_start)sHow do I record one's occupation?%(html_end)s
he:  11. %(web_html_start)sכיצד לתעד עיסוק של אדם?%(html_end)s

en:  12. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sWhat do I do if I have found a bug?%(html_end)s
he:  12. %(gramps_FAQ_html_start)s%(faq_section)sמה לעשות אם מצאתי תקלה?%(html_end)s

en:  13. %(gramps_wiki_html_start)s%(section)sIs there a manual for Gramps?%(html_end)s
he:  13. %(gramps_wiki_html_start)s%(section)sהאם קיים מדריך משתמש לגרמפס?%(html_end)s

en:  14. %(gramps_wiki_html_start)s%(section)sAre there tutorials available?%(html_end)s
he:  14. %(gramps_wiki_html_start)s%(section)sהאם מדריכי משתמש זמינים?%(html_end)s

en:  15. %(gramps_wiki_html_start)s%(section)sHow do I ...?%(html_end)s
he:  15. %(gramps_wiki_html_start)s%(section)sכיצד אני ...?%(html_end)s

en:  16. %(gramps_wiki_html_start)s%(section)sHow can I help with Gramps?%(html_end)s
he:  16. %(gramps_wiki_html_start)s%(section)sכיצד ניתן לסייע עם גרמפס?%(html_end)s

en: Double-click given name for details
he: הקשה כפולה על שם פרטי לפרטים

en: No Family Tree loaded.
he: לא נטען אילן־יוחסין.

en: Total unique given names
he: סך־כל מספר שמות פרטיים יחדים

en: Total given names showing
he: סך־כל מספר שמות פרטיים מוצגים

en: Total people
he: סך־כל מספר אנשים

en: Gramps_6.0_Wiki_Manual_-_Gramplets#Gramplet_List
he: Gramps_6.0_Wiki_Manual_-_Gramplets/he#Gramplet_List

en: Gramps_6.0_Wiki_Manual_-_Tools#Debug
he: Gramps_6.0_Wiki_Manual_-_Tools/he#ניפוי תקלים

en: Age on Date
he: גיל פטירה

en: Gramplet showing ages of living people on a specific date
he: גרמפלט להצגת גילאים של אנשים חיים בתאריך מסוים

en: Age Stats
he: סטטיסטיקת גילאים

en: Gramplet showing graphs of various ages
he: גרמפלט להצגת תרשימי גילאים שונים

en: Gramplet showing calendar and events on specific dates in history
he: גרמפלט להצגת לוח־שנה ואירועים בתאריכים מסוימים בהיסטוריה

en: Descendants
he: צאצאים

en: Gramplet showing active person's descendants
he: גרמפלט להצגת צאצאים של האדם הפעיל

en: Ancestors
he: אָבוֹת קַדמוֹנִים

en: Gramplet showing active person's ancestors
he: גרמפלט להצגת אבות קדמונים של האדם הפעיל

en: Gramplet showing active person's direct ancestors as a fanchart
he: גרמפלט להצגת אבות־קדמונים ישירים של 'האדם הפעיל' כתרשים מניפה

en: Descendant Fan Chart
he: תרשים מניפה צאצאים

en: Gramplet showing active person's direct descendants as a fanchart
he: גרמפלט להצגת צאצאים ישירים של 'האדם הפעיל' כתרשים מניפה

en: 2-Way Fan Chart
he: תרשים מניפה דו־כיווני

en: Gramplet showing active person's direct ancestors and descendants as a fanchart
he: גרמפלט להצגת אבות קדמונים וצאצאים של 'האדם הפעיל' כתרשים מניפה

en: 2-Way Fan
he: תרשים מניפה דו־כיווני

en: FAQ
he: שאלות נפוצות

en: Gramplet showing frequently asked questions
he: גרמפלט להצגת שאלות נפוצות

en: Given Name Cloud
he: ענן שם פרטי

en: Gramplet showing all given names as a text cloud
he: גרמפלט להצגת כל השמות הפרטיים כענן מלל

en: Gramplet showing an active item Quick View
he: גרמפלט להצגת 'מבט מהיר' של פריט פעיל

en: Relatives
he: קרובי משפחה

en: Gramplet showing active person's relatives
he: גרמפלט להצגת קרובים של האדם הפעיל

en: Session Log
he: יומן שיח

en: Gramplet showing all activity for this session
he: גרמפלט להצגת כל הפעילות לשיח זה

en: Gramplet showing summary data of the Family Tree
he: גרמפלט להצגת תמצית נתונים לאילן־יוחסין

en: Surname Cloud
he: ענן שמות משפחה

en: Gramplet showing all surnames as a text cloud
he: גרמפלט להצגת כל שמות המשפחה כענן מלל

[ctx: gramplet]
en: To Do
he: משימות לביצוע

en: Gramplet for displaying a To Do list
he: גרמפלט להצגת רשימת משימות לביצוע

en: Top Surnames
he: שמות משפחה מובילים

en: Gramplet showing most frequent surnames in this tree
he: גרמפלט להצגת שמות משפחה נפוצים באילן זה

en: Welcome
he: ברוכים הבאים

en: Gramplet showing a welcome message
he: גרמפלט להצגת הודעת ברוכים הבאים

en: Welcome to Gramps!
he: ברוכים הבאים לגרמפס!

en: What's Next
he: מה הלאה

en: Gramplet suggesting items to research
he: גרמפלט להצעות פריטים למחקר

en: What's Next?
he: מה הלאה?

en: Person Details
he: פרטי אדם

en: Gramplet showing details of a person
he: גרמפלט להצגת פרטי אדם

en: Details
he: פרטים

en: Repository Details
he: פרטי מאגר

en: Gramplet showing details of a repository
he: גרמפלט להצגת פרטי מאגר המידע

en: Place Details
he: פרטי מקום

en: Gramplet showing details of a place
he: גרמפלט להצגת פרטי מקום

en: Media Preview
he: תצוגת מדיה מקדימה

en: Gramplet showing a preview of a media object
he: גרמפלט להצגת עצמי מדיה בתצוגה מקדימה

en: Image Metadata
he: נתוני על לתמונה

en: Gramplet showing metadata for a media object
he: גרמפלט להצגת נתוני־על לעצם מדיה

en: GExiv2 module not loaded.
he: רכיב GExiv2 לא נטען.

en: Image metadata functionality will not be available.
    To build it for Gramps see %(gramps_wiki_build_gexiv2_url)s
he: פונקציונליות נתוני־על תמונות, לא תהיה זמינה.
    כדי לבנות אותה בגרמפס נא לעיין ב־%(gramps_wiki_build_gexiv2_url)s

en: Person Residence
he: אזכורי אדם

en: Gramplet showing residence events for a person
he: גרמפלט להצגת אירועי צאצאים של אדם

en: Person Events
he: אירועי אדם

en: Gramplet showing the events for a person
he: גרמפלט להצגת אירועים לאדם

en: Family Events
he: אירועי משפחה

en: Gramplet showing the events for a family
he: גרמפלט להצגת אירועים למשפחה

en: Person Gallery
he: גלריית אדם

en: Gramplet showing media objects for a person
he: גרמפלט להצגת עצמי מדיה לאדם

en: Gallery
he: גלריה

en: Family Gallery
he: גלרית משפחה

en: Gramplet showing media objects for a family
he: גרמפלט להצגת עצמי מדיה למשפחה

en: Event Gallery
he: גָּלֶרְיָת אירועים

en: Gramplet showing media objects for an event
he: גרמפלט להצגת עצמי מדיה לאירוע

en: Place Gallery
he: גָּלֶרְיָת מקום

en: Gramplet showing media objects for a place
he: גרמפלט להצגת עצמי מדיה למקום

en: Source Gallery
he: גלרית מקורות

en: Gramplet showing media objects for a source
he: גרמפלט להצגת עצמי מדיה למקור

en: Citation Gallery
he: גלרית מובאות

en: Gramplet showing media objects for a citation
he: גרמפלט להצגת עצמי מדיה למובאה

en: Person Attributes
he: תכונות אדם

en: Gramplet showing the attributes of a person
he: גרמפלט להצגת תכונות לאדם

en: Event Attributes
he: תכונת אירוע

en: Gramplet showing the attributes of an event
he: גרמפלט להצגת תכונות לאירוע

en: Family Attributes
he: תכונות משפחה

en: Gramplet showing the attributes of a family
he: גרמפלט להצגת תכונות למשפחה

en: Media Attributes
he: תכונות מדיה

en: Gramplet showing the attributes of a media object
he: גרמפלט להצגת תכונות לעצם מדיה

en: Gramplet showing the attributes of a source object
he: גרמפלט להצגת תכונות לעצם מקור

en: Citation Attributes
he: תכונות מובאה

en: Gramplet showing the attributes of a citation object
he: גרמפלט להצגת תכונות לעצם מובאה

en: Person Notes
he: הערת אדם

en: Gramplet showing the notes for a person
he: גרמפלט להצגת הערות לאדם

en: Event Notes
he: הערות אירוע

en: Gramplet showing the notes for an event
he: גרמפלט להצגת הערות לאירוע

en: Family Notes
he: הערות משפחה

en: Gramplet showing the notes for a family
he: גרמפלט להצגת הערות למשפחה

en: Place Notes
he: הערות מקום

en: Gramplet showing the notes for a place
he: גרמפלט להצגת הערות למקום

en: Source Notes
he: הערות מקור

en: Gramplet showing the notes for a source
he: גרמפלט להצגת הערות למקור

en: Citation Notes
he: הערת מובאה

en: Gramplet showing the notes for a citation
he: גרמפלט להצגת הערות למובאה

en: Repository Notes
he: הערת מאגר

en: Gramplet showing the notes for a repository
he: גרמפלט להצגת הערות למאגר מידע

en: Media Notes
he: הערות מדיה

en: Gramplet showing the notes for a media object
he: גרמפלט להצגת הערות לעצם מדיה

en: Gramplet showing the selected note
he: גרמפלט להצגת ההערה שנבחרה

en: Person Citations
he: מובאת אדם

en: Gramplet showing the citations for a person
he: גרמפלט להצגת מובאות לאדם

en: Event Citations
he: מובאות אירוע

en: Gramplet showing the citations for an event
he: גרמפלט להצגת מובאות לאירוע

en: Family Citations
he: מובאות משפחה

en: Gramplet showing the citations for a family
he: גרמפלט להצגת מובאות למשפחה

en: Place Citations
he: מובאות מקום

en: Gramplet showing the citations for a place
he: גרמפלט להצגת מובאות למקום

en: Media Citations
he: מובאת מדיה

en: Gramplet showing the citations for a media object
he: גרמפלט להצגת מובאות לעצם מדיה

en: Person Children
he: צאצאי אדם

en: Gramplet showing the children of a person
he: גרמפלט להצגת צאצאים של אדם

en: Family Children
he: צאצאי משפחה

en: Gramplet showing the children of a family
he: גרמפלט להצגת צאצאים במשפחה

en: Person References
he: אזכורי אדם

en: Gramplet showing the backlink references for a person
he: גרמפלט להצגת אזכורי קישורים חוזרים לאדם

en: References
he: אזכורים

en: Event References
he: אזכורי אירוע

en: Gramplet showing the backlink references for an event
he: גרמפלט להצגת אזכורי קישורים חוזרים לאירוע

en: Family References
he: אזכורי משפחה

en: Gramplet showing the backlink references for a family
he: גרמפלט להצגת אזכורי קישורים חוזרים למשפחה

en: Place References
he: אזכורי מקום

en: Gramplet showing the backlink references for a place
he: גרמפלט להצגת אזכורי קישורים חוזרים למקום

en: Source References
he: אזכורי מקור

en: Gramplet showing the backlink references for a source
he: גרמפלט להצגת אזכורי קישורים חוזרים למקור

en: Citation References
he: אזכורי מובאה

en: Gramplet showing the backlink references for a citation
he: גרמפלט להצגת אזכורי קישורים חוזרים למובאה

en: Repository References
he: אזכורי מאגר

en: Gramplet showing the backlink references for a repository
he: גרמפלט להצגת אזכורי קישורים חוזרים למאגר מידע

en: Media References
he: אזכורי מדיה

en: Gramplet showing the backlink references for a media object
he: גרמפלט להצגת אזכורי קישורים חוזרים לעצם מדיה

en: Note References
he: אזכורי הערה

en: Gramplet showing the backlink references for a note
he: גרמפלט להצגת אזכורי קישורים חוזרים להערה

en: Person Filter
he: מסנן אנשים

en: Gramplet providing a person filter
he: גרמפלט לסינון אנשים

en: Family Filter
he: מסנן משפחה

en: Gramplet providing a family filter
he: גרמפלט לסינון משפחות

en: Event Filter
he: מסנן אירוע

en: Gramplet providing an event filter
he: גרמפלט לסינון אירועים

en: Source Filter
he: מסנן מקור

en: Gramplet providing a source filter
he: גרמפלט לסינון מקורות

en: Citation Filter
he: מסנן מובאות

en: Gramplet providing a citation filter
he: גרמפלט לסינון מובאות

en: Place Filter
he: מסנני מקום

en: Gramplet providing a place filter
he: גרמפלט לסינון מקומות

en: Media Filter
he: מסנן מדיה

en: Gramplet providing a media filter
he: גרמפלט לסינון מדיה

en: Repository Filter
he: מסנן מאגר

en: Gramplet providing a repository filter
he: גרמפלט לסינון מאגרים

en: Note Filter
he: מסנן הערות

en: Gramplet providing a note filter
he: גרמפלט לסינון הערות

en: Records
he: שיאים

en: Shows some interesting records about people and families
he: הצגת מספר שיאים מעניינים לגבי אנשים ומשפחות

en: Person To Do
he: משימות לביצוע אדם

en: Gramplet showing the To Do notes for a person
he: גרמפלט להצגת הערות משימות לביצוע לאדם

en: Event To Do
he: משימות לביצוע אירוע

en: Gramplet showing the To Do notes for an event
he: גרמפלט להצגת הערות משימות לביצוע לאירועים

en: Family To Do
he: משימות לביצוע משפחה

en: Gramplet showing the To Do notes for a family
he: גרמפלט להצגת הערות משימות לביצוע למשפחה

en: Place To Do
he: משימות לביצוע מקום

en: Gramplet showing the To Do notes for a place
he: גרמפלט להצגת הערות משימות לביצוע למקום

en: Source To Do
he: משימות לביצוע מקור

en: Gramplet showing the To Do notes for a source
he: גרמפלט להצגת הערות משימות לביצוע למקורות

en: Citation To Do
he: משימות מובאה לביצוע

en: Gramplet showing the To Do notes for a citation
he: גרמפלט להצגת הערות משימות לביצוע למובאה

en: Repository To Do
he: משימות לביצוע מאגר

en: Gramplet showing the To Do notes for a repository
he: גרמפלט להצגת הערות משימות לביצוע למאגר מידע

en: Media To Do
he: משימות לביצוע מדיה

en: Gramplet showing the To Do notes for a media object
he: גרמפלט להצגת הערות משימות לביצוע לפרטי מדיה

en: SoundEx
he: סאונדאקס

en: Gramplet to generate SoundEx codes
he: גרמפלט לחילול קוד סאונדאקס

en: Place Enclosed By
he: מקום מוכל על־ידי

en: Gramplet showing the places enclosed by the active place
he: גרמפלט להצגת את המקום המוכול על־ידי המקום הפעיל

en: Place Encloses
he: מקום מכיל

en: Gramplet showing the places that the active place encloses
he: גרמפלט להצגת את המקום שהמקום הפעיל מכיל

en: Encloses
he: מכיל

en: Geography coordinates for Person Events
he: קואורדינטות גאוגרפיות לאירועי אדם

en: Events Coordinates
he: נקודת ציון אירועים

en: Geography coordinates for Family Events
he: קואורדינטות גאוגרפיות לאירועים משפחתיים

en: Gramplet showing the events for all the family
he: גרמפלט להצגת אירועים לכל המשפחה

en: Referrer
he: אזכור

en: Uncollected object
he: עצם שלא נאסף

en: Press Refresh to see initial results
he: אפשר ללחוץ על "ריענון" כדי לצפ‎ות בתוצאות ראשוניות

en: Referrers of %d
he: אזכור של %d

en: %d refers to
he: %d מתיחס ל

en: Uncollected Objects: %s
he: עצם שלא נאסף: %s

en: Reference Error
he: שגיאת אזכורים

en: Double-click on a row to edit the selected place.
he: הקשה כפולה על שורה לעריכת המקום שנבחר.

en: %(current)d of %(total)d
he: %(current)d מתוך %(total)d

en: Move mouse over links for options
he: העברת העכבר מעל קישורים לאפשרויות

en: Max generations
he: מספר דורות מרבי

en: Show dates
he: הצגת תאריכים

en: Line type
he: סוג קו

en: Click to make active
he: הקשה לשפעול

en: Right-click to edit
he: הקשת עכבר ימנית לעריכה

en: (b. %(birthdate)s, d. %(deathdate)s)
he: (ל. %(birthdate)s, פ. %(deathdate)s)

en: (b. %s)
he: (ל. %s)

en: (d. %s)
he: (פ. %s)

en: 
    Breakdown by generation:
he: 
    התפלגות לפי דור:

en: Generation 1
he: דור 1

en: Double-click to see people in generation
he: הקשה כפולה להצגת אנשים בדור

en:  has 1 of 1 individual (%(percent)s complete)
he:  קיים 1 מתוך 1 פרט (%(percent)s complete)

en: Generation %d
he: דור %d

en: Double-click to see people in generation %d
he: הקשה כפולה להצגת אנשים בדור %d

en:  has {count_person} of {max_count_person} individuals ({percent} complete)
     |  has {count_person} of {max_count_person} individuals ({percent} complete)
he[0]:  ‫{count_person} מ־ {max_count_person} אנשים ({percent} הושלם)
he[1]:  ‫{count_person} מ־ {max_count_person} אנשים ({percent} הושלמו)

en: All generations
he: כל הדורות

en: Double-click to see all generations
he: הקשה כפולה להצגת כל הדורות

en:  have {number_of} individual
     |  have {number_of} individuals
he[0]:  קיים פרט {number_of}
he[1]:  קיימים {number_of} פרטים

en: View Type
he: סוג מצג

en: Quick Views
he: מבט מהיר

en: Double-click name for details
he: הקשה כפולה על שם לפרטים

en: Click name to make person active
he: הקשה על שם  לשפעול אדם

en: Right-click name to edit person
he: הקשת עכבר ימנית על שם לעריכת אדם

en: Active person: %s
he: אדם פעיל: %s

en: %d. Partner: Not known
he: %d. זוגאי: לא ידוע

en: Parents:
he: הורים:

en:    %d.a Mother:
he:    %d.a אם:

en:    %d.b Father:
he:    %d.b אב:

en: Click name to change active
    Double-click name to edit
he: הקשה על השם לשפעול
    הקשה כפולה לעריכה

en: Log for this Session
he: יומן לשיח זה

en: Opened data base -----------
he: מסד נתונים נפתח -----------

en: Added
he: התווסף

en: Deleted
he: נמחק

en: Edited
he: נערך

en: Selected
he: נבחר

en: SoundEx code:
he: קוד סאונדאקס:

en: Double-click item to see matches
he: הקשה כפולה על פריט להצגת התאמות

en: less than 1
he: פחות מאחד

en: Individuals
he: אנשים

en: Number of individuals
he: מספר אנשים

en: Individuals with other gender
he: אנשים במגדר אחר

en: Individuals with unknown gender
he: אנשים ללא מגדר

en: Incomplete names
he: שמות חלקיים

en: Individuals missing birth dates
he: אנשים ללא תאריך לידה

en: Disconnected individuals
he: אנשים מנותקים

en: Family Information
he: מידע משפחתי

en: Unique surnames
he: שמות משפחה יחידים

en: Media Objects
he: עצמי מדיה

en: Individuals with media objects
he: אנשים עם עצמי מדיה

en: Total number of media object references
he: סך־כל מספר אזכורי עצמי מדיה

en: Number of unique media objects
he: מספר עצמי מדיה יחידים

en: Total size of media objects
he: סך־כל נפח עצמי מדיה

en: Missing Media Objects
he: עצמי מדיה חסרים

en: Double-click surname for details
he: הקשה כפולה על שם משפחה לפרטים

en: Number of surnames
he: מספר שמות משפחה

en: Min font size
he: גודל גופן מזערי

en: Max font size
he: גודל גופן מרבי

en: Total unique surnames
he: סך־כל מספר שמות משפחה יחידים

en: Total surnames showing
he: סך־כל שמות משפחה מוצגים

en: Previous To Do note
he: הערת משימות לביצוע הקודמת

en: Next To Do note
he: הערת משימות לביצוע הבאה

en: Edit the selected To Do note
he: עריכת הערת משימות לביצוע שנבחרה

en: Add a new To Do note
he: הוספת הערת משימות לביצוע חדשה

en: First select the object to which you want to attach a note
he: תחילה נא לבחור עצם אליו תצורף ההערה

en: Unattached
he: לא מצורף

en: Number of Surnames to display
he: מספר שמות משפחה לתצוגה

en: Intro
he: מבוא

en: Gramps is a software package designed for genealogical research. Although similar to other genealogical programs, Gramps offers some unique and powerful features.
he: גרמפס הוא חבילת תוכנה המיועדת לחקר יוחסין. למרות הדמיון לתכנות אחרות מסוגה, גרמפס מציע תכונות ייחודיות ורבות עצמה.

en: Home Page
he: עמוד הבית

en: Who makes Gramps?
he: מי יוצר את גרמפס?

en: Gramps is created by genealogists for genealogists, organized in the Gramps Project. Gramps is an Open Source Software package, which means you are free to make copies and distribute it to anyone you like. It's developed and maintained by a worldwide team of volunteers whose goal is to make Gramps powerful, yet easy to use.
he: גרמפס נוצר על־ידי גנאלוגים עבור גנאלוגים במסגרת מיזם גרמפס. זוהי חבילת תוכנת קוד פתוח, מה שאומר שניתן, באופן חופשי לשכפל ולהפיץ את גרמפס לכל. גרמפס מפותח ומתוחזק על־ידי צוות מתנדבים עולמי שמטרתו להפוך אותו לעצמתי, אך קל לשימוש.

en: There is an active community of users available on the mailing lists and Discourse forum to share ideas and techniques.
he: קהילת משתמשים פעילה, זמינה מרשימות התפוצה ופורום Discourse, שם ניתן ךשתף רעיונות וטכניקות עבודה.

en: Gramps online manual
he: מדריך גרמפס מקוון

en: Ask questions on gramps-users mailing list
he: ניתן לשאול שאלות ברשימות הדיוור של משתמשי גרמפס

en: Gramps Discourse Forum
he: פורום Discourse של גרמפס

en: Getting Started
he: להתחיל

en: The first time Gramps is started all of the Views are blank. There are very few menu options. A Family Tree is needed for any activity to happen.
    
    To create a new Family Tree (sometimes called 'database') select "Family Trees" from the menu, pick "Manage Family Trees", press "New" and name your Family Tree. "Load Family Tree" to make the tree active and ready to accept data by entering your first family, or importing a family tree. For more details, please read the information at the links below.
he: בפעם הראשונה שגרמפס מאתחל, כל המצגים יהיו ריקים. קיימות מעט מאוד אפשרויות בתפריטים. יש צורך באילן־יוחסין (המכונה לעיתים "מסד־נתונים") כדי שניתן יהיה להתחיל בפעולה כלשהי.
    
    כדי ליצור אילן־יוחסין חדש, יש לבחור בתפריט אילנות־יוחסין, לבחור בניהול אילנות־יוחסין, ללחוץ על חדש ולתת שם לאילן־היוחסין. לאחר מכן, יש לטעון את אילן־היוחסין באמצעות טעינת אילן־יוחסין כדי להפוך אותו לפעיל ומוכן להזנת נתונים – על־ידי הוספת משפחה ראשונה או ייבוא אילן־יוחסין קיים. למידע נוסף, נא לעיין בקישורים שלהלן.

en: Start with Genealogy and Gramps
he: ‪להתחיל עם חקר־יוחסין וגרמפס

en: Enter your first Family
he: הזנת ה'משפחה הראשונה'

en: You will now want to start entering your first Family and that starts with the first Person.
    
    Switch to the "People" view and from the menu clicking "Add" and then clicking "Person" (or using the [+] icon) will bring up the window to enter a person. Entering the basic information and saving the record gives you a starting point. Select this Person's record and now switch to the "Relationships" view.
    
    With this first person, all of the menu options and icon functions have become available. Spend some time moving your mouse over the icons. As your cursor passes over an icon, a message will appear telling you the icon's function. The same is true for any of the edit windows. Moving the mouse cursor over an item will tell you what it will do.
    
    You can now create families by adding parents, a spouse and children. Once started, you will be able to add Events to People and Families. You can provide Sources and Citations to provide documentation for your entries.
    
    As you start using Gramps, you will find that information can be entered from all the various Views. There are multiple ways of doing most activities in Gramps. The flexibility allows you to choose which fits your work style.
he: כעת ניתן להתחיל להזין את נתוני ה'משפחה הראשונה', זה נעשה על ידי הזנת נתוני ה'אדם' הראשון.
    
    ממצג 'אנשים', מהתפריט, לחיצה על 'הוספה', לאחר מכן 'אדם' (או שימוש בסמל ה־[+]) תפתח את חלון הזנת פרטי 'אדם'. הזנת המידע הבסיסי ושמירת הרשומה תייצר את נקודת המוצא לאילן־היוחסין. להרחבת הנתונים יש לבחור ברשומת 'אדם' זה ומעבר למצג קשרי־קרבה.
    
    עם הקמת רשומת אדם ראשונה זו, כל אפשרויות התפריט ותפקודי הסמלים יהפכו לזמינים. שווה להקדיש זמן מה, למעבר באמצעות סמן העכבר, מעל הסמלים. כאשר הסמן עובר מעל סמל, תופיע הודעה שמתארת את תפקודי הסמל. האמור יהיה נכון לכול אחד מחלונות העריכה. העברת סמן העכבר מעל פריט כלשהו, יחשפו את תפקודו.
    
    כעת ניתן ליצור משפחות על ידי הוספת: הורים, בני זוג, אחאיים וצאצאים. בשלב זה, ניתן להוסיף אירועים לאנשים ולמשפחות, לציין מקורות ומובאות שיהוו סימוכין ותיעוד עבור הערכים שהוזנו.
    
    לאחר תחילת השימוש בגרמפס, יתברר שניתן להזין מידע מכל אחד מהמצגים. את רוב הפעילויות ניתן לבצע ביותר מדרך אחת. הגמישות הזו מאפשרת לבחור את הדרך המתאימה ביותר לסגנון העבודה של כל אחד.

en: Entering and editing data (brief)
he: הזנה ועריכת נתונים (קצרה)

en: Importing a Family Tree
he: ייבוא אילן־יוחסין

en: To import a Family Tree from another program first create a GEDCOM (or other data) file from the previous program.
    
    Once you have created a new Gramps database file, use the "Import" option under the "Family Trees" menu to import the GEDCOM data.
he: כדי לייבא אילן־יוחסין מתוכנה אחרת, יש לייצור תחילה קובץ GEDCOM (או בתסדיר נתונים אחר) מהתוכנה האחרת.
    
    לאחר יצרת קובץ מסד־נתונים חדש בגרמפס, נא לבחור באפשרות "ייבוא" מתפריט "אילנות־משפחה" כדי לייבא את נתוני GEDCOM.

en: Import from another genealogy program
he: ייבוא מתוכנת גנאלוגיה אחרת

en: Dashboard View
he: מצג לוח בקרה

en: You are currently reading from the "Dashboard" view, where you can add your own gramplets. You can also add gramplets to any view by adding a sidebar and/or bottombar, and right-clicking to the right of the tab.
    
    You can click the configuration icon in the toolbar to add additional columns, while right-click on the background allows to add gramplets. You can also drag the Properties button to reposition the gramplet on this page, and detach the gramplet to float above Gramps.
he: זהו מצג 'לוח־מחוונים', ממנו ניתן להוסיף גרמפלטים נוספים. למעשה, ניתן להוסיף גרמפלטים לכול מצג על־ידי הוספת של סרגל צד ו/או סרגל תחתון' הקשה ימנית על המשולש השחור בצד השמאלי העליון של הלשונית.
    
    ניתן להקיש על סמל התצורה שבסרגל הכלים כדי להוסיף עמודות נוספות והקשה ימנית על הרקע מאפשרת הוספת ושחזור גרמפלטים. ניתן אף לגרור את לחצן 'מאפיינים' כדי למקם מחדש את הגרמפלטים בעמוד זה, או לנתק אתו כך שיצוף מעל גרמפס.

en: Gramps View Categories
he: מצג סוגי־אב גרמפס

en: Addons and "Gramplets"
he: תוספים ו'גרמפלטים'

en: There are many Addons or "Gramplets" that are available to assist you in data entry and visualizing your family tree. Many of these tools are already available to you. Many more are available to download and install.
he: מתקעים או 'גרמפלטים' רבים זמינים במטרה לסיוע בהזנת נתונים והצגת אילן־היוחסין. רבים מהכלים הללו זמינים מיד עם התקנת גרמפס. בנוסף, עוד רבים אחרים זמינים להורדה והתקנה.

en: Example Database
he: מסד נתונים לדוגמה

en: Want to see Gramps in use. Create and Import the Example database.
    
    Create a new Family Tree as described above. Suggest that you name the Family Tree “EXAMPLE”.
    
    Import the Gramps file example.gramps.
    
    Follow the instructions for the location of the file stored with the Gramps program.
he: כיצד ניתן לראות את גרמפס בפעולה? על ידי יצירת אילן־יוחסין וייבוא מסד־נתוני ההדגמה.
    
    יש ליצור אילן־יוחסין חדש כמתואר לעיל. מומלץ לכנות אותו בשם "דוגמה".
    
    לייבא את קובץ גרמפס example.gramps.
    
    כעת נותר רק לעקוב אחר ההוראות למיקום אחסון הקובץ, באמצעות תוכנת גרמפס.

en: Minimum number of items to display
he: מספר פריטים מזערי שיוצגו

en: Descendant generations per ancestor generation
he: דורות צאצאים לדור אָבוֹת קַדמוֹנִים

en: Delay before descendants of an ancestor is processed
he: משך ההשהיה לפני עיבוד צאצאי אב קדמון

en: Tag to indicate that a person is complete
he: תג שמצביע על השלמת מחקר לאדם מסוים

en: Tag to indicate that a family is complete
he: תג שמצביע על כך שאין עוד צאצאים במשפחה

en: Tag to indicate that a person or family should be ignored
he: תג שמצביע על כך שיש להתעלם מאדם או משפחה

en: No Home Person set.
he: לא הוגדר אדם בית.

en: first name unknown
he: שם פרטי לא ידוע

en: surname unknown
he: שם משפחה לא ידוע

en: (person with unknown name)
he: (אדם עם שם לא ידוע)

en: birth event missing
he: חסר אירוע לידה

en: person not complete
he: אדם עם פרטים חסרים

en: (unknown person)
he: (אדם לא ידוע)

en: %(name1)s and %(name2)s
he: %(name1)s ו%(name2)s

en: marriage event missing
he: חסר אירוע נישואין

en: relation type unknown
he: סוג קרבה לא ידוע

en: family not complete
he: משפחה חלקית

en: date unknown
he: תאריך לא ידוע

en: date incomplete
he: תאריך חסר

en: place unknown
he: מקום לא ידוע

en: spouse missing
he: זוגאי חסר

en: father missing
he: חסר אב

en: mother missing
he: חסרה אם

en: parents missing
he: חסר הורה

en: Family Lines Graph
he: תרשים קו משפחה

en: Produces family line graphs using Graphviz.
he: יצירת תרשים קו משפחה בעזרת גראפויז.

en: Hourglass Graph
he: תרשים שעון חול

en: Produces an hourglass graph using Graphviz.
he: יצירת תרשים שעון חול תוך שימוש ב־גראפוויז.

en: Relationship Graph
he: תרשים קשרי־קרבה

en: Produces relationship graphs using Graphviz.
he: יצירת תרשים קשרי־קרבה בעזרת גרפויז.

en: B&W outline
he: מתאר שחור לבן

en: Colored outline
he: מתאר צבעוני

en: Color fill
he: צבע מלא

en: Descendants <- Ancestors
he: צאצאים <- אבות קדמונים

en: Descendants -> Ancestors
he: צאצאים &lt; אבות קדמונים

en: Descendants <-> Ancestors
he: צאצאים <-> אבות קדמונים

en: Descendants - Ancestors
he: צאצאים - אבות קדמונים

en: Both
he: שניהם

en: Follow parents to determine "family lines"
he: עקיבה אחר ההורים לקביעת 'קווי משפחה'

en: Parents and their ancestors will be considered when determining "family lines".
he: הורים ואבות קדמונים ילקחו בחשבון בקביעת 'קווי משפחה'.

en: Follow children to determine "family lines"
he: עקוב אחרי צאצאים לקביעת 'קווי משפחה'

en: Children will be considered when determining "family lines".
he: צאצאים ילקחו בחשבון בקביעת 'קווי משפחה'.

en: Try to remove extra people and families
he: כדאי לנסות להסיר אנשים ומשפחות מיותרים

en: People and families not directly related to people of interest will be removed when determining "family lines".
he: אנשים ומשפחות ללא קשור ישיר לאנשים שבמוקד העניין, יוסרו בזמן קביעת 'קווי משפחה'.

en: Arrowhead direction
he: כיוון ראש־חץ

en: Choose the direction that the arrows point.
he: נא לבחור בכיוון עליו מורה החץ.

en: Graph coloring
he: צבעי התרשים

en: Males will be shown with blue, females with red, unless otherwise set above for filled. If the sex of an individual is unknown it will be shown with gray.
he: זכרים יוצגו בכחול, נקבות באדום, אלא אם שונה מעלה. אם המגדר של האדם לא ידוע, הוא יוצג באפור.

en: Rounded corners
he: פינות מעוגלות

en: Use rounded corners e.g. to differentiate between women and men.
he: שימוש בפינות מעוגלות, לדוגמה לבידול בין נשים לגברים.

en: Use subgraphs
he: שימוש בתתי קבוצות

en: Subgraphs can help Graphviz position spouses together, but with non-trivial graphs will result in longer lines and larger graphs.
he: תרשימי משנה יכולים לעזור ל"גרף־ויז" למקם בני זוג יחד, אבל בתרשימים לא שגרתיים הדבר יביא לקווים ארוכים יותר ותרשימים גדולים יותר.

en: People of Interest
he: אנשים בעלי עניין

en: People of interest
he: אנשים בעלי עניין

en: People of interest are used as a starting point when determining "family lines".
he: אנשים בעלי עניין משמשים כנקודות התחלה בקביעת 'קווי משפחה'.

en: Limit the number of ancestors
he: הגבלת מספר אבות

en: Whether to limit the number of ancestors.
he: האם להגביל מספר אָבוֹת קַדמוֹנִים.

en: The maximum number of ancestors to include.
he: לכלול מספר מרבי של הורים.

en: Limit the number of descendants
he: הגבלת מספר הצאצאים

en: Whether to limit the number of descendants.
he: האם להגביל את מספר הצאצאים.

en: The maximum number of descendants to include.
he: המספר המרבי של דורות צאצאים שיכללו.

en: Include dates
he: לכלול תאריכים

en: Whether to include dates for people and families.
he: האם לכלול תאריכים לאנשים ומשפחות.

en: Limit dates to years only
he: הגבלת תאריכים לשנים בלבד

en: Prints just dates' year, neither month or day nor date approximation or interval are shown.
he: הדפסת שנים בלבד. חודשים, ימים, תאריכים משוערים או מחזורים לא יוצגו.

en: Whether to include placenames for people and families.
he: האם לכלול שמות מקומות לאנשים ומשפחות.

en: Include the number of children
he: כלל מספר צאצאים

en: Whether to include the number of children for families with more than 1 child.
he: האם לכלול את מספר הצאצאים למשפחות עם יותר מצאצא אחד.

en: Include thumbnail images of people
he: לכלול תמונה ממוזערת לאנשים

en: Whether to include thumbnail images of people.
he: האם לכלול תמונה ממוזערת לאנשים.

en: Thumbnail location
he: מיקום תמונה ממוזערת

en: Above the name
he: מעל השם

en: Beside the name
he: מתחת לשם

en: Where the thumbnail image should appear relative to the name
he: היכן תוצג התמונה הממוזערת יחסית לשם

en: Thumbnail size
he: גודל צלמית

en: Size of the thumbnail image
he: גודל תמונה ממוזערת

en: Family Colors
he: צבעי משפחה

en: Family colors
he: צבעי משפחה

en: Colors to use for various family lines.
he: צבעים שמשמשים לסוגי קווי משפחה שונים.

en: The color to use to display men.
he: הצבע למצג גבר.

en: The color to use to display women.
he: הצבע למצג אישה.

en: The color to use to display people who are neither men nor women.
he: צבע מצג אנשים שאינם אישה או גבר.

en: The color to use when the gender is unknown.
he: הצבי שישמש כאשר המגדר לא ידוע.

en: The color to use to display families.
he: הצבע למצג משפחות.

en: You did not specify anybody
he: לא צויין אף אחד

en: Number of people in database:
he: מספר אנשים במסד הנתונים:

en: Number of people of interest:
he: מספר בעלי עניין:

en: Number of families in database:
he: מספר משפחות במסד הנתונים:

en: Number of families of interest:
he: מספר משפחות עינין:

en: Additional people removed:
he: הוסרו אנשים נוספות:

en: Additional families removed:
he: הוסרו המשפחות נוספות:

en: Initial list of people of interest:
he: התקנת רשימת בעלי עניין:

en: {number_of} child | {number_of} children
he[0]: צאצא {number_of}
he[1]: {number_of} צאצאים

en: father: %s
he: אב: %s

en: mother: %s
he: אם: %s

en: child: %s
he: צאצא: %s

en: Center -> Others
he: מרכוז > אחרים

en: Center <- Others
he: מרכוז <- אחרים

en: Center <-> Other
he: מרכוז <-> אחר

en: Center - Other
he: מרכוז - אחר

en: The Center person for the graph
he: האדם המרכזי לתרשים

en: Max Descendant Generations
he: מספר מרבי של דורות של צאצאים

en: The number of generations of descendants to include in the graph
he: מספר דורות צאצאים שיכללו בתרשים

en: Max Ancestor Generations
he: מספר מרבי של דורות אָבוֹת קַדמוֹנִים

en: The number of generations of ancestors to include in the graph
he: מספר דורות אָבוֹת קַדמוֹנִים שיכללו בתרשים

en: Males will be shown with blue, females with red.  If the sex of an individual is unknown it will be shown with gray.
he: זכרים יופיעו בכחול, נשים באדם. אם מגדר האדם לא ידוע הוא יופיע באפור.

en: Use rounded corners
he: שימוש בפינות מעוגלות

en: Use rounded corners to differentiate between women and men.
he: שימוש בפינות מעוגלות לבידול בין נשים לגברים.

en: Graph Style
he: סגנון תרשים

en: Force Ahnentafel order
he: אכיפת סדר טבלת אָבוֹת קַדמוֹנִים

en: Force Sosa / Sosa-Stradonitz / Ahnentafel layout order for all ancestors, so that fathers are always on the left branch and mothers are on the right branch.
he: אילוץ סדר הפריסה Sosa/‏Sosa־סטראדונץ/אננטופל לכל האבות הקדמונים, כך שאבות יופיעו תמיד בענף השמאלי ואימהות בענף הימני.

en: Ahnentafel number visible
he: מספרי טבלת אָבוֹת קַדמוֹנִים גלויים

en: Show Sosa / Sosa-Stradonitz / Ahnentafel number.
he: הצגת מספר Sosa / ‏Sosa־סטראדונץ / מספור אננטפל.

en: Show symbols for events
he: הצגת סמלים לאירועים

en: Show genealogical symbols for birth, marriage and death events.
he: הצגת סמלים גנאולוגיים לאירועי לידה, נישואין ופטירה.

en: Generating report
he: נוצר דוח

en: Determines what people are included in the graph
he: הגדרת אלו אנשים יכללו בתרשים

en: Use hexagons
he: שימוש במשושים

en: Use hexagons to differentiate those of unknown gender.
he: שימוש במשושים כדי להבחין אנשים במגדר לא ידוע.

en: Dates and/or Places
he: תאריכים ו/או מקומות

en: Do not include any dates or places
he: לא לכלול תאריכים או מקומות כלל

en: Include (birth, marriage, death) dates, but no places
he: לכלול תאריכי (לידה, נישואין, פטירה) אך לא מקום

en: Include (birth, marriage, death) dates, and places
he: לכלול תאריכי (לידה, נישואין, פטירה) ומקום

en: Include (birth, marriage, death) dates, and places if no dates
he: לכלול תאריכי (לידה, נישואין, פטירה) ומקום אם אין תאריכים

en: Include (birth, marriage, death) years, but no places
he: לכלול שנת (לידה, נישואין, פטירה) אך לא מקום

en: Include (birth, marriage, death) years, and places
he: לכלול שנת (לידה, נישואין, פטירה) ומקום

en: Include (birth, marriage, death) places, but no dates
he: לכלול מקום (לידה, נישואין, פטירה) אך לא תאריכים

en: Include (birth, marriage, death) dates and places on same line
he: לכלול תאריכי (לידה, נישואין, פטירה) ומקום באותה שורה

en: Whether to include dates and/or places
he: האם לכלול תאריכים ו/או מקומות

en: Show all family nodes
he: הצגת כל צמתי המשפחה

en: Show family nodes even if the output contains only one member of the family.
he: הצגת צומתי משפחה גם אט הפלט מכיל בן משפחה בודד.

en: Include URLs
he: לכלול מעני url

en: Include a URL in each graph node so that PDF and imagemap files can be generated that contain active links to the files generated by the 'Narrated Web Site' report.
he: לכלול מען URL בכל צומת בתרשים כך שיכילו קישורים פעילים לקבצים שנוצרו על־ידי דוח 'אתר מרשתת מילולי'.

en: Include relationship to center person
he: לכלול קשרי־קרבה לאדם המרכזי

en: Whether to show every person's relationship to the center person
he: האם להציג את קשרי־הקרבה של כל האנשים לאדם המרכזי

en: Whether to include thumbnails of people.
he: האם לכלול תמונות ממוזערות לאנשים.

en: Thumbnail Location
he: מיקום תמונה ממוזערת

en: Include occupation
he: לכלול מקצוע

en: Do not include any occupation
he: לא לכלול מקצועות כלל

en: Include description of most recent occupation
he: לכלול תאור המקצוע האחרון

en: Include date, description and place of all occupations
he: לכלול התאריך, התיאור והמקום של כל המקצועות

en: Whether to include the last occupation
he: האם לכלול מקצוע אחרון

en: Include relationship debugging numbers also
he: הכללת גם מספרי ניפוי תקלי קשרי־קרבה

en: Whether to include 'Ga' and 'Gb' also, to debug the relationship calculator
he: לניפוי תקלים במחשבון קשרי־קרבה, האם לכלול 'Ga' ו־'Gb' גם כן

en: Indicate non-birth relationships with dotted lines
he: מצביע על קשרי־קרבה שאינם מ'לידה', בקו מקווקו

en: Non-birth relationships will show up as dotted lines in the graph.
he: קשרי־קרבה שלא מלידה יסומנו בתרשים בקו מקווקו.

en: Show family nodes
he: הצגת צמתי משפחה

en: Families will show up as ellipses, linked to parents and children.
he: משפחות יוצגו כאליפסות, מקושרות להורים והצאצאים.

en: Parent grouping
he: קיבוץ הורים

en: Parents together
he: הורים יחד

en: Parents offset
he: הזחת הורים

en: In the 'Normal' setting parents will be located to keep most lines short.
    The 'Parents together' setting can help position spouses next to each other, but with non-trivial graphs will result in longer lines and larger graphs.
    The Parents offset setting will also try to put spouses near each other, however they will be offset from each other.  This will tend to make graphs with many people in a generation more square.
he: בהגדרה ה'תקנית', הורים יאותרו כזוגות כדי לשמור את מרבית הקווים קצרים.
    ההגדרה 'הורים יחד' תסייע למקם בני־זוג בסמיכות, אבל התרשימים לא יהיו ברורים מאליהם, התוצאה תתקבל עם קווים ארוכים יותר ותרשימים גדולים יותר.
    הגדרת 'הזחת הורים', תנסה למקם בני זוג בסמיכות, אך הם יוזחו זה מזה. הגדרה זו נוטה להפוך תרשימים בעלי מספר רב של פרטים בדור, ל'מרובעים' יותר.

en: Import data from CSV files
he: ייבוא נתונים מקובץ CSV

en: Import data from GeneWeb files
he: ייבוא נתונים מקובץ GeneWeb

en: Gramps package (portable XML)
he: חבילת גרמפס (XML מתנייד)

en: Import data from a Gramps package (an archived XML Family Tree together with the media object files).
he: ייבוא נתונים מחבילת 'גרמפס' (אילן־יוחסין מאוחסן בארכיון בתסדיר XML, בלוית כל קובצי עצמי המדיה).

en: Gramps XML Family Tree
he: אילן־יוחסין גרמפס XML

en: The Gramps XML format is a text version of a Family Tree. It is read-write compatible with the present Gramps database format.
he: גרמפס בתסדיר XML הוא גרסת מלל של אילן היוחסין. הקובץ תואם קריאה–כתיבה לתסדיר מסד הנתונים הנוכחי של גרמפס.

en: Gramps 2.x database
he: מסד נתונים גרמפס 2‎.x

en: Import data from Gramps 2.x database files
he: ייבוא נתונים מקובץ מסד־נתונים גרמפס 2‎.x

en: Import data from Pro-Gen files
he: ייבוא נתונים מקובץ Pro-Gen

en: Import data from vCard files
he: ייבוא נתונים מקובץ vCard

en: Bad references
he: אזכורים פגומים

en: %s could not be opened
he: לא ניתן לפתוח את %s

en: Results
he: תוצאות

en: done
he: בוצע

en: given name
he: שם פרטי

en: call
he: שם מקובל

en: nick
he: כינוי

en: Nick
he: כינוי

en: nick_name
he: כינוי

en: tag
he: תג

en: title
he: כותרת

[ctx: Person or Place]
en: title
he: כותרת

en: gender
he: מגדר

en: source
he: מקור

en: note
he: הערה

en: birth place
he: מקום לידה

en: birth place id
he: מזהה מקום לידה

en: birth date
he: תאריך לידה

en: birth source
he: מקור לידה

en: baptism place
he: מקום הטבלה

en: baptism place id
he: מזהה מקום הטבלה

en: baptism date
he: תאריך הטבלה

en: baptism source
he: מקור הטבלה

en: burial place
he: מקום קבורה

en: burial place id
he: מזהה מקום קבורה

en: burial date
he: תאריך קבורה

en: burial source
he: מקור קבורה

en: death place
he: מקום פטירה

en: death place id
he: מזהה מקום פטירה

en: death date
he: תאריך פטירה

en: death source
he: מקור פטירה

en: death cause
he: גרם מוות

en: person
he: אדם

en: occupationdescr
he: תיאר עיסוק

en: Occupation description
he: תיאור עיסוק

en: occupationdate
he: תאריך עיסוק

en: Occupation date
he: תאריך עיסוק

en: occupationplace
he: מקום עיסוק

en: Occupation place
he: מקום עיסוק

en: occupationplace_id
he: מזהה מקום_עיסוק

en: Occupation place id
he: מזהה מקום עיסוק

en: occupationsource
he: מקור עיסוק

en: Occupation source
he: מקור עיסוק

en: residence date
he: תאריך מגורים

en: residencedate
he: תאריך מגורים

en: residenceplace
he: מקום מגורים

en: residence place
he: מקום מגורים

en: residenceplace_id
he: מזהה מקור_מגורים

en: residence place id
he: מזהה מקום מגורים

en: residencesource
he: מקור מגורים

en: residence source
he: מקור מגורים

en: attribute type
he: סוג תכונה

en: attributetype
he: סוג תכונה

en: attributevalue
he: ערך תכונה

en: attribute value
he: ערך תכונה

en: attributesource
he: מקור תכונה

en: attribute source
he: מקור תכונה

en: child
he: צאצאים

en: mother
he: אפ

en: parent2
he: הורה2

en: father
he: אב

en: parent1
he: הורה1

en: marriage
he: נישואין

en: place
he: מקום

en: place id
he: מזהה מקום

en: name
he: שם

en: type
he: סוג

en: latitude
he: קו רוחב

en: longitude
he: קו אורך

en: code
he: קוד

en: enclosed by
he: מוכל על־ידי

en: enclosed_by
he: מוכל_בתוך

en: format error: line %(line)d: %(zero)s
he: שגיאת תבנית: שורה %(line)d: %(zero)s

en: CSV Import
he: ייבוא מקובץ CSV

en: Reading data...
he: קריאת נתונים...

en: CSV import
he: ייבוא מקובץ CSV

en: Import Complete: {number_of} second | Import Complete: {number_of} seconds
he[0]: הייבוא הושלם: שנייה {number_of}
he[1]: הייבוא הושלם: {number_of} שניות

en: The following IDs were referenced but not found:
he: המזהים הבאים אוזכרו אך לא נמצאו:

en: Gramps - GEDCOM Encoding
he: גרמפס - קידוד ג'דקום

en: GEDCOM Encoding
he: קידוד GEDCOM

en: This GEDCOM file has identified itself as using ANSEL encoding. Sometimes, this is in error. If the imported data contains unusual characters, undo the import, and override the character set by selecting a different encoding below.
he: קובץ ה־GEDCOM הזדהה בשימוש בקידוד ANSEL. לעיתים, זה קורה בשוגג. במידה והנתונים המיובאים מכילים תווים יוצאי דופן, נא לבטל הייבוא ולעקוף את ערכת התווים על־ידי בחירת קידוד אחר להלן.

en: Encoding:
he: קידוד:

en: Invalid GEDCOM file
he: קובץ GEDCOM לא תקין

en: %s could not be imported
he: לא ניתן לייבא את %s

en: Error reading GEDCOM file
he: שגיאה בקריאת קובץ GEDCOM

en: Accomplishment
he: השגים

en: Acquisition
he: רכישה

en: Adhesion
he: הִדָבְקוּת

en: Award
he: מענק

en: Change Name
he: שינוי שם

en: Circumcision
he: ברית מילה

en: Military Demobilisation
he: שחרור צבאי

en: Dotation
he: נדוניה

en: Excommunication
he: נִדּוּי

en: LDS Family Link
he: קשרי משפחה מורמונים

en: Funeral
he: לוויה

en: Hospitalisation
he: אשפוז

en: Illness
he: מחלה

en: List Passenger
he: רשימת נוסעים

en: Military Distinction
he: עיטור צבאי

en: Militaty Mobilisation
he: גיוס צבאי

en: Military Promotion
he: קידום צבאי

en: LDS Seal to child
he: החתמת צאצא מורמונים

en: Sold property
he: רכוש שנמכר

en: No mention
he: אין איזכור

en: Separated
he: בניפרד

en: GeneWeb import
he: ייבוא מקובץ GeneWeb

en: Invalid date {date} in {gw_snippet}, preserving date as text.
he: תאריך שגוי {date} ב־{gw_snippet}, שמירת תאריך כמלל.

en: Could not create media directory %s
he: לא ניתן ליצור מחיצת מדיה %s

en: Media directory %s is not writable
he: מחיצת מדיה %s לא ניתנת לכתיבה

en: Media directory %s exists. Delete it first, then restart the import process
he: קיימת מחיצת מדיה %s. נא למחוק אותה ואז להתחיל את תהליך היבוא מחדש

en: Error extracting into %s
he: שגיאה בחילוץ לתוך %s

en: Base path for relative media set
he: נתיב הבסיס לנתיבים יחסיים לערכת מדיה

en: The base media path of this Family Tree has been set to %s. Consider taking a simpler path. You can change this in the Preferences, while moving your media files to the new position, and using the media manager tool, option 'Replace substring in the path' to set correct paths in your media objects.
he: נתיב המדיה הבסיסי לאילן־היוחסין הוגדר כ־%s. נא לשקול לבחור נתיב פשוט יותר. ניתן לשנות את הנתיב מתפריט העדפות, תוך העברת קבצי המדיה למיקום החדש ושימוש בכלי מנהל המדיה, אפשרות 'החלפת מחרוזת משנה בנתיב' כדי לעדכן נתיבים בעצמי המדיה.

en: Cannot set base media path
he: לא ניתן להגדיר נתיב בסיס למדיה

en: The Family Tree you imported into already has a base media path: %(orig_path)s. The imported media objects however are relative from the path %(path)s. You can change the media path in the Preferences or you can convert the imported files to the existing base media path. You can do that by moving your media files to the new position, and using the media manager tool, option 'Replace substring in the path' to set correct paths in your media objects.
he: אילן־היוחסין שיובא כבר מכיל נתיב מדיה בסיסי: %(orig_path)s. עם זאת, עצמי המדיה המיובאים הם ביחס לנתיב %(path)s. ניתן לשנות את נתיב המדיה בהעדפות או להמיר את הקבצים המיובאים לנתיב המדיה הבסיסי הקיים. ניתן לעשות זאת על־ידי העברת קבצי המדיה למיקום החדש ושימוש בכלי ניהול המדיה, מתפריט אפשרות 'החלפת מחרוזת המשנה בנתיב' להגדרת נתיבים תקינים בעצמי המדיה.

en: %s could not be opened
he: לא ניתן לפתוח את %s

en: The Database version is not supported by this version of Gramps.You should use an old copy of Gramps at version 3.0.x and import your database into that version. You should then export a copy of your data to Gramps XML (Family Tree). Then you should upgrade to the latest version of Gramps (for example this version), create a new empty database and import the Gramps XML into that version. Please refer to:%(gramps_wiki_migrate_two_to_three_url)s
he: גרסת מסד־נתונים זו, לא תומכת בתוכנת גרמפס בגרסה הנוכחית. נא לאתחל עם גרסה ישנה יותר של גרמפס מסדרת ‎,3.0.x ולייבא את מסד־הנתונים לגרסה זו. בשלב הבא, יש לייצא עותק של מסד־הנתונים לקובץ XML (אילן־יוחסין). לאחר מכן, לשדרג את תוכנת גרמפס לגרסה העדכנית ביותר (לדוגמה גרסה זו), לייצר אילן־יוחסין ריק, ולייבא אליו את קובץ ה־XML שנוצר קודם. למידע נוסף: %(gramps_wiki_migrate_two_to_three_url)s

en: _Ok
he: _בסדר

en: Source reference
    (out of Settings)
he: אזכור מקור
    (מחוץ להגדרות)

en: Source reference text
    (Text & import Filename).
he: מלל אזכור מקור
    (מלל ושם קובץ ייבוא).

en: Source attribute text
    (Text, import Filename & (System-)Date).
he: תכונות מלל מקור
    (מלל, ייבוא שם קובץ ותאריך (מערכת)).

en: Citation reference.
he: אזכורי מובאה.

en: Citation confidence level
    (Very low - very high).
he: רמת ודאות המובאה
    (נמוכה מאוד - גבוהה מאוד).

en: Citation volume/page text
    (Text & (System-)Date).
he: מלל כרך/עמוד מובאה
    (מלל ותאריך (מערכת)).

en: Citation attribute text
    (Text, import Filename & (System-)Date).
he: מלל תכונות מובאה
    (מלל, ייבוא שם קובץ ותאריך (מערכת)).

en: Import Text
he: ייבוא מלל

en: Default Tagtext
    (out of Settings).
he: מלל תג ברירת מחדל
    (מתוך ההגדרות).

en: Import Filename.
he: ייבוא שם קובץ.

en: Default (System-)Date.
he: תאריך (מערכת) ברירת מחדל.

en: Combined default text + filename + date.
he: ברירת מחדל משולבת, מלל + שם קובץ + תאריך.

en: Copy Default Text
    to all Tag Text'.
he: העתקת מלל ברירת מחדל
    לכל המלל בתגים.

en: Copy Default Filename
    to all sensitive Tag Text'.
he: העתקת שם קובץ ברירת מחדל
    לכל מלל רגיש בתגים.

en: Copy Default Date
    to all sensitive Tag Text'.
he: העתקת תאריך ברירת מחדל
    לכל מלל רגיש בתגים.

en:   Objects
he:   עצמים

en: Enable/Disable
    all object tags.
he: אפשור/השבתת
    כל תגי העצמים.

en: Tag Text
he: מלל תג

en: Import Objects
he: ייבוא עצמים

en: Enable/Disable
    Person import.
he: אפשור/השבתת
    ייבוא אדם.

en: Enable/Disable
    Family import.
he: אפשור/השבתת
    ייבוא משפחה.

en: Enable/Disable
    Child import.
he: אפשור/השבתת
    ייבוא צאצאים.

en: Use original Person
    Identifier as Gramps ID.
he: שימוש במזהה אדם מקורי 
    כמזהה גרמפס.

en: Use original Family
    Identifier as Gramps ID.
he: שימוש במזהה משפחה מקורי
    כמזהה גרמפס.

en: Identifier
he: מזהה

en: Name change
he: שינוי שם

en: Event date
he: תאריך אירוע

en: Store birth date in
    event description.
he: אחסון תאריך לידה ב
    תיאור אירוע.

en: Store death date in
    event description.
he: אחסון תאריך פטירה ב
    תיאור אירוע.

en: Diverse
he: מגוון

en: Store REFN number
    in event description.
he: אחסון מספר REFN n
    בתיאור אירוע.

en: Use death information
    as cause of death event.
he: שימוש במידע הפטירה
    כאירוע סיבת מוות.

en: (-cause)
he: (-סיבה)

en: Male surname
he: שם משפחה זכר

en: Change name of male
    to e.g. wifes name.
he: שינוי שם לזכר
    לדוגמה לשם האישה.

en: Female surname
he: שם משפחה נקבה

en: Change name of female
    to e.g. husbands name.
he: שינוי שם של נקבה
    לדוגמה לשם הבעל.

en: Option
he: אפשרות

[ctx: manual]
en: Import_from_another_genealogy_program
he: ייבוא_מתוכנת_גנאלוגיה_אחרת

en: Import from Pro-Gen (%s)
he: ייבוא מקובץ Pro-Gen‏ (%s)

en: Pro-Gen data error
he: שגיאת נתוני פרן-ג'ן

en: Import Pro-Gen
he: ייבוא מקובץ Pro-Gen

en: Line %(line)5d: %(prob)s
he: שורה %(line)5d: %(prob)s

en: vCard import
he: ייבוא מקובץ vCard

en: vCard import report: No errors detected
he: דוח ייבוא vCard: לא זוהו שגיאות

en: vCard import report: %s errors detected
he: דוח ייבוא vCard: זוהו %s שגיאות

en: Token >%(token)s< unknown. line skipped: %(line)s
he: טוקן >%(token)s< לא ידוע. דילוג על שורות: %(line)s

en: BEGIN property not properly closed by END property, Gramps can't cope with nested vCards.
he: המאפיין 'התחלה' לא נסגר כראוי על־ידי המאפיין 'סיום', גרמפס לא יכול להתמודד עם vCards מקוננים.

en: Import of vCards version %s is not supported by Gramps.
he: ייבוא vCards בגרסה %s אינו נתמך על־ידי גרמפס.

en: The vCard is malformed. It is missing the compulsory N property, so there is no name; skip it.
he: תסדיר VCard פגום, חסר את מאפיין החובה N, לכן שם לא מופיע; הרשומה תדולג.

en: The vCard is malformed. It is missing the compulsory FN property, get name from N alone.
he: תסדיר VCard פגום, חסר את מאפיין החובה FN, קבלת שם מ־N בלבד.

en: The vCard is malformed. Wrong number of name components.
he: תסדיר VCard פגום, מספר מרכיבי שם, שגוי.

en: Invalid date in BDAY {vcard_snippet}, preserving date as text.
he: תאריך שגוי ב־BDAY {vcard_snippet}, שמירת תאריך כמלל.

en: Date {vcard_snippet} not in appropriate format yyyy-mm-dd, preserving date as text.
he: התאריך {vcard_snippet} אינו בתסדיר תקינה yyyy-mm-dd, התאריך יישמר כמלל.

en: %(event_name)s of %(family)s
he: %(event_name)s מתוך %(family)s

en: %(event_name)s of %(person)s
he: %(event_name)s מתוך %(person)s

en: Error reading %s
he: שגיאה בקריאת %s

en: The file is probably either corrupt or not a valid Gramps database.
he: הקובץ עשוי להיות פגום או שאינו קובץ מסד־נתונים תקני של גרמפס.

en:   {id1} - {text} with {id2}
he:   {id1} - {text} עם {id2}

en:   {obj} {id1} with {id2}
he:   {obj} {id1} עם {id2}

en: Sources
he: מקורות

en: Number of new objects imported:
he: מספר עצמים חדשים שיובאו:

en: 
    The imported file was not self-contained.
    To correct for that, %(new)d objects were created and
    their typifying attribute was set to 'Unknown'.
    The breakdown per category is depicted by the
    number in parentheses. Where possible these
    'Unknown' objects are referenced by note %(unknown)s.
he: 
    הקובץ שיובא לא היה שלם.
    לפעולת תיקון, נוצרו %(new)d עצמים
    שסיווג התכונה שלהם נקבע כ'לא ידוע'.
    התפלגות לסוגי־אב מתוארת על־ידי
    המספר בסוגריים. עצמים 'לא ידועים' אלו
    מאזכרים על ידי ההערה %(unknown)s ככל שמתאפשר.

en: 
    Media objects with relative paths have been
    imported. These paths are considered relative to
    the media directory you can set in the preferences,
    or, if not set, relative to the user's directory.
he: 
    עצמי מדיה עם נתיבים יחסיים יובאו. הנתיבים
    'יחסיים' כלפי 'מחיצת המדיה' אותה ניתן להגדיר
    בתפריט העדפות, אם לא הוגדרה 'מחיצת מדיה',
    הם יהיו יחסיים למחיצת המשתמש.

en: 
    Objects that are candidates to be merged:
he: 
    עצמים מועמדים למיזוג:

en: The Gramps Xml you are trying to import is malformed.
he: קובץ הגרמפס XML שבטעינה שגוי.

en: Attributes that link the data together are missing.
he: חסרות תכונות שמקשרות את הנתונים יחד.

en: Gramps XML import
he: ייבוא XML גרמאפס

en: Could not change media path
he: לא ניתן לשנות נתיב למדיה

en: The opened file has media path %s, which conflicts with the media path of the Family Tree you import into. The original media path has been retained. Copy the files to a correct directory or change the media path in the Preferences.
he: הקובץ שנפתח כולל את נתיב המדיה %s, המתנגש עם נתיב המדיה של אילן־היוחסין לתוכו מייבאים. נתיב המדיה המקורי נשמר. נא להעתיק את הקבצים למחיצה נכונה או לשנות את נתיב המדיה בהעדפות.

en: The .gramps file you are importing does not contain information about the version of Gramps with, which it was produced.
    
    The file will not be imported.
he: הקובץ .gramps המיובא אינו מכיל מידע על גרסת גרמפס שאיתו הופק.
    
    הקובץ לא יובא.

en: Import file misses Gramps version
he: יבוא קובץ חסר גרסת גרמפס

en: The .gramps file you are importing was made by version %(newer)s of Gramps, while you are running an older version %(older)s. The file will not be imported. Please upgrade to the latest version of Gramps and try again.
he: הקובץ .gramps מי‎ובא נוצר על־ידי גרסה %(newer)s) של גרמפס, בעוד שמופעלת כעת גרסה ישנה יותר%(older)s. הקובץ לא יובא. נא לשדרג לגרסה העדכנית ביותר של גרמפס ולנסות שוב.

en: The .gramps file you are importing was made by version %(oldgramps)s of Gramps, while you are running a more recent version %(newgramps)s.
    
    The file will not be imported. Please use an older version of Gramps that supports version %(xmlversion)s of the xml.
    See
      %(gramps_wiki_xml_url)s
     for more info.
he: קובץ .gramps ליבוא, נוצר בגרסת גרמפס %(oldgramps)s, בזמן שמותקנת כעת גרסה עדכנית יותר%(newgramps)s.
    
    הקובץ לא יובא. נא להשתמש בגרסה ישנה יותר של גרמפס התומכת בגרסה %(xmlversion)s של ה־xml.
    נא לעיין ב־
    ‏  %(gramps_wiki_xml_url)s
    למידע נוסף.

en: The file will not be imported
he: הקובץ לא ייוצא

en: The .gramps file you are importing was made by version %(oldgramps)s of Gramps, while you are running a much more recent version %(newgramps)s.
    
    Ensure after import everything is imported correctly. In the event of problems, please submit a bug and use an older version of Gramps in the meantime to import this file, which is version %(xmlversion)s of the xml.
    See
      %(gramps_wiki_xml_url)s
    for more info.
he: קובץ ה־‎.gramps המיועד לייבוא נוצר בגרסה %(oldgramps)s של גרמפס, בעוד שהגרסה שלך עדכנית יותר %(newgramps)s.
    
    נא לוודא שלאחר הייבוא הכול יובא כראוי. אם צצות תקלות, נא לדווח על תקל ולהשתמש בגרסה ישנה יותר של גרמפס לבינתיים כדי לייבא את הקובץ הזה שהוא בתסדיר xml בגרסה %(xmlversion)s.
    ניתן לעיין בכתובת
      %(gramps_wiki_xml_url)s
    למידע נוסף.

en: Old xml file
he: קובץ XML ישן

en: Witness name: %s
he: שם עד: %s

en: Any event reference must have a 'hlink' attribute.
he: התכונה 'hlink' חייבת להימצא בכל אזכור אירוע.

en: Any person reference must have a 'hlink' attribute.
he: התכונה 'hlink' חייבת להימצא בכל אזכור אדם.

en: Your Family Tree groups name "%(key)s" together with "%(parent)s", did not change this grouping to "%(value)s".
he: שם קבוצות אילנות־היוחסין '%(key)s' יחד עם '%(parent)s', לא שינה קיבוץ זה ל־'%(value)s'.

en: Gramps ignored a name grouping
he: גרמפס התעלם מקבוצת שמות

en: Unknown when imported
he: לא ידוע בזמן יובא

en: Any note reference must have a 'hlink' attribute.
he: התכונה 'hlink' חייבת להימצא בכל אזכור הערה.

en: Invalid date {date} in XML {xml}, preserving XML as text
he: תאריך שגוי {date} ב־{xml} XML, שמירת XML כמלל

en: Witness comment: %s
he: הערת עד: %s

[ctx: father]
en: Error: family '%(family)s' father '%(father)s' does not refer back to the family. Reference added.
he: שגיאה: משפחה '%(family)s' אב '%(father)s' אינו מאוזכר במשפחה. נוסף אזכור.

[ctx: mother]
en: Error: family '%(family)s' mother '%(mother)s' does not refer back to the family. Reference added.
he: שגיאה: משפחה '%(family)s' אם'%(mother)s' אינה מאזכרת את המשפחה. נוסף אזכור.

[ctx: child]
en: Error: family '%(family)s' child '%(child)s' does not refer back to the family. Reference added.
he: שגיאה: משפחה '%(family)s' צאצא '%(child)s' אינו מאזכר את המשפחה. נוסף אזכור.

en: Mismatch between selected extension %(ext)s and actual format.
     Writing to %(filename)s in format %(impliedext)s.
he: אין התאמה בין ההרחבה שנבחרה %(ext)s לתסדיר בפועל.
    כתיבה לקובץ %(filename)s בתסדיר %(impliedext)s.

en: Common Law Marriage
he: נישואין על פי המשפט המקובל

en: Destination
he: יעד

en: DNA
he: די.אנ.אי

en: Cause of Death
he: סיבת המוות

en: Employment
he: תעסוקה

en: Eye Color
he: צבע עיניים

en: Height
he: גובה

en: Initiatory (LDS)
he: יזום (מורמוני)

en: Military ID
he: מספר אישי צבאי

en: Mission (LDS)
he: מִיסִיוֹן (מורמוני)

en: Namesake
he: נקרא(ת) על שם

en: Ordinance
he: תַקָנָה

en: Separation
he: פירוד

en: Weight
he: משקל

en: Line ignored
he: המערכת תתעלם מהשורה

en: Illegal character%s
he: תו לא חוקי %s

en: Your GEDCOM file is corrupted. It appears to have been truncated.
he: קובץ GEDCOM לא תקין. נראה שהוא קוצץ.

en: Import from GEDCOM (%s)
he: ייבוא מקובץ GEDCOM‏ (%s)

en: GEDCOM import
he: ייבוא מקובץ GEDCOM

en: GEDCOM import report: No errors detected
he: דוח ייבוא ג'דקום: לא זוהו שגיאות

en: GEDCOM import report: %s errors detected
he: דוח ייבוא ג'דקום: זוהו %s שגיאות

en: Line ignored as not understood
he: השורה אינה מובנת

en: Tag recognized but not supported
he: תג זוהה אך לא נתמך

en: Skipped subordinate line
he: המערכת דילגה על שורת המשנה

en: Records not imported into
he: לא יובאו רשומות אל

en: Error: %(msg)s  '%(gramps_id)s' (input as @%(xref)s@) not in input GEDCOM. Record synthesised
he: שגיאה: %(msg)s  '%(gramps_id)s' (input as @%(xref)s@) לא בתוך הודעת קלט ג'דקום. הרשומה סונתזה

en: Error: %(msg)s '%(gramps_id)s' (input as @%(xref)s@) not in input GEDCOM. Record with typifying attribute 'Unknown' created
he: שגיאה: %(msg)s '%(gramps_id)s' (input as @%(xref)s@) לא בקלט ג'דקום. נוצרה רשומה עם אפיון תכונה 'לא ידוע'

en: Error: family '%(family)s' (input as @%(orig_family)s@) person %(person)s (input as %(orig_person)s) is not a member of the referenced family. Family reference removed from person
he: שגיאה: משפחה '%(family)s' (מוזן כ @%(orig_family)s@) אדם %(person)s (מוזן כ %(orig_person)s) לא משתייך למשפחה המאוזכרת. אזכור משפחה הוסרה מהאדם

en: 
    The imported file was not self-contained.
    To correct for that, %(new)d objects were created and
    their typifying attribute was set to 'Unknown'.
    Where possible these 'Unknown' objects are 
    referenced by note %(unknown)s.
he: 
    הקובץ שיובא לא היה שלם.
    לפעולת תיקן, נוצרו %(new)d עצמים
    שסיווג התכונה שלהם נקבע כ'לא ידוע'.
    התפלגות לסוגי־אב מתוארת על־ידי המספר בסוגריים. 
    ככל שיתאפשר, עצמים 'לא ידועים' אלו מאוזכרים על ידי ההערה %(unknown)s.

en: ADDR element ignored '%s'
he: המערכת התעלמה מרכיב ADDR '%s'

en: TRLR (trailer)
he: TRLR (עוקב)

en: (Submitter):
he: (מגיש/ה):

en: GEDCOM data
he: נתוני GEDCOM

en: Unknown tag
he: תג לא ידוע

en: Top Level
he: מעלה, משמאל

en: INDI (individual) Gramps ID %s
he: מזהה גרמפלט פרט %s

en: Empty Alias <NAME PERSONAL> ignored
he: התעלמות מכינוי ריק <NAME PERSONAL>

en: FAM (family) Gramps ID %s
he: מזהה משפחה גרמפס %s

en: Filename omitted
he: שם קובץ הושמט

en: Could not import %s
he: לא ניתן לייבא את %s

en: Media-Type
he: סוג מדיה

en: Multiple FILE in a single OBJE ignored
he: המערכת התעלמה מריבוי קבצים ב־OBJE יחיד

en: A second PLAC ignored
he: התעלמות מ PLAC שני

en: Detail
he: פרט

en: Location already populated; ADDR ignored
he: המיקום כבר אוכלס; המערכת תתעלם מ ADDR

en: Warn: ADDR overwritten
he: אזהרה: ADDR נרמס

en: Citation Justification
he: הנמקת מובאה

en: REFN ignored
he: המערכת התעלמה מ REFN

en: No title - ID %s
he: ללא כותרת - מזהה %s

en: SOUR (source) Gramps ID %s
he: SOUR (מקור) מזהה גרמפס %s

en: OBJE (multi-media object) Gramps ID %s
he: OBJE (עצם מולטימדיה) מזהה גרמפס %s

en: REPO (repository) Gramps ID %s
he: מזהה גרמפס מאגר %s

en: Only one phone number supported
he: רק מספר טלפון אחד נתמך

en: HEAD (header)
he: כותרת (כותרת)

en: Approved system identification
he: זיהוי מערכת מאושר

en: Generated By
he: חולל על־ידי

en: Name of software product
he: שם מוצר התוכנה

en: Version number of software product
he: מספר הגרסה של מוצר התוכנה

en: Business that produced the product: %s
he: העסק שיצר את המוצר: %s

en: Name of source data
he: שם מקור נתונים

en: Copyright of source data
he: זכויות יוצרים של מקור המידע

en: Publication date of source data
he: תאריך פרסום של מקור המידע

en: Import from %s
he: ייבוא מ־%s

en: Submission record identifier
he: מזהה שיגור רשומה

en: Language of GEDCOM text
he: שפת מלל ג'דקום

en: Import of GEDCOM file %(filename)s with DEST=%(by)s, could cause errors in the resulting database!
he: יבוא קובץ ג'דקום %(filename)s עם DEST=%(by)s, עשוי לגרום לשגיאות המסג הנתונים!

en: Look for nameless events.
he: איתור אירועים ללא שם.

en: Character set
he: ערכת תווים

en: Character set and version
he: ערכת תווים וגרסה

en: GEDCOM version not supported
he: גרסת GEDCOM לא נתמכת

en: GEDCOM version
he: גרסת GEDCOM

en: GEDCOM FORM should be in uppercase
he: טופס GEDCOM צריך להיכתב באותיות רישיות

en: GEDCOM FORM not supported
he: טופס GEDCOM לא נתמך

en: GEDCOM form
he: טופס GEDCOM

en: Creation date of GEDCOM
he: תאריך יצירת GEDCOM

en: Creation date and time of GEDCOM
he: תאריך ושעת יצירת GEDCOM

en: Empty note ignored
he: התעלמות מהערה ריקה

en: NOTE Gramps ID %s
he: מזהה הערה גרמפס %s

en: Submission: Submitter
he: הגשה: מגיש

en: Submission: Family file
he: הגשה: קובץ משפחה

en: Submission: Temple code
he: הגשה קוד מקדש

en: Submission: Generations of ancestors
he: הגשה: דורות של אבות קדמונים

en: Submission: Generations of descendants
he: הגשה: דורות של צאצאים

en: Submission: Ordinance process flag
he: הגשה: דגל תהליך תקנה

en: Invalid temple code
he: קוד מקדש שגוי

en: Your GEDCOM file is corrupted. The file appears to be encoded using the UTF16 character set, but is missing the BOM marker.
he: קובץ ה־GEDCOM פגום. נראה שהקובץ מקודד בערכת תווים UTF16 אבל סמן ה־BOM חסר.

en: Your GEDCOM file is empty.
he: קובץ ה־GEDCOM שלך ריק.

en: Unicode UTF-8 (recommended)
he: יוניקוד UTF-8 (מומלץ)

en: Standard copyright
he: זכויות יוצרים תקניים

en: Creative Commons - By attribution
he: קריאטיב קומונס - לפי מאפיינים

en: Creative Commons - By attribution, No derivations
he: קריאטיב קומונס - לפי שיוך

en: Creative Commons - By attribution, Share-alike
he: קריאטיב קומונס - לפי שיוך, שיתופי

en: Creative Commons - By attribution, Non-commercial
he: קריאטיב קומונס - לפי שיוך, לא מסחרי

en: Creative Commons - By attribution, Non-commercial, No derivations
he: קריאטיב קומונס - לפי שיוך, לא מסחרי, ללא נגזרות

en: Creative Commons - By attribution, Non-commercial, Share-alike
he: קריאטיב קומונס - לפי שיוך, לא מסחרי, שיתופי

en: No copyright notice
he: ללא הצהרת זכויות יוצרים

en: Invalid format
he: תאריך לא תקין

en: Descriptive Tags
he: תג תאורי

en: Date and Time Tags
he: תגי תאריך ושעה

en: People Tags
he: תגי אנשים

en: Event Tags
he: תגי אירועים

en: Image Tags
he: תגי תמונות

en: Camera Information
he: מידע מצלמה

en: Location Tags
he: תגי מקומות

en: Advanced Tags
he: תגים מתקדמים

en: Rights Tags
he: תגי זכויות

en: Keyword Tags
he: תגי מילות־מפתח

en: Namespace
he: שומר מקום

en: Label
he: תוית

en: %(unknown_gender_name)s was born on %(birth_date)s in %(birth_place)s.
he: %(unknown_gender_name)s לידה ב%(birth_date)s ב־%(birth_place)s.

en: %(male_name)s was born on %(birth_date)s in %(birth_place)s.
he: %(male_name)s לידה ב%(birth_date)s ב־%(birth_place)s.

en: %(female_name)s was born on %(birth_date)s in %(birth_place)s.
he: %(female_name)s לידה ב%(birth_date)s ב־%(birth_place)s.

en: This person was born on %(birth_date)s in %(birth_place)s.
he: לידה ב%(birth_date)s ב־%(birth_place)s.

en: He was born on %(birth_date)s in %(birth_place)s.
he: לידה ב%(birth_date)s ב־%(birth_place)s.

en: She was born on %(birth_date)s in %(birth_place)s.
he: לידה ב%(birth_date)s ב־%(birth_place)s.

en: Born %(birth_date)s in %(birth_place)s.
he: נולד ב־%(birth_date)s ב־%(birth_place)s.

en: %(unknown_gender_name)s was born %(modified_date)s in %(birth_place)s.
he: %(unknown_gender_name)s לידה ב%(modified_date)s ב־%(birth_place)s.

en: %(male_name)s was born %(modified_date)s in %(birth_place)s.
he: %(male_name)s לידה ב%(modified_date)s ב־%(birth_place)s.

en: %(female_name)s was born %(modified_date)s in %(birth_place)s.
he: %(female_name)s לידה ב%(modified_date)s ב־%(birth_place)s.

en: This person was born %(modified_date)s in %(birth_place)s.
he: לידה ב%(modified_date)s ב־%(birth_place)s.

en: He was born %(modified_date)s in %(birth_place)s.
he: לידה ב%(modified_date)s ב־%(birth_place)s.

en: She was born %(modified_date)s in %(birth_place)s.
he: לידה ב%(modified_date)s ב־%(birth_place)s.

en: Born %(modified_date)s in %(birth_place)s.
he: לידה ב%(modified_date)s ב־%(birth_place)s.

en: %(unknown_gender_name)s was born on %(birth_date)s.
he: %(unknown_gender_name)s לידה ב%(birth_date)s.

en: %(male_name)s was born on %(birth_date)s.
he: ‮%(male_name)s לידה ב%(birth_date)s.

en: %(female_name)s was born on %(birth_date)s.
he: %(female_name)s לידה ב%(birth_date)s.

en: This person was born on %(birth_date)s.
he: לידה ב%(birth_date)s.

en: He was born on %(birth_date)s.
he: לידה ב%(birth_date)s.

en: She was born on %(birth_date)s.
he: ‮לידה ב%(birth_date)s.

en: Born %(birth_date)s.
he: לידה ב%(birth_date)s.

en: %(unknown_gender_name)s was born %(modified_date)s.
he: %(unknown_gender_name)s לידה ב%(modified_date)s.

en: %(male_name)s was born %(modified_date)s.
he: %(male_name)s לידה ב%(modified_date)s.

en: %(female_name)s was born %(modified_date)s.
he: %(female_name)s לידה ב%(modified_date)s.

en: This person was born %(modified_date)s.
he: לידה ב%(modified_date)s.

en: He was born %(modified_date)s.
he: לידה ב%(modified_date)s.

en: She was born %(modified_date)s.
he: לידה ב%(modified_date)s.

en: Born %(modified_date)s.
he: לידה ב%(modified_date)s.

en: %(unknown_gender_name)s was born in %(month_year)s in %(birth_place)s.
he: %(unknown_gender_name)s לידה ב%(month_year)s ב־%(birth_place)s.

en: %(male_name)s was born in %(month_year)s in %(birth_place)s.
he: %(male_name)s לידה ב%(month_year)s ב־%(birth_place)s.

en: %(female_name)s was born in %(month_year)s in %(birth_place)s.
he: %(female_name)s לידה ב%(month_year)s ב־%(birth_place)s.

en: This person was born in %(month_year)s in %(birth_place)s.
he: לידה ב%(month_year)s ב־%(birth_place)s.

en: He was born in %(month_year)s in %(birth_place)s.
he: לידה ב%(month_year)s ב־%(birth_place)s.

en: She was born in %(month_year)s in %(birth_place)s.
he: לידה ב%(month_year)s ב־%(birth_place)s.

en: Born %(month_year)s in %(birth_place)s.
he: לידה ב%(month_year)s ב־%(birth_place)s.

en: %(unknown_gender_name)s was born in %(month_year)s.
he: %(unknown_gender_name)s לידה ב%(month_year)s.

en: %(male_name)s was born in %(month_year)s.
he: %(male_name)s לידה ב%(month_year)s.

en: %(female_name)s was born in %(month_year)s.
he: %(female_name)s לידה ב%(month_year)s.

en: This person was born in %(month_year)s.
he: לידה ב%(month_year)s.

en: He was born in %(month_year)s.
he: לידה ב%(month_year)s.

en: She was born in %(month_year)s.
he: לידה ב%(month_year)s.

en: Born %(month_year)s.
he: לידה ב%(month_year)s.

en: %(unknown_gender_name)s was born in %(birth_place)s.
he: %(unknown_gender_name)s לידה ב%(birth_place)s.

en: %(male_name)s was born in %(birth_place)s.
he: %(male_name)s לידה ב%(birth_place)s.

en: %(female_name)s was born in %(birth_place)s.
he: %(female_name)s לידה ב%(birth_place)s.

en: This person was born in %(birth_place)s.
he: לידה ב־%(birth_place)s.

en: He was born in %(birth_place)s.
he: לידה ב%(birth_place)s.

en: She was born in %(birth_place)s.
he: לידה ב%(birth_place)s.

en: Born in %(birth_place)s.
he: לידה ב%(birth_place)s.

en: %(unknown_gender_name)s died on %(death_date)s in %(death_place)s.
he: %(unknown_gender_name)s פטירה ב־%(death_date)s ב־%(death_place)s.

en: %(unknown_gender_name)s died on %(death_date)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
he: %(unknown_gender_name)s פטירה ב־%(death_date)s ב־%(death_place)s בגיל %(age)s.

en: %(male_name)s died on %(death_date)s in %(death_place)s.
he: %(male_name)s פטירה ב־%(death_date)s ב־%(death_place)s.

en: %(male_name)s died on %(death_date)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
he: %(male_name)s פטירה ב־%(death_date)s ב־%(death_place)s בגיל %(age)s.

en: %(female_name)s died on %(death_date)s in %(death_place)s.
he: %(female_name)s פטירה ב־%(death_date)s ב־%(death_place)s.

en: %(female_name)s died on %(death_date)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
he: %(female_name)s פטירה ב־%(death_date)s ב־%(death_place)s בגיל %(age)s.

en: This person died on %(death_date)s in %(death_place)s.
he: פטירה ב־%(death_date)s ב־%(death_place)s.

en: This person died on %(death_date)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
he: פטירה ב%(death_date)s ב־%(death_place)s בגיל %(age)s.

en: He died on %(death_date)s in %(death_place)s.
he: פטירה ב־%(death_date)s ב־%(death_place)s.

en: He died on %(death_date)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
he: פטירה ב־%(death_date)s ב־%(death_place)s בגיל %(age)s.

en: She died on %(death_date)s in %(death_place)s.
he: פטירה ב־%(death_date)s ב־%(death_place)s.

en: She died on %(death_date)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
he: פטירה ב־%(death_date)s ב־%(death_place)s בגיל %(age)s.

en: Died %(death_date)s in %(death_place)s.
he: פטירה ב־%(death_date)s ב־%(death_place)s.

en: Died %(death_date)s in %(death_place)s (%(age)s).
he: פטירה %(death_date)s ב־%(death_place)s (%(age)s).

en: %(unknown_gender_name)s died %(death_date)s in %(death_place)s.
he: %(unknown_gender_name)s פטירה ב־%(death_date)s ב־%(death_place)s.

en: %(unknown_gender_name)s died %(death_date)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
he: %(unknown_gender_name)s פטירה %(death_date)s ב־%(death_place)s בגיל%(age)s.

en: %(male_name)s died %(death_date)s in %(death_place)s.
he: %(male_name)s פטירה ב־%(death_date)s ב־%(death_place)s.

en: %(male_name)s died %(death_date)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
he: %(male_name)s פטירה %(death_date)s ב־%(death_place)s בגיל %(age)s.

en: %(female_name)s died %(death_date)s in %(death_place)s.
he: %(female_name)s פטירה ב־%(death_date)s ב־%(death_place)s.

en: %(female_name)s died %(death_date)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
he: %(female_name)s פטירה %(death_date)s ב־%(death_place)s בגיל %(age)s.

en: This person died %(death_date)s in %(death_place)s.
he: פטירה ב%(death_date)s ב־%(death_place)s.

en: This person died %(death_date)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
he: פטירה ב%(death_date)s ב־%(death_place)s בגיל %(age)s.

en: He died %(death_date)s in %(death_place)s.
he: פטירה ב־%(death_date)s ב־%(death_place)s.

en: He died %(death_date)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
he: פטירה %(death_date)s ב־%(death_place)s בגיל %(age)s.

en: She died %(death_date)s in %(death_place)s.
he: פטירה ב־%(death_date)s ב־%(death_place)s.

en: She died %(death_date)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
he: פטירה %(death_date)s ב־%(death_place)s בגיל %(age)s.

en: %(unknown_gender_name)s died on %(death_date)s.
he: %(unknown_gender_name)s פטירה ב־%(death_date)s.

en: %(unknown_gender_name)s died on %(death_date)s at the age of %(age)s.
he: %(unknown_gender_name)s פטירה ב־ %(death_date)s בגיל %(age)s.

en: %(male_name)s died on %(death_date)s.
he: %(male_name)s פטירה ב־%(death_date)s.

en: %(male_name)s died on %(death_date)s at the age of %(age)s.
he: %(male_name)s פטירה ב־%(death_date)s בגיל %(age)s.

en: %(female_name)s died on %(death_date)s.
he: %(female_name)s פטירה ב־%(death_date)s.

en: %(female_name)s died on %(death_date)s at the age of %(age)s.
he: %(female_name)s פטירה ב־%(death_date)s בגיל %(age)s.

en: This person died on %(death_date)s.
he: פטירה ב־%(death_date)s.

en: This person died on %(death_date)s at the age of %(age)s.
he: פטירה ב־%(death_date)s בגיל %(age)s.

en: He died on %(death_date)s.
he: פטירה ב־%(death_date)s.

en: He died on %(death_date)s at the age of %(age)s.
he: פטירה ב־%(death_date)s בגיל %(age)s.

en: She died on %(death_date)s.
he: פטירה ב־%(death_date)s.

en: She died on %(death_date)s at the age of %(age)s.
he: פטירה ב־%(death_date)s בגיל %(age)s.

en: Died %(death_date)s.
he: פטירה %(death_date)s.

en: Died %(death_date)s (%(age)s).
he: פטירה %(death_date)s (%(age)s).

en: %(unknown_gender_name)s died %(death_date)s.
he: %(unknown_gender_name)s פטירה ב־%(death_date)s.

en: %(unknown_gender_name)s died %(death_date)s at the age of %(age)s.
he: %(unknown_gender_name)s פטירה %(death_date)s בגיל %(age)s.

en: %(male_name)s died %(death_date)s.
he: %(male_name)s פטירה ב־%(death_date)s.

en: %(male_name)s died %(death_date)s at the age of %(age)s.
he: %(male_name)s פטירה %(death_date)s בגיל %(age)s.

en: %(female_name)s died %(death_date)s.
he: %(female_name)s פטירה ב־%(death_date)s.

en: %(female_name)s died %(death_date)s at the age of %(age)s.
he: %(female_name)s פטירה %(death_date)s בגיל %(age)s.

en: This person died %(death_date)s.
he: פטירה ב%(death_date)s.

en: This person died %(death_date)s at the age of %(age)s.
he: פטירה ב%(death_date)s בגיל %(age)s.

en: He died %(death_date)s.
he: פטירה ב־%(death_date)s.

en: He died %(death_date)s at the age of %(age)s.
he: פטירה %(death_date)s at the age of %(age)s.

en: She died %(death_date)s.
he: פטירה ב־%(death_date)s.

en: She died %(death_date)s at the age of %(age)s.
he: פטירה ב־%(death_date)s בגיל %(age)s.

en: %(unknown_gender_name)s died in %(month_year)s in %(death_place)s.
he: %(unknown_gender_name)s פטירה ב־%(month_year)s ב־%(death_place)s.

en: %(unknown_gender_name)s died in %(month_year)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
he: %(unknown_gender_name)s פטירה ב־%(month_year)s ב־%(death_place)s בגיל %(age)s.

en: %(male_name)s died in %(month_year)s in %(death_place)s.
he: %(male_name)s פטירה ב־%(month_year)s ב־%(death_place)s.

en: %(male_name)s died in %(month_year)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
he: %(male_name)s פטירה ב־%(month_year)s ב־%(death_place)s בגיל %(age)s.

en: %(female_name)s died in %(month_year)s in %(death_place)s.
he: %(female_name)s פטירה ב־%(month_year)s ב־%(death_place)s.

en: %(female_name)s died in %(month_year)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
he: %(female_name)s פטירה ב־%(month_year)s ב־%(death_place)s בגיל %(age)s.

en: This person died in %(month_year)s in %(death_place)s.
he: פטירה ב%(month_year)s ב־%(death_place)s.

en: This person died in %(month_year)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
he: פטירה ב%(month_year)s ב־%(death_place)s בגיל %(age)s.

en: He died in %(month_year)s in %(death_place)s.
he: פטירה ב־%(month_year)s ב־%(death_place)s.

en: He died in %(month_year)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
he: פטירה ב־%(month_year)s ב־%(death_place)s בגיל %(age)s.

en: She died in %(month_year)s in %(death_place)s.
he: פטירה ב־%(month_year)s ב־%(death_place)s.

en: She died in %(month_year)s in %(death_place)s at the age of %(age)s.
he: פטירה ב־%(month_year)s ב־%(death_place)s בגיל %(age)s.

en: Died %(month_year)s in %(death_place)s.
he: פטירה ב־%(month_year)s ב־%(death_place)s.

en: Died %(month_year)s in %(death_place)s (%(age)s).
he: פטירה %(month_year)s ב־%(death_place)s (%(age)s).

en: %(unknown_gender_name)s died in %(month_year)s.
he: %(unknown_gender_name)s פטירה ב־%(month_year)s.

en: %(unknown_gender_name)s died in %(month_year)s at the age of %(age)s.
he: %(unknown_gender_name)s פטירה ב־%(month_year)s בגיל %(age)s.

en: %(male_name)s died in %(month_year)s.
he: %(male_name)s פטירה ב־%(month_year)s.

en: %(male_name)s died in %(month_year)s at the age of %(age)s.
he: %(male_name)s פטירה ב־%(month_year)s בגיל %(age)s.

en: %(female_name)s died in %(month_year)s.
he: %(female_name)s פטירה ב־%(month_year)s.

en: %(female_name)s died in %(month_year)s at the age of %(age)s.
he: %(female_name)s פטירה ב־%(month_year)s בגיל %(age)s.

en: This person died in %(month_year)s.
he: פטירה ב־%(month_year)s.

en: This person died in %(month_year)s at the age of %(age)s.
he: פטירה ב־ %(month_year)s בגיל %(age)s.

en: He died in %(month_year)s.
he: פטירה ב־%(month_year)s.

en: He died in %(month_year)s at the age of %(age)s.
he: פטירה ב־%(month_year)s בגיל %(age)s.

en: She died in %(month_year)s.
he: פטירה ב־%(month_year)s.

en: She died in %(month_year)s at the age of %(age)s.
he: פטירה ב־%(month_year)s בגיל %(age)s.

en: Died %(month_year)s.
he: פטירה ב־%(month_year)s.

en: Died %(month_year)s (%(age)s).
he: פטירה %(month_year)s (%(age)s).

en: %(unknown_gender_name)s died in %(death_place)s.
he: %(unknown_gender_name)s פטירה ב־%(death_place)s.

en: %(unknown_gender_name)s died in %(death_place)s at the age of %(age)s.
he: %(unknown_gender_name)s פטירה ב־%(death_place)s בגיל%(age)s.

en: %(male_name)s died in %(death_place)s.
he: %(male_name)s פטירה ב־%(death_place)s.

en: %(male_name)s died in %(death_place)s at the age of %(age)s.
he: %(male_name)s פטירה ב־%(death_place)s בגיל %(age)s.

en: %(female_name)s died in %(death_place)s.
he: %(female_name)s פטירה ב־%(death_place)s.

en: %(female_name)s died in %(death_place)s at the age of %(age)s.
he: %(female_name)s פטירה ב־%(death_place)s בגיל %(age)s.

en: This person died in %(death_place)s.
he: פטירה ב־%(death_place)s.

en: This person died in %(death_place)s at the age of %(age)s.
he: פטירה ב־%(death_place)s בגיל %(age)s.

en: He died in %(death_place)s.
he: פטירה ב־%(death_place)s.

en: He died in %(death_place)s at the age of %(age)s.
he: פטירה ב־%(death_place)s בגיל %(age)s.

en: She died in %(death_place)s.
he: פטירה ב־%(death_place)s.

en: She died in %(death_place)s at the age of %(age)s.
he: פטירה ב־%(death_place)s בגיל %(age)s.

en: Died in %(death_place)s.
he: פטירה ב־%(death_place)s.

en: Died in %(death_place)s (%(age)s).
he: פטירה ב־%(death_place)s (%(age)s).

en: %(unknown_gender_name)s died at the age of %(age)s.
he: %(unknown_gender_name)s פטירה ב־גיל %(age)s.

en: %(male_name)s died at the age of %(age)s.
he: %(male_name)s פטירה בגיל %(age)s.

en: %(female_name)s died at the age of %(age)s.
he: %(female_name)s פטירה בגיל %(age)s.

en: This person died at the age of %(age)s.
he: פטירה בגיל %(age)s.

en: He died at the age of %(age)s.
he: פטירה בגיל %(age)s.

en: She died at the age of %(age)s.
he: פטירה בגיל %(age)s.

en: Died (%(age)s).
he: פטירה (%(age)s).

en: %(male_name)s was buried on %(burial_date)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
he: %(male_name)s קבורה ב־%(burial_date)s ב־%(burial_place)s%(endnotes)s.

en: He was buried on %(burial_date)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
he: קבורה ב־%(burial_date)s ב־%(burial_place)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was buried on %(burial_date)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
he: %(female_name)s קבורה ב־%(burial_date)s ב־%(burial_place)s%(endnotes)s.

en: She was buried on %(burial_date)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
he: קבורה ב־%(burial_date)s ב־%(burial_place)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was buried on %(burial_date)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
he: ‮%(unknown_gender_name)s קבורה ב־%(burial_date)s ב־%(burial_place)s%(endnotes)s.

en: This person was buried on %(burial_date)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
he: קבורה ב־%(burial_date)s ב־%(burial_place)s%(endnotes)s.

en: Buried %(burial_date)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
he: קבורה ביום %(burial_date)s ב־%(burial_place)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was buried on %(burial_date)s%(endnotes)s.
he: %(male_name)s קבורה ביום %(burial_date)s%(endnotes)s.

en: He was buried on %(burial_date)s%(endnotes)s.
he: קבורה ב־%(burial_date)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was buried on %(burial_date)s%(endnotes)s.
he: %(female_name)s קבורה ביום %(burial_date)s%(endnotes)s.

en: She was buried on %(burial_date)s%(endnotes)s.
he: קבורה ב%(burial_date)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was buried on %(burial_date)s%(endnotes)s.
he: %(unknown_gender_name)s קבורה ביום %(burial_date)s%(endnotes)s.

en: This person was buried on %(burial_date)s%(endnotes)s.
he: קבורה ב־ %(burial_date)s%(endnotes)s.

en: Buried %(burial_date)s%(endnotes)s.
he: קבורה %(burial_date)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was buried in %(month_year)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
he: %(male_name)s קבורה ב־%(month_year)s ב־%(burial_place)s%(endnotes)s.

en: He was buried in %(month_year)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
he: קבורה ב־%(month_year)s ב־%(burial_place)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was buried in %(month_year)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
he: %(female_name)s קבורה ב־ %(month_year)s ב־%(burial_place)s%(endnotes)s.

en: She was buried in %(month_year)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
he: קבורה ב־%(month_year)s ב־%(burial_place)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was buried in %(month_year)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
he: %(unknown_gender_name)s קבורה ב־%(month_year)s ב־%(burial_place)s%(endnotes)s.

en: This person was buried in %(month_year)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
he: קבורה ב%(month_year)s ב־%(burial_place)s%(endnotes)s.

en: Buried %(month_year)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
he: קבורה %(month_year)s ב־%(burial_place)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was buried in %(month_year)s%(endnotes)s.
he: %(male_name)s קבורה ב־%(month_year)s%(endnotes)s.

en: He was buried in %(month_year)s%(endnotes)s.
he: קבורה ב־%(month_year)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was buried in %(month_year)s%(endnotes)s.
he: %(female_name)s קבורה ב־%(month_year)s%(endnotes)s.

en: She was buried in %(month_year)s%(endnotes)s.
he: קבורה ב־%(month_year)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was buried in %(month_year)s%(endnotes)s.
he: %(unknown_gender_name)s קבורה ב־%(month_year)s%(endnotes)s.

en: This person was buried in %(month_year)s%(endnotes)s.
he: קבורה ב%(month_year)s%(endnotes)s.

en: Buried %(month_year)s%(endnotes)s.
he: ‮קבורה %(month_year)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was buried %(modified_date)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
he: %(male_name)s קבורה ביום %(modified_date)s ב־%(burial_place)s%(endnotes)s.

en: He was buried %(modified_date)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
he: קבורה %(modified_date)s ב־%(burial_place)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was buried %(modified_date)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
he: %(female_name)s קבורה ביום %(modified_date)s ב־%(burial_place)s%(endnotes)s.

en: She was buried %(modified_date)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
he: קבורה ב%(modified_date)s ב־%(burial_place)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was buried %(modified_date)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
he: %(unknown_gender_name)s קבורה ביום %(modified_date)s ב־%(burial_place)s%(endnotes)s.

en: This person was buried %(modified_date)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
he: קבורה ב־%(modified_date)s ב־%(burial_place)s%(endnotes)s.

en: Buried %(modified_date)s in %(burial_place)s%(endnotes)s.
he: קבורה %(modified_date)s ב־%(burial_place)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was buried %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: %(male_name)s קבורה ביום %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: He was buried %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: קבורה %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was buried %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: %(female_name)s קבורה ביום %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: She was buried %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: קבורה %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was buried %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: %(unknown_gender_name)s קבורה ביום %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: This person was buried %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: קבורה ב־%(modified_date)s%(endnotes)s.

en: Buried %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: קבורה %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was buried in %(burial_place)s%(endnotes)s.
he: %(male_name)s קבורה ב־%(burial_place)s%(endnotes)s.

en: He was buried in %(burial_place)s%(endnotes)s.
he: קבורה ב־%(burial_place)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was buried in %(burial_place)s%(endnotes)s.
he: %(female_name)s קבורה ב־%(burial_place)s%(endnotes)s.

en: She was buried in %(burial_place)s%(endnotes)s.
he: קבורה ב־%(burial_place)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was buried in %(burial_place)s%(endnotes)s.
he: %(unknown_gender_name)s קבורה ב־%(burial_place)s%(endnotes)s.

en: This person was buried in %(burial_place)s%(endnotes)s.
he: קבורה ב%(burial_place)s%(endnotes)s.

en: Buried in %(burial_place)s%(endnotes)s.
he: קבורה ב־%(burial_place)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was buried%(endnotes)s.
he: %(male_name)s קבורה%(endnotes)s.

en: He was buried%(endnotes)s.
he: קבורה %(endnotes)s.

en: %(female_name)s was buried%(endnotes)s.
he: %(female_name)s קבורה %(endnotes)s.

en: She was buried%(endnotes)s.
he: קבורה %(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was buried%(endnotes)s.
he: %(unknown_gender_name)s קבורה %(endnotes)s.

en: This person was buried%(endnotes)s.
he: קבורה %(endnotes)s.

en: Buried%(endnotes)s.
he: קבורה %(endnotes)s.

en: %(male_name)s was baptized on %(baptism_date)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
he: %(male_name)s הטבלה ב־%(baptism_date)s ב־%(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: He was baptized on %(baptism_date)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב־%(baptism_date)s ב־%(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was baptized on %(baptism_date)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
he: %(female_name)s הטבלה ב־%(baptism_date)s ב־%(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: She was baptized on %(baptism_date)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב־%(baptism_date)s ב־%(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was baptized on %(baptism_date)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
he: %(unknown_gender_name)s הטבלה ב־%(baptism_date)s ב־%(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: This person was baptized on %(baptism_date)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב%(baptism_date)s ב־%(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: Baptized %(baptism_date)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב־%(baptism_date)s ב־%(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was baptized on %(baptism_date)s%(endnotes)s.
he: %(male_name)s הטבלה ב־%(baptism_date)s%(endnotes)s.

en: He was baptized on %(baptism_date)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב־%(baptism_date)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was baptized on %(baptism_date)s%(endnotes)s.
he: %(female_name)s הטבלה ב־%(baptism_date)s%(endnotes)s.

en: She was baptized on %(baptism_date)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב־%(baptism_date)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was baptized on %(baptism_date)s%(endnotes)s.
he: %(unknown_gender_name)s הטבלה ב־%(baptism_date)s%(endnotes)s.

en: This person was baptized on %(baptism_date)s%(endnotes)s.
he: טבלה ב־%(baptism_date)s%(endnotes)s.

en: Baptized %(baptism_date)s%(endnotes)s.
he: הטבלה %(baptism_date)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was baptized in %(month_year)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
he: %(male_name)s הטבלה ב־%(month_year)s ב־%(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: He was baptized in %(month_year)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב־%(month_year)s ב־%(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was baptized in %(month_year)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
he: %(female_name)s הטבלה ב־%(month_year)s ב־%(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: She was baptized in %(month_year)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב־%(month_year)s ב־%(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was baptized in %(month_year)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
he: %(unknown_gender_name)s הטבלה ב־%(month_year)s ב־%(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: This person was baptized in %(month_year)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב־%(month_year)s ב־%(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: Baptized %(month_year)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
he: הטבלה %(month_year)s ב־%(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was baptized in %(month_year)s%(endnotes)s.
he: %(male_name)s הטבלה ב־%(month_year)s%(endnotes)s.

en: He was baptized in %(month_year)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב־%(month_year)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was baptized in %(month_year)s%(endnotes)s.
he: %(female_name)s הטבלה ב־%(month_year)s%(endnotes)s.

en: She was baptized in %(month_year)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב־%(month_year)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was baptized in %(month_year)s%(endnotes)s.
he: %(unknown_gender_name)s הטבלה ב־%(month_year)s%(endnotes)s.

en: This person was baptized in %(month_year)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב%(month_year)s%(endnotes)s.

en: Baptized %(month_year)s%(endnotes)s.
he: הטבלה %(month_year)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was baptized %(modified_date)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
he: %(male_name)s הטבלה %(modified_date)s ב־%(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: He was baptized %(modified_date)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
he: הטבלה %(modified_date)s ב־%(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was baptized %(modified_date)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
he: %(female_name)s הטבלה %(modified_date)s ב־%(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: She was baptized %(modified_date)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב־%(modified_date)s ב־%(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was baptized %(modified_date)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
he: %(unknown_gender_name)s הטבלה %(modified_date)s ב־%(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: This person was baptized %(modified_date)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב־ %(modified_date)s ב־%(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: Baptized %(modified_date)s in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב־%(modified_date)s ב־%(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was baptized %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: %(male_name)s הטבלה %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: He was baptized %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: הטבלה %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was baptized %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: %(female_name)s הטבלה %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: She was baptized %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: הטבלה %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was baptized %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: %(unknown_gender_name)s הטבלה %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: This person was baptized %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב־%(modified_date)s%(endnotes)s.

en: Baptized %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב־%(modified_date)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was baptized in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
he: %(male_name)s הטבלה ב־%(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: He was baptized in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב־%(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was baptized in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
he: %(female_name)s הטבלה ב־%(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: She was baptized in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב־%(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was baptized in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
he: %(unknown_gender_name)s הטבלה ב־%(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: This person was baptized in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
he: טבלה ב־%(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: Baptized in %(baptism_place)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב־%(baptism_place)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was baptized%(endnotes)s.
he: %(male_name)s הטבלה %(endnotes)s.

en: He was baptized%(endnotes)s.
he: הטבלה %(endnotes)s.

en: %(female_name)s was baptized%(endnotes)s.
he: %(female_name)s הטבלה %(endnotes)s.

en: She was baptized%(endnotes)s.
he: הטבלה %(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was baptized%(endnotes)s.
he: %(unknown_gender_name)s הטבלה %(endnotes)s.

en: This person was baptized%(endnotes)s.
he: הטבלה %(endnotes)s.

en: Baptized%(endnotes)s.
he: הטבלה %(endnotes)s.

en: %(male_name)s was christened on %(christening_date)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
he: %(male_name)s הטבלה ב־%(christening_date)s ב־%(christening_place)s%(endnotes)s.

en: He was christened on %(christening_date)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב־%(christening_date)s ב־%(christening_place)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was christened on %(christening_date)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
he: %(female_name)s הטבלה ב־%(christening_date)s ב־%(christening_place)s%(endnotes)s.

en: She was christened on %(christening_date)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב־%(christening_date)s ב־%(christening_place)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was christened on %(christening_date)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
he: %(unknown_gender_name)s הטבלה ב־%(christening_date)s ב־%(christening_place)s%(endnotes)s.

en: This person was christened on %(christening_date)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
he: התנצרות ב־%(christening_date)s ב־%(christening_place)s%(endnotes)s.

en: Christened %(christening_date)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
he: הטבלה %(christening_date)s ב־%(christening_place)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was christened on %(christening_date)s%(endnotes)s.
he: %(male_name)s הטבלה ב־%(christening_date)s%(endnotes)s.

en: He was christened on %(christening_date)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב־%(christening_date)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was christened on %(christening_date)s%(endnotes)s.
he: %(female_name)s הטבלה ב־%(christening_date)s%(endnotes)s.

en: She was christened on %(christening_date)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב־%(christening_date)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was christened on %(christening_date)s%(endnotes)s.
he: %(unknown_gender_name)s הטבלה ב־%(christening_date)s%(endnotes)s.

en: This person was christened on %(christening_date)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב%(christening_date)s%(endnotes)s.

en: Christened %(christening_date)s%(endnotes)s.
he: הטבלה %(christening_date)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was christened in %(month_year)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
he: %(male_name)s הטבלה ב־%(month_year)s ב־%(christening_place)s%(endnotes)s.

en: He was christened in %(month_year)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב־%(month_year)s ב־%(christening_place)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was christened in %(month_year)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
he: %(female_name)s הטבלה ב־%(month_year)s ב־%(christening_place)s%(endnotes)s.

en: She was christened in %(month_year)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב־%(month_year)s ב־%(christening_place)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was christened in %(month_year)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
he: %(unknown_gender_name)s הטבלה %(month_year)s ב־%(christening_place)s%(endnotes)s.

en: This person was christened in %(month_year)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב%(month_year)s ב־%(christening_place)s%(endnotes)s.

en: Christened %(month_year)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
he: הטבלה %(month_year)s ב־%(christening_place)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was christened in %(month_year)s%(endnotes)s.
he: %(male_name)s הטבלה ב־%(month_year)s%(endnotes)s.

en: He was christened in %(month_year)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב־%(month_year)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was christened in %(month_year)s%(endnotes)s.
he: %(female_name)s הטבלה ב־%(month_year)s%(endnotes)s.

en: She was christened in %(month_year)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב־%(month_year)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was christened in %(month_year)s%(endnotes)s.
he: %(unknown_gender_name)s הטבלה ב־%(month_year)s%(endnotes)s.

en: This person was christened in %(month_year)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב%(month_year)s%(endnotes)s.

en: Christened %(month_year)s%(endnotes)s.
he: הטבלה %(month_year)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was christened %(modified_date)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
he: %(male_name)s הטבלה %(modified_date)s ב־%(christening_place)s%(endnotes)s.

en: He was christened %(modified_date)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
he: הטבלה %(modified_date)s ב־%(christening_place)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was christened %(modified_date)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
he: %(female_name)s הטבלה %(modified_date)s ב־%(christening_place)s%(endnotes)s.

en: She was christened %(modified_date)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
he: הטבלה %(modified_date)s ב־%(christening_place)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was christened %(modified_date)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
he: %(unknown_gender_name)s הטבלה %(modified_date)s ב־%(christening_place)s%(endnotes)s.

en: This person was christened %(modified_date)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
he: התנצרות ב־%(modified_date)s ב־%(christening_place)s%(endnotes)s.

en: Christened %(modified_date)s in %(christening_place)s%(endnotes)s.
he: הטבלה %(modified_date)s ב־%(christening_place)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was christened %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: %(male_name)s הטבלה %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: He was christened %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: הטבלה %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was christened %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: %(female_name)s הטבלה %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: She was christened %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: הטבלה %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was christened %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: %(unknown_gender_name)s הטבלה %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: This person was christened %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב%(modified_date)s%(endnotes)s.

en: Christened %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: הטבלה %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was christened in %(christening_place)s%(endnotes)s.
he: %(male_name)s הטבלה ב־%(christening_place)s%(endnotes)s.

en: He was christened in %(christening_place)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב־%(christening_place)s%(endnotes)s.

en: %(female_name)s was christened in %(christening_place)s%(endnotes)s.
he: %(female_name)s הטבלה ב־%(christening_place)s%(endnotes)s.

en: She was christened in %(christening_place)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב־%(christening_place)s%(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was christened in %(christening_place)s%(endnotes)s.
he: %(unknown_gender_name)s הטבלה ב־%(christening_place)s%(endnotes)s.

en: This person was christened in %(christening_place)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב%(christening_place)s%(endnotes)s.

en: Christened in %(christening_place)s%(endnotes)s.
he: הטבלה ב־%(christening_place)s%(endnotes)s.

en: %(male_name)s was christened%(endnotes)s.
he: %(male_name)s הטבלה %(endnotes)s.

en: He was christened%(endnotes)s.
he: הטבלה %(endnotes)s.

en: %(female_name)s was christened%(endnotes)s.
he: %(female_name)s הטבלה %(endnotes)s.

en: She was christened%(endnotes)s.
he: הטבלה %(endnotes)s.

en: %(unknown_gender_name)s was christened%(endnotes)s.
he: %(unknown_gender_name)s הטבלה %(endnotes)s.

en: This person was christened%(endnotes)s.
he: הטבלה %(endnotes)s.

en: Christened%(endnotes)s.
he: הוטבל %(endnotes)s.

en: %(male_name)s is the child of %(father)s and %(mother)s.
he: %(male_name)s צאצא של %(father)s ו%(mother)s.

en: %(male_name)s was the child of %(father)s and %(mother)s.
he: %(male_name)s צאצא של %(father)s and %(mother)s.

en: This person is the child of %(father)s and %(mother)s.
he: צאצא של %(father)s ו%(mother)s.

en: This person was the child of %(father)s and %(mother)s.
he: צאצא של %(father)s ו%(mother)s.

en: Child of %(father)s and %(mother)s.
he: צאצא של %(father)s ו%(mother)s.

en: %(male_name)s is the son of %(father)s and %(mother)s.
he: ‫‫%(male_name)s צאצא של %(father)s ו%(mother)s.

en: %(male_name)s was the son of %(father)s and %(mother)s.
he: %(male_name)s צאצא של %(father)s ו%(mother)s.

en: He is the son of %(father)s and %(mother)s.
he: צאצא של %(father)s ו%(mother)s.

en: He was the son of %(father)s and %(mother)s.
he: צאצא של %(father)s ו%(mother)s.

en: Son of %(father)s and %(mother)s.
he: צאצא של %(father)s ו%(mother)s.

en: %(female_name)s is the daughter of %(father)s and %(mother)s.
he: %(female_name)s צאצא של %(father)s ו%(mother)s.

en: %(female_name)s was the daughter of %(father)s and %(mother)s.
he: %(female_name)s צאצא של %(father)s ו%(mother)s.

en: She is the daughter of %(father)s and %(mother)s.
he: צאצא של %(father)s ו%(mother)s.

en: She was the daughter of %(father)s and %(mother)s.
he: צאצא של %(father)s ו%(mother)s.

en: Daughter of %(father)s and %(mother)s.
he: צאצא של %(father)s ו%(mother)s.

en: %(male_name)s is the child of %(father)s.
he: %(male_name)s צאצא של %(father)s.

en: %(male_name)s was the child of %(father)s.
he: %(male_name)s צאצא של %(father)s.

en: This person is the child of %(father)s.
he: צאצא של %(father)s.

en: This person was the child of %(father)s.
he: צאצא של %(father)s.

en: Child of %(father)s.
he: צאצא של %(father)s.

en: %(male_name)s is the son of %(father)s.
he: %(male_name)s צאצא של %(father)s.

en: %(male_name)s was the son of %(father)s.
he: %(male_name)s צאצא של %(father)s.

en: He is the son of %(father)s.
he: צאצא של %(father)s.

en: He was the son of %(father)s.
he: צאצא של %(father)s.

en: Son of %(father)s.
he: צאצא של %(father)s.

en: %(female_name)s is the daughter of %(father)s.
he: %(female_name)s צאצא של %(father)s.

en: %(female_name)s was the daughter of %(father)s.
he: %(female_name)s צאצא של %(father)s.

en: She is the daughter of %(father)s.
he: צאצא של %(father)s.

en: She was the daughter of %(father)s.
he: צאצא של %(father)s.

en: Daughter of %(father)s.
he: צאצא של %(father)s.

en: %(male_name)s is the child of %(mother)s.
he: %(male_name)s הוא צאצא של %(mother)s.

en: %(male_name)s was the child of %(mother)s.
he: %(male_name)s צאצא של %(mother)s.

en: This person is the child of %(mother)s.
he: צאצא של %(mother)s.

en: This person was the child of %(mother)s.
he: צאצא של %(mother)s.

en: Child of %(mother)s.
he: צאצאים של %(mother)s.

en: %(male_name)s is the son of %(mother)s.
he: %(male_name)s הוא בנה של %(mother)s.

en: %(male_name)s was the son of %(mother)s.
he: %(male_name)s צאצא של %(mother)s.

en: He is the son of %(mother)s.
he: הוא בנה של %(mother)s.

en: He was the son of %(mother)s.
he: צאצא של %(mother)s.

en: Son of %(mother)s.
he: בנו של %(mother)s.

en: %(female_name)s is the daughter of %(mother)s.
he: %(female_name)s היא בתה של %(mother)s.

en: %(female_name)s was the daughter of %(mother)s.
he: %(female_name)s צאצא של %(mother)s.

en: She is the daughter of %(mother)s.
he: היא בתה של %(mother)s.

en: She was the daughter of %(mother)s.
he: צאצא של %(mother)s.

en: Daughter of %(mother)s.
he: בת של %(mother)s.

en: This person married %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישא ל־%(spouse)s ב־%(partial_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: This person married %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישא ל־%(spouse)s ב־%(full_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: This person married %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישא ל־%(spouse)s %(modified_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: He married %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: הוא נישא ל־%(spouse)s ב־%(partial_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: He married %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישא ל־%(spouse)s ב־%(full_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: He married %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישא ל־%(spouse)s %(modified_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: She married %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישאה ל־%(spouse)s ב־%(partial_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: She married %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישאה ל־%(spouse)s ב־%(full_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: She married %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישאה ל־%(spouse)s %(modified_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: Married %(spouse)s %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישא ל־%(spouse)s %(partial_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: Married %(spouse)s %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישא ל־ %(spouse)s %(full_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: Married %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישא ל־%(spouse)s %(modified_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: This person also married %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישא גם ל־%(spouse)s ב־%(partial_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: This person also married %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישא גם ל־%(spouse)s ב־%(full_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: This person also married %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישא גם ל־%(spouse)s %(modified_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: He also married %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישא גם ל־%(spouse)s ב־%(partial_date)sב %(place)s%(endnotes)s.

en: He also married %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישא גם ל־%(spouse)s ב־%(full_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: He also married %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישא גם ל־%(spouse)s %(modified_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: She also married %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישאה גם ל־%(spouse)s ב־%(partial_date)sב %(place)s%(endnotes)s.

en: She also married %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישאה גם ל־%(spouse)s ב־%(full_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: She also married %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישאה גם ל־%(spouse)s %(modified_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: Also married %(spouse)s %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישא גם %(spouse)s %(partial_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: Also married %(spouse)s %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישא גם %(spouse)s %(full_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: Also married %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישא גם %(spouse)s %(modified_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: This person married %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
he: נישא ל־%(spouse)s ב־%(partial_date)s%(endnotes)s.

en: This person married %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
he: נישא ל־ %(spouse)s ב־%(full_date)s%(endnotes)s.

en: This person married %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: נישא ל־ %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: He married %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
he: הוא נישא ל־%(spouse)s ב־%(partial_date)s%(endnotes)s.

en: He married %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
he: נישא ל־%(spouse)s ב־%(full_date)s%(endnotes)s.

en: He married %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: נישא ל־%(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: She married %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
he: נישאה ל־%(spouse)s ב־%(partial_date)s%(endnotes)s.

en: She married %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
he: נישאה ל־%(spouse)s ב־%(full_date)s%(endnotes)s.

en: She married %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: נישאה ל־%(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: Married %(spouse)s %(partial_date)s%(endnotes)s.
he: נישואין %(spouse)s %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: Married %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.
he: נישואין %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.

en: Married %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: נישואין %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: This person also married %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
he: נישא גם ל־%(spouse)s ב־%(partial_date)s%(endnotes)s.

en: This person also married %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
he: נישא גם ל־%(spouse)s ב־%(full_date)s%(endnotes)s.

en: This person also married %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: נישא גם ל־%(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: He also married %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
he: נישא גם ל־%(spouse)s ב־%(partial_date)s%(endnotes)s.

en: He also married %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
he: הוא נישא גם ל־%(spouse)s ב־%(full_date)s%(endnotes)s.

en: He also married %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: נישא גם ל־%(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: She also married %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
he: נישאה גם ל־%(spouse)s ב־%(partial_date)s%(endnotes)s.

en: She also married %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
he: ‮נישאה גם ל־%(spouse)s ב־%(full_date)s%(endnotes)s.

en: She also married %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: נישאה גם ל־%(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: Also married %(spouse)s %(partial_date)s%(endnotes)s.
he: נישא גם ל־%(spouse)s %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: Also married %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.
he: נישא גם ל־%(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.

en: Also married %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: נישא גם ל־ %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: This person married %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישא ל־%(spouse)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: He married %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישא ל־%(spouse)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: She married %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישאה ל־%(spouse)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: Married %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישואין %(spouse)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: This person also married %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישא גם ל־%(spouse)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: He also married %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישא גם ל־%(spouse)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: She also married %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישאה גם ל־%(spouse)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: Also married %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: נישא גם %(spouse)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: This person married %(spouse)s%(endnotes)s.
he: נישא ל־%(spouse)s%(endnotes)s.

en: He married %(spouse)s%(endnotes)s.
he: הוא נישא ל־%(spouse)s%(endnotes)s.

en: She married %(spouse)s%(endnotes)s.
he: היא נישאה ל־%(spouse)s%(endnotes)s.

en: Married %(spouse)s%(endnotes)s.
he: נישואין %(spouse)s%(endnotes)s.

en: This person also married %(spouse)s%(endnotes)s.
he: נישא גם ל־%(spouse)s%(endnotes)s.

en: He also married %(spouse)s%(endnotes)s.
he: הוא נישא גם ל־%(spouse)s%(endnotes)s.

en: She also married %(spouse)s%(endnotes)s.
he: נישאה גם ל־%(spouse)s%(endnotes)s.

en: Also married %(spouse)s%(endnotes)s.
he: נישא גם %(spouse)s%(endnotes)s.

en: This person had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s in %(partial_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: This person had an unmarried relationship with %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s ב־%(full_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: This person had an unmarried relationship with %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s %(modified_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: He had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: היה במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s ב־%(partial_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: He had an unmarried relationship with %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: היה במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s ב־%(full_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: He had an unmarried relationship with %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s %(modified_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: She had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: הייתה גם במערכת יחסים ללא נישואין עם %(spouse)s ב־%(partial_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: She had an unmarried relationship with %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: היתה במערכת יחסים ללא נישואין עם %(spouse)s ב־%(full_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: She had an unmarried relationship with %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא נישואין עם %(spouse)s %(modified_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: Unmarried relationship with %(spouse)s %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: מערכת יחסים ללא נישואין עם %(spouse)s %(partial_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: Unmarried relationship with %(spouse)s %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: מערכת יחסים ללא נישואין עם %(spouse)s %(full_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: Unmarried relationship with %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: מערכת יחסים ללא נישואין עם %(spouse)s %(modified_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: This person also had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s ב־%(partial_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: This person also had an unmarried relationship with %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s ב־%(full_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: This person also had an unmarried relationship with %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s %(modified_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: He also had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: היה במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s ב־%(partial_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: He also had an unmarried relationship with %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: היה במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s ב־%(full_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: He also had an unmarried relationship with %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: היה במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s %(modified_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: She also had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: הייתה גם במערכת יחסים ללא נישואין עם %(spouse)s ב־%(partial_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: She also had an unmarried relationship with %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: הייתה גם במערכת יחסים ללא נישואין עם %(spouse)s ב־%(full_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: She also had an unmarried relationship with %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: הייתה גם במערכת יחסים ללא נישואין עם %(spouse)s %(modified_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: This person had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s ב־%(partial_date)s%(endnotes)s.

en: This person had an unmarried relationship with %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s ב־%(full_date)s%(endnotes)s.

en: This person had an unmarried relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: He had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
he: היה במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s ב־%(partial_date)s%(endnotes)s.

en: He had an unmarried relationship with %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
he: היה במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s ב־%(full_date)s%(endnotes)s.

en: He had an unmarried relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: היה במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: She had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
he: היתה במערכת יחסים ללא נישואין עם %(spouse)s ב־%(partial_date)s%(endnotes)s.

en: She had an unmarried relationship with %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
he: היתה במערכת יחסים ללא נישואין עם %(spouse)s ב־%(full_date)s%(endnotes)s.

en: She had an unmarried relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: היתה במערכת יחסים ללא נישואין עם %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: Unmarried relationship with %(spouse)s %(partial_date)s%(endnotes)s.
he: מערכת יחסים ללא נישואין עם %(spouse)s %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: Unmarried relationship with %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.
he: מערכת יחסים ללא נישואין עם %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.

en: Unmarried relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: מערכת יחסים ללא נישואין עם %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: This person also had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s ב־%(partial_date)s%(endnotes)s.

en: This person also had an unmarried relationship with %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s ב־%(full_date)s%(endnotes)s.

en: This person also had an unmarried relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: He also had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s ב־%(partial_date)s%(endnotes)s.

en: He also had an unmarried relationship with %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
he: היה במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s ב־%(full_date)s%(endnotes)s.

en: He also had an unmarried relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: היה במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: She also had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
he: היתה במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s ב־%(partial_date)s%(endnotes)s.

en: She also had an unmarried relationship with %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
he: היתה במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s ב־%(full_date)s%(endnotes)s.

en: She also had an unmarried relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: היתה במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: Also unmarried relationship with %(spouse)s %(partial_date)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: Also unmarried relationship with %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.

en: Also unmarried relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: This person had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: He had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: She had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: היתה במערכת יחסים ללא נישואין עם %(spouse)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: Unmarried relationship with %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: מערכת יחסים ללא נישואין עם %(spouse)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: This person also had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: He also had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: היה במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: She also had an unmarried relationship with %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: הייתה גם במערכת יחסים ללא נישואין עם %(spouse)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: This person had an unmarried relationship with %(spouse)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s%(endnotes)s.

en: He had an unmarried relationship with %(spouse)s%(endnotes)s.
he: היה במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s%(endnotes)s.

en: She had an unmarried relationship with %(spouse)s%(endnotes)s.
he: היתה במערכת יחסים ללא נישואין עם %(spouse)s%(endnotes)s.

en: Unmarried relationship with %(spouse)s%(endnotes)s.
he: מערכת יחסים ללא נישואין עם %(spouse)s%(endnotes)s.

en: This person also had an unmarried relationship with %(spouse)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s%(endnotes)s.

en: He also had an unmarried relationship with %(spouse)s%(endnotes)s.
he: היה במערכת יחסים ללא נישואין גם עם %(spouse)s%(endnotes)s.

en: She also had an unmarried relationship with %(spouse)s%(endnotes)s.
he: הייתה גם במערכת יחסים ללא נישואין עם %(spouse)s%(endnotes)s.

en: This person had a relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא עם %(spouse)s ב־%(partial_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: This person had a relationship with %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא עם %(spouse)s ב־%(full_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: This person had a relationship with %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא עם %(spouse)s %(modified_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: He had a relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: היה במערכת יחסים עם %(spouse)s ב־%(partial_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: He had a relationship with %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: היה במערכת יחסים עם %(spouse)s ב־%(full_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: He had a relationship with %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: היה במערכת יחסים עם %(spouse)s %(modified_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: She had a relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: היתה במערכת יחסים עם %(spouse)s ב־%(partial_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: She had a relationship with %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: היתה במערכת יחסים עם %(spouse)s ב־%(full_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: She had a relationship with %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: היתה במערכת יחסים עם %(spouse)s %(modified_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: Relationship with %(spouse)s %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים עם %(spouse)s %(partial_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: Relationship with %(spouse)s %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים עם %(spouse)s %(full_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: Relationship with %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים עם %(spouse)s %(modified_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: This person also had a relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים גם עם %(spouse)s ב־%(partial_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: This person also had a relationship with %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים גם עם %(spouse)s ב־%(full_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: This person also had a relationship with %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים גם עם %(spouse)s %(modified_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: He also had a relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: היה במערכת יחסים גם עם %(spouse)s ב־%(partial_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: He also had a relationship with %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: היה במערכת יחסים גם עם %(spouse)s ב־%(full_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: He also had a relationship with %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: היה במערכת יחסים גם עם %(spouse)s %(modified_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: She also had a relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: הייתה גם במערכת יחסים עם %(spouse)s ב־%(partial_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: She also had a relationship with %(spouse)s on %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: הייתה גם במערכת יחסים עם %(spouse)s ב־%(full_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: She also had a relationship with %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: הייתה גם במערכת יחסים עם %(spouse)s %(modified_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: Also relationship with %(spouse)s %(partial_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: גם במערכת יחסים עם %(spouse)s %(partial_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: Also relationship with %(spouse)s %(full_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: גם במערכת יחסים עם %(spouse)s %(full_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: Also relationship with %(spouse)s %(modified_date)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: גם במערכת יחסים עם %(spouse)s %(modified_date)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: This person had a relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא עם %(spouse)s ב־%(partial_date)s%(endnotes)s.

en: This person had a relationship with %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא עם %(spouse)s ב־%(full_date)s%(endnotes)s.

en: This person had a relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא עם %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: He had a relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
he: היה במערכת יחסים עם %(spouse)s ב־ %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: He had a relationship with %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
he: היה במערכת יחסים עם %(spouse)s ב־%(full_date)s%(endnotes)s.

en: He had a relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: היה במערכת יחסים עם %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: She had a relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
he: היתה במערכת יחסים עם %(spouse)s ב־%(partial_date)s%(endnotes)s.

en: She had a relationship with %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
he: היתה במערכת יחסים עם %(spouse)s ב־%(full_date)s%(endnotes)s.

en: She had a relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: היתה במערכת יחסים עם %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: Relationship with %(spouse)s %(partial_date)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים עם %(spouse)s %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: Relationship with %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים עם %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.

en: Relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים עם %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: This person also had a relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים גם עם %(spouse)s ב־%(partial_date)s%(endnotes)s.

en: This person also had a relationship with %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים גם עם %(spouse)s ב־%(full_date)s%(endnotes)s.

en: This person also had a relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים גם עם %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: He also had a relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
he: היה במערכת יחסים גם עם %(spouse)s ב־%(partial_date)s%(endnotes)s.

en: He also had a relationship with %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
he: היה במערכת יחסים גם עם %(spouse)s ב־%(full_date)s%(endnotes)s.

en: He also had a relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: היה במערכת יחסים גם עם %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: She also had a relationship with %(spouse)s in %(partial_date)s%(endnotes)s.
he: הייתה גם במערכת יחסים עם %(spouse)s ב־%(partial_date)s%(endnotes)s.

en: She also had a relationship with %(spouse)s on %(full_date)s%(endnotes)s.
he: הייתה במערכת יחסים גם עם %(spouse)s ב־%(full_date)s%(endnotes)s.

en: She also had a relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: הייתה גם במערכת יחסים עם %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: Also relationship with %(spouse)s %(partial_date)s%(endnotes)s.
he: גם במערכת יחסים עם %(spouse)s %(partial_date)s%(endnotes)s.

en: Also relationship with %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.
he: גם במערכת יחסים עם %(spouse)s %(full_date)s%(endnotes)s.

en: Also relationship with %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.
he: גם במערכת יחסים עם %(spouse)s %(modified_date)s%(endnotes)s.

en: This person had a relationship with %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא עם %(spouse)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: He had a relationship with %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: היה במערכת יחסים עם %(spouse)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: She had a relationship with %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: היתה במערכת יחסים עם %(spouse)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: Relationship with %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים עם %(spouse)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: This person also had a relationship with %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים גם עם %(spouse)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: He also had a relationship with %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: היה במערכת יחסים גם עם %(spouse)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: She also had a relationship with %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: הייתה גם במערכת יחסים עם %(spouse)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: Also relationship with %(spouse)s in %(place)s%(endnotes)s.
he: גם במערכת יחסים עם %(spouse)s ב־%(place)s%(endnotes)s.

en: This person had a relationship with %(spouse)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים ללא עם %(spouse)s%(endnotes)s.

en: He had a relationship with %(spouse)s%(endnotes)s.
he: היה במערכת יחסים עם %(spouse)s%(endnotes)s.

en: She had a relationship with %(spouse)s%(endnotes)s.
he: היתה במערכת יחסים עם %(spouse)s%(endnotes)s.

en: Relationship with %(spouse)s%(endnotes)s.
he: מערכת יחסים עם %(spouse)s%(endnotes)s.

en: This person also had a relationship with %(spouse)s%(endnotes)s.
he: במערכת יחסים גם עם %(spouse)s%(endnotes)s.

en: He also had a relationship with %(spouse)s%(endnotes)s.
he: היה במערכת יחסים גם עם %(spouse)s%(endnotes)s.

en: She also had a relationship with %(spouse)s%(endnotes)s.
he: הייתה גם במערכת יחסים עם %(spouse)s%(endnotes)s.

en: Also relationship with %(spouse)s%(endnotes)s.
he: גם במערכת יחסים עם %(spouse)s%(endnotes)s.

en: Number of Parents
he: מספר הורים

en: Number of To Do Notes
he: מספר משימות לביצוע הערות

en: Last Changed
he: שונה לאחרונה

en: Edit the selected person
he: עריכת האדם שנבחר

en: Delete the selected person
he: מחיקת האדם שנבחר

en: Merge the selected persons
he: מיזוג האנשים שנבחרו

en: Export View...
he: ייצוא מצג‬...

en: _Add Bookmark
he: _הוספת סמניה

en: _Home
he: _אדם הבית

en: _Add...
he: _הוספה...

en: _Merge...
he: _מיזוג...

[ctx: action]
en: _Edit...
he: _עריכה...

en: Person Filter Editor
he: עורך מסנני אדם

en: Set _Home Person
he: הגדרת _אדם ה'בית'

en: Go to the home person
he: מעבר לאדם הבית

en: Go to the next object in the history
he: מעבר לעצם היסטוריה הבא

en: Go to the previous object in the history
he: מעבר לעצם היסטוריה הקודם

en: Edit...
he: עריכה...

en: Forward
he: קדימה

en: Deleting the person will remove the person from the database.
he: מחיקת האדם תסיר אותו ממסד הנתונים.

en: Delete Person (%s)
he: מחיקת אדם (%s)

en: Exactly two people must be selected to perform a merge. A second person can be selected by holding down the control key while clicking on the desired person.
he: למיזוג , יש לבחור שני אנשים בדיוק. ניתן לבחור את האדם השני על־ידי החזקת מקש ה'קונטרול' והקשה על האדם הרצוי.

en: Edit the selected place
he: עריכת המקום שנבחר

en: Delete the selected place
he: מחיקת המקום שנבחר

en: Merge the selected places
he: מיזוג המקומות שנבחרו

en: No map service is available.
he: אין שרות מפות זמין.

en: Check your installation.
he: נא לבדוק את ההתקנה.

en: No place selected.
he: לא נבחר מקום.

en: You need to select a place to be able to view it on a map. Some Map Services might support multiple selections.
he: נדרש לבחור מקום כדי שניתן יהיה להציגו על המפה. מספר ספקי שירותי מפה עשויים לתמוך גם בבחירה של מספר מקומות.

en: Place Filter Editor
he: עורך מסנני מקום

en: _Look up with Map Service
he: _איתור באמצעות שרות מפות

en: Attempt to see selected locations with a Map Service (OpenstreetMap, Google Maps, ...)
he: ניסיון להצגת מיקומים שנבחרו באמצעות שרות מפות (OpenstreetMap, מפות גוגל, ...)

en: Select a Map Service
he: נא לבחור שרות מפות

en: Cannot delete place.
he: לא ניתן למחוק מקום.

en: This place is currently referenced by another place. First remove the places it contains.
he: מקום זה אוזכר על־ידי מקום אחר. נא להסיר תחילה את המקומות שהוא מכיל.

en: Cannot merge places.
he: לא ניתן למזג מקומות.

en: Exactly two places must be selected to perform a merge. A second place can be selected by holding down the control key while clicking on the desired place.
he: למיזוג, יש לבחור שני מקומות בדיוק. ניתן לבחור את המקום השני על־ידי החזקת מקש ה'קונטרול' והקשה על המקום הרצוי.

en: Merging these places would create a cycle in the place hierarchy.
he: מיזוג מקומות אלו ייצור לולאת אזכור במדרג המקומות.

en: Provides a library for using Cairo to generate documents.
he: ספרייה שתשמש את Cairo לחילול מסמכים.

en: Provides GEDCOM processing functionality
he: אספקת יכולת לעיבוד קבצי GEDCOM

en: Provides recursive routines for reports
he: אספקת שגרות רקורסיביות לדוחות

en: Provides common functionality for Gramps XML import/export.
he: מתן פונקציונליות נפוצה ליבוא/יצוא XML של גרמפס.

en: Provides holiday information for different countries.
he: אספקת מידע על חגים במדינות שונות.

en: Manages a HTML file implementing DocBackend.
he: ניהול קובץ HTML על־ידי יישום שרת דוק.

en: Common constants for html files.
he: קבועים משותפים לקובץ html.

en: Manages an HTML DOM tree.
he: ניהול אילן־יוחסין HTML DOM.

en: Provides base functionality for map services.
he: אספקת יכולת בסיסית לשירותי מפות‏.

en: Provides Textual Narration.
he: קריינות מילולית.

en: Manages an ODF file implementing DocBackend.
he: ניהול קובץ ODF על־ידי יישום שרת דוק.

en: Provides the Base needed for the List People views.
he: אספקת התשתית הנדרשת למצג רשימות אנשים.

en: Provides common functionality for Pro-Gen import
he: אספקת פונקציונליות נפוצה לייבוא קבצי Pro-Gen

en: Provides the Base needed for the List Place views.
he: אספקת התשתית הנדרשת למצג רשימות מקומות.

en: Provides variable substitution on display lines.
he: אפשור החלפת משתנים במצג קווים.

en: Provides the base needed for the ancestor and descendant graphical reports.
he: אספקת התשתית הנדרשת להפקת דוחות גרפיים של אבות קדמונים וצאצאים.

en: Field '%(fldname)s' not found
he: שדה '%(fldname)s' לא נמצא

en: Not a (right) DEF file: %(dname)s
he: לא קובץ DEF (נכון): %(dname)s

en: Import from Pro-Gen
he: ייבוא מקובץ Pro-Gen

en: Initializing.
he: אתחול.

en: Not a supported Pro-Gen import file language
he: אין שפת ייבוא Pro-Gen נתמכת

en: Pro-Gen import
he: ייבוא מקובץ Pro-Gen

en: Saving.
he: שמירה...

en: Pro-Gen Import
he: ייבוא מקובץ Pro-Gen

en: Date did not match: '%(text)s' (%(msg)s)
he: תאריך לא תואם: '%(text)s' (%(msg)s)

en: Time: %s
he: זמן: %s

en: Importing persons.
he: ייבוא אנשים.

en: see address on
he: כתובת ב־

en: see also address
he: הצגת כתובת

en: Death cause
he: גרם מוות

en: Importing families.
he: ייבוא משפחות.

en: Civil union
he: נישואין אזרחיים

en: Wedding
he: נישואין

en: future
he: עתיד

en: Adding children.
he: הוספת צאצאים.

en: Cannot find father for I%(person)s (Father=%(father))
he: לא ניתן למצוא אב של I%(person)s (Father=%(father))

en: Cannot find mother for I%(person)s (Mother=%(mother))
he: לא ניתן למצוא אב של I%(person)s (Mother=%(mother))

en: Youngest living person
he: האדם החי הצעיר ביותר

en: Oldest living person
he: האדם החי המבוגר ביותר

en: Person died at youngest age
he: אדם שנפטר בגיל הצעיר ביותר

en: Person died at oldest age
he: אדם שנפטר בגיל המבוגר ביותר

en: Person married at youngest age
he: התחתנו בגיל הצעיר ביותר

en: Person married at oldest age
he: התחתנו בגיל המבוגר ביותר

en: Person divorced at youngest age
he: גרושים בגיל הצעיר ביותר

en: Person divorced at oldest age
he: התגרשו בגיל המבוגר ביותר

en: Youngest father
he: האב הצעיר ביותר

en: Youngest mother
he: האם הצעירה ביותר

en: Oldest father
he: האב המבוגר ביותר

en: Oldest mother
he: האם המבוגרת ביותר

en: Father with most children
he: אב עם מרב הצאצאים

en: Mother with most children
he: האם עם מספר הצאצאים הגדול ביותר

en: Father with most grandchildren
he: סב עם מרב הנכדים

en: Mother with most grandchildren
he: האם עם מספר הנכדים הגדול ביותר

en: Couple with most children
he: הזוג עם מרב הצאצאים

en: Living couple married most recently
he: הזוג שנישא לאחרונה

en: Living couple married most long ago
he: הזוג שנישא לפני זמן הרב ביותר

en: Shortest past marriage
he: הנישואין הקצרים ביותר

en: Longest past marriage
he: הנישואין הארוכים ביותר

en: Couple with smallest age difference
he: זוג עם הפרש הגילאים המזערי

en: Couple with biggest age difference
he: זוג עם הפרש הגילאים המרבי

en: Top Left
he: מעלה, שמאל

en: Top Right
he: מעלה, ימין

en: Bottom Left
he: מטה, שמאל

en: Bottom Right
he: מטה, ימין

en: Tile path
he: שביל אריחים

en: The tile directory doesn't exist anymore:
    %s
    Trying to create a new one failed.
    Configure the view for the tile path and restart gramps.
he: מחיצת האריחים אינה קיימת עוד:
    %s
    ניסיון יצירת מחיצה חדשה, כשל.
    נא לתצר מצג 'שביל אריחים' ולאתחל את גרמפס.

en: Remove cross hair
he: הסרת צְלַב-נִימוֹת

en: Add cross hair
he: הוספת צְלַב-נִימוֹת

en: Unlock zoom and position
he: ביטול נ‎עילת מיקוד ומיקום

en: Lock zoom and position
he: נעילת מיקוד ומיקום

en: Add place
he: הוספת מקום

en: Link place
he: קישור מקום

en: Add place from kml
he: הוספת מקום מ kml

en: Center here
he: מרכוז כאן

en: Replace '%(map)s' by =>
he: החלפת '%(map)s' ב־=>

en: Reload all visible tiles for '%(map)s'.
he: טעינת כותרות גלויות עבור '%(map)s' מחדש.

en: Clear the '%(map)s' tiles cache.
he: ניקוי זיכרון מטמון '%(map)s'.

en: Center on this place
he: מרכוז על מיקום

en: Select a kml file used to add places
he: נא לבחור קובץ kml המשמש להוספת מקומות

en: You will need to edit each place manually to add place type, ...
he: תידרש עריכת כל מקום באופן ידני על מנת להוסיף סוג מקום, …

en: You have {places_nb} place to edit. | You have {places_nb} places to edit.
he[0]: נמצא מקום {places_nb} לעריכה.
he[1]: נמצאו {places_nb} מקומות לעריכה.

en: You have more than 5 places in this kml file.
he: נמצאו יותר מ־5 מקומות בקובץ kml זה.

en: You have at least two places with the same title.
he: קיימים לפחות שני מקומות עם כותרת זהה.

en: The title of the places is:
    %(title)s
    The following places are similar: %(gid)s
    You should eiher rename the places or merge them.
    
    %(bold_start)sI can't proceed with your request%(bold_end)s.
he: כותרת המקום היא:
    %(title)s
    המקומות הבאים זהים: %(gid)s
    נא לשנות שם או למזג את המקומות.
    
    ‏%(bold_start)sלא ניתן להמשיל עם בקשה זו%(bold_end)s.

en: Nothing for this view.
he: אין מה לנציג.

en: Specific parameters
he: משתנים מסוימים

en: Where to save the tiles for offline mode.
he: מיקום שמירת הקובץ לשימוש לא מקוון.

en: If you have no more space in your file system, you can remove all tiles placed in the above path.
    Be careful! If you have no internet, you'll get no map.
he: במידה והמקום במערכת הקבצים אזל, ניתן להסיר את כל האריחים שמוקמו בנתיב שלעיל.
    אזהרה! מפה לא תוצג, ללא חיבור למרשתת.

en: Zoom used when centering
he: מיקוד בעת מרכוז

en: The maximum number of places to show
he: המספר המרבי של מקומות להצגה

en: Use keypad for shortcuts :
    Either we choose the + and - from the keypad if we select this,
    or we use the characters from the keyboard.
he: נא להשתמש בלוח המקשים הנומרי עבור קיצורי דרך:
    בחירה להשתמש ב־+ ו־- מלוח המקשים,
    או בתווי המקלדת.

en: The map
he: מפה

en: Select tile cache directory for offline mode
he: נא לבחור מחיצת מטמון למצב מקוון

en: Can't create tile cache directory %s
he: לא ניתן ליצור מחיצת מטמון אריח %s

en: You must verify and change the tile cache
    ...
    [geography]
    ...
    path='bad/path'
    ...
    in the gramps.ini file :
    %s
    
    Before changing the gramps.ini file, you need to close Gramps
    
    The following errors are expected
he: נדרש לאמת ולשנות את מטמון הכותרת
    ...
    [גאוגרפיה]
    ...
    נתיב='נתיב/שגוי'
    ...
    בקובץ gramps.ini:
    %s
    
    לפני שינוי קובץ gramps.ini נא לצאת מגרמפס
    
    השגיאות הבאות צפוית

en: Can't create tiles cache directory for '%s'.
he: לא ניתן ליצור מחיצת מטמון עבור '%s'.

en: Place Selection in a region
he: נא לבחור מקום באזור

en: Choose the radius of the selection.
    On the map you should see a circle or an oval depending on the latitude.
he: נא לבחור את רדיוס אזור הבחירה.
    על המפה יוצג עיגול או אליפסה בהתאם לקו הרוחב.

en: 
    In the following table you may have :
     - a green row related to a selected place.
he: 
    בטבלה הבאה עשויה להיות:
     - שורה ירוקה הקשורה למקום שנבחר.

en: 
     - a red row related to a geocoding result.
he: 
     - שורה אדומה קשורה לתוצאת קידוד גאוגרפי.

en: The green values in the row correspond to the current place values.
he: הערכים הירוקים בשורה מתייחסים לערך נמקום הנוכחי.

en: New place with empty fields
he: מקום חדש עם שדות ריקים

en: you have a wrong latitude for:
he: קו רוחב שגוי ל:

en: Please, correct this before linking
he: נא לתקן זאת לפני הקישור

en: you have a wrong longitude for:
he: קו אורך שגוי ל:

en: Denmark
he: דנמרק

en:  parish
he:  קהילה

en:  state
he:  מדינה

en: Latitude not within '54.55' to '69.05'
he: קו הרוחב לא בין '54.55' ל־ '69.05'

en: Longitude not within '8.05' to '24.15'
he: קו אורך לא בין '8.05' ל־'24.15'

en: Eniro map not available
he: מפת אנירו לא זמינה

en: Coordinates needed in Denmark
he: קואורדינטות נדרשות בדנמרק

en: Latitude and longitude,
    or street and city needed
he: קווי רוחב ואורך,
    או רחוב ועיר נדרשים

en: EniroMaps
he: ‏EniroMaps

en: Opens on kartor.eniro.se
he: פתיחה ב־kartor.eniro.se

en: GoogleMaps
he: מפות גוגל

en: Open on maps.google.com
he: פתיחה באמצעות מפות גוגל maps.google.com

en: OpenStreetMap
he: מפות OpenStreet

en: Open on openstreetmap.org
he: פתיחה באמצעות מפות openstreetmap.org

en: People and their ages the %s
he: אנשים וגילם ה %s

en: People and their ages on %s
he: אנשים וגילם ב־%s

en: Alive: %s
he: בחיים: %s

en: Deceased: %s
he: פטירה: %s

en: 
    Living matches: %(alive)d, Deceased matches: %(dead)d
he: 
    איתור חיים: %(alive)d, איתור נפטרים: %(dead)d

en: Sorted events of %s
he: אירועים ממוינים של %s

en: Event Date
he: תאריך אירוע

en: Event Place
he: מקום אירוע

en: Event Type
he: סוג אירוע

en: Not found
he: לא נמצא

en: Sorted events of family
     %(father)s - %(mother)s
he: אירועי משפחה ממוינים
     %(father)s - %(mother)s

en: Family Member
he: חבר משפחה

en: Personal events of the children
he: אירועים אישים של הצאצאים

en: Home person not set.
he: לא נבחר אדם בית.

en: %(person)s and %(active_person)s are the same person.
he: %(person)s ו%(active_person)s הם אותו אדם.

en: %(person)s is the %(relationship)s of %(active_person)s.
he: %(person)s הוא %(relationship)s של %(active_person)s.

en: %(person)s and %(active_person)s are not directly related.
he: %(person)s ו%(active_person)s לא קשורים באופן ישיר.

en: %(person)s and %(active_person)s have following in-law relations:
he: ל%(person)s ו%(active_person)s יש את הקשרים הבאים:

en: Relationships of %(person)s to %(active_person)s
he: קשר־המשפחה של %(person)s ל־%(active_person)s

en: Detailed path from %(person)s to common ancestor
he: נתיב מפורט מ %(person)s לאב קדמון משותף

en: Name Common ancestor
he: כינוי אב קדמון משותף

en: Partial
he: חלקי

en: Remarks with inlaw family
he: הערות במשפחות מחותנות

en: Remarks
he: הערות

en: The following problems were encountered:
he: התגלו הבעיות הבאות:

en: People who have the '%s' Attribute
he: אנשים עם תכונה '%s'

en: There are %d people with a matching attribute name.
he: ישנם %d אנשים עם שם תכונה תואם.

[ctx: Filtering_on]
en: all
he: הכל

[ctx: Filtering_on]
en: Inverse Person
he: אדם הופכי

[ctx: Filtering_on]
en: Inverse Family
he: משפחה הופכית

[ctx: Filtering_on]
en: Inverse Event
he: אירוע הופכי

[ctx: Filtering_on]
en: Inverse Place
he: מקום הופכי

[ctx: Filtering_on]
en: Inverse Source
he: מקור הופכי

[ctx: Filtering_on]
en: Inverse Repository
he: מאגר הופכי

[ctx: Filtering_on]
en: Inverse Media
he: מדיה הופכית

[ctx: Filtering_on]
en: Inverse Note
he: היפוך הערה

[ctx: Filtering_on]
en: all people
he: כל האנשים

[ctx: Filtering_on]
en: all families
he: כל המשפחות

[ctx: Filtering_on]
en: all events
he: כל האירועים

[ctx: Filtering_on]
en: all places
he: כל המקומות

[ctx: Filtering_on]
en: all sources
he: כל המקורות

[ctx: Filtering_on]
en: all repositories
he: כל המאגרים

[ctx: Filtering_on]
en: all media
he: כל המדיה

[ctx: Filtering_on]
en: all notes
he: כל ההערות

[ctx: Filtering_on]
en: males
he: זכרים

[ctx: Filtering_on]
en: females
he: נקבות

[ctx: Filtering_on]
en: people with other gender
he: אנשים במגדר אחר

[ctx: Filtering_on]
en: people with unknown gender
he: אנשים ללא מגדר

[ctx: Filtering_on]
en: incomplete names
he: שמות חלקיים

[ctx: Filtering_on]
en: people with missing birth dates
he: אנשים ללא תאריך לידה

[ctx: Filtering_on]
en: disconnected people
he: אנשים מנותקים

[ctx: Filtering_on]
en: unique surnames
he: שמות משפחה יחידים

[ctx: Filtering_on]
en: people with media
he: אנשים עם מדיה

[ctx: Filtering_on]
en: media references
he: אזכורי מדיה

[ctx: Filtering_on]
en: unique media
he: מדיה יחידית

[ctx: Filtering_on]
en: missing media
he: מדיה חסרה

[ctx: Filtering_on]
en: media by size
he: מדיה על פי גודל

[ctx: Filtering_on]
en: list of people
he: רשימת אנשים

en: Summary counts of current selection
he: תמצית מונים לבחירה הנוכחיתלחיצה

en: Right-click row (or press ENTER) to see selected items.
he: הקשת עכבר ימנית על שורה (או לחיצה על 'אנטר') לצפייה בפריטים שנבחרו.

en: Count/Total
he: מונה/סך הכל

en: Object
he: עצם

en: Filtering on %s
he: מסנן על פי %s

en: Name type
he: סוג שם

en: birth event but no date
he: אירוע לידה ללא תאריך

en: missing birth event
he: אירוע לידה חסר

en: Media count
he: מונה מדיה

en: Reference
he: אזכור

en: media
he: מדיה

en: Unique Media
he: מדיה יחידית

en: Missing Media
he: מדיה חסרה

en: Size in bytes
he: גודל בבתים

en: Filter matched {number_of} record. | Filter matched {number_of} records.
he[0]: המסנן שלף {number_of} רשומה.
he[1]: המסנן שלף {number_of} רשומות.

en: Father lineage for %s
he: שושלת אב עבור %s

en: This report shows the father lineage, also called the patrilineal lineage or Y-line. People in this lineage all share the same Y-chromosomes.
he: הדוח מציג את שושלת האב, המכונה גם שושלת שם נגזר משם האבת או קו־Y. אנשים בשושלת זו חולקים את אותו כרומוזום Y.

en: Name Father
he: שם האב

en: Remark
he: הערה

en: Direct line male descendants
he: שרשרת צאצאים זכרים

en: Mother lineage for %s
he: שושלת האם עבור %s

en: This report shows the mother lineage, also called the matrilineal lineage mtDNA lineage. People in this lineage all share the same Mitochondrial DNA (mtDNA).
he: הדוח מציג את שושלת האם, מכונה גם שושלת שם שנגזר משם האםת קו־מטכונדרי. אנשים בשושלת כזו חולקים כולם את אותו DNA מיטוכונדרי (mtDNA).

en: Name Mother
he: שם האם

en: Direct line female descendants
he: שרשרת צאצאים נקבות

en: ERROR : Too many levels in the tree (perhaps a loop?).
he: שגיאה: יותר מדי רמות באילן־יוחסין (אולי לולאה?).

en: No birth relation with child
he: אין קשר לידה עם הצאצא

en: Unknown gender
he: מגדר לא ידוע

en: Link References for this note
he: קישור אזכורים הערה זו

en: Link check
he: בדיקת קישור

en: Ok
he: בסדר

en: Failed: missing object
he: כשל: חסר עצם

en: Internet
he: מרשתת

en: No link references for this note
he: אין אזכורי קישור להערה זו

en: Events of %(date)s
he: אירועים עבור %(date)s

en: Events on this exact date
he: אירועים בתאריך זה

en: No events on this exact date
he: אין אירועים בתאריך זה

en: Other events on this month/day in history
he: ‬אירועים אחרים באותו חודש/יום בהיסטוריה

en: No other events on this month/day in history
he: אין אירועים אחרים באותו חודש/יום בהיסטוריה

en: Other events in %(year)d
he: אירועים אחרים ב־%(year)d

en: No other events in %(year)d
he: אין אירועים אחרים ב־%(year)d

en: Display people and ages on a particular date
he: הצגת אנשים וגילאים בתאריך מסוים

en: Attribute Match
he: התאמת תכונה

en: Display people with same attribute.
he: הצגת אנשים עם אותה תכונה.

en: All Events
he: כל האירועים

en: Display a person's events, both personal and family.
he: הצגת אירועים לאדם, כולל אירועים אישיים ומשפחתיים.

en: All Family Events
he: כל אירועי המשפחה

en: Display the family and family members events.
he: הצגת אירועי המשפחה וחברי המשפחה.

en: Relation to Home Person
he: קרבה לאדם הבית

en: Display all relationships between person and home person.
he: הצגת כל קשרי־הקרבה בין אדם ו'אדם הבית'.

en: Display filtered data
he: הצגת מידע מסונן

en: Father lineage
he: שושלת האב

en: Display father lineage
he: הצגת שושלת האב

en: Mother lineage
he: שושלת האם

en: Display mother lineage
he: הצגת שושלת האם

en: On This Day
he: ביום זה

en: Display events on a particular day
he: הצגת אירועים שקרו ביום מסוים

en: Source or Citation
he: מקור או מובאה

en: %s References
he: %s אזכורים

en: Display references for a %s
he: הצגת אזכורים עבור %s

en: Link References
he: אזכורי קישור

en: Display link references for a note
he: הצגת אזכורי קישור להערה

en: Display the repository reference for sources related to the active repository
he: הצגת אזכור המאגר עבור מקורות המקושרים למאגר הפעיל

en: Same Surnames
he: שמות משפחה זהים

en: Display people with the same surname as a person.
he: הצגת אנשים עם אותו שם משפחה כאדם.

en: Same Given Names
he: שם פרטי זהה

en: Display people with the same given name as a person.
he: הצגת אנשים עם אותו שם פרטי כאדם.

en: Same Given Names - stand-alone
he: שם פרטי זהה - עצמאי

en: Display a person's siblings.
he: הצגת אַחָאִיי אדם.

en: References for this %s
he: אזכורים עבור %s

en: No references for this %s
he: אין אזכורים עבור %s

en: Call number
he: מספר שם מקובל

en: Type of media
he: סוג מדיה

en: People with incomplete surnames
he: אנשים עם שמות משפחה לא מלאים

en: Matches people with lastname missing
he: איתור אנשים ללא שם משפחה

en: People matching the <surname>
he: אנשים תואמים ל<שם משפחה>

en: Matches people with same lastname
he: איתור אנשים בעלי שם משפחה זהה

en: People matching the <given>
he: אנשים שתואמים למסנן <פרטי>

en: Matches people with same given name
he: איתור אנשים בעלי שם פרטי זהה

en: People with incomplete given names
he: אנשים בעלי שם פרטי חלקיי

en: Matches people with firstname missing
he: איתור אנשים ללא שם פרטי

en: People sharing the surname '%s'
he: אנשים שחולקים את שם המשפחה '%s'

en: There is {number_of} person with a matching name, or alternate name.
     | There are {number_of} people with a matching name, or alternate name.
he[0]: קיים אדם {number_of} עם שם תואם, או שם חלופי.
he[1]: קיימים {number_of} אנשים עם שם תואם, או שם חלופי.

en: People with the given name '%s'
he: אנשים עם השם הפרטי '%s'

en: Siblings of %s
he: אַחָאִים של %s

en: Sibling
he: אַחָאִי

en: self
he: האדם

en: Catalan Relationship Calculator
he: מחשבון קשרי־קרבה קטלאני

en: Calculates relationships between people
he: חישוב קשרי־קרבה בין אנשים

en: Czech Relationship Calculator
he: מחשבון קשרי־קרבה צ׳כי

en: Danish Relationship Calculator
he: מחשבון קשרי־קרבה דני

en: German Relationship Calculator
he: מחשבון קשרי־קרבה גרמני

en: Austrian Relationship Calculator
he: מחשבון קשרי־קרבה אוסטרי

en: Spanish Relationship Calculator
he: מחשבון קשרי־קרבה ספרדי

en: Finnish Relationship Calculator
he: מחשבון קשרי־קרבה פיני

en: French Relationship Calculator
he: מחשבון קשרי־קרבה צרפתי

en: Hebrew Relationship Calculator
he: מחשבון קשרי־קרבה ישראלי

en: Croatian Relationship Calculator
he: מחשבון קשרי־קרבה קרואטי

en: Hungarian Relationship Calculator
he: מחשבון קשרי־קרבה הונגרי

en: Icelandic Relationship Calculator
he: מחשבון קשרי־קרבה איסלנדי

en: Italian Relationship Calculator
he: מחשבון קשרי־קרבה איטלקי

en: Dutch Relationship Calculator
he: מחשבון קשרי־קרבה הולנדי

en: Norwegian Relationship Calculator
he: מחשבון קשרי־קרבה נורווגי

en: Polish Relationship Calculator
he: מחשבון קשרי־קרבה פולני

en: Portuguese Relationship Calculator
he: מחשבון קשרי־קרבה פורטוגזי

en: Russian Relationship Calculator
he: מחשבון קשרי־קרבה רוסי

en: Slovak Relationship Calculator
he: מחשבון קשרי־קרבה סלובקי

en: Slovenian Relationship Calculator
he: מחשבון קשרי־קרבה סלובני

en: Swedish Relationship Calculator
he: מחשבון קשרי־קרבה שוודי

en: Turkish Relationship Calculator
he: מחשבון קשרי־קרבה טורקי

en: Calculates relationship between people
he: חישוב קשרי־קרבה בין אנשים

en: Ukrainian Relationship Calculator
he: מחשבון קשרי־קרבה אוקראיני

en: Click to select a view
he: הקשה לבחירת מצג

en: Category Sidebar
he: סרגל צד סוגי־אב

en: A sidebar to allow the selection of view categories
he: סרגל צד שמאפשר בחירת סוג־אב מצג

en: Category
he: סוג־אב

en: Drop-down Sidebar
he: סרגל צד נפתח

en: Selection of categories and views from drop-down lists
he: נא לבחור קטגוריות ומצגים מרשימה נפתחת

en: Drop-Down
he: רשימה נפתחת

en: Expander Sidebar
he: סרגל צד מורחב

en: Selection of views from lists with expanders
he: נא לבחור מצגים מרשימה עם הרחבות

en: Expander
he: הרחבה

en: Alphabetical Index
he: מפתח אלפא-בתי

en: Index
he: מפתח

en: Entire Book
he: כל הספר

en: Ahnentafel Report for %s
he: דוח אָבוֹת קַדמוֹנִים עבור %s

en: Page break between generations
he: מעבר עמוד בין דורות

en: Whether to start a new page after each generation.
he: האם להתחיל עמוד חדש אחרי כל דור.

en: Add linebreak after each name
he: הוספת מעבר עמוד אחרי כל שם

en: Whether a line break should follow the name.
he: האם להוסיף מעבר שורה לאחר השם.

en: Birthday and Anniversary Report
he: דוח ימי הולדת וימי שנה

en: My Birthday Report
he: דוח ימי הולדת שלי

en: Relationships shown are to %s
he: קשרי־הקרבה המוצגים הם ל־%s

en: * %(person)s, birth %(relation)s
he: * %(person)s, לידה %(relation)s

en: ⚭ %(spouse)s and
     %(person)s, wedding
he: ⚭ %(spouse)s ו
     ‏%(person)s, נישואי

en: ⚭ {year}{spouse}{deadtxt2} and
     {person}{deadtxt1}, {nyears} | ⚭ {year}{spouse}{deadtxt2} and
     {person}{deadtxt1}, {nyears}
he[0]: ⚭ {year}{spouse}{deadtxt2} ו
    {person}{deadtxt1}, {nyears}
he[1]: ⚭ {year}{spouse}{deadtxt2} ו
    {person}{deadtxt1}, {nyears}

en: ✝ {person}, death {relation}
he: ✝ {person}, פטירה {relation}

en: Select the filter to be applied to the report.
he: נא לבחור מסנן לדוח.

en: Title text
he: מלל כותרת

en: Title of report
he: כותרת דוח

en: First line of text at bottom of report
he: שורת מלל ראשונה בתחתית הדוח

en: Second line of text at bottom of report
he: שורת מלל שניה בתחתית הדוח

en: Third line of text at bottom of report
he: שורת מלל שלישית בתחתית הדוח

en: Include only living people in the report
he: לכלול אנשים חיים בלבד בדוח

en: Dead Symbol
he: סמל פטירה

en: This will show after name to indicate that person is dead
he: מוצג בהמשך לשם, מצביע על כך שהאדם נפטר

en: Show event year
he: הצגת שנת האירוע

en: Prints the year the event took place in the report
he: הדפסת השנה בה האירוע התרחש לדוח

en: Year of report
he: שנת דוח

en: Include death anniversaries
he: לכלול ימי שנה לפטירה

en: Whether to include anniversaries of death
he: האם לכלול ימי זיכרון

en: Whether to include relationships to the center person
he: האם לכלול קשרי־קרבה לאדם המרכזי

en: Title text style
he: סגנון מלל כותרת

en: Data text display
he: מצג מלל נתונים

en: Day text style
he: סגנון מלל יום

en: Month text style
he: סגנון מלל חודש

en: Custom Text
he: מלל מותאם אישית

en: Initial Text
he: מלל ראשוני

en: Text to display at the top
he: מלל להצגה בראש העמוד

en: Middle Text
he: מלל אמצעי

en: Text to display in the middle
he: מלל להצגה באמצע

en: Final Text
he: מלל סופי

en: Text to display at the bottom
he: מלל להצגה בתחתית העמוד

en: sp. %(spouse)s
he: ב"ז %(spouse)s

en: sp. see %(reference)s: %(spouse)s
he: למידע נוסף %(reference)s: %(spouse)s

en: Numbering system
he: שיטת מספור

en: Simple numbering
he: מספור פשוט

en: d'Aboville numbering
he: מספור ד'אבוויל

en: Henry numbering
he: מספור הנרי

en: Modified Henry numbering
he: מספור הנרי מוסגל

en: de Villiers/Pama numbering
he: מספור ד'אבוויל/פמה

en: Meurgey de Tupigny numbering
he: מספור מורגיי דה טופיגני

en: The numbering system to be used
he: שיטת המספור שתהיה בשימוש

en: Show gender symbol in front of name
he: להציג סמל מגדל לפני השם

en: Whether to show gender symbol in front of name in the report.
he: האם להציג סמל מגדר לפני השם בדוח.

en: Show marriage info
he: הצגת מידע נישואין

en: Whether to show marriage information in the report.
he: האם לכלול מידע נישואין בדוח.

en: Show divorce info
he: הצגת מידע גירושין

en: Whether to show divorce information in the report.
he: האם להציג מידע על גירושין בדוח.

en: Show birth and death info
he: הצגת מידע על לידה ופטירה

en: Whether to show birth and death information in the report.
he: האם להציג מידע על לידה ופטירה בדוח.

en: Show duplicate trees
he: הצגת אילנות כפולים

en: Whether to show duplicate Family Trees in the report.
he: האם להציג בדוחות אילנות יוחסין כפולים.

en: The style used for the level %d display.
he: הסגנון שמשמש להצגת רמה %d.

en: The style used for the spouse level %d display.
he: הסגנון שמשמש להצגת בני זוג ברמה %d.

en: Ancestral Report for %s
he: דוח אָבוֹת קַדמוֹנִים עבור %s

en: More about %(person_name)s:
he: עוד על %(person_name)s:

en: %(name)s is the same person as [%(id_str)s].
he: %(name)s הוא אותו אדם כמו [%(id_str)s].

en: Notes for %s
he: הערות עבור %s

en: Address:
he: כתובת: Address:

en: %(event_role)s at %(event_name)s of %(primary_person)s: %(event_text)s
he: %(event_role)s ב־%(event_name)s מתוך %(primary_person)s: %(event_text)s

en: Children of %(mother_name)s and %(father_name)s
he: צאצא של %(mother_name)s ו%(father_name)s

en: More about %(mother_name)s and %(father_name)s:
he: עוד על %(mother_name)s ו%(father_name)s:

en: Spouse: %s
he: בני זוג: %s

en: Relationship with: %s
he: קשרי־קרבה אל: %s

en: Sosa-Stradonitz number
he: מספור Sosa־סטראדונץ

en: The Sosa-Stradonitz number of the central person.
he: מספור Sosa־סטראדונץ של האדם המרכזי.

en: Page break before end notes
he: מעבר עמוד לפני הערות קצה

en: Whether to start a new page before the end notes.
he: האם להתחיל עמוד חדש לפני הערות שוליים.

en: Use complete sentences
he: שימוש במשפטים שלמים

en: Whether to use complete sentences or succinct language.
he: האם להשתמש במשפטים שלמים או בשפה מקוצרת.

en: Use full dates instead of only the year
he: שימוש בתאריכים מלאים במקום שנה בלבד

en: Whether to use full dates instead of just year.
he: האם להשתמש בתאריכים מלאים במקום בשנה בלבד.

en: Compute death age
he: חשב גיל פטירה

en: Whether to compute a person's age at death.
he: האם לחשב גיל פטירה.

en: Omit duplicate ancestors
he: דלג על אָבוֹת קַדמוֹנִים כפולים

en: Whether to omit duplicate ancestors.
he: האם להשמיט אָבוֹת קַדמוֹנִים כפולים.

en: Use callname for common name
he: שימוש בשם מקובל לשמות נפוצים

en: Whether to use the call name as the first name.
he: האם להשתמש בשם מקובל כשם פרטי.

en: Whether to show gender symbol in front of name.
he: האם להציג סמל מגדר לפני שם.

en: Whether to list children.
he: האם ליצר רשימת צאצאים.

en: Include spouses of children
he: לכלול בני זוג צאצאים

en: Whether to list the spouses of the children.
he: האם להציג בני זוג של הצאצאים.

en: Include events
he: לכלול אירועים

en: Whether to include events.
he: האם לכלול אירועים.

en: Include other events
he: לכלול אירועים אחרים

en: Whether to include other events people participated in.
he: האם לכלול אירועים אחרים בהם אנשים לקחו חלק.

en: Include descendant reference in child list
he: לכלול אזכורי צאצא ברשימת צאצאים

en: Whether to add descendant references in child list.
he: האם להוסיף אזכורי צאצא ברשימת הצאצאים.

en: Include Photo/Images from Gallery
he: לכלול תמונה/צילום מהגלריה

en: Whether to include images.
he: האם לכלול תמונות.

en: Include (2)
he: לכלול (2)

en: Include notes
he: לכלול הערות

en: Whether to include notes.
he: האם לכלול הערות.

en: Include sources
he: לכלול מקורות

en: Whether to include source references.
he: האם לכלול אזכורי מקורות.

en: Include sources notes
he: לכלול מקורות הערות

en: Whether to include source notes in the Endnotes section. Only works if Include sources is selected.
he: האם לכלול הערות מקור במקטע הערות שוליים. יפעל רק אם האפשרות 'לכלול מקורות' נבחרה.

en: Include attributes
he: לכלול תכונות

en: Whether to include attributes.
he: האם לכלול תכונות.

en: Include addresses
he: לכלול כתובות

en: Whether to include addresses.
he: האם לכלול כתובות.

en: Include alternative names
he: לכלול שמות חלופיים

en: Whether to include other names.
he: האם לכלול שמות חלופיים.

en: Replace missing places with ______
he: החלפת מקומות חסרים ב־______

en: Whether to replace missing Places with blanks.
he: האם להחליף מקומות חסרים בריק.

en: Replace missing dates with ______
he: החלפת תאריכים חסרים ב־______

en: Whether to replace missing Dates with blanks.
he: האם להחליף תאריכים חסרים בריק.

en: The style used for the children list title.
he: הסגנון שמשמש לכותרת רשימת צאצאים.

en: The style used for the text related to the children.
he: הסגנון שמשמש למלל הקשור לצאצא.

en: The style used for the note header.
he: הסגנון שמשמש לכותרת הערות.

en: The style used for first level headings.
he: הסגנון שמשמש לכותרות ברמה עליונה.

en: The style used for second level headings.
he: הסגנון שמשמש לכותרות ברמה משנית.

en: The style used for details.
he: הסגנון שמשמש לפרטים.

en: Descendant Report for %(person_name)s
he: דוח צאצאים עבור %(person_name)s

en: Ref: %(number)s. %(name)s
he: אזכור: %(number)s. %(name)s

en: Notes for %(mother_name)s and %(father_name)s:
he: הערות עבור %(mother_name)s ו%(father_name)s:

en: Record (Modified Register) numbering
he: מספור (הסגלת יומן) רשומות

en: Report structure
he: מבנה דוח

en: show people by generations
he: הצגת אנשים על פי הדורות

en: show people by lineage
he: הצגת אנשים לפי שושלת

en: How people are organized in the report
he: כיצד אנשים מאורגנים בדוח

en: Include spouses
he: לכלול בני זוג

en: Whether to include detailed spouse information.
he: האם לכלול מידע מפורט על בני זוג.

en: Include spouse reference
he: לכלול אזכורי בני זוג

en: Whether to include reference to spouse.
he: האם לכלול אזכורי בני זוג.

en: Include sign of succession ('+') in child-list
he: לכלול סימון של המשכיות ('+') ברשימת הצאצאים

en: Whether to include a sign ('+') before the descendant number in the child-list to indicate a child has succession.
he: האם לכלול סימון ('+') לפני 'מספר צאצא' ברשימת הצאצאים להצביע על כך שקיימת המשכיות.

en: Include path to start-person
he: לכלול נתיב לאדם המרכזי

en: Whether to include the path of descendancy from the start-person to each descendant.
he: האם לכלול נתיב צאצאים מהאדם ההתחלתי לכל צאצא.

en: End of Line Report for %s
he: דוח סוף הקו עבור %s

en: All the ancestors of %s who are missing a parent
he: כל האבות הקדמונים של %s שחסר להם הורה

en: The style used for the subtitle.
he: הסגנון שמשמש לכותרות משנה.

en: Relationship: %s
he: קשר־קרבה: %s

[ctx: acronym for male]
en: M
he: ז

[ctx: acronym for female]
en: F
he: נ

en: Family Group Report - Generation %d
he: דוח קבוצת משפחה - דור %d

en: Family Group Report
he: דוח קבוצת משפחה

en: Center Family
he: משפחה מרכזית

en: The center family for the filter
he: המשפחה המרכזית למסנן

en: Recursive (down)
he: רקורסיבי (מטה)

en: Create reports for all descendants of this family.
he: יצירת דוחות לכל הצאצאים של המשפחה.

en: Parent Marriage
he: נישואי הורה

en: Whether to include marriage information for parents.
he: האם לכלול מידע נישואין להורים.

en: Parent Events
he: אירועי הורה

en: Whether to include events for parents.
he: האם לכלול את האירועים להורים.

en: Parent Addresses
he: כתובות הורה

en: Whether to include addresses for parents.
he: האם לכלול את כתובות ההורים.

en: Parent Notes
he: הערות הורה

en: Whether to include notes for parents.
he: האם לכלול את ההערות להורים.

en: Parent Attributes
he: תכונות הורה

en: Alternate Parent Names
he: שמות חלופיים להורים

en: Whether to include alternate names for parents.
he: האם לכלול שמות חלופיים להורים.

en: Whether to include notes for families.
he: האם לכלול הערות למשפחות.

en: Dates of Relatives
he: תאריכי קרובים

en: Whether to include dates for relatives (father, mother, spouse).
he: האם לכלול תאריכים לקרובים (אב, אם, זוגאי).

en: Children Marriages
he: נישואי צאצאים

en: Whether to include marriage information for children.
he: האם לכלול מידע נישואין לצאצאים.

en: Generation numbers (recursive only)
he: מספר דורות (רקורסיבי בלבד)

en: Whether to include the generation on each report (recursive only).
he: האם לכלול את הדורות בכל דוח (רקורסיבי בלבד).

en: Print fields for missing information
he: הדפסת שדות עבור מידע חסר

en: Whether to include fields for missing information.
he: האם לכלול שדות למידע חסר.

en: The style used for the parent's name
he: הסגנון שמשמש לשם ההורה

en: %(str1)s in %(str2)s.
he: %(str1)s ב־%(str2)s.

note: Translators: e.g. (a stepfather): John Smith, relationship: Step
en: %(parent-name)s, relationship: %(rel-type)s
he: %(parent-name)s, קשרי־קרבה: %(rel-type)s

en: Alternate Parents
he: הורים חלויפיים

en: Associations
he: תסמיכים

en: Images
he: תמונות

en: Complete Individual Report
he: דוח אדם מלא

en: (image)
he: (תמונה)

en: List events chronologically
he: סידור אירועים לפי סדר זמנים

en: Whether to sort events into chronological order.
he: האם למיין אירועים בסדר כרונולוגי.

en: Use name of person as title
he: שימוש בשם האדם ככותרת

en: Whether the title should be the name of the person, or 'Complete Individual Report'
he: האם על הכותרת להיות שם האדם, או 'דיווח אישי מלא'

en: Include Notes
he: לכלול הערות

en: Whether to include Person and Family Notes.
he: האם לכלול הערות אדם ומשפחה.

en: Include Source Information
he: לכלול מידע על מקור

en: Whether to cite sources.
he: האם לצטט מקורות.

en: Include Tags
he: לכלול תגים

en: Whether to include tags.
he: האם לכלול תגים.

en: Include Attributes
he: לכלול תכונות

en: Include Census Events
he: לכלול אירועי מפקד

en: Whether to include Census Events.
he: האם לכלול אירועי מפקד.

en: Sections
he: מקטעים

en: Event groups
he: קבוצות אירועים

en: Check if a separate section is required.
he: לבדוק אם נדרש מקטע נפרד.

en: The style used for the spouse's name.
he: הסגנון שמשמש לשם הזוגאי.

en: The basic style used for table headings.
he: הסגנון הבסיסי עבור טבלת הכותרות.

en: The style used for image notes.
he: הסגנון שמשמש להערות תמונה.

en: The style used for image descriptions.
he: הסגנון שמשמש לתאורי תמונות.

en: Kinship Report for %s
he: דוח קרבה עבור %s

en: The maximum number of descendant generations
he: מספר מרבי של דורות צאצאים

en: The maximum number of ancestor generations
he: מספר מרבי של דורות אָבוֹת קַדמוֹנִים

en: Show Gramps ID
he: הצגת מזהה גרמפס

en: Whether to show Gramps ID
he: האם להציג מזהי גרמפס

en: Whether to include spouses
he: האם לכלול בני זוג

en: Include cousins
he: לכלול בני דודים

en: Whether to include cousins
he: האם לכלול בני דודים

en: Include aunts/uncles/nephews/nieces
he: לכלול דודים/דורות/אחיינים/אחייניות

en: Whether to include aunts/uncles/nephews/nieces
he: האם לכלול דודים/דודות/אחיינים/אחייניות

en: Note Link Check Report
he: הערת דוח בדיקת קישור

en: Note ID
he: מזהה הערה

en: Link Type
he: סוג קישור

en: Links To
he: קישור אל

en: Failed
he: כשל

en: Number of Ancestors for %s
he: מספר אָבוֹת קַדמוֹנִים עבור %s

en: Generation {number} has {count} individual. {percent} | Generation {number} has {count} individuals. {percent}
he[0]: בדור {number} ,{count} אדם. {percent}
he[1]: בדור {number} ,{count} אנשים. {percent}

en: Total ancestors in generations %(second_generation)d to %(last_generation)d is %(count)d. %(percent)s
he: סך־כל מספר אבות קדמונים מדור %(second_generation)d עד %(last_generation)d הוא %(count)d. %(percent)s

en: Place Report
he: דוח מקומות

en: Please select at least one place before running this.
he: נא לבחור לפחות מקום אחד לפני הרצה.

en: Gramps ID: %s
he: מזהה: %s

[ctx: places]
en: All Names: %s
he: כל השמות: %s

en: Events that happened at this place
he: אירועים שהתרחשו במקום זה

en: Type of Event
he: סוג האירוע

en: %(persons)s and %(name)s (%(id)s)
he: %(persons)s ו%(name)s (%(id)s)

en: People associated with this place
he: אנשים המשויכים למקום זה

en: %(father)s (%(father_id)s) and %(mother)s (%(mother_id)s)
he: %(father)s (%(father_id)s) ו%(mother)s (%(mother_id)s)

en: Select using filter
he: בחירה באמצעות מסנן

en: Select places using a filter
he: נא לבחור מקומות על־ידי שימוש במסנן

en: Select places individually
he: נא לבחור מקומות באופן פרטני

en: List of places to report on
he: רשימת המקומות לדוח

en: Center on
he: מרכוז על

en: If report is event or person centered
he: האם הדוח ממוקד אדם אן אירוע

en: Number of ranks to display
he: מספר דרגות לתצודה

en: Use call name
he: להשתמש בשם מקובל

en: Don't use call name
he: לא להשתמש בשם מקובל

en: Replace first names with call name
he: החלפת שם פרטי בשם מקובל

en: Underline call name in first names / add call name to first name
he: סימון שם מקובל שהוא חלק משם פרטי בקו תחתון / הוספת שם מקובל לשם פרטי

en: Footer text
he: מלל שוליים תחתונים

en: The style used for the footer.
he: הסגנון שמשמש לסיומת העמוד.

[ctx: book]
en: Title of the Book
he: כותרת הספר

en: Title string for the book.
he: מחרוזת כותרת עבור סהפר.

en: Subtitle
he: כתוביות

en: Subtitle of the Book
he: כתוביות לספר

en: Subtitle string for the book.
he: מחרוזת עבור תת הכותרת של הספר.

en: Copyright %(year)d %(name)s
he: זכויות יוצרים %(year)d %(name)s

en: Footer
he: סיומת עמוד

en: Footer string for the page.
he: מחרוזת שתצוג בתחתית העמוד.

en: Gramps ID of the media object to use as an image.
he: מזהה גרמפס של עצם המדיה שישמש כתמונה.

en: Image Size
he: גודל תמונה

en: Size of the image in cm. A value of 0 indicates that the image should be fit to the page.
he: גודל התמונה בסנטימטרים. הערך 0 מציין ששי להתאים את התמונה לגודל העמוד.

en: Database Summary Report
he: דוח סיכום מסד־הנתונים

en: Number of individuals: %d
he: מספר פרטים: %d

en: Males: %d
he: זכרים: %d

en: Females: %d
he: נקבות: %d

en: Individuals with other gender: %d
he: אנשים במגדר אחר: %d

en: Individuals with unknown gender: %d
he: אנשים ללא מגדר: %d

en: Incomplete names: %d
he: שם חלקי: %d

en: Individuals missing birth dates: %d
he: אנשים ללא תאריך לידה: %d

en: Disconnected individuals: %d
he: אנשים מנותקים: %d

en: Unique surnames: %d
he: שמות משפחה יחידים: %d

en: Individuals with media objects: %d
he: אנשים עם עצמי מדיה: %d

en: Number of families: %d
he: מספר משפחות: %d

en: Event Information
he: מידע אירוע

en: Number of events: %d
he: מספר אירועים: %d

en: Place Information
he: מידע מקום

en: Number of places: %d
he: מספר מקומות: %d

en: Source Information
he: מידע מקור

en: Number of sources: %d
he: מספר מקורות: %d

en: Citation Information
he: מידע מובאות

en: Number of citations: %d
he: מספר מובאות: %d

en: Repository Information
he: מידע מאגר

en: Number of repositories: %d
he: מספר מאגרים: %d

en: Number of unique media objects: %d
he: מספר עצמי מדיה יחידים: %d

en: Total size of media objects: %s MB
he: סך־כל נפח עצמי מדיה: %s MB

en: Note Information
he: מידע הערות

en: Number of notes: %d
he: מספר הערות: %d

en: Whether to count private data
he: האם לספור מידע פרטי

en: Table Of Contents
he: תוכן עניינים

en: Contents
he: תוכן

en: The style used for third level headings.
he: הסגנון שמשמש לכותרות ברמה שלישית.

en: Tag Report
he: דוח תגים

en: You must first create a tag before running this report.
he: נא ליצור תג בטרם הרצת דוח זה.

en: Tag Report for %s Items
he: דוח תגים עבור %s פריטים

en: Email Address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Publication Information
he: מידע על פרסומים

en: The tag to use for the report
he: התג שישמש בדוח

en: Ahnentafel Report
he: דוח אָבוֹת קַדמוֹנִים

en: Produces a textual ancestral report
he: יצירת דוח מלולי של אָבוֹת קַדמוֹנִים

en: Produces a report of birthdays and anniversaries
he: יצירת דור של ימי הולדת וימי שנה

en: Add custom text to the book report
he: הוספת מלל מותאם אישית לדוח הספר

en: Descendant Report
he: דוח צאצאים

en: Produces a list of descendants of the active person
he: יצירת רשימת כל הצאצאים של האדם הפעיל

en: Detailed Ancestral Report
he: דוח אָבוֹת קַדמוֹנִים מפורט

en: Produces a detailed ancestral report
he: יצירת דוח אָבוֹת קַדמוֹנִים מפורט

en: Detailed Descendant Report
he: דוח צאצאים מפורט

en: Produces a detailed descendant report
he: יצירת דוח צאצאים מפורט

en: End of Line Report
he: דוח סוף הקו

en: Produces a textual end of line report
he: יצירת דוח מלולי של סוף הקו

en: Produces a family group report showing information on a set of parents and their children.
he: הפקת דוח קבוצת משפחה המציג מידע על זוגות הורים וצאצאיהם.

en: Produces a complete report on the selected people
he: יצירת דוח מלא לאדם שנבחר

en: Kinship Report
he: דוח קרבה

en: Produces a textual report of kinship for a given person
he: הפקת דוח שארים מילולי עבור אדם נתון

en: Produces a list of people with a specified tag
he: יצירת רשימת אנשים עם תג שצוין

en: Number of Ancestors Report
he: דוח מספר אָבוֹת קַדמוֹנִים

en: Counts number of ancestors of selected person
he: סופר את מספר האָבוֹת קַדמוֹנִים עבור אדם נבחר

en: Produces a textual place report
he: יצירת דוח על המקומות

en: Title Page
he: כותרת עמוד

en: Produces a title page for book reports.
he: הפקת עמוד כותרת לדוחות הספר.

en: Provides a summary of the current database
he: אספקת תמצית מסד־הנתונים הנוכחי

en: Produces a table of contents for book reports.
he: הפקת תוכן עינינים לדוחות הספר.

en: Produces an alphabetical index for book reports.
he: יצירת מפתח אלפא-בתי לדוחות הספר.

en: Records Report
he: דוח שיאים

en: Note Link Report
he: דוח הערות קישור

en: Shows status of links in notes
he: הצגת מצב קישור בהערות

en: Gnome Thumbnailer
he: תמונת Gnome ממוזערת

en: Image Thumbnailer
he: תמונת צלמית ממוזערת

en: Below is a list of the family names that 
    Gramps can convert to correct capitalization. 
    Select the names you wish Gramps to convert.
he: להלן רשימה של שמות המשפחה
    שגרמפס יכול להמיר על מנת לתקן אותיות רישיות
    נא לבחור את השמות להמרה.

en: _Accept changes and close
he: _קבלת שינויים וסגירה

[ctx: manual]
en: Fix_Capitalization_of_Family_Names
he: תיקון_רישיות_בשמות_משפחה

en: Capitalization changes
he: שינויי רישיות

en: Checking Family Names
he: בדיקת שמות משפחה

en: Searching family names
he: חיפוש שמות משפחה

en: No modifications made
he: לא נעשו הסגלות

en: No capitalization changes were detected.
he: לא זוהו שינויי רישיות.

en: Original Name
he: שם מקורי

en: Capitalization Change
he: שינוי רישיות

en: Building display
he: בנית מצג

en: This tool will rename all events of one type to a different type. Once completed, this cannot be undone by the regular Undo function.
he: כלי זה ישנה שמות כל האירועים מסוג אחד לסוג אחר. לאחר השלמת הפעולה, לא ניתן יהיה להסיג את תוצאותיה באמצעות פעולת ההסגה הרגילה.

en: Original event type:
he: סוג אירוע מקורי:

en: New event type:
he: סוג אירוע חדש:

en: Change Event Types
he: שינוי אירוע זה

en: Change types
he: שינוי סוג

en: Analyzing Events
he: מנתח אירועים

en: No event record was modified.
he: אף רשומת אירוע לא סוגלה.

en: {number_of} event record was modified. | {number_of} event records were modified.
he[0]: רשומת אירוע {number_of} נערכה.
he[1]: {number_of} רשומות אירוע נערכו.

en: Checking Database
he: מסד־הנתונים נבדק

en: Looking for cross table duplicates
he: איתור כפילויות בין טבלאות

en: Your Family Tree contains cross table duplicate handles.
     This is bad and can be fixed by making a backup of your
    Family Tree and importing that backup in an empty family
    tree. The rest of the checking is skipped, the Check and
    Repair tool should be run anew on this new Family Tree.
he: אילן־היוחסין מכיל כפילויות בטבלאות צולבות.
     זה לא טוב, אך ניתן לתיקון על־ידי ביצוע גיבוי
    אילן־היוחסין וייבוא הגיבוי לאילן־יוחסין ריק.
    המערכת תדלג על שאר הבדיקה
    יש להפעיל את כלי 'בדיקה ותיקון' מחדש באילן־היוחסין החדש.

en: Check Integrity
he: בדיקת שלמות

en: Rebuilding reference maps...
he: בנית מפות אזכורים מחדש...

en: Objects referenced by this note were referenced but missing so that is why they have been created when you ran Check and Repair on %s.
he: חסרים עצמים שמאוזכרים בהערה זו, לכן הם נוצרו שוב בעקבות הפעלת בדיקה ותיקון ב־%s.

en: Looking for invalid name format references
he: איתור אזכורי תסדיר שם לא תקינים

en: Looking for duplicate spouses
he: איתור אחים כפולים

en: Looking for character encoding errors
he: איתור שגיאות קידוד תווים

en: Looking for ctrl characters in notes
he: איתור תווי ctrl בהערות

en: Looking for bad alternate place names
he: איתור שמות מקום חלופיים לא תקינים

en: Looking for broken family links
he: איתור קישורים משפחה שבורים

en: Looking for unused objects
he: איתור עצמים שאינם בשימוש

en: Select file
he: נא לבחור קובץ

en: Media object could not be found
he: לא ניתן למצוא עצם מדיה

en: The file:
    %(file_name)s
    is referenced in the database, but no longer exists.
    The file may have been deleted or moved to a different location.
    You may choose to either remove the reference from the database,
    keep the reference to the missing file, or select a new file.
he: לקובץ:
    ‏%(file_name)s
    קיים אזכור במסד הנתונים, אך הוא לא קיים עוד.
    ייתכן שהקובץ נמחק או הועבר למיקום אחר.
    ניתן לבחור להסיר את האזכור ממסד הנתונים,
    להשאיר את האזכורי קובץ החסר, או לבחור קובץ חדש.

en: Looking for empty people records
he: איתור רשומות אנשים ריקים

en: Looking for empty family records
he: איתור רשומות משפחה ריקות

en: Looking for empty event records
he: איתור רשומות אירוע ריקות

en: Looking for empty source records
he: איתור רשומות מקורות ריקים

en: Looking for empty citation records
he: איתור רשומות מובאה ריקות

en: Looking for empty place records
he: איתור רשומות מקום ריקות

en: Looking for empty media records
he: איתור רשומות מדיה ריקות

en: Looking for empty repository records
he: איתור רשומות מאגרים ריקים

en: Looking for empty note records
he: איתור רשומות הערות ריקות

en: Looking for empty families
he: איתור משפחות ריקות

en: Looking for broken parent relationships
he: איתור קשרי־קרבה הוריים פגומים

en: Looking for event problems
he: איתור בעיות באירועים

en: Looking for backlink reference problems
he: איתור בעיות קישורים חוזרים באזכורים

en: Looking for person reference problems
he: איתור בעיות אזכורי אדם

en: Looking for family reference problems
he: איתור בעיות אזכורי משפחה

en: Looking for repository reference problems
he: איתור בעיות אזכורי מאגרים

en: Looking for place reference problems
he: איתור בעיות אזכורי מקומות

en: Looking for citation reference problems
he: איתור בעיות אזכורי מובאות

en: Looking for source reference problems
he: איתור בעיות אזכורי מקור

en: Looking for media object reference problems
he: איתור בעיות אזכורי עצמי מדיה

en: Looking for note reference problems
he: איתור בעיות אזכורי הערות

en: Updating checksums on media
he: עדכון סכום ביקורת למדיה

en: Looking for tag reference problems
he: איתור בעיות איזכורי תג

en: Looking for media source reference problems
he: איתור בעיות אזכורי מקור מדיה

en: Looking for Duplicated Gramps ID problems
he: איתור בעיות כפילות מזהי גרמפס

en: Checking for bad links in Notes
he: בדיקת קישורים פגומים בהערות

en: No errors were found
he: לא נמצאו שגיאות

en: The database has passed internal checks
he: מסד הנתונים עבר את הבדיקות

en: No errors were found: the database has passed internal checks.
he: לא נמצאו שגיאות. מסד־הנתונים עבר את הבדיקות הפנימיות.

en: {quantity} broken child/family link was fixed
     | {quantity} broken child/family links were fixed
he[0]: קישור צאצא/משפחה פגום {quantity} תוקן.
he[1]: {quantity} קישורי צאצא/משפחה פגומים תוקנו.

en: Non existing child
he: צאצאים לא קיים

en: %(person)s was removed from the family of %(family)s
he: %(person)s הסרה ממשפחת %(family)s

en: {quantity} broken spouse/family link was fixed
     | {quantity} broken spouse/family links were fixed
he[0]: קישור זוגאי/משפחה פגום {quantity} תוקן.
he[1]: {quantity} קישורי זוגאים/משפחות פגומים תוקנו.

en: Non existing person
he: אדם לא קיים

en: %(person)s was restored to the family of %(family)s
he: %(person)s שחזור למשפחת %(family)s

en: {quantity} duplicate spouse/family link was found
     | {quantity} duplicate spouse/family links were found
he[0]: נמצא קישור בני זוג/משפחה {quantity} כפול
he[1]: נמצאו {quantity} קשרי בני זוג/משפחה כפולים

en: {quantity} family with no parents or children found, removed.
     | {quantity} families with no parents or children found, removed.
he[0]: משפחה {quantity} ללא הורים או צאצאים, הוסרה.
he[1]: {quantity} משפחות ללא הורים או צאצאים, הוסרו.

en: {quantity} corrupted family relationship fixed
     | {quantity} corrupted family relationships fixed
he[0]: קשר־קרבה פגום {quantity} תוקן
he[1]: {quantity} קשרי־קרבה פגומים תוקנו

en: {quantity} place alternate name fixed
     | {quantity} place alternate names fixed
he[0]: שם מקום חלופי {quantity} תוקן
he[1]: {quantity} שמות מקום חלופיים תוקנו

en: {quantity} person was referenced but not found
     | {quantity} persons were referenced, but not found
he[0]: אדם {quantity} אוזכר אך לא נמצא
he[1]: {quantity} אנשים אוזכרו אך לא נמצאו

en: {quantity} family was referenced but not found
     | {quantity} families were referenced, but not found
he[0]: משפחה {quantity} אוזכרה אך לא נמצאה
he[1]: {quantity} משפחה אוזכרו אך לא נמצאו

en: {quantity} date was corrected
     | {quantity} dates were corrected
he[0]: תאריך {quantity} תוקן
he[1]: {quantity} תאריכים תוקנו

en: {quantity} repository was referenced but not found
     | {quantity} repositories were referenced, but not found
he[0]: מאגר {quantity} אוזכר אך לא נמצא
he[1]: {quantity} מאגרים אוזכרו אך לא נמצאו

en: {quantity} media object was referenced but not found
     | {quantity} media objects were referenced, but not found
he[0]: עצם מדיה {quantity}  אוזכר אך לא נמצא
he[1]: {quantity} עצמי מדיה אוזכרו אך לא נמצאו

en: Reference to {quantity} missing media object was kept
     | References to {quantity} missing media objects were kept
he[0]: אזכור ל־{quantity} עצם מדיה חסר, הושאר
he[1]: {quantity} אזכורים לעצמי מדיה חסרים, הושארו

en: {quantity} missing media object was replaced
     | {quantity} missing media objects were replaced
he[0]: עצם מדיה חסר {quantity} הוחלף
he[1]: {quantity} עצמי מדיה חסרים הוחלפו

en: {quantity} missing media object was removed
     | {quantity} missing media objects were removed
he[0]: עצם מדיה {quantity} חסר הוסר
he[1]: {quantity} עצמי מדיה חסרים הוסרו

en: {quantity} event was referenced but not found
     | {quantity} events were referenced, but not found
he[0]: אירוע {quantity} אוזכר אך לא נמצא
he[1]: {quantity} אירועים אוזכרו אך לא נמצאו

en: {quantity} invalid birth event name was fixed
     | {quantity} invalid birth event names were fixed
he[0]: שם אירוע לידה פגום {quantity} תוקן
he[1]: {quantity} שמות אירוע לידה פגומים תוקנו

en: {quantity} invalid death event name was fixed
     | {quantity} invalid death event names were fixed
he[0]: שם אירוע פטירה שגוי {quantity} תוקן
he[1]: {quantity} שמות אירוע פטירה שגויים תוקנו

en: {quantity} place was referenced but not found
     | {quantity} places were referenced, but not found
he[0]: מקום {quantity} אוזכר אך לא נמצא
he[1]: {quantity} מקומות אוזכרו אך לא נמצאו

en: {quantity} citation was referenced but not found
     | {quantity} citations were referenced, but not found
he[0]: מובאה {quantity} אוזכרה, אך לא נמצאה
he[1]: {quantity} מובאות אוזכרו, אך לא נמצאו

en: {quantity} source was referenced but not found
     | {quantity} sources were referenced, but not found
he[0]: מקור {quantity} אוזכר אך לא נמצא
he[1]: {quantity} מקורות אוזכרו אך לא נמצאו

en: {quantity} note object was referenced but not found
     | {quantity} note objects were referenced, but not found
he[0]: הערה {quantity} אוזכרה, אך הוא לא נמצאה
he[1]: {quantity} הערות אוזכרו, אך הם לא נמצאו

en: {quantity} tag object was referenced but not found
     | {quantity} tag objects were referenced, but not found
he[0]: תג {quantity} אוזכר, אך לא נמצא
he[1]: {quantity} תגים אוזכרו, אך לא נמצאו

en: {quantity} invalid name format reference was removed
     | {quantity} invalid name format references were removed
he[0]: אזכור תסדיר שם שגוי {quantity} הוסר
he[1]: {quantity} אזכורי תסדיר שם שגויים הוסרו

en: {quantity} invalid source citation was fixed
     | {quantity} invalid source citations were fixed
he[0]: מובאת מקור שגויה תוקנה
he[1]: {quantity} מובאות מקור שגויות תוקנו

en: {quantity} Duplicated Gramps ID fixed
     | {quantity} Duplicated Gramps IDs fixed
he[0]: מזהה גרמפס כפול תוקן
he[1]: {quantity} מזהי גרמפס כפולים תוקנו

en: %(empty_obj)d empty objects removed:
       %(person)d person objects
       %(family)d family objects
       %(event)d event objects
       %(source)d source objects
       %(media)d media objects
       %(place)d place objects
       %(repo)d repository objects
       %(note)d note objects
he: %(empty_obj)d עצמים ריקים - הוסרו:
      %(person)d עצמי אנשים
      %(family)d עצמי משפחות
      %(event)d עצמי אירועים
      %(source)d עצמי מקורות
      %(media)d עצמי מדיה
      %(place)d עצמי מקומות
      %(repo)d עצמי מאגרים
      %(note)d עצמי הערות

en: %d bad backlinks were fixed;
he: %d קישורים חוזרים פגומים תוקנו;

en: All reference maps have been rebuilt.
he: כל מפות האזכורים נבנו מחדש.

en: %d bad Note Links were fixed;
he: %d קישורים חוזרים פגומים תוקנו;

en: Integrity Check Results
he: תוצאות בדיקת שלמות

en: Check and Repair
he: בדיקה ותקון

en: Start date test?
he: בדיקת תאריך התחלה?

en: This test will create many persons and events in the current database. Do you really want to run this test?
he: הבדיקה תיצור אנשים ואירועים רבים במסד הנתונים הנוכחי. האם לבצע את הבדיקה?

en: Run test
he: הרצת בדיקה

en: Running Date Test
he: הרצת בדיקת תאריך

en: Generating dates
he: תאריכי דור

en: Date Test Plugin
he: מתקע לבדיקת תאריכים

en: Pass
he: מעבר

en: Gender Statistics tool
he: כלי סטטיסטיקת מגדר

en: Guess
he: ניחוש

en: Save _As
he: שמירה ב_שם

en: _Filter:
he: _מסנן:

en: The event comparison utility uses the filters defined in the Custom Filter Editor.
he: כלי השוואת אירועים משתמש במסננים שהוגדרו בעורך המסננים.

en: Custom filter _editor
he: עורך מסנן מותאם _אישית

[ctx: manual]
en: Compare_Individual_Events
he: השוואת_אירועי_פרט

en: Event comparison filter selection
he: נא לבחור מסנן השוואת אירועים

en: Event Comparison tool
he: כלי השוואת אירועים

en: Filter selection
he: נא לבחור מסנן

en: Comparing events
he: משווה אירועים

en: Selecting people
he: נא לבחור אנשים

en: No matches were found
he: לא נמצאו תוצאות

en: Event Comparison Results
he: תוצאות השוואת אירועים

en: %(event_name)s Date
he: תאריך %(event_name)s

en: %(event_name)s Place
he: מקום %(event_name)s

en: Comparing Events
he: משווה אירועים

en: Building data
he: בנית מידע

en: Select filename
he: נא לבחור שם קובץ

en: Event name changes
he: שינויי שם אירוע

en: Extract Event Description
he: חילוץ תיאור אירוע

en: {quantity} event description has been added | {quantity} event descriptions have been added
he[0]: {quantity} תיאור אירוע התווסף
he[1]: {quantity} תיאורי אירוע התווספו

en: Modifications made
he: נעשו הסגלות

en: No event description has been added.
he: לא סופק תאור.

en: Match Threshold
he: סף התאמה

en: Use soundex codes
he: שימוש בקודי סאונדאקס

en: Co_mpare
he: הש_וואה

[ctx: manual]
en: Find_Possible_Duplicate_People
he: איתור_אנשים_כפולים_אפשריים

en: Find Possible Duplicate People
he: איתור אנשים כפולים אפשריים

en: Find Duplicates tool
he: כלי למציאת כפולים

en: Tool settings
he: הגדרות כלי

en: No matches found
he: לא נמצאו התאמות

en: No potential duplicate people were found
he: לא נמצאו רשומות אדם כפולות

en: Find Duplicates
he: איתור כפולים

en: Looking for duplicate people
he: איתור אנשים כפולים

en: Pass 1: Building preliminary lists
he: מעבר 1: בנית רשימות קדם

en: Pass 2: Calculating potential matches
he: מעבר 2: חישוב התאמות אפשריות

en: Potential Merges
he: מיזוגים אפשריים

en: Rating
he: דירוג

en: First Person
he: אדם ראשון

en: Second Person
he: אדם שני

en: Merge candidates
he: מיזוג מועמדים

en: Merge persons
he: מיזוג אנשים

[ctx: manual]
en: Find_database_loop
he: איתור_לולאות_במסד־הנתונים

en: Find database loop
he: איתור לולאות במסד הנתונים

en: Starting
he: התחלה

en: Looking for possible loop for each person
he: איתור לולאות אפשריות לכל אדם

[ctx: manual]
en: Media_Manager
he: מנהל_מדיה

en: Media Manager
he: מנהל מדיה

en: Help
he: עזרה

en: Introduction
he: הקדמה

en: Selection
he: בחירה

en: This tool allows batch operations on media objects stored in Gramps. An important distinction must be made between a Gramps media object and its file.
    
    The Gramps media object is a collection of data about the media object file: its filename and/or path, its description, its ID, notes, source references, etc. These data %(bold_start)sdo not include the file itself%(bold_end)s.
    
    The files containing image, sound, video, etc, exist separately on your hard drive. These files are not managed by Gramps and are not included in the Gramps database. The Gramps database only stores the path and file names.
    
    This tool allows you to only modify the records within your Gramps database. If you want to move or rename the files then you need to do it on your own, outside of Gramps. Then you can adjust the paths using this tool so that the media objects store the correct file locations.
he: הכלי מאפשר בצוע פעולות אצווה על עצמי מדיה שמאוחסנים בגרמפס. חשוב להבחין בין עצם מדיה של גרמפס לבין קובץ המדיה שלו.
    
    עצם המדיה 'בגרמפס' הוא אוסף נתונים על קובץ עצם המדיה עצמו: שם הקובץ ו/או הנתיב שלו, התיאור שלו, המזהה שלו, ההערות, אזכורי המקור וכדומה. נתונים אלה %(bold_start)sלא כוללים את קובץ המדיה עצמו%(bold_end)s.
    
    קבצי תמונה, קול, סרט וכדומה, מאוחסנים למעשה בנפרד בכונן הקשיח. קבצים אלה אינם מנוהלים על־ידי גרמפס ואינם משובצים במסד־הנתונים של גרמפס. מסד־הנתונים מאחסן רק את המצביעים לקובץ, כלומר את שמות הקבצים והנתיב אליהם.
    
    הכלי מאפשר לשנות רשומות בתוך מסד־נתוני גרמפס בלבד. כך שאם נדרש להעביר או לשנות את שמות הקבצים עצמם, יש לעשות באופן עצמאי, מחוץ לגרמפס. לאחר מכן ניתן לכוונן את הנתיבים באמצעות כלי זה באופן שעצמי המדיה בגרמפס יצביעו על מיקומי קבצי המדיה הנכונים.

en: Affected path
he: נתיב מושפע

en: Press Apply to proceed, Cancel to abort, or Back to revisit your options.
he: נא להקיש על 'החלה' כדי להמשיך, 'ביטול' כדי לנטוש או 'אחורה' כדי לבחון את האפשרויות.

en: Operation successfully finished
he: הפעולה הסתיימה בהצלחה

en: The operation you requested has finished successfully. You may press Close now to continue.
he: הפעולה הסתיימה בהצלחה. ניתן להקיש כעת על 'סגירה' להמשך.

en: Operation failed
he: הפעולה כשלה

en: There was an error while performing the requested operation. You may try starting the tool again.
he: אירעה שגיאה בעת ביצוע הפעולה המבוקשת. נא לנסות להפעיל את הכלי שוב.

en: The following action is to be performed:
    
    Operation:	%s
he: הפעולות הבאות יתבצעו:
    
    פעולה:	%s

en: Replace _substrings in the path
he: החלפת _מחרוזת משנה בנתיב

en: This tool allows replacing specified substring in the path of media objects with another substring. This can be useful when you move your media files from one directory to another
he: כלי זה מאפשר החלפת מחרוזת משנה שצוינה בנתיב של עצם מדיה בתת־מחרוזת אחרת. משמש בהעברת קבצי המדיה ממחיצה אחת לאחרת

en: Replace substring settings
he: החלפת הגדרות מחרוזת משנה

en: _Replace:
he: _החלפה:

en: _With:
he: _עם:

en: The following action is to be performed:
    
    Operation:	%(title)s
    Replace:		%(src_fname)s
    With:		%(dest_fname)s
he: הפעולות הבאות יתבצעו:
    
    פעולה:	%(title)s
    החלפה:		%(src_fname)s
    ב:		%(dest_fname)s

en: Convert paths from relative to _absolute
he: המרה מנתיב יחסי _למוחלט

en: This tool allows converting relative media paths to the absolute ones. It does this by prepending the base path as given in the Preferences, or if that is not set, it prepends user's directory.
he: כלי זה מאפשר המרת נתיבי מדיה יחסיים למוחלטים על־ידי התליית נתיב הבסיס כפי שהוגדר בהעדפות, או אם לא צוין, הוא יותלה במחיצת המשתמש.

en: Convert paths from absolute to r_elative
he: המרה מנתיב מוחלט _ליחסי

en: This tool allows converting absolute media paths to a relative path. The relative path is relative viz-a-viz the base path as given in the Preferences, or if that is not set, user's directory. A relative path allows to tie the file location to a base path that can change to your needs.
he: כלי זה מאפשר המרת נתיבי מדיה מוחלטים לנתיב יחסי. הנתיב היחסי הוא יחסי לנתיב הבסיס כפי שהוגדר בהעדפות, או אם לא צוין, במחיצת המשתמש. נתיב יחסי מאפשר לקשור את מיקום הקובץ לנתיב בסיס שיכול להשתנות בהתאם לצורך.

en: Add images not included in database
he: הוספת תמונות שלא כלולות במסד הנתונים

en: Check directories for images not included in database
he: בדיקת מחיצות לאיתור תמונות שלא כלולות במסד הנתונים

en: This tool adds images in directories that are referenced by existing images in the database.
he: כלי זה מוסיף תמונות למחיצות שמאזכרות תמונות קיימות במסד הנתונים.

en: Don't merge if citation has notes
he: לא למזג במידה ולמובאה קיימות הערות

en: Match on Page/Volume, Date and Confidence
he: איתור כרך/עמוד, תאריך ודאות

en: Ignore Date
he: להתעלם מתאריך

en: Ignore Confidence
he: להתעלם מוודאות

en: Ignore Date and Confidence
he: להתעלם מתאריך ומוודאות

[ctx: manual]
en: Merge_citations
he: מיזוג_מבואות

en: Notes, media objects and data-items of matching citations will be combined.
he: הערות, עצמי מדיה ופרטי מידע של מבואות תואמות ישולבו.

en: Merge citations tool
he: כלי למיזוג מבואות

en: Checking Sources
he: בדיקת מקורות

en: Looking for citation fields
he: איתור שדות מובאה

en: Number of merges done
he: מספר מיזוגים שבוצעו

en: {number_of} citation merged | {number_of} citations merged
he[0]: מובאה {number_of} מוזגה
he[1]: {number_of} מובאת מוזגו

en: _Tag
he: _תג

[ctx: manual]
en: Not_Related
he: לא_קשור

en: Not related to "%s"
he: לא קשורים ל־"%s"

en: NotRelated
he: לא־קשורים

en: Everyone in the database is related to %s
he: כל האנשים במסד הנתונים קשורים ל־%s

en: Setting tag for {number_of} person | Setting tag for {number_of} people
he[0]: הגדרת תג לאדם {number_of}
he[1]: הגדרת תג ל־{number_of} אנשים

en: Finding relationships between {number_of} person | Finding relationships between {number_of} people
he[0]: מציאת קשרי־קרבה בין אדם {number_of}
he[1]: מציאת קשרי־קרבה בין {number_of} אנשים

en: Looking for {number_of} person | Looking for {number_of} people
he[0]: איתור אדם {number_of}
he[1]: איתור {number_of} אנשים

en: Looking up the name of {number_of} person | Looking up the names of {number_of} people
he[0]: איתור שם של אדם {number_of}
he[1]: איתור שם של {number_of} אנשים

en: _Street:
he: _רחוב:

en: _City:
he: _עיר:

en: _Country:
he: _מדינה:

en: _ZIP/Postal Code:
he: _מיקוד:

en: _Phone:
he: _טלפון:

en: _Email:
he: _דוא"ל:

en: Copy from DB to Preferences
he: העתקה ממסד הנתונים להעדפות

en: Copy from Preferences to DB
he: העתקה מהעדפות למסד הנתונים

[ctx: manual]
en: Edit_Database_Owner_Information
he: עריכת_מידע_בעלי_מסד־הנתונים

en: Database Owner Editor
he: עורך פרטי בעלי מסד־נתונים

en: Edit database owner information
he: עריכת המידע על בעלי מסד־הנתונים

en: _Accept and close
he: _קבלה וסגירה

en: Below is a list of the nicknames, titles, prefixes and compound surnames that Gramps can extract from the Family Tree.
    If you accept the changes, Gramps will modify the entries that have been selected.
    
    Compound surnames are shown as lists of [prefix, surname, connector].
    For example, with the defaults, the name "de Mascarenhas da Silva e Lencastre" shows as:
           [de, Mascarenhas]-[da, Silva, e]-[,Lencastre]
    
    Run this tool several times to correct names that have multiple information that can be extracted.
he: להלן רשימת כינויים, כותרות, קידומות ושמות משפחה מורכבים שגרמפס יכול לחלץ מאילן־היוחסין.
    עם קבלת השינויים, גרמפס ישנה את הערכים שנבחרו.
    
    שמות משפחה מורכבים מוצגים כרשימות של [קידומת, שם משפחה, מחבר].
    לדוגמה, עם ברירות המחדל, השם 'דה מאסקרנאס דא סילבה אי לאנקסטר' יוצג כ:
           [דה, מאסקרנאס]-[דא, סילבה, אי]-[,לנקסטרה]
    
    נא להריץ את הכלי מספר פעמים כדי לתקן שמות בעלי מידע מרובה שניתן לחלץ.

[ctx: manual]
en: Extract_Information_from_Names
he: חילוץ_מידע_משמות

en: Name and title extraction tool
he: כלי לחילוץ שמות ותארים

en: Default prefix and connector settings
he: הגדרות ברירת מחדל של קידומת וקישור

en: Prefixes to search for:
he: קידומת לחיפוש:

en: Connectors splitting surnames:
he: קישורים מפצלים שמות משפחה:

en: Connectors not splitting surnames:
he: קישורים לא מפצלים שמות משפחה:

en: Extracting Information from Names
he: חילוץ מידע משמות

en: Analyzing names
he: מנתח שמות

en: No titles, nicknames or prefixes were found
he: לא נמצאו תארים, כינויים או תחיליות

en: Current Name
he: שם נוכחי

en: Prefix in given name
he: קידומת לשם פרטי

en: Compound surname
he: שם משפחה מורכב

en: Extract information from names
he: חילוץ מידע משמות

en: Rebuilding secondary indexes...
he: בנית מפתחים משניים מחדש...

en: Secondary indexes rebuilt
he: מפתחים משניים נבנו

en: All secondary indexes have been rebuilt.
he: כל המפתחים המשניים נבנו מחדש.

en: Rebuilding gender statistics for name gender guessing...
he: בנית סטטיסטיקת מגדר לניחוש שם מגדר מחדש...

en: Gender statistics rebuilt
he: בניה מחדש של סטטיסטיקת מגדר

en: Gender statistics for name gender guessing have been rebuilt.
he: סטטיסטיקת מגדר לניחוש שם מגדר נבנתה מחדש.

en: Reference maps rebuilt
he: מפות אזכורים נבנו מחדש

en: Select a person to determine the relationship
he: נא לבחור אדם לקביעת קשרי־קרבה

en: Relationship Calculator
he: מחשבון קשרי־קרבה

en: Relationship calculator: %(person_name)s
he: מחשבון קשרי־קרבה: %(person_name)s

en: Relationship to %(person_name)s
he: קשר־קרבה אל %(person_name)s

en: Relationship Calculator tool
he: כלי חישוב קשרי־משפחה

en: %(person)s and %(active_person)s are not related.
he: %(person)s ו%(active_person)s לא קשורים.

en: Their common ancestor is %s.
he: האב הקדמון המשותף להם הוא %s.

en: Their common ancestors are %(ancestor1)s and %(ancestor2)s.
he: אבות קדמונים משותפים להם הם %(ancestor1)s ו%(ancestor2)s.

en: Their common ancestors are:
he: אבות קדמונים משותפים להם הם:

[ctx: manual]
en: Remove_leading_and_trailing_spaces
he: הסרת_רווח_מוביל_ועוקב

en: Clean input data
he: ניקוי מידע קלט

en: Search leading and/or trailing spaces for persons and places. Search comma or bad sign in coordinates fields.
    Double click on a row to edit its content.
he: חיפוש רווחים מובילים ו/או עוקבים באנשים ומקומות. חיפוש פסיק או סימנים פגומים בשדות נקודות ציון.
    נא להקיש כפולה על שורה לעריכת תוכנה.

en: Looking for possible fields with leading or trailing spaces
he: איתור שדת אפשריים עם רווחים מובילים או עוקבים

en: handle
he: טיפול

en: firstname
he: שם פרטי

en: alternate name
he: שם חלופי

en: group as
he: קיבוץ כ

en: tooltip
he: רֶמֶז צָץ

en: leading and/or trailing spaces
he: רווחים מובילים/עוקבים

en: invalid format
he: תסדיר שגוי

en: comma instead of dot
he: פסיק במקום נקודה

en: invalid char instead of '-'
he: תו לא תקין במקום '-'

en: Search for events
he: חיפוש אירועים

en: Search for sources
he: חיפוש מקורות

en: Search for citations
he: חיפוש מובאה

en: Search for places
he: חיפוש מקומות

en: Search for media
he: חיפוש מדיה

en: Search for repositories
he: חיפוש מאגרים

en: Search for notes
he: חיפוש הערות

en: _Mark all
he: _בחירת הכל

en: _Unmark all
he: _ביטול בחירת הכל

en: In_vert marks
he: הי_פוך בחירה

en: Double-click on a row to view/edit data
he: הקשת עכבר כפולה על שורה להצגת/עריכת נתונים

en: Unused Objects
he: עצמים שאינם בשימוש

en: Mark
he: סמן

en: Remove unused objects
he: הסרת עצמים שאינם בשימוש

en: Enable ID reordering.
he: לאפשר סידור מזהים מחדש.

en: List next ID available (may not be continuous).
he: הצגת המזהה הזמין הבא (עשוי לא להיות רציף).

en:   Actual
he:   בפועל

en: Amount of ID in use.
he: מספר מזהים בשימוש.

en:  Quantity
he:  כמות

en: Actual / Upcoming ID format.
he: תסדיר מזהה בפועל/בקרוב.

en: Change
he: שינוי

en: Enable ID reordering with Start / Step sequence.
he: לאפשר סידור מזהים מחדש ברצף: התחלה / צעד.

en: Start
he: התחלה

en: Reorder ID start number.
he: סידור מספר מזהה התחלתי מחדש.

en: Step
he: צעד

en: Reorder ID step width.
he: סידור רוחב צעד מזהה מחדש.

en: Keep
he: להשאיר

en: Keep IDs with alternate prefixes untouched.
he: להשאיר מזהים בעלי קידומות חלופיות ללא שינוי.

[ctx: manual]
en: Reorder_Gramps_ID
he: סידור_מזהי_גרמפס_מחדש

en: Reorder Gramps IDs
he: סידור מזהים מחדש

en: Reorder %s IDs ...
he: סידור %s מזהים מחדש ...

en: Do you want to replace %s?
he: האם להחליף את %s?

en: Finding and assigning unused IDs.
he: איתור והקצאת מז‎הים שאינם בשימוש.

en: Sort Events
he: מיון אירועים

en: Sort event changes
he: ‮מיון שינויי אירוע

en: Sorting personal events...
he: מיון אירועים אישיים...

en: Sorting family events...
he: מסנן אירועים משפחתיים...

en: Tool Options
he: אפשרויות כלים

en: Select the people to sort
he: נא לבחור אנשים למיון

en: Sort descending
he: מיון בסדר יורד

en: Set the sort order
he: הגדרת סדר מיון

en: Include family events
he: לכלול אירועי משפחה

en: Sort family events of the person
he: מיון אירועי משפחה של האדם

en: Generate_Testcases_for_Persons_and_Families
he: חילול_מקרי_בדיקה_לאדם_ומשפחות

en: Generate testcases
he: חילול מקרי בדיקה

en: Generate low level database errors
    Correction needs database reload
he: חילול שגיאות רמה נמוכה במסד נתונים
    לתיקון נדרשת טעינת מסד־נתונים מחדש

en: Generate database errors
he: חילול שגיאות מסד־נתונים

en: Generate dummy data
he: חילול נתוני דמה

en: Generate long names
he: חילול שמות ארוכים

en: Add special characters
he: הוספת תווים מיוחדים

en: Add serial number
he: הוספת מספר סידורי

en: Add line break
he: הוספת מעבר עמוד

en: Number of people to generate
    (Number is approximate because families are generated)
he: מספר האנשים לחילול
    (המספר הוא בקירוב מאחר ומחוללות משפחות)

en: Generating low level database errors
he: חילול שגיאות מסד־נתונים ברמה נמוכה

en: Generating testcases
he: מקרה בדיקה דור

en: Generating database errors
he: חילול שגיאות מסד־נתונים

en: Generating families
he: משפחות דור

en: Testcase generator step %d
he: שלב %d מחולל מקרה בדיקה

en: Fix Capitalization of Family Names
he: תיקון רישיות בשמות משפחה

en: Searches the entire database and attempts to fix capitalization of the names.
he: חיפוש בכל רשומות מסד־הנתונים בניסיון לתקן רישיות בשמות.

en: Rename Event Types
he: שינוי שם סוג אירוע

en: Allows all the events of a certain name to be renamed to a new name.
he: אפשור שינוי כל האירועים בשם מסוים לשם חדש.

en: Check and Repair Database
he: בדיקה ותיקון מסד־נתונים

en: Checks the database for integrity problems, fixing the problems that it can
he: בדיקת מסד־הנתונים לבעיות שְׁלֵמוּת, תיקון בעיות ככל שניתן

en: Compare Individual Events
he: השוואת אירועי אנשים

en: Aids in the analysis of data by allowing the development of custom filters that can be applied to the database to find similar events
he: סיוע בניתוח נתונים על־ידי מתן אפשרות לפיתוח מסננים מותאמים אישית אותם ניתן להחיל על מסד־הנתונים לצורך איתור אירועים דומים

en: Extracts event descriptions from the event data
he: חילוץ תיאור אירוע מנתוני האירוע

en: Searches the entire database, looking for individual entries that may represent the same person.
he: חיפוש בכל רשומות מסד־הנתונים לאיתור רשומות שעשויות לייצג את אותו אדם.

en: Manages batch operations on media files
he: ניהול פעולות אצווה בקובצי מדיה

en: Not Related
he: לא קשורים

en: Find people who are not in any way related to the selected person
he: איתור אנשים שאינם קשורים בדרך כלשהי לאדם שנבחר

en: Edit Database Owner Information
he: עריכת מידע על בעלי מסד־הנתונים

en: Allow editing database owner information.
he: אפשור עריכת פרטי בעלי מסד־הנתונים.

en: Extract Information from Names
he: חילוץ מידע משמות

en: Extract titles, prefixes and compound surnames from given name or family name.
he: חילוץ תארים, קידומות ושמות משפחה מורכבים משמות פרטיים או שמות משפחה.

en: Rebuild Secondary Indexes
he: בנית מפתחים משניים מחדש

en: Rebuilds secondary indexes
he: בנית מפתחים משניים מחדש

en: Rebuild Reference Maps
he: בנית מפות אזכורים מחדש

en: Rebuilds reference maps
he: בנית מפות אזכורים מחדש

en: Rebuild Gender Statistics
he: בנית סטטיסטיקת מגדר מחדש

en: Rebuilds gender statistics for name gender guessing...
he: בנית סטטיסטיקת מגדר לניחוש שם מגדר מחדש.

en: Calculates the relationship between two people
he: חישוב קשרי־קרבה בין שני אנשים

en: Remove Unused Objects
he: הסרת עצמים שאינם בשימוש

en: Removes unused objects from the database
he: הסרת עצמים שאינם בשימוש ממסד הנתונים

en: Reorders the Gramps IDs according to Gramps' default rules.
he: סידור מזהי גרמפס מחדש לפי כללי ברירת מחדל בגרמפס.

en: Sort events
he: מיון אירועים

en: Verify the Data
he: אימות נתונים

en: Verifies the data against user-defined tests
he: אימות הנתונים מול בדיקות מוגדרות אישית

en: Searches the entire database, looking for citations that have the same Volume/Page, Date and Confidence.
he: חיפוש בכל רשומות מסד־הנתונים לאיתור מובאות עם ערך כרך/עמוד, תאריך ורמת ודאות זהים.

en: Searches the entire database, looking for a possible loop.
he: חיפוש בכל רשומות מסד־הנתונים לאיתור לולאות אזכורים אפשריות.

en: Searches the entire database, looking for trailing or leading spaces for places and people. Search comma in coordinates fields in places.
he: חיפוש בכל רשומות מסד־הנתונים, איתור רווחים עוקבים או מובילים ברשומות מקומות ואנשים. איתור פסיקים בשדות הקואורדינטות במקומות.

en: Dump Gender Statistics
he: השלכת סטטיסטיקות מגדר

en: Will dump the statistics for guessing the gender from the first name.
he: פריקת הסטטיסטיקות המשמשות לניחוש המין מהשם הפרטי.

en: Maximum _age
he: גיל _מרבי

en: Mi_nimum age to marry
he: גיל מ_זערי לנישואין

en: Ma_ximum age to marry
he: גיל מר_בי לנישואין

en: Maximum number of _spouses for a person
he: מספר מרבי של בני _זוג לאדם

en: Maximum number of consecutive years of _widowhood before next marriage
he: מספר מרבי של שנות _אלמנות לפני הנישואין הבאים

en: Maximum age for an _unmarried person
he: גיל מרבי לאדם לא _נשוי

en: _Estimate missing or inexact dates
he: _הערכת תאריכים חסרים או לא מדויקים

en: _Identify invalid dates
he: _זיהוי תאריכים שגויים

en: Mi_nimum age to bear a child
he: גיל מ_זערי ללידה

en: Ma_ximum age to bear a child
he: גיל מר_בי ללידת צאצאים

en: Maximum number of chil_dren
he: מספר מרבי של צאצ_אים לאדם

en: Mi_nimum age to father a child
he: גיל מ_זערי לאבהות

en: Ma_ximum age to father a child
he: גיל מר_בי לאבהות

en: Maximum husband-wife age _difference
he: הפרש גילאים _מרבי בין בעל לאישה

en: Maximum number of years _between children
he: מספר שנים מרבי _בין צאצאים

en: Maximum _span of years for all children
he: טווח _מרבי של גילאי כל הצאצאים

en: _Hide marked
he: _הסתרת מסומנים

[ctx: manual]
en: Verify_the_Data
he: וידוא_התאריך

en: Data Verify tool
he: כלי לאימות נתונים

en: Data Verification Results
he: תוצאות אימות תאריך

en: _Show all
he: _הצגת הכל

en: Baptism before birth
he: הטבלה לפני הלידה

en: Death before baptism
he: פטירה לפני ההטבלה

en: Burial before birth
he: קבורה לפני הלידה

en: Burial before death
he: קבורה לפני הלידה

en: Death before birth
he: פטירה לפני הלידה

en: Burial before baptism
he: קבורה לפני ההטבלה

en: Old age at death
he: גיל מבוגר בפטירה

en: Multiple parents
he: הורים מרובים

en: Married often
he: נישואין תכופים

en: Old and unmarried
he: מבוגר ולא נשוי

en: Too many children
he: יותר מדי צאצאים

en: Same sex marriage
he: נישואין מאותו מגדר

en: Female husband
he: בעל נקבה

en: Male wife
he: רעיה זכר

en: Husband and wife with the same surname
he: בעל ואישה בעלי אותו שם משפחה

en: Large age difference between spouses
he: הפרש גילאים גדול בין בני זוג

en: Marriage before birth
he: נישואין לפני הלידה

en: Marriage after death
he: נישואין לאחר הפטירה

en: Early marriage
he: נישואין מוקדמים

en: Late marriage
he: נישואין מאוחרים

en: Old father
he: אב מבוגר

en: Old mother
he: אם מבוגרת

en: Young father
he: אב צעיר

en: Young mother
he: אם צעירה

en: Unborn father
he: אב שלא נולד

en: Unborn mother
he: אם שלא לידה

en: Dead father
he: אב מת

en: Dead mother
he: אם פטירה

en: Large year span for all children
he: טווח שנים גדול עבור כל הצאצאים

en: Large age differences between children
he: הפרש גילאים גדול בין צאצאים

en: Disconnected individual
he: אנשים מנותקים

en: Invalid birth date
he: תאריך לידה לא תקין

en: Invalid death date
he: תאריך פטירה לא תקין

en: Marriage date but not married
he: תאריך נישואין אבל לא נשוי

en: Old age but no death
he: גיל מבוגר אך ללא פטירה

en: Birth date equals death date
he: תאריך הלידה שווה לתאריך הפטירה

en: Birth date equals marriage date
he: תאריך הלידה שווה לתאריך הנישואין

en: Death date equals marriage date
he: תאריך הפטירה שווה לתאריך הנישואין

en: Baptism too late according to family tradition
he: ההטבלה מאוחרת מדי לפי המסורת המשפחתית

en: Burial too late
he: תאריך הקבורה מאוחר מדי

en: Children are not in chronological order
he: הילדים אינם בסדר כרונולוגי

en: Families are not in chronological order
he: המשפחות אינן בסדר כרונולוגי

en: Family has events with role Unknown
he: למשפחה קיימים אירועים עם תפקיד לא ידוע

en: Person has events with role Unknown
he: לאדם קיימים אירועים עם תפקיד לא ידוע

en: Family events are not in chronological order
he: אירועי המשפחה אינם בסדר כרונולוגי

en: Person events are not in chronological order
he: אירועי האדם אינם בסדר כרונולוגי

en: Source: Title
he: מקור: כותרת

en: Source: ID
he: מקור: ID

en: Source: Author
he: מקור: יוצר

en: Source: Abbreviation
he: מקור: קיצור

en: Source: Publication Information
he: מקור: מידע פרסומים

en: Source: Private
he: מקור: פרטי

en: Source: Last Changed
he: מקור: שונה לאחרונה

en: Add a new citation and a new source
he: הוספת מובאה ומקור חדשים

en: Add a new citation to an existing source
he: הוספת מובאה חדשה למקור קיים

en: Delete the selected citation
he: מחיקת המובאה שנבחרה

en: Merge the selected citations
he: מיזוג המבואות שנבחרו

en: Citation View
he: מצג מובאה

en: Citation Filter Editor
he: עורך מסנן מובאות

en: This citation cannot be edited at this time. Either the associated citation is already being edited or another object that is associated with the same citation is being edited.
    
    To edit this citation, you need to close the object.
he: אין אפשרות לערוך כעת מובאה זו . ייתכן שעצם המובאה המשויך נמצא בעריכה, או שמובאה אחרת המשויכת לאותו מקור נמצא בעריכה.
    
    כדי לערוך מובאה זו, יש לסגור את העצם.

en: Cannot merge citations.
he: לא ניתן למזג מבואות.

en: Exactly two citations must be selected to perform a merge. A second citation can be selected by holding down the control key while clicking on the desired citation.
he: למיזוג, יש לבחור שתי מבואות בדיוק. ניתן לבחור את המובאה השניה על־ידי החזקת מקש ה'קונטרול' והקשה על המובאה הרצויה.

en: The two selected citations must have the same source to perform a merge. If you want to merge these two citations, then you must merge the sources first.
he: למיזוג מובאות, נדרש שלשתי המובאות שנבחרו יהיה מקור משותף. לכן, יש למזג מקורות המובאות תחילה.

en: Edit the selected citation or source
he: עריכת המובאה או המקור שנבחר

en: Delete the selected citation or source
he: מחיקת מקור המובאה שנבחרה

en: Merge the selected citations or selected sources
he: מיזוג מובאות או מקורות שנבחרו

en: Citation Tree View
he: מצג עץ מובאות

en: Add citation...
he: הוספת מובאה...

en: Add source...
he: הוספת מקור...

en: Collapse all Nodes
he: כיווץ כל הצמתות

en: Expand all Nodes
he: הרחבת כל הצמתים

en: This source cannot be edited at this time. Either the associated Source object is already being edited, or another citation associated with the same source is being edited.
    
    To edit this source, you need to close the object.
he: אין אפשרות לערוך מקור זה כעת. ייתכן שעצם המקור המשויך נמצא בעריכה, או שמובאה אחרת המשויכת לאותו מקור נמצא בעריכה.
    
    כדי לערוך מקור זה, יש לסגור את העצם.

en: Cannot perform merge.
he: לא ניתן למזג.

en: Both objects must be of the same type, either both must be sources, or both must be citations.
he: שני העצמים צריכים להיות מאותו סוג, שניהם חייבים להיות מקורות, או ששניהן חייבות להיות מובאות.

en: Dashboard
he: לוח בקרה

en: Add a new event
he: הוספת אירוע חדש

en: Edit the selected event
he: עריכת האירוע שנבחר

en: Delete the selected event
he: מחיקת האירוע שנבחר

en: Merge the selected events
he: מיזוג האירועים שנבחרו

en: Event Filter Editor
he: עורך מסנני אירוע

en: Cannot merge event objects.
he: לא ניתן למזג את האירועים.

en: Exactly two events must be selected to perform a merge. A second object can be selected by holding down the control key while clicking on the desired event.
he: למיזוג, יש לבחור שני אירועים בדיוק. ניתן לבחור את האירוע השני על־ידי החזקת מקש ה'קונטרול' והקשה על האירוע הרצוי.

en: Marriage Date
he: תאריך נישואין

en: Add a new family
he: הוספת משפחה חדשה

en: Edit the selected family
he: עריכת המשפחה שנבחרה

en: Delete the selected family
he: מחיקת המשפחה שנבחרה

en: Merge the selected families
he: מיזוג המשפחות שנבחרו

en: Family Filter Editor
he: עורך מסנן משפחה

en: Make Father Active Person
he: הגדרת אב כאדם הפעיל

en: Make Mother Active Person
he: הגדרת אם כאדם הפעיל

en: Cannot merge families.
he: לא ניתן למזג משפחות.

en: Exactly two families must be selected to perform a merge. A second family can be selected by holding down the control key while clicking on the desired family.
he: למיזוג, יש לבחור שתי משפחות בדיוק. ניתן לבחור את המשפחה השניה על־ידי החזקת מקש ה'קונטרול' והקשה על המשפחה הרצויה.

en: Max ancestor generations
he: מספר מרבי של דורות אָבוֹת קַדמוֹנִים

en: Max descendant generations
he: מספר מרבי של דורות של צאצאים

en: Text Font
he: גופן מלל

en: Gender colors
he: צבעי מגדר

en: Generation based gradient
he: מדרג מבוסס דור

en: Age (0-100) based gradient
he: מדרג גיל (0-100)

en: Single main (filter) color
he: צבע (מסנן) ראשי יחיד

en: Time period based gradient
he: מדורג על בסיס תקופת הזמן

en: White
he: לבן

en: Color scheme classic report
he: דוח קלאסי ערכת צבעים

en: Color scheme classic view
he: מצג קלאסי ערכת צבעים

en: Background
he: רקע

en: Add global background colored gradient
he: הוספת צבע רקע כללי מדורג

en: Start gradient/Main color
he: התחלה מדורגת/צבע ראשי

en: End gradient/2nd color
he: סיום מדורג/צבע שני

en: Color for duplicates
he: צבעים לכפילויות

en: Fan chart distribution
he: התפלגות תרשים־מניפה

en: Homogeneous children distribution
he: התפלגות צאצאים הומוגנית

en: Size proportional to number of descendants
he: גודל ליחסי למספר הצאצאים

en: Show names on two lines
he: הצגת שמות בשתי שורות

en: Flip name on the left of the fan
he: היפוך שמות בצדה השמאלי של המניפה

en: Show the gramps id
he: הצגת מזהה גרמפס

en: Layout
he: פריסה

en: No preview available
he: תצוגה מקדימה לא זמינה

en: Fan chart type
he: סוג תרשים מניפה

en: Full Circle
he: מעגל מלא

en: Half Circle
he: חצי מעגל

en: Quadrant
he: רביע

en: Show gramps id
he: הצגת מזהה גרמפס

en: Print or save the Fan Chart View
he: הדפסת או שמירת מצג תרשים מניפה

en: Show children ring
he: הצגת טבעת צאצאים

en: Select the person which is the reference for life ways
he: בחירת האדם שיאוזכר בדרכי חיים

en: reference _Person
he: אדם _מאזכר

en: Print or save the Map
he: הדפסת או שמירת מפה

en: Have they been able to meet?
he: האם היתה להם התכנות להיפגש?

en: GeoClose
he: גאו־סגירה

en: Reference : %(name)s ( %(birth)s - %(death)s )
he: אזכור : %(name)s ( %(birth)s – %(death)s )

en: The other : %(name)s ( %(birth)s - %(death)s )
he: האחר: %(name)s ( %(birth)s - %(death)s )

en: The other person is unknown
he: האדם האחר לא ידוע

en: You must choose one reference person.
he: נדרש לבחור אדם מאזכר אחד בלבד.

en: Go to the person view and select the people you want to compare. Return to this view and use the history.
he: מעבר למצג אנשים לבחירת האנשים אותם רוצים להשוות. ניתן לחזור למצג זה תוך שימוש בהיסטוריה.

en: Select the person which will be our reference.
he: בחירת אדם שיהווה אזכור.

en: Choose and bookmark the new reference person
he: בחירת והוספת האדם המאוזכר החדש לסימניות

en: The meeting zone probability radius.
    The colored zone is approximative.
    The meeting zone is only shown for the reference person.
    The value 9 means about 42 miles or 67 kms.
    The value 1 means about 4.6 miles or 7.5 kms.
    The value is in tenth of degree.
he: הסתברות רדיוס אזור הפגישה.
    האזור הצבעוני הוא מקורב (משוער).
    אזור הפגישה מוצג רק עבור אדם המאוזכר.
    הערך 9 פירושו כ 42 מיילים או 67 ק"מ.
    הערך 1 פירושו כ 4.6 מיילים או 7.5 ק"מ.
    בערכים של עשירית המעלה.

en: The selection parameters
he: פרמטרי בחירב

en: Events places map
he: מפת מקומות אירועים

en: GeoEvents
he: גאו־אירוע

en: incomplete or unreferenced event ?
he: אירוע חלקי או ללא אזכור ?

en: Selecting all events
he: בחירת כל האירועים

en: Right click on the map and select 'show all events' to show all known events with coordinates. You can use the history to navigate on the map. You can use filtering.
he: הקשת עכבר ימנית על נקודה במפה ובחירת 'הצגת כל האירועים' תציג את כל האירועים הידועים עבור נקודות־ציון. ניתן להשתמש בהיסטוריה לניווט במפה. וגם להשתמש בסינון.

en: Bookmark this event
he: הוספת סימנייה לאירוע זה

en: Show all events
he: הצגת כל האירועים

en: Centering on Place
he: מרכוז על מקום

en: Select the family which is the reference for life ways
he: בחירת משפחה לאזכור דרכי חיים

en: reference _Family
he: משפחה _מאזכרת

en: Have these two families been able to meet?
he: האם היתה לשתי המשפחות הללו את התכנות להיפגש?

en: GeoFamClose
he: גאו־סגירה-משפחה

en: %(gramps_id)s : %(father)s and %(mother)s
he: %(gramps_id)s : %(father)s ו%(mother)s

en: Family reference : %s
he: אזכורי משפחה: %s

en: The other family : %s
he: המשפחה האחרת : %s

en: You must choose one reference family.
he: נדרש לבחור משפחת אזכור אחת בלבד.

en: Go to the family view and select the families you want to compare. Return to this view and use the history.
he: מעבר למצג משפחה לבחירת המשפחה אותה רוצים להשוות. ניתן לחזור למצג זה תוך שימוש בהיסטוריה.

en: Father : %(id)s : %(name)s
he: אב : %(id)s : %(name)s

en: Mother : %(id)s : %(name)s
he: אם : %(id)s : %(name)s

en: Child : %(id)s - %(index)d : %(name)s
he: צאצא : %(id)s - %(index)d : %(name)s

en: Person : %(id)s %(name)s has no family.
he: אדם : %(id)s %(name)s ללא משפחה.

en: Choose and bookmark the new reference family
he: בחירת והוספת המשפחה המאזכרת החדשה לסימניות

en: The meeting zone probability radius.
    The colored zone is approximative.
    The meeting zone is only shown for the reference family.
    The value 9 means about 42 miles or 67 kms.
    The value 1 means about 4.6 miles or 7.5 kms.
    The value is in tenth of degree.
he: הסתברות רדיוס אזור הפגישה.
    האזור הצבעוני הוא מקורב (משוער).
    אזור הפגישה מוצג רק עבור משפחת האזכור.
    הערך 9 פירושו כ 42 מיילים או 67 ק"מ.
    הערך 1 פירושו כ 4.6 מיילים או 7.5 ק"מ.
    בערכים של עשירית המעלה.

en: Family places map
he: מפת מקומות משפחה

en: GeoFamily
he: גאו־משפחה

en: Family places for %s
he: מקומות משפחה עבור %s

en: OsmGpsMap module not loaded.
he: רכיב OsmGpsMap לא נטען.

en: Geography functionality will not be available.
    Try to install:
     gir1.2-osmgpsmap-1.0 (debian, ubuntu, ...)
     osm-gps-map-gobject-1.0.1 for fedora, ...
     typelib-1_0-OsmGpsMap-1_0 for openSuse
     ...
    To build it for Gramps see the Wiki (<F1>)
     and search for 'build from source'
he: תכונת גאוגרפיה לא תהיה זמינה.
    נא לנסות להתקין:
    ‏ gir1.2-osmgpsmap-1.0 (דביאן, אובונטו, ...)
    ‏osm-gps-map-gobject-1.0.1 עבור פדורה, ...
    ‏ typelib-1_0-OsmGpsMap-1_0 עבור אופנסוס
    ‏ ...
    כדי לבנות אותם עבור גרמפס נא לעיין בעמוד וויקי (<F1>)
    ולחפש 'בניה מקוד המקור'

en: All known places for one Person
he: כל המקומות הידועים של אדם אחד

en: A view showing the places visited by one person during his life.
he: מצג של כל המקומות בה ביקר אדם במהלך שנות חיו.

en: Geography
he: גאוגרפיה

en: All known places for one Family
he: כל המקומות הידועים של משפחה אחת

en: A view showing the places visited by one family during all their life.
he: מצג כל המקומות בהם ביקרה משפחה אחת במשך כל שנות קיומה.

en: Every residence or move for a person and any descendants
he: כל מקום מגורים או מעבר של אדם ומי מצאצאיו

en: A view showing all the places visited by all persons during their life.
    This is for a person and any descendant.
    You can see the dates corresponding to the period.
he: מצג להצגת כל המקומות בהם ביקרו כל האנשים במהלך חייהם.
    של האדם ולכל צאצאיו
    ניתן לראות גם את התאריכים המיוחסים לתקופה.

en: A view showing the places visited by all family's members during their life: have these two people been able to meet?
he: מצג כל המקומות בה ביקרו כל בני המשפחה במשך שנות חייהם: האם שני אנשים אלו היו עשויים להיפגש?

en: A view showing the places visited by two persons during their life: have these two people been able to meet?
he: מצג כל המקומות בה ביקרו שני אנשים במשך שנות חייהם: האם שני אנשים אלו היו עשויים להיפגש?

en: All known Places
he: כל המקומות הידועים

en: A view showing all places of the database.
he: הצגת כל המקומות בעץ המשפחה.

en: All places related to Events
he: כל המקומות הקשורים לאירוע

en: A view showing all the event places of the database.
he: הצגת כל האירועים באילן־יוחסין.

en: Descendants of the active person.
he: צאצאי האדם הפעיל.

en: GeoMoves
he: גאו־העברה

en: All descendants for %s
he: כול צאצאי %s

en: Bookmark this person
he: הוספת סימניה לאדם זה

en: The maximum number of generations.
he: מספר דורות מרבי.

en: Time in milliseconds between drawing two generations.
he: הזמן באלפיות שניה בין שרטוט שני דורות.

en: The parameters for moves
he: המשתנים להעברה

en: Person places map
he: מפת מקומות אדם

en: GeoPerson
he: גאו־אדם

en: Person places for %s
he: מקומות אדם עבור %s

en: Animate
he: מונפש

en: Animation speed in milliseconds (big value means slower)
he: מהירות הַנְפָּשָׁה באלפיות שניה (ערך גבוהה משמעו אטי יותר)

en: How many steps between two markers when we are on large move ?
he: מספר הצעדים בין שני סמנים במהלך בתנועה גדולה?

en: The minimum latitude/longitude to select large move.
    The value is in tenth of degree.
he: קו רוחב/קו אורך מזערי לבחירת מעבר גדול.
    הערך הוא בעשירית המעלה.

en: The animation parameters
he: משתני ההנפשה

en: Places map
he: מפת מקומות

en: GeoPlaces
he: גאו־מקום

en: Selecting all places
he: בחירת כל המקומות

en: Right click on the map and select 'show all places' to show all known places with coordinates. You can change the markers color depending on place type. You can use filtering.
he: הקשת עכבר ימנית על נקודה במפה ובחירת 'הצגת כל המקומות' כדי להציג את כל המקומות הידועים עבור נקודות־ציון. ניתן לשנות את צבע הסמנים בהתאם לסוג המקום. ניתן להשתמש במסננים.

en: Right click on the map and select 'show all places' to show all known places with coordinates. You can use the history to navigate on the map. You can change the markers color depending on place type. You can use filtering.
he: הקשת עכבר ימנית על נקודה במפה ובחירת 'הצגת כל המקומות' תציג את כל המקומות הידועים עבור נקודות־ציון. ניתן להשתמש בהיסטוריה לניווט במפה. ניתן לשנות את צבע הסמנים בהתאם לסוג המקום. ניתן להשתמש במסננים.

en: The place name in the status bar is disabled.
he: שם המקום בסרגל המצב מושבת.

en: The maximum number of places is reached (%d).
he: המספר המרבי של מקומות (%d) הושג.

en: Some information are missing.
he: חלק מהמידע חסר.

en: Please, use filtering to reduce this number.
he: נא להשתמש בסינון להקטנת מספר זה.

en: You can modify this value in the geography option.
he: ניתן לסגל ערך זה באפשרות הגאוגרפיה.

en: In this case, it may take time to show all markers.
he: במקרה זה, הצגת הסמנים עלולה לארוך זמן מה.

en: Bookmark this place
he: הוספת סימנייה למקום זה

en: Show all places
he: הצגת כל המקומות

en: Custom places name
he: שם מקום מותאם אישית

en: The places marker color
he: צבע סמן המקום

en: Edit the selected media object
he: עריכת עצם המדיה שנבחר

en: Delete the selected media object
he: מחיקת עצם מדיה שנבחר

en: Merge the selected media objects
he: מיזוג עצמי המדיה שנבחרו

en: Media Filter Editor
he: עורך מסנני מדיה

en: View in the default viewer
he: הצגה במשקף ברירת המחדל

en: Cannot merge media objects.
he: לא ניתן למזג עצמי מדיה.

en: Exactly two media objects must be selected to perform a merge. A second object can be selected by holding down the control key while clicking on the desired object.
he: למיזוג , יש לבחור שני עצמי מדיה בדיוק. ניתן לבחור את עצם המדיה השני על־ידי החזקת מקש ה'קונטרול' והקשה על עצם המדיה הרצוי.

en: Delete the selected note
he: מחיקת ההערה שנבחרה

en: Merge the selected notes
he: מיזוג הערות שנבחרו

en: Note Filter Editor
he: עורך מסנן הערות

en: Cannot merge notes.
he: לא ניתן למזג הערות.

en: Exactly two notes must be selected to perform a merge. A second note can be selected by holding down the control key while clicking on the desired note.
he: למיזוג, יש לבחור שתי הערות בדיוק. ניתן לבחור את ההערה השניה על־ידי החזקת מקש ה'קונטרול' והקשה על ההערה הרצויה.

[ctx: short for born]
en: b.
he: ל.

[ctx: short for died]
en: d.
he: פ.

[ctx: short for baptized]
en: bap.
he: הטב.

[ctx: short for christened]
en: chr.
he: נוצ.

[ctx: short for buried]
en: bur.
he: קבו.

[ctx: short for cremated]
en: crem.
he: שרי.

en: Jump to child...
he: מעבר לצאצא...

en: Jump to father
he: מעבר לאב

en: Jump to mother
he: מעבר לאם

en: A person was found to be his/her own ancestor.
he: האדם שנמצא היא אב קדמון שלה/שלו.

en: Pre_vious
he: הקו_דם

en: _Next
he: _הבא

en: Mouse scroll direction
he: כיוון גלילת עכבר

en: Top <-> Bottom
he: מעלה <-> מטה

en: Left <-> Right
he: שמאל <-> ימין

en: About Pedigree View
he: על מצג שושלת יוחסין

en: Add New Parents...
he: הוספת הורים חדשים...

en: Show images
he: הצגת תמונות

en: Show marriage data
he: הצגת מידע נישואין

en: Show unknown people
he: הצגת אנשים לא ידועים

en: Show tags
he: הצגת תגים

en: Tree style
he: סגנון אילן־יוחסין

en: Compact
he: צמום

en: Expanded
he: מורחב

en: Standard
he: תקני

en: Tree direction
he: כיוון אילן

en: Tree size
he: גודל אילן־יוחסין

en: Person View
he: מצג 'אדם'

en: People Tree View
he: מצג עץ אנשים

en: Place View
he: מצג מקום

en: Place Tree View
he: מצג עץ מקומות

en: Collapse this Entire Group
he: כיווץ כל הקבוצה

en: Expand this Entire Group
he: הרחבת כל הקבוצה

en: Organize Bookmarks...
he: ארגון סימניות...

en: Add Existing Parents...
he: הוספת הורים קיימים...

en: Add Partner...
he: הוספת הורים...

en: _Reorder
he: _סידור מחדש

en: Add a new family with person as parent
he: הוספת משפחה חדשה עם אדם זה כהורה

en: Add a new set of parents
he: הוספת זוג הורים

en: Add person as child to an existing family
he: הוספת האדם כצאצא למשפחה קיימת

en: Change order of parents and families
he: שינוי סדר הורים ומשפחות

en: Edit the active person
he: עריכת האדם הפעיל

en: Alive
he: בחיים

en: %(date)s in %(place)s
he: %(date)s ב־%(place)s

en: Edit parents
he: עריכת הורים

en: Reorder parents
he: סידור הורים מחדש

en: Remove person as child of these parents
he: הסרת אדם כצאצא להורים אלו

en: Remove person as parent in this family
he: הסרת אדם כהורה במשפחה זו

en:  ({number_of} sibling) |  ({number_of} siblings)
he[0]:  אַחָאִי ({number_of}
he[1]:  ({number_of} אַחָאִים

en:  (1 brother)
he:  (אח אחד)

en:  (1 sister)
he:  (אחות אחת)

en:  (1 sibling)
he:  (אַחָאִי 1)

en:  (only child)
he:  (צאצאים יחיד)

en: Add new child to family
he: הוספת צאצא חדש למשפחה

en: Add existing child to family
he: הוספת צאצא קיים למשפחה

en: Relationship type: %s
he: סוג קשר־קרבה: %s

en: %(event_type)s %(date)s in %(place)s
he: %(event_type)s %(date)s ב־%(place)s

en: Broken family detected
he: זוהתה משפחה פגומה

en: Please run the Check and Repair Database tool
he: נא להריץ את כלי הבדיקה והתיקון של מסד־הנתונים

en:  ({number_of} child) |  ({number_of} children)
he[0]:  (צאצא {number_of})
he[1]:  ({number_of} צאצאים)

en:  (no children)
he:  (ללא צאצאים)

en: Use shading
he: שימוש בהצללה

en: Display edit buttons
he: הצגת לחצני עריכה

en: View links as website links
he: הצגת קישורים כקישורי מרשתת

en: Show Details
he: הצגת פרטים

en: Show Siblings
he: הצגת אַחָאִים

en: Home URL
he: מען URL של עמוד הבית

en: Search URL
he: חיפוש מען URL

en: Add a new repository
he: הוספת מאגר חדש

en: Delete the selected repository
he: הסרת המאגר שנבחר

en: Merge the selected repositories
he: מיזוג מאגרים שנבחרו

en: Repository Filter Editor
he: עורך מסנן מאגר

en: Cannot merge repositories.
he: לא ניתן למזג מאגרים.

en: Exactly two repositories must be selected to perform a merge. A second repository can be selected by holding down the control key while clicking on the desired repository.
he: למיזוג, יש לבחור שני מאגרים בדיוק. ניתן לבחור את המאגר השני על־ידי החזקת מקש ה'קונטרול' והקשה על המאגר הרצוי.

en: Edit the selected source
he: עריכת המקור שנבחר

en: Delete the selected source
he: מחיקת המקור שנבחר

en: Merge the selected sources
he: מיזוג מקורות שנבחרו

en: Source Filter Editor
he: עורך מסנני מקור

en: Cannot merge sources.
he: לא ניתן למזד מקורות.

en: Exactly two sources must be selected to perform a merge. A second source can be selected by holding down the control key while clicking on the desired source.
he: למיזוג, יש לבחור שני מקורות בדיוק. ניתן לבחור את המקור השני על־ידי החזקת מקש ה'קונטרול' והקשה על המקור הרצוי.

en: The view showing all the events
he: מצג כל האירועים

en: The view showing all families
he: מצג כל המשפחות

en: The view showing Gramplets
he: מצג גרמפלטים

en: The view showing all the media objects
he: מצג כל עצמי המדיה

en: The view showing all the notes
he: מצג כל ההערות

en: The view showing all relationships of the selected person
he: מצג כל קשרי־הקרבה של האדם שנבחר

en: The view showing an ancestor pedigree of the selected person
he: מצג שושלת האָבוֹת הקַדמוֹנִים של האדם שנבחר

en: Charts
he: תרשימים

en: A view showing parents through a fanchart
he: מצג הורים בתרשים מניפה

en: Showing descendants through a fanchart
he: מצג צאצאים בתרשים מניפה

en: Showing ascendants and descendants through a fanchart
he: מצג אבות קדמונים וצאצאים בתרשים מניפה

en: Grouped People
he: אנשים מקובצים

en: The view showing all people in the Family Tree grouped per family name
he: מצג כל האנשים באילן־היוחסין מקובצים לפי שם משפחה

en: The view showing all people in the Family Tree in a flat list
he: מצג כל האנשים באילן־היוחסין ברשימה שטוחה

en: The view showing all the places of the Family Tree
he: מצג כל המקומות באילן־היוחסין

en: Place Tree
he: עץ מקומות

en: A view displaying places in a tree format.
he: מצג להצגת מקומות בתסדיר אילן.

en: The view showing all the repositories
he: מצג כל המאגרים

en: The view showing all the sources
he: מצג כל המקורות

en: The view showing all the citations
he: מצג כל המובאות

en: Citation Tree
he: עץ מובאות

en: A view displaying citations and sources in a tree format.
he: מצג להצגת מובאות ומקורות בתסדיר אילן.

en: Address Book
he: ספר כתובות

en: This page contains an index of all the individuals in the database, sorted by their surname, with one of the following: Address, Residence, or Web Links. Selecting the person&#8217;s name will take you to their individual Address Book page.
he: עמוד זה מכיל את מפתח כל האנשים במסד הנתונים, ממוינים לפי שמות משפחה, עם אחד מהפרטים הבאים: כתובת, מגורים או קישורי מרשתת. בחירה בשם האדם תפתח את עמוד רשימת הכתובות האישית שלהם.

en: Full Name
he: שם מלא

en: Web Links
he: קישורי רשת

en: Narrative
he: עלילה

en: State/ Province
he: מדינה/מטה

en: Generated by %(gramps_home_html_start)sGramps%(html_end)s %(version)s
he: ‎חולל על־ידי‏ %(gramps_home_html_start)sגרמפס%(html_end)s %(version)s

en: Last change was the %(date)s
he: שינויים אחרונים ב־%(date)s

en:  on %(date)s
he:  %(date)s ב

en: %(http_break)sCreated for %(subject_url)s
he: %(http_break)s נוצר עבור %(subject_url)s

en: Basic-Blue
he: בסיסי - כחול

en: Visually Impaired
he: ליקוי ראיה

en: Go to top
he: מעבר לבית

[ctx: Html]
en: Home
he: אדם הבית

en: Heatmaps
he: מפות חום

en: Thumbnails
he: תמונות ממוזערות

en: Download
he: הורדה

en: Contact
he: קשר

en: Web Calendar
he: לוח־שנה מרשתת

en: Heatmap
he: מפת חום

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Other media: videos, pdfs...
he: מדיה אחרת: קטעי חוזי, קבצי pdf...

en:  [Click to Go]
he:  [הקשה לדפדוף]

en: Latter-Day Saints/ LDS Ordinance
he: תקנות קדושי אחרית הימים/ מורמונים

en: Family Map
he: מפת משפחה

en: Invalid latitude
    (syntax: 18\u00b09'48.21"S, -18.2412 or -18:9:48.21)
he: קו רוחב לא תקין
    ‏(תחביר: 18\u00b09'48.21"E, -18.2412 or -18:9:48.21)

en: Invalid longitude
    (syntax: 18\u00b09'48.21"E, -18.2412 or -18:9:48.21)
he: קו אורך לא תקין
    ‏(תחביר: 18\u00b09'48.21"E, -18.2412 or -18:9:48.21)

en: Church Parish
he: קהילת הכנסיה

en: Locations
he: מקומות

en: circa
he: בערך

en: around
he: סביב

en: Web Calendar Report
he: דוח לוח־שנה מרשתת

en: Calculating Holidays for year %04d
he: חישוב חגים עבור שנה %04d

en: Full year at a Glance
he: שנה מלאה בחטף

en: NarrativeWeb Home
he: אתר הבית של NerrativeWeb

en: Formatting months ...
he: יצירת חודשים...

en: Creating Year At A Glance calendar
he: יצירת לוח־שנה 'שנה במבט בחטוף'

en: %(year)d, At A Glance
he: הצצה על %(year)d

en: This calendar is meant to give you access to all your data at a glance compressed into one page. Clicking on a date will take you to a page that shows all the events for that date, if there are any.
he: לוח־שנה זה מנגיש את כל הנתונים ב'מבט חטוף', דחוס בעמוד אחד. הקשה על תאריך תעביר לעמוד שיציג את כל האירועים לתאריך זה, ככול שכאלו קיימים.

en: One Day Within A Year
he: יום אחד בשנה

en: %(spouse)s and %(person)s
he: %(spouse)s ו%(person)s

en: %s old
he: גיל %s

en: %s since death
he: %s מאז הפטירה

en: death
he: פטירה

en: %(couple)s, <em>wedding</em>
he: %(couple)s, <em>חתונה</em>

en: Until
he: עד

en: {couple}, {years} year anniversary | {couple}, {years} year anniversary
he[0]: יום נישואין {couple}, {years}
he[1]: יומי נישואין {couple}, {years}

en: This page is for the user/ creator of this Family Tree/ Narrative website to share a couple of files with you regarding their family.  If there are any files listed below, clicking on them will allow you to download them. The download page and files have the same copyright as the remainder of these web pages.
he: עמוד זה נועד למשתמש או יוצר אתר אילן־יוחסין / אתר מילולי זה, שנועד לשתף מספר קבצים שקשורים עם בני המשפחה.  ניתן להקיש על הקבצים שמפורטים להלן כדי להורידם למחשב. על עמוד ההורדות והקבצים חלים אותם זכויות יוצרים כמו על שאר עמודי האתר.

en: File Name
he: שם קובץ

en: Last Modified
he: הסגל לאחרונה

en: No file to download
he: לא נמצא קובץ להורדה

en: Creating event pages
he: יצירת עמודי אירועים

en: Event types beginning with letter %s
he: סוגי אירוע המתחילים עם האות %s

en: This page contains an index of all the events in the database, sorted by their type and date (if one is present). Clicking on an event&#8217;s Gramps ID will open a page for that event.
he: העמוד מכיל מפתח של כל האירועים במסד הנתונים, ממוינים לפי סוג ותאריך (ככל שאחד מאלו קיים). הקשה על מזהה אירוע גרמפס&8217; יפתח עמוד עבור אירוע זה.

en: Letter
he: אות

en: Creating family pages...
he: יצירת עמודי משפחה...

en: Families beginning with letter
he: משפחות המתחילות באות

en: This page contains an index of all the families/ relationships in the database, sorted by their family name/ surname. Clicking on a person&#8217;s name will take you to their family/ relationship&#8217;s page.
he: עמוד זה מכיל מפתח של כל המשפחות/קשרי־הקרבה במסד הנתונים, במיון לפי שם משפחה. הקשה על שם של אדם תוביל לעמוד המשפחה/קשר־קרבה.

en: Family Map for %s
he: מפת משפחת %s

en: Creating heatmap pages for events
he: יצירת עמודי מפות חום לאירועים

en: The next section contains an index of all the events for an Heatmap map.
he: המקטע הבא מכיל מפתח של כל האירועים ב'מפת חום'.

[ctx: Event Name]
en: Name
he: שם

en: Places beginning with letter %s
he: מקומות המתחילים באות %s

en: Heatmap for %s within the selected filter
he: מפת חום עבור %s במסנן שנבחר

en: The next section contains an index of all the surnames for an Heatmap map.
he: המקטע הבא מכיל מפתח של כל שמות המשפחה ב'מפת חום'.

[ctx: Name]
en: Surname
he: שם משפחה

en: The next section contains an index of all the tags for an Heatmap map.
he: המקטע הבא מכיל מפתח של כל התגים ב'מפת חום'.

en: This section contains the map for all people with the event: {event_type} ({selected_filter})
he: מקטע זה מכיל את מפת כל האנשים עם האירוע: {event_type} {selected_filter}

en:  which has no event for the selected filter.
he:  ללא אירועים למסנן שנבחר.

en: This section contains the map of all events for: {surname} ({selected_filter})
he: מקטע זה מכיל את מפת האירועים עבור: {surname}{selected_filter}

en: This section contains the map for all people, events with the tag: {tag} ({selected_filter})
he: מקטע זה מכיל את מפת כל האנשים ואירועים עם תג: {tag} {selected_filter}

en: Home
he: אדם הבית

en: Creating media pages
he: יצירת עמודי מדיה

en: This page contains an index of all the media objects in the database, sorted by their title. Clicking on the title will take you to that media object&#8217;s page.  If you see media size dimensions above an image, click on the image to see the full sized version.
he: עמוד זה מכיל מפתח של כל העצמים במסד הנתונים, ממוינים לפי כותרת. הקשה על הכותרת תוביל לעמוד העצם. אם מידות המדיה מוצגות מעל לתמונה, הקשה על התמונה תציג אותה בגודלה המלא.

[ctx: Media]
en:  Name
he:  שם

en: Mime Type
he: סוג מדיה

en: Creating list of media pages
he: יצירת רשימת עמודי מדיה

en: Narrated Web Site Report
he: דוח אתר מרשתת

en: Below unused media objects
he: עצמי מדיה שאינם בשימוש, מטה

en: %(strong1_strt)s%(page_number)d%(strong_end)s of %(strong2_strt)s%(total_pages)d%(strong_end)s
he: %(strong1_strt)s%(page_number)d%(strong_end)s מתוך %(strong2_strt)s%(total_pages)d%(strong_end)s

en: The file has been moved or deleted.
he: הקובץ הועבר או נמחק.

en: This is a remote media
he: זוהי מדיה מרוחקת

en: File Type
he: סוג קובץ

en: Missing media object:
he: עצם מדיה חסר:

en: Neither %(current)s nor %(parent)s are directories
he: גם %(current)s וגם %(parent)s אינן מחיצות

en: Could not create the directory: %s
he: לא ניתן ליצור את המחיצה: %s

en: Invalid file name
he: שם קובץ לא חוקי

en: The archive file must be a file, not a directory
he: קובץ הארכיב צריך להיות קובץ, לא מחיצה

en: ID=%(grampsid)s, path=%(dir)s
he: מזהה=%(grampsid)s, נתיב=%(dir)s

en: Missing media objects:
he: עצמי מדיה חסרים:

en: Constructing list of other objects...
he: בניית רשימה של עצמים אחרים…

en: Family of %(husband)s and %(spouse)s
he: משפחה של %(husband)s ו%(spouse)s

en: Family of %s
he: משפחה של %s

en: Creating GENDEX file
he: יצירת קובץ GENDEX

en: Creating surname pages
he: יצירת עמודי שמות משפחה

en: Creating thumbnail preview page...
he: עמוד מצג תמונות ממוזערות...

en: Creating statistics page...
he: יצירת עמוד סטטיסטיקה...

en: Creating updates page...
he: יצירת עמוד עדכונים...

en: Creating address book pages ...
he: יצירת עמודי ספר כתובות...

en: Narrative Website Report for the %s language
he: דוח אתר מרשתת מילולי לשפה ה %s

en: Narrative Website Report
he: דוח אתר מרשתת מילולי

en: Store website in .tar.gz archive
he: אחסון אתר מרשתת בקובץ .tar.gz

en: Whether to store the website in an archive file
he: האם לאחסן את אתר המרשתת בקובץ ארכיב

en: The destination directory for the web files
he: מחיצת היעד לקובצי המרשתת

en: My Family Tree
he: אילן־היוחסין שלי

en: Website title
he: כותרת אתר מרשתת

en: The title of the website
he: כותרת אתר המרשתת

en: Select filter to restrict people that appear on the website
he: נא לבחור מסנן על מנת להגביל את האנשים שיופיעו באתר המרשתת

en: Show the relationship between the current person and the active person
he: הצגת קשרי־הקרבה בין האדם הנוכחי והאדם הפעיל

en: For each person page, show the relationship between this person and the active person.
he: הצגת קשרי־קרבה בין אדם ו'האדם הפעיל' בכל עמוד ה'אדם'.

en: File extension
he: סיומת קובץ

en: The extension to be used for the web files
he: הסיומת שתשמש בקובצי עמודי המרשתת

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: The copyright to be used for the web files
he: זכויות היוצרים לשימוש בקבצי המרשתת

en: StyleSheet
he: גליון סגנון

en: The default stylesheet to be used for the pages
he: גיליון סגנון ברירת המחדל שישמשו בדפים

en: Horizontal -- Default
he: אופקי -- ברירת מחדל

en: Vertical   -- Left Side
he: אנכי  -- צד שמאל

en: Fade       -- WebKit Browsers Only
he: עמעום    -- בדפדפני WebKit בלבד

en: Drop-Down  -- WebKit Browsers Only
he: רשימה נפתחת  -- בדפדפני WebKit בלבד

en: Navigation Menu Layout
he: פריסת תפריט ניווט

en: Choose which layout for the Navigation Menus.
he: נא לבחור הפריסה עבור תפריטי הניווט.

en: Normal Outline Style
he: סגנון מתאר תקני

en: Citation References Layout
he: תסדיר אזכורי מובאה

en: Specify the default layout for the Citation References section on the source page
he: קביעת תסדיר ברירת המחדל למקטע 'אזכורי מובאה' בעמוד המקור

en: Include ancestor's tree
he: לכלול אילן־יוחסין אבות קדמונים

en: Whether to include an ancestor graph on each individual page
he: האם לכלול את תרשים האבות הקדמונים לכל אדם

en: Add previous/next
he: הוספת הקודם/הבא

en: Add previous/next to the navigation bar.
he: הוספת הקודם/הבא לסרגל הניווט.

en: This is a secure site (HTTPS)
he: זהו אתר מאובטח (HTTPS)

en: Whether to use http:// or https://
he: האם להשתמש ב־http‏:// או ‏‫https://

en: Toggle sections
he: החלפת בחירות

en: Check it if you want to open/close a section
he: סימון לפתיחת/סגירת מקטע

en: Max. rows in an index
he: מספר שורות מרבי במפתח

en: The maximum number of rows to include in an index page
he: מספר שורות מרבי שיכללו בעמוד מפתח

en: Extra Pages
he: עמודים נוספים

en: Extra page name
he: שם העמוד הנוסף

en: Your extra page name like it is shown in the menubar
he: שם העמוד הנוסף כפי שמוצג בסרגל התפריט

en: Your extra page path
he: נתיב לעמוד הנוסף

en: Your extra page path without extension
he: נתיב לעמוד הנוסף ללא סיומת

en: Do we use multiple translations?
he: האם אנו משתמשים בריבוי תרגומים?

en: Whether to display the narrative web in multiple languages.
    See the translation tab to add new languages to the default one defined in the next field.
he: האם להציג אתר מרשתת מילולי במספר שפות.
    נא לעיין בלשונית התרגום כדי להוסיף שפות חדשות לשפת ברירת המחדל המוגדרת בשדה הבא.

en: Sort all children in birth order
he: מיון צאצאים לפי סדר לידתם

en: Whether to display children in birth order or in entry order.
he: הצגת צאצאים לפי סדר לידתם או לפי סדר ההזנה.

en: Do we display coordinates in the places list?
he: האם להציג קואורדינטות ברשימת המקומות?

en: Whether to display latitude/longitude in the places list.
he: הצגת קווי אורך/רוחב ברשימת המקומות.

en: Sort places references either by date or by name
he: מיון אזכורי מקום לפי תאריך או שם

en: Sort the places references by date or by name. Not set means by date.
he: מיון אזכורי מקום לפי תאריך או שם. לא מוגדר משמע לפי תאריך.

en: Graph generations
he: דורות בתרשים

en: The number of generations to include in the ancestor graph
he: מספר הדורות שיכללו בתרשים אָבוֹת קַדמוֹנִים

en: Include narrative notes just after name, gender
he: לכלול הערות מלל מיד לאחר שם, מגדר

en: Include narrative notes just after name, gender and age at death (default) or include them just before attributes.
he: לכלול הערות מלל מיד לאחר שם, מגדר וגיל בפטירה (בירית מחדל) או להכליל אותם לפני תכונות.

en: Page Generation
he: יצירת עמוד

en: Home page note
he: הערת עמוד הבית

en: A note to be used on the home page
he: הערה שתשמש בעמוד הבית

en: Home page image
he: תמונות עמוד הבית

en: An image to be used on the home page
he: תמונה לשימוש בעמוד הבית

en: Introduction note
he: הערת פתיחה

en: A note to be used as the introduction
he: הערה שתשמש כהקדמה

en: Introduction image
he: תמונת פתיח

en: An image to be used as the introduction
he: תמונה שתשמש כפתיח

en: Publisher contact note
he: הערת המוציא לאור

en: A note to be used as the publisher contact.
    If no publisher information is given,
    no contact page will be created
he: הערה שתשמש כפרטי הקשר של המפרסם.
    אם אין מידע על המפרסם,
    לא ייווצר עמוד יצירת קשר

en: Publisher contact image
he: תמונת קשר המוציא לאור

en: An image to be used as the publisher contact.
    If no publisher information is given,
    no contact page will be created
he: תמונה שתשמש בפרטי קשר המפרסם.
    אם לא קיים מידע על מפרסם,
    לא ייווצר עמוד פרטי קשר

en: HTML user header
he: כותרת עמוד HTML

en: A note to be used as the page header or a PHP code to insert.
he: הערה שתשמש ככותרת העמוד או כקוד PHP להכנסה.

en: HTML user footer
he: סיומת עמוד משתמש HTML

en: A note to be used as the page footer
he: הערה שתשמש בתחתית העמוד

en: PHP user session
he: שיח משתמש PHP

en: A note to use for starting the php session.
    This option will be available only if the .php file extension is selected.
he: הערה שתשמש באתחול שיח php.
    אפשרות זו תהיה זמינה רק אם נבחרה סיומת קובץ php..

en: Images Generation
he: חילול תמונות

en: Include images and media objects
he: לכלול תמונות ועצמי מדיה

en: Whether to include a gallery of media objects
he: האם לכלול גלרית עצמי מדיה

en: Create the images index
he: יצירת מפתוח תמונות

en: This option allows you to create the images index
he: אפשור יצירת מפתח תמונות

en: Include unused images and media objects
he: לכלול תמונות ועצמי מדיה שאינם בשימוש

en: Whether to include unused or unreferenced media objects
he: האם לכלול עצמיי מדיה שאינם בשימוש או לא מאוזכרים

en: Create and only use thumbnail- sized images
he: יצירה ושימוש רק בתמונות ממוזערות

en: This option allows you to create only thumbnail images instead of the full-sized images on the Media Page. This will allow you to have a much smaller total upload size to your web hosting site.
he: אפשרות יצירת תמונות ממוזערות בלבד, במקום תמונות בגודל מלא, בעמוד המדיה. מאפשר העלאת קבצים בנפח קטן יותר לאתר המרשתת המארח.

en: Create the thumbnail index
he: יצירת מפתוח תמונות ממוזערות

en: This option allows you to create the thumbnail index
he: אפשור יצירת מפתח תמונות ממוזערות

en: Max width of initial image
he: רוחב מרבי של תמונה ראשונית

en: This allows you to set the maximum width of the image shown on the media page.
he: אפשור קביעת הרוחב תמונה המרבי בעמוד המדיה.

en: Include download page
he: לכלול עמוד הורדות

en: Whether to include a database download option
he: האם לכלול אפשרות להורדת מסד־נתונים

en: How many downloads
he: מספר הורדות

en: The number of download files to include in the download page
he: מספר הקבצים שהורדו שייכללו בעמוד ההורדה

en: Download Filename #%c
he: שם קובץ הורדה #%c

en: File to be used for downloading of database
he: הקובץ לשימוש עבור הורדת מסד־הנתונים

en: Description for download
he: תאור ההורדה

en: Family Tree #%c
he: אילן־יוחסין #%c

en: Give a description for this file.
he: הזנת תאור לקובץ זה.

en: Advanced Options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Character set encoding
he: קידוד תווים

en: The encoding to be used for the web files
he: סוג הקידוד שימש בעמודי המרשתת

en: Include link to active person on every page
he: לכלול קישור לאדם הפעיל בכל עמוד

en: Include a link to the active person (if they have a webpage)
he: לכלול קישור לאדם הפעיל בכל עמוד (אם יש לו עמוד בית)

en: Include a column for birth dates on the index pages
he: לכלול עמודת תאריך לידה בעמוד המפתח

en: Whether to include a birth column
he: האם לכלול עמודת לידה

en: Include a column for death dates on the index pages
he: לכלול עמודת תאריך פטירה בעמוד המפתח

en: Whether to include a death column
he: האם לכלול עמודת פטירה

en: Include a column for partners on the index pages
he: לכלול עמודת בני זוג בעמוד המפתח

en: Whether to include a partners column
he: האם לכלול עמודת בני זוג

en: Include a column for parents on the index pages
he: לכלול עמודת הורים בעמוד המפתח

en: Whether to include a parents column
he: האם לכלול עמודת הורים

en: Include half and/or step-siblings on the individual pages
he: לכלול אַחָאִים למחצה ו/או אַחָאִים שלובים בעמוד האישי

en: Whether to include half and/or step-siblings with the parents and siblings
he: האם לכלול אַחָאִים למחצה ו/או אַחָאִים שלובים לרבות ההורים והצאצאים

en: Include family pages
he: לכלול דפי משפחה

en: Whether or not to include family pages.
he: האם לכלול עמודי משפחה.

en: Include event pages
he: לכלול עמודי אירוע

en: Add a complete events list and relevant pages or not
he: הוספת רשימת אירועים מלאה ודפים מן העיניין או לא

en: Include other roles
he: לכלול תפקידים אחרים

en: Include persons with other roles to an event
he: לכלול אנשים עם תפקיד 'אחר' באירוע

en: Include place pages
he: לכלול עמודי מקום

en: Whether or not to include the place pages.
he: האם לכלול עמודי מקום.

en: Include unused place pages
he: לכלול עמודי 'מקומות שאינם בשימוש'

en: Whether or not to include the unused place pages.
he: האם לכלול עמודי 'מקומות שאינם בשימוש'.

en: Include source pages
he: לכלול עמודי מקור

en: Whether or not to include the source pages.
he: האם לכלול עמודי מקור.

en: Include repository pages
he: לכלול עמודי מאגר

en: Whether or not to include the repository pages.
he: האם לכלול עמודי מאגר.

en: Include GENDEX file (/gendex.txt)
he: לכלול קובץ GENDEX (/gendex.txt)

en: Whether to include a GENDEX file or not
he: האם לכלול קובץ GENDEX או לא

en: Include address book pages
he: לכלול עמודי ספר כתובות

en: Whether or not to add Address Book pages,which can include e-mail and website addresses and personal address/ residence events.
he: האם לכלול עמודי ספר כתובות, שיכול לכולל דואר אלקטרוני, כתובת אתר מרשתת וכתבות/אירועי מגורים אישיים.

en: Include the statistics page
he: לכלול עמוד הסטטיסטיקה

en: Whether or not to add statistics page
he: האם לכלול עמוד סטטיסטיקה

en: Place Map Options
he: אפשרויות מפת מקומות

en: Stamen Map
he: סטאמן_מאפ

en: Google
he: גוגל

en: Map Service
he: שירות מפות

en: Choose your choice of map service for creating the Place Map Pages.
he: נא לבחור בשירות מפות על מנת ליצור עמודי מפה למקומות המופיעים באילן־היוחסין.

en: Include Place map on Place Pages
he: לכלול מפת מקום בעמודי המקום

en: Whether to include a place map on the Place Pages, where Latitude/ Longitude are available.
he: האם לכלול מפת מקום בעמודי 'מקום', כאשר קו רוחב/אורך זמינים.

en: Include Family Map Pages with all places shown on the map
he: לכלול עמוד מפת משפחה בו מוצגים כל המקומות על המפה

en: Whether or not to add an individual page map showing all the places on this page. This will allow you to see how your family traveled around the country.
he: האם להוסיף עמוד מפה אישי שמציג את כל המקומות. מאפשר הצגת תנועת המשפחה ברחבי הארץ והעולם.

en: Family Links
he: קישורי משפחה

en: Drop
he: השמטה

en: Markers
he: סמנים

en: Google/ FamilyMap Option
he: גוגל/ אפשרויות FamilyMap

en: Select which option that you would like to have for the Google Maps family-map pages...
he: נא לבחור באפשרות הרצויה עבור עמודי מפה־משפחתית במפות גוגל ...

en: Google maps API key
he: מפתח API לגוגל מפות

en: The API key used for the Google maps.
    This key is mandatory and must be valid
he: מפתח ה־API שמשמש למפות גוגל.
    זהו מפתח חובה ועליו להיות בתוקף

en: How to get the API key
he: כיצד לקבל מפתח API

en: Copy and paste this value in your browser.
    The Google maps service must be selected.
he: נא להעתיק ולהדביק ערכים אלו בחיפוש הדפדפן.
    חובה לבחור בשירות המפות של Google.

en: Toner
he: מגוון

en: Terrain
he: פְּנֵי הַקַרקַע

en: WaterColor
he: צבע מים

en: Stamen Option
he: אפשרויות סטאמן

en: Select which option that you would like to have for the Stamen map map-pages...
he: נא לבחור באפשרות לעמודי מפת סטאמן_מאפ ...

en: Stamen maps API key
he: מפתח API למפות Stamen

en: The API key used for the Stamen maps.
    This key is mandatory and must be valid
he: מפתח ה־API שמשמש למפות Stamen.
    זהו מפתח חובה ועליו להיות בתוקף

en: Copy and paste this value in your browser.
    The Stamen maps service must be selected.
he: נא להעתיק ולהדביק ערך זה לדפדפן.
    חובה לבחור בשירות המפות של Stamen.

[ctx: val]
en: in %(inipth)s (%(val)s)
he: ב־%(inipth)s (%(val)s)

en: latest
he: המאוחר יותר

en: openlayers version to use
he: גרסת openlayers בה יעשה שימוש

en: You should use this option only if you can't see the maps in your website for OpenStreetMap or Stamen maps
    You can change the value in the specified file. The option name to modify is openlayers_version.
    See OLDER VERSIONS in https://openlayers.org/
he: נא להשתמש באפשרות זו רק אם המפות באתר המרשתת לא מוצגות בשימוש בשירותי המפות OpenStreetMap או Stamen
    ניתן לשנות את הערך בקובץ שצוין. שם האפשרות שיש לשנות היא openlayers_version.
    לגרסאות ישנות יותר נא לקרוא בעמוד https://openlayers.org/

en: Other inclusion (CMS, web calendar, PHP)
he: הכללות אחרות (CMS, web calendar, PHP)

en: Do we include these pages in a CMS web?
he: האם לכלול עמודים אלו ברשת CMS?

en: Where do you place your website? default = /NAVWEB
he: היכן ממוקם אתר המרשתת? ברירת מחדל =/NAVWEB

en: Include the news and updates page
he: לכלול עמוד חדשות ועדכונים

en: Whether to include a page with the last updates
he: האם לכלול עמוד אם עדכונים אחרונים

en: Max days for updates
he: מספר ימים מרבי לעדכון

en: You want to see the last updates on how many days?
he: לכמה ימים להציג עדכונים אחרונים?

en: Max number of updates per object to show
he: מספר מרבי של עדכונם לעמוד להצגה

en: How many updates do you want to see max
he: מספר העדכונים המרבי להצגה

en: Translations
he: תרגומים

en: Second language
he: שפה שנייה

en: Site name for your second language
he: שם אתר לשפה השניה

en: This site title
he: כותרת אתר זה

en: Enter a title in the respective language
he: הזנת כותרת בשפה המתאימה

en: Third language
he: שפה שלישית

en: Site name for your third language
he: שם אתר לשפה השלישית

en: Fourth language
he: שפה רביעית

en: Site name for your fourth language
he: שם אתר לשפה הרביעית

en: Fifth language
he: שפה חמישית

en: Site name for your fifth language
he: שם אתר לשפה החמישית

en: Sixth language
he: שפה שישית

en: Site name for your sixth language
he: שם אתר לשפה השישית

en: Calendar Options
he: אפשרויות לוח־שנה

en: Do we include the web calendar ?
he: האם לכלול לוח־שנה מרשתת?

en: Whether to include a calendar for year %s
he: האם לכלול לוח־שנה לשנת %s

en: Create one day event pages for Year At A Glance calendar
he: יצירת עמודי אירוע בני יום אחד, במצג לוח־שנה 'שנה במבט חטוף'

en: Whether to create one day pages or not
he: האם ליצור עמודי אירוע לכל יום

en: Include birthdays in the calendar
he: לכלול ימי הולדת בלוח-השנה

en: Include anniversaries in the calendar
he: לכלול ימי שנה בלוח-השנה

en: Show data only after year
he: הצגת נתונים רק לאחר שנת

en: Show data only after this year. Default is current year -  'maximum age probably alive' which is defined in the dates preference tab.
he: הצגת נתונים לאחר שנה זו בלבד. ברירת מחדל היא שנה נוכחית –  'מספר שנים מרבי ל'כנראה בחיים'' שמוגדר בלשונית' העדפות תאריך'.

en: HeatMap Options
he: אפשרויות מפת חום

en: Include heatmap pages
he: לכלול עמודי מפת חום

en: Whether to include heatmap pages for events
he: האם לכלול מפות חום לאירועים

en: Point size
he: גודל נקודה

en: Set the size of the heatmap points.
    Default: 8
he: הגדרת גודל נקודות במפת חום.
    ברירת מחדל: 8

en: Blur
he: ריטוט

en: Set the blur size.
    Default: 15
he: קביעת מידת ריטוט.
    ברירת מחדל: 15

en: Zoom
he: תקריב

en: Creating individual pages
he: יצירת עמודים אישיים

[ctx: letter]
en: Surnames %(surname)s beginning with letter %(letter)s
he: שמות משפחה %(surname)s המתחילים באות %(letter)s

en: This page contains an index of all the individuals in the database, sorted by their last names. Selecting the person&#8217;s name will take you to that person&#8217;s individual page.
he: עמוד זה מכיל מפתח של כל האנשים במסד הנתונים, ממוין לפי שם משפחה. בחירת שם של אדם תוביל לעמוד האדם.

en: <absent>
he: <נעדר>

en: Tracking %s
he: עוקב אחר %s

en: This map page represents that person and any descendants with all of their event/places. If you place your mouse over the marker it will display the place name. The markers and the Reference list are sorted in date order (if any?). Clicking on a place&#8217;s name in the Reference section will take you to that place&#8217;s page.
he: עמוד המפה מייצג את ה'אדם' וכל צאצאיו, לרבות כל האירועים/המקומות. בעת מיקום סמן־העכבר מעל הסימון על המפה, יוצג שם המקום. רשימת האזכורים והסמנים, ממוינים על־פי סדר התאריכים (ככל שקיימים כאלה). הקשה על שם מקום במקטע האזכור יפתח את עמוד המקום.

en: Place Title
he: כותרת מקום

en: Drop Markers
he: השמטת סמנים

en: Call Name
he: שם מקובל

en: Nick Name
he: כינוי

en: Age at Death
he: פטירה בגיל

en: Stepfather
he: אב חורג

en: Stepmother
he: אם חורגת

en: Not siblings
he: לא אַחָאִים

en: Relation to the center person
he: קרבה לאדם המרכזי

en: Relation to main person
he: קרבה משפחתית לאדם הבית

en: Relation within this family (if not by birth)
he: קרבה בתוך משפחה זו (אם לא קשרי לידה)

en: Creating place pages
he: יצירת עמודי מקומות

en: This page contains an index of all the places in the database, sorted by their title. Clicking on a place&#8217;s title will take you to that place&#8217;s page.
he: עמוד זה מכיל מפתח של כל המקומות במסד הנתונים, ממוין לפי כותרת. הקשה על מקום תוביל לעמוד המקום.

[ctx: Place Name]
en: Name
he: שם

en: State/Province
he: מדינה/מטה

en: Place Map
he: מפת מקומות

en: Creating repository pages
he: יצירת עמודי מאגרים

en: This page contains an index of all the repositories in the database, sorted by their title. Clicking on a repositories&#8217;s title will take you to that repositories&#8217;s page.
he: עמוד זה מכיל מפתח של כל המאגרים מסוננים על פי כותרת. הקשה על כותרת המאגר תוביל לעמוד המאגרים.

[ctx: Repository]
en: Name
he: שם

en: Creating source pages
he: יצירת עמודי מקור

en: This page contains an index of all the sources in the database, sorted by their title. Clicking on a source&#8217;s title will take you to that source&#8217;s page.
he: עמוד זה מכיל מפתח של כל המקורות מסוננים על פי כותרת. הקשה על כותרת המקור תוביל לעמוד המקור.

[ctx: Source Name]
en: Name
he: שם

en: Publication information
he: מידע על פרסומים

en: Database overview
he: סקירת מסד־נתונים

en: Narrative web content report for
he: דוח מלל אתר מרשתת עבור

en: This page contains an index of all the individuals in the database with the surname of %s. Selecting the person&#8217;s name will take you to that person&#8217;s individual page.
he: עמוד זה מכיל מפתח של כל האנשים במסד הנתונים בעלי שם משפחה %s. בחירת שם של אדם תוביל לעמוד האדם.

en: Surnames by person count
he: שמות משפחה על פי מספר אנשים

en: This page contains an index of all the surnames in the database. Selecting a link will lead to a list of individuals in the database with this same surname.
he: עמוד זה מכיל מפתח של כל שמות המשפחה. בחירה בקישור תוביל לרשימת האנשים עם שם משפחה המתאים.

en: Number of People
he: מספר אנשים

en: Surnames beginning with letter '{letter}' {char}
he: שמות משפחה שמתחילים באות '{letter}' {char}

en: This page displays a indexed list of all the media objects in this database. It is sorted by media title. There is an index of all the media objects in this database. Clicking on a thumbnail will take you to that image&#8217;s page.
he: העמוד מציג רשימה ממופתחת של כל עצמי המדיה במסד הנתונים. הרשימה ממוינת לפי כותרת המדיה. קיים מפתח של כל עצמי המדיה במסד נתונים זה. הקשה על תמונה ממוזערת תעביר לעמוד התמונה&#8217;.

en: New and updated objects
he: עצמים חדשים ומעודכנים

[ctx: nb]
en: This page contains the last updated objects in the database in the last %(days)d days and for a maximum of %(nb)d objects per object type.
he: עמוד זה מכיל את העצמים שעודכנו לאחרונה במסד הנתונים ב־%(days)d הימים האחרונים ו־ %(nb)d עצמים לכל היותר לכל סוג עצם.

en: Generated by %(gramps_home_html_start)sGramps%(html_end)s on %(date)s
he: חולל על־ידי %(gramps_home_html_start)sגרמפס%(html_end)s ב־%(date)s

en: Calendar Title
he: כותרת לוח־שנה

en: My Family Calendar
he: לוח־שנה 'המשפחה שלי'

en: The title of the calendar
he: כותרת לוח-השנה

en: The stylesheet to be used for the web pages
he: גיליון הסגנון שמשמש בעמודי מרשתת

en: Content Options
he: אפשרויות תוכן

en: Create multiple year calendars
he: יצירת לוחות־שנה למספר שנים

en: Whether to create Multiple year calendars or not.
he: האם ליצור לוחות־שנה למספר שנים.

en: Start Year for the Calendar(s)
he: שנת התחלה בלוח-השנה

en: Enter the starting year for the calendars between 1900 - 3000
he: נא להזין בלוח-השנה, שנת ההתחלה בין 1900 - 3000

en: End Year for the Calendar(s)
he: שנת סיום בלוח-השנה

en: Enter the ending year for the calendars between 1900 - 3000.
he: נא להזין בלוח-השנה,שנת סיום בין 1900 - 3000.

en: Holidays will be included for the selected country
he: חגים יכללו עבור המדינה שנבחרה

en: Jan - Jun Notes
he: הערות ינואר עד יוני

en: January Note
he: הערת ינואר

en: The note for the month of January
he: הערה לחודש ינואר

en: February Note
he: הערת פברואר

en: The note for the month of February
he: הערה לחודש פברואר

en: March Note
he: הערת מרץ

en: The note for the month of March
he: הערה לחודש מרץ

en: April Note
he: הערת אפריל

en: The note for the month of April
he: הערה לחודש אפריל

en: May Note
he: הערת מאי

en: The note for the month of May
he: הערה לחודש מאי

en: June Note
he: הערת יוני

en: The note for the month of June
he: הערה לחודש יוני

en: Jul - Dec Notes
he: הערות יולי - דצמבר

en: July Note
he: הערת יולי

en: The note for the month of July
he: הערה לחודש יולי

en: August Note
he: הערת אוגוסט

en: The note for the month of August
he: הערה לחודש אוגוסט

en: September Note
he: הערת ספטמבר

en: The note for the month of September
he: הערה לחודש ספטמבר

en: October Note
he: הערת אוקטובר

en: The note for the month of October
he: הערה לחודש אוקטובר

en: November Note
he: הערת נובמבר

en: The note for the month of November
he: הערה לחודש נובמבר

en: December Note
he: הערת דצמבר

en: The note for the month of December
he: הערה לחודש דצמבר

en: Link to Narrated Web Report
he: קישור לדוח אתר מרשתת מילולי

en: Whether to link data to web report or not
he: האם לקשר מידע לדוח אתר מרשתת

en: Link prefix
he: קידומת קישור

en: A Prefix on the links to take you to Narrated Web Report
he: קידומת הקישור לדוח אתר מרשתת מלולי

en: Narrated Web Site
he: אתר מרשתת

en: Produces web (HTML) pages for individuals, or a set of individuals
he: יצירת עמוד מרשתת (HTML) לאנשים או קבוצת אנשים

en: Produces web (HTML) calendars.
he: יצירת לוח־שנה מרשתת (HTML).

en: Webstuff
he: חומרי מרשתת

en: Provides a collection of resources for the web
he: אספקת אוסף משאבים עבור המרשתת

note: Translators: Basic Ash style sheet
en: Basic-Ash
he: בסיסי - עפר

en: Basic-Cypress
he: בסיסי - ברוש

en: Basic-Lilac
he: בסיסי - לילך

en: Basic-Peach
he: בסיסי - אפרסק

en: Basic-Spruce
he: בסיסי - אשוחית

en: Mainz
he: מיינץ

note: Translators: Nebraska style sheet
en: Nebraska
he: נברסקה

en: No style sheet
he: ללא גליון סגנון
